>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplacam 4 000, Chce wyjac 12 000.

N 15

napiwo

Użytkownik
Witam, po prowadzeniu wczesniejszego tematu widze, ze plaska stawka nie zawsze jest dobra, obieram nowy cel, z nowymi srodkami. Tylko jeden zaklad przepisze z tamtego tematu. Teraz bede prowadzil sumiennie statystyki co 10 kuponow, jednym slowem, zaczynamy zyc od nowa.

1.
????
Typ: Novak Djokovic wygra Roland Garros
Kurs: 2,75
Stawka: 1000 PLN
 
N 15

napiwo

Użytkownik
3.
????
Cuevas, P &amp; Zeballos, H vs Llorda, M &amp; Mahut, N
Typ: Llorda, M &amp; Mahut, N
Kurs: 1,66
Stawka: 1000 PLN
✅660
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Może nie moja sprawa ale muszę Cię ostrzec przed graniem na Azarenkę. Dzisiaj je gra nie wyglądała za dobrze z Marią Kirlienką. Dużo błędów własnych, cegła to nie jest jej ulubiona nawierzchnia. I ta półfinał na RG to jej życiowy sukces. Z Sharapovą będzie ciężko spójrz na ich h2h na cegle zawsze wygrała Rosjanka.
e/ mam nadzieję, ze pokontrowałeś na live bo były ku temu okazje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 15

napiwo

Użytkownik
Może nie moja sprawa ale muszę Cię ostrzec przed graniem na Azarenkę. Dzisiaj je gra nie wyglądała za dobrze z Marią Kirlienką. Dużo błędów własnych, cegła to nie jest jej ulubiona nawierzchnia. I ta półfinał na RG to jej życiowy sukces. Z Sharapovą będzie ciężko spójrz na ich h2h na cegle zawsze wygrała Rosjanka.
Leci od menie &quot;+&quot; za wlaczenie sie do tematu, Ale Kirlienko to dobra zawodniczka, a jak dla mnie to wlasnie upatruje szansy w tym ze ostatni mecz strasznie meczyla Sharapova ???? . Zreszta zawsze musi byc ten pierwszy raz ????
 
N 15

napiwo

Użytkownik
4.
????
Williams vs Errani
Typ: DW 2-1
Kurs: 5,00
Stawka: 100 PLN
⛔100
5.
????
Williams vs Errani
Typ: Errani +6,5
Kurs: 1,90
Stawka: 300 PLN
⛔300
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
6.

????
Novak Djokovic vs Rafael Nadal

Typ: Novak Djokovic
Kurs: 2,30
Stawka: 1000 PLN
Widze że mocno inwestujesz w Serba . Jesli chodzi o typowo sportowo to , osobiscie po nawet lepszym kursie pobrałem Tsonge .Tutaj może byc róznie , nie bede sie wypowiadać , ponieważ połowa an formie powie nadal , druga Nola .

Ogólnie zaciekawił mnie pierwszy typ na Djokovicie ze wygra RG po 2.75.

A na zwyciestwo w półfinałach masz połapane po 2.30

wiec jeśli Wygrał by, to najsłabszy kurs w finale jaki by sie zrównał to jakies 1.20 .

Sadze że bedzie wiekszy kurs w finale , czy grał by z Fererem czy Tsonga , chociaż moge sie mylić .

Tak czy siak , ciekaw jestem jak na tym wyjdziesz .Ogolnie lepiej żeby Djoković dla Ciebie wygrał , bo chyba Twoje 12k by sie mocno oddaliło.

ale powodzonka

pzdr fcbialas
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 15

napiwo

Użytkownik
Widze że mocno inwestujesz w Serba . Jesli chodzi o typowo sportowo to , osobiscie po nawet lepszym kursie pobrałem Tsonge .Tutaj może byc róznie , nie bede sie wypowiadać , ponieważ połowa an formie powie nadal , druga Nola .
Dokladnie, w typach dniach sie rozpisalem na temat zwyciestwa Novaka ???? milo ze ktos sie interesuje tematem. Masz w teszcie wypowiedzi troche racji, ale jezeli spotyka sie dwoch mezczyzn gdzie jednoznacznie faworyta nie da sie wykazac, to lepiej probowac grac typ z wyzszym kursem. A jednak dla mnie w tym turnieju lepszy Djoko. Zobaczymy jutro.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Zero szacunku do ciebie kolego, nawet jeśli grasz za zapałki. Totalnie głupie, nieprzemyślane typy. Mi by było szkoda nawet zapałek.
 
Do góry Bottom