>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Finals - Guadalajara (10.11.2021 - 17.11.2021)

Status
Zamknięty.
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Co do kursów rosnących na Kontaveit, w meczu z Pliskovą taka sama sytuacja była, że było 1,46, a przed meczem 1,69? I jak wyszło? Szybkie 2-0. A co do meczu Sabalenka- Sakkari to nie wiem czy ta Sabalenka taka pewna, ona w tym turnieju to ma jakieś problemy psychiczne chyba, jak robi po 2-3 podwójne co jakiś czas przy swoim serwisie. Jeszcze dodajmy to, że ryzykuje strasznie bijąc z całej siły też co jakiś czas, jak na moje Sakkari ma duże szanse, bo jest '' spokojniejsza '' i może Sabalenke wytrącić z równowagi.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Badosa - Świątek 1
Badosa u szzczytu formy. O pietruszkę nie o pietruszkę po co grać na 50% jak można zrobić wrażenie i roznieść niestabilną psychicznie rywalkę. Taka szybka przeprawa, zamiast udawania i grania pod słabszego.
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Badosa - Świątek 1
Badosa u szzczytu formy. O pietruszkę nie o pietruszkę po co grać na 50% jak można zrobić wrażenie i roznieść niestabilną psychicznie rywalkę. Taka szybka przeprawa, zamiast udawania i grania pod słabszego.
Pytanie po co ma się męczyć przed ciężkiem PF, zwycięstwo z Iga nic jej nie da już. A tak na luzie najmniejszym nakładem sił tylko zagra i się przygotuje na dalszą część.
Z Igi też zejdzie już presja i stres , zagra na luzie ten mecz i wg mnie wygra gra.
Badosa nie potrzebuje tej wygranej
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Pytanie po co ma się męczyć przed ciężkiem PF, zwycięstwo z Iga nic jej nie da już. A tak na luzie najmniejszym nakładem sił tylko zagra i się przygotuje na dalszą część.
Z Igi też zejdzie już presja i stres , zagra na luzie ten mecz i wg mnie wygra gra.
Badosa nie potrzebuje tej wygranej
Bo jak wyżej napisali jak wygra wszystkie mecze to ma premie?
Po drugie co tu kalkulować, wyjsc i tak trzeba i i tak trzeba rozegrać ten mecz. Jaki sens ma odpuszczanie? To są finały WTA także żaden to argument. Wszystko przemawia za Badosa poza argumentem "bo może odpuści". 🙄 Kort wszystko zweryfikuje, a tutaj szanse na zwycięstwo zdecydowanie po stronie Badosy.
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Bo jak wyżej napisali jak wygra wszystkie mecze to ma premie?
Po drugie co tu kalkulować, wyjsc i tak trzeba i i tak trzeba rozegrać ten mecz. Jaki sens ma odpuszczanie? To są finały WTA także żaden to argument. Wszystko przemawia za Badosa poza argumentem "bo może odpuści". 🙄 Kort wszystko zweryfikuje, a tutaj szanse na zwycięstwo zdecydowanie po stronie Badosy.
Gdyby to był mecz o coś to zgadzam się że Badosa zdecydowanie. Właśnie to są finały a taki mecz nic jej nie da
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobrze Pliskova gra, w sumie trochę takie ze strony oglądających mecz tam na trybunach, żenada totalna.
 
Ostatnia edycja:
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Dlaczego Krejcikova ma puścić mecz Pliskovej skoro przy wygranej Barbory 2:0 i wygranej Kontaveit z Muguruza to Krejcikova wyjdzie z drugiego miejsca.
IMG_20211114_214441.jpg
A to dlatego że przy równej ilości punktów liczą się pojedynki bezpośrednie więc Krejcikowa na pewno nie awansuje. Tym bardziej 1 set to dla mnie szok. Coś mi tutaj nie pasuje... No cóż WTA...
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie, bo bezpośredni się liczy
Bezpośredni się liczy jak dwie zawodniczki mają tyle samo zwycięstw. W przypadku 3 zawodniczek z taką samą liczbą pkt , liczymy najpierw bilans setów , więc Muguruza wygrywając 2:1 w setach zapewnia sobie awans z drugiego miejsca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 13117
A to dlatego że przy równej ilości punktów liczą się pojedynki bezpośrednie więc Krejcikowa na pewno nie awansuje. Tym bardziej 1 set to dla mnie szok. Coś mi tutaj nie pasuje... No cóż WTA...
Przecież przy wygranej Krejcikovej 2:0 i przegranej 0:2 Muguruzy z Kontaveit Krejcikowa wyszłaby z drugiego miejsca.
Wszystkie trzy miałyby bilans 1 wygrana i 2 porażki i sety:
Krejcikova 3:4
Pliskova 2:5
Muguruza 3:5

Nawet w małej tabeli między tymi trzema zawodniczkami miałaby najlepszy bilans bo porażka z Mugu 1:2 i wygrana 2:0. Ale przegrała więc odpada. Teraz jakiekolwiek zwycięstwo daje awans Muguruzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dobrze ludzie pisali o tych meczach o nic, że odpuszczanie będzie. To jaką grę Aktorską gra Kontaveit, to jest aż prze śmieszne, próbuje pokazywać emocjami, że jej zależy. Gdzie każdy kto ją ogląda od przynajmniej 2 miesięcy to wie, że ona takich błędów, wybijek za linie nie robi. Dobra taktyka w 2 setach dać się przełamać w 1 gemach, a potem trzymać swój serwis.
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Muguruza dała jej wygrać 6:1 6:1 kilka tygodni temu teraz przyszedł czas na rewanż. Ja osobiście miałem postawione, że Muguruza wygra seta za 1.69 i żałuję, że nie dalem jej wygranej bo tak to wygląda, że tak się skończy. Aczkolwiek, czułem też może może być 2-1 z pierwszym setem dla Kontaveit.

Tak czy siak pomogły sobie wzajemnie tyle.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Gra ktoś końcowe zwycięstwo Kontaveit. Pomimo tego co odwaliła w ostatnim meczu, nadal myślę że ma największą szansę na końcowy triumf.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś światek to bierze , badosa też odpusci
Granie takich meczów to czysty hazard. Równie dobrze Świątek może wyjść rozluźniona i łatwo wygrać. Ale też może szybko przegrać. Wszystko zależy od nastawienia Badosy czy będzie chciała za wszelką cenę wygrać mecz. Jak dla mnie osobiście takich meczów się nie gra tym bardziej że nie jest to klasyczna formuła gdzie przegrywający odpada. Już przed meczem wiadomo że Badosa 1 w grupie a Iga ostatnia. Więc żaden wynik tego meczu mnie nie zdziwi.
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Granie takich meczów to czysty hazard. Równie dobrze Świątek może wyjść rozluźniona i łatwo wygrać. Ale też może szybko przegrać. Wszystko zależy od nastawienia Badosy czy będzie chciała za wszelką cenę wygrać mecz. Jak dla mnie osobiście takich meczów się nie gra tym bardziej że nie jest to klasyczna formuła gdzie przegrywający odpada. Już przed meczem wiadomo że Badosa 1 w grupie a Iga ostatnia. Więc żaden wynik tego meczu mnie nie zdziwi.
Podobno ludzie uprawiają hazard po to, żeby przegrać. Z tą Badosa przesłanka o nie zagraniu na 100 proc. też mi się wydaje dosyć poważna, natomiast gdy tak patrzę na Igę w ostatnim czasie to w jej aktualnej dyspozycji sportowo-psychicznej w tym momencie nie widzę szans na zwycięstwo z zawodniczkami z top 20-30. Teraz jest jeszcze gorzej niż wcześniej, więc ja osobiście na Igę nie stawiałem w tym turnieju ani razu. Nie widzę, więc tutaj argumentów Igi z wyluzowana w top formie Badosa. Może zobaczymy lepszą twarz Igi w przyszłym roku, ale nie sądzę, że dzisiaj, bo jest w totalnej rozsypce.
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Podobno ludzie uprawiają hazard po to, żeby przegrać. Z tą Badosa przesłanka o nie zagraniu na 100 proc. też mi się wydaje dosyć poważna, natomiast gdy tak patrzę na Igę w ostatnim czasie to w jej aktualnej dyspozycji sportowo-psychicznej w tym momencie nie widzę szans na zwycięstwo z zawodniczkami z top 20-30. Teraz jest jeszcze gorzej niż wcześniej, więc ja osobiście na Igę nie stawiałem w tym turnieju ani razu. Nie widzę, więc tutaj argumentów Igi z wyluzowana w top formie Badosa. Może zobaczymy lepszą twarz Igi w przyszłym roku, ale nie sądzę, że dzisiaj, bo jest w totalnej rozsypce.
To jej osttani mecz w w sezonie , będzie chciała się pokazać lepiej . A z Saba nie wyglądała tak źle.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co to za argument ostatni mecz w sezonie? Rowniez dobrze moze bedzie chciala szybko zejsc z kortu I zapomniec o ostatnich miesiacach na korcie.Takich meczy sie nie gra bo to czysta loteria I woda na mlyn dla bukmacherów.50 50 zalezy od podejscia obu I kurs nie wart gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom