>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wróć do nas

zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Takie coś miałem w spamie . To nie jest jakiś wkręt ?


Totolotek S.A. [email protected] przez freshmail.pl
Szanowny Graczu,

Od pewnego czasu nie jesteś aktywnym graczem w naszym serwisie. W związku z tym została dla Ciebie przygotowana specjalna promocja &quot;Wróć do nas&quot;.
ZASADY:
Wpłać dowolne depozyty na swoje konto gracza do 31 marca
Dokonaj jednokrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie 2,00
Wyślij od 1.04.2015 do 10.04.2015 email na adres: [email protected] z informacją o spełnieniu wymogów promocji
Otrzymasz BONUS o wartości 50% swoich wpłat do maks. 300 zł.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
otrzymałem to samo, też jestem ciekaw, ale nie ma linku do klikania żadnego, tylko sam mail, więc wydaje mi się, że wszystko ok..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nadużywają tej promocji zdecydowanie za często chęci powrotu, przyznam szczerze że jest to denerwujące.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wchodzicie na czat, piszecie że nie życzycie sobie żadnych ofert na mail ani na telefon i po sprawie ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ponieważ otrzymałem w samym maju 5 ofert z tego adresu postanowiłem spytać na czacie jak jest naprawdę. Oto rezultat
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ponieważ otrzymałem w samym maju 5 ofert z tego adresu postanowiłem spytać na czacie jak jest naprawdę. Oto rezultat
I niestety nie zanosi się na zmianę tego, totalna amatorka. Albo chłop próbuje na siłe zrobić wyniki, bo to jest nie możliwe, żeby tyle razy dostać ten sam bonus.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
BONUS JEST JEDENjak go wykorzystasz nie mozesz 2 raz skorzystac!!
To po pierwsze po drugie na dole macie nr telefonu czy tak trudno wziasc telefon do reki i zadzwonic??????I wyjasnicie wszystko!!!Moge rowniez potwierdzic ze otrzymałem ten bonus 500ZL!!!
 
Do góry Bottom