>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Radwanska A. - Cornet A.
Ile setów będzie granych?
3 sety
1.75
BAH
Pewność: 9/10


Mecz pomiędzy Agnieszką Radwańską, a Alize Cornet jest jak dla mnie bardzo trudny do wytypowania, a najciekawszym i zarazem najpewniejszym typem wydaje się być typ na 3 sety. Obie zawodniczki są ostatnio w dobrej, a nawet w bardzo dobrej formie. Agnieszka jeszcze przed Rolandem wygrała turniej w Istambule pokonując w finale Dementiewą. Cornet sensacyjnie doszła do finału w Rzymie gdzie przegrała z Jankovic. Mam nadzieję, że jutro zobaczymy kawał tenisa na dobrym poziomie, a mecz wygra Radwańska. Nie będzie to łatwy mecz dla Isi oraz Cornet. Trudno mi wymyślić jakiś inny typ niż 3 sety. Nie wyobrażam sobie wygranej Alizy bądź Agi w 2 setach.
 
M 0

muni

Użytkownik
Wczesniej przez przypadek wczucielm do ATP, wiec sie poprawiam i wrzucam tu.

Llagostera Vives Nuria (Hiszp) /Martinez Maria Jose (Hiszp) - Camerin Maria-Elena (I) /Dulko Gisela (Arg) 1 @ 1.80

Inny hiszpanski debel, tym razem kobiecy. Forme maja bardzo dobra. Przed RG w Berlinie dotarly do finalu. Wczesniej kazda osobna takze dochodzily do finalow. Jest to typowy solidny debel. Mieszanka wlosko-argentynka stworzona specjalnie na ten turniej. Dulko niby w formie ale z singla odpadla, ale z deblem nie ma nic wspolnego. Camerin od dluzszego czasu nie moze przejsc pierwszej rundy w zadnym turnieju czy to w singlu czy w deblu. I nie sadze zeby to sie jutro zmienilo.

Jeszcze z singla pan mozna zagrac, duze szanse powodzenia
Dell&#39;Acqua Casey (Aus) - Suarez-Navarro Carla (Hiszp) [Q] 2 @ 2.20
Australijka bez formy, jakos przebrnela pierwsze 2 rundy, ale hiszpanka ktora prezentucje sie coraz lepiej powinna zatrzymac Dallacque.

Prosze o jakies komentarze
Pozdrawiam i zycze udanych typow.
 
ubk 0

ubk

Użytkownik
Mi też wydaje się, że Isia powinna sobie dać radę. Pojedynek rozstrzygnie się w 3 setach.
Na niekorzyść Agi może działać fakt, że gra dzisiaj także debla z siostrą po pojedynku z francuzką. Troche nie fair moim zdaniem ponieważ Cornet grała swojego debla wcześniej i teraz ma czystą głowę, nastawia się tylko na Polkę.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Medina Garrigues A. - Kanepi K.
Typ: Medina Garrigues A. ⛔ (Wynik: 1-6,7-6,5-7)
Kurs: 1.45
Stawka: 5/10

Hiszpanka miała bardziej wartościową przeciwniczkę w 2 r co daje obraz sił. Fakt Kanepi wygrała z Chakwetadze, ale Rosjanka jest cieniem samej siebie. Niczym nie zaimponowała w ostatnich miesiącach. M-Garrigues natomiast wygrała po początkowych problemach 46,63,61 z będącą w dobrej dyspozycji Pironkova. Jest ewidentnie w wysokiej formie o czym świadczy wygrany turniej w Strasburgu z zeszłego tygodnia.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
18.30 (bwin)
Jankovic - Cibulkova 2 (3.09)

Do meczu pozostało jeszcze około dwóch godzin. Do tej pory Janković nie zachwyca, zwycięstwa z młodą Niculescu oraz Erakovic na kolana nie powalają. Gdzieś zawsze, ten jeden set jest nerwowy i nie wszystko wychodzi tak jak powinno. Cibulkova w tegorocznym Roland Garros radzi sobie nadzwyczaj dobrze, gładko z Kerber i Sequerą. Buki chyba troche przesadziły z kursem na Janković, jest faworytką ale bez przesady. W H2H prowadzi Janković ale pokonała Cibulkovą na Ihardzie i to też po wymęczonym trzecim secie 9-7. Rok temu Słowaczka doszła do 3 rundy (z kwalifikacji) gdzie musiała uznać wyższość Kuznetsovej. Serbka doszła do półfinału przegrywając go z Henin ale forma która była przed rokiem jest inna niż ta obecna. Szanse obu tenisistek oceniam po 50% a kurs jest prezentem. Za niewielką stawke można spróbować.
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Jankovic - Cibulkova 2 3.20
Jelena Jankovic przed turniejem paryskim niesamowita. Wygrala turniej w Rzymie(pokonala Pennette, Kirilenko,V.Williams, Sharapova i w finale Cornet). Niestety w tym turnieju podejrzewam, ze nie pogra za dlugo. Po pierwszych dwoch meczach a w zasadzie meczarniach z Nicolescu i Erakovic przyszla kolej na Cibulkova. Jakkolwiek dwie poprzednie zawodniczki nie mialy za duzo do powiedzenia za to Cibulkova moze poszczycic sie w tym sezonie wygranymi z takimi zawodniczkami jak Dulko, Cornet, Chakvetadze czy Mauresmo. Mysle ze do zwiekszenia szans Cibulkovej przyczyni sie rowniez kontuzja prawego nadgarstka Jankovic, z ktora juz w meczu z Erakovic miala problemy. Rownieź polecam!
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Bardzo zadowolony jestem z dość łatwej wygranej Agi. Z kolei żałuje że nie zagrałem na Srebotnik bo podejrzewałem że może puścić dzisiaj do domu Williams, ale tak to jest jak sie myśli a czym dłużej tym człowiek więcej argumentów znajduje żeby nie zagrać bo szkoda kasy i później puka się w głowę jaki był głupi i nie zagrał:/

Radwańska- Cornet 1,85 ✅
Domachowska M./Rosolska A. - Ji C.M./Sun S.N. 1,90 ⛔
Srebotnik K./Sugiyama A. - Craybas J./Wozniacki C. 1,25 ✅
Zdziwiłem sie bardzo że nasz debel ograł doświadczone Azjatki, ale nic tylko sie cieszyć że Domachowska gra dalej chociaż w deblu. Powodzenia i czekamy na finały z udziałem Agi i debla z udziałem Marty i Alicji ????

Azarenka- Schiavone 2,70

Szczerze kurs mnie zbił troche z tropu. Azarenka w tym sezonie nie gra tak wspaniałego tenisa. Na rozkładzie również nie ma nikogo ciekawego (Chakvetadze to najsilniejsza z nich na clayu), ale zawodniczki pokroju Franceski nie miały problemu aby rozstrzygnąć na swoją korzyść. Z kolei Schiavone przegrała tylko z Williams- Sereną i Cornet, która zawsze jest nieobliczalna. Szanse wydają mi się wyrównane no może z przewagą na Włoszkę, dlatego spróbuje takiego kursu. Zawodniczki spotkały się już właśnie na ziemi na kortach w Portugalii- Estoril, wtedy górą była Białorusinka, która dość łatwo wygrała 6:2 6:2 pora więc na rewanż.

Kuznetsova- Petrova 1,30

Petrova w tym sezonie nie jest w formie. Dwie porażki z Kirilenko i 1 z Amanmadurovą. Wygrała z kolei ze Srebotnik, Osterloh, Domachowską, Rezai, Kleybanovą. Kuza wiadomo doświadczona zawodniczka, może w tym sezonie nie najlepiej, ale wyniki nie odzwierciedlają tego co prezentuje, zwłaszcza że za dużo meczy nie rozegrała. Zawsze mobilizuje się się na Wielkie Szlemy i myślę że tutaj również zajdzie daleko. Szczerze nie widzę atutów u Nadii, które mogłyby przechylić szale zwycięstwa na jej korzyść. Kurs może nie oszałamiający, ale nie powinno być problemów. Trzymamy kciuki za Svete

Myślę że też Medina nie powinna mieć problemów z awansowaniem do kolejnej rundy. Kanepi i tak już myślę że jest zadowolona ze startu w Paryżu i domyśla się że jedzie do domu.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Niestety Cibulkova przegrała.

Na dzisiaj jeszcze proponuje (nie wiedziałem czy dać to w ATP czy WTA)

Ram/Dechy - Cibulkova/Monfils 1 1.32 bwin

jak dla mnie prezent. Ram z Dechy to mix który nie jeden raz grał ze sobą. Można stwierdzić że doświadczony i nie godzien odpadać w pierwszej rundzie. Rok temu wygrana w finale w Roland i w teraz napewno dojdą daleko. Cibulkova i Monfils to para tak na szybkiego i nie daje im żadnych szans a kurs dość ciekawy.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Radwanska, Agnieszka – Jankovic, J
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher:unibet

Analiza:

Na wstępie trzeba powiedzieć że Agnieszka jest w bardzo wysokiej farmie. Tuż przed French Open wygrała turniej w Istambule pokonując w finale faworyzowną Elene Dementievą i to w sumie dość łatwo. Dużo ludzi, w tym ja myślało wtedy że Aga może sobie ten turniej odpuści żeby się przygotować dobrze do RG, jednak tak się nie stało. Grała tam bardzo dobrze n abierając tempa i pokonując kolejne zawodniczki. Rollanda Garossa Zaczęła bardzo dobrze. W trzeciej rundzie trafiając na Alize Cornet – bardzo zdolną, młodą francuskę, która grała u siebie. Mecz według mnie Isia wygrała pewnie, choć miała momenty gorszej gry, szczególnie na początku meczu, gdzie przegrywała 4:2 w pierwszym secie. Na szczęście wyszła z opresji i wygrala 6:4 i caly mecz 2:0.
W czwartej rundzie zmierzy się z trzecią rakietą świata, czyli z Jeleną Jankovic, która również ostatnio wygrała turniej – w Rzymie. Pokonała tam w finale właśnie Alize Cornet. Tutaj we Francji trafiają się Serbce gorsze sety które wygrywa ninimalnie. Sądzę że może to być sprawa koncentracji. Właśnie w tym upatruję szansę Radwańskiej, która jest w wyśmienitej formie. A może z biegiem czasu okazać się nawet że w życiowej. Liczę tu na zacięty pojedynek, gdyż Aga wie że jest to jej ogromna szansa, na pewno jest bardzo zmotywowana. Również sporą rolę mogą odegrać tu morale Agnieszki, wie ona na pewno bo już to kilkakrotnie udowodniła że potrafi i może wygrywać z zawodniczkami wyżej sklasyfikowanymi od niej.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Srebotnik K. - Schnyder P 1 1,55
▶ Mysle ze meczarnie Schnyder zakonczy jutro Srebotnik,Patty wogule moglo juz nie byc po meczu z Bacinszki doznala jakiegos urazu chyba chodzi o kostke naszczescie wyjechala do Szwajcarii gdzie jej doktor dokonal zabiegu dzieki ktoremu Patty moze grac ale to i tak malo wazne Paty gra slabo nie miala jakis mocnych rywalek a mimo to ogromnie sie z nimi meczyla Srebotnik natomiast moze zagrac turniej zycia jej gra moze sie podobac wygrala z Villiams owszem sporo zasluga w tym Sreny ale i Katrinie nie mozna niczego ujac grala madrze a co wazniejsze w waznych momentach udalo sie jej zlamac Amerykanke a pozniej utrzymac seriws dlatego uwazam ze Srebotnik zobaczymy w cwiecfinale


Jankovic J. - Radwanska A 1 1,4
▶ Dosc dobry kurs na Janke ktora jest uwazana za jedna z faworytek do zwyciestwa w calym turnieju jak narazie moze nie zachwyca ale poziom ktory prezentuje wystarcza na pokonanie kolejnych rywalek z Cebula z poczatku nie grala zbyt dobrze lecz z pilki na pilke grala coraz lepiej popelniajac coraz mniej bledow jesli seriws bedzie funkjonowal jak nalezy to o zwyciestwie Janki jestem spokojny tym bardziej ze Aga nie serwuje jakos nadzwyczajnie szczegolnie jesli chodzi o drugie podanie skutecznosc jego dosc mizerna z Cornet wygrala dosc szczesliwie owszem trzeba przyznac Aga pokazala charakter wyciagajac seta ze stanu 1-4,Radwanska cel swoj osiagnela i raczej na wiecej nie ma co liczyc Janka z meczu na mecz grac coraz lepiej dlatego mysle ze nie bedzie miala problemow z pokonaniem Agi
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Katarina Srebotnik - Patty Schnyder 1 @ 1.55 7/10, DW 2:0 @ 2.35 3/10
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Kasia ma wielką formę, co widać i w turnieju singlistek, jak i w deblu. Co prawda Rina w jakiejś świetnej dyspozycji nie była podczas Rolanda, ale nie umniejsza to sukcesu Słowenki. Z resztą, I Ruano Pascal i Makarova to nie są byle zawodniczki. A Srebotnik z żadną z nich nie miała najmniejszych problemów. Zawsze grała efektownie, ale tym razem gra też efektywnie, no i widać to po wynikach osiąganych przez Kasię. Po drugiej strony siatki Patty Schnyder. Patty, leworęczna Szwajcarka, jak zwykle solidna, jak co sezon zdecydowanie więcej spotkań wygrywa niż przegrywa...ale brak błysku nad wyraz widoczny. Tak jak napisał Diego71, przeciwniczki miała łatwiejsze niż Srebotnik, a jednak jej spotkania to były cięższe przeprawy. O ile Baszczyński nie zdziwiłą mnie, że postawiła taki opór, to Schnyder z taką Loit powinna wygrać zdecydowanie pewniej. Również nie jestem pewny, co dokładnie dolega Patty, ale jakiś uraz jest na rzeczy. Podsumowując...Kasia Srebotnik high stake.

Peng/Sun - Azarenka/Peer 2 @ 1.65 6/10
Bardzo ładny kursik. Viki Azarenka jest teraz chodzącym dynamitem, forma niesamowita, co widać już od jakiegoś czasu. Dzisiaj akurat nie gra w singlu, więc spokojnie może skupić się na debelku. Shahar Peer w formie trochę słabszej...ale Shahar to Shahar, nadal zawodniczka wciąż bardzo dobra. Grają ze sobą nie pierwszy raz, były w tym roku już w finale Australian Open. Tutaj póki co również idą jak burza. Shuai Peng i Tian-Tian Sun...również są dobrym debelkiem. Mają mniej więcej tyle samo wspólnych meczów za sobą, co Viki z Shahar. Wyniki też nie najgorsze...dlaczego więc gram przeciwko nim? Przede wszystkim ze względy na słabszy serw. Pod tym względem odstają od przeciwniczek. Po drugie jest mi ciężko siebie samego przekonać, że Azjatki będą w stanie dorównać przeciwniczkom na cegle. Siła uderzeń również po stronie pary europejskiej. Mecz może być zacięty, zwycięzca moim zdaniem może zajść bardzo daleko w tym turnieju, a jako iż o więcej atutów moim zdaniem po stronie Shahar i Viki to...odpowiedzcie sobie sami ????
Poza tym Hradecka/Voracova - Grandin/Kops-Jones 1 @ 1.35 8/10
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Pewna mi się już wydaje tylko Ivanovic. Poza nią chyba się zaczęła &quot;wolna Amerykanka&quot; u Pań. :jezora: Ale po małej stawce:
Dementieva E. - Zvonareva V.
Typ: Zvonareva V. (+1.5 seta) ✅ (Wynik: 6-4,1-6,6-2)
Kurs: 1.40
Stawka: 1/10

Jak dla mnie to tu Rosjanki są równe. Wydawać by się mogło, że Zvonareva powinna wygrać dlatego wybrałem ten typ zamiast typu na 3 sety. Obydwie kroczą pewnie, jednak na mnie większe wrażenie robi Vera.
Kvitova P. - Kanepi K.
Typ: Kanepi K. ✅ (Wynik: 3-6,6-3,1-6)
Kurs: 2.00
Stawka: 1/10

Po wygranej nad Garrigues chyba sobie poradzi z Kvitova, która miała dość szczęśliwą drogę do 4r. (Morigami, Stosur, Szavay). Kurs mnie zachęcił.
p.s. właśnie zaczęło padać w Paryżu.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Kvitova P. - Kanepi K. 2 2,00
▶ Kanepi gra naprawde niezly tenis a co za tym idzie pokonuje kolejne rywalki odprawila juz z turnieju Chake a w ostatniej rundzie Medine,Estonka niezle serwuje nie daje swoim tywalkom zbyt duzych szans na przelamanie,obecnosc Kvitowej jest rowniez sewgo rodzaju niespodzianka choc ona nie miala az tak trudnych rywalek na swojej drodze Czeska robi sporo bledow tak jak w ostatnim meczu z Stosur jej rywalki miala spro szans na przelamanie ale jednak nie byly tak mocne by to wykorzystac ale mysle ze jesli Kanepi zagra na swoim poziomie to ten mecz wygra

Sharapova M. - Safina D 2 1,9
▶ Sharapova jutro pakuje sie do domu jej mecze na RG sa zenujace multum bledow nie tylko z gry ale i takze serwisowych czy wieje czy nie Maria i tak musi wyczerpac lidze df po drugiej stronie siatki bedaca w formie Safina w drodze do 1/8 nie stracila nawet seta w na korcie porusza sie bardzo dobrze w przeciwienstwie do Mari ktory na ziemi rusza sie jak mucha w smole za Maria przemnawia tylko to ze jest rakieta nr 1 ale na korcie tego nie potrafi pokazac byc moze zbyt bardzo ja to przytlacza ale na szczescie dzis z pomoca przyjdzie Safina ktora uleczy Sharapova
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dawno nic nie pisałem, może parę typów ode mnie.
Po pierwsze Sharapova - Safina. Hmm, kurs 1.9 na Dinarę szczerze mówiąc mnie dosyć dziwi. Marysia już od pewnego czasu gra jak na nią bardzo przeciętnie, genialna forma z początku sezonu już wcześniej powoli ulatywała, a teraz na kortach RG zdaje się uleciała na dobre. Męki z Rodiną, Matek, Knapp? Czy tak gra zawodniczka w dobrej formie? Dziesiątki niewymuszonych błędów, zły serwis, brak cierpliwości, słabe poruszanie się po korcie, niedobre dochodzenie do piłek... Naprawdę próżno szukać pozytywów w grze Sharapovej. I wcale nie wierzę jak niektórzy, że nagle Rosjanka dozna olśnienia i zacznie grać wspaniały tenis. Tym bardziej, że cegła nigdy nie była jej ulubioną nawierzchnią. Dodatkowo jutro czeka ją mecz z zawodniczką, która znajduje się ostatnio w doskonałej formie. Dinara Safina talent do tenisa ma niewątpliwie wielki. I naprawdę jeśli tylko wytrzyma psychicznie nie wierzę, że może jutro z Maszą przegrać. Wygrała turniej w Berlinie grając rewelacyjny tenis. Pokonała tam niemal wszystkie liczące się w tym sezonie zawodniczki. Williams, Henin, Azarenka, Dementieva, każda z nich musiała uznać wyższość Safiny. W Paryżu gra jak na razie równie dobrze, popełnia mało błędów, dobrze serwuje, gra odważnie i bardzo pewnie. Różnica w obecnej grze obu spotykających się jutro pań jest duża i jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego, czyli przebłysk formy Maszy (w co nie wierzę niemal wcale) lub mentalna kłopoty Dinary (czego się minimalnie obawiam) to Safina musi wygrać ten mecz. Grały ze sobą już pięciokrotnie, bilans 3:2 dla Sharapovej, ona też wygrała ostatni pojedynek, w 2006 w LA 6:2 6:4, Dinara natomiast wygrała w ich ostatnim meczu na mączce, było to 2 lata temu, również w FO, również w 4 rundzie, zwyciężyła wtedy 7:5 2:6 7:5. Jutro prosiłbym o powtórkę, z tym że lepiej dwusetową. Będę trzymał kciuki za Safinę nie tylko ze względu na postawiane pieniądze, ale również dlatego, że tak utalentowana tenisistka powinna wreszcie zrobić jakiś wynik na miarę swoich możliwości. Powodzenia Dinara!
Safina 1.90
Drugi jutrzejszy mecz, który mnie interesuje to Kuznetsova - Azarenka. Rosjanka nie ma jak na razie dobrego sezonu clay&#39;owego. Porażki z Bondarenko, Cornet i w konsekwencji żegnanie się z turniejami w Rzymie i Berlinie już w drugich rundach. W Paryżu jak na razie gra nieźle, ale też jak do tej pory nie miał kto jej zdrowo przetestować. Jutro zrobi to wreszcie młoda 18-letnia Viktoria Azarenka. Młodziutka Białorusinka gra ostatnio wyśmienicie, w tym sezonie przegrała na cegle tylko z rewelacyjnie dysponowaną w Pradze Zvonarevą i jeszcze lepiej dysponowaną w Berlinie Safiną. W Paryżu gra świetnie, starczy powiedzieć, że straciła jak do tej pory 6 gemów. Mam nadzieję, że jutro postawi Svetlanie wysoko poprzeczkę, w wywiadach mówi, że nie boi się Rosjanki,a do presji wielkich stadionów i ważnych meczy już przywykła. I brawo, bardzo mi się podoba taka postawa, oby jutro grała równie dobrze jak w poprzednich meczach a może być dobrze. Ze stawką nie ma co szaleć, ale spróbować chyba warto.
Azarenka 2.50
Ogólnie jutro jakoś wszystko mi się widzi inaczej niż bukmacherom. Bo jakbym miał wybierać to w pozostałych meczach obstawiał bym Zvonarevą i Kanepi. Ale zobaczymy jak będzie.
Pozdrawiam i powodzenia :spokodfhgfh:
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Sharapova-Safina 1,80

Masza wielokrotnie podkreślała że nie czuje się najlepiej na clayu. Dinara z kolei przeciwnie bardzo odpowiada jej ziemia, gdzie osiąga najlepsze wyniki. Myślę że na tej nawierzchni większy potencjał ma Safina. Pokazała już w tym sezonie że naprawdę potrafi zagrać na niewyobrażalnym poziomie i jeśli trafi tylko z formą myślę że odprawi Marie 2:0. Sharapova zwolenniczka szybkich nawierzchni- w miarę dobry serwis, mocne, krótko trwające wymiany, piłka nie ma takiej rotacji. Safina serwis nie najgorszy, wytrzymuje długie wymiany, zmuszając przeciwniczki do błędu. Nr 1 rankingu wygrała w swojej karierze wszystkie Szlemy oprócz właśnie RG i raczej nie widzę tutaj szczerze mówiąc cienia nadziei, że w tym roku to się zmieni. Myślę, że jeśli Safina wygra ten mecz to ma ogromną szanse wygrać cały tegoroczny turniej na kortach w Paryżu. Widać że nie ma tutaj problemów- zagrała 3 mecze wszystkie 2:0 i jedyny opór stawiła Zheng w 2. secie pojedynku, ale Dinara wygrała go 7:5, a tak wszystko miło, gładko i przyjemnie. Z kolei Szarapova była bliska problem już w 1. rundzie gdzie dopiero po tie-breaku do 6, wygrała z Rodiną. Przyzwyczaiła nas do tego, że pierwszych rund turnieju może nie za poważnie traktuje, ale była bliska wylotu. W następnej rundzie z Mattek również 2:1, dopiero 3 runda i Knapp, która stawiła opór tylko w 1. secie wygranym przez Marię do 4, kolejny zakończył sie 6:0, był to zarazem 1. wygrany mecz 2:0 w tym turnieju przez Szarapovą. Szarapova popełnia masę niewymuszonych błędów co w spotkaniu z Safiną jest rzeczą nie do wybaczenia gdyż ona właśnie zdobywa bardzo dużo punktów bo błędach rywalek, gdyż nie prezentuje bardzo ofensywnej gry. Maria nie może również ustrzelić się z serwisem, popełnia bardzo dużo podwójnych błędów, a to może mieć znaczenie w przełomowych momentach spotkania. CO do siły serwisu w miarę podobny. Gra przy siatce na korzyść Dinary. Także nie widzę tutaj atutu, którym mogłaby przechylić szansę zwycięstwa Masza na swoją korzyść, bo nie ma objawów bardzo dobrej gry, a średnia z pewnością nie wystarczy. No chyba że nagle dostanie olśnienia i wszystko będzie jej wchodzić, ale po drugiej stronie jest Safina więc wcale z tymi winnersami nie będzie tak łatwo.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z Wami nic dodac ni ujac bo dwie wyczerpujace analizy. Faktycznie an teraz faworytka jest Dinara, swietny turniej w Berlinie, szkoda tylko ze ma przestoje czasem za dlugie. Powinna wygrac siostra Marata ????

Ups sory juz leci mecz.
 
contera 0

contera

Użytkownik
Nie mam pewnych informacji co do jutrzejszych spotkan, ale to chyba prawda ze Jankovic doznala lekkiej kontuzji w meczu z Aga? jak Aga pieknie ja doszla ale niestety nie wykorzystala swojej szansy. Takze teraz mecz miedzy Suarez - Jankowic 1@około 4.25.
Co do drugiego meczu to juz sam tak mysle ze mozna zagrac na Schynder w meczu z Ivanovic 1 @ 5.40. Schnyder moim zdaniem popisala sie i wyeliminowala K. Srebotnik
Pozdro
 
typper 2

typper

Użytkownik
Ivanovic i Jankovic w ciemno można jutro grać. Tej kontuzji doznała przy stanie 2:1 i wyciągnęła na swoje + dzień odpoczynku = jak dla mnie gładko pojedzie Hiszpankę;]
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Nie mam pewnych informacji co do jutrzejszych spotkan, ale to chyba prawda ze Jankovic doznala lekkiej kontuzji w meczu z Aga? jak Aga pieknie ja doszla ale niestety nie wykorzystala swojej szansy. Takze teraz mecz miedzy Suarez - Jankowic 1@około 4.25.

Co do drugiego meczu to juz sam tak mysle ze mozna zagrac na Schynder w meczu z Ivanovic 1 @ 5.40. Schnyder moim zdaniem popisala sie i wyeliminowala K. Srebotnik

Pozdro
Nie przesadzałbym z wychwalaniem tej Schnyder. Srebotnik zagrała po prostu bardzo słaby mecz. Serwis bardzo słabo, dużo niewymuszonych błędów. Schnyder ma przyzwoity serwis i to wykorzystała. Ale Ana Ivanovic jest w znakomitej formie i gra bardzo małym nakładem sił, krótkie i przyjemne spotkania. Moim zdaniem zdecydowanie można grać na serbkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom