>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WPA - 10$ free

spirol 30

spirol

Użytkownik
wchodzimy na http://www.worldpokerarena.com, potem pobieramy oprogramowanie, nastepnie zakladamy konto, najlepiej podac maila z o2 , ja np podalem z gmail a email weryfikujacy konto niedoszedl, zagadalem do supportuto kazal mi zakladac nowe konto i zalozylem na o2 i blyskawicznie doszlo, pozniej nalezy napisac maila na adres: [email protected] i w tresci wpisac swoj login i nickname, kasa ma byc do 72H ale przewaznie jest an 2 dzien, promocja trwa do 31 maja takze sie spieszyc
 
schu 0

schu

Użytkownik
jakie warunkki wyplaty??
patrzac po sieci to pewnie trzeba zrobic depozyt, ale oprocz tego to jak sie przedstawia??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
to siec ipoker a pewnie masz juz gdzies konto i musisz na inny mail
żal.pl
Nie no, ja nie miałem wcześniej konta na WPA, wyskoczył mi error podczas rejestracji i poszło dopiero z innym mailem. Jak się tu nie miało wcześniej konta to nie jest oszustwo ???? . W sieci iPoker jest wiele pokeroomów więc musiało nastąpić jakieś zwarcie :p
 
yako 0

yako

Użytkownik
Wiadomo juz cos odnosnie obrotu, wyplaty i depozytu?

Poker dosc fajny... bonusik na koncie po ok 20h...tylko co dalej??
 
hali 3

hali

Użytkownik
ja czekałem ok 5h, zauważyłem że w zakładce bonus nie widnieje mi te 10$ i nie wiem co o tym sądzić, czy to traktować jako normalna kase czy bonus ?? też tak macie ??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
ja czekałem ok 5h, zauważyłem że w zakładce bonus nie widnieje mi te 10$ i nie wiem co o tym sądzić, czy to traktować jako normalna kase czy bonus ?? też tak macie ??
jako normalną kase
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
ps
Pisalem na chacie z obsluga i wyszlo na to ze trzeba czekc czasem nawet tydzien... Nie wiem jak to bedzie z to kaska... Licze ze ja otrzymam juz wkrotce... :twisted:
 
Do góry Bottom