>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane & Auckland 01.01.-08.01.2011

Status
Zamknięty.
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Lisicki Sabine - Mirza Sania
AKO. 2.25 ✅
25j.​


Lisicki ostatni sezon stracony przez kontuzje. Zdrowie już w porządku, więc trzeba odrabiać to co się straciło i zdobywać punkty do rankingu. Według mnie jest lepszą tenisistką od Mirzy i kurs 2.25 jest przesadzony.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
czy ktos wie co sie stalo w meczy Sandra Zahlavova - Alize Cornet ? Bo nasza poludniowa sąsiadka prowadziła juz w tym meczu 6:3 5:2 by oddać 11 gemow! z rzedu i ostatecznie przegrać 6:3 5:7 0:6, bo nie wierze ze nagle dziewczyna zapomniala jak sie gra w tenisa ?! jak dla ten mecz to narazie wałek tego sezonu i ciezko bedzie go przebic
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Sandra Zahlavova - Alize Corne 2
6:3 i prowadzenie nawet 5:1 dla Zahlavovej w drugim secie.
Osobiście wyłączyłem już relację. Po 10minutach patrzę, a u buka zakład dalej aktualny
i wtedy śledziłem pogoń Alize. Wygrała ona drugiego seta 5:7 a w trzecim gładko 0:6.
Nie mam pojęcia co się tam wydarzyło, ale chętnie się dowiem ;)
Dla mnie na ++
 
B 0

bialy331

Użytkownik
Raczej zaden wałek to nie był i nie mielismy do czynienia z kontuzją zadnej zawodniczki, sledziłem mecz na live i nawet jak Alize wygrała 2 seta to kursy były porównywalne na trzeciego seta z lekkim wskazaniem na Cornet. Jak by była kontuzja lub przekręt to chyba bet sciagnal by ten mecz z oferty live.
Dodam jeszcze ze najwiekszy kurs na Cornet na betfair był juz 36
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Vesnina Elena - Halep Simona
AKO. 1.50 ZWROT​


Nawierzchnia na korzyść Vesniny, ona lubi szybką grę na hardzie, Halep preferuje clay. Oglądałęm spotkanie Rosjanki w 1 rundzie z Erakovic i widać, że od początku sezonu jest w dobrej formie. Serwis funkcjonował bardzo dobrze. Wiemy, jaką agresywną grę preferuje Rosjanka i jak nie wchodzi to robi się niedobrze, ale teraz wszystko wchodzi, bardzo umiejętnie rozrzuca rywalkę po korcie i powinna poradzić sobie z Halep.

Lisicki Sabine - Wickmayer Yanina -1,5 seta
AKO. 1.95 ⛔


Jak ktoś dzisiaj w nocy zamiast snu wybrał spotkanie Safin – Wickamyer to nie żałował. Mecz stał na wysokim poziomie, a Wickmayer grała niesamowity tenis. Powinna wygrać 2:0, bo prowadziła 6:3 4:2, ale za bardzo się rozluźniła i przegrała seta, ale w 3 pokazała, kto jest lepszy, nie dają Safinie żadnych szans wygrywając 6:1. Belgijce oprócz końcówki 2 seta, wychodziło wszystko. Świetny serwis, agresywna gra z linii końcowej, z małą ilością błędów, ale za to z masą winnersów. Safina nie grała źle, próbowała przeciwstawić się Yaninie, ale z tak dysponowaną Belgijką po prostu nie miała szans. Mimo, mojej sympatii do Lisiczki, ona też nie będzie miała za dużo do powiedzenia w starciu z Wickamyer, a Belgijka nie popełni 2 raz takie błędu jak z Safiną i dogra mecz do końca na pełnej koncentracji.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Lisicki(+4,5 gema) – Wickmayer 1 1,82


Powiem to jeszcze raz – wielki błąd bukmacherów w szacowaniu kursów w tym spotkaniu! Pewnie wystawiając kurs kierowali się różnicą w rankingu (Lisicki [175]; Wickmayer [23]. Trzeba wziąć pod uwagę to, że Sabinka rok 2010 miała zmarnowany przez kontuzje. W 2009 roku był już w rankingu 22, byłaby pewnie jeszcze wyżej, ale los pokrzyżował jej plany.
Obecnie jest już w dobrej kondycji fizycznej i w tym sezonie powinna zaliczyć duży skok rankingowy. Widziałem jej mecz w 1 rundzie i grał dobrze. Miała wymagającą rywalkę, ale poradziła sobie. W ogóle dla niej będzie to 4 spotkanie w tym turnieju i na pewno lepiej czuje nawierzchnię niż jej rywalka, dla której ten mecz będzie drugim w turnieju.

W I rundzie Wickmayer pokonała były nr 1 na świecie – Dinarę Safinę. Możliwe, że to też jest powód, dzięki któremu jest ona tak bardzo faworyzowana przez „buki”. Ale tutaj też trzeba dobrze zinterpretować wygraną z Safiną. Dinara już od dłuższego czasu fatalnie, ilość niewymuszonych błędów jaką popełnia jest tragiczna.
Moim zdaniem ten mecz powinien być wyrównany, szansę szacuję „50 na 50″, nasz typ wejdzie nawet wtedy jak Lisicki przegra w 2 setach i w każdym nawet 2 gemami! Biorąc pod uwagę jej serwis, który jest bardzo mocny i skuteczny to ciężko będzie o przełamanie ze strony Wickmayer. Nie mogę sobie jakoś wyobrazić łatwego zwycięstwa Belgijki, grać póki jeszcze kurs jest wysoki!!
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Lisicki(+4,5 gema) – Wickmayer 1 1,82


Powiem to jeszcze raz – wielki błąd bukmacherów w szacowaniu kursów w tym spotkaniu! Pewnie wystawiając kurs kierowali się różnicą w rankingu (Lisicki [175]; Wickmayer [23]. Trzeba wziąć pod uwagę to, że Sabinka rok 2010 miała zmarnowany przez kontuzje. W 2009 roku był już w rankingu 22, byłaby pewnie jeszcze wyżej, ale los pokrzyżował jej plany.

Obecnie jest już w dobrej kondycji fizycznej i w tym sezonie powinna zaliczyć duży skok rankingowy. Widziałem jej mecz w 1 rundzie i grał dobrze. Miała wymagającą rywalkę, ale poradziła sobie. W ogóle dla niej będzie to 4 spotkanie w tym turnieju i na pewno lepiej czuje nawierzchnię niż jej rywalka, dla której ten mecz będzie drugim w turnieju.


W I rundzie Wickmayer pokonała były nr 1 na świecie – Dinarę Safinę. Możliwe, że to też jest powód, dzięki któremu jest ona tak bardzo faworyzowana przez „buki”. Ale tutaj też trzeba dobrze zinterpretować wygraną z Safiną. Dinara już od dłuższego czasu fatalnie, ilość niewymuszonych błędów jaką popełnia jest tragiczna.

Moim zdaniem ten mecz powinien być wyrównany, szansę szacuję „50 na 50″, nasz typ wejdzie nawet wtedy jak Lisicki przegra w 2 setach i w każdym nawet 2 gemami! Biorąc pod uwagę jej serwis, który jest bardzo mocny i skuteczny to ciężko będzie o przełamanie ze strony Wickmayer. Nie mogę sobie jakoś wyobrazić łatwego zwycięstwa Belgijki, grać póki jeszcze kurs jest wysoki!!
Ale czemu piszesz takie rzeczy? Jaką wymagającą rywalkę miała Lisicki? Molinero Florencia? Proszę bez żartów. Kompletnie anonimowa Argentynka i do tego preferująca clay. Po prostu łatwiejszej rywalki Niemka mieć nie mogła. Akurat tego meczu nie oglądałem, ale oglądałem wcześniejszy mecz Lisicki w kwalifikacjach z Mirzą i tam popełniała bardzo dużo błędów, bardzo słaba praca na nogach i brak ustawienia do piłki. Z tak grająca Belgijka nie ma czego szukać.

Piszesz o Safinie, a nie widziałeś meczu. Rosjanka ostatni sezon miała fatalny, problemy ze zdrowiem, kompletny brak formy, ale teraz mamy nowy sezon i myślę, że zobaczymy nową Safinę, a na pewno taką widzieliśmy w meczu z Wickmayer. Dinara zagrała bardzo dobry mecz. Bardzo dobry serwis, równa gra z końcowej linii, nie popełniała tyle błędów co w poprzednich sezonach, a i zaliczyła kilka efektownych winersów. Ale w starciu z Yaniną była bez szans, bo Belgijka zagrała fenomenalny tenis. Świetnie serwowała, grała ultraofensywną grę w linii końcowej i co najważniejsze wszystko wchodziło, błędów było stosunkowo mało.

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to może być miazga.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wickmayer Y. - Halep S.
Typ: DW: 2:0
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Stawka: 4/10
Belgijka dwa dotychczasowe mecze w tym turnieje wygrała ale po trzech setach, nic dziwnego miała dwie wymagające rywalki- Safina oraz Lisicky. Teraz jej rywala jest dużo słabsza, Helep w starciu z zawodniczkami pokroju Wiki nie ma nic do powiedzenia i jestem pewny, iż dzisiaj będzie podobnie. Czas na dwusetowe zwyciestwo Belgijki!
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Halep Simona - Wickmayer Yanina -1,5 seta
AKO. 1.70 ✅


Spróbujemy jeszcze raz na Wickmayer. Mam nadzieję, że tym razem nie odpuści już 2 seta. Jest naprawdę w dobrej formie i jeśli będzie chciała to zniszczy rywalkę Halep w 3 rundzie znajduje się tylko dlatego, że Vesnina kreczowała, bo Rosjanka prowadziła już 6:2 4:2, ale dopadły ją jakieś problemy i musiała poddać mecz. Dzisiaj już Rumunka nie będzie mieć tyle szczęścia i zakończy swój udział w turnieju.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jeszcze coś takiego tak w skrócie na szybko, ale typy przemyślane:

Pavlyuchenkova Anastasia
- Safarova Lucie
AKO. 1.57 ✅


Typ na moją ulubiona zawodniczkę. Ogromny talent i myślę, że ten sezon będzie należał do niej, a drogę na szczyt powinna zacząć od pokonania Safarovej.

Cibulkova Dominika - Kvitova Petra
AKO. 2.28 ✅


Dwie młode zawodniczki, z krajów naszych południowych sąsiadów. Ja faworytkę widzę z osobie Kvitovej, a skoro dają taki kurs to trzeba zagrać.

Goerges Julia - Bondarenko Katerina
AKO. 1.63 ✅


Dużo więcej atutów widzę po stronie Niemki, a kurs jak najbardziej do gry.

I jeszcze takie value bet, bo młoda Brytyjka nie jest bez szans.

Watson Heather - Peng Shuai
AKO. 3.50 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Turniej WTA w Brisbane ✅
Spotkanie: Anastasia Pavlyuchenkova - Petra Kvitova
Typ: Powyżej 21,5 gemów w m eczu
Kurs: 1,85
Buk: Tobet

Analiza: Za Kvitovą n ie przepadam . Jest to dla mnie trochę takie drewno. Ma niezłe warunki fizyczne. Jest predysponowana do gry na szybkich nawierzchniach (co pokazała już kilka razy – na trawie czy choćby w turniejach halowych). Zatem w styczniu na australijskim hardzie powinna się spisywać dobrze. Jak na razie to potwierdza – wygrane z Petrovą, Pervak i Cibulkovą to dobre wyniki. Będąc obiektywnym trzeba pamiętać, że to jest wciąż bardzo młoda zawodniczka – rocznik 1990. Jednak Pavlyuchenkova jest jeszcze młodsza – rocznik 1991. Jeśli chodzi o Rosjankę to jest to na pewno duży talent. Na hardzie spisuje się bardzo dobrze. Ja w tym meczu nie widzę faworytki. Myślę, że to będzie zacięte spotkanie, dlatego też proponuję over gemowy.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Yanina Wickmayer - Shuai Peng
Zacznę od najpewniejszego meczu z dzisiejszej oferty tenisowej na noc. Jest to półfinał turnieju WTA w Auckland rozgrywanego na kortach twardych. Mecz ten ma jedną niezaprzeczalną faworytkę, która powinna bez problemu awansować do finału. Wickmayer broni tutaj tytułu wywalczonego przed rokiem i zapowiada się na powtórkę z roku poprzedniego, bo nie widzę w drabince rywalek, które mogłyby jej zaszkodzić. Belgijka preferuje bardzo ofensywny styl gry. Miecie forhandem na prawo i lewo. Kto oglądał wczoraj mecz pomiędzy młodą Brytyjką Watson, a Chinką Peng ten widział jakie problemy miała ta ostatnia z ofensywną grą Brytyjki. Często była bezradna wobec mocnych, płaskich uderzeń Watson. A skoro Wickmayer jest jeszcze lepszą zawodniczką w ofensywie niż Watson to wyobraźmy sobie jakie dzisiaj problemy z nią miała bedzie Shuai Peng. Jeśli dołożymy do tego niezły serwis Belgijki(którego wczoraj nie miała Brytyjka) to nie widzę większych szans dla defensywnie grającej Chinki. Nie widzę atutów jakimi Shuai mogłaby zagrozić mojej faworytce, uderzeń kończących z jej strony jest tyle co kot napłakał a serwisem też nie straszy, z bieganiem po korcie też wygląda to średnio, jedyne czym imponuje to regularnością zagrań, bo naprawdę psuje mało piłek. Watson miała wczoraj ogrome problemy z górnymi piłkami jakie grała jej Peng, aby zwolnić grę, widać było gołym okiem brak umiejętności &quot;zabijania&quot; wznoszących piłek, myślę że Yanina będzie dzisiaj takie okazje wykorzysywać bezlitośnie. H2h 2:0 na korzyść Belgijki, obydwa mecze na szybkich kortach. W poprzedniej rundzie Chinka co prawka wyeliminowała nr 2 tego turnieju, Kuznetsova, jednak nie przywiązywał bym zbytniej wagi do tego spotkania, bo to bardziej Rosjanka przegrała ten mecz niż Chinka wygrała popełniając mnóstwo błędów. Natomiast Wickmayer w poprzedniej rundzie rozniosła utalentowaną Rumunkę Halep oddając jej zaledwie 4 gemy. Gołym okiem widać, że ofensywnie usposobiona Wickmayer gra z meczu na mecz coraz lepiej, zyskuje na regularności oraz jej serwis jest coraz dokładniejszy. W tym sezonie będzie groźna dla najlepszych. Kursy na Belgijkę wahają się między 1.35, a 1.45. Myślę, że warto spróbować zagrać 2:0 dla Belgijki po kursie 2.0 bądź handicap gemowy. Podsumowując typuję pewne zwycięstwo Yaniny Wickamyer.

edit/ nie było tak łatwo jak się spodziewałem, bo kobieta zmienną jest ;p aczkolwiek wygrała ...
FT 3:6 7:6 7:5
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Yanina Wickmayer - Shuai Peng
Mogę tylko napisać, że jak najbardziej popieram ten typ. Wszystko pięknie opisałeś i w pełni się z tym zgadzam. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo Belgijki będzie bardzo dużą niespodzianką

Peng Shuai - Wickmayer Yanina
AKO. 1.45 ✅
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Greta Arn(+1.5) - Yanina Wickmayer 1 @2,08 ✅

Doświadczona Niemko-Węgierka awansowała do finału zawodów w Auckland, dość niespodziewanie. Ogólnie jednak gra bardzo dobrze i w pełni na to zasłużyła. Straciła tylko 1 seta z Arvidsson po drodze eliminując m.in. Sharapova. Gra całkiem ciekawy tenis, sporo atakuje, pewny oburęczny BH. Serwis może nie jest jej mocną stroną , ale w Nowej Zelandii legitymuje się zaskakująco wysokim procentem wygrywanych piłek po 2nd serve. Wickmayer wiadomo - faworytka, znana już w świecie WTA mimo młodego wieku. Wróciła po zawieszeniu i gra swoje. Tutaj jednak straciła 3 sety, i całkiem prawdopodobne że w finale straci kolejny. Popełnia sporo błędów, duże przestoje. Wczoraj 1 set z Peng fatalny. Drugie podanie Janiny powinno być często atakowane przez Gretę. Po takim kursie warto skusić się na handi w stronę Arn.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Greta Arn - Yanina Wickmayer
Wczoraj pisałem, że Yanina wygra ponownie ten turniej i wciąż się tego trzymam. Wczoraj sporo napisałem o Belgijce więc nie będę tego powtarzał, bo jej gra się nie zmieniła :p wciąż gra szybko, mocno i kątowo. Bez wątpienia moge stwierdzić, że jej wczorajszy mecz z Chinka był jej najgorszym w tym turnieju. Bardzo długo wchodziła w mecz i popełniała sporo błędów i serwis nie funkcjonował tak jak powinien. Przegrywała już 6:3 i *5:4 jednak wyciągnęła drugiego seta i w wymęczyła zwycięstwo. Wydaję mi się, że gdy jest forma, wszystko w meczu wychodzi i wygrywa się pewnie to te zwycięstwa aż tak nie budują, lecz wtedy gdy nie idzie, wszystko jest przeciwko Tobie i jesteś jedną nogą poza turniejem, a jednak masz jeszcze w sobie tyle ambicji i woli walki aby wygrać przegrany mecz, to takie zwycięstwa podbudowują podwójnie. I myślę, że po wczorajszych męczarniach zobaczymy dzisiaj całkiem inną Belgijkę. Tym bardziej, że według mnie ma najsłabszą jak do tej pory przeciwniczkę (jeśli nie liczyć oczywiście Halep, z która miałą totalny spacerek). Może brzmi to śmiesznie, bo to przecież finał, ale uważam, że Arn miała dużo łatwiejszą drabinkę niż Wickmayer. Mimo, że były na jej drodze wielkie nazwiska jak chociażby Sharapova, tylko że zarówno Sharapova w ćwierfinale jak i Goerges w półfinale grały beznadziejnie, popełniały mnóstwo błędów, ale każdemu zdarza się słabszy mecz, jak np. wczoraj Yaninie ???? Co do Grety Arn jest to zawodniczka praworęczna, której ulubionym uderzeniem jest oburęczny backhand, którym czasem potrafi przyspieszyć, ale generalnie liczy na długie wymiany. Całkiem nieźle jej wychodzi serwowanie w tym turnieju, chociaż np. w meczu ze Szwedką Arvidsson dała rywalce aż 16 szans na przełamanie! Jej ulubioną nawierzchnią jest cegła, na hardzie gra rzadko stąd jej pasywny styl gry przeniesiony z kortów ceglanych. Jestem pewny, że Yanina nie zagra drugiego tak słabego meczu jak wczoraj i podbudowana wczorajszym zwycięstwem wygra dzisiaj pewnie 2:0, aczkolwiek kurs na zwycięstwo Belgijki jest również myślę bezpieczną lokatą.
Podsumowując typuję pewne zwycięstwo Yaniny Wickmayer.
edit/ kto oglądał dzisiejszy finał ten widział że Yaninie dzisiaj nic kompletnie nie wychodziło, zrobiła tyle UE, że można by tym obdzielić kilka meczy, może być to spowodowane wczorajszym długim maratonem z Peng? kto wie ... ah te kobiety ???? no i brawa dla Grety za mądrą grę
FT 6:3 6:3
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom