>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrzesień 2012 w nPower Championship

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Drugi miesiąc zmagań na zapleczu Premier League. Sierpień to taki miesiąc rozpoznawczy, 4 kolejki minęły ( dziś dokończenie) i już widać, że spadkowicze mają wielkie chęci na powrót do elity. Mandarynki spadkowicz z przed dwóch sezonów, czy Blackburn z poprzedniego.

Wrzesień powinien powoli wykreować już większą ucieczkę i peleton. Co prawda będzie mała przerwa z racji terminów UEFA ale w drugiej części miesiąca to nadrobią. Dziś zakończenie 4 kolejki i mecz w Cardiff gdzie pojedzie Wolves. Kursy w William Hill prezentują się tak:



Zachęcam do dyskusji o zapleczu Premier League ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Charlton - Crystal Palace
Goście to według mnie jeden z głównych faworytów do spadku, W dodatku jutro wystąpią bez kapitana Paddiego McCarthiego oraz Jonathana Williamsa. W zespole jest problem z wypłatami jednak jak na razie nie jest aż tak upubliczniony. Gospodarze (Beniaminek) będzie niezwykle mocny na The Valley. Druzyna ta już w zeszłym sezonie niesamowicie radziła sobie na własnym terenie przegrało zaledwie 2 spotkania, w tym sezonie po awansie nie zdążyli jeszcze przegrać w dodatku jutro się również na to nie zanosi ich rywal jak dotąd szczęśliwie zdobył 3pkt. W ataku powinien wystąpić Ricardo Fuller który ostatnio sporo namieszał . Chris Powell mówi otwarcie jutro oczekuje zwycięstwa i ja to tylko mogę potwierdzić ponieważ Crystal w tym meczu brakuje atutów.
Win Charlton @@ 2,00 ⛔
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Brighton - Sheffield Wed

Drugie dzisiejsze spotkanie to mecz pomiędzy Brightonem a Shieffield Wed.
Obie drużyny mają na swoim koncie po 4 kolejkach po 7pkt Brighton wygrał u siebie i zremisował natomiast Sheffield zremisował na inauguracje i przegrał w ostatniej kolejce ze słabą drużyną Crystal Palace,i wygląda na to że wyjazdy mogą stanowić problem dla drużyny sów w obydwu tych wyjazdach stracili dwie bramki,Brighton natomiast u siebie pokazał że potrafi strzelać ale i nie tracić dużo bramek 0-0 i 5-1 takimi wynikami kończyły się spotkania na własnym boisku.Ja będe szukał w tym spotkaniu drugiej wygranej gospodarzy u siebie.Jak Dla mnie sowy prezentują się nie zle ale na własnym boisku natomiast wyjazdy będą dla nich piętą achillesową.

Brighton - Sheffield Wed
Typ:1✅
Kurs:2,20
Bukmacher:Expekt
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
sorry Panowie, ale nie dam rady wrzucić żadnej analizy dziś - wakacje i brak głowy / netu do analiz. Powodzenia w weekend ????
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
No to wygląda że na ten weekend zostaliśmy sami z Dobermanem w analizie Championschip,bo jak na razie cisza ze strony innych użytkowników....
Właśnie zakończyły się piątkowe spotkania Brighton - Sheffield gładkie zwycięstwo Brightonu 3-0 i jak dla mnie niespodzianka pewnie dla Ciebie Doberman też Crystal wygrywa mecz wyjazdowy z Charltonem w stosunku 0-1 Charlton dominował ale obrona Crystal była nie do zdarcia w tym meczu...ale cóż to uroki Championschip zajmijmy się sobotnimi meczami...
Middlesbrough - Ipswich

Biorę ten mecz:wink:Ipswich mogliśmy obserwować w tym sezonie już 3 razy w meczach wyjazdowych wygrana ze zmiennie grającym raczej słabym Watfordem grającym w kratke 0-1,porażka dotkliwa z Blackpoolem 6-0 i remis w regulaminowym czasie gry i pozniejsza porażka w dogrywce z Carlisle....Te wyniki nie wróżą dobrze w jutrzejszym meczu przeciwko drużynie Middlesbrough.
Middlesbrough Dwa mecze u siebie dwie wygrane kolejno z Burnley 3-2 i z Crystal Palace 2-1 rywale może nie z najwyższej półki ale cóż i Ipswich do takich nie należą.Liczę na kolejne 3pkt boro u siebie:smile:

Middlesbrough - Ipswich
Typ:1✅
Kurs:2,15
Bukmacher:Expekt

Drugi typ dość nie typowy
Pojedynek Tygrysków z Hull Z Lwami z Milwall
Hull - Milwall
Tygryski u siebie bardzo obiecująca gra dwie wygrane 1-0 z Brightonem i 3-1 w ostatniej kolejce ze spadkowiczem Boltonem 3-1.Co ciekawe w obydwu tych meczach padaly remisy do przerwy ja jednak zaryzykuje gre na Lwy do przerwy które potrafiły wygrac połówke z Shiefield które u siebie nie jest łatwym rywalem.Biorąc pod uwage że Tygryski rozkręcają się pózniej licze na wygraną Milwall do przerwy

Hull - Milwall
Typ:połowa Czasu 2⛔bez komentarza:?
Kurs:4,00
Bukmacher:Expekt


I na koniec

Bristol City - Blackburn Rovers

Hmmm....Rovers słabe na wyjazdach Bristol u siebie pakuje dużo bramek,i licze ze w tym spotkaniu tez tak bedzie...Blackburn jednak jak w spotkaniu z Leeds udowodnił że łatwo skóry nie sprzedaje więc może dojśc do ostrej wymiany ciosów dlatego:

Bristol City - Blackburn Rovers
Typ:Over 2,5 bramki✅
kurs:1,85
Bukmacher:Expekt
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Charlton dał się przełamać u siebie czym mnie zaskoczył dziś mam innego faworyta ????
Barnsley - Blackpool
Drużyna gospodarzy od lat mi nie pasuje na zapleczu Premier League grają chaotycznie o środek tabeli a czasami o dolną cześć i od lat ślizgają się wręcz w tej lidze mam nadzieje że w tym roku spadną. Przyjeżdża do nich lider z Blackpool jestem w szoku dyspozycji piłkarzy Hollowaya ten niesamowity Ince w ataku robi furorę na boiskach jak Zaha z Crystal Palace ich transfery w styczniu wydają się coraz bardziej realne. Trener Hill ma poważna kłopoty w bramce nadal nie może stanąć Steele w obronie musi sobie poradzić bez Hasella, W pomocu zabraknie Matta Philipsa. Holloway ma poważny ból głowy od przybytku jaki go spotkał wszyscy wracają po kontuzjach Eviat i Broodfoot i Matt i wspomniany Ince będą grali także dziś mocna drużyna. Wydaje mi się że obie drużyny dzieli przepaść i to dość duża typuje zwycięstwo Blackpool
Win Blackpool @@ 2,00 ⛔

Na tydzien przerwa....
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Barnsley - Blackpool | 2 - 1,90 Bet365

Gospodarze od lat ligowy średniak i nic ciekawego nie gra. Co innego Blackpool, które w zeszłym sezonie było o krok od awansu do Premier League i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie może być podobnie. Póki co forma gości zachwyca. Zespół Iana Hollowaya ma solidny skład i, co ważne, póki co omijają go kontuzje. Barnsley znajduje się na zupełnie przeciwnym biegunie. To prawda, że u siebie prezentują się nieźle, jednak dziś będą osłabieni brakiem kilku naprawdę ważnych piłkarzy. Barnsley to strasznie malkontencki zespół, nigdy nie wiadomo w sumie czego można się po nich spodziewać. Na szczęście wiemy, że Blackpool bardzo solidnie sobie radzi i nie ma problemów kadrowych. Myślę, że dziś goście zgarną komplet punktów i odbiją sobie porażkę z Leicester.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Wróciłem.
Mecze w Championship są od 18tego do 24ego codziennie poza 20tym, więc jest z czego wybierać. Idziemy więc po kolei. Coś na jutro:
Blackburn - Barnsley
Teoretycznie to mecz dwóch odmiennych sił, ale pozory mogą mylić. Jeśli goście sprężą zadki i zagrają tak jak w ostatnich meczach, to Blackburn będzie miało kłopoty z przebiciem się przez zwartą obronę. O sam potencjał strzelecki gospodarzy nie ma się co bać, bo strzelają sporo - w dwóch ostatnich meczach 8 bramek. Martwi liczba 6 straconych bramek w tych meczach. Do tego prawdopodobnie nie zagrają: podstawowy obrońca Gael Givet (5/0) i pomocnik Marcus Olsson (6/1). Do bramki gości może powrócić Luke Steele, który ostatnio zagrał w marcu tego roku. Matt Done może zacząć w wyjściowej 11, a David Perkins być może pojawi się na boisku po 4 meczowej przerwie. Poza składem zostają: Bobby Hassel (kartki), obrońca Jim McNulty, Toni Silva, pomocnik Jim O&#39;Brien i napastnik Mido (kontuzje). Buki wierzą w Blackburn i łatwe zwycięstwo. Ja liczę natomiast na sporo bramek, ale wynik np. 2-2 wcale mnie nie zdziwi. Dlatego:
over 3,5 @ 2.62 ⛔ 2-1 / szkoda, bo okazji nie brakowało
i dodatkowo: gol przed 10 min (do 9:59) @ 3.75 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Data: 18.09.12 (20:45)
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Blackburn -Barnsley H 0-1
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Już dziś o 20:45 w Championship pierwsze w tabeli Blackburn zmierzy się z Barnsley. Blackburn spadkowicz z Premiership chce pokazać ze spadek to nie jest dla klubu tragedia i po roku absencji wrócą ponownie do najwyżej klasy rozgrywkowej. Gospodarze po dotychczasowych 5 rozegranych spotkaniach zajmują pierwsza lokatę 3 razy wygrywając i 2 razy remisując maja na swoim koncie 11 oczek. Zaś dzisiejszy rywal goście z Barnsley plasują sie na 13 lokacie w 5 spotkaniach ich bilans to 2 wygrane 1 remis i 2 porażki co daje im 7 punktów. Blackburn dysponuje dużo lepszym od Barnsley składem praktycznie wszyscy zawodnicy pozostali z zespołu który rok temu walczył na najwyższym szczeblu. Dziś Blackburn który szybko chce zmazać plamę spadku myślę ze pewnie pokona kilkoma bramkami przyjezdnych z Barnsley
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
A ja proponuje na dziś tak ????
Blackpool - Middlesborugh
Tak króciutko czas chyba na kolejne zwycięstwo mandarynek w ostatnich dwoch meczach zaledwie punkt zgromadzony z tym że oba spotkania rozgywane na wyjezdzie dziś pomarańczowi zagrają u siebie z Boro które od początku sezonu ma problem z meczami wyjazdowymi nie licząc pucharu z Gillingham,natomiast Blackpoll u siebie wprawdzie tylko dwie wygrane z Ledds 2-1 i z Ipswich 6-0 imponujące myślę że dziś znów strzeli więcej niż jedna bramkę i będzie w stanie wygrać to spotkanie

Blackpool - Middlesborugh
Typ:1✅
Kurs:1,80
Bukmacher:Expekt


dalej.......
Leeds - Hull
Tygrysy u siebie rewelacyjnie jednak wyjazdy nie są już ich tak mocną stroną za to Leeds u siebie gra dobrze.Statystycznie większość meczy Leeds rozgrywanych u siebie z Hull wygrywała lub też remisowała myślę że w tym roku tak jak i w ubiegłym sezonie bezproblemowo wygrają z Drużyną Tygrysów

Leeds - Hull
Typ:1⛔
Kurs:2,35
Bukmacher:Expekt

Watford - Brighton

Szczerze nie spodziewałem się takiego początku ze strony Brightonu grają ładnie ofensywnie co przekłada się na punkty i ich 3 miejsce w tabeli dziś jadą do Watford drużyny od której od początku oczekiwałem więcej wygrana z Crystal Palace na wyjezdzie i u siebie z Birminghamem to jak dotychczas jedyne zdobycze punktowe dzisiejszego przeciwnika Brightonu.Birmingham gra słabo a Crystal bynajmniej początek rozgrywek nie mogl zaliczac do udanych w tej formie w ktorej jest teraz Brighton liczę na ich 3pkt w tym meczu

Watford - Brighton
Typ:2✅
Kurs:2,60
Bukmacher:Expekt

I na koniec coś na jutro;)
Sheffield Wed - Huddersfield
Spotkanie Dwóch Beniaminków które w tym roku awansowały.Ja w tym meczu stawiam na Sowy jak wspomniałem w weekend sowy na wyjazdach nic szczególnego co sie potwierdziło w meczu z Brightonem natomiast u siebie bardzo ciężkie do zatrzymania tak więc w tym meczu.....

Sheffield Wed - Huddersfield
Typ:1⛔
Kurs:2,00
Bukmacher:Expekt

 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Blackburn Rovers - Middlesbrough FC
Handicap azjatycki
Typ: Blackburn -0.5 @ 1.875 bet365 ⛔ 1-2
Suma goli
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.75 bet365 ✅
Suma goli drużyny
Typ: Blackburn powyżej 1.5 @ 1.80 bet365 ⛔

Blackburn nie mogło wymarzyć sobie lepszego startu nowego sezonu. W 6 rozegranych kolejkach nie zaznali jeszcze porażki, wygrali 4 mecze, dwukrotnie zremisowali i z 14 punktami prowadzą w tabeli Championship. Jest to najlepszy start sezonu zespołu z Ewood Park od 18 lat. Linia napadu gospodarzy prezentuje sie imponująco. Od początku sezonu strzelali w każdym meczu przynajmniej jednego gola, a w ostatnich trzech umieścili w siatce rywali 10 strzałów. Wyróżnia sie na tym polu zwłaszcza para napastników Gomes – Rhodes, którzy strzelili w sumie 9 goli dokładając jeszcze 2 asysty (http://www.transfermarkt.co.uk/en/blackburn-rovers/startseite/verein_164.html). Z taką formą przedniej formacji nie ma żadnego powodu, żeby gospodarze nie zakończyli dzisiejszego wieczoru efektownym zwycięstwem. Zwłaszcza, że w tym sezonie nie stracili jeszcze nawet punktu na Ewood Park. Middlesbrough także dobrze prezentuje się na własnym stadionie (wygrali wszystkie, bilans 8-3), jednak na cudzych zupełnie sobie nie radzi. Z trzech wyjazdów w tym sezonie wrócili z niczym oprócz bagażu 8 goli (Barnsley 0-1, Millwall 1-3, Blackpool 1-4). Patrząc dalej z ostatnich 10 wyjazdów w Championship Boro przywiozło tylko jedno zwycięstwo. Z taką statystyką wyjazdową Middlesbrough będzie ciężko awansować choćby do posezonowych play-offs. Wyraźnie widać więc, że to gospodarze są dzisiaj mocnymi faworytami. Nie tylko ze względu na historię meczy na Ewood Park (nie przegrali ośmiu ostatnich), ale też ze względu na kiepską formę Boro na wyjazdach. Oba zespoły grają dobrze w obronie, ale są bardzo wrażliwe w obronie. Taki zestaw sprawia, że gole w dzisiejszym meczu są właściwie gwarantowane i mam dziwne przeczucie, że to gospodarze strzelą ich więcej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Blackburn-Middlesbrough: Jordan Rhodes strzeli @2,10 Tobet⛔⛔

Nie ma co tu się rozpisywać.Każdy kto śledzi piłkę brytyjską wie co to za chłopak i w jakiej jest obecnie formie. Młody Szkot w Blackburn znalazł się w ostatnim dniu okienka transferowego czyli 3 tygodnie temu.Nie przeszkodziło mu to w sumie w niczym.Pierwszy mecz w Leeds bez gola(2 dni po transferze),ale dwa kolejne ligowe mecze to już w sumie 3 bramki dla Rovers.Wcześniej w sierpniu zdążył w 2 meczach dla Huddersfield strzelić 2 gole.A miniony sezon w L1 to 37 bramek w 43 meczach:]Na Wyspach jest o nim głośno,wybuchła nawet mała afera w Szkocji z powodu braku powołania Jordana na ostatnie mecze eliminacyjne kadry.Jeśli Blackburn ma dziś wygrać to bramka tego napastnika według mnie jest bardzo prawdopodobna.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Późno późno...
Blackpool - Huddersfield
Na gospodarzy nie ma mocnych. Na swoim terenie jadą jak na razie wszystkich równo z trawą i to wysoko. Na dzisiejszy mecz Ian Holloway znów ma pełny skład, ale też większych zmian w składzie nie przewiduję, bo rywal do najsłabszych nie należy. Goście przyjeżdżają wprawdzie bez jednego ze swoich obrońców - Joel Lynch odsiaduje karę trzech meczy za czerwoną kartkę z Sheff Wed. Nie powinno to jednak w jakiś szczególny sposób osłabić ich obrony. Huddersfield gra nieźle i z taką grą powinno zakończyć sezon w górnej części tabeli. Nie ma się za bardzo co rozpisywać. Gospodarze są faworytem, ale nie będzie im łatwo przebić się przez szczelną obronę gości. Jednak stawiam na nich i na skromne 1-0 lub 2-0.
Blackpool @ 1.66 bet365 ⛔ 1-3
under 2.5 @ 2.10
Peterborough - Wolves
Gospodarze dysponują pełnym składem i Ferguson znów zakręci obroną, co zresztą sam przyznał. Nie wiem czy akurat w tym meczu zaskoczy czy nie, ale niewątpliwie to goście są faworytami tego meczu. Stale Solbakken także dokona kilku zmian i da odpocząć kilku zawodnikom a w podstawowej 11 mają się pojawić Sylvan Ebanks-Blake, Tongo Doumbia i Sławomir Peszko. Z pewnością przy jakichkolwiek problemach będą zmiany, ale być może Wilki sobie poradzą. Na Ipswich starczyło.
Wolves @ 2.10 ✅ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Leeds - Nottingham
Ciężko stwierdzić w którą stronę pójśc w tym meczu bo po jednej stronie Leeds które niby gra ambitnie u siebie a jednak nie potrafi w końcowym rozrachunku przechylić wyniku na swoją stronę w dwóch ostatnich spotkaniach u siebie gonili wynik z Blackburn już prowadzili aby zremisować Z Hullem zdołali strzelić dwie bramki ale już trzeciej niestety nie a więc bilans w po dwóch ostatnich meczach u siebie tylko jeden punkt...
Nottingham chłopcy remisów na wyjazdach;)
Spodziewam się w tym meczu wyrównanej walki ale nie wiem którą strone obrać czy Nottingham zacznie strzelać pierwsze i znów Leeds zacznie gonić wynik czy też przełamanie Leeds u siebie...Neil Warnock manager Leeds nadal nie może skorzystać z Rossa Mc Cormacka, David Norrisa i Paul Greena a kontuzji w meczu z Tygrysami nabawił się też obrońca Adam Drury.....W Nottingham nie zagra obrońca Hutchinson a wprowadzonego w jego miejsce Guedioury również nie ujrzymy bo otrzymal on czerwoną kartkę.Sean O&#39;Discroll ma w obwodzie jeszcze obrońce Brendana Moloneya,Pomocnika Moussiego Jamesa Coppingera i naszego Radka Majewskiego a w napadzie Dextera Blackstocka który ostatnio zdobył bramke wyrównującą w spotkaniu z Crystal zmieniając Billego Sharpa.Stawiam na otwartą grę z obu stron przynajmniej 3 bramki i cóż jednak remis....:grin:
Leeds- Nottingham
Typ:X(3,20)⛔
Typ:Over 2,5 bramki(1,87)✅
Bukmacher:Betsafe
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Mam 3 typy. Proszę o Wasze opinie i informacje, jeśli takie posiadacie.

Huddersfield - Watford: Huddersfield 2,00 (bwin)

Wicelider podejmuje 20. drużynę Championship. Huddersfield ma passę 3 kolejnych zwycięst (Blackpool i Sheffield na wyjeździe i Derby w domu). Jedyna ich porażka ligowa miała miejsce w pierwszej klejce, a jedyny remis u siebie - w drugiej. Skład z takimi zawodnikami, jak Vaughan, Ward czy Smithies wydaje się być bardzo mocny (jak na Champ&#39;ship).
Z drugiej strony staje Watford, bez zwycięstwa od 4 meczów. Jedyne punkty wyjazdowe zdobyli w pierwszej kolejce, pokonując Crystal Palace.

Wolves - Sheffield Wdn: Wolves 1,85 (bwin)

Typ ciekawy chociażby ze względu na Peszkę, grającego w Wolverhampton. Szósta drużyna ligi podejdzie do tego meczu po druzgocącej porażce 0:6 z Chelsea w Carling Cup. Na pewno będą chcieli zmazać tę klęskę z ich wizerunku. Wcześnie wygrali 3 kolejne spotkania.
Sheffield (21. miejsce w lidze) swoje 4 ostatnie mecze w lidze przegrało. Ostatnio punktowali w sierpniu.

Brighton &amp; Hove - Birmingham: Brighton 1,75 (bwin)

Znów polski akcent - Tomasz Kuszczak, a także gwiazda w zespole (przynajmniej na miarę tej ligi) - Wayne Bridge.. Ich zespół, lider Championship, wygrał ostatnie 5 spotkań.
19. drużyna ligi - Birmingham - została ostatnio dotkliwie pobita przez Barnsley, przegrywając na własnym boisku 0:5. Wcześniej, również u siebie, pokonali 2:1 Bolton oraz zremisowali na wyjeździe z Nottingham, zdobywając jedyne wyjazdowe punkty.

Proszę o uwagi ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hull City - Peterborough
Goście mają poważne braki kadrowe w dodatku ich forma jest daleka od ideału, Zmierzą się z Hull City Bruca które poczynia sobie coraz lepiej w lidze i zajmuje piąte miejsce z 13 pkt. Ciekawie w ataku prezentuje się Simpson. Goście jak dotąd nie zdobyli nawet 1pkt w lidze i wydaje mi się że w jutrzejszym spotkaniu nie mają również szans
Win Hull @@ 1,50
INNE TYPY
Over 2,5 Bristol - Leeds @@ 1,75



 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ja dziś dwa Typy od siebie ale za nim zacznę może mały komentarz do kolegi wyżej jak najbardziej popieram typ na WOlves z Shiefield gdyż sowy grają kompletny piach w spotkaniach wyjazdowych a ostatnio nawet i mecze u siebie przestały im wychodzić:razz:
Także i w tym meczu nie licze aby było inaczej,... Typ:Wolves ✅
Również Huddersfield wydaje się być pewnym typem tym bardziej że jeśli wygrają a potknie sie Brighton to Beniaminek wskoczy na pozycje Lidera,W porównaniu ze składem Watfordu Huddersfield nie ma żadnych braków kadrowych,więc i tu również skłaniałbym się w stronę Huddersfield...Typ:Huddersfield⛔
Natomiast co do meczu Brightonu miałbym obawy z tym że zaznaczam to takie moje prywatne odczucia,Birmingham bardzo nie równa gra w kratke z przegranymi remisami i wygranym w sumie nie wiadomo czego sie po nich spodziewac a Brighton z Passą 5 meczy bez porażki co jak wiadomo na championschip to już dość długi ciąg:grin:a ostatnie dwa mecze Tych drużyn między sobą konczyły się wlasnie remisowo,patrzac wstecz na Brighton to przed serią zwyciestw w meczach u siebie zanotowal rowniez dwa remisy więc ja będe się tu doszukiwał podziału punktów.....TYp:X⛔
A moje propozycje to
Cardiff - Blackpool

SKusze się na ten mecz ale nie na żadną ze stron a na bramki od 3 spotkan wyjazdowych Blackpool nie może złamać bariery bramkowej powyżej 2,5gola liczac oczywiscie z przeciwnikami jakimi gra liczę że w tej kolejce mandarynki przełamią tą nie moc i na ten typ same zapracują tym bardziej że mają kim straszyć w napadzie delfounso,ince czy też Kevin Phillips,myślę że coś ustrzelą i licze że nie będzie to jedna bramka a Cardiff grające u siebie też coś dołoży;) także mój typ:

Cardiff - Blackpool
Typ:Over 2,5bramki✅
Kurs:1,71
Bukmacher:Betsafe


I Drugi Typ również bramkowo
M boro - Leicester
Lisy co ciekawe przegraly ostatnie trzy mecze wyjazdowe stosunkiem bramek 2-1 a wiec zawsze cos strzelaly ale zawsze dostawaly tez podwójną odpowiedz...M Boro u siebie jak najbardziej bramko strzelne myślę że w tym meczu spokojnie można grać Na Bts na Tak i na over 2,5bramki

M boro - Leicester
Typ:Over 2,5bramki✅
Kurs:1,84
Typ:BTS Tak✅
Kurs:1,54
Bukmacher:Betsafe
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Hull City - Peterborough
Goście mają poważne braki kadrowe w dodatku ich forma jest daleka od ideału, Zmierzą się z Hull City Bruca które poczynia sobie coraz lepiej w lidze i zajmuje piąte miejsce z 13 pkt. Ciekawie w ataku prezentuje się Simpson. Goście jak dotąd nie zdobyli nawet 1pkt w lidze i wydaje mi się że w jutrzejszym spotkaniu nie mają również szans
Win Hull @@ 1,50
INNE TYPY
Over 2,5 Bristol - Leeds @@ 1,75
Możesz napisać co to za braki? Bo z moich informacji wynika, że Peterborough zagra w najmocniejszym składzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom