>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Acapulco & Kuala Lumpur, 27.02-04.03.2012

Status
Zamknięty.
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Morita- Jankovic 1 +6.5 gema
Znalazłem taką opcje na Unibecie . Całkiem fajnie to wygląda. Z grą Jankovic całkiem możliwe że wejdzie i jeszcze ten problem z nogą oczywiście nie biorę pod uwagę dzisiejszego meczu wygranego bo to była parodia. Może niech ktoś napisze jak wygląda gra Mority
-
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Su-Wei Hsieh
Typ: 2
Kurs: 8,25
Typ: 2 +6,5
Kurs: 1,9
Być może na siłę dopatruję się tutaj niespodzianki, ale po takim kursie warto zaryzykować. Hsieh gra bardzo przyzwoicie ostatnimi czasy. Była w półfinale w turnieju w Tajlandii - odpadła z Hantuchovą. Grała w tym roku 12 meczów na hardzie i przegrała tylko 2. Dla porównania, w zeszłym roku ten bilans wynosił 20 do 5! To głównie turnieje ITF, ale zawsze. Ma takowych już 20 na swoim koncie. Teraz powinna się zbierać by w WTA coś ugrać i awansować ponownie do pierwszej setki. Największe sukcesy osiągała w deblu, ale w singlu była kiedyś w 4 rundzie Australian Open, co świadczy o jej talencie. Teraz skupia się głównie na grze pojedynczej i prognozy są bardzo, bardzo optymistyczne. Pokonanie 5-tej rakiety świata to niewątpliwie jej marzenie i zrobi wszystko, by tego dokonać. Szansa dobra jak nigdy. Dla Agnieszki natomiast jest to turniej o przysłowiową pietruszkę (mała pula, mało punktów). W poprzednich dwóch spotkaniach traciła sporo gemów - 6 z Amanmuradovą i 8 z Pliskovą. To tylko potwierdza, że nie gra tutaj na najwyższych obrotach i byłoby jej na rękę przegrać, żeby spokojnie polecieć sobie do Ameryki, przygotować się do Indian Wells.
ZWROT / Radwańska oddała mecz
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Witam,
Jak zapatrujecie się dzisiaj na Errani i Pennette ? myślicie że dadzą rade ?
ja gram dziś obydwie Panie. Mocniej na Pannettę, która celowo chyba wybrała Acapulco, aby coś jeszcze w swojej karierze wygrać. Wysoki kurs na Pannettę, bo zagra z tenisitką, która coś tam wygrywa, aczkolwiek sporo zawodniczek anonimowych, ale zwróciła moją uwagę wygrana gładko z Ormaechea, ale to już historia. Z Larsson się Duque-Marino troszkę meczyła, więc myślę, że to już granica jej możliwości i Pannetta powinna ją odprawić z Acapulco.
Pennetta F. - Duque Marino M.
typ: 1 (1,25) BAH
✅
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Peng - P. Martic - 2 (2,45) ✅
Pinnacle
Gra Chinki mnie zupełnie nie przekonuje. Oba ostatnie spotkanie to męczarnia w 3 setach. Wcześniej porażka z D. Hantuchova która wyraźnie już jest zmęczona. Wcześniej zwycięstwo przez kontuzjowaną M. Bartoli. Wcześniej porażka z C. McHale. Chinka wyraźnie jest pod formą. Dwa ostatnie spotkania z pewnością dały w kość Chince. Jeżeli myśli o następnym turnieju warto zachować resztki sił, ponieważ przeprawa z P. Martic nie będzie łatwa. Chorwacka tenisistka co prawda także ostatnie dwa spotkania zakończyła w 3 setach jednak ostatnie wygrała stosunkowo łatwiej niż Chinka ponieważ wynikiem 6:2 3:6 6:0. P. Martic przeciwniczek wielkich lotów też nie miała. Z bardziej konkretnych to wygrała niedawno ze zmęczoną M. Barthel, przegrała w 3 setach z rewelacyjną a zarazem nieobliczalną L. Safarova. Wydaje mi się że S. Peng nie wytrzyma kolejnego spotkania na 3 sety a nie wierzę aby pokonała w dwóch P. Martic przy swojej nierównej formie, oby Martic tylko także wytrzymała ponieważ jest w stanie ograć Chinkę.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
oczywiście, że celowy zabieg. w pewnym sensie szkoda, że nie wyszła na kort i chociaż seta nie zagrała ;)
się zastanawiam czy Jankovic będzie chciała wygrać półfinał, bo jak go wygra, to w finale na pewno nie odpuści już jednego meczu
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kuala Lumupur 11-00 2.03.2012
Jankovic - Morita
typ: +1.5 seta Morita
3.36
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w kuala lumpur Japonka Ayumi Morita zagra z Serbka Jelena Jankovic. Morita w poprzednim rundach pewnie ogrywala swoje rywalki w dwoch setach. Serbka juz w spotkaniu pierwszej rundy miala ogromne problemy, z francuzka Caroline Garcia, z ktorya wygrala ostatecznie w tiebreaku trzeciej partii. Jankovic od dawna nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Mimo, ze co prawda byla w polfinale w Dubaju, jednak juz 3eci set z Agnieszka Radwanska wolal o pomste do nieba. Podobnie tutaj, pierwsze spotkanie z Garcia bylo w wykonaniu Serbki fatalne. Biorac pod uwage ta nienajlepsza dyspozycje Jankovic, uwazam, ze Japonka jest dzis w stanie powalczyc i wygrac seta.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mówiłem że Agnieszka się nie wyłoży i jeżeli zrezygnuje to przed meczem. To nie typ zawodniczki która robi chachmenty. Ona chce wygrywać. Co jej da odpuszczenie meczu po 1 secie? Nic a tylko straci niepotrzebnie siły i zepsuje sobie wizerunek. Wystarczy zobaczyć jej wyniki, gdyby nie Viki Polka miałaby wspaniałą serię zwycięstw. Nie należy się spodziewać że Polka kiedykolwiek wyłoży się podczas meczu, wyjątkiem może być mecz z siostrą Ulą tylko wtedy musi być jakiś konkretny powód. Tyle w temacie.
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Morita - J. Jankovic 0:2 (1,33) WALKOWER - ZWROT
bet365
Zauważyłem tutaj progresywne granie przeciwko Jeleny. Nie bardzo tego rozumiem. Kolega nieco wyżej napisał że A. Morita pewnie wygrała dwa sety. Pewnie proszę co? W pierwszej rundzie pokonała L. Luangram 6:4 w pierwszym secie a dopiero w drugim wygrała pewnie 6:0. Natomiast w drugiej rundzie pokonała rywalke 7:6 6:2. Nie wiem czy kolega zauważył ale w pierwszym secie był tibreak, który powszechnie traktowany jest w świecie tenisa za ruletkę. W każdym bądź razie przypuszczenie że wygrała pewnie jest co najmniej delikatne naciągane. Jeżeli ktoś kogoś rozwalił to Jelena J. Cryabas. Wynik 6:2 6:0. Chyba zgodzi się ze mną większość że to jest wynik który można szybciej sklasyfikować jako demolkę. Oczywiście nie mam pretensji do typu kolegi ponieważ jak każdy inny ma szanse wejścia. Ja jednak nie mam zamiaru tutaj doszukiwać się rewelacji ponieważ A. Morita gra bardzo przeciętnie. Jelena pierwszy mecz zagrała fatalnie ale widocznie wyciągnęła z tego wnioski i być może był to syndrom nerwowego wejścia w turniej. Agnieszka Radwańska wygrywając w Dubaiu także rzutem na taśmę przeszła pierwszą rundę rozegraną z A. Woźniak która jednak prezentowała się bardzo dobrze.
by scotratez
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Osobiście proponuję grać na Pennettę dzisiaj w nocy. W półfinale Flavia zagra z Rumunką Begu. To ostatnia przeszkoda w drodze do finału w Acapulco. Pennetta rozgromiła w ćwierćfinale Duque Marino 6:0, 6:4 i wydaje się, że dojdzie do wielkiego finału i zdobędzie kilkaset punktów do swojego ranku. H2H dla Pennetty, która rok temu na kortach Wimbledonu Flavia wygrała 2:1, jednak teraz w tym turnieju jest czas dla Włoszki właśnie, która jest pretendentką do zwycięstwa. Begu również ćwierćfinał przeszła gładko, jednakże miała łatwiejszą przeciwniczkę. Faworytka jest jedna -Flavia. Finałw Acapulco zapowiada się we włoskim wydaniu, osobiście chciałbym - Errani S. - Pennetta F.

Pennetta
@ 1,55 // Betsafe ✅
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jeżeli ktoś kogoś rozwalił to Jelena J. Cryabas. Wynik 6:2 6:0. Chyba zgodzi się ze mną większość że to jest wynik który można szybciej sklasyfikować jako demolkę.
Scotratez z wróć uwagę jak grała Cryabas to było żenujące więc tego meczu nie biorę pod uwagę. Twój typ uważam za ryzykowny i na dodatek po takim kursie nie opłaca się ryzykować , ja zagrałem + 6.5 gema dla Mority
 
G 32

gosc83

Użytkownik
&quot;Nie należy się spodziewać że Polka kiedykolwiek wyłoży się podczas meczu, wyjątkiem może być mecz z siostrą Ulą tylko wtedy musi być jakiś konkretny powód. Tyle w temacie&quot;


Chyba że takie szejki bądż Rosyjski milioner zagwarantuje 10 razy więcej niż wynosi wygrana w turnieju choć i to nie było by oczywiście pewne by tam się znalazła jak narazie ze szlemami jeszcze stoi, pozdrawiam.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S.W.Hsieh - E. Daniilidou - 1 (1,66) ✅
bet365
Dam tutaj szanse wykazać się Tajwance która rewelacyjnie się spisuje jak na swoje możliwości. Od dwóch turniejów przegrała jedynie z D. Hantuchovą w półfinale. Forma jest. Greczynka z kolei przeplata dobre występy z gorszymi. Wczoraj grała pojedynek na 3 sety. To już drugi pojedynek na 3 sety tej zawodniki w tym turnieju. Wcześniej był z S. Mirza.. S-W.Hsieh awansowała do tej fazy rozgrywek przez walkower A. Radwańskiej. Aga wiedziała kiedy odejść, ponieważ gra z Tajwanką na pewno napsułaby jej trochę krwi. E. Daniilidou i S.W.Hsieh spotykały się już ze sobą i wówczas górą była Greczynka ale po pojedynku na 3 sety. Było to jednak bardzo dawno, ponieważ w 2006 roku. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć rewanż i uważam że tym razem duże szanse ma na zwycięstwo Tajwanka. Forma jest. Dodatkowo na plus jest fakt że S.W. Hsieh dostała więcej dni odpoczynku poprzez walkower Radwańskiej. Greczynka natomiast dzisiejszej nocy rozgrywała pojedynek na 3 sety. Więc siły powinny teoretycznie przynajmniej stać po stronie Tajwanki.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Su-Wei Hsieh - Eleni Daniilidou
Typ: 1
Kurs: 1,66
Dam tutaj szanse wykazać się Tajwance która rewelacyjnie się spisuje jak na swoje możliwości.
Ma duże możliwości.
Pamiętajmy, że Eleni to nie byle kto, chociaż ostatnio o niej mało słychać. To 30-latka, kiedyś świetnie się obiecywała, w 2003 roku była 14-tą rakietą świata, bywała w 4-tych rundach wielkiego szlema - to wyniki, o jakich Hsieh na razie może pomarzyć, ale w jej życiu to ją może czekać jeszcze, a greka tenisistka już najlepsze czasy ma niestety za sobą. Ma na koncie 5 turniejów WTA (Hsieh - jeszcze żadnego, bo głównie w ITF się wykazuje póki co), pokonanie takich zawodniczek jak Ai Sugiyama, Henin, Dementieva, ogólnie wysoko rozstawionych.
Również prognozuję tutaj na młodą świeżość w walce z doświadczeniem, ale kurs fatalny, więc odpuszczam. Rozważałem ostatnio zagranie, że Tajka wygra ten turniej - kurs był ok. 40 (tuż przed niedoszłym spotkaniem z Agnieszką), odpuściłem, a za chwilę czeka ją być może finał. Eh. ????
Wynik: ✅ 2-1 (6-0, 4-6, 6-1)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
P. Martic - J. Jankovic - 0:2 (1,50) ⛔
bet365
Walkower nie pozwolił Jelenie rozegrać meczu z A. Moritą. Dzisiaj na J. Jankovic czeka na P. Martic która gra nieźle nie ma co ukrywać. Jednak w tym pojedynku nie daje jej szans. Wierzyć mi się nie chcę że Chorwacka tenisistka zagra 4 mecz z rzędu na 3 sety i go wygra. P. Martic musi być zmęczona do tego dochodzi fakt, że J. Jankovic ma więcej sił. A. Mortia oddała mecz walkowerem. Jelena pomimo fatalnego początku gra powoli co raz lepiej. Granie na zwycięstwo Serbki jest troszkę bez sensu ze względu na kurs. Proponuje tutaj zagrać ewentualnie że będą dwa sety dzisiaj. No naprawdę nie chce mi się wierzyć że na realia kobiecego tenisa P. Martic zagra znowu na 3 sety, już prędzej uwierzę w to że Jelena przegra w dwóch. Chociaż i na to się nie zanosi.
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Być może buki zauważają trend odpuszczania przez czołówkę końcowych faz turnieju i nie wykluczają ewentualności że J. Jankovic się wyłoży. Ale to gdybanie. Kurs na Jelene jest i tak za niski. Co do pojedynków na trzy sety przez 4 mecze pod rząd. Doszukałem się że taką sztukę dokonała w ubiegłym roku L. Safarova. Wówczas wygrała 4 spotkania pod rząd 3 setowe i doszła do finału w którym przegrała po ładnej walce w drugim secie z C. Wozniacka. Ostateczny wynik 6:1, 6:4. Jednak L. Safarova to obecna 25 zresztą taka sztuka zdarza się bardzo rzadko.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
W nocy z soboty na niedzielę około godizny 01:30 naszego czasu dojdzie do włoskiego finału w turnieju WTA w Acapulco. Zmierzą się Sara Errani oraz Flavia Pennetta. Konsekwentnie gram od początku turnieju na Flavię, ponieważ jest główną kandydatką do wygrania w Acapulco. Nie zawodziła jak na razie w tym turnieju i myślę, że Sara nie powinna stanowić poważnej przeszkody w drodze po wygraną. H2H dla Pennetty. Ostatni raz grały ze sobą w 2010 roku Marabelli w Hiszpanii również na kortach ziemnych. Wygrała wtedy Pennetta dokonując istnego pogromu Sary - 6:1, 6:1. W dalsze pojedynki się nie zagłębiam, gdyż to nie stanowi jakiegoś poparcia do stawiania na Flavię. Patrzę jedynie na jej aktualną formę. Choć ciężko o wideo z meczów Flavii w Acapulco, to po regularności zdobywanych punktów na tym turnieju wnioskuje, że warto na nią zagrać. Nie będę jednak szalał ze stawką, będą to grosze, ponieważ Errani nie straciła w Acapulco nawet seta, pewnie ogrywając w półfinale rodaczkę - Robertę Vinci 6:4, 6:1, więc może dojść do wyrównanego meczu w nocy. Wierzę w dobrą dyspozycję Flavii i w to, że zostanie podtrzymana jeszcze przez kolejny pojedynek w Acapulco.

Pennetta
@ 1,55 // Betsafe ⛔
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Martic - Jelena Jankovic
Typ: 1
Kurs: 4,50
Najpierw ze strony czysto sportowej: Martic dosyć dobrze ostatnio pyka. W Dubaju przeszła kwalifikacje bez straty seta, pokonując Bremond, Rodionovą i Barthel. Odpadła jednak w pierwszej rundzie, jednak nie z byle kim, bo z Safarovą i to po trzech setach. Gra Jankovic od dawna nie powala. Zdarzają jej się dobre serie, w których przez kilka gemów gra naprawdę tenis z najwyższej półki, ale bywa też zupełnie odwrotnie lub po prostu przeplata winnery z UE. Serwis ostatnio nie siedzi najlepiej. No i główka bardzo słaba. W meczu z Radwańską w Dubaju miała na początku finałowego seta 40-0 przy swoim serwisie i jeszcze tego gema przegrała (popełniając bodaj 2 DF), po czym przestała kompletnie istnieć. Oczywiście wszyscy są winni, tylko nie ona. Teraz ze strony teorii spiskowej: Jelena do biednych nie należy, ten turniej to dla niej &quot;strata czasu&quot;, sam się dziwię, że chciało jej się męczyć aż do półfinału. Jeżeli zagra normalnie, tzn. będzie chciała wygrać i jej się ta sztuka uda, to finału już na pewno nie odpuści. Jest też jednak przypuszczenie, że zagra sobie na luzie i przegra. Przed meczem na pewno nie zrezygnuje, bo już by to dawno zrobiła (mecz został przełożony z dzisiaj na jutro z powodu deszczu, a dziewczyny były już gotowe do wyjścia na kort), ale np. po pierwszym secie? Kto wie. Albo treningowo zagra całe spotkanie. Ma ktoś info czy ma wykupione bilety do Ameryki? :grin: Z niewyjaśnionych przyczyn kurs na to spotkanie spadł z 8 (wczoraj wieczorem) do 4,50! Na pewno nie dlatego, że jest masówka przeciwko Serbce, bo tak nie ma, więc to nie może być przypadek.
Nie bijcie.
Wynik: ✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Masz racje kursy na Martic spadły jakiś powód musi być , możliwe że bukmacher o czymś wie a my nie ja chyba odpuszcze sobie ten mecz ale dam rade innym żeby żeby nie grali grubo a poza tym tym kurs na Jankovic nie opłacalny
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
myślę że +5.5 gema Martić powinno siąść (bardzo ładny kurs 1.7)
natomiast jeszcze pytanie o czas meczu,
grają coś około 5-ej nad ranem ?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Acapulco 1-30 4.03.2012r
Errani - Penetta
typ: 2-0
4.00
bwin
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu, w finale turnieju wta w acapulco bedziemy swiadkami pojedynku dwoch Wloszek - Flavii Penetty i Sary Errani. Nieco wieksze problemy w drodze do finalu miala Flavia. Pennetta w drugiej rundzie turnieju po przegraniu pierwszego seta z Sofia Arvidsson byla bliska odpadniecia z turnieju. Flavia w przekroju calego obecnego sezonu poza turniejem w Auckland, w ktorym dotarla do finalu prezentuje sie przecietnie. Pierwsza runda w australian open, druga w Doha i druga w Dubaju, to przecietne wyniki jak na taka zawodniczke jak Penetta. Errani natomiast prezentuje sie w tym sezonie calkiem niezle i systematycznie goni swoja kolezanke z reprezentacji w rankingu. Errani zaliczyla w tym sezonie cwiercfinal australian open czy polfinal w Monterrey. W moim przekonaniu to Errani ma wieksze szanse na zwyciestwo w dzisiejszym finale, a biorac pod uwage to, ze bukmacherzy faworyzuja w tym meczu Penette, gram zdecydowanie na jej przeciwniczke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom