>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Barcelona & Kopenhaga, 09-15.04.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Kerber - J. Jankovic - 2 sety (1,61) ✅
bet365

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. A. Kerber wczoraj dokonała &quot;cudu&quot; w 3 secie i wygrała z M.Barthel ostatecznie. Dzisiaj ciężko wytypować kto wygra ponieważ wszystko zależy jak kondycyjnie wytrzyma ten mecz A. Kerber która ma za sobą 3 pojedynki z rzędu trzysetowe i to naprawdę męczące. Ciężko mi sobie wyobrazić aby Niemka rozegrała 4 mecz z rzędu 3 setowy. J. Jankovic także za sobą ma pojedynek trzysetowy. Typ trochę na przełamanie tych pojedynków trzech setowych. Kurs ciekawy więc warto spróbować.

by scotratez
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jelena Jankovic - Anqueliqe Kerber @ 2.00 9/10 Bet365

Krotko bo zaraz mecz. Serbka ma kolejna okazje aby o sobie przypomniec. Kerber wymeczyla 3 mecze w 3 setach a ostatnie spotkanie z Barthel to naprawde z 2-5 na 7-5 musiala sie bardzo mocno napracowac i nabiegac aby wydrzec awans do polfinalu. Jankovic w pierwszych 2 meczach wygrywala po 2-0 i dopiero w cwiercfinale stracila seta z Kanepi ale wszyscy wiedza na co Estonke stac na indoors. Stawiam tu zdecydowanie na Jankovic bo mysle ze wykorzysta ewentualne zmeczenie rywalki i wygra to spotkanie nawet w 2 setach.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Cibulkova - S. Cirstea - 2:0 (2,10) ✅
bet365

W tym pojedynku stawiam na D. Cibulkova która po prostu jest o klasę lepsza od swojej rywalki która ostatnie dwa spotkania wygrała po 3 setach. Widziałem oba mecze Rumunki i naprawdę nie było się czym zachwycać. Dominika oczywiście także rozegała dwa 3 setowce jednak pierwszy był z K. Zakopolova a drugi skończył się po przegranym pierwszym secie a potem rozwalaniem rywalki 6:0 6:0. Nie sądze aby S. Cirstea była w stanie zagrać kolejny mecz na 3 sety i to z Dominika która ostatnio przeżywa renesans formy po meczu z V. Azarenka gdzie zagrała rewelcyjny tenis pomimo że mecz przegrała w 3 setach.
S. Errani / R. Vinci - F. Pennetta / F. Schiavone - 1 (1,65) ✅
Betsafe

Tutaj bardzo interesujące spotkanie zostanie rozegrane ponieważ w finale zagrają same Włoszki. Patrząc na obecną formę nie mam tutaj złudzeń to do pary S. Errani i R. Vinci. Pytanie brzmi inaczej. Jak S. Errani do tego meczu podejdzie i czy starczy jej sił na walczenie z koleżankami, czy po prostu finał nie zostanie podarowany Flavi i Francesce. Nie mam zamiaru spekulować na ten temat szczerze. Zrobią dziewczyny jak chcą jednak czysto sportowo typowałbym tutaj zwycięstwo S. Errani i R. Vinci ponieważ według mnie miały trudniejsze pary w drabince niż ich obcene rywalce no i forma jest wyższa. W końcu Sara zagra jutro w finale z D. Cibulkova. Flavia Pennetta i F. Schiavone pierwsze dwie rundy męczyły się w dogrywkach a i w trzecim spotkaniu nie zachwyciły specjalnie. Sara i Roberta tymczasem jak burza przeszły wszystkie rywalki i jutro nie powinny mieć problemu.

C. Wozniacki - A. Kerber - 1
(1,45) ⛔
Tobet
Miałem nadzieje że kursy pójdą lekko w górę ale chyba to już niemożliwe. Karolina od początku turnieju jest tutaj wielką faworytką i finał wcale mnie nie zdziwił. Przewidywałem że Karolina zagra w finale na 99% ponieważ drabinkę po swojej stronie miała niezwykle łatwą, z drugiej strony drabinki spodziewałem się zastać albo M. Barthel albo właśnie A. Kerber z naciskiem raczej na tą pierwszą. A. Kerber gra bardzo męczący turniej. Aż 3 pojedynki 3 setowe i łatwy pojedynek z J. Jankovic która jednak gra średni tenis obecnie trzeba przyznać. Karolina to typ który walczy do końca więc 3 sety są tutaj bardzo realne aczkolwiek nie daje większych szans Niemce ponieważ Dunka jak gra tak gra ale w tym turnieju prezentuje się stabilniej od Niemki i pomimo że miała łatwiejsze przeciwniczki to typuje tutaj jej zwycięstwo. A. Kerber po pierwsze na pewno ma mniej siły na finał niż Karolina, a z całym szacunkiem nie ogra na pewno w dwóch setach Karoliny tak gładko jak J. Jankovic. Po drugie Karolina broni punktów gra u siebie i ten turniej jest dla niej priorytetem, po trzecie Karolina musi w końcu wygrać jakiś turniej jeżeli myśli o jakimkolwiek powrocie na pozycje numer jeden w WTA w co szczerze wątpię. Prędzej A. Radwańska już tego dokona niż uda się Karolci znowu tam stać.

D. Cibulkova - S. Errani - 1
(2,03) ⛔
Tobet
Fajne kursy na finał w Barcelonie. Obie zawodniczki w zasadzie mają taką samą linie kursową, a u niektórych bukmacherów można zauważyć kursy wyższe na D. Cibulkova a u niektórych wyższe na E. Errani. Moją faworytką jest tutaj D. Cibulkova która tak jak wspomniałem wcześniej odradza się niczym feniks z popiołu. Obie zawodniczki grają świetny turniej w Barcelonie i zapewne zadecyduje główka w tym spotkaniu. D. Cibulkova jeszcze nic nie wygrała w tym sezonie, i na pewno będzie dzisiaj bardzo zmobilizowana. S. Errani z kolei wygrała już w tym roku finał w Acapulco na cegle. Ogólnie w tym sezonie Sara się lepiej prezentuje od Dominiki jednak liczę na powrót Słowaczki do swojej dobrej dyspozycji z ubiegłego roku.
by scotratez
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Wozniacki C. (Den) - Kerber A. (Ger) 1 @ 1.40 ⛔

Finał turnieju w Kopenhadze. Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki zmierzy się z Niemką polskiego pochodzenia Angelique Kerber. Karolina broni tutaj punktów za wygraną w zeszłym roku - ten turniej jest dla niej bardzo ważny. Choć nie jest może w szczytowej dyspozycji to i tak na tle przeciwniczek prezentuje się znacznie lepiej. Dotychczas wszystkie spotkania w Kopenhadze kończyła w 2-óch setach. Jej głównym atrybutem jest przede wszystkim opanowana do perfekcji gra w defensywie. Gra bardzo inteligentny tenis. Przy własnym podaniu redukuje błędy do minimum, a kiedy przychodzi okazja do ataku to zazwyczaj zdobywa punkty dzięki precyzyjnym zagraniom przy linii. Jest także bardzo wytrzymała fizycznie i przede wszystkim (co jest rzadkością wśród kobiet) zachowuje &quot;zimną głowę&quot; w ważnych momentach spotkań. Teraz krótko o rywalce... Andżi rozgrywa na prawdę świetny turniej. Posiada regularny serwis, całkiem niezły return, ma bardzo dobrze opanowaną grę kątową... jednak myślę, że to może dzisiaj nie wystarczyć na Karo. Kursy są dobrze ustalone. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Errani 1.85✅

Włoszka jest w niezłym gazie. Tegoroczne wyniki na mączce robią wrazenie. W BArcelonie gra doskonale, pewna, waleczna i trzyma piłke w korcie jak automat!

Cibulkova gra drugi swój finał WTA, więc motywacja na pewno duza. Oglądałem jej kilka spotkań i mnie nie przekonały...popełnia duzo błędów i gra bardzo nierówno...prawdziwy test będzie z włoszką, która gra aktualnie duzo lepiej.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Gdyby nie to, że gramy w Danii to można by stawiać każde pieniądze na Kerber. Jest lepsza praktycznie w każdym elemencie od Wozniacki. Niemka świetnie serwuje dodatkowo jest leworęczna co jest dodatkowym utrudnieniem. Szybka nawierzchnia w hali jak najbardziej pasuje do ofensywnego stylu gry Kerber. Świetna ofensywna gra w głową, nie podpala się, nie musi skończyć już w 1 piłce, ale potrafi zagrać na 3 uderzenia. W defensywie też się dobrze porusza, choć pewnie nie będzie musiała tego udowadniać w tym spotkaniu, bo Dunka w ofensywie nie istnieje. Przy tak ofensywnym stylu gry jaki preferuje Kerber popełnia ona na prawdę mało błędów. Może Caroline ma w regularności małą przewagę, ale wcale nie jest w jakieś wybornej formie i trochę błędów też się jej przytrafia. Także gdyby grały na neutralnym gruncie, to bym grubo grał na Niemkę, a tak to się jednak trochę boję.
A no i nie róbmy sobie jaj, że profesjonalna zawodniczka może być zmęczona po rozegraniu 4 meczy.

W drugim kobiecym finale dzisiaj, który się właśnie zaczął(stan 2:2) Cibulkova na luzie wygra. Po prostu jest dużo lepsza i posiada dużo więcej argumentów po swojej stronie.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Wozniacki - Kerber (typ 1 : 2-0 , kurs 2.0 bet 365)
To był ostatni raz kiedy postawiłem na jedną z większych frajerek cyklu WTA - Cebulę (tak spaczonej psychiki i charakterku długo by szukać pomijając fakt że po prostu jej nie trawie na sam widok)
Zazwyczaj stawiałem przeciw niej (handicapy under itp) i zwykle wszystko wchodziło co tylko potwierdza moje zdanie o niej. Wkurwia mnie tylko że normalnie powinna ograć Erani (która tylko przebija) ale się trochę pospieszyłem i niepotrzebnie postawiłem większa kwotę na tę ...&lt;cenzura&gt;. Gdybym obejrzał parę gemów z początku meczu to widziałbym jakie problemy ma Cebula by wygrać 2 piłki pod rząd przy swoim serwisie i w ogóle wygrać swój serwis. Masa błędów, bezmózgowie (ale z tego jest znana już) i brak koncepcji (i wiary?) w grze. Jestem mega wkurwiony na siebie że zbyt pochopnie obstawiłem bo rozważałem również postawienie na Errani której również nie cierpię jednak wydawało mi się że Cebula potrafi zagrać znacznie ofensywniej i lepiej serwować (momentami). ehh
Co do Karoliny - muszę odrobić straty więc zaryzykowałem z kursem trochę i stawką, ale myślę że jest spora szansa aby wszedł zakład. Jeśli Karo będzie przyzwoicie serwować to nie powinno być większych problemów. Pokładam nadzieję w zmęczenie fizyczne Kerber (ostatnio sporo gra, i widać po wynikach w tym turnieju że zwycięstwa nie przychodzą jej łatwo). Z Karoliną będzie trzeba więcej pobiegać, sporo przebijać - mam nadzieje że nie starczy jej pary. Jedyne czego się obawiam to błędy Karoliny - ostatnimi czasy widujemy ich więcej a wiadomo że ona nie gra zbyt ofensywnie co przy większej ilości błędów własnych pojawiają się często problemy co już w tym roku widywaliśmy. Jednak ja wierzę w 2-0. Dla niej to turniej &quot;na pokaz&quot; na którym jej zależy więc motywację ma. Nie zgadzam się z przedmówcą w większości tego co napisał - stek bzdur :) Owszem , Kerber ma lepszy forehand, czasem serwis (ale z tym jest różnie więc dla mnie są na remis), gra szybsz piłkę bardziej kątową owszem ale tenis to nie tylko to :). Ja jak miałbym postawić &quot;każde pieniądze&quot; to owszem postawiłbym -ale na Wozniacki a nie na Kerber która wg mnie nie jest tak dobra jak ostatnio ją niektórzy opisują. Po prostu ma dobry okres gry przy marnym poziomie WTA i tyle. Sporo umie ale bez przesady.
p.s niestety karo nie serwuje dziś tak jak runde wcześniej dlatego przegrała 1 seta. Ale nadal postawiłem na nią po kursie 4,50 w II secie (na początku)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom