>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 17-23.06.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Hantuchova - T. Peszek - 1 (1,36)
bet365

Tamira od początku sezonu prezentuje dno.. i ciężko sobie wyobrazić aby dokonała dzisiaj wielkiego wyczyny jakim byłoby pokonanie D. Hantuchovej która na trawie osiąga najlepsze wyniki. Forma Danieli jest umiarkowana. Na hardzie w tym roku radziła sobie bardzo dobrze. Na cegle o wiele gorzej co akurat nie powinno dziwić. Teraz czas na trawę w której Daniela znowu powinna dochodzić do głosu. Oczywiście w tym meczu widzę Słowaczkę. Warto dodać że Tamira pokonała w dwóch setach Erakovic która także osiąga dobre wyniki z reguły na trawie. Jednak Marina od jakiegoś czasu boryka się ze spadkiem formy. Od co najmniej Rzymu dosłownie męczy się przegrywając dużo spotkań.

by scotratez​
 
T 0

tobijass

Użytkownik
Bartoli M. vs Safarova L. 1.33
W tym meczu stawiam na Bartoli, która widać że jest bardzo zmotywowana w tym turnieju i pokazała to w dzisiejszym meczu z Wożniak, która pokonała bardzo pewnie.
Natomiast jej rywalka nie zachwyciła mnie w meczu z wiele niżej notowaną rywalką, jeśli zagra tak z Bartoli to nie ma czego szukać na korcie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Marion Bartoli - Lucie Safarova ✅
Typ: Marion Bartoli; @1,33
Bet365


Lucie Safarova ma bilans na grassie 11-10, czyli dość przeciętnie. Mogłoby się wydawać, że tenisistka o takich predyspozycjach ofensywnych, będzie miała w karierze lepszy ten bilans. Jednak tak nie jest. Wygląda na to, że Czeszka po prostu czuje się słabo na tej nawierzchni. Wczoraj w spotkaniu z Watson pierwszy set to duże męczarnie, natomiast trzeba uczciwie przyznać, że w drugiej partii Safarova potrafiła przejąć inicjatywę.

Jeśli chodzi o Marion Bartoli, to jest bilans na trawie jest bardzo dobry: 47-23. W dwóch pierwszych rundach pewne zwycięstwa, gdzie zwraca uwagę dobry procent wygranych piłek po trafionym pierwszym serwisie. We wczorajszym meczu wręcz zdemolowała Wozniak - duże wrażenie robi liczba wygranych wszystkich punktów: Bartoli-Wozniak 55-31. Wygląda na to, że Francuzka odetchnęła po fatalnej wiośnie na clayu.

Można było oba mecze (Safarova-Watson, Bartoli-Wozniak) obejrzeć na antenie Eurosportu - na mnie większe wrażenie zrobiła Marion. Dodając do tego te statystyki, która podałem, wychodzi na to, że w konfrontacji francusko-czeskiej mamy zdecydowaną faworytkę w postaci Bartoli. Typuję zatem wygraną francuskiej tenisistki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Oglądaliście może mecze Cibulkovej i Petrovej ? Chciałbym się dowiedzieć w jakiej są formie odnośnie meczu, który dzisiaj ze sobą rozegrają.
 
M 24

mony-makr

Użytkownik
Bartoli - Safarova
Bartoli @1.31
H2H 6:1 dla Bartoli, która w zeszłym roku wygrała ten turniej, a więc broni sporej ilości punktów w dwóch pierwszych rundach pewne zwycięstwa z Wozniak i Cirstea 6:2 6:2. Marion zawsze dobrze grała na trawie w zeszłym roku jak już wspomniałem zwycięstwo w Eastbourne oraz 1/4 Wimbledonu a poprzednie lata to 4 półfinały w Eastbourne oraz jeden finał w Wimbledonie, a więc świadczy to o tym jak bardzo lubi grać na trawie. Natomiast Safarova nigdy nie przepadała za tą nawierzchnią, jej najlepszym wynikiem to trzecia runda na Wimbledonie w 2007 roku, a w Eastbourne nigdy nie przeszła nawet drugiej rundy, a więc w tym roku i tak już dotarła najdalej z wszystkich poprzednich występów na kortach w Anglii.​
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja tam WTA gram od święta, ale Vinci 1,30 wygląda jak mała lokata. Zawodniczki dzieli okolo 200 miejsc w rankingu, Belgiijka oczywiscie reprezentuje wyzszy poziom, pamietam jak grala u nas podczas FED CUP. No ale miala tutaj fajna drabinke i to wykorzystała, wygrała mecze po walce. Teraz jednak Włoszka to zupełnie inna bajka, szybkie 2:0...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pennetta/Schiavone-Kirilenko/Petrova 2 1,61 Bet365

Włoszki słabo deblowo tutaj grają,trawa im zbytnio nie leży,zacięte dwa sety z Bertens i Rus oraz wygrana dopiero po STB z Bequ i Niculescu o tym świadczą.Kiri z Petrovą najpierw gładko ograły Parmentier z Cornet tracąc tylko dwa gemy a później Govortsovą oraz Minellę 7-5 6-1 (w pierwszym secie było 05 ale odrobiły i wygrały seta 7-5).Petrova dzisiaj dodatkowo w znakomitym stylu ograła Cebulę w dwóch setach więc forma jest,dla mnie Rosjanki i to zdecydowanie.
 
M 24

mony-makr

Użytkownik
Clijsters - Schiavone
Clijsters @1.19​
H2H 11:1 jedyna wygrana Włoszki po kreczu, a do tego w 11 spotkaniach nie wygrała nawet seta... wszystkie kończyły się 2:0 i w zaledwie jednym z nich był tie-break. Włoszka wygrała ostatnie spotkanie po 3 setowej walce z Rumunką Begu, które powinna przegrać, bo jeśli ktoś popełnia 12 podwójnych błędów i nie serwuje nawet jednego asa musi się naprawdę dużo nabiegać aby wygrać spotkanie zwłaszcza, że obie zawodniczki wygrały po 99 punktów i traciły 41% piłek po własnym podaniu. Takiej klasy zawodniczka jak Kim Clijsters na pewno wykorzysta fakt słabszej dyspozycji Schiavone, zwłaszcza że ma niesamowicie korzystny bilans z nią. W pierwszej rundzie grała z inna Włoszką Oprandi i wygrała dopiero po 3 setach gdyż pierwszy przegrała po TB 6:7 ale powodem tego był fakt iż jej poprzedni mecz odbył się w Miami ok 3 miesiące temu, a więc potrzebowała się ograć o czym świadczą dwa następne łatwo wygrane sety 6:2 6:3 oraz cały mecz z Bondarenko wygrany 6:2 6:1 przy 89% piłek wygranych z pierwszego podania i 50% piłek wygranych przy serwisie Bondarenko. Belgijka to czołowa zawodniczka WTA która wygrywała wielkie szlemy w singlu jak i deblu, a najlepiej czuję się na twardych i trawiastych nawierzchniach tylko, że niestety nie gra za często, ale turniej w Holandii już kiedyś wygrała i lubi tu grać gdyż nie ma daleko z Belgii w której mieszka.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Clijsters - U. Radwańska
Clijsters 2:0 ---&gt; 1.72 @ bwin
Ile gemów wygra U.Radwańska w meczu?
Poniżej 8.5 ---&gt; 1.8 @ bwin
Jak dla mnie kurs marzenie. Oglądałem dziś pojedynek Clijsters z Schiavone i byłem pod wrażeniem Belgijki. Nie widzę tutaj niestety czym może zaskoczyć ją Polka. Niestety Ula nie broni się zbyt dobrze w porównaniu co dziś robiła Włoszka, a nie sądzą by Radwańska zdominowała Kim swoją grą ofensywną.
Od początku do końca będzie dominować Clijsters i bez problemu powinna pokonać Polkę w 2 setach.
 
W 4

wosh

Użytkownik
w takim razie gdy sie mialo w kuponie na clijsters kupon jest traktowany jako przegrany, czy tylko kurs zmniejszony?? w Expekcie
 
G 1

gohan44

Użytkownik
Kerber - Paszek 1 1.25
Expekt

Kerber świetnie zaprezentowała się podczas wczorajszego meczu z Klarą Zakopalovą. Pierwszego seta wygrała w pięknym stylu nie oddając żadnego gema. Byłem zaskoczony tak dobrą postawą Niemki. Nie było dla niej piłki nie do odebrania. Na prawdę warto zagrać na tę zawodniczkę.
Paszek z kolei nie gra nic wielkiego. Początek wczorajszego meczu fatalny. Zawodniczka kompletnie bez uderzenia. Piłka na linie i Czeszka bezradna. Podoba mi się w niej jednak to, że się nie poddaje. Wczoraj wygrała z Bartoli przegrywając 1:0 w setach i 4:0 w gemach.W meczu z Francuzką sam na nią postawiłem, jednak dużo niżej cenię klasę Bartoli od Kerber. Szczególnie po wczorajszym przepięknym meczu Niemki.
Serdecznie polecam ten typ. Pozdrawiam, Gohan.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Errani/Vinci-Kirilenko/Petrova 2 2,5 Bet365
Kolejny pojedynek Włoszek z Rosjankami w ostatnim czasie.Grały od kwietnie aż 4 cztery razy i jest 3-1 dla Errani i Vinci.Na clayu z pewnością postawiłbym na Włoszki ale na trawie ide w kierunku Kiri i Petrovej.Sara z Robertą wygrywają w Holandii ale jakoś nie przekonują mnie te ich wynik na tej nawierzchni,dużo bardziej przemawiają za mną Rosjanki i tak też zagram.Rosjanki bardziej pasująmi pod trawę,choć mecz zapewne będzie zacięty to liczę,że ostatecznie wygrają Kiri i Petrova,po takim kursie,na takiej nawierzchni warto zagrać na nie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w dzisiejszych finałach zdecydowanie stawiam na faworytki (Kerber 1.22 + Petrova 1.44) AKO: 1.76 bet365
Kerber świetny sezon, w tym turnieju pokazuje jak jest mocna, Paszek może i pokonała Bartoli, ale na Kerber to będzie za mało.
Petrova idzie jak burza, jej wyniki w tym turnieju ronią wrażenie. Ula spory sukces, brawo, ale jednak miała dużo łatwiejszą drogę do finału, nie daję jej większych szans w meczu z doświadczoną Rosjanką.
 
G 1

gohan44

Użytkownik
Co do meczu Kerber, to polecam jeszcze 1 set 1,30. Tamira wczoraj beznadziejnie weszła w mecz, a Kerber zawsze ma świetne początki. Wczoraj 6:0.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Andzi Kerber 1.20

Polka z niemieckim paszportem jak mówi jej dziadek jest zdecydowaną faworytką. Gra bardzo dojrzały tenis. Spokojny, wyważony i bardzo poukładany. Andzi dojrzwa do wielkich sukcesów na naszych oczach. Życzę jej wszystkiego najlepszego w tym finale! Paszek po niepowodzeniach w tym sezonie w końcu się przełamała, ale jej tenis jest o kilka klas słabszy od Andzi. Myslę, że w tym finale wygra lepszy i lepiej poukładany tenis Kerber.


Andre@

koniec !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom