>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Barcelona & Kopenhaga, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
P 161

poozon

Użytkownik
e-Boks Sony Ericsson Open 2012

Nawierzchnia : Deco Turf szybkość średnia
. Turniej Indoorhard , chociaż jak same zawodniczki podkreślają korty są uniwersalne i przypominają im warunki jakie panują na zwykłym hardzie . Ostatnio pisałem w kilku turniejach o wysokości na jakiej odbija się piłka jednemu moderatorowi to się nie spodobała uznał to jako &quot;oczywistą oczywistość&quot; , więc tym razem nic nie będę pisał sami oceńcie . Niżej macie finał 2011
http://www.youtube.com/watch?v=K6efVrQl2zM

Turnieje gdzie można było spotkań nawierzchnie Deco Turf w 2011
Kwalifikacje :
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1042/QS.pdf
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/528/QS.pdf
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/300/QS.pdf
Turnieje główne :
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1042/MDS.pdf
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/528/MDS.pdf
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/300/MDS.pdf
Lista startowa E-Boks_Danish_Open_2012 ( LINK )
Z kortem tym mamy też do czynienia na US OPEN , Bejing i WTAKorea tylko wiadomo tam jest gra na otwartej powierzchni
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_US_Open_%E2%80%93_Girls%27_Singles
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_US_Open_%E2%80%93_Women%27s_Singles
http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2011/1020/MDS.pdf
http://www.hp-open.jp/wp-content/uploads/2011/10/10.16results1.pdf
Moje dwie faworytki do wygrania turnieju w tym roku . Wozniacki i Barthel .
Spotkały się w zeszłym roku w półfinale . Właśnie od tego turnieju zaczęła się świetna gra Barthel . Gdzie przeszła całe kwalifikacje i dotarła do półfinału . Na pewno nawierzchnia będzie pasować Janković ( gdzie na identycznej doszła w 2011 do półfniału w Linz odpadają po 3 setach z będącą wtedy w gazie Kvitovą ) oraz Niceluscu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 161

poozon

Użytkownik
Gavrilova D. - Buryachok I. buk bet365 stawka 3j wynik 16 62 63 ✅
2.00
Tip: 1 (H/A)
Całe wypociny o nawierzchni macie wyżej . Gavrilova wygrała w 2010 US OPen girls a tam właśnie na tej nawierzchni był rozgrywany turniej , więc jak widać pasuje jest ten styl gry .
 
P 161

poozon

Użytkownik
Chakvetadze A. - Gronert S. ✅
1.40
Tip: 1 (H/A)
betcity
Liczę na powtórkę z 2010 roku kiedy to chakvetadze z eliminacji doszłą do półfinałów . Lubi tutaj grać

Konta J. - Jurikova L. (4:6,6:4,6:2) ✅
1.61
Tip: 1 (H/A)
betcity
Powtórka z wczoraj znowu typ na Konte . W zeszłym roku gładko przeszła kwalifikacje i zatrzymała się na świetnej safarovej która lubi tą nawierzchnie . Zresztą Konta tutaj czuje się wyśmienicie , świadczy o tym wczorajsza wygrana z Kiki Bertens 6:2 6:1 gdzie tydzień temu przegrała właśnie z nią w innym turnieju 6:3 3:6 6:7

Gavrilova D. - Stanciute L. ✅
1.50
Tip: 1 (H/A)
bwin
O Gavrillovej pisałem wczoraj , tylko powtórze . Gavrilova wygrała w 2010 US OPen girls a tam właśnie na tej nawierzchni był rozgrywany turniej , więc jak widać pasuje jest ten styl gry .

Rezai A. - Torro-Flor M.T. 2:1 po walce ⛔
11.0
Tip: 2 (H/A)
bet365
Obecnie można złapać 3.75 w bet365 dalej value . Mega pomyłka b365 z kursem 11.0 . Gdzie Rezai to cień zawodniczki , potrafiła przegrać w tym roku na clayu z anonimową MarceląZacarias
WTa kopenhaga 4/4
WTa Barcelona 0/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kwalifikacje Barcelona:
Rezai jakoś wymęczyła i przeszła do decydującej rundy kwalifikacji, ale nie zmienia to faktu że w tym roku prezentuje się słabo.
Camerin pokonała Bogdan, na ziemi lubi grać i jest lepsza od dwóch dotychczasowych rywalek Rezai
2.37 Camerin
zastanawiam się nad Włoszką Annalisą Bona (1.85).
Jej rywalka w dwóch pierwszych rundach kwali robiła po 20 podwójnych błędów, a Włoszka pokonała dwie solidne rosyjskie rywalki.
jutro w Kopenhadze uważam, że mocno przesadzony jest kurs na Patrcię Mayr-Achleitner, Arvidsson jest faworytką ale 5.39 to grube nieporozumienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra: Mona Barthel
Kurs: 13 (Bet365), a wkrótce na pewno się pojawi wyższy u jakiegoś bukmachera
Najpierw kilka słów o teoretycznej faworytce turnieju, rozstawionej tutaj z numerem 1. Dunka w zeszłym roku ledwo męczyła ten turniej, zwłaszcza na początku, niby grała u siebie, ale raczej nikomu nie zależy na turnieju z najniższą pulą i malutką ilością punktów do zdobycia. Ona zresztą słynie z tego typu zagrywek. Karolina wtedy jednak wygrała i sądzę, że ten raz jej wystarczy - w tym roku się nie będzie starać. Chętnie będę upatrywał jej przegranej, ale dopiero od drugiego meczu, ponieważ w pierwszym zagra z Ulą Radwańską, więc na pewno zagra normalnie, żeby udowodnić cośtam komuśtam + pokaże, że jej niby zależy. Musi bronić punktów, żeby nie stracić miejsca w rankingu, ale postara się o to dopiero później, w nadchodzących większych turniejach na clayu.
Mona bardzo lubi tę nawierzchnię i ten turniej - była tu rok temu w półfinale, przegrała właśnie z Wozniacki. W tym roku jest z pewnością w wyższej formie. Jeżeli się spotkają znowu to tym razem dopiero w finale.
Kto jeszcze może jej zagrozić? Pozostaje tylko Jankovic, która w tym roku gra słabo i nie dalej jak 3 tygodnie temu dostała od Barthel manto w Miami, więc nie liczyłbym na to. Niższe kursy są jeszcze na Kerber, Kanepi i Rodionovą, ale no way.
Zagram to nawet trochę grubiej, bo mam mocne przeczucie co do tego zakładu.
edit: 13,83 w Pinnacle
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Halep - S. Stephens +4,5 gemów S. Stephens (1,90) ✅
bet365
Ciekawy pojedynek pomiędzy 20letnią Rumunką która w tym sezonie gra naprawdę niezły tenis a rok młodszą od niej S. Stephans która także ładnie poczyna sobie po kortach. Mecz powinien być wyrównany. Jak dotąd obie zawodniczki grały cały czas spotkania na hardzie teraz czeka ich cegła w Barcelonie. Nie grały ze sobą myślę że może tutaj być całkiem ciekawe widowisko i wcale bym tutaj nie faworyzował aż tak Simony. Warto przypomnieć że obie zawodniczki nawiązały niedawno śmiałą walkę z M. Sharapova. Co prawda S. Stephans zagrała już jedno spotkanie na cegle ostatnio z J. Hampton z którą przegrała po walce, jednak należy dodać że z Amerykanką problemy miała również Agnieszka Radwańska a także S. Stosur mogła stracić seta. S. Halep z kolei przegrała ostatnie spotkanie w dwóch setach z M. Bartoli. Przewagą Simony może być dłuższa przerwa ponieważ nie wystąpiła w turnieju w Charleston. Spodziewam się jednak wyrównanej walki ponieważ młoda Amerykanka oprócz porażki ze swoją rodaczką przegrywa jedynie z naprawdę nieźle dysponowanymi zawodniczkami i to po walce.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 161

poozon

Użytkownik
Wygra: Mona Barthel
Kurs: 13 (Bet365), a wkrótce na pewno się pojawi wyższy u jakiegoś bukmachera
Sam typ jak najbardziej zgodzę się , zresztą wymieniłem ją wyżej jaką jedną z dwóch faworytek , ale pisanie , że odpuści ten turniej to bardzooooo naciągana teoria . Zresztą co tu dużo pisać . 2 występy 10 wygranych 0 przegranych . Piszesz , że odpuści na rzecz następnego turnieju z wyższą stawką a sprawdzałeś kiedy jest następny turniej ?? Za 2 tygodnie ! No i przede wszystkim jeden fakt , nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu w zeszłym roku turniej był przed samym Wimbledonem i Wozniacki zrezygnowała z turnieji przygotowujących na trawie na rzecz turnieju w Kopenhadze , także nie widzę żadnego powodu dla którego w tym roku miałaby odpuści bo kalendarz jest idealny
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 277

geryx

Użytkownik
✅Halep-Stephens +5 @ 2 Expect
Pierwszy mecz na clayu dla obu zawodniczek. Halep te sezon ma bardzo przyzwoity, gra chyba zyciowy tenis jak na nią, jak przegrywa to z czołowymi rakietami WTA.
Na przeciw niej młodziutka Stephens. W Miami pograła przyzwoicie, potem Charlston ( niby clay) i w 1 rundzie porazka z Hampton 75 76.
Ja z 1 strony w ciemnoskórej Amerykance widzę potencjał, z drugiej Halep gra wg mnie czasem aż ponad teoretycznie jej mozliwości, plus zmiana nawierzchni ( dla Rumunki 1 mecz na niej), powinien być dość wyrównany mecz, oczywiście z racji wyników obu pań buki wskazuja Simonę, ale wg mnie zbyt zdecydowanie.
e/pisząc analizę nie widziałem tej 2 posty wyżej, zostawiam ja do dec. moda niech kasuje jak uzna że dubel
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Barthel - J. Larsson 2:0 (1,33) ✅
bet365
Spodziewałem się niższego kursu na zwycięstwo Mony Barthel zwłaszcza że spotkanie rozegrane zostanie na hali na której Niemka czuje się jak ryba w wodzie. 72,02% skuteczności. Jej rywalka z pewnością nie prezentuje nic nadzwyczajnego w tym sezonie także 2:0 jak najbardziej wchodzi w grę. Mona jest wymieniana jako jedna z faworytek tego turnieju obok sunshine i A. Kerber. Dodam tylko że Mona w ubiegłym sezonie wygrała aż 27 spotkań na hali, przegrała tylko 8. Oczywiście to tylko statystyki ale w tym roku Niemka wygrała już 5 spotkań na hali w dwóch setach i tylko jedno przegrała po trzech setach z Y. Wickmayer która rewelacyjnie się wtedy spisywała w Paryżu razem z A. Kerber. Rywalka Niemki to 23-letnia Szwedka która także dobrze radzi sobie na hali 75,47% skuteczności jednak przeciwniczki z którymi grywa są zazwyczaj o kilka klas niżej. W tym roku rozegrała 2 spotkania na hali. bilans 1-1. Przyznaje się bez bicia że nie widziałem w tym roku ani jednego meczu Szwedki ale widziałem Mon Barthel i jeżeli Niemka podejdzie ambitnie do spotkania powinna wygrać 2:0.
by scotratez
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mona Barthel - Johanna Larrson @ 9.00 Bet365 2/10 ⛔

Niewierze i strasznie nie lubie Mony Barthel. 72,02% skutecznośc Niemki na nawierzchniach halowych ? Jak juz cos to 71%. Larsson natomiast skutecznosc wygrywanych meczy na tej nawierzchni ma 76% wiec tez potrafi grac na indoors. Obie sie tutaj dobrze czuja ale ta skutecznosc w obu przypadkach jest wyrobiona w wiekzsosci turniejach ITF wiec nie koniecznie musi to miec przelozeni na najwyzszy poziom rozgrywek w damskim tenisie. Larrson ma bilans w tym sezonie 4/9 ale sa ta porazki w wiekszosci z dobrymi tenisistkami lub z takimi ktore maja potencjal i byly w dobrej formie. Barthel w tym roku jak wiadomo dobra forma a w poprzednim byla tutaj w polfinale. Jest mocna faworytka wiec moj typ moze wydawac sie absudralny. No troche taki jest ale poziom WTA na obecna chwile jest strasznie nie rowny , dzisiaj grasz dobrze i masz forme a jutro jej niemasz. Barthel predzej czy pozniej tez ta tendencja dopadnie bo ani nie jest to Kim Clijsters ani nie mozna jej porywonac do siostr Willams ktore zdecydowanie odbiegaja od reszty czolowki i do tej katygori nie podchodza. Ja pamietam Larrson z przed roku w tym turnieju gdzie w 2R walczyla i przegrala po 3 setowce z Mattek a potem Barthel spotkala sie z Amerykanka i mogla przegrac ten mecz. Gdyby Szwedka miala troche szczescia to kto wie czy tez by nie doszla do polfinalu. Osobiscie wysatwilbym tutaj kursy 1.20 - 4.00 a jak zobaczylem taki kurs to poprostu musialem sprobowac tym barzdiej ze jest to teren skandynawski i Larrson napewno nie odpusci. Szwedka to niezla tenisistka ktora potrafia sprawiac niespodzianki i na to dzis licze.

Typy Dodatkowe:

Johanna Larrson +6.5g Bet365 8/10 ✅
Johanna Larrson 2-1 @ 17.00 Bet365 1/10
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 161

poozon

Użytkownik
Bloga Johanna Larsson (30 marca )
Im not sure if all of you know that me and my coach Mattias have stopped working together just a few weeks ago. We had almost 4 amazing years together with many happy and fun weeks but most important good results as well. But now we decided to go separate ways and try something new…
So right now im looking for a new coach and a new plan for my tennis. That’s also why im here in Stockholm to get practice but also loads of good advice from smart people=). Maybe this can be an option in the future, who knows

W skrócie dla tych co znają słabo angielski . Właśnie rozstała się z trenerem po 4 latach i obecnie szuka nowego trenera
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Niculescu? Zaczyna się już niedługo i moim zdaniem jest faworytką, lecz jej ostatnie spotkania nie są zbyt napawające optymizmem. Mogłby mi ktoś pomoć?
 
P 161

poozon

Użytkownik
Czink M. - Keothavong A. ✅
1.83
Tip: 2 (H/A) PinnacleSports
Today, 10 Apr 2012, 13:00
Wyżej wymieniłem w jakich turniejach mamy do czynienia z nawierzchnią , która jest w WTA Kopenhaga . W 2011 Keothavong zagrała w Linz i Luxenburgu , bilans w tych turniejach to 10/12 ewidentnie widać , że na nawierzchnia jej pasuje .
Oct 17 2011 Luxembourg WTA Int&#39;l (LUX) Match Stats, Indoor Hard
Semi Final Lost to Monica Niculescu(34,3.14) (ROU) 7-5 4-6 6-3 Recap Match Stats
Quarter Final Def. (q)Bibiane Schoofs(199,1.62) (NED) 6-3 6-2 Recap Match Stats
Round of 16 Def. (5)Ana Ivanovic(23,4.43) (SRB) 6-3 6-2 Recap Match Stats
Round of 32 Def. (WC)Mandy Minella(122,0.17) (LUX) 6-3 1-6 6-3 Recap Match Stats
Qualifying Rnd Def. (1)Lucie Hradecka(51,2.06) (CZE) 6-3 6-3 Recap Match Stats
Qualifying R2 Def. Nicola Geuer(426,-1.77) (GER) 6-3 6-1 Recap Match Stats
Qualifying R1 Def. Viktoriya Kutuzova(523,-0.53) (UKR) 5-7 6-3 6-4 Recap Match Stats

Oct 10 2011 Linz WTA Int&#39;l (AUT) Match Stats, Indoor Hard
Round of 16 Lost to (3)(WC)Jelena Jankovic(13,3.57) (SRB) 3-6 6-2 6-1
Round of 32 Def. Ekaterina Makarova(53,1.06) (RUS) 6-4 6-1
Qualifying Rnd Lost to Vitalia Diatchenko(128,1.58) (RUS) 6-4 6-2
Qualifying R2 Def. (6)Mona Barthel(69,2.21) (GER) 6-2 7-6(4)
Qualifying R1 Def. Zuzana Luknarova(294,-1.95) (SVK) 6-3 6-3


Niculescu M. - Savinykh V. 6:2 6:2 ✅
1.50
Tip: 1 (H/A) PinnacleSports
Today, 10 Apr 2012, 11:00
To samo wystąpiła w Bejing i Lexenburgu bilans 10/12 i finał w Luxenburgu porażka dopiero w Azarenko
Luxembourg WTA Int&#39;l (LUX) Match Stats, Indoor Hard
Final Lost to (1)Victoria Azarenka(3,5.46) (BLR) 6-2 6-2
Semi Final Def. (q)Anne Keothavong(93,1.77) (GBR) 7-5 4-6 6-3
Quarter Final Def. (LL)Lucie Hradecka(51,2.01) (CZE) 6-4 6-4
Round of 16 Def. Anabel Medina Garrigues(28,3.05) (ESP) 7-6(5) 3-6 6-1
Round of 32 Def. (q)Karin Knapp(158,1.69) (ITA) 6-7(2) 7-5 7-6(3)
Oct 3 2011 Beijing WTA Premier (CHN) Match Stats, Hard Court
Semi Final Lost to (9)Andrea Petkovic(11,4.04) (GER) 6-2 6-0
Quarter Final Def. Maria Kirilenko(24,4.24) (RUS) 3-6 6-3 6-4
Round of 16 Def. (q)Virginie Razzano(110,3.00) (FRA) 4-6 6-1 6-2
Round of 32 Def. (q)Chanelle Scheepers(41,2.86) (RSA) 6-2 6-1
Round of 60 Def. (4)Na Li(6,3.79) (CHN) 6-4 6-0 Recap
Qualifying Rnd Def. Misaki Doi(108,-0.13) (JPN) 7-6(1) 6-3
Qualifying R1 Def. Jill Craybas(116,0.90) (USA) 6-0 6-4 Recap
WTA Kopenhaga 5/5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Flavia 1.20✅

Myslę, że takie turnieje są po prostu pod takie zawodniczki jak Flavia. Solidna, stara wyjadaczka powinna zagarć na swoim przyzwoitym poziomie. Blisko 2 tygodnie względnego odpoczynku. Nawierzchnia z mączki na której włoszka się wychowała na pewno będzie jej atutem. Za pasem półfinał w Ostravie (Fed Cup)więc czas łapać forme i dobrą dyspozycje. Okazja wymarzona, a kurs w tej sytuacji chyba maxymalnie wygórowany.

Młoda hiszpanka którą zobacze pierwszy raz notuje fajne wyniki na ITF-ach. Flavia powinna być dla niej jednak górą nie do zdobycia. Młoda 20 latka według mnie nie sprosta presji i polegnie.

-------------------------------------------------

@ Macieq Leo - nie, nie jestem, pozdrawiam!

@ Flavia bardzo słaba gra...wynik moze byc bardzo mylący, ale jest plus i pln, młoda hiszpanka całkiem fajnie pogrywała,

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Niewierze i strasznie nie lubie Mony Barthel. 72,02% skutecznośc Niemki na nawierzchniach halowych ? Jak juz cos to 71%. Larsson natomiast skutecznosc wygrywanych meczy na tej nawierzchni ma 76% wiec tez potrafi grac na indoors.
Zależy skąd kolego bierze się statystyki. Ja pobrałem z tej strony.
http://www.tenislive.pl/wta/mona-barthel/
A propos nie należy podawać typów na podstawie wewnętrznej sympatii lub jej braku do poszczególnych zawodników. Sympatie nie grają. ;) Pozdrawiam.
@tomaso
skumałem się w tym samym momencie jak wysłałem że coś tu nie po polskiemu ;D
post do usunięcia
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Widzicie kursy na Kanepi, średnio 1.3 &lt;wow&gt;
Myślę, że bez zbędnego analizowania można spróbować Rodionovą. Skoro Kanepi niedawno przegrała z Soler-Espinosą, to dzisiaj może przegrać z Australijką. Rodionova ma swoje wady, ale potrafi grać. Myślę, że jeśli Kaia zagra słabo to Anastasia jest na tyle doświadczona, że wykorzysta to. Estonka od turnieju w Brisbane gdzie grała świetnie przeniosła się na przeciwległy biegun. Można tutaj poszukać niespodzianki.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Beck A. - Martic P. ✅
1.80 Betfair
Tip: 2 (H/A)

Ja jestem w lekkim w szoku jeśli chodzi o kursy jakie zaoferowały nam buki . Co prawda Beck nie jest jakąś anonimową zawodniczką na poziomie ITF ale jeszcze jej sporo brakuje do WTA . Pograła kilka spotkań z zawodniczkami o zbliżonym poziomie do Martic , wyniki :
Heather Watson - Annika Beck 6-1, 6-3
Aleksandra WozniakAnnika Beck 6-3, 6-2
Martic 2011 w turniejach gdzie była nawierzchnia typu Deco Turf :
Oct 10 2011Linz WTA Int&#39;l (AUT) Match Stats, Indoor Hard
Round of 32 Lost to (8)Daniela Hantuchova(25,2.94) (SVK) 6-3 6-7(6) 6-1
Qualifying Rnd Def. Naomi Broady(209,0.17) (GBR) 6-4 6-2
Qualifying R2 Def. Sandra Zahlavova(152,0.26) (CZE) 7-5 6-0
Qualifying R1 Def. (WC)Jeannine Prentner(788,-5.40) (AUT) 6-1 6-1

Jun 6 2011Copenhagen WTA Int&#39;l (DEN) Match Stats, Indoor Hard
Semi Final Lost to (4)Lucie Safarova(38,2.63) (CZE) 1-6 6-4 6-2
Quarter Final Def. Alona Bondarenko(114,2.08) (UKR) 6-4 3-6 6-3
Round of 1 6Def. Simona Halep(60,1.46) (ROU) 6-3 5-7 7-5
Rounof 32 Def. Vitalia Diatchenko(167,0.14) (RUS) 6-2 6-2
WTA Kopenhaga 7/7 :grin:
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Beck w tym sezonie bilans w hali 16-2, zaś Martic 1-1. Umiejętności i doświadczenie po stronie Chorwatki, ale to Niemka jest bardziej &quot;przygotowana&quot; do grania na tej nawierzchni. Bilans robi wrażenie, ale jak kolega powyżej wspomniał, 18 letnia Niemka wyrobiła go na zawodniczkach pokroju Kozlova, Glushko czy Puchkova. Kurs zachęcający na Petrę, nawet bardzo, i to troszkę mnie niepokoi ; )
 
P 161

poozon

Użytkownik
Umiejętności i doświadczenie po stronie Chorwatki, ale to Niemka jest bardziej &quot;przygotowana&quot; do grania na tej nawierzchni.
Na tej nawierzchni to Niemka w tym sezonie ani razu nie grała . Grała w hali a gra na danej nawierzchni to różnica
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom