>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Stanford, CA (USA) Hard

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Drodzy parafianie
odpier*** wam na ten temat meczu kazanie

Kim to wygra, jak odprawiła rosjankę Zvoranevę to tutaj nie powinna mieć problemów.
Moim zdaniem Nicole Vaidisova to jest znakomita juniorka, ale na taką mistrzynię jak Kim to jest nieco za mało. Za Clijsters przemawia doświadczenie, oraz przepiękne wymiany, potrafi bardzo dobrze grać z głębi kortu pod końcową linię, jej minusem jest nieco słaba psycha. Jej znakiem firmowym jest bardzo dobry serwis i akcje typu serve&amp;volley.
Długo mogę się rozpisywać o Kim, ale pora na NIcole.

Nicole jest świetną juniorką, bardzo wysoką, na pewno ułatwia jej to serwowanie asów, ma znakomitą psychikę, nie pęka w momentach stresowych (przykład wygrana w meczu Mauresmo-Vaidisova na kortach RG, choć przegrała 1 seta 2 kolejne w wielkim stylu wygrała :!: :!: ) Nicole za 2 lata będzie super zawodniczką, ale brakuje jej cwaniactwa z kortu i doświadczenia.
Po 2 Nicole nie miała w tym turnieju przetarcia z lepszymi zawodniczkami (Bammer, Stosur) to nie są te kalibry, sporo mocniejsze rywalki miała Kim (Janković, Zvoraneva) teraz prawdziwy egzamin przed młodą czeszką.

W 100% zgadzam sie z Rookie 91 kurs powinien być minimum 1,5 lub 1,6 na Kim-ale to są buki.... nie my ustalamy kurs :twisted:


Dla mnie wynik 3 seta mówi że Kim zwyżkuje forma (6-2 3-6 6-1)-musiała parę razy złamać rywalkę, co świadczy że jest w znakomitej formie-a niedłguo przecież US OPEN

[shadow=black:f9b1afe57e]Kim Clijsters-Nicole Vaidisova[/shadow:f9b1afe57e] typ: KIM kurs 1,4 sts stake 8/10

WYNIK 7-5 6-2 KIM WIN

PORÓWNANIE PANIENEK JAK CHODZI O GRĘ A NIE O KSZTAŁTY I WYGLĄD BUŹKI


WIN 1 LOSE 0

średni kurs 1,4

UNIT +4,00


NA PRZEKÓR DRAGO I JEGO PIĘKNEJ WIADOMOŚCI NA PW DALEJ BĘDĘ GRAŁ I MOŻESZ SOBIE GROZIĆ ILE CHCESZ ALE I TAK BĘDĘ PISAŁ CO MYŚLE I TAK DOPÓKI NIE BĘDZIE TO SPRZECZNE Z REGULAMINEM.

I STATSY JUŻ ZROBIŁEM OD DZIŚ.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Rób se te swoje staty i nei życze sobei żebyś pisal cos o moich statystykach dobrze? Mam cie głoboko w d...pie. A co do twoich statów życze [nie] powodzenia
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
KRÓTKI KOMENT DO MECZU KIM VS NICOLE


Mecz zacięty w 1 secie tylko, potem Kim dzieliła i rządziła jak chciała, co dziwne obie panie w 1 secie pare razy złamały serwis rywalki, a 2 set to popis KIM, Break za breakiem, wspaniałe akcje, Nicole walczyła ale to za mało było na KIM, Belgijka miała wysoki % własnego serwisu ok 69% natomiast Nicole tylko 58% to jest sporo, mało asów serwisowych, ale tak jak pisałem jak ktoś czytał to miała ich więcej....NICOLE (5 Nicole 3 Kim- ponoć jakiś buk dawał zakład na asy serwisowe nie wie ktoś jaki???) Mecz mógł sie bardzo podobać, ale 2 set to bez historii, Nicole walczyła jak mogła ze stanu 0-40 nawet wygrała gema przy swoim podaniu (na przewagi ale jednak) ale uległa i to zdecydowanie, nie ten rozmiar kalibru jak pisałem.
Kandydatka nr1 do wygrania LA GRANDE FINALE

Dodatkowa mobilizajcą dla Kim jest to że kończy karierę (tak tak a ma tylko 23 lata) bo jak powiedziała że ma dość życia w samolotach...Dlatego radzę, aby ją grać sukcesywnie przez jakiś okres czasu, no chyba że będzie miała ciężkie 3 setowe pojedynki i rywalkę Justin Henin Hardene to odpuścić

Mam nadzieję że przeczytaliście moje analizy dotyczące tego meczu to nieco wam rozwiało w głowach i nie baliście sie tego stawiać, bo dla wielu mecz był not bet no ale....

Jak wam sie podobają moje analizy, i typy to proszę dać znać na PW, bo mam zamiar ku uciesze DRAGO opuścić to forum dla typów za kasę a jedynie kilka pochlebnych recenzji jest mnie w stanie zatrzymać tutaj???? ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
życze [nie] powodzenia


Bardzo mi przykro DRAGO ale dziś się nie nie udało się, trafiłem KIM ze stake 8/10 i sam ją zagrałem za gruuubą kasę ✅ ✅ ✅ :mrgreen:

I radzę robić statsy, bo po tym widać kto i jak typuje, a dziś no cóż ironia losu większość typów ktoś tutaj miał missed jedynie Craybas dobrze, no cóż życzę spokoju i zaglądania na stronkę http://www.sonyericssonwtatour.com/ i tam szperać infosów.

Bo dla przypomnienia dam Ci linka gdzie i jak porównać Schynder i Stosur

Porównanie

Nie będe robił wywodów co i jak bo to nie na miejscu, dziś Tobie sie nie powiodło, jutro może mnie się nie powieść, radzę zamiast typowego nosa do typów używać stron, info i rankingu, a nadomiar złego wszystko to razem w połączeniu z nosem do niespodzianek a wtedy kasa gwarantowana.

Pozdro for all (even for my enemies :!: :!: )
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Co do meczu Kim, także byłem pewien jej wygranej. Tylko nie spodziewałem się że to tak łatwo jej przyjdzie. Myślałem że będą tu trzy wyrównane sety. Tak jak mówi krzysztof Belgijka zamierza zakończyć kariere mimo młodego wieku. Więc warto na nią stawiać, ponieważ będzie chciała odnieśc jeszcze jakieś sukcesy. Myśle że jeżeli w US Open nie trafi na Justin to może go wygrać.
A co do konfliktu Drago i Krzysztofa, to rozwiążcie to na PW lub na gg a nie spamujecie. Nie udawadniajcie kto jest od kogo lepszy. Jeżeli ktoś jest dobrym typerem to my to widzimy a nie mósicie tego cały czas mówić i spamować. Prośba do was żebyście juz nie pisali o tym konflikcie na forum.
PZdr.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
(1) K. Clijsters vs (2) P. Schnyder

Belgijka jest zdeydowaną faworytka tego spotkania we wszytkich piąceiu spotkanaich między tymi paniamy zawsze wygrywała numer jeden tego turnieju. Wczoraj oglądalem mecz Kim z jednym z najwiekszych talentów w obecnym świecie tenisa z Vaidisova. Czeszk nie raz przełamywała Kim jednak pozniej nie potrafiła utrzymać swojego serwisu(zbyt duże napiecie Ona ma 17 lat...) Mówiąc krótko w tym spotkaniu nie zachwyciła ale poniżej pewnego poziomy nie schodzi ???? Lecz w ostatnich dwóch spotkaniach w tym turnieju grała 3-setówki Kied to . Schnyder bez większych problemów pokonywała swoje nie mniej renomonowane przeciwniczki...Jednak ja myśle ze finałowe spotkanie będzie jej najlepszym w tym turnieju i po 3 setach wygra ten turniej!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom