>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrzesień w Campeonato Brasileiro

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Liga Brazylijska nabrala zdecydowanego tempa, o tytuł można powiedziec że walczy już w zasadzie tylko czołowa czwórka w tabeli. Odrozdiło się Sao Paulo. Ciekawe transfery jak przyjście Vagnera Love do Palmeiras czy De Federico do Corinthians jeszcze bardziej uatrakjcyjniają lige.
Oto jak wygląda w chwili obecnej tabela

Widac że czołówka się wykrystalizowała, a tytuł powinien powędrowac w ręce któregoś z zespołow Internacionalu, Palmeiras bądz Sao Paulo. Mniej szans daje się na to Goias, tempa nie wytrzymuje także Atletico MG, byc może do G-4 dołączy jeszcze Corinthians bo dystans jest niewielki. Rywalizacja o czołowe miejsce zapowiada się więc arcyciekawie.
Nie mniej interesująco jest również na dole. Coraz gorzej wygląda sytuacja FLuminense. Trener Cuca już usłyszał ultimatum z ust władz klubu że brak wygranej w kolejnym meczu równa się utrata posady. Ubiegłoroczny finalista Copa Libertadores jest w bardzo trudnej sytuacji a poprawy gry nie widac... Środek stawki od miejsca 5 do 13 dzieli zaledwie 5pkt, zatem walka trwa w najlepsze i co tydzień jesteśmy świadkami przetasowań.

Już w czwartek pierwsze wrześniowe spotkania w Brasileiro. Tutaj nawet przerwa na występy reprezentacyjne nie obowiązuje można powiedziec;)


Zapraszam do dyskusji i analizowania nadchodzących meczów w Campeonato Brasileiro;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jeśli chodzi o walkę o mistrzostwo to według mnie również Inter nie najlepiej sobie radzi w grach pod dużą presją. Porażka z Corinthians i remis z Santosem to stracone punkty, które później mogą być decydujące w końcówce sezonu. Wszystkie drużyny od czasu do czasu zaliczają wpadki, ale oni zdecydowanie zbyt często. Goias i Atletico Mineiro według mnie już nie mają szans na pierwsze miejsce i mogą jedynie powalczyć o G-4. Goias swoje gorsze oblicze pokazało w niedzielnym meczu z Internacionalem, a na Atletico MG wielu kibiców mogło się w tym sezonie zawieźć. Początek mieli bardzo udany, ale to co robią ostatnio to tragedia. Co prawda mają kilku zawodników kontuzjowanych, ale jak walczy w czołówce to nie można remisować na własnym terenie z takimi drużynami jak Sport Recife. Ich kryzys trwa zdecydowanie za długo i przestałem wierzyć w ich odrodzenie.

Natomiast na dole tabeli walka o utrzymanie w tym sezonie na pewno będzie trwałą do ostatniej kolejki. Mam nadzieję, że uda się utrzymać ekipie Botafogo, ponieważ z przyjemnością ogląda się ich spotkania. Wiele razy pokazali na co ich stać i potrafią urwać punkty najlepszym drużynom. Brasileiro wiele straci bez tej ekipy. W najbliższy weekend swoją chwilę prawdy będą mieli piłkarze Fluminense. Jeśli nie wygrają w meczu z Nautico w Rio de Janeiro to mogą się moim zdaniem żegnać z Serie A. Władze Fluminense z tego co czytałem zmieniły decyzje w sprawie trenera i już zwolnili Renato Gaucho. Nowym szkoleniowce został Cuca, czyli bardzo znany trener w Brazylii. Prowadził już prawie połowę zespołów z pierwszej ligi: Sao Paulo, Flamengo, Goias, Santos, Coritiba czy Gremio. Był również szkoleniowcem Fluminense w poprzednim roku, ale utrzymał się tam zaledwie dwa miesiące. Z jednej strony kibice mogą się cieszyć, że takie znane nazwisko obejmuje ich ulubieńców, ale z drugiej strony sam fakt, że Cuca zmienia tak często prace o czymś świadczy. Wątpię, żeby tu zadomowił się na dłużej. Nie jest jakimś cudotwórcą i kolejny trener Fluminense nie odmieni całkowicie oblicza zespołu. Nie wiem też czy decyzja o zmianie trenera w środku tygodnia przed tak ważnym meczem jest dobra. Cuca w kilka dni nie wiele może zmienić w zespole.

Dzisiaj dwa wyrównane spotkania. Corinthians potrzebuje wygrać ten mecz, żeby nawiązać jeszcze kontakt z czołówką, ale przecież Santos to dalej świetna firma. Natomiast meczu Interu z Atletico MG chodź na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykle wyrównany to moim faworytem są gospodarze.

Internacional - Atletico MG 1 [1.60] 3:0 ✅
Inter dalej walczy o mistrzostwo brasileiro. W niedzielę pokazali, że stać ich na genialną grę i świetne wyniki pokonując Goias. Teraz na ich drodze Atletico, które podobnie jak Goias znajduje się w czołówce ligowej. Według mnie również w tym meczu nie powinni mieć problemów z pokonaniem przeciwnika. Obie ekipy są dzisiaj osłabione. Gospodarze nie mogą skorzystać z Sorondo, Sandro, Taisona, Alecsandro i D&#39;Alessandro, a zespole gości zabraknie takich piłkarzy jak: Welton Felipe, Aranha, Marcos Rocha, Marcio Araujo, Jonilson, Serginho oraz Evandro. Szczegół jest tylko taki, że osłabiony Inter potrafił kilka dni temu rozgromić kandydata do mistrzostwa 4:0, a osłabione od dłuższego czasu Atletico w ogóle sobie nie radzi. Odkąd zaczęły się w tym klubie większe kontuzje to ich wyniki są beznadziejne. Na wyjazdach przegrywają wszystko co się da, a ostatnio nawet u siebie nie potrafili wygrać z ostatnim w tabeli Sportem Recife. Chociaż nie będzie to łatwy mecz to ja postawiłbym na Inter Porto Alegre
 
simons 646

simons

Forum VIP
O ile brakow ze strony Internacionalu nie znalazlem, to rzeczywiscie Atletico MG bedzie w okrojonej wersji.
Atletico zaskoczylo w tym sezonie, doskonaly start, ale mysle ze dla nich nadszedl tez czas powrotu do normalnosci ze tak powiem. Ostatnio slabo graja, poza tym sprzedali pare cennych zawodnikwo z tego co widzialem.
Inter z kolei slabo wystartowal, ale ma o co walczyc ... moze spokojnie zajac 1 miejsce przed Palmeiras. Poczatek sezonu w ich wykonaniu nie byl najlepszy ale teraz wracaja do siebie.
Zgodze sie z przedmowca i mysle ze spokojnie ograja, juz slabe Atletico MG i mozna sie pokusic nawet o handicap.
Skoro juz te typy byly, to od siebie moge dodac:
Internacional - atletico MG under 2.5 @ 2.30
wysoki kurs, gospodarze 4 overy pod rzad, maja zdecydowanie wiekszy bilans over/under na korzysc overow w porownaniu z zeszlym sezonem, wiec czas powrocic do normy. Do tego braki w obu ekipach, mysle warto.
Dla mnie 2:0 ????
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Sobotnie mecze Brasileiro:

Palmeiras – Barueri: Liczba goli 2-3 [2.00 SPORTINGBET] 2:1 ✅
Zespół Palmeiras musi ten mecz wygrać jeśli chce utrzymać fotel lidera. Jednak patrząc na statystyki drużyny z Sao Paulo trudno uwierzyć, że nadal zajmują pierwszą pozycję w tabeli. W sześciu ostatnich meczach wygrali tylko raz! O ile remis z Sao Paulo można zrozumieć, to takich wyników jak porażka z broniącą się przed spadkiem Coritibą, czy remisy z Botafogo, Atletico Mineiro i Gremio już nie. Wyniki zadziwiająco słabe jak na drużynę, która za kilka miesięcy może zdobyć mistrzostwo Brazylii. Jeśli weźmiemy tylko mecze „domowe” to poza wcześniej wymienionymi remisami z Botafogo i Gremio możemy zobaczyć minimalne zwycięstwa z Fluminense i Santo Andre. Jak lider może tak męczyć się z jednymi z najgorszych drużyn tego sezonu? Przyglądając się bardziej zespołowi Mauriciego Ramalho można mieć wątpliwości czy jego zespół będzie potrafił walczyć do końca sezonu z Interem i Sao Paulo. Może nowy nabytek zespołu Vagner Love pomoże odzyskać blask drużynie „Verdao”, jednak wątpię, żeby dał o sobie znać już w pierwszym meczu. Palmeiras czeka ciężki mecz z Gremio Barueri, drużyną która jest dosyć nieobliczalna. Barueri było stać w tym sezonie na dużo więcej, ale po odejściu trenera Estevama Soaresa do Botafogo nie mogą złapać wcześniejszego rytmu. Barueri to był zespół o niezwykłej sile ofensywnej. Potrafili każdemu wbić kilka bramek, ale ostatnio im to już nie wychodzi. Nie potrafili strzelić gola Atletico PR, a później najgorszej drużynie w tym sezonie Fluminense. To może świadczyć o słabszej formie. Jak tak dalej pójdzie to Barueri będzie kolejną drużyną, która w ogóle nie liczy się w meczach wyjazdowych. W sobotę przejdą ciężki test, jednak mając w pamięci słabe występy gospodarzy myślę, że stać w tym meczu Barueri na remis. Nie zdziwi mnie strata punktów przez Palmeiras, dlatego wolałem zagrać zakład innego typu. Może trochę rzadko spotykany i ryzykowny, ale ja spróbuje postawić na ilość bramek: 2-3. W meczach Palmeiras pada ostatnio bardzo mało bramek. Nawet na własnym terenie nie potrafią wbić kilku bramek rywalom i kończą na 1-2 bramkach. Barueri to chyba najbardziej overowa drużyna w tym sezonie, ale tak jak pisałem na wyjazdach im ostatnio nie idzie. Myślę, że Palmeiras znów łagodnie potraktuje rywala i strzeli max 2 gole. Zastanawiałem się nad underem 2.5, ale Barueri jest zbyt nieobliczalne i również może coś dorzucić. Myślę, że 2-3 gole w tym meczu to najlepsza opcja, chociaż bardzo ryzykowna. Jeśli popatrzymy na historię spotkań pomiędzy tymi zespołami w Sao Paulo, również potwierdzi się ten typ. Zespoły grały ze sobą dwa razy, w 2007 roku było 1:1, a w marcu bieżącego roku 3:0 dla Palmeiras.


Sport Recife – Botafogo: Obie drużyny strzelą [1.64 BETSAFE] 2:1 ✅
Bardzo ważny mecz dla układu dolnej części tabeli. Obie drużyny walczą o utrzymanie i nie idzie im to najlepiej, chociaż goście znajdują się w dużo lepszej sytuacji tracąc zaledwie punkt do bezpiecznej pozycji. Sport przespał całą pierwszą rundę i trudno wierzyć w ich pozostanie w Serie A. Dopiero dwa ostatnie mecze mogą dawać jakąś nikłą nadzieję. Wyjazdowy remis z Atletico Mineiro to świetny wynik dla drużyny z Recife, a zwycięstwem z Vitorią na pewno postraszyli swoich sobotnich rywali. Trudno w tym meczu wskazać zwycięzcę. Sport łatwiejszych spotkań już mieć nie będzie. Grają u siebie z drużyną z końca tabeli i zrobią wszystko, żeby zdobyć w tym meczu trzy punkty. W przypadku porażki mogą zacząć żegnać się z pierwsza ligą. Jednak Botafogo to nie jest łatwy przeciwnik. Jest to drużyna, która potrafi głupio tracić punkty w takich meczach jak z Santo Andre, Coritiba czy Nautico, ale jak grali z drużynami z czołówki to potrafili zdobyć punkt na terenie Palmeiras i Corinthians. Teraz stać ich nawet na zwycięstwo. Ja jednak proponowałbym postawić na zakłady związane z bramkami. Sport na własnym stadionie choć przegrywa to zazwyczaj potrafi zdobyć honorowego gola. W ostatnich meczach nie zdołali strzelić tylko liderowi – Palmeiras, co wstydem nie jest. Tym razem również powinni coś strzelić, tym bardziej że muszą wygrać ten mecz, a obrona Botafogo do najskuteczniejszych nie należy. Drużyna z Rio de Janeiro gra raczej ofensywnie i strzela dużo bramek, ale też wiele ich traci. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to strzelili przynajmniej jedną bramkę w ostatnich 9 spotkaniach, dlatego wszystko wskazuje na to, że w Recife również coś strzelą. Obie drużyny muszą się odkryć od pierwszych minut bo remis tutaj nikogo nie zadowoli, a może tylko obie drużyny pogrążyć. Drużyny o przeciętnej linii defensywnej i wystarczającym jak na ten mecz ataku. Przynajmniej kilka bramek w tym meczu powinniśmy zobaczyć. Nie wiem skąd tak wysoki kurs na strzelenie gola przez Botafogo. Według mnie oni prędzej tego gola strzelą niż gospodarze. Skład na pewno mają lepszy, a atak Andre Lima-Victor Simoes zasługuje na pozostanie w Serie A. Ja dodaje do tego strzelenie bramki przez gospodarzy i myślę, że spokojnie można ten zakład zagrać.


Gremio – Vitoria 1 [1.47 GAMEBOOKERS] 1:1 ⛔
Gremio (-1) - Vitoria 1 [2.30 BET365] ⛔
Chyba najpewniejszy typ na najbliższą kolejkę brasileiro, chociaż jak wiadomo nie ma pewnych typów. W Porto Alegre zmierzą się dwie ekipy, które świetnie spisują się na własnym stadionie, a w meczach wyjazdowych idzie im bardzo słabo. Chociaż nie wiem czy dotyczy to jeszcze Vitorii, która obecnie wszędzie spisuje się słabo. Jako, że gospodarzem tego meczu jest Gremio to oni są tu zdecydowanym faworytem. Wystarczy zobaczyć jakie wyniki osiągają na własnym terenie. Wygrali tu siedem ostatnich spotkań i to w znakomitym stylu. Bez żadnych problemów pokonali Internacional, Corinthians, Flamengo i Atletico MG. W tych siedmiu meczach strzelili 24 bramki tracąc tylko 7! Ostatnie trzy spotkania wygrali po 4:1 i trudno nie stawiać ich w roli faworyta w tym spotkaniu. Nawet zakład na zwycięstwo przynajmniej dwoma bramkami wydaje się tu bardzo pewny. Z Vitorią piłkarze z Porto Alegre zagrają bez trzech graczy, ale wydaje się, że nie będzie to miało żadnego wpływu na wynik. Nieobecnego bramkarza Victora, który został powołany do reprezentacji Brazylii na mecz z Argentyną zastąpić ma Marcelo Grohe. Zawodnik na pewno gorszy od pierwszego bramkarza zespołu, ale myślę, że nie będzie miał dużo roboty w tym meczu. W obronie zabraknie Leo, a w ataku Maxi Lopeza. Wydawać się może, że jest to duże osłabienie w ataku, ale Gremio ma wcale nie gorszych zmienników. Maxi Lopez nie był w optymalnej formie i jego kontuzja nie jest wielkim osłabieniem zespołu. Wiadomo, że jest to zawodnik światowej klasy, ale podczas jego nieobecności w linii ataku świetnie spisuje się duet Perea-Jonas. W czterech meczach pod nieobecność Lopeza, piłkarze Gremio strzelili 11 bramek, z czego 7 było autorstwa tych dwóch piłkarzy. Widać, że dobrze się rozumieją i przynoszą same korzyści drużynie Paulo Autuoriego. Poza tym w meczu z Vitorią swój debiut ma zaliczyć Fabio Rochemback, nowy nabytek zespołu. Brazylijczyk znany również kibicom lig europejskich. W końcu występował w wielkiej Barcelonie, Middlesbrough, a ostatnio w Sportingu Lizbona. Władze klubu wiążą z nim wielkie nadzieje i ma szanse pokazać się w najbliższym meczu. Warto też dodać, że trener gospodarzy Paulo Autuori stwierdził ostatnio, że jego piłkarzy stać jeszcze na tytuł mistrzowski, a 11 punktów straty do lidera jest do odrobienia. Odważna wypowiedź. Według mnie nie stać piłkarzy Gremio na tak wysokie miejsce, ponieważ nie potrafią wygrywać meczów wyjazdowych. Dobrymi wynikami u siebie nie są w stanie odrobić takiej straty, ale widać, że zespół celuje wysoko i może to oznaczać, że piłkarze Autuoriego są w naprawdę świetnej formie. Będą mieli okazje pokazać to już w meczu z Vitorią. Drużyna prowadzona przez Vagnera Manciniego w każdym meczu wyjazdowym ukazuje się w negatywnym świetle. Przegrali sześć ostatnich spotkań wyjazdowych, a cztery z nich przynajmniej dwoma bramkami. Po takich wynikach i słabej grze trudno wierzyć w sukces Vitorii w tym meczu, jakim byłby choćby remis. Jakby tego było mało to Mancini ma problemy z obrońcami. W Porto Alegre nie wystąpi pauzujący za kartki Leandro i kontuzjowany Anderson Martins. Bardzo trudna sytuacja Vitorii przed sobotnim meczem. Wątpię, żeby uchronili się w tym meczu przed porażką, a nawet myślę, że przegrają przynajmniej dwoma bramkami.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W niedzielę najbardziej ciekawy jestem pojedynku Avai – Inernacional. Inter w ostatnich dwóch meczach pokazał, że jest w rewelacyjnej formie i ich wysokie wygrane w naprawdę pięknym stylu robią wrażenie. Poza tym do składu wracają Taison i Alecsandro, a od pierwszych minut wreszcie wystąpi D’Alessandro! Trudno uwierzyć, że Inter tak świetnie zagrał bez tych zawodników z Goias i Atletico. Teraz wydaje się, że będzie jeszcze lepiej. Jedynym osłabieniem jest kontuzja Andrezinho, ale skład i tak jest dużo mocniejszy od tego w poprzednich meczach. Zobaczymy jak Inter poradzi sobie we Florianopolis. W meczach wyjazdowych ostatnio im wyraźnie nie szło, a zespół Avai jak na taką drużynę, również spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Mecz na pewno będzie niezwykle ciekawy i po tym spotkaniu można będzie powiedzieć czy Inter naprawdę stać na mistrzostwo w tym roku.

Natomiast najważniejszy mecz spośród niedzielnych w Campeonato to pojedynek Fluminense z Nautico. Gospodarze z nowym trenerem stają przed ostatnią szansą. Jeśli tego meczu nie wygrają to będzie ich koniec. Nautico meczu nie odpuści, ponieważ również walczy o utrzymanie.

Mój typ na niedzielę:
Santo Andre – Atletico Mineiro: under 2.5 [2.05 BET365] 1:2 ⛔ brakło kilkunastu sekund.
Mecz drużyn, które w tym sezonie zdecydowanie zawodzą. Santo Andre ostatnio gra beznadziejnie i jeśli mógłbym wybierać to właśnie ta drużyna spadłaby w tym sezonie do drugiej ligi. Natomiast Atletico po świetnym początku sezonu przegrywa z wszystkimi po kolei. W obydwu ekipach dzieje się bardzo źle. Gospodarze zaledwie dwa dni przed meczem zwolnili swojego trenera - Gallo. Ostatnio w Brasileiro mamy modę na zmiany szkoleniowców i ciekawe kiedy się to wreszcie skończy. Trudno przewidzieć jak Santo Andre zagra w tym spotkaniu. Ta niespodziewana zmiana trenera raczej nie wpłynie na nich pozytywnie, a przecież zespół zajmuje miejsce przed strefą spadkową i jest to zasługa lepszego bilansu bramkowego nad Nautico. To zamieszanie może pogorszyć całą sytuację w klubie i Santo Andre powinno być teraz jednym z głównych kandydatów do spadku. W meczu z Atletico nie zagrają: Ricardo Conceicao, Cris i Marcel. Jedyną dobrą wiadomością dla fanów drużyny gospodarzy jest powrót do pełni sił motoru napędowego zespołu, jakim jest Marcelinho Carioca. On wydaje się być jedynym zawodnikiem, który może zmienić losy Santo Andre, tylko że sam żadnego meczu nie wygra, a reszta zespołu gra fatalnie. Jeśli chodzi o Atletico Mineiro to atmosfera w klubie również jest beznadziejna. Gwiazda zespołu, Diego Tardelli skrytykował postawę obrońców po przegranym meczu z Interem, a ci nie pozostali mu dłużni. Zatem w szatni będzie panować niemiły nastrój. Według mnie to też może wpłynąć negatywnie na postawę zespołu w niedzielnym pojedynku. Myślę, że w tym meczu padnie mało bramek. Obie drużyny bez formy. Santo Andre nawet na własnym boisku nie potrafi zdobywać bramek i w ostatnich sześciu meczach u siebie piłkarze tego klubu strzelili tylko cztery gole. Atletico również mało ostatnio strzela, zajęli się bardziej traceniem jak największej ilości bramek. Biorąc pod uwagę cztery wyjazdowe spotkania tej drużyny, bo tyle mniej więcej trwa kryzys zespołu Mineiro, mają bilans 2:12. Skuteczność obu zespołów pozostawia wiele do życzenia i w tym meczu również nie powinni się zbytnio rozwinąć. Jak dla mnie to typowo underowy mecz zespołów znajdujących się w poważnym kryzysie, klubów w których dzieje się dużo złego. Morale obu zespołów nie są najwyższe przed niedzielnym spotkaniem, co przełoży się na wynik. Według mnie będzie 0:0 lub 1:1, dlatego można spróbować postawić w tym meczu na remis. To jednak jest już niebezpieczny zakład i na pewno za mniejszą stawkę.
Santo Andre – Atletico Mineiro X [3.30 BETCLICK] ⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Przeglądałem jeszcze raz ofertę na dzisiejsze mecze Campeonato Brasileiro i trochę zdziwiły mnie tak niskie kursy na grające pod ogromną presją Fluminense. Wiadomo, że to ich chwila prawdy i muszą wygrać ten mecz jeśli chcą jeszcze mieć jakieś nadzieje na utrzymanie się w lidze, ale obecnie prezentują się beznadziejnie. Według mnie zostanie im już tylko Copa Sudamericana, w której pokazali się z dobrej strony w meczach z Flamengo. Niestety prawda jest taka, że obecnie nawet Nautico prezentuje się lepiej od drużyny z Rio de Janeiro. Prawdopodobnie dalej nie zagra Fred, a chyba tylko on mógłby wprowadzić coś dobrego do zespołu. Wątpię, żeby Cuca, który przejął zespól kilka dni temu zmienił oblicze drużyny. Jakieś tam szanse na zwycięstwo jednak są. Wczoraj mogliśmy się przekonać, że w meczach za sześć punktów może zdarzyć się wszystko. Skoro Sport Recife potrafił pokonać Botafogo to Fluminense również może mieć jakieś nadzieje w dzisiejszym meczu. Wykorzystując takie kursy na gospodarzy, chętnie zagrałbym na strzelenie gola przez gości lub zakład obie drużyny strzelą. Główną zaletą takich spotkań, jest to że obie drużyny muszą się otworzyć. Nautico nie ma czego bronić bo też znajdują się w strefie zagrożonej spadkiem. W ostatnich meczach pokazali, że potrafią walczyć z każdym i strzelać sporo bramek. Nawet jeśli dzisiaj mieliby przegrać to jedną bramkę na pewno zdobędą. Nie mówiąc już o golu Fluminense, który jest ich obowiązkiem w tym meczu. Kursy nie wiele się różnią, dlatego zależy od bukmachera u którego gramy. Najwyższe kursy na te zakłady wystawił Betsafe. U innych bukmacherów kursy na strzelenie gola przez Nautico są bardzo niskie, dlatego chyba lepszą opcją wydaje się zakład „obie drużyny strzelą”.
Fluminense – Nautico STG2 [1.57 BETSAFE] 1:1 ✅
Fluminense – Nautico: Obie drużyny strzelą [1.71 BETSAFE] ✅
 
motabuss 0

motabuss

Użytkownik
Avaí - Internacional X 3.30
expekt


Jako dzisiejszy typ dnia wybralem spotkanie I ligi brazylijskiej pomiedzy Avaí i Internacional.
Czwarta druzyna tabeli z dorobkiem 43 ptk podejmie vicelidera z 40 oczkami na koncie.
Gospodarze na ostanie 5 spotkan wygrali 2 , zremisowali tez 2 i raz poniesli porazke, goscie natomiast 2 razy wygrali , tyle samo razy przegrali i podzielili sie ptk tylko raz.
W troszke lepszej formie sa teraz gracze Internacional; zwyciestwa 3:0 i 4:0 na swoim terenie, natomiast Avai ostanio uleglo 2:0 na wyjezdzie i wygralo 3:0 u siebie.
Kursy na obydwie druzyny sa zblizone, nie ma pewnego faworyta tego spotkania.
Mysle ze Avai przerwie serrie zwyciestw Internacionalu i obie druzyny podziela sie punktami.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos – Santo Andre 1 [1.571 SPORTINGBET]
Podopieczni Vanderleia Luxemburgo mimo słabej pozycji w tabeli nadal wierzą w miejsce w pierwszej czwórce gwarantujące udział w Copa Libertadores. Santos po 23 kolejkach zajmuje 10 lokatę ze stratą 7 punktów do czwartego w tabeli Goias. Różnica punktowa może nie jest duża, ale podobna ilość punktów dzieli Santos również od strefy spadkowej. Według mnie Santos to jedna z najmniej barwnych drużyn w tym sezonie, czyli taki typowy przeciętniak. Z drużynami z czołówki nie potrafią nawiązać walki, a zespoły z dolnej części tabeli bez problemów pokonują. Z jedną z tych słabszych drużyn zmierzą się w niedzielę, dlatego stawiam w tym meczu na ich zwycięstwo. Obie drużyny mają czego żałować po ostatniej kolejce. Santos do 80 minuty prowadził w wyjazdowym meczu z Corinthians by w końcu przegrać 1:2. Podobnie zachowali się piłkarze Santo Andre, którzy prowadzili z Atletico Mineiro aż do 89 minuty, jednak zdążyli jeszcze stracić dwa gole i przegrać. Piłkarze tych zespołów mogą się trochę załamać po tych wynikach. Szczególnie zespół gości, który przecież walczy o utrzymanie i w ich przypadku ważny jest każdy punkt. Jeśli chodzi o gospodarzy to nie wiem skąd taki optymizm w ich wypowiedziach w mediach. Według mnie nie mają żadnych szans na strefę G-4 i sezon zakończą właśnie w środku tabeli. Jednak jeśli oni twierdzą inaczej to znaczy, że na pewno będą walczyć do ostatniej kolejki. Tym bardziej, że dobrze dla nich ułożył się terminarz i dwa najbliższe mecze grają na własnym stadionie z broniącymi się przed spadkiem Santo Andre i Botafogo. Piłkarze zapowiadają 6 punktów w tych dwóch meczach i to nie powinno dziwić. Na zwycięstwa z tak słabymi drużynami na pewno stać ten zespół. Natomiast trudno oczekiwać zdobycia punktów w tym meczu od piłkarzy Santo Andre. W tygodniu nowym trenerem zespołu został Sergio Soares, który do tej pory był szkoleniowcem drugoligowej Parany. Kilka dni to za mało dla nowego szkoleniowca i nawet jeśli miałby utrzymać ten zespół w Serie A to wątpię, żeby zdobył punkty już w pierwszym wyjazdowym meczu z dużo lepszym rywalem. Piłkarze gości pokazali w ostatnim meczu z Atletico jak tracić punkty na własne życzenie i skoro nie wykorzystują takich sytuacji to nie daje im żadnych szans w niedzielnym meczu. Santos w niedzielę zagra bez zawieszonego za kartki Robsona i powołanego do młodzieżowej reprezentacji Paulo Henrique Limy. Drużyna gości ma większe problemy. Za kartki pauzują Nunes, Wanderley i Cesinha, a poza tym w kadrze brakuje Crisa i Ricardo Conceicao. Nunes i Wanderley to podstawowi napastnicy, dlatego Santo Andre zagra dzisiaj w zmienionej taktyce z jednym rezerwowym napastnikiem.

Przewidywane składy:

Santos: Felipe - George Lucas, Fabao, Eli Sabia, Leo – Emerson, Rodrigo Souto, Germano, Madson – Neymar, Kleber Pereira

Santo Andre: Neneca – Cicinho, Marcel, Arthur, Gustavo Nery – Fernando, Sidney, Romulo, Marcelinho Carioca, Junior Dutra - Osny



Botafogo – Fluminense: DNB 1 [1.45 SPORTINGBET]
Gdyby nie fakt, że jest to spotkanie derbowe śmiało stawiałbym na czyste zwycięstwo gospodarzy. Uważam, że to Botafogo jest faworytem tego meczu, jednak wiadomo, że mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Tym bardziej, że między drużynami nie ma obecnie jakiejś wielkiej przepaści. Piłkarze Botafogo skomplikowali swoją sytuacje w tabeli ostatnią porażką ze Sportem Recife. W takich meczach nie można tracić punktów. W niedzielę mają szanse zrehabilitować się swoim kibicom wygrywając z odwiecznym rywalem. Tylko czy w takiej formie jaką obecnie prezentują ich na to stać? Zawodnicy Botafogo świetnie potrafią walczyć z drużynami z czołówki ligi, ale w meczach z równymi przeciwnikami tracą głupio punkty. Przed nimi kolejny mecz z kandydatem do spadku w tym sezonie i przydałoby się, żeby wreszcie pokazali, że jak mogą walczyć z brazylijskimi potęgami to najsłabsze drużyny będą pokonywać bez problemu. Szansę na zwycięstwo daje im bardzo duże. Fluminense może się już zacząć żegnać z pierwszą ligą. Chociaż do końca sezonu zostało jeszcze wiele kolejek to strata 8 punktów do bezpiecznej strefy wydaje się być nie do odrobienia. Tym bardziej, że Fluminense zremisowało ostatni mecz z Nautico, a skoro nie potrafią wygrać z bezpośrednim rywalem o utrzymanie na własnym stadionie to z kim oni mogą nadrobić taką stratę punktową? Marne szanse, a nowy szkoleniowiec Cuca nie wiele tu może pomóc. Niestety Fluminense to największe rozczarowanie tego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny z Serie A spadnie wielki zespół. Po Corinthians i Vasco czas na Fluminense. Szkoda jednak byłoby stracić dwie ekipy z Rio de Janeiro i mam nadzieję, że Botafogo zdoła się utrzymać. Na razie mają dwa punkty straty do 16 miejsca w tabeli, a to spokojnie można odrobić. Tylko trzeba zacząć zdobywać punkty. Trzy punkty w derbowym spotkaniu z Fluminense mogą pomóc wyjść piłkarzom gospodarzy z miejsca zagrożonego degradacją. Jestem pewny, że Botafogo stać na zwycięstwo w tym meczu, jednak nie będzie to łatwe spotkanie. Jednak jeśli chcą się utrzymać to muszą wygrać mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Jedno jest pewne, w niedzielę będziemy świadkami wielkiego święta w Rio de Janeiro. Chociaż grają dwie drużyny z dolnej części tabeli to mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, a braku zaangażowania piłkarzy w takich spotkaniach kibice nie wybaczają. Jeśli chodzi o składy to w ekipie Botafogo największym osłabieniem jest brak zawieszonego za kartki Wellingtona. W ataku zobaczymy duet Andre Lima-Reinaldo, natomiast Victor Simoes mecz rozpocznie na ławce. W drużynie gości brakuje pauzującego z powodu kartek Marquinho, a skład będzie wzmocniony nowym nabytkiem z argentyńskiego Rosario – Ezequielem Gonzalezem. Do składu powracają również Ruy i Luiz Alberto, czyli podstawowi obrońcy, co podkreśla jak trudno będzie strzelić gola zespołowi Fluminense. Nie wiadomo jeszcze kto wystąpi w ataku w niedzielnym meczu. Cuca ma dylemat pomiędzy Kiezą, Alanem i Ronim.

Przewidywane składy:

Botafogo: Jefferson – Emerson, Juninho, Fahel, Alessandro - Leandro Guerreiro, Jonatas, Lucio Flavio, Eduardo – Reinaldo, Andre Lima

Fluminense: Rafael – Ruy, Gum, Luiz Alberto, Paulo Cesar – Diogo, Diguinho, Ezequiel Gonzalez, Darío Conca – Alan (Roni), Kieza



Później coś jeszcze wrzucę.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nautico – Gremio: DNB 1 [1.70 SPORTINGBET]
Miejsca w tabeli obu drużyn mogą mylić przed niedzielnym meczem, w którym większe szanse według mnie mają gospodarze. Nautico od jakiegoś czasu poważnie wzięło się za odrabianie strat z pierwszej rundy Serie A. Przemiana zespołu miała miejsce w wyjazdowym meczu z Flamengo. Remis był wielkim sukcesem, później zwycięstwa z Corinthians, Santo Andre i Goias to wyniki rewelacyjne jak na ten zespół. Nautico jest w dobrej formie. Pokazują to mecze w Recife, gdzie wygrali cztery ostatnie spotkania. Również w meczach wyjazdowych pokazują niezwykły charakter. Dzielna walka do końca z Avai i Cruzeiro oraz jeden punkt w arcyważnym spotkaniu w Rio de Janeiro z Fluminense to postawa godna drużyny pierwszoligowej. Mimo słabej pierwszej części sezonu piłkarzom Nautico należy się utrzymanie w lidze, jednak żeby to osiągnąć czeka ich trudna walka do ostatniej kolejki. Obecnie znajdują się poza strefą zagrożoną spadkiem, ale jest tam taki ścisk, że po każdej kolejce wszystko może się zmienić. Chociaż Gremio wydaje się przeciwnikiem z wyższej półki to uważam, że Nautico może ich spokojnie ograć. Na własnym stadionie spisują się rewelacyjnie. Zwycięstwa z Goias i Atletico PR nie były przypadkowe i w najbliższym meczu powinni to udowodnić. Wygrana z Gremio zdecydowanie pomogłaby w sytuacji w tabeli. Trener ma małe problemy z ustawieniem składu, jednak myślę, że nie będzie to jakieś wielkie osłabienie. Za kartki pauzuje Nilson, a kontuzjowani są Fernando i Juliano. Jeśli chodzi o linię ofensywną to nie ma żadnych ubytków. Za Nautico przemawia też fakt słabej formy przeciwników. Wiadomo, że Gremio jest to zespół któremu nie idzie najlepiej w meczach wyjazdowych, ale ostatnio nawet na własnym stadionie zagrali beznadziejne spotkanie z Vitorią. Zachowywali się tak jakby mecz miał się sam wygrać i pod bramką rywala byli zupełnie nieporadni. Wystarczyło kilka kontr ze strony gości i Gremio może się cieszy, że udało im się ten mecz w końcówce zremisować. Teraz czeka ich ciężki mecz wyjazdowy. Warto wiedzieć, że Gremio nie wygrało jeszcze w tym sezonie meczu wyjazdowego, a na 11 takich spotkań przegrali aż 8. Bilans tragiczny i chociaż Nautico to ekipa broniąca się przed spadkiem to nie widzę żadnych powodów, żeby piłkarze z Porto Alegre mieli w tym meczu przełamać swoją wyjazdową niemoc. Co prawda po kontuzji powraca Maxi Lopez, ale po miesięcznej przerwie może nie być w szczytowej formie i nie będzie to żadne poważne wzmocnienie zespołu. Myślę, że Nautico na pewno tego meczu nie przegra, a nawet mają spore szanse na zwycięstwo. Ich chęć pozostania w lidze jest wielka i zrobią wszystko, żeby w tym meczu dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty.
Przewidywane składy:
Nautico: Gledson – Marcio, Claudio Luiz, Asprila, Patrick – Ailton, Rudnei, Derley, Michel - Beto Acosta, Carlinhos Bala
Gremio: Victor - Mario Fernandes, Rever, Rafael Marques, Bruno Collaco – Adilson, Fabio Rochemback, Souza, Tcheco – Jonas, Maxi Lopez

Inne typy:
Nautico – Gremio: Liczba goli 2-3 [1.95 SPORTINGBET]
Nautico – Gremio: Goście poniżej 1.5 [1.50 SPORTINGBET]
Barueri – Goias: DNB 1 [1.67 BET365]
Barueri – Goias: Gospodarze powyżej 1.5 [1.95 SPORTINGBET]
Barueri – Goias: Gospodarze strzelą gola w drugiej połowie [1.55 SPORTINGBET]
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Na szybko dodam coś jeszcze o meczu Internacionalu z Cruzeiro. Nie lubię pisać analiz przed samym meczem dlatego postaram się skrócić bo mecz za nieco ponad godzinę. Od początku chciałem ten mecz odpuścić. Inter ostatnio w rewelacyjnej formie, ale wydaje mi się to podejrzane i chciałem czekać na ich wpadkę. Prawda jest taka, że grają fenomenalnie i ich akcje ogląda się z wielką przyjemnością, ale czasami przesadzają. Np. w meczu z Atletico Mineiro próbowali rozprowadzać piękne ataki, ale ich podania często były niedokładne i co chwile głupio tracili piłkę. Atletico po pierwszej połowie mogło spokojnie prowadzić, jednak nie wykorzystało swoich znakomitych okazji. Teraz grają z Cruzeiro. Patrząc na tabele może się wydawać, że nie mają szans w Porto Alegre, ale według mnie to bardzo dobry zespół. Widziałem ich ostatni mecz przeciwko Sao Paulo, czyli obecnie jednej z trzech najlepszych drużyn w Brazylii. Zagrali bardzo dobrze, prowadzili grę ale w końcówce stracili dwa idiotyczne gole po błędach obrońców i bramkarza. Po takim meczu można się załamać. Psychika jest pierwszym argumentem na korzyść gospodarzy. Inter po wczorajszym zwycięstwie Sao Paulo musi dzisiaj wygrać, żeby nie tracić dystansu do rywali w walce o mistrzostwo, natomiast Cruzeiro po meczu z Sao Paulo może być trochę załamane. W końcu przegrali wygrany mecz. Poza tym aż razi osłabiona kadra gości. Cruzeiro udało się na ten mecz bez takich piłkarzy jak: Jancarlos, Jonathan, Thiago Heleno, Fabinho, Wellington Paulista i Kleber. Najbardziej brakować będzie tych dwóch ostatnich, ponieważ są to najskuteczniejsi napastnicy w zespole.
Internacional - Cruzeiro 1 [1.65 EXPEKT]
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos – Santo Andre 1 [1.571 SPORTINGBET] ✅
Botafogo – Fluminense: DNB 1 [1.45 SPORTINGBET] zwrot
Nautico – Gremio: DNB 1 [1.70 SPORTINGBET] ⛔
Nautico – Gremio: Liczba goli 2-3 [1.95 SPORTINGBET] ✅
Nautico – Gremio: Goście poniżej 1.5 [1.50 SPORTINGBET] ⛔
Barueri – Goias: DNB 1 [1.67 BET365] ✅
Barueri – Goias: Gospodarze powyżej 1.5 [1.95 SPORTINGBET] ✅
Barueri – Goias: Gospodarze strzelą gola w drugiej połowie [1.55 SPORTINGBET] ✅
Internacional - Cruzeiro 1 [1.65 EXPEKT] ⛔
Typy na mały plus, ale sporo minusów przez mecz Nautico.
Porażka Interu... Jednak miałem dobre przeczucie i nie potrzebnie zmieniłem zdanie przed meczem. Spotkanie bardzo dobre, ale strata trzech punktów na własnym terenie to ból dla drużyny walczącej o mistrzostwo kraju. Na szczęście dla nich Palmeiras również zawiodło. Vitoria coś się wreszcie obudziła i po remisie z Gremio wygrywa z liderem Brasileiro. Mimo porażki Palmeiras dalej liderem, ale straszny ścisk w czołówce i mają tylko jeden punkt przewagi nad Internacionalem i Sao Paulo.
Najbardziej zaskoczony jestem meczem Nautico z Gremio. Widziałem tylko początek spotkania i wydawało się, że to gospodarze sprawiają lepsze wrażenie. Po ostatnich meczach Nautico myślałem, że są w formie i nie powinno się ich już traktować jak drużyny z końca tabeli. Jednak Gremio przełamało wyjazdową niemoc w tak ważnym spotkaniu, mimo że od 60 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Maxi Lopeza. Napastnik się nie popisał. Dopiero co wrócił po miesięcznej kontuzji, a znowu będzie musiał pauzować.
Na dole tabeli rozczarowało Botafogo. Wiadomo, że był to trudny derbowy mecz z Fluminense, ale jakby na to nie patrzeć grali z ostatnią drużyną w tabeli i bardziej stracili 2 punkty niż zdobyli jeden. Teraz czekają ich jeszcze trudniejsze mecze i ciężko będzie ze zdobywaniem punktów.
Po raz kolejny Goias udowadnia, że ich czwarte miejsce jest przypadkiem. Fernandao, który miał być wielkim wzmocnieniem zawodzi. Ostatnio Goias traci punkty z każdym i chyba nikt już nie powinien wierzyć, że utrzymają się w strefie G-4, która zapewnia udział w Copa Libertadores. Inna sprawa, że w chwili obecnej nie widzę żadnej wyróżniającej się ekipy, która zasłużyłaby na to ważne czwarte miejsce. Wszystkie drużyny od Atletico Mineiro do Cruzeiro chcą awansować do tej strefy i myślę, że obok zaciętej walki o mistrzostwo i utrzymanie dojdzie nam ciekawa rywalizacja do ostatniej kolejki o czwartą pozycje w tabeli.
Chociaż różnica między pierwszą trójką, a resztą ligi wynosi zaledwie 3 punkty i coraz częściej zespoły z czołówki gubią punkty to myślę, że Palmeiras, Sao Paulo i Internacional są poza zasięgiem reszty. Drużyny te musiałyby nagle wpaść w duży kryzys i zacząć wszystko przegrywać. Ale na razie wydaje się, że panują nad sytuacją i powinni między sobą powalczyć o tytuł mistrzowski.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiaj w nocy zaległy mecz ostatniej kolejki pomiędzy Coritibą i Corinthians. Gospodarze ostatnio zaczęli wreszcie grać na dobrym poziomie i spokojnie mogą urwać punkty walczącym o pierwszą czwórkę zawodnikom Corinthians. W tym tygodniu kontrakt z klubem przedłużył najlepszy piłkarz Marcelinho Paraiba, który też po zawieszeniu będzie mógł dzisiaj zagrać od pierwszych minut. Goście nadal bez Ronaldo i Defederico. Ogólnie wydają się lepszą drużyną, ale w nocy czeka ich bardzo trudny mecz na Kurytybie. Warto też wspomnieć, że kilka dni temu władze Corinthians podpisały kontrakt z Edno, piłkarzem który w 2004 roku miał epizod w naszej krakowskiej Wiśle. Obstawianie tego meczu raczej odpuszczam, Coritiba na własnym stadionie jest bardzo dobra, a Corinthians nie gra w najmocniejszym składzie i ostatnio spisują się poniżej oczekiwań.

Przewidywane składy:

Coritiba: Edson Bastos - Rodrigo Heffner, Cleiton, Dirceu, Renatinho – Jailton, Leandro Donizete, Marcelinho Paraiba, Pedro Ken - Thiago Gentil, Ariel

Corinthians: Felipe - Edgar Balbuena, Chicao, Paulo Andre, Marcelo Oliveira - Marcelo Mattos, Elias, Jucilei - Jorge Henrique, Souza, Dentinho
 
C 0

ciokum

Użytkownik
Witam Serdecznie
Jeżeli chodzi o analizy dodam je jutro dziś jestem bardzo &quot;padnięty&quot;
Podaje Typy na Sucho :
Double :
Gremio RS - Fluminense RJ
Tup : 1
Santos SP - Botafogo RJ
Typ : 1
Ako : 2,40
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W najbliższej kolejce ciekawy wydaje się over w meczu Vitorii z Internacionalem. Vitoria ostatnio wróciła do formy, potrafili przeciwstawić się Gremio, a w niedzielę zagrali świetny mecz z Palmeiras. Jak z Interem zagrają podobnie to na pewno stać ich na strzelenie kilku bramek. Dodając do tego Inter, który jest overową drużyną o niezwykłej sile ofensywnej to powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko z wieloma bramkami.

Zastanawiam się też nad Atletico Paranaense w meczu ze Sportem Recife. Sport na wyjazdach gra beznadziejnie i pokazali to w meczu z Flamengo. Natomiast Atletico po czwartkowej porażce w pucharze Sudamericana może spokojnie skupić się na lidze. Powinni ten mecz wygrać.

Jeśli chodzi o Gremio to zanosi się na ich zwycięstwo. Na Gremio zawiodłem się dwa tygodnie temu w meczu z Vitorią, ale w niedzielę z Nautico pokazali, że był to wypadek przy pracy. Problem w tym, że wszyscy przekreślają Fluminense i zaczynają ich lekceważyć, a pomimo tego że prawdopodobnie spadną do drugiej ligi, myślę, że jeszcze nie raz niespodziewanie urwą punkty lepszym drużynom. Drużyna zdesperowana nie ma nic do stracenia, dlatego tez zrobią wszystko, żeby zdobyć choć jeden punkt. Z drugiej strony, jeśli Gremio nie miało problemów w niedzielę w wyjazdowym meczu z Nautico to również w Porto Alegre z ostatnią drużyną w tabeli powinni sobie poradzić.

W meczu Santos - Botafogo nie jestem przekonany do zwycięstwa gospodarzy. Na pewno nie postawie przeciwko Botafogo bo im kibicuje i wiem, że stać ich na punkty w tym meczu. Santos gra jakoś nie wyraźnie. Chociaż u siebie wygrywają to strasznie się męczą. 1:0 z Santo Andre to potwierdziło. Jeśli Botafogo zagra tak jak ze Sportem to czysta 1 powinna spokojnie wejść, ale liczę na to, że piłkarze z Rio de Janeiro się wreszcie obudzą i zaczną grać jak jeszcze kilka kolejek temu w meczach z Palmeiras czy Coritnhians. Poza tym są podbudowani czwartkowym awansem w Copa Sudamericana. Chociaż dwukrotnie przegrywali, to w samej końcówce meczu wywalczyli zwycięstwo i awans do następnej rundy. Takie mecze podbudowywują psychicznie i na pewno było to potrzebne zawodnikom Botafogo. Inna sprawa, że zagrali podstawowym składem i piłkarze z pierwszej jedenastki mogą być już zmęczeni takim tempem rozgrywek. Według mnie Botafogo stać na punkty w tym meczu, tylko muszą zagrać na 100% swoich możliwości.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Tak jak wcześniej pisałem dzisiaj można spróbować postawić na Atletico Paranaense. Bez wątpienia są zespołem lepszym od Sportu Recife i grając na własnym stadionie powinni to udowodnić. Sport na wyjazdach gra tragicznie i trudno spodziewać się po nich jakichś punktów w tym meczu. Paulo Baier wraca do składu po odpoczynku w czwartkowych zmaganiach w pucharze, a jedynym osłabieniem zespołu będzie brak Wesleya. Natomiast jeśli chodzi o Sport to lista brakujących piłkarzy jest długa. Fabiano i Sandro Goiano są kontuzjowani, Ciro w młodzieżowej reprezentacji, a Durval, Dutra i Juliano muszą pauzować za kartki. Tak osłabiony klub z Recife nie powinien nawiązać walki z gospodarzami, którzy po porażce w Sudamericana skupiają się na lidze.
Atletico Paranaense - Sport Recife 1 [1.75 UNIBET]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dawno w tym temacie nic nie pisalem , ale po co miałem pisac skoro wszystko tak pięknie opisane przez kacmona ;) Brawo! WKońcu jednak kiedyś trzeba coś opisac od siebie tak więc to czynię.

Nautico - Atletico Mineiro Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,65 Expekt⛔0:0

Widac po miejscach zajmowanych w tabeli że oba zespoły mają diametralnie inne cele w chwili obecnej. Gospodarze walczą o utrzymanie. Atletico MG natomiast wciąż walczy o G-4 i Copa Libertadores. Obie drużyny to głownie zespoły swoich boisk. Ale Mineiro na wyjazdach nie poddaje się i gra równie ofensywnie jak u siebie .Często jednak kończy się to źle. Stąd duża ilośc straconych bramek przez zespól. Ich mecze dlatego na wyjazdach są bardo obfite w bramki. Ma je kto strzelac, przecież Diego Tardelli gra w ataku. W bramce coprawda reprezentant Urugwaju Fabian Carini , o ile jestem dobrze poinformowany to będzie debiut tego gracza. Nie słynie on z jakichś fantastycznytch warunków fizycznych, jest za to sprawny, szybki.
Jednak pojedynek to będzie konfrontacja napastników Carlinhosa Bali z Diego Tardellim. Więcej szans co prawda daje gościom tego meczu, ale nie typuję tak tylko liczę na kilka bramek i stawiam over 2,5 gola. Dodam tylko że statystycznie Atletico MG na wyjazdach w 12 meczach 10 razy notowalo over.

Z innych meczow dzisiaj to podobnie jak kacmon sądze że pokusic się o zwycięstwo może Atletico Paranense. Sport na wyjazdach jest słabiutki. Mecz Vitorii z Interem odpuszczam bo nie mam zbytnio pomysłu.
Jutrzejsze pojedynki za to wydają się miec dwóch zdecydowanych faworytów. Mam nadzieję że do tego zcasu kursy nie polecą i będe mógł opisac te mecze jak znajdę czas. Pozdrawiam
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Atletico Paranaense - Sport Recife 1 [1.75 UNIBET] ✅
Atletico Paranaense zgodnie z przypuszczeniami wygrywa, chociaż po golu w pierwszej minucie meczu zapowiadało się na większy wynik.

W dzisiejszych meczach underowo, w trzech meczach tylko trzy bramki. Vitoria się odrodziła. Z taką grą spokojnie mogliby grać w następnej edycji Copa Libertadores, tylko szkoda, że tyle punktów zawalili i trudno będzie im walczyć o G-4. Wyjazdowy remis z Gremio i zwycięstwa nad Palmeiras i Interem naprawdę robią wrażenie. Zobaczymy co będzie dalej. Natomiast Internacional zawiódł na całej linii. Beznadziejny mecz, jednak nie warto było się nimi zachwycać po ostatnich świetnych występach. Porażka z Cruzeiro i Vitorią mocno komplikują ich sytuację. Teraz muszą liczyć na potknięcia Palmeiras i Sao Paulo. Trudno ich wyczuć, grają strasznie nie równo. Inter z meczów z Atletico Mineiro i Goias, a ten z dwóch ostatnich meczów to całkiem inna drużyna. Ciężko to zrozumieć.


W niedzielnych meczach najważniejszym wydarzeniem jest powrót Ronaldo po kontuzji. Ma zagrać od pierwszych minut w meczu z Goias, chociaż jak na razie nie wiadomo w jakiej jest formie, więc trudno powiedzieć na ile to wzmocni ofensywę Corinthians.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Flamengo - Coritiba​

Adriano jest w dobrej dyspozycji co zauwazyl nawet Dunga powołując go na ostatnie mecze reprezentacyjne. Co za tym idzie Flamengo gra dobrze. WKońcu w ostatnich meczach gra jak za najlepszych lat, no może ciut gorzej ;) Ale jego poczynania dobrze wpływają na postawe kolegów. Drugą czy też nawet trzecią młodośc przeżywa Petkovic. Dzisiejszego wieczora zagrają z typową drużyną wlasnego boiska jaką trzeba uznac Coritibe. Ten mecz to będzie także swego rodzaju rewanż za porażke ( a może klęske?) 0:5 w pierwszym meczu obu zespołów. W zespole Fla nie wystąpią dzisiaj Juan i Toro z powodu kontuzji. Ponadto Ze Roberto jest zawieszony a jego miejsce zajmie młody Gonzalo Fierro, który widac ma spory talent. Ostatnio nawet się mówi że Adriano zamierza zostac we Flamengo do zakończenia kariery jeżeli klub awansuje w tym roku do COpa Libertadores. Ile w tym prawdy nie wie nikt bo ADriano to dośc chimeryczny gośc, ale w formie jest ostatnio i to trzeba mu oddac. Ciekawostką dotyczącą tego meczu może byc to że jeśli trener Andrade wystawi do gry w tym meczu Chilijczyków: Maldonado i Fierro oraz Serba Petkovicia, to Flamengo będzie miało - po raz pierwszy w ciągu minionych 118 lat! - trzech obcokrajowców w pierwszym składzie!
Ney Franco, trener Coritiby nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego Cleiton, jednak do składu wracają Jeci i Demerson. Coritiba walczy zaciekle o utrzymanie i jak zapowiadają szkoleniowcy tego zespołu na Maracane przyjedzie ofensywnie usposobiona z Marcelinho Paraibą notabene byłym graczem Flamengo.
Oba zespoly więc mają swoje cele dzisiejszego wieczora i szykuje się nam świetny mecz. Moje typy to over 2,5 i wygrana Flamengo czyli zmazanie plamy z pierwszego meczu obu zespołow.


Od Imperatora będzie dużo zalezało.​


Typ : Flamengo win @ 1,65 Expekt✅3:0
Powyżej 2,5 gola @ 1,65 Expekt✅



Jeżeli rozbija się o inne mecze to sądze żę można śmiało stawiac na zabójcze w meczach u siebie Gremio Porto ALegre✅5:1. Dla nich jest to ostatni dzwonek do włączenia się o G-4 czyli Copa Libertadores. Fluminense z kazdym kolejnym meczem coraz bardziej się pogrąża.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP


Przy analizie 26 kolejki Brasileiro warto zwrócić uwagę na dwa ważne szczegóły. Pierwszy z nich to Copa Sudamericana. Takie zespoły jak Vitoria, Botafogo, Internacional, Fluminense i Goias w środku tygodnia rozgrywały ciężkie mecze w pucharze międzynarodowym. Szczególnie piłkarze Goias, którzy w nocy z czwartku na piątek grali wyjazdowe spotkanie w Paragwaju. Oczywiście nie wszyscy grali podstawowymi zawodnikami, ale przynajmniej kilku lepszych piłkarzy z każdego zespołu w pucharze wystąpiło.

Druga sprawa, o której nie wszyscy wiedzą to Mistrzostwa Świata do lat 20 w Egipcie. Na turnieju obecna jest reprezentacja Brazylii i choć są to młodziki to cała powołana kadra pochodzi z brazylijskich zespołów. Zawodnicy już od jakiegoś czasu byli na zgrupowaniu reprezentacji, ale dalej nie można o tym zapominać. Chociaż w większości nie są to podstawowi zawodnicy to kilka nazwisk często przewija się w wyjściowych jedenastkach.

Jeśli chodzi o sobotnie pary 26 kolejki Campeonato Brasileirao to ciekawy wydaje się być pojedynek Barueri – Cruzeiro. Beniaminek z Barueri na własnym stadionie jest niezwykle groźny, a piłkarze Cruzeiro w ostatnich spotkaniach wreszcie zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Mieli strasznie niewygodny terminarz. W trzech ostatnich spotkaniach musieli zmierzyć się z pierwszą trójką tabeli. Mimo trudnych rywali zagrali naprawdę dobrze. Chociaż wyniki nie koniecznie nas o tym przekonują to mecze z Sao Paulo i Palmeiras były do wygrania. Cruzeiro w meczu z Sao Paulo było dużo lepsze i gdyby nie głupio stracone bramki to mogli zdobyć w tym meczu trzy punkty. W meczu z Palmeiras znowu dużo niewykorzystanych okazji i chociaż grali z drużynami walczącymi o mistrzostwo to po przebiegu tych spotkań może pozostać wielki niedosyt.

W drugim sobotnim meczu lider Serie A podejmie na własnym stadionie Atletico Paranaense. Chociaż na papierze gospodarze wydają się być faworytami to nie jestem tego taki pewien. Palmeiras nie gra ostatnio jakoś nadzwyczajnie. Słaby mecz z Barueri, porażka z Vitorią i dopiero ostatnio zwycięstwo z Cruzeiro po golu Vagnera Love. Jak na lidera słabo, a widząc jak kluby z czołówki tracą ostatnio punkty z kim popadnie to nie można na podstawie miejsc w tabeli ślepo stawiać na Palmeiras.

W niedzielę dwa hity najbliższej kolejki. Chodzi tu o derby Sao Paulo oraz o pojedynek Internacionalu Porto Alegre z Flamengo. Mecz Sao Paulo – Corinthians to klasyk i chociaż gospodarze wydają się mieć większe szanse to według mnie jest to wyrównany mecz i wszystko się w nim może zdarzyć. Sao Paulo tak jak cała wielka trójca (Inter, Palmeiras) nie zachwyca. Mecz z Cruzeiro tak jak wcześniej pisałem wygrany przy ogromnym szczęściu, a remis z Santo Andre to wynik słaby jak na drużynę walczącą o mistrzostwo. Teraz mają okazję pokazać swoją siłę, tylko trudno przewidzieć występ gości. Po przyzwoitych meczach, ostatnio pozwolili sobie na poważną wpadkę – wysoką porażkę na własnym stadionie z będącym w beznadziejnej formie Goias. Do składu wrócił Ronaldo, ale jak na razie nic szczególnego nie wnosi. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Drugi hit 26 kolejki Brasileiro to pojedynek Internacionalu z Flamengo. Inter może być trochę zawiedziony po czwartkowym spotkaniu w Copa Sudamericana. Zagrali podstawowym składem i chyba nie potrzebnie bo i tak nie potrafili pokonać przyjezdnych z Chile. Przeważali cały mecz, ale zawiodła skuteczność. Jeśli tak tragiczną skuteczność utrzymają na niedzielny mecz to mogą się pożegnać ze zwycięstwem. Zespół Flamengo wreszcie wrócił do przyzwoitej formy. Sporą zasługę ma w tym Adriano. Ostatnio gra dobrze, a jego piękny gol z Coritibą został wybrany najładniejszym golem kolejki. Tylko trudno zachwycać się wynikami zespołu z Rio de Janeiro skoro nie mieli oni ostatnio przeciwników z najwyższej półki. Meczów na własnym terenie z Santo Andre, Coritibą czy Sportem Recife nie można porównywać do wyjazdu do Porto Alegre. Myślę, że ten mecz zweryfikuje ich formę i pokaże na co ich jeszcze stać w tym sezonie.

Z innych niedzielnych spotkań Brasileiro ciekawie zapowiada się mecz Goias – Gremio. Goście z Porto Alegre ostatnio grają bardzo dobrze. Zwycięstwo z Nautico i pogrom Fluminense jest najlepszym na to dowodem. Natomiast Goias po słabszych występach rozgromiło Corinthians w Sao Paulo co nie jest łatwą sztuką. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.

Wielki mecz powinniśmy zobaczyć też w Rio de Janeiro gdzie walczące o utrzymanie Botafogo będzie podejmować rozpędzoną Vitorię. Botafogo ostatnio wywalczyło ważny punkt z Santosem i przydałoby się w niedzielę dołożyć do swojego konta kolejne punkty. Na własnym boisku są bardzo groźni jak na drużynę z końca tabeli. Poza tym są podbudowani zwycięstwem nad drużyną Emelec w Copa Sudamericana w częściowo rezerwowym składzie. Vitoria bez problemów poradziła sobie ostatnio z Palmeiras i Internacionalem. Problem w tym, że na wyjazdach spisują się dużo gorzej i wcale nie są faworytami w meczu z Botafogo.

Jeśli chodzi o drużyny walczące o utrzymanie to bardzo duże znaczenie dla układu tabeli będą miały spotkania Coritiba - Nautico i Sport Recife - Santo Andre. To będą pojedynki o sześć punktów. Również ciekawy jestem kolejnego meczu Fluminense. Ile można przegrywać, myślałem, że będą w stanie bardziej namieszać w drugiej części sezonu. Teraz patrząc na tabelę trudno wierzyć w ich utrzymanie w pierwszej lidze. Jednak mimo trudnej sytuacji taki wielki klub z Rio de Janeiro powinien grać o honor i dlatego powinni być groźnym rywalem do końca sezonu.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Barueri – Cruzeiro: Obie drużyny strzelą [1.64 BETSAFE]
Dzisiaj w Barueri zapowiada się świetne widowisko z wieloma bramkami. Zastanawiałem się nad overem 2.5, ale jak zakład na obie drużyny strzelą jest większy to wybieram drugą opcję. Szczerze wątpię, żeby któraś z drużyn wygrała przynajmniej 3:0, więc nie wiem dlaczego taki podział kursów. Jeśli ktoś lubi ryzyko to można w tym meczu pokusić się nawet na over 3.5.
Beniaminek z Barueri może już zaliczyć ten sezon do udanych. Chociaż po wynikach na półmetek sezonu można było spodziewać się po nich dużo więcej to myślę, że pozycja w środku tabeli będzie dla nich dobrym rezultatem jak na pierwszy sezon w Serie A. Teraz Gremio Barueri jest już typową drużyną własnego stadionu co potwierdzili ostatnio przegrywając 0:4 we Florianopolis. Teraz muszą się zrehabilitować, chociaż przeciwnik nie jest łatwy. Cruzeiro po trzech meczach z najlepszymi brazylijskimi ekipami wreszcie zmierzy się z drużyną, która spokojnie jest w ich zasięgu. A skoro potrafili przeważać cały mecz z Sao Paulo, wygrać na wyjeździe z Internacionalem, a w meczu z Palmeiras śmiało można powiedzieć, że zostali skrzywdzeni przez sędziego który nie podyktował przynajmniej dwóch karnych na ich korzyść to w meczu z Barueri mogą sobie odbić słabe wyniki. Powinniśmy w tym meczu zobaczyć przynajmniej kilka bramek i to z obu stron. Barueri jest zespołem grającym bardzo ofensywnie. Dużo strzelają, ale też dużo tracą. Dzisiaj jako gospodarze będą faworytami, dlatego co do ich bramek nie mam wątpliwości. Trudniej może mieć zespół Cruzeiro, ale jeżeli potrafią strzelać najlepszym drużynom to nie powinni mieć problemu ze strzeleniem przynajmniej jednej bramki beniaminkowi. Wreszcie zaczęli grać tak jak przystało na tak słynny zespół. Są niezadowoleni po niesłusznej porażce z Palmeiras i dzisiaj mogą nawet sprawić niespodziankę pozbawiając punktów drużynę gospodarzy

Przewidywane składy:

Barueri: Rene - Marcos Pimentel, Xandao, Leandro Castan, Marcio Careca – Ralf, Ewerton, Thiago Humberto, Flavinho – Fernandinho, Val Baiano

Cruzeiro: Fabio – Jonathan, Gil, Leonardo Silva, Diego Renan – Fabricio, Elicarlos, Marquinhos Parana, Gilberto – Kleber, Thiago Ribeiro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom