>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Abu Dhabi, Cluj (05.02.2024 - 11.02.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Z reguły staram się nie komentować typów, ale oglądając mecz Ons z Emmą to rzuciło mi się w oczy to, że Tunezyjka do formy właśnie wróciła, była radość, była finezja, był polot, był luz.
Z kolei Beatriz to dla mnie dziewczyna jednego okresu, dzięki któremu się wybiła, jest niezła, ale nic nadzwyczajnego, dosyć chimeryczna i ta najlepsza forma wydaje się być stosunkowo daleko.
Tunezyjka tylko albo i aż wydaje się być w pełni zdrowa.
Dzieki za cenny komętarz , ja widziałem tylko kawałek meczu z Raducanu , Ons rzeczywiście raczej na wznoszącej jeśli chodzi o formę.
Było blisko powrotu i tajbreka w drugim secie .
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
No proszę Państwa uwaga białe króki się pojawiły, Na AO tylko jeden mecz WTA z dwoma tajbrekami Gauff - Kostyuk
a w tym tygodniu już trzy :
Haddad - Linette
i dzisiaj dwa
Bogdan - Rus
Birrell - Collins
w obu meczach drugi i trzeci set z tajbrekiem - były wysokie kursy do ustrzelenia na live 30-50
polecam czujność może się jeszcze coś pojawić w WTA
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Elena Rybakina v Liudmila Samsonova
Lose 1st Set Win The Match Rybakina kurs 6.50
w forbet jest 7.40
wynik 2:1 ale nie łamakiem


W h2h 4:0 dla Samsonovej , dwa razy wygruwała 2:0 i dwa razy 2:1 , bilans tajbreków 1:1 , bilans pierwszych setów 3:1 dla Samsonovej.
Ludmiła broni tu finału z ubiegłorocznej edycji tego turnieju , który przegrała minimalnie z Bencic , choć trzeba przyznać że była lepsza.
Ale tak to bywa w WTA .Myślę że rok temu Samsonova byłą w dużo lepszej dyspozycji , może nawet w życiowej formie , dzisiaj wygląda że do ubiegłorocznej dyspozycji trochę brakuje.
Cięzko powiedzieć w jakiej dyspozycji jest Rybakina ale w meczu z Collins pokazała bardzo dobry tenis.-4 bilans z Samsonovą hm to nie wygląda za dobrze i najwyższa pora by coś tu poprawić , pora na rewanż .Jaki jest najlepszy rewanż??tutaj zdania są podzielone czy lepszy rewanż to szybkie 2:0 czy łamakiem .Nie wiem .Ale wydaje mi się że bez straty seta się raczej nie uda .Próbuję więc łamakiem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom