>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Auckland, Brisbane, Shenzen - 01.01-07.01.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 01.01.2017 - 07.01.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $890,100
Oficjalna strona turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista startowa: http://www.brisbaneinternational.com.au/players/women-singles
Drabinka: http://www.brisbaneinternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.brisbaneinternational.com.au/schedules/provisional-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-brisbane/



Miejsce: Shenzhen, China
Data rozgrywania: 01.01.2017 - 07.01.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $626,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.shenzhenopentennis.com/2017/eng/index.php
Lista startowa: http://www.shenzhenopentennis.com/2017/eng/players_singles.php
Drabinka:
Plan gier: http://www.shenzhenopentennis.com/2017/eng/schedule.php
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-shenzhen/


Miejsce: Auckland, New Zealand
Data rozgrywania: 02.01.2017 - 07.01.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.festivaloftennis.co.nz/asbclassic/
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/wta-auckland/


Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
S.W.Hsieh-B.Haas 1 @1.3⛔⛔⛔
Tak powoli startuja rozgrywki w Brisbane od kwalifkacji, chociaz w cieniu informacji o zakonczeniu kariery przez Ane Ivanovic. Mam dziwne wrazenie, ze to jednak nie jest definitywny koniec.
Niby jakas tam niewiadoma z poczatkiem sezonu. Niemniej jednak obydwie zawodniczki w rytmei meczowym, poniewaz graly w grudniu w turniejach ITF. Su Wei Hsieh przede wszytskim wygrala bardzo dobry turniej ITF w Dubaju niespelna dwa tygodnei temu. Barbara Haas co najwyzej jakies pojedyncze wygrane tam notowala. Australia to ogolnie fajny przytsanek w karierze Hsieh. Turniej w Brisabe w ostatncih latach mial pule nagrod w okolciy 1 miliona dolarow. W tym roku jest troszke mniej (ok.800 tysiecy), ale to i tak bardzo dobry pieniadz i warto wygrywac mecze. Na liscie triumfatorek tego turniej uw ostatnich latach m.in. Serena Williams, Sharapova czy Azarenka. Licze, ze Hsieh potwierdzi dobra dyspozycje. A to taki typ otwierajacy do kombinacji, nastawiony na trafnosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Brady 1.90 Bet365⛔⛔⛔
Typ głównie przeciwko staruszce. Rankingowo dziewczyny blisko siebie, taka różnica, że jedna dorabia sobie do emerytury, a druga dopiero co rozpoczyna swoją zawodową karierę i jest blisko awansu do pierwszej setki rankingu. Włoszka w ostatnich latach w Australii nie zachwycała, głównie przegrywała swoje spotkania, bez jakiś większych osiągnięć, to nie jest jej klimat, gdzie temperatury potrafią osiągać 40 stopni, więc plus dla młodszej Amerykanki. Schiavone w nocy męczyła się w 1 secie z mało znaną Japonką, która skreczowała mecz. Brady bez najmniejszych kłopotów ograła Mertens, zawodniczkę na podobnym poziomie. Wiadomo, babcia o wiele większe doświadczenie i ogranie, ale wieku nie oszukasz, i przy takiej pogodzie, jaka panuje w Australii zdecydowanie widzę tutaj zwycięstwo Amerykanki, która potrafi grać i pokonywać wyżej notowane rywalki.

Maria 1.58 Pinnacle
⛔⛔⛔
1 runda kwali w Auckland. Doświadczona Niemka, która ostatni rok chciałaby jak najszybciej zapomnieć, kontra młodość z Ameryki, dla której będzie to chyba pierwsza wizyta w Australii. Do tej pory grywała głównie marne ITF w Stanach, gdzie nawet wygrywała i zdołała nabić w tamtym roku sporo pkt do rankingu, aktualnie zajmuje 191 miejsce. Mimo wszystko, to moim zdaniem póki co za mało, aby wygrywać z zdecydowanie wyżej notowanymi rywalkami, nawet jeśli grają one poniżej oczekiwań. Niemka już swoje najlepsze lata ma już za sobą, grywała z najlepszymi, zdecydowanie lepsze ogranie i doświadczenie powinno być górą, na takie wpadki nie może sobie pozwolić na początku sezonu.
Linette 2.36 Pinnacle ⛔⛔⛔
Tutaj lekką faworytką powinna być mimo wszystko Polka, która jest wyżej notowaną zawodniczką, a mamy wręcz przeciwnie, dlatego za niewielką stawkę można spróbować. Wiadomo, Magda strasznie chimeryczna zawodniczka, raz potrafi zagrać fajny turniej, raz przegrywa z niżej notowanymi zawodniczkami. Duży potencjał, na prawdę solidny serwis i atomowe zagrania. Jeszcze rok temu bym stawiał na Niemkę, która w 2015 roku grała solidnie, ale już 2016 to kompletna kaszana, nawet w turniejach halowych zawodziła, więc skąd takie kursy. Oczywiście, forma u obu to wielka niewiadoma, jednak Polka ma duży potencjał, i po takim kursie warto spróbować.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaczynamy nowy rok i oby z przewagą plusów.
Pierwsze turnieje w nowym roku oczywiście sa wielką niewiadomą więc ze stawka rozsądnie.
Tsurenko - Vinci typ 2 kurs 1,75 b e t 365 zwrot
Pierwsza runda turnieju w Brisbane. Idę tutaj w kierunku Włoszki, która wygrała w ubiegłym roku oba spotkania z Ukrainką w stosunku 2:0, na początku roku w Doha i na USO. Włoszka w moim odczuciu jest lepszą zawodniczką technicznie i jej styl nie bardzo leży Tsurenko. Nie ma co się rozpisywać o obecnej formie bo obie jeszcze nie grały.
Davis - Bertens typ 2 @1,5 b e t 365 ⛔
Tutaj pierwsza runda turnieju w Auckland. Sytuacja podobna do spotkania wyżej, Bertens w ubiegłym roku poczyniła olbrzymi postęp kończąc rok w TOP30. Osiągnęła kilka znaczących wyników m.in. półfinał RG. Brała ona udział w pokazowym cyklu IPTL gdzie wygrała 7/9 spotkań singlowych. Oczywiście nie można tego brać do końca na serio jednak mogła się ograć z zawodniczkami z topu. Przed rokiem obie panie spotkały sie także w Auckland i górą w dwóch setach była Holenderka. Co do amerykanki to w tym sezonie jeszcze nie gała, natomiast miała dobrą końcówkę ubiegłego sezonu gdzie osiągnęła półfinał w Luksemburgu oraz finał w Poitiers. Jeżeli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego to Bertens powinna wygrać to spotkanie.
Bez analizy Aiava +1,5 @1,5✅ forbet a sts 1,67 seta z Mattek-Sands. Bardzo dobry występ Australijki w kwalifikacjach więc warto spróbować coś takiego..
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wickmayer-J.Larsson 1 @1.75
A to ja sprobuje tak ze wzgledu na wyrownane kursy. Wickamzyer slaby ostatni sezon, ale to zawodniczka z ogromnym potencjalem, ktora byla polfinalistak szlema. Rozne perypetie ogolnie kial Belgijka w swojej karierze, nawet zawieszano ja za banadani antydopingowe. Tytanem pracy moze nie jest, ale nowy sezon to nowe nadzieje. A Wickmayer swego czasu na turniejach w Auckalnd wymiatala. Belgijka zagrala tutaj trzykrotnie w finale, w tym raz tiumfujac. Pozniej, czyli w ostatcnuch latach, bylo juz duzo gorzej, ale sympatia do turnieju niewatpliwie pozostala. Ciezko stwierdzic co sie tutaj wydarzy, ale Wickmayer teoretycznie powinna sie starac, wiec przy wyrownanych kursach sprobuje i patrzac zperspektywy Belgijki to sporbuje tyypowac jej wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
???? A. Krunić - A. Barty 1 @1.75 ⛔ 0-2
Buk: Milenium
W pierwszej rundzie turnieju w Brisbane spotka się kwalifikantka, jednak dobrze znana w kobiecym tenisie - Aleksandra Krunić oraz dzika karta - Ashleigh Barty. Do zagrania tego spotkania skusił mnie stosunkowo wysoki kurs na Serbkę. Krunić w rankingu WTA zajmuje 144. pozycję natomiast Barty plasuje się na 272. miejscu. Krunić przeszła kwalifikację jak burza, w trzech meczach nie straciła seta, widać, że jest w gazie na rozpoczęcie sezonu. Barty jako dzika karta nie grała w kwalifikacjach więc myślę, że tutaj wyjdzie jej brak ogrania.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Lucić-Baroni - Ostapenko
Jak dla mnie w tym meczu nie ma co się długo zastanawiać nad tym kto wygra i powinno być to dość oczywiste, że ma to być Jelena Ostapenko. Młoda, bardzo perspektywiczna zawodniczka, która jest niesamowicie zaciętą tenisistką i ma ogromne ochoty do gry.
Z aspektów technicznych to na pewno trzeba zwrócić uwagę na backhand. Jest bardzo pewny, potrafi nim prowadzić wymiany, ale również skończyć w genialny sposób. Bierze się to z doskonałej pracy nóg i kiedy jest w formie to naprawdę potrafi straszyć te najlepsze. Co do forehandu to trzeba powiedzieć, że potrafi zagrać płasko, ale i też w dobry sposób zagrać głęboką piłkę ustawiając rywalkę w defensywie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jej ciasny odwrotny cross z forehandu, którym kapitalnie operowała w wielu meczach w poprzednim roku.
Jej rywalką jest 15 lat starsza Mirjana Lucić-Baroni, która jakoś specjalnie dobrze nie gra i charakteryzuje się sporą siłą i mocnymi uderzeniami, ale moim zdaniem nie jest taka pewna jak Jelena. Jest mniej regularna o czym świadczy mecz pierwszej rundy z Moną Barthel, gdzie nie spisywała się najlepiej. Popełniła 9DF, dała aż 13 szans na przełamanie serwisu, gdzie Ostapenko zaledwie jedną, a przecież Barthel to obecnie tenisistka na słabym poziomie.
Ważnym czynnikiem będzie też pogoda w Auckland moim zdaniem. Ma być dość chłodno, będzie też wysoka wilgotność powietrza i co najważniejsze w tym wszystkim spory wiatr, bo ponad 20km/h. Czemu jest to ważne?
Bo od razu przypomina mi się turniej w Doha w ubiegłym roku, gdzie pogoda była podobno, też spory wiatr. Tam Ostapenko pokonując m. in Kvitovą czy Petković dotarła do samego finału, więc tutaj z często irytująca się i dość słabą psychicznie Chorwatką powinno sobie poradzić, a kurs naprawdę fajny i szczerze powiem, że spodziewałem się niższego.
Ostapenko @ 1,72 ✅
1xBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
S. Kuznetsova - G. Muguruza 1 @1.94 ⛔
Bukmacher: Milenium
5 stycznia mniej więcej o 3:30 naszego czasu zmierzy się Svetlana Kuznetsova oraz Garbine Muguruza. Od wygranej we French Open Muguruza nie pokazuje już nic wielkiego. Gra strasznie w kratkę, potrafi wygrywać, ale także potrafi przegrać z niżej notowanymi rywalkami. W Brisbane do tej pory Hiszpanka rozegrała dwa spotkania. Oba wygrała, jednak pojedynki te były bardzo wyrównane i zacięte. Najpierw pokonała Stosur w trzech setach, a wczoraj Darię Kasatkinę również w trzech setach. Kuznetsova na razie idzie jak burza, oba mecze wygrała bez straty seta. Co prawda nie miała do tej pory bardzo wymagających rywalek, jednak jej gra napawa optymizmem. Hiszpanka jak dla mnie jest bardzo chimeryczna, potrafi zdobyć i szybko roztrwonić dużą przewagę, natomiast Sveta jest bardziej równa. H2H jest za Hiszpanką, jednak myślę, że w tym pojedynku lepsza okaże się Rosjanka.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W pełni popieram typ na Kuznietsova, w chwili obecnej jest w lepszej formie i bardziej stabilna na korcie od Hiszpanki.
Od siebie dorzucam:
Cornet - Cibulkova
over 2,5 seta @2,5 bet365
over 21,5 gema @1,9 bet365
Cornet +1,5 seta 1,67 STS
Ćwierćfinał turnieju w Brisbane. Rozstawiona z nr 2 Cibulkowa zagra z Cornet. Słowaczka rozergała jedna spotkanie pokonując Chinkę Zhang 2:1, w pierwszej rundzie miała wolny los więc cięzko jest coś napisac na podstawie tego spotkania o jej formie. Miała bardzo dobrą końcówke ubiegłego sezonu gdzie wygrała turniej Mistrzyń, odpoczęła i dziś mimo przegranego pierwszego seta zdołała wygrać mecz. Co do Francuski to w tym turnieju zdołała juz pokonać Vesnine w pierwszej rundzie 2:1 oraz rozbiła McHale oddając jej zaledwie 3 gemy. Obie panie spotkały się w końcówce ubiegłego sezonu i oba mecze kończyły sie w 3 setach. W Wuhan górą była Cibulkova natomiast w Pekinie Cornet. W tym meczu liczę również na walkę i zacięte spotkanie.
Pliskova - Vinci
Vinci +1,5 seta 1,8 STS
Typ głównie patrząc na bezpośrednie mecze. Spotkały się 2 razy i oba spotkania wygrała Vinci po 2:0. Na dobra sprawę to Włoszki w tym turnieju juz powinno nie być bo w pierwszej rundzie przegrywała z Bondarenko w 3 secie 1:5. Jednak zdołała odwrócić losy meczu i go wygrać, później w Doi było znacznie lepiej i pewnie ograła Japonkę 2:0. Taki powrót jak w meczu z Ukrainką często mocno podbudowuje zawodnika i niejednokrotnie później sięga on po zwycięstwo w całym turnieju. Sadze że Vinci łatwo skóry nie sprzeda a kurs bardzo zachęcający.
Konjuh - Osaka
over 21,5 gema 1,8 bet365
TB w mecz Tak 3,4 bet365
Obie zawodniczki grają siłowy tenis i dysponują mocnym uderzeniem, nowa siła w kobiecym tenisie. Zarówno Japonka jak i Konjuh dysponują bardzo dobrym serwisem jak na kobiece rozgrywki więc nie spodziewam się zbyt dużej liczby przełamań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Brengle - Ostapenko
Tym razem trochę krócej, bo czas nagli. O Ostapenko pisałem wczoraj, jak gra i tak dalej i myślę, że tutaj znowu ma spore szanse i po prostu warto. Wczoraj w dwóch setach pokonała Lucić, a dziś zmierzy się z raczej mniej groźną zawodniczką.
Chociaż czy można powiedzieć tak o kimś kto pokonał w poprzedniej rundzie Serenę Williams...?
Owszem, bo takie są fakty. Amerykanka wygrała ze swoją rodaczką tylko dlatego, że po prostu przebijała, a Williams zrobiła aż 88 niewymuszonych błędów, co wydaje się po prostu niemożliwe, a i tak wynik był na styku. Poza tym samo podejście do takiego grania jest oczywiście takie, że nic do stracenia, a tutaj sytuacja mentalna znacznie się odmieni.
“I just played for every point,”
Są to słowa Brengle, ale w meczu Ostapenko już na aż tak straconej pozycji nie będzie i nie będzie takiego grania. Do tego dochodzi presja i często tenisiści i tenisistki mają tak, że po sporym jednostkowym sukcesie grają dużo słabiej i zwykle przegrywają, bo ciąży na nich jakby jakaś presja.
Ostapenko jest solidna, na pewno nie popełni tyle błędów co Williams. Jak dla mnie Jelena weźmie ten mecz dość wyraźnie i szkoda, że przegapiłem trochę te spadki kursów. Nie mniej jednak ja w to wchodzę, bo gdyby nie wczorajszy wygrany mecz Madison to ten kurs obecny byłby pewnie wyjściowy.
Ostapenko @ 1,71 ✅
1xBet
Dość łatwo, ale naprawdę polecam obejrzeć tą zawodniczkę w akcji, jak ktoś nie widział jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA Auckland
Godzina: 00:30
Spotkanie: Barbora Strycova-Davis
Typ: DW 2-00
Kurs: 2,2⛔⛔⛔
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybko i na temat, bo mecz za kilka minut. Barbora , 20 tenisistka świata zaczęła sezon świetnie. widziałem jej oba mecze , najpierw z rodaczką Stefkovą a wczoraj z Safarovą, mecz na bardzo dobrym poziomie, po 3 trudnych setach Strycovą wyeliminowała kolejną rodaczkę . Widać że jest pełni sił i niesamowitym gazie. Davis wygrała dwa pojedynki ze słabszymi rywalkami bardzo dużo razy oddajać swój serwis , popełnia mase niewymuszonych błędów , myślę że dziś nie będzie zbyt poważną przeszkodzą dla Czeszki. Ćwierćfinał tego turnieju to i tak już sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 143

tdulko

Użytkownik
Davis 2.04
Ostapenko jest przeziebiona i nie czuje sie 100%. Mozna obejzec jej dzisiejsza konferencje na stronie Facebook turnieju Auckland.
ZSS
Zawsze podajemy bukmachera, bo w takiej sytuacji to znaczący czynnik./Macko18
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Konjuh - Davis 1 @1.77 ⛔
Właśnie skończyłem oglądać spotkanie Davis z Ostapenko i kompletnie nie widzę jej
wygranej w spotkaniu z Konjuh, która po bardzo dobrym meczu ograła Julke Goerges. Amerykanka fatalny 1 set sporo błędów, później wyglądało to dużo lepiej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jej rywalka nie grała na 100% z powodu przeziębienia i w końcu poddała mecz. Wiadomix, że to początek sezonu i nie ma co szaleć ze stawką, ale ja dość mocno wjeżdżam w zwycięstwo Chorwatki. Powodzenia!
Zawsze podajemy bukmachera przy kursie. Popraw to./Macko18
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Pliskova - Cornet
Na szybko, bo już późna pora. Typ dodałem już wcześniej w temacie. Pliskova wiadomo jaki ma atut, jest nim niesamowity serwis, ale też i z forehandu potrafi zamiatać. Są zachwyty nad Cornet, że dotarła tak daleko, ale nie miała żadnej rywalki pokroju Czeszki, która wygra pewnie blisko 90% po 1 serwisie. Alize będzie przebijać, ale to może być woda na młyn dla Karoliny i za którymś już razem Cornet będzie odczuwać lekkie zmęczenie. Tak naprawdę Francuzki nie powinno tu być na tym etapie, duży fart, że Muguruza nie była na 100% zdrowa.
Jak dla mnie Cornet nie ma tutaj atutów, nie takie regularne zawodniczki nie miały po prostu szans z Czeszką. Jak dla mnie nie ma innej opcji niż 2-0 dla Czeski.
Pliskova -2,5g @ 1,65 ✅
Pinnacle
Nie wiem jak to nazwać. Sorry za wyrażenie, ale po prostu gwałt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom