>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Baku, 23-28.07.2012

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bratchikova/Panova-Domachowska/Minella 1 1,66 Bet365
Rosjanki według mnie lepsze,Domachowska ostatnimi czasy gra naprawdę słabo a Minella dodatkowo wymęczyła w singlu wygraną do tego jakąś zbytnią deblistką nie jest.Kurs wart gry przy słabej formie Marty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Bratchikova/Panova-Domachowska/Minella 1 1,66 Bet365
Rosjanki według mnie lepsze,Domachowska ostatnimi czasy gra naprawdę słabo a Minella dodatkowo wymęczyła w singlu wygraną do tego jakąś zbytnią deblistką nie jest.Kurs wart gry przy słabej formie Marty.
Ostatnio Marta doszła do półfinału turnieju na twardych kortach w Ukraińskim Doniecku, gdzie przegrała z Marią Koehler, więc trochę przesadziłeś z tym stwierdzeniem, że gra naprawdę słabo. Na twardej w tym sezonie bilans 10/5.
Co do gry deblowej, to tutaj bym się skłaniał do stwierdzenia, że forma jednej zawodniczki nie jest aż tak bardzo ważna, w singlu owszem, ale debel to inna gra i wielokrotnie pary formowane z tzw. &quot;przypadku&quot; i bez formy wygrywały ze znacznie wyżej notowanymi rywalkami, więc byłbym tutaj ostrożny opierając swój typ na takich wnioskach.
Co do spotkania, to rywalki Marty rozegrały w tym sezonie jedno spotkanie, które zakończyło się porażką w pierwszej rundzie w II setach, Marta natomiast z Minellą grać będzie pierwszy raz.
Ja bym tego spotkania nie ruszał, choć czuje tutaj rozstrzygnięcie w super tie-breaku.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Brianti A. - Diyas Z.
Data: 24-07-12 07:00
Typ: Brianti 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Z samego rana, bo już od godziny 7:00 rano zaczynają się rozgrywki podczas turnieju tenisa ziemnego kobiet w azerskim Baku. Około godziny 13:00 na korcie centralnym powinno odbyć się spotkanie opisywane teraz przeze mnie. Spotkają się w nim 111 w światowym rankingu Włoszka Alberta Brianti oraz Zarina Diyas pochodząca z Kazachstanu - obecnie 249 na światowych listach. Zdecydowaną faworytką według mnie jest w tym pojedynku Włoszka i sam nie do końca rozumiem dlaczego tak wysoki kurs jest na nią ustawiony, ale to z korzyścią dla mnie. Jak na te zawodniczki, nie dysponuje wieloma statystykami, a te które mam mówią, że Diyas w tym roku nie grała jeszcze żadnego oficjalnego spotkania! Zapewne Diyas coś tam pogrywała, jednak w znacznie niższej rangi turniejach. Brianti natomiast jest zawodniczką zdecydowanie bardziej znanom koneserom tenisa. Mimo, że w ostatnim czasie jej przygoda z turniejami WTA kończyła się zawsze na pierwszej rundzie, to należy zobaczyć z kim przyszło się jej mierzyć. Przegrała podczas Wimbledonu 2:6, 6:3, 3:6 z Ekateriną Makarovą, 4:6, 5:7 z Virginią Razzano podczas turnieju w Birmingham, porażka 7:6, 4:6, 2:6 z Viką Azarenką podczas wielkoszlemowego Rolanda Garosa. Te wyniki nie są złe, a przeciwniczki Brianti z najwyższej półki w przeciwieństwie do Diyas, z którą przyjdzie jej grać. jej ostatni mecz miał miejsce w Biarritz, gdzie Alberta Brianti pokonała Jill Craybas 6:2, 6:0. Podobnego wyniku spodziewam się i tutaj.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
A.Brianti vs Z.Diyas ???? Diyas, Zarina (+2) @ 1.94 ⛔ dziwny turniej..dziwne mecze...

Kolega powyżej zrobił analizę..
Funt jedynie uzupełnił braki w papierach i pograł odwrotnie.. ;)

Oto wszystkie mecze jakie te zawodniczki rozegrały w tym roku na tej nawierzchni..



A co do Brianti to wciąż próbuje tylko o wiele za wysoko..



Nie zapominajmy że przy takim upale niejednemu się w głowie moze pomieszać..
Najlepszy przykład dziś rano..MM wygrała pierwszego z palcem...w nosie..A w drugim juz szło jak krew z nosa..W trzecim dopiero się otrzepała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
theboss 199

theboss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Brianti A. - Diyas Z.
Data: 24-07-12 07:00
Typ: Brianti 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Z samego rana, bo już od godziny 7:00 rano zaczynają się rozgrywki podczas turnieju tenisa ziemnego kobiet w azerskim Baku. Około godziny 13:00 na korcie centralnym powinno odbyć się spotkanie opisywane teraz przeze mnie. Spotkają się w nim 111 w światowym rankingu Włoszka Alberta Brianti oraz Zarina Diyas pochodząca z Kazachstanu - obecnie 249 na światowych listach. Zdecydowaną faworytką według mnie jest w tym pojedynku Włoszka i sam nie do końca rozumiem dlaczego tak wysoki kurs jest na nią ustawiony, ale to z korzyścią dla mnie. Jak na te zawodniczki, nie dysponuje wieloma statystykami, a te które mam mówią, że Diyas w tym roku nie grała jeszcze żadnego oficjalnego spotkania! Zapewne Diyas coś tam pogrywała, jednak w znacznie niższej rangi turniejach. Brianti natomiast jest zawodniczką zdecydowanie bardziej znanom koneserom tenisa. Mimo, że w ostatnim czasie jej przygoda z turniejami WTA kończyła się zawsze na pierwszej rundzie, to należy zobaczyć z kim przyszło się jej mierzyć. Przegrała podczas Wimbledonu 2:6, 6:3, 3:6 z Ekateriną Makarovą, 4:6, 5:7 z Virginią Razzano podczas turnieju w Birmingham, porażka 7:6, 4:6, 2:6 z Viką Azarenką podczas wielkoszlemowego Rolanda Garosa. Te wyniki nie są złe, a przeciwniczki Brianti z najwyższej półki w przeciwieństwie do Diyas, z którą przyjdzie jej grać. jej ostatni mecz miał miejsce w Biarritz, gdzie Alberta Brianti pokonała Jill Craybas 6:2, 6:0. Podobnego wyniku spodziewam się i tutaj.
to moze poszukaj i zerknij bo piszesz glupoty w tej analizie
http://www.matchstat.com/Compare/-10394/-463/-7841
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jovanovski 1.55✅

Bojana na tle swojej reprezent. koleżanki z Serbii robi większe postępy. Nie błąka się po ITF tylko dzielnie walczy w WTA. Rodzi sobie różnie. Bojana ma większy potencjał od Krunic. Przede wszystkim jest lepszą wojowniczką, gra siłowo i mocno. Gra bardzo fensywnie. Robi także sporo niewymuszonych błędów, jednak gdy podumujemy jej statystyki to ma dużo piłek kończących...Krunic gra na poziomie ITF, tam sobie różnie radzi, ma 19 latek i powoli zalicza turnieje WTA, jednak tutaj przegrywa na potęge...Bojana aktualnie wydaje się być lepsza. Gra mocniej, wywiera presje na rywalkach, Krunic gra dobrze w defensywie, jest technicznie niezła...dla mnie ostatecznie to Jovanovski idzie do półfinału. Bojana wydaje się być lepsza mentalnie. Krunic częto podpłakuje po przegranych gemach...po straconym secie z Hlavack. się rozryczała...Bojana to taka większa serbska cwaniara!



Andre@

Mecz na styku, mecz walki, mecz na wyniszczenie - jednak Bojana uniosła wygraną, Krunic to jednak diamencik i olbrzymi talent!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 32

gosc83

Użytkownik
Minella-Puchkova
Typ:2
Kurs:2.35
Bukmacher:Expekt
Reprezentantka Luksemburga spotka się dziś z nieźle dobrze grającą w tym turnieju Rosjanką, buki zasugerowali się w tym meczu pozycją w rankingu obu zawodniczek, a dzieli je sporo, bo aż 100 pozycji,lecz tym wypadku nie będzie to mieć jakiegoś większego znaczenia ponieważ forma Olgi jest naprawdę niezła(tej drugiej zupełnie przeciętna), pokazał to m.in wczorajszy, wygrany mecz z zawsze groźną Albertą Brianti, b.ładny kurs, polecam wszystkim, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom