>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour [09.02.09-15.02.09] (Pattaya City,Paris)

Status
Zamknięty.
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Serena Williams - Elena Dementieva
Mój typ: SERENA WILLIAMS
Spotkanie tych dwóch Pań zapowiada się szalenie interesująco. Co składania mnie na postawienie na Serenę??Powodów jest kilka...
Serena to zawodniczka bardzo solidna. Obecnie jest w dobrej formie co potwierdziła na AO wygrywając cały turniej. W Francji radzi sobie dość dobrze ale niektóre zagrania może jeszcze poprawić ale nie miała tak wymagającej rywalki na którą musiała by się spinać. Dziś zmierzy się z szalenie niebezpieczną i dobrze grającą Eleną. Jak duża część z Was wie Elena boryka się ciągle z servisem a nawet zaryzykuję stwierdzenie że nigdzie servisu nie miała dobrego i po części spowodowane to jest przegranymi meczami..Nie można przeciez wygrywać meczy nie wykorzystując swojego podania...Grając Dziś z amerykanką musi pokazać wszystkie walory tenisa na co napewno się nie zanosi bo rosjanka nie poprawi servisu z dnia na dzien, a Serena to nie zawodniczka z 1 łapanki:p
 
J 19

jajo

Użytkownik
Dementieva - Mauresmo
typ: 0-2
kurs: 5,1
buk: betsson
W finale mocno obsadzonego turnieju w Paryżu spotka się reprezentantka gospodarzy Amelie Mauresmo i Rosjanka Jelena Dementieva. Dla mnie, wbrew przewidywaniom bukmacherów to Francuzka jest faworytką. W pierwszych trzech rundach (Errani, Niculescu, Radwańska) oddała ona zaledwie 6 gemów. W półfinale pokonała Jankovic 6:2, 0:6, 6:1. Fakt, że we wcześniejszych turniejach tego sezonu nie zachwycała, teraz jednak najwyraźniej jest już w formie. Jej przeciwniczka nie prezentuję się źle, jednak czy to drabinka w AO, czy rywalki w tym turnieju nie wydają się być tak silne jak Amelie. Do finału bowiem Dementieva awansowała nie rozgrywając meczu z Sereną Williams, która wycofała się z turnieju. Przyznaję, że nie widziałem żadnego z meczy w tym turnieju, ale obserwując same wyniki, Amelie może przejąć główną rolę w okresie bezkrólewia kobiecego tenisa.
Ten typ jak i na samo zwycięstwo Amelie wydaję mi się bardzo value.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Przyznaję, że nie widziałem żadnego z meczy w tym turnieju, ale obserwując same wyniki, Amelie może przejąć główną rolę w okresie bezkrólewia kobiecego tenisa.
No bez przesady ???? . Co do typu się nie wypowiadam. Amelie gra naprawde super. To co zrobila z Errani to była poprostu miazga, z Isią zapewne było to samo. Dzisiaj Jankovic tez całkiem gładko (no może za wyjątkiem 2 seta:p). Rosjanki nie widziałem póki co i to mi uniemożliwia zabieranie głosu. Przyczepiam się jedynie do cytatu. Mauresmo miałaby zacząć znowu grać 1 skrzypce w kobiecym tenisie? Jakoś tego nie widzę...
 
C 0

czajek

Użytkownik
Dementieva - Mauresmo
typ: 2
kurs: 2.62
buk: bet365


Analiza :Jutro zapowiada sie bardzo widowiskowy mecz z udzialem gwiazdy francuzkiego tenisa i Rosjanki , która na chwile obecna jest najlepszą tenisistka swojego kraju. Ameli po wielu miesiącach walki samej ze soba pokazuje , ze jeszcze potrafi grac jak za dawnych czasów. W dzisiejszym meczu z Jelena ,gdyby nie pierwszy set mecz mozna by było zaliczyc do jednych z najlepszych od kilkunastu sezonów Francuzki. Natomiast gdy spojrzymy na Dementieva nie moza jej zbytnio zachwalac , bo nic specjalnego nie pokazuje. Jednak to wystarczyło do tej pory.W Paryzu grały ze soba raz wygrała ten mecz Mouresmo. Do tego wygrala jeden finał w 2005 roku . Dzisiejszy mecz to bedzie ich 17 spotkanie i 2 finał .Mysle ,ze zagranie Ameli po kursie 2.62 to dobra inwestycja tym bardziej forme , która prezentuje jest Mouresmo jest naprawde dobra . Na koniec chciałbym przedstawic historie spotkac , bo moze kogos to zaciekawi .

24/10-08 Luxembourg, Luxembourg Quarterfinals Europe Hardcourt indoor Dementieva, Elena 2:0 64 60
02/10-07 Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart, Germany R32 Europe Hardcourt indoor Dementieva, Elena 2:0 62 75
11/11-05 Sony Ericsson WTA Tour Chmp&#39;s, LA, USA America Hard Mauresmo, Amelie 0:2 26 36
06/11-05 Advanta Championships, Philadelphia 2005 Final America Hard Mauresmo, Amelie 1:2 57 62 57
08/10-05 Porsche Tennis Grand Prix, Filderstadt, Germany Semifinals Europe Hard Mauresmo, Amelie 0:2 36 46
18/09-05 Individual matches Dementieva, Elena 2:1 64 46 62
07/09-04 US Open, Women Quarterfinals America Hard Dementieva, Elena 2:1 46 64 76
01/06-04 Roland Garros Quarterfinals Europe Clay Dementieva, Elena 2:0 64 63
07/11-03 Bank of America, Los Angeles Mauresmo, Amelie 0:2 36 26
04/10-03 Kremlin Cup, Moscow Europe Hard Mauresmo, Amelie 0:2 46 16
16/08-03 Rogers ATT Cup, Toronto America Hard Dementieva, Elena 2:1 36 64 62
08/02-03 Open Gaz de France, Paris Europe Hard Mauresmo, Amelie 0:2 06
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jakie bezkrólewie? Przecież każdy chyba musi ( z ciężkim sercem) przyznać, że nową królową jest Serena, która jeśli gra to jest bezkonkurencyjna. Przypomnę, że zdobyła 2 ostatnie GS, 3-ciego przegrała w finale z siostrą ???? Jak Serena gra i jest zdrowa to większość Pań nie ma z nią szans.
Mauresmo natomiast pewnie zajmie w tym roku miejsce w top 10, miejsce, które zwolni Agnieszka Radwańska ????
i jestem zdania, że ktoś powinien uważniej moderować to forum, bo co ma za sens temat o żeńskim tenisie, w którym ktoś pisze bzdury, do tego kompletnie negując wszelkie zasady języka polskiego, składni i sensu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
No bez przesady ???? . Co do typu się nie wypowiadam. Amelie gra naprawde super. To co zrobila z Errani to była poprostu miazga, z Isią zapewne było to samo. Dzisiaj Jankovic tez całkiem gładko (no może za wyjątkiem 2 seta:p). Rosjanki nie widziałem póki co i to mi uniemożliwia zabieranie głosu. Przyczepiam się jedynie do cytatu. Mauresmo miałaby zacząć znowu grać 1 skrzypce w kobiecym tenisie? Jakoś tego nie widzę...
Już kiedyś była numerem jeden i to przy duzo lepszej konkurencji, bo to co jest teraz to trochę parodia. jankovic - czołowa zawodniczka, która wywala regularnie po 2-3m piłkę. Wiliams w jakiej formie by nie była to i tak dochodzi do finału, Dementieva, u której wszystko zależy od nastroju czy Ivanović, Safina - patrz Janković.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No Ivanovic to żenada w tej chwili, jeśli nie poprawi gry to pewnie wypadnie poza 20-tkę bardzo szybko, wystarczy, że odpadnie szybko w RG i jej nie ma, bo punktów za Wimbledon i US Open nie ma, wtedy zostanie jej tylko kilka za dobry turniej w Linzu.
Jankovic to też raczej nie jest zawodniczka na 1 miejsce WTA, niby często prezentuje niezła formę, ale od królowej wymagałbym więcej.

Szkoda, że niemal wszyscy, łącznie za mną, kompletnie zapomnieli o takiej zawodniczce jak Maria Szarapowa, która z powodu kontuzji musiała na długo opuścić pierwsze miejsce w WTA. Jak dla mnie to zdrowa Maria deklasuje obie Serbki czy Zvonarevą i pierwsza piątka (obiektywnie) powinna kształtować się tak:

Serena, Venus, Dementieva, Szarapowa, Safina (kolejność przypadkowa), z tym, że Mauresmo w formie też może na takie szczyty spokojnie aspirować.

Kto jeszcze może dołączyć do TOP 10? No Bartoli w dobrej formie, i tutaj wszystkich może zaskoczę, ale także Zheng Jie, której osobiście umiejętności cenię bardzo wysoko.

W obwodzie Jankovic, Aga, Azarenka, Kuzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom