>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Generali Ladies Linz (Hard)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Groenefeld A.-L. v Radwanska A. 1.40 ✅

Wreszcie widzimy naszą najlepszą tenisistke w turnieju. Mimo że Niemka zajmuje obecnie 20 lokate w rankingu WTA, to Polka jest faworytką. Niestety ostatnie kwalifikacje do turnieju w Zurichu, zakończyły się dla Radwańskiej nie pomyślnie. Groenefeld jest bez formy. Gra słabo, żadnych sukcesów w tej części sezonu, i ogólnie mało startów. Agnieszka, jest utalentowaną zawodniczką i nadzieją naszego Polskiego tenisa. W tym meczu stawiam na spokojne jej zwycięstwo nawet wynikiem 2:0.

Zvonareva V. v Schiavone F. 2.35 ⛔

Ciekawy mecz, w którym faworytką jest Rosjanka. Zvonareva ostatnio mało startów, i jej forma jest pod małym znakiem zapytania. Sciavone ostatni prezentuje znakomitą forme, która dała jej 14 pozycje w rankingu WTA. Mimo iż w pojedynkach tych zawodniczek cztery razy Rosjanka pokonywała Włoszke w tym meczu typuje wygraną Schiavone. Nie można patrzec na ostatni turniej Włoszki ponieważ tam przegrała z mało znaną zawodniczką, ale co sie okazało całe spotkanie grała z kontuzją.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Vaidisova N. v Petrova N. 1.35 ✅

Gorąco polecam ten typ. Petrova, po kontuzji gra znakomicie. W tym turnieju, jak także w poprzednich. Vaidisova przez krótki okres niestartowała, ale po powrocie gra bardzo dobrze. W tym meczu typuje jednak Rosjanke. Jest ona w znakomitej formie. Czeszka miała problemy z Jankovic, z którą rozegrała ciężki trzy setowy mecz i musi być trochę zmęczona. Petrova to jest mój typ, i mam nadzieje że w tym finale zobaczymy dwie Rosjanki. :wink:
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
Sharapova M. v Petrova N. 2 1,95

W finale turnieju w Linz spotykaja sie dwie Rosjanki. Obie zawodniczki były rozstawione w tym turnieju odpowiednio z 1 i 2 i faktycznie przeszły kolejne rundy nie tracac nawet seta. Sharapova rozgrywała zaciete mecze, w ktorych musiala sie sporo nameczyc zeby wygrac( M. Sharapova - E. Daniilidou 7-5,6-1 :M. Sharapova - A. Ivanovic7-6,7-5 :M. Sharapova - P. Schnyder 7-5,7-5). Natomiast Petrova jest w fantastycznej formie i gładziutko pokonywała swoje rywalki(S. Peer - N. Petrova 1-6,1-6 :S. Stosur - N. Petrova 1-6,3-6 : N. Vaidisova - N. Petrova 1-6,2-6). Dlatego moja faworytką finału jest Nadja Petrova i do tego ładny kursik. :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Sharapova M. v Petrova N. 1.75 ✅

Niestety nie masz racji. To nie ma znaczenia, że Petrova wygrywała swoje mecze pewnie. Ale miała o wiele słabsze zawdniczki. Peer była bardzo zmęczona wieloma startami, Stosur to już wiekowa tenisistka o przecietnych umiejętnościach. Vaidisova też nie była aż tak groźnym przeciwnikiem, ponieważ miała bardzo wiele trudnych meczy, a na dodatek czytałem że ma jakiś drobny uraz. Petrova w niektórych momentach siada psychicznie. Ze stanu 40-0 dla niej, jest w stanie doprowadzić do 40-AD. Sharapova na Hardzie czuje się znakomicie. Po ostatnim wygranym turnieju moim zdaniem wygra i ten, ponieważ jest to wszechstronna zawodniczka o lepszych umiejętnościach niż Petrova. A na dodatek, na pieć spotkań rozegranych między tymi zawodniczkami cztery wygrała Maria.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sharapova M. v Petrova N. 1.75
7:5, 6:2


Ja równiez zagrałem ten typ, kurs był moim zdaniem wymarzony! Pieknie Maria wygrała 3 turniej z rzedu?! Czas na Masters!!!!Kocham Cie Maria ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom