>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Madrid 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Williams V. - Stosur @ 2.25 ⛔ 6/3 6/3
Kurs nie zachęca na Samanthe ale z braku laku i wieczornego meczu Rezai, Australijkę ogólnie miałem grać. H2H 0-3 z perspektywy Australijki ale było to dawno kiedy Stosur miała poważne kłopoty zdrowotne jak i jeszcze nie potrafiła przestawić swój styl z debla na singla. Teraz dla mnie jak Ferrer u mężczyzn Sam jest dla mnie czarnym koniem u Pań fantastyczny tenis opierający się na serwisie co u Pań nie jest czymś podstawowym, nie licząc Charleston w ciągu sezon Samantha została przełamana tylko 5. krotnie i to przez takie tuzy jak np. Serena, Janković czy Clijsters dodając że jeśli w tym sezonie z kimś przegrywała to przeważnie z późniejszą zwyciężczynią danego turnieju. Venus na tym turnieju szanuję piłkę co powinno być wodą na młyn Stosur która dwoma trzema podaniami będzie próbować układać przeciwniczkę by wstrzelić jej odwrotny fh lub inne świetne uderzenia kończące. Dużo osób bardzo gani ten turniej że to w ogóle nie jest przygotowanie do RG ponieważ Madryt jest najwyżej położoną stolicą Europy, nawierzchnia jest wprost halowa za czym idzie szybka wczoraj parę dni temu żaliła się o to między innymi Serena dzisiaj może być podobnie bo Schiavone miała przez chwilę w szachu jej siostrę lecz Włoszka tego nie wykorzystała, przy Sam która jest bardzo ruchliwa i gra do końca potrafi dwoma krokami przesunąć się pod siatkę może być to zabójcze dla Venus która nie zachwyca mnie podczas tego turnieju jak i ogólnie na mączce.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Aravane Rezai-Lucie Safarova @ 1.72

Kurs na francuzkę bardzo zachęcajacy,Aravane jest tutaj w życiowej formie i mysle ze jesli utrzyma ja przez kolejne dwa spotkania to nie ważne z kim bedzie grała a i tak odniesie zwyciestwo_Ogranie Jankovic i Henin o czyms swiadczy,Aravane gra bardzo siłowy tenis na zasadzie albo trafie albo nie trafie ale póki co ciągle trafia :cool: Safarova nie błyszczy niby wygrywa ale rywalek to nie miała z najwyższej półki a i z nimi miała spore problemy u czeszki często widac przestoje w grze,jeśli pozwoli sobie na cos takiego jak wczoraj z Petrovą to po prostu zostanie zmieciona z kortu,ponieważ nie ma po prostu siły zeby grac dobrze z Rezai.Jedyna szansa jaka widze dla Safarovej to rozrzucanie po korcie Rezai i liczenie na zmęczenie rywalki.No ale jakos wczoraj Jankovic badz co badz jedna z najlepszych defensywnych zawodniczek świata nie dała rady to czemu dzisiaj miałoby byc inaczej ??
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Popieram w 100%. Gdzie masz taki kurs na Rezai? :O Ja mam tylko 1,6 u siebie. Francuzka rozgrywa turniej życia. Oglądanie jej w akcji tutaj to prawdziwa przyjemność. Niesamowita agresja i skuteczność w grze. A serwuje niczym siostry Williams :O skąd tyle siły w takiej małej dziewczynie (coś koło 164 cm wzrostu o ile dobrze pamiętam). Można śmiało grać na nią dzisiaj. Powodzenia ;)
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Rezai jest najbardziej chyba nieregularna tenisistka, baaardzo czesto po jakims mega meczu przychodzi jej przegrac z jakimis outsiderami. A Safarova tez swietnie prezentuje sie w Madrycie, wczoraj genialnie zagrala z Petrova, madry tenis, ktory moim zdaniem moze zagrozic Aravane. Juz Lucie pokonala Rezai, mysle ze dzis bedzie tak samo.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Popieram w 100%. Gdzie masz taki kurs na Rezai? :O Ja mam tylko 1,6 u siebie. Francuzka rozgrywa turniej życia. Oglądanie jej w akcji tutaj to prawdziwa przyjemność. Niesamowita agresja i skuteczność w grze. A serwuje niczym siostry Williams :O skąd tyle siły w takiej małej dziewczynie (coś koło 164 cm wzrostu o ile dobrze pamiętam). Można śmiało grać na nią dzisiaj. Powodzenia ;)
W betfair,teraz już nawet 1.73 ????
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Rezai jest najbardziej chyba nieregularna tenisistka, baaardzo czesto po jakims mega meczu przychodzi jej przegrac z jakimis outsiderami. A Safarova tez swietnie prezentuje sie w Madrycie, wczoraj genialnie zagrala z Petrova, madry tenis, ktory moim zdaniem moze zagrozic Aravane. Juz Lucie pokonala Rezai, mysle ze dzis bedzie tak samo.
Apropo nieregularności... Safarova -&gt; 6-1, 1-6 ... z Petrovą, 6-1, 1-6... z Lapushchenkovą, 6-7, 6-1 z Dulgheru..., 1-6, 6-3 z Radwańską... Nie więm więc która tenisistka jest bardziej nieregularna, ale spierałbym się z Tobą, że jest to Rezai...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tam nie szaleń ze stawkami na Francuzke. Gra świetny turniej, jest dobrze jak jej piłka wchodzi, ale jak te jej strzelanie kończy sie poza kortem to są problemy. Wtedy przegrywa punkty masowo np jak w TB z Petkovic. Gram dzisiaj na Rezai bo Safarova to nic wielkiego nie wiem jak dostała się do 1/2 takiego turnieju, a no tak mamy żenujący poziom WTA. Obie panie jak dla mnie ten sam poziom, podobny styl gry, nie ma co dzisiaj liczyć na długie wymiany, 3,4 piłki i będę prubowały kończyć wymiane. Jak na razie Rezai to się świetnie udało, Jelena wczoraj była bez silna, jak zagra chociaż w połowie tak dobrze jak wczoraj to Czeska nie ma dzisiaj czego szukać, ale czy tak zagra nie jestem taki pewny...
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Rezai cały czas stopniowo od pewnego czasu robi systematyczne postępy formy, a na clayu gra dość dobry tenis. Pisanie, że ktoś jest regularny czy nie to może bardziej dla mężczyzn pozostawmy, i tu wchodzą raczej względy psychiczne i nastawienia, a jak grają kobiety to każdy wie, i to nie tyczy się jednej tenisistki, czy też jakiejś zawężonej grupy tenisistek, po prostu taki jest kobiecy tenis chimeryczny, nieregularny i w każdym miesiącu przypada słabszy okres gry.
Co do samej gry, widziałem mecze Razai i np. mecz z Jankovic nie był jakiś porywający, wg mnie to bardziej Jankovic nie wytrzymywała siłowych wymian, francuska po prosty nie robiła tylu błędów co Jankovic ( ale to też jest sztuka tych błędów nie popełniać, zwłaszcza w grze siłowej)
Safarova to dla mnie duży znak zapytania jeżeli chodzi o psychikę tej dziewczyny tak jak tutaj wypisało parę osób, potrafi jednego seta wygrać bardzo wysoko, zaraz wychodzi do drugiego i dostaje baty ( tylko i wyłącznie psychika, i brak koncentracji ), co do jej gry to ona raczej długich wymian i siłowych nie przetrzyma, tym bardziej, że nawierzchnia w Madrycie jest trochę szybsza niż na pozostałych mączkach, więc większa siłą jest jakimś handicapem czy to dla zawodniczki czy zawodnika uderzającego dość mocno piłki.

Wg mnie śmiało Razai można grać, dobry kurs i może się okazać, że ten turniej zakończy się taką niespodzianką jak ostatnio wygrany turniej hiszpanki ????
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Ja gram dzisiaj na Safarova. Rezai owszem ładnie gra, ale ja ciągle mam zaufanie do umiejętności Czeszki. Francuzka moze przegrac pare ważnych piłek i się posypie psychicznie. Pod tym względem Safarova wygląda zdecydowanie lepiej. Poza tym często jest tak,że po wygraniu meczu z kimś z czołówki (mam na myśli wczoraj Jankovic) to kolejny mecz gra się słabiej. Podobnie było z Petrova po wygraniu z Williams... Ja gram na Lucyne, tak po prostu czuję.
Safarova 2.32
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Rezai- Safarova
typ: DW 2-1
kurs 4,30
Betsafe
ANALIZA:
przed nami spotkanie polfinalowe Turnieju tenisowego pan rozgrywanego na kortach ceglanych w Madrycie. Naprzeciwko siebie stana- zajmujaca aktualnie 24 pozycje w swiatowym rankingu Francuska Averine Rezai oraz okupujaca miejsce 6 lokat nizej Czeska Lucie Safarova. Rezai na drodze do polfinalu pokonala kolejno takie talenty kobiecego tenisa jak :Henin, Zakopalova, Petkovic, Jankovic. Zwlaszcza wyeliminowanie tej pierwszej i ostatniej zawodniczki , ktore wymienilem uchodzi za spora sensacje. Zwyciestwa odnosila gladkie po 2-0 tylko pojedynek z Belgijka byl starciem 3- setowym. Jej dzisiejsza rywalka pozostawila na polacu boju kolejno: Sharapowa, Govortsova, Dulgeru , Petkovic. Tak wiec mozna by rzecz droga do polfinalu nieco latwiejsza. Wszystkie te pojedynki procz meczu 1 rundy Safarova rozstrzygala dopiero w 3 secie. Tak wiec duza wage nalezy w tym pojedynku przywiazac do zmeczenia Czeski. Dzis mysle jednak ze nawiaze walke i latwo skory nie sprzeda. Stawiam na zwyciestwo Rezai 2-1
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Poza tym często jest tak,że po wygraniu meczu z kimś z czołówki (mam na myśli wczoraj Jankovic) to kolejny mecz gra się słabiej. Podobnie było z Petrova po wygraniu z Williams...
No tak , ale przecież Rezai w 1r. ograła Henin , grając przy tym chyba najlepszy mecz w sezonie. Później solidna Zakopalova, groźna Petkovic i wczoraj znów magia z Jankovic. Więc to nie jest pojedynczy przypadek. Ogólnie utalentowana Francuzka ten sezon ma bardzo słaby, ale jak widać w porę się budzi. Ja mimo wszystko nie liczyłbym znów na 2-0 Aravane, jakoś czuję długi i wyrównany mecz bo Lusia też ma potencjał , choć częstsze przestoje. Over 22,5 @1,85.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Safarova-Rezai
typ: 2-0
3.75
Bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju w madrycie czeszka lucie safarova zagra z francuzka aravane rezai . Francuzka w tym turnieju spisuje sie jak do tej pory bardzo dobrze . Stracila zaledwie jednego seta w spotkaniu z Henin . Pokonala rowniez kolejno zakopalova , petkovic i jankovic . Jednak Francuzka to zawodniczka bardzo nierowno i chimeryczna . Ostatnie 3 turnieje poza tym madryckim to bardzo slabe rezultaty . Zaliczyla dwa razy II rundy i raz przegrala w pierwszym swoim spotkaniu . Safarova natomiast trzyma dobra , rowna dyspozycje juz od kilku turniejow . W Stuttgarcie byla w cwiercfinale , podobnie w turnieju w Rzymie . Tu juz jest w polfinale i sadze , ze stac ja na final . Czeszka to zawodniczka bardziej doswiadczona od swojej przeciwniczki . W jedynym spotkaniu pomiedzy obiema zawodniczkami na clayu gora byla Safarova , wygrywajac w dwoch partiach . Sadze , ze dzis powinno byc podobnie .
 
S 378

songo

Użytkownik
Niby każdy wynik jest możliwy, ale ten podany wyżej jest najmniej prawdopodobny. Nie po tym co pokazała wczoraj Francuzka w meczu, w którego Serbka z pewnością nie &quot;sprzedała&quot;. Agresywny tenis, świetne piłki i to &quot;coś&quot; w tych w pięknych oczach, które kazała na nią stawiać. Game 11 w pierwszym secie ciągnął się w nieskończoność, jak dobrze pamiętam to z 11 razy była deuce, wytrzymała presję i wygrała. Równy mecz w jej wykonaniu, bardzo dobry serwis i w sumie niewiele wymuszonych błędów. Powtórka poziomu z wczorajszego meczu i dobrze grająca Czeszka nie ma czego szukać w tym spotkaniu. Raczej 2-1 lub 2-0 dla Francuzki. Gdyby to był męski tenis nie miałbym cienia wątpliwości, kto wygra ten dzisiejszy mecz.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Zdarzenie: Safarova L. v Rezai A. [Zwycięzca pierwszego seta/meczu]
Typ: Rezai A. wygra 1. set i mecz
Kurs: 2,10
Bukmacher: Gamebookers
Dzisiaj w półfinale turnieju w Madrycie na red Clayu zmierzą się ze sobą Francuzka Rezai oraz Czeszka Safarova. Już wczoraj stawiałem na Rezai w którą oczywiście nikt nie wierzył.. Rezai rozgrywa wspaniały turniej poparty dobrymi ofensywnymi umiejętnościami. Wygrane z takimi tuzami jak Henin czy Jankovic mówią wiele za siebie, a forma nie spada z dnia na dzień więc dzisiaj mimo iż nie będzie spacerek Rezai powinna zwyciężyć. h2h jest 1-1 ale Francuzka konsekwentnie przełamuje w tym turnieju niekorzystne dla siebie statystyki i dzisiaj powinno być podobnie. Z drugiej strony Lucie na pewno jest bardzo dobrą tenisistką grającą dobrze na korcie, posiadającą wspaniałe wyczucie, jednak myślę iż obecna forma tenisistki rodem z Francji to będzie dla niej za dużo. Kurs na wygranie 1 seta oraz meczu jest bardzo atrakcyjny i daje podpórkę w razie ewentualnego przegrania drugiego seta, więc przy tych okolicznościach myslę iż się opłaca. Z całą pewnością Rezai po tym co pokazała do tej pory zasługuje na finał turnieju w stolicy Hiszpanii, a nawet nie tyle na finał co na jego zwycięstwo.
EDIT: Songo i tutaj się z Tobą zgodzę, przy takiej grze Francuzki Czeszka będzie mocno zagubiona, i z całym szacunkiem dla jej umiejętności przy takiej dyspozycji rywalki nie ma czego szukać. Cóż, wczoraj już stawiałem na Rezai to nikt nie wierzył.. a należy jej się ten turniej jak mało komu, szczególnie po tak atrakcyjnym tenisie który pokazuje do tej pory.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Venus Williams-Aravane Rezai @ 3.60 6/2 7/5 ✅

Konsekwentnie stawiam na francuzkę,wszystko o niej juz napisałem wczoraj dzisiaj dodam tylko tyle że wczorajszy mecz z Safarovą nie wiele nam pokazał,Aravane wciaz wszystko trafiała i grała rownie dobrze jak w poprzednich meczach tyle że czeszka zbytniej ochoty do gry nie miała,krecz po 1 secie no cóż zdarza sie,przynajmniej francuzka zachowała wiecej sił.Jeszcze raz podkreśle że Rezai jest tutaj w życiowej formie i zwyciestwo w tym turnieju przypieczetowałoby jej ciezka prace tutaj.Jej rywalka to po tym turnieju już numer 2 rankingu WTA.W tym turnieju gra nieźle aczkolwiek bez fajerwerków to co pokazywała starczyło na rywalki pokroju Zvonarevej czy Peer.Dzisiaj wydaje mi sie ze bedzie miała pod górke,Venus jednak popełnia sporo błedow i gdy bedzie cały czas pod ostrzałem Rezai może nie wytrzymac tempa.Nawierzchnia trudno powiedziec niby clay,niby twarda,mysle ze jednak bardziej sprzyja francuzce i licze ze dzisiaj to ona wygra i doliczy sobie 1000 punktów do rankingu ????

EDIT : Wspaniały mecz i fantastyczna gra francuzki.Mam nadzieje ze narodziła sie nowa gwiazda kobiecego tenisa,a przede wszystkim że utrzyma obecną formę do RG bo bedac w obecnej dyspozycji mogłaby zdominowac kobiecy tenis.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Cóż tak na zwieńczenie tematu dodam.. podobnie jak kolega wyżej konsekwentnie stawiałem na Francuzkę. Eliminacja Henin, wielkiej tuzy kobiecego tenisa mogła być zapowiedzią tego co będzie czynić dalej w tym turnieju Avarane a grała naprawdę świetnie.. w tej chwili jest końcówka drugiego seta, w pierwszym 6-2 Rezai i mam nadzieję iż wygra.Ten turniej należy się jej zasłużenie po tym co pokazała. Wspaniała agresywna gra, zmuszanie rywalek do błędów, momentami lekka zadyszka, ale i tak bardzo przyjemnie oglądało się jej popisy a szczególnie świetnie bite kończące fh czy bh pod końcową linię . Mam nadzieję iż forma i umiejętności Francuzki jeszcze wzrosną to w następnych miesiącach będzie co oglądać, bo tenis kobiecy robił się ostatnio troche nudnawy. Dobrze by było aby też popracowała trochę nad psychiką bo wiadomo chimeryczna jest jak mało kto. Po świetnym meczu potrafi przegrać w dwóch setach z kimś prawie anonimowym. Jednak w tym turnieju nie mam jej nic do zarzucenia. Wracam do meczu i mam nadzieję że go wygra.
6-1, 7-5 Rezai , Wspaniałe zwieńczenie wspaniale granego turnieju, tylko pogratulować ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Słabiutki mecz. Nie tego się oczekuje od finałów. Pierwszy set to jeszcze, bardzo dobra, odważna (nic nowego) i przede wszystkim skuteczna gra Francuzki. Drugi set do stanu 5-2 dla Venus to słaba gra i masa błędów z obu stron, niewykorzystanie bodajże 6 piłek setowych przez Amerykankę, gemy przepełnione krótkimi i nieprzyjemnymi dla oka akcjami, które zwykle kończyły się outem. Mająca kupę szczęścia Rezai wygrała 5 gemów pod rząd i jednocześnie mecz.
Nie wróżę Venus Williams sukcesu na kortach Rolanda Garrosa, można się spodziewać porażki już w 2-3 rundzie.
Cóż, za godzinę finał panów, nie ma wątpliwości że zafundują nam 100 razy lepsze widowisko.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
czyli postawiłeś na Williams i wtopiłeś pieniążki ;)
mi finał pań dostarczył wiele emocji i oglądałem go z zaciekawieniem, a tenis jak każda dyscyplina jest grą w której błędy i pomyłki są wliczone w wynik, bardzo lubię jak wygrywają NIEfaworyci a zwłaszcza tacy urodziwi... ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Postawiłem dokładny wynik 2-1 za grosze, ale to akurat nie ma znaczenia, potrafię się liczyć z porażką i nie lamentuję po nietrafionym meczu, zwłaszcza w kobiecym tenisie gdzie takie rzeczy jak przegrana wygranego seta/meczu są na porządku dziennym. Narzekam wyłącznie na niski poziom gry tak klasowej zawodniczki jak Williams, a jeśli tobie ten mecz się podobał, to nie jesteś zbyt wymagającym widzem. Rezai jest urodziwa? Przy Venus na pewno.
Jeśli 91 w twoim nicku oznacza datę urodzenia, to bez odbioru proszę.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Faktem jest że to własnie Rezai zasłużyła na to zwycięstwo co przypieczętowała atrakcyjna grą w 1 secie, w drugim nadrobiła ze stanu 2-5 na 7-5 więc należy się szacunek. Williams tak naprawdę nic nie pokazała w tym turnieju, wczoraj Peer oddała mecz bez walki, co do jednego się zgodzę sukcesu na Rg to nie będzie.. ani ze strony jednej Williams ani drugiej, szanse są na to bardzo małe, a fakt iż zawodniczki spoza pierwszej dwudziestki potrafią wygrywać turnieje masters jest bardzo budujący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom