>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wspólna Gra

L 45

laha

Forum VIP
Witam Wszystkich.Chciałbym założyć temat w którym ok 15 ludzi podawało by swoje typy.Każdy powinien wybrać sobie swoja specjalizacje i głównie z niej podawać typy.Ja bedepodawał typy z Premiership bo to mój konik.Nasze typy bazowały by na podstawie wejscia zdarzenia czyli każdy podawał by typ i umieszczał znacznik typy 2/5 3/5 4/5 bądz 5/5.Każdy by musiał uzasadnic swój wybór typy chociaż 2 linijkami.Typer bedzie mógł podać w tygodniu tylko 3 typy ponieważ niechce tu typów granych na siłe al typy starannie wybrane z całego tygodnia.Każdy typ to singel.Niegramy doubli ani tripli.Oto Kalendarz stawkowania Stanu Początkowego 10000j.

2/5 - 1%
3/5 - 2%
4/5 - 2.5%
5/5 - 3%

Co 2 tygodnie bedziemy robili podsumowanie i stawkowania od nowego Stanu Konta.Będą również prowadzone statystyki typerów.

Ilość trafionych spotkan*skuteczność*średni kurs trafiony=ilosć pkt -&gt; pozycja w rankingu typerów.

np.

2*1 (100%)*1,67=3,34

Kurs musi być większy od 1,50



-----------------

Tutaj prosze wpisywać zgłoszenia.Mam nadzieje ze naród niejest nieskonczenie leniwy i przyczyni sie aby mógł skuteczniej ograć buków

-------------------

Jeśli osiagniemy już 10 typerów zostanie założony nowy temat w Kuponach ze Statystykami i tam bedziemy podawali typy

-------------------
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
hmmm no mysle ze moglbym sprobowac , co prawda jestem stosunkowo nowym &quot;obstawiaczem &quot; ale mysle ze sobie poradze ???? ) wygram :p
...........................................
Primera Division
...........................................
 
L 45

laha

Forum VIP
Mamy jush 2 graczy

Laha (Premiership)
deep (Primiera Division)

Uwaga :!:

To ze ktoś zają jush waszą ulubioną lige niewyklucza ego ze wy tesh jej niemozecie wziąsc.Poprostu bedzie więcej typów z tej ligi a więc każdy moze jeszcze wziąść Premiership czy Primiera Division

P.S Tutaj posty sie nieliczą więc bede mógłpo każdym użytkowniku zapisanym podliczać ile jest userów.
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Lista

Laha - Premiership
deep - Primiera Division
benek_15 - Eredivisie
blazejow666 - Serie A

Podoba mi się ten pomysł to może być dobra zabawa, dopisałem sie już na listę ;)
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
dobra to napisz tu gdzi ebedziemy to wszystko dzilac i zacznij pierwszy ???? ) bede w tedy pewny na 100 % ze ni robie glupich bledow ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Lista

Laha - Premiership
deep - Primera Division
benek_15 - Eredivisie
blazejow666 - Serie A
Dziubla - NHL
nuno100 - Bundesliga
Marcin-Odra- Liga Polska jak wznowi rozgrywki, narazie Ligue 1
filip_r2 - NHL
damian77 - Szkocka
dantei - NBA


Mamy już 10 osób.Czekam do poniedziałku - do wtedy przyjmuje zapisy.Lista moze byc zablokowana wcześniej - jeśli bedzie już 15 osób.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
hm. nie za bardzo wiem, co to ten znacznik, ale mysle ze z czasem obczaje, albo mi ktos powie ???? a tymczasem tez sie pisze na NBA, bo z tego co przeczytalem, mozna zdublowac lige, jak ktos juz podal?

Laha - Premiership
deep - Primera Division
benek_15 - Eredivisie
blazejow666 - Serie A
Dziubla - NHL
nuno100 - Bundesliga
Marcin-Odra- Liga Polska jak wznowi rozgrywki, narazie Ligue 1
filip_r2 - NHL
damian77 - Szkocka
dantei - NBA
miha13 - NBA
 
L 45

laha

Forum VIP
hm. nie za bardzo wiem, co to ten znacznik, ale mysle ze z czasem obczaje, albo mi ktos powie

to jest pewnosć typu.Np dajesz 5/5 czyli pewność typy 100% bo 5/5.Jeśli typ bardzo ryzykowny to dajesz 2/5 gdyż pewność jest mała.
 
Do góry Bottom