>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Berlin, Birmingham (19.06.2023 - 25.06.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
sl7HdXZd_400x400.jpg

Miejsce: Berlin, Niemcy
Data rozgrywania: 19.06.2023 - 25.06.2023
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: https://www.bett1open.de/en/home
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23990-wta-entry-list-19-25-giugno-2023.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2012/berlin/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2012/berlin/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
O. Jabeur
Zwycięzcy debla 2022: S. Hunter / K. Siniakova


rothesay-classic-birmingham-lockup-lozenge.png

Miejsce: Birmingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 19.06.2023 - 25.06.2023
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/fan-zone/international/rothesay-classic-birmingham/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23990-wta-entry-list-19-25-giugno-2023.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1052/birmingham/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1052/birmingham/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
B. Haddad Maia
Zwycięzcy debla 2022: L. Kichenok / J. Ostapenko




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
X. Wang - E. Appleton
2/+18,5 @ 6.70 Fortuna (0/8 BP, piłka setowa , szkoda)


Kwalifikacje do turnieju w Birmingham. Może wiele osób zdziwi taki typ , ale poszukam niespodzianki , a najlepiej ich właśnie szukać u dziewczyn, które pochodzą z Wielkiej Brytanii i są właśnie wychowane na grze trawiastej. Przyznam się bez bicia , że nie znam i nigdy nie widziałem w akcji tej młodej panny , ale w Nottingham potrafiła przejść przez kwalifikacje i uległa w 1 rundzie Boulter, która zagra jutro w półfinale i ma duże szanse na wygranie turnieju - zresztą w czwórce mamy aż 3 zawodniczki z GB , co pokazuje ich zaangażowanie na nawierzchni trawiastej. Chinka na trawie nie ma najlepszego bilansu , bez znaczących wyników , więc kto wie. Próbuje po najwyższym kursie , proponuje hc genowe , setowe itp
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Birmingham
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tsurenko- Yastremska
Typ: Yastremska wygra pierwszego seta
Kurs: 2.51
Bukmacher: Betfan
Analiza: Przenosimy się do UK gdzie dwie ukrainki powalczą ze sobą w kwalifikacjach turnieju w Birmingham rozgrywanego na trawie. Dosc zdecydowanym faworytem jest Tsurenko, głównie za sprawą tego że w ubiegłych latach bardzo dobrze radziła sobie na tej nawierzchni. Jeśli chodzi o Yastremska to na clayu widać było z meczu na mecz wzrost formy i jej gra zaczynała się podobać. Jej ostatni mecz był pierwszym na trawie i przegrała go dość gladko z zawodniczką z trzeciej setki rankingu. W tym meczu nie bylo widać zaangażowania, chyba myślała że skoro gra z teoretycznie słabą zawodniczką to ten mecz wygra się sam. Obie panie dzieli aż 11 lat różnicy, dziś uważam że to ta młodsza lepiej wejdzie w mecz, gdyż jest ona zawodniczką nieprzewidywalna która ma po swojej stronie wiele atutów które mogą jej w tym pomóc. Przed zawirowaniami w jej karierze powiązanymi z dopingiem, grała świetny tenis i w jej ostatnich meczach widać było że chce do tego wrócić, a że Tsurenko bliżej do końca kariery może oddać pierwszego seta A być może całe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1559
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Tomova i Fręch @3.84 Unibet

Duże value w kierunku Bułgarki. Dla mnie mecz 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na Tomovą, która w przeszłości notowała lepsze wyniki na trawie ( ćwiartka w Eastbourne w tamtym roku, czy dwa razy 2 runda w Wimbledonie). Obydwie pokonały w 1 rundzie uporały się z zawodniczkami z Wielkiej Brytanii i nie były to spacerki. Osobiście stawiałem przeciwko Chince, rywalka miała 8 szans na przełamanie, nie wykorzystała żadnej, oraz piłkę setową. Teraz półka zdecydowanie wyższa, Bułgarka z większym doświadczeniem na trawie, sąsiadka w rankingu WTA, myślę, że to ona powinna zagrać w głównej drabince.
Dokładamy do tego Madzię Fręch, która jest w rytmie meczowym, gra dużo, nie mówmy tutaj o zmęczeniu - obecnie gra chyba swój najlepszy tenis w karierze, i małymi kroczkami pnie się w górę tabeli. O Szwajcarce pisałem w poprzednim tygodniu, gdzie została szybko wyjaśniona przez koleżankę z Reprezentacji, obecnie jest totalnie bez formy, i miała szczęście w 1 rundzie kwali, bo trafiła na równie wybitną zawodniczkę z Hiszpanii. Polka wczoraj z problemami w 1 secie, ale później wróciła do swojego rytmu, który powinna narzucać od początku dzisiejszego meczu.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 10:30
Spotkanie: Vandeweghe - Zhao
Typ: Vandeweghe handi-1.5 gema
Kurs: 1.80
bukmacher: Lvbet
Kursy na Amerykane spadły i to dość znacznie, dlatego podbije kurs 1.5 gemowym handi. Dla mnie to jest typowy mecz na przełamanie, słabej ostatnie serii Vandeweghe, która od kilku spotkań odnosiła same porażki. W ubiegłych latach jeśli chodzi o rozgrywki na trawie, prezentowała wysoki poziom i jeśli zagra choć na 90% swoich umiejętności to gladko odprawi zawodniczke z Kanady. Myślę że po zimnym prysznicu jaki otrzymała w ostatnim spotkaniu przeciwko zawodniczce z bardzo odległego miejsca rankingu, w kwalifikacjach turnieju w Holandi, dziś zagra zupełnie inny tenis. Ma ku temu predyspozycje i dla mnie to ona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1321
Tenis by Dawid 888,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Berlin
Garcia vs. Lisicki

Zaczynamy kolejny turniej na trawie, a tym razem zawodniczki zagrają w stolicy Niemiec, a rywalką faworyzowanej Francuzki będzie bardzo znana gospodyni, finalistka Wimbledonu sprzed wielu lat, o czym młodsi fani tenisa niekoniecznie muszą wiedzieć. Umiejętności i doświadczenia na pewno nie można odmówić Lisicki i na pewno nie można jej lekceważyć na tej nawierzchni, szczególnie jak gra u siebie, choć wejście w sezon trawiasty ma słaby i przegrała gładko z zawodniczką, z którą nie wypada tego robić. Dlatego istnieje zagrożenie, że będzie to mecz w jedną stronę, a Garcia potwierdzi jakość na sprzyjającej jej nawierzchni. Obie raczej lubią trawę, lecz obie są na totalnie różnych etapach kariery i nikogo nie zdziwi pewne zwycięstwo faworytki. Jednak pamiętajmy, że ona dopiero wchodzi na trawę, a dla niej priorytetem będzie Wimbledon, więc nie spodziewam się tutaj totalnej dominacji, a raczej jeszcze pewnych braków czy błędów, o ile Lisicki też wywrze odpowiednią presję. Sabine ostatni mecz rozegrała w Holandii, więc zaliczyła przetarcie, co jest plusem, lecz wynik już zastanawia i bardziej martwi. Z drugiej strony można półżartem stwierdzić, że bardziej zależało jej na turnieju u siebie, lecz zawodniczka w tej sytuacji nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek odpuszczanie i bliżej mi do stwierdzenia, że jest w niskiej formie. Z racji, że kursy są mocno rozbieżne, a niekoniecznie wierzę w zwycięstwo Niemki polskiego pochodzenia to celowałbym w zakłady specjalne, a dokładnie asy. Mam na myśli asy Caroline Garcii, na którą linia jest niższa niż u rywalki, a przecież potencjał Francuzki jest ogromny. Oczywiście jest to pierwszy mecz i pewnego rodzaju loteria, ale znając jej styl oraz historię gier to jestem dobrej myśli. Bukmacher forBET wystawił zdecydowanie najniższą linię na rynku, a w porównaniu z betclic jest to aż 3 oczka mniej, z czego warto skorzystać (o tym przekonamy się po meczu). Co ciekawe panie grały ze sobą przed rokiem, na innej niemieckiej trawie i w dwóch setach Caroline zaliczyła 7 asów. Łącznie Garcia zaliczyła 13 spotkań na trawie w sezonie 2022 i aż w 9 z 13 zaliczyła co najmniej 6 asów, a potrafiła tez inkasować 12, 13, 14 i 16 asów w meczach o różnej długości. Oczywiście najlepszym scenariuszem będzie dość długi mecz, lecz szczerze mówiąc trudno być optymistą pod tym względem i raczej liczę na słabszą defensywę Lisicki, która jest zawodniczką ofensywną i powinno trochę piłek przepuścić. Na pewno krótki mecz jest dużym zagrożeniem dla poniższego typu. Garcia ostatni mecz zagrała 19 dni temu, więc miała dość sporo czasu, by przejść z cegły na trawę i opanować pewne schematy oraz serwis. Liczę na wymianę ognia i walkę ze strony Lisicki.

👉 Garcia powyżej 5,5 asów @1,71 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +973
'Corek 216,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Pliskova Karolinka vs Kvitova Petra
Kvitova win @ 1,74 pinnacle

Madzia Linette vs Jasmine Paolini
Madzia @ 1,46 pinnacle

Dopiszę więcej, gdy znajdę trochę wolnego, na chwilę obecną to idę mimo słabego wejścia w trawę naszej Magdy, w jej zwycięstwo. Włoszka jakiś czas temu była zapowiadana na topke, ale jakoś stanął ten jej progres w miejscu, po za tym na trawie nie jest wcale dobrze ograna, bez większego doświadczenia. Gram tutaj polkę bo takie mecze to już trzeba wygrywać.

Idę również w czeskim pojedynku w stronę tej starszej z Pań. Petra od zawsze mnie bardziej przekonywała a szczególnie na trawie. Czy Petra będzie tutaj chciała za wszelką cenę wygrać całą imprezę? Możliwe, choć za tydzień broni tytułu w Eastbourne, ale tutaj trzeba coś wcześniej pograć a nie przegrać w pierwszym meczu. Nie będzie tutaj szybkiego spotkania, wiadomo jakie obie mają podania i tym będą trochę tych swoich gemów ratować. Ostatecznie po takim kursie idę w Kvitovą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1859
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
V. Williams - C. Giorgi

1 (+5.5 gema) @1.93 Betfan
1 (+5.5 gema) @2.00 Unibet


Szacunek dla starszej z sióstr Williams, że w wieku 43 lat jeszcze próbuje grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Myślę, że to jedne z ostatnich spotkań w jej wykonaniu i po tegorocznym US Open zawiesi paletkę na ścianie i oficjalnie zakończy karierę. Ona nie musi już nikomu nic udowadniać, mimo, iż praktycznie całą karierę była w cieniu swojej młodszej siostry. Teraz pozostała jej zabawa, i walczy o pojedyncze zwycięstwa. Trawa to jej ulubiona nawierzchnia, 5 razy wygrywała Wimbledon, i otrzymuje od organizatorów dziką kartę na starty. W Holandii się nie udało, porażka po wyrównanym meczu, teraz czas na Birmingham i Giorgi. Nie zdziwi mnie zwycięstwo Włoszki, ale nie przewiduje tutaj pogromu, bo Camila gra falami - masę winnerów i masę niewymuszonych błędów, to jest jej styl. Amerykanka będzie musiała liczyć na błędy rywalki i przede wszystkim swój mocny, atomowy serwis, który odrzuci rywalkę od linii końcowej. Wierzę, że Venus tutaj powalczy i gładko tego meczu nie odda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Chan/Chan @3,25
+1,5 seta @1,9
superbet
5:7 4:6


Przeglądając ofertę na dzisiejszy dzień wpadł mi w oko taki bet. Dwie doświadczone pary deblowe. Siostry Chan z doświadczoną Latishią zmierzą się z parą Krawczyk/Schuurs. Tajwanki na niedawno skończonym RG dotarły do 1/4. Ich rywalki odpadły rundę wcześniej. Przeglądając ich występy w ostatnich latach na kortach trawiastych to lepiej spisują sie tajwanki, które grając razem maja na swoim koncie m.in wygrany turniej w Eastbourne w 2019 roku, półfinał tego turnieju w 2021, oraz 1/4 w Wimbledonie w 2021 roku. Do tego Latishia ma wygrany Wimbledon w mikscie z Dodigiem. Młodsza siostra ma na swoim konice finał Wimbledonu w parze z Niculescu i mikscie z Mirnym. Ich rywalki razem zagrały na grassie jeden turniej w zeszłym roku w 's-Hertogenbosch. Dotarły do półfinały tego turnieju rozgrywając jeden mecz. W drugiej rundzie dostały walkower natomiast w półfinale skreczowały po 5 gemach 1 seta. Jeżeli chodzi o ich suksesy w innych zestawieniach to Krawczyk ma wygrany turniej w Nottingham z Olmos oraz wygrała dwukrotnie Wimbledon w mikscie z Nealem Skupskim w 2021 i 2022 roku. Schuurs natomiast w ostatnich latach grała w finałach turniejów w Berlinie, Birmingham czy Eastbourne. Jak widać każda zawodniczka ma na swoim koncie sukcesy w grze na trawie. Dlatego uważam że ten kurs na tajwanki jest przesadzony i widzę w nim value. W meczach deblowych w cyklu WTA nie ma gry na przewagi tylko jest punkt decydujący więc łatwiej o przełamanie a 3 set to tb mistrzowski. Jako ciekawostka obie pary mierzyły sie w tym roku dwukrotnie i dwa razy górą były siostry Chan wygrywając w Dubaju oraz Miami, jednak te mecze były grane na hardzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kvitova - Pliskova
ham niczego nie ujmując Krejcikovej to dziś w pierwszej rundzie w Berlinie mamy starcie na szczycie trawiastego , czeskiego WTA
w h2h 3:2 prowadzi Petra ale dwa ostatnie mecze wygrała Karolina .
3 mecze 2 setowe , 2 mecze 3 setowe , w trzecj meczach padał tajbrek i w jednym dwa tajbreki.W h2h brak łamaka.
To aż dziwne ale dzisiaj pierwszy raz grają na trawie.
Cięzko tutaj coś wytypować ale moim zdaniem warto mecz obejrzeć , nie powinno być do jednej bramki i w okolicach 50/50.
W ubiegłym sezonie Pliskova była tu w ćwierćfinale a Kvitova wygrała inny turniej w Easbourn.
Pliskova tutaj lekkim dogiem i próbuję cos w jej strone .
Pliskova kurs 2,20
Pliskova i over 19.5 gema kurs 3.00 williamhill
a za bilonn zagram też over 1.5 tajbreka kurs 13,00 betfair - podejrzanie niski:)
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
M. Kostyuk - A. Potapova

Powyżej 4.5 asa @2.20 Betclic


Nie no, linia zdecydowanie zaniżona i trzeba z tego skorzystać. Mecz z mocnymi podtekstami, bo sama ruska już wielokrotnie prowokowała swoim zachowaniem na korcie, a sama Ukrainka " nie darzy" sympatią zawodniczki z tego kraju. Nie wiem, ale dla Mnie linia wystawiona na mączkę, a nie na szybką trawiastą. Może i obie nie są jakimiś mistrzyniami na serwisie, ale swój grosz dorzucą. Nie potrzebny jest tutaj wyrównany mecz, nawet dość krótkie dwa sety powinny wystarczyć - grały w Miami, tam Potapova gładko wygrała, a w spotkaniu mieliśmy 6 asów. Myślę, że możemy się tutaj spokojnie zakręcić przy wyniku dwucyfrowym.

Polecam pograć również asy w Berlinie: Rybakina, Sabalenka, Gauff i wiele innych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
Tenis by Dawid 888,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Berlin
Andreescu vs. Vondrousova

Bardzo ciekawe spotkanie I rundy turnieju rozgrywanego na niemieckiej trawie i będzie to rewanż za pojedynek sprzed ponad miesiąca, który rozgrywany był w całkiem innych warunkach, a mianowicie na bardzo wolnej mączce w Rzymie. Dziś mamy całkiem inne i mam nadzieję, że Andreescu wyciągnie wnioski i zaprezentuje się zdecydowanie lepiej. Wtedy mecz był bardzo krótki, w którym padły 3 asy (dotychczasowa linia 2,5), a nie mówię o tym przypadkowo, ponieważ znów szukałbym okazji w asach. Bukmacherzy powoli podwyższają linię i nie ma co się dziwić, ponieważ obie zawodniczki mają spory potencjał do ich inkasowania. Vondrousova jest leworęczna i szuka kątów, a Andreescu gra dość silną "jedynką", a w ostatnim meczu zaliczyła 3 asy, mimo że mecz trwał tylko dwa sety. Czeszka w ostatnim czasie kuleje pod tym względem i w ostatnich pięciu meczach zaliczyła tylko raz 3 asy. Na usprawiedliwienie trzeba zaznaczyć, że wszystkie mecze były rozgrywane na mączce, w dość wolnych warunkach, więc tutaj jest okazja do poprawienia statystyki. Będzie to pierwszy mecz Markety na trawie w tym roku, więc jest to pewien znak zapytania i pod tym względem lekką przewagę ma Bianca, która rozegrała już dwa mecze. Na koniec spójrzmy jeszcze historycznie jak wyglądały ich spotkania na trawie pod tym kątem i nie jest źle. Andreescu zazwyczaj inkasowała po kilka asów w meczu (nawet 5), a Vondrousova podobnie, lecz jej dyspozycja to często sinusoida (dobijała nawet do 8). Statystyki obu zawodniczek w ostatnim czasie są dość mierne, ale należy zaznaczyć, że jedna dopiero weszła na trawę, a druga dopiero wchodzi, a wcześniej grały na wolniejszych kortach. Co najważniejsze potencjał obu zawodniczek jest wysoki i mimo obniżki formy to potrafią indywidualnie pokrywać poniższą linię, więc jest spora szansa, że zrobią ją razem, o ile znów nie zobaczymy egzekucji, w którąś ze stron. Inne mecze pokazały, że można robić na tych kortach sporo asów.

👉 powyżej 3,5 asów @1,75 (STS) ✅

Typy bez analizy:
➡ Sakkari wygra @1,54 (vs. Cornet) forBET ✅
➡ Potapova powyżej 1,5 asów @2,4 (vs. Kostyuk) betclic ✅

Moje analizy znajdziesz także w osobnym kanale TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 14:00
Spotkanie: Podoroska - Masarova
Typ: Podoroska
Kurs: 2.16
Bukmacher:Fortuna
Zastanawia mnie fakt faworyzowania tutaj Hiszpanki w pojedynku w którym tak naprawdę wydarzyć może się wszystko. Ani jedna ani druga na trawie w swojej karierze nie osiągnęła nic, kilka spotkań w ubiegłych latach i na tym cała przygoda z ta nawierzchnia się kończy. O ile na clayu 3 tygodnie temu zagrały ze sobą bardzo ciekawy mecz tak dziś jest to typowe spotkanie 50/50. Można powiedzieć że jest to trochę wróżenie z fusów, wszystko powyżej kursu 1.90 traktuje jako value dlatego idę w stronę Argentynki która potrafi zaskoczyć w takich spotkaniach, mając ku temu swoje argumenty, mam nadzieje ze potraktuje ten mecz jako rewanż za przegrane spotkanie w challengerze granym w Hiszpani i odprawi faworyzowana Hiszpanke.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Problem w tym , że Podoroska nie posiada żadnych argumentów na nawierzchnie trawiastą , gra zbyt defensywnie bez żadnej agresji , a Masarova siłowo potrafi uderzyć , ma lepszy serwis , więc tutaj skłaniałbym się w jej stronę - jak będzie zobaczymy , życzę powodzenia.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Birningham
Godzina 17.00 ulegnie
M.Frech - B.Strycova
Typ Syrycova powyzej 2.5 przełamań serwisu
Kurs 1.95
Superbet.
Analiza:
Hm Fils sie wycofał wiec podaje drugi typ.Tutaj ryzykownie.Magda Frech w dobrej formie , ostatnio przegrała z Burrage ale ta osiągnęła zyciowy wynik finał w Nothingham.
Serwis nie jest duzym atutem u Magdy to samo mozna powiedziec o powracajacej Strycovej.Ma ledwie 3 mecze rozegrane w tym sezonie 37 lat i ciezko powiedziec o co jej chodzi.
Ostatni mecz na trawie Strycova rozegrała w 2019 roku za to był to przegrany poľfinał Wimbledonu I to z Sereną Williams.
Ostatnio widziałem Strycovą w Rzymie w przegranym I dosyc krotkim meczu z Shakkari i udało jej sie przełamsc Marię 2 razy.
Strycova zawsze była lepsza na returnie niz na serwisie , wydaje mi sie ze w tym meczu bendą przełamania I przeľamania powrotne.
Moze nawet 3 sety .3 przełamania Strycowej hm to moze sie udac.
Nie poszaleję ze stawką , ale wydaje mi się że może być fajny zacięty mecz.
Aj Strycova 11 breackpointów w tym 8 w pierwszym secie wykorzystała 1:)
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
D. Vekic - E. Rybakina

więcej asów serwisowych w meczu: Rybakina +4.5 hc @1.82 ForBet


To jest ewidentny błąd ze strony buka, pytanie jak to rozliczą, pewnie będzie zwrot, ale zobaczymy. Oczywiście powinno być zupełnie na odwrót, bo wiadomo jak "Rybka" serwuje i to ona rozdaje karty w tej dziedzinie. Swoją droga dwie piękne dziewczyny na korcie, z przyjemnością chciałbym zobaczyć mecz na żywo, pozostaje jedynie tv, i swoją drogą myślę, że asów będzie sporo w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
P. Kvitova - N. Podoroska
Poniżej 19.5 gema @2.21 Fortuna


Na szybko , bo pisze z telefonu. Podoroska na trawie , z marnym serwisem i brakiem siły nie ma czego szukać w starciu z ofensywnie nastawioną Czeszką. Dziś udało jej się dokończyć mecz i pokonać Masarova , ale to nie była żadna przeszkoda. Wszystko zależy tutaj od Petry , jeśli nie będzie się myliła na returnie i zagra podobnie jak z Pliskovą to powinny to być dwa szybkie sety i na to liczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1582
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
E. Alexandrova - C. Gauff

Powyżej 8.5 asa @1.85 Betclic (9 asów)
Aleksandrova powyżej 3.5 asa @1.85 Betclic (3 asy)
Aleksandrova więcej asów @3.30 Betfan ( 3-6 asy)


Czekałem na kursy na to zdarzenie i jestem pozytywnie zaskoczony wystawioną linią na ten pojedynek. Będzie to pierwsze spotkanie zaplanowane na czwartek na korcie centralnym i od razu mocne uderzenie, bo ciężko wytypować tutaj faworytkę. Dlatego zdecydowałem się po raz kolejny na "asy", a już mówię dlaczego:
Aleksandrova ostatnie pojedynki - 8,9,6,6,10,7 asów
Gauff ostatnie pojedynki - 5 asów

Mówimy tu oczywiście o nawierzchni trawiastej w tym sezonie. Głównie Ruska potrafi posłać sporą ilość asów, ale Amerykanka też słynie z solidnego serwisu i parę groszy od siebie dorzuci. Liczę tutaj na wyrównany pojedynek, nawet Panie w dwóch setach będą w stanie pokryć tą niewysoką jak dla mnie linie, bo obie na serwisie są groźne i dwu cyfrówka bardzo możliwa.

Odnośnie linii na samą ruską - jest ona śmieszna, bo sama statystyka pokazuje ile ona potrafi posłać asów w meczu, tak samo widzę value na większą ilość po jej stronie.

V. Williams - J. Ostapenko

Venus powyżej 4.5 asa @1.85 Betclic (7 asów)


Jestem pod ogromnym wrażeniem starszej z sióstr Williams, która była w stanie po takiej przerwie ograć zawsze groźną Giorgi - blisko 3 godz pojedynek na pewno dał jej w kość, ale fajnie, że miała dziś dzień odpoczynku i jutro będzie gotowa na kolejną batalie, tym razem równie niefiligranowa zawodniczka, a mianowicie Jelena Ostapenko. Czy Venus ma szansę na zwycięstwo? Może być tym razem ciężko, ale myślę, że nie będzie to mecz do jednej bramki, bo Łotyszka potrafi się zagotować i stracić głupio parę gemów. Zastanawiałem się czy zagrać HC czy asy Amerykanki, zdecydowałem się na to drugie z dwóch powodów - dużym atutem Venus zawsze był serwis, który daje jej dużo pkt, druga sprawa niewielka Ostapenko będzie miała problemy z wyłapywaniem tych szybkich piłek po serwisie, i tutaj upatruje szansę na minimum 5 asów po stronie Williams. Z Giorgi miała ich 8, więc liczę na podobną ilość w jutrzejszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
McNally-Potapova 2 @1.69 <dobra ta McNally byla, z gry w wymianach nawet lepsza, ale ostatecznie zadecydowal czynnik szczescia i tie-break>

Co prawda Potapova ze znanych ogolnie wzgledow, o ktorych juz nie chce dyskutowac, nie zbudza wielkiej sympatii, ale jednak ze swoim ofensywnym stylem i silowym tenisem Rosjanka ma argumenty, by byc liczaca sie postacia na kortach trawiastych. Byla zwyciezczyni juniorksiego Wimbledonu w tym roku ma juz wiecej tych udanych turniejow, bo wczesniej bywaly to tylko krotkie epizody i wydaje mi sie, ze w tym sezonie moze na krotkim, bo krotkim odcinku czasu zaliczyc kilka dobrych wystepow.

W poprzedniej rundzie mielismy drugie w tym roku starcie Potapovej z Kostyuk. Poprzednie mialo miejsce w marcu w Miami i tam gladko wygrala Potapova. Tym razem Kostyuk byla duzo lepiej przygotowana i byl to bardzo dobry, emocjonujacy mecz zakonczony ostateczni znowuz wygrana Potapovej 6-7 7-5 6-4. Jestem zdania, ze jezeli Potapova powtorzy ta dyspozycje w obecnej rundzie, to bedzie miec szanse wyjsc z tego meczu zwyciesko. Rosjanka rankingowo jest wysoko, w przyszlym tygodniu wystartuje w lepszym turnieju w Eastbourne, ale zakladam ze jezeli musiala dac tyle, co w tym wyniszczajacym meczu z Kostyuk, to nie bedzie chcec zmarnowac tego wysilku i zagra jak najlepiej w Birmingham.

McNally tez jest tenisistka zaawansowana silowo, ale jednak Potapova ma wyniki w duzo bardziej prestizowych turniejach i wiecej klasowych rywalek na rozkladzie. Widac sprzyj jej tez praca z Igorem Andreevem, ktorego jako tenisiste bardzo cenilem. Potapova ma argumenty by zrobic wynik na takiej nawierzchni, rok temu zawodniczki reprezentujace Rosje i Bialous, nie mogly starowa na Wimbledonie, ale sadz,e ze w tym sezonie okres gry na trawie moze byc dla Potapovej wazny. Byla wkoncu w tym sezonie akcja, ze Rosjanie i Rosjanki mialy podpisywac deklaracje, ze nie sa sponsorowane przez panstwo pod katem strartu na Wimledonie, a Potapova od razu zapowiedziala, ze podpisze. Z drugiej strony, to ona wypowiada sie tak, ze chetnie by mogla od razu tez podpisac cyrograf, gdyby mogla na Wimbledonie zagrac.

Koniec koncow, odkladac na bok, wszelkie niesmaki, to wydaje mi sie, ze Potapova jest slusznie faworytka do wygrania tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +775
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Birmingham
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cirstea - Frech
Typ: Cirstea
Kurs: 1.67
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Dziś przed Magda Frech bardzo trudne zadanie bo zmierzy się z doświadczoną, dobrze grająca rumunka. Jak narazie polka przeszła kwalifikacje i pierwsza rundę dość gladko ale może oprócz meczu z Teichmann nie miała trudnej przeprawy. Może nie powinienem typować przegranej polki ale w mojej ocenie więcej argumentów do zwycięstwa ma Cirstea a że Lvbet zaproponował wyższy kurs niż u konkurencji, uważam że warto spróbować. Statystki h2h nie mogę dorzucić do tej analizy bo panie na korcie, na zadnej nawierzchni się jeszcze nie spotkały.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom