>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Charleston, 02-08.04.2012

Status
Zamknięty.
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
z tego co wiem, to nie ma transmisji video z Charleston, przynajmniej ja nie wychwyciłem takich, nie wykluczam jednak że był jakiś ważniejszy w ciągu wieczora
będą transmisje w Eurosport, od dzisiaj. Godzina 19:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Ktoś pisał, że Hercog bez formy, słabe wyniki w tym roku. Zapomnieliście chyba o tym, że Słowenka najlepsze rezultaty odnosi właśnie na cegle. Bardzo podoba mi się jej forehand, grany w taki sposób jak mężczyźni, którym z całą pewnością będzie ganiać Francuzkę po korcie. Poza tym nieźle serwuje, prezentuje agresywny tenis, którym na nieco szybszej nawierzchni w Charleston może poważnie zagrozić Bartoli. Marion natomiast nękana przez kontuzje, wczoraj męczarnie z Dusheviną. Polona nigdy nie wygrała jeszcze z zawodniczką z top50. Jest to więc świetna okazja do przełamania się. Przy sprzyjających okolicznościach może powalczyć spokojnie o zwycięstwo i tego jej właśnie życzę.
Polona Hercog @2.50 ✅
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ktoś pisał, że Hercog bez formy, słabe wyniki w tym roku. Zapomnieliście chyba o tym, że Słowenka najlepsze rezultaty odnosi właśnie na cegle. Bardzo podoba mi się jej forehand, grany w taki sposób jak mężczyźni, którym z całą pewnością będzie ganiać Francuzkę po korcie. Poza tym nieźle serwuje, prezentuje agresywny tenis, którym na nieco szybszej nawierzchni w Charleston może poważnie zagrozić Bartoli. Marion natomiast nękana przez kontuzje, wczoraj męczarnie z Dusheviną. Polona nigdy nie wygrała jeszcze z zawodniczką z top50. Jest to więc świetna okazja do przełamania się. Przy sprzyjających okolicznościach może powalczyć spokojnie o zwycięstwo i tego jej właśnie życzę.
Polona Hercog @2.50
Też bardziej bym się przychylał co do Hercog ???? Tylko pamiętaj iż ta nawierzchnia to nie jest klasyczna cegła! ???? Pisane już było o niej.
Moje typy na dziś:
Mirza/Vesnina @ 1.61
Safarova @ 1.61
Zvonareva @ 1.2
Rodionova +6.5 gema @ 2.0

Wszystko bet365
Jeszcze kusi Over 21.5 gemów w Lisicki - Shvedova @ 2.0 oraz Over 22.5 Safarova - Wozniak @ 2.0 . ????
Niestety nie mam czasu aktualnie napisać żadnych analiz. Jak coś znajdę to coś napiszę ;)
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Marina Erakovic vs Serena Williams Wynik 2:6 2:6
Typ: Liczba gemów under 17.5
@1.95 Tobet
✅


Żeby zakład wszedł, mecz musi się zakończyć w 17 gemach… Stwierdzenie logiczne, że aż dech zapiera ;) A tak poważnie, to przyznam, że linia ustawiona jest niebezpiecznie nisko, jednak skuszę się na ten typ. Dlaczego? Analizując tegoroczne mecze Sereny zauważyłem, że na jedenaście (kreczu z Hantuchovą nie wliczam) rozegranych spotkań tylko cztery kończyły się powyżej wyznaczonej przez buków granicy. W tym:

- trzy ostatnie (nie ukrywam, że liczę tutaj na przerwanie tej „passy” ze strony Sereny);
- jedno z tych spotkań zakończyło się porażką Williams (z Karoliną Woźniacką), a ja swój zakład opieram na przeświadczeniu, że z Mariną wygra;
- dwa spotkania over 17.5 zagrała z zawodniczkami z TOP10 – wspomnianą Karo oraz Sam Stosur – tym razem grac będzie z rakietą nr 45.

Co do formy Erakovic to nie wypowiadam się, bo w tym roku jeszcze żadnego jej meczu nie miałem okazji oglądać, ale nie chce mi się wierzyć żeby miała jakieś argumenty do walki z Sereną. Raczej zadaję sobie pytanie jaki będzie wymiar kary i czy Amerykanka pozwoli jej ugrać więcej niż 5 gemów. Hmm, jeśli Marina utrzyma dwa pierwsze podania w każdym z setów to zakład najprawdopodobniej nie wejdzie, jeśli Williams zaraz na początku zacznie ją łamać to powinno pójść z górki.

Tyle analizy i spekulacji, a i tak wszystko zweryfikuje zielona mączka w Charleston ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
M. Bartoli - P. Herog - 1 (1,44)
Bet365

Nie wierzę aby ten kurs utrzymał się w tej wysokości do wieczora więc podam typ teraz.
Masz racje, nie utrzymal sie. Teraz 1,50 : )

Troche mnie dzis forum zawiodlo, ze taka masowa na Marion nie spowodowala Polony z 3.0 ale trudno trzeba czekac na live a jesli byloby ponad 3 na Hercog to leciutko mozna sporbowac. To samo tyczy sie meczu Sabine z Yarka. Kurs na Shvedova za niski i warto poczekac na rozwoj wypadkow na live. W obu tych meczach kursy ponad 3 sa ok do lekkiego zagrania. Lisicki lubi ta nawierzchnie ale jest daleka od wysokiej formy. Bartoli teoretycznie powinna wygrac ale ja jej nie ufam a jeszcze kursy sa nią sa bardzo zanizone jakby miala powera na poziomie Sereny.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Charleston ✅ 1-2
Spotkanie: M. Bartoli – P. Hercog
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin

Konsekwentnie gram przeciwko Bartoli. Wczoraj niewiele zabrakło, aby została pokonana przez Verę Dushevinę, która raczej kiepsko spisuje się w tym sezonie i nie przepada za grą na clayu, a mimo to osiągnęła niezły wynik. Dziś zmierzy się ze Słowenką Hercog, z którą Marion już 2 razy wygrywała w tym roku. Sądzę, że nadszedł czas na rewanż. Widzę u niej wyraźny progres i uważam, że zakończy ona zimowo-wiosenną przygodę Marion w USA. Polona już w Miami pewnie pokonała Hampton, co było sporą niespodzianką dla buków i zdołała ugrać seta z dzisiejszą rywalką. W Charleston w pierwszej i drugiej rundzie zaliczyła dobre występy i bez straty seta awansowała do kolejnego etapu. Myślę, że dziś nie da szans walecznej, ale i zmęczonej już Francuzce. Hercog jest szybka i zwrotna, w dodatku młodsza, co na pewno ma wpływ na kondycję, odgrywającą dużą rolę na nawierzchni ziemnej. Co do Bartoli to po wczorajszym ciężkim boju, pewnie pojawiły się myśli zwątpienia w odniesienie sukcesu w tym turnieju. W Miami miała dużą rzeszę fanów na trybunach, która ją wspierała i dzięki jej pomocy potrafiła zwyciężać, w Charleston raczej nie będzie aż tylu kibiców, dlatego tym bardziej stawiam na jej porażkę. Kusi 2-0 @ 4.26, ale nie będę zachłanny;)

Jak widać zachłanność nie popłaca :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Serena Williams - Marina Erakovic over 17,5 @1,8

Syrenka po kontuzji wygląda dobrze, choć zdarzają jej się proste błędy. Typ opieram trochę na wyniku z fatalną Vesnina, 6-3 6-4, 19 gemów. Na chłopski rozum, skoro słabiutka Vesnina ugrała 7 gemów to dlaczego Erakovic by nie mogła? Serena z Rosjanką popełniała dużo błędów. Erakovic w formie, serwis funkcjonuje. Reasumując, 6 gemów jak dla mnie ugra spokojnie.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Oglądałem na Eurosporcie 3go seta meczu Bartoli - Hercog. Wyglądało to jak pojedynek biedy z nędzą. Szkoda, że Francuska gra będąc w tak słabej formie fizycznej. Chyba tylko zaleczyła kontuzję. Hercog nie ma wielkich umiejętności tenisowych a Bartoli miała problemy z bieganiem. Szkoda zawodniczki i postawionej kasy.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - S. Voegele - 1 (1,20) ✅
bet365
Niezły kurs jak na Vere, chociaż patrząc w kontekście grania takiego zdarzenia to żadna promocja. Jednak można sobie podpiąć do kuponu. Nie spodziewam się tutaj sensacji. Vera rzeczywiście źle od długiego czasu grała jednak ostatni pojedynek może napawać optymizmem zwłaszcza wynik. Widziałem kilka spotkań Szwajcarki w tym roku i śmiało mogę powiedzieć że jest groźna jednak na mój gust niepoukładana i wciąż brakuje jej doświadczenia aby walczyć z najlepszymi. Twitter Very widać nie kłamie i Rosjanka rzeczywiście dobrze się czuje na kortach tutejszych i spodziewam się że będzie chciała tutaj zdobyć trochę punktów, czas najwyższy. Różnica poziomów powinna być zauważalna.
by scotratez
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Co to znaczy, że Vogele jest niepoukładana? Stefani gra bardzo wyważony, ale przewidywalny tenis i ciężko będzie jej zaskoczyć Verę. Określenie niepoukładana bardziej pasuje do Rosjanki.
Już za niedługo mecz którego nie mogę się doczekać. Jestem ciekawy jak wygląda gra Shvedovej. Ostatnim razem oglądałem Kazaszkę przy okazji meczu z Minellą w Monterrey i wtedy jej gra nie wyglądała rewelacyjnie. Tutaj odprawiła już Wickmayer, ale z Belgijką różnie bywa. Mam nadzieję, że dzisiaj Slava potwierdzi dobrą dyspozycję. Na pewno serwis będzie jej atutem, ale Sabina również dobrze serwuje. Ciężki mecz do typowania... Chciałbym zobaczyć taką Shvedovą, jak podczas Roland Garros 2010. Chyba zagram coś w jej stronę, ale po ostatnich wtopach nie mam odwagi tutaj cokolwiek podać. ????
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Zvonareva – Vogele 2 (+5.5gems) @ 1.85 Pinnacle Sports ✅ 5-7, 6-3, 6-4

Sądzę, że nie będzie to tak jednostronny pojedynek jak wskazują na to kursy. Zvonareva rozgromiła w poprzedniej rundzie Bondarenko 6-1, 6-1, ale nie ma co kierować się tym wynikiem, gdyż Ukrainka jest słaba jak barszcz. Vogele na pewno postawi jej wyżej poprzeczkę. Szwajcarka jest młodą utalentowaną tenisistką i pokazała, że nie tylko lubi, ale też potrafi grać na clayu. Pokonanie Gajdosovej i Hradeckiej potwierdzają, że jest w niezłej formie. W Charleston wygrała już 4 pojedynki, więc pewnie dobrze czuje się na tej trochę nietypowej nawierzchni. Co do Rosjanki to nie ma co wyciągać wniosków na podstawie jednego udanego spotkania. Od początku roku nie zachwyca wynikami, więc trudno się spodziewać, aby z tygodnia na tydzień przeszła ogromną metamorfozę i jej forma niesamowicie wzrosła.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
G. Voskoboeva - S. Stosur - 2 (1,25) ✅
bet365
Jeszcze jeden typ na noc ponieważ i tutaj nie powinno być sensacji. Księżniczka obrażalska Gallina niczym mnie nie zaskakuje w sposobie gry w tym roku nawet w tym momencie gdy ma tendencje wnoszącą formy.. J. Dokic właściwie sama się pokonała przez krecz, następnie Gallina uporała się z P. Ormaechea która już coś tam pokazuje jednak to cały czas 120 rakieta. Dzisiaj Gallina zmierzy się z czołówką i szykuje się lanie. Może nie dosłowne ponieważ dyspozycja Samanty także pozostawia wiele do życzenia jednak Galline powinna ograć. Może 2 może 3 sety ale powinna wygrać. S. Stosur jest tutaj najwyżej rozstawioną zawodniczką więc będzie jej to pierwszy mecz w tym turnieju a więc zapewne będzie potrzebować czasu na wejście w turniej.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dziś w Charleston kiepska pogoda do gry w tenisie,strasznie duża wilgotność i niska temperatura , dochodzi do tego mocny wiatr oraz możliwe opady deszczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Też bardziej bym się przychylał co do Hercog ???? Tylko pamiętaj iż ta nawierzchnia to nie jest klasyczna cegła! ???? Pisane już było o niej.

Moje typy na dziś:
Mirza/Vesnina @ 1.61 ⛔ (Szok...)
Safarova @ 1.61 ✅
Zvonareva @ 1.2 ✅ ????
Rodionova +6.5 gema @ 2.0 ✅
Wszystko bet365

Jeszcze kusi Over 21.5 gemów w Lisicki - Shvedova @ 2.0 ✅ oraz Over 22.5 Safarova - Wozniak @ 2.0 . ???? ✅

Niestety nie mam czasu aktualnie napisać żadnych analiz. Jak coś znajdę to coś napiszę ;)
Wczorajszy dzień zaliczam do udanych, szkoda że nie kontrowałem Mirzy/Vesniny przy kursie 4.50 na Pavlyuchenko/Safarovą, bo kupon z nimi też już miałbym odhaczony heh z pewnym zyskiem dużym, a tak to czekać nadal na wyrok, kurs aktualnie na live będzie pewnie taki jak był przed przerwaniem czyli 2.50 na parę Czesko - Rosyjską, ale już nie ma sensu kontrować ???? Mirza/Vesnina powinny podołać. Liczę na to że Lucie podejdzie do kontynuacji meczu z przymrużeniem oka. Chociaż wiadomo, że zmęczenie w deblu ma się nijak do singlowego ;)

Na dziś:
???? Vera Zvonareva - Lucie Safarova Typ: @ 2.37 ✅ IZI (W nocy było 2.75, że też poszedłem spać wcześniej ;( )
???? Sabine Lisicki - Serena Williams Typ: 1(+4.5) @ 2.0 ZWROT
Bet365
Stawka: 30zł
Ako: 4.75
Ew. Wygrana: 142,50zł


Tak wpisuję też stawkę teraz itd, żeby nie było że podaję typy na ślepo i ich nie gram ;)

Jeśli pisałbym analizę do tych dwóch spotkań to skupić bym się musiał tylko na analizie statystycznej. Spotkań Lucie,Sabine i Very nie było na żywo do obejrzenia, z wczorajszego dnia, natomiast Sereny nie oglądałem z Eraković. Ci, którzy stawiali wczoraj na Verę, i śledzili wynik, a mieli niezłe sumy do wyjęcia z kuponów to wiem co przeżywali ;) Rozdanie 9 bp,z przeciętną przejrzyście grającą Vogele to coś niesamowitego. Po pierwszej rundzie w wykonaniu Very pomyślałem, że może nie przejedzie się jakoś gładko po Stefani, ale że będzie to pojedynek 2setowy zakończony np. 6:4,6:4. Pierwszy serwis utrzymała w spotkaniu ze Szwajcarką na poziomie 67%. ALe pierwszy serwis jej jakoś super nad to nie służył, gdyż wygrała tylko 42 z 63 piłek. W spotkaniu z Lucie może mieć to katastrofalne skutki.
Vera przy 5 asach, popełniła 6 podwójnych błędów. Returnem nie &quot;cieszyła&quot;, gdyż po 1 podaniu Stefani było to 34%, po drugim 61%.... Czy ja wiem czy jest sens kontynuowania tej analizy? Wszyscy przecież statystyki mogą sobie sprawdzić na www.livescorehunter.com . Więc dalej chyba nie będę &quot;przepisywał&quot; . Wiemy że Vera jest nierówną zawodniczką, Lucie w tym turnieju idzie bardzo dobrze ;) Wczoraj ograła dobrze serwującą w tym turnieju Wozniak, która uporała się wcześniej z McHale oraz Zahlavovą- Strycovą. Drugi pojedynek, który biorę to Sabine Lisicki - Serena Williams. Dajmy spokój ;) Lata panowania sióstr W. minęły już sporo czasu temu, Serena nie gra jakiegoś kosmicznego tenisa. Gładko przeszła poprzednie dwie rundy, ale z kim? Trochę się pomęczyła z Vesniną, która świetnie serwowała, ale tragicznie returnowała. Eraković przeszła gładko, Nowozelandka serwowała bardzo przeciętnie, nie wykorzystywała &quot;atutu&quot; własnego podania, chociaż wiemy jak to u pań wygląda ;) Returnem też &quot;nie grzeszyła&quot;, nie wykorzystała żadnej z 3 szans przełamania serwisu Sereny. Za to break pointy rozdawała jak szalona(12) z czego obroniła 8.
Sabine Lisicki nie będzie raczej dawała się &quot;łatwo robić&quot; na korcie Serenie, Sabine czuje się tu dobrze, a wczoraj odstawiła do domu Yaroslavę, która czuła się tu widać dobrze, i szła nieźle. W dodatku dobrze serwowała.
Nie będę pisał danych statystycznych dalej bo to się jak już wspominałem mija z celem... Szczerze? To co teraz napisałem to żadna analiza, to zwykłe masło maślane ;) Nie wiem czy ktokolwiek po takich &quot;bazgrołach&quot; zaufa mi i weźmie chociaż z jeden z typów;) Ale nie liczę na to, liczę na zysk w dniu dzisiejszym. Cieszy mnie jedno i to bardzo, oba te spotkania będzie można obejrzeć na b365 ???? Plus? OGROMNY! ;) Po statystykach nie wywnioskuję dokładnych &quot;skilli&quot; w tym turnieju zawodniczek, chociaż do tej pory udawało mi się to bdb ;) . Jak coś jeszcze dzisiaj &quot;dokopię&quot; jako drugi kupon to też tutaj napiszę.

A teraz pozostaje mi życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, Wesołego Alleluja, ale szczególnie to Smacznego Jajka i &quot;Lanego Poniedziałku&quot;.

P.S. WYSOKICH WYGRANYCH! Bogaćcie się i miłujcie, Buki z pieniędzy skrójcie ????


E#1: Ja jeszcze na kuponie swoim innym co mam trebla wrzuciłem z tenisa Petrovą @ 2.0 ;) Jestem zaskoczony takim kursem, myślę że Nadia podtrzyma dyspozycję z poprzednich spotkań i wygra ze Słowenką ;)
Więc: Petrova @ 2.0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - L. Safarova - 2 (2,37) ✅
bet365
Bardzo interesujący kurs na Czeszkę. Szczerze spodziewałem się odwrotnego. No okej Vera jest wyżej w rankingu, Vera ma ładne CV osiągnięć ale Vera obecnie nie jest w swojej dobrej dyspozycji. Jak narazie turniej jej się udaje aczkolwiek wczorajszy mecz z Szwajcarką mógł się różnie skończyć. Czeszka z kolei jak ma swój dzień to podobnie jak P. Kvitova rozjedzie każdego. Jednak L. Safarova potrafi także zagrać beznadziejne spotkanie i odpaść z kimś z kim powinna wygrać. Najlepszym przykładem jest niedawny mecz z H. Watson w Miami. W 3 rundzie męczyła się z A. Woźniak jednak ta jest w gazie i można wybaczyć. Vera będzie mniej więcej podobną przeszkodą dla Czeszki chociaż szczerze brakuje mi podglądu jak Vera w tym turnieju macha sobie tą rakietą ponieważ sam livescore to marna wiedza. Dziewczynki ostatnio grały w styczniu 2011 roku czyli wtedy kiedy Vera coś pokazywała jeszcze. Jeżeli Czeszka zagra dzisiaj swój dobry tenis &quot;nie wstanie lewą nogą&quot; powinna ograć Rosjankę.
@Jasmin Bogow dzięki za zauważenie błędu w mojej analizie i napisanie mi tego prywatnie. Bardzo miło z Twojej strony. (lepsze to niż plucie jadem przez niektórych na forum) W Analizie meczu S. Stosur - G. Voskoboeva rzeczywiście Samantha grała w tym turnieju już jedno spotkanie z J. Hamtpon które wygrała. Oczywiście ta usterka nie wpływa na mój typ i nie poprawiam analizy ponieważ mecz już został zaczęty.
by scotratez
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
http://content.usatoday.com/weather/CityForecast.htm?LocationID=USSC0051&amp;amp;ps=L1
Na pogodę, którą zapowiadają nie ma co narzekać ???? Miejmy nadzieję, że przepowiadają dobrze ???? Nie jak Polskie oddziały hah ????

E:
???? Safarova zwycięży w Charleston @ 13.0
Stawka: 20zł
Ew. Wygrana: 260zł

B365
Jeszcze biorę ten kurs póki ciepły ;) Jeśli Lucie przejdzie dziś Verę, to w półfinale stanie naprzeciw Petrovej/Hercog. Stawiam na to że Petrova będzie jej rywalką jeśli oczywiście awansuje w co nie wątpię. I Kolejną rywalką czyli już w finale biorąc optymistyczny scenariusz będzie dopiero np Serena Williams,Sabine Lisicki lub Samantha Stosur, bo nie daję szans finału Venus Williams, czy Voskoboevej. Więc są realne szanse na zwycięstwo w turnieju, a kurs na prawdę wart poświęcenia tych &quot;dwóch dyszek&quot; ????
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny WTA Charleston Debel 17:00
Spotkanie: Medina Garrigues A. / Shvedova Y. - Hlavackova A. / Hradecka L.
Typ: Hlavackova A. / Hradecka L.
Kurs: 1,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:00 w Charleston odbedzie się mecz ćwierćfinału debla kobiet. Zagrają w nim debel Hiszpańsko- Kazachstański czyli Medina Garrigues/ Yaroslava Shvedova i Czeski debel Hlavackova/Hradecka. Ja patrząc na zgranie oraz na dotychczsowe wyniki nie wacham się na typem i stawiam zwycięstwo Czeszek. Para Medina/Shvedova gra po raz pierwszy ze sobą właśnie w tym turnieju i dość sensacyjnie wygrały w 1 rundzie z King/Rodionova. Ale myślę że tylko na tyle ich będzie stać. Medina to całkiem dobra deblistka, jednak do wyników potrzebne jest zgranie takiego na pewno zawodniczki nie mają. Medina w tym sezonie grała już deble ale z różnymi zawodniczkami, najpierw w Australian Open z Pavlyuchenkovą ale odpadły już na starcie. W Doha również zagrała z Rosjanką i wygrały 1 mecz ale za słabszym deblem Cistea/Keothvong. W następnym meczu już uległy. W Dubaju Medina zmieniła koleżankę na naszą Polkę Alicję Rosolską. Wygrały po kreczu rywalek w 1 rundzie i znowu uległy w 2 rundzie. W Indian Wells, Medina grała z Pennetą i temu deblowi można było wróżyć całkiem dobre wyniki ale szybko je uciszyły Suarez/Dulko w 1 rundzie. W Miami ten debel w końcu wygrał więcej niż 1 spotkanie ale odpadły w 3 z King/Niculescu. Co się rzuca w oczy, Medina miała wiele koleżanek deblowych i często odpadała w 2 meczu, tak własnie prawdopodobnie będzie i w turnieju . Shvedova na poczatku sezonu grała deble z King i w Australian Open doszły do ćwierćfinału gdzie dpadły z ... Hlavackovą/Hradecką. Później nie grywała turniei i wróciła w Miami gdzie wygrała z Voskoboevą tylko 1 mecz. Myślę że dla tych zawodniczek będzie to ostatni mecz w tym turnieju. Obie grały tutaj single i na tym się koncentrowały. Czeszki również grały w singlu ale one zawsze grają również w deblu i wiedzą że tutaj mogą wiecej osiągnąć. Doszły już w tym sezonie do półfinału Australian Open, wygrały turniej w Memphis i grały w półfinale Indian Wells. Mają na koncie wiele wygranych z niezłymi deblami, jak Errani/Vinci czy Goerges/Lisicki. Myślę że dzisiejsze rywalki nie powinny im zagrozić w drodze do finału i Czeszki wygrają 2-0.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny WTA Charleston Debel 17:00
Spotkanie: Medina Garrigues A. / Shvedova Y. - Hlavackova A. / Hradecka L.
Typ: Hlavackova A. / Hradecka L.
Kurs: 1,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 w Charleston odbedzie się mecz ćwierćfinału debla kobiet. Zagrają w nim debel Hiszpańsko- Kazachstański czyli Medina Garrigues/ Yaroslava Shvedova i Czeski debel Hlavackova/Hradecka. Ja patrząc na zgranie oraz na dotychczsowe wyniki nie wacham się na typem i stawiam zwycięstwo Czeszek. Para Medina/Shvedova gra po raz pierwszy ze sobą właśnie w tym turnieju i dość sensacyjnie wygrały w 1 rundzie z King/Rodionova. Ale myślę że tylko na tyle ich będzie stać. Medina to całkiem dobra deblistka, jednak do wyników potrzebne jest zgranie takiego na pewno zawodniczki nie mają. Medina w tym sezonie grała już deble ale z różnymi zawodniczkami, najpierw w Australian Open z Pavlyuchenkovą ale odpadły już na starcie. W Doha również zagrała z Rosjanką i wygrały 1 mecz ale za słabszym deblem Cistea/Keothvong. W następnym meczu już uległy. W Dubaju Medina zmieniła koleżankę na naszą Polkę Alicję Rosolską. Wygrały po kreczu rywalek w 1 rundzie i znowu uległy w 2 rundzie. W Indian Wells, Medina grała z Pennetą i temu deblowi można było wróżyć całkiem dobre wyniki ale szybko je uciszyły Suarez/Dulko w 1 rundzie. W Miami ten debel w końcu wygrał więcej niż 1 spotkanie ale odpadły w 3 z King/Niculescu. Co się rzuca w oczy, Medina miała wiele koleżanek deblowych i często odpadała w 2 meczu, tak własnie prawdopodobnie będzie i w turnieju . Shvedova na poczatku sezonu grała deble z King i w Australian Open doszły do ćwierćfinału gdzie dpadły z ... Hlavackovą/Hradecką. Później nie grywała turniei i wróciła w Miami gdzie wygrała z Voskoboevą tylko 1 mecz. Myślę że dla tych zawodniczek będzie to ostatni mecz w tym turnieju. Obie grały tutaj single i na tym się koncentrowały. Czeszki również grały w singlu ale one zawsze grają również w deblu i wiedzą że tutaj mogą wiecej osiągnąć. Doszły już w tym sezonie do półfinału Australian Open, wygrały turniej w Memphis i grały w półfinale Indian Wells. Mają na koncie wiele wygranych z niezłymi deblami, jak Errani/Vinci czy Goerges/Lisicki. Myślę że dzisiejsze rywalki nie powinny im zagrozić w drodze do finału i Czeszki wygrają 2-0.
Troszkę pochopnie, że się wtrącę ???? Shvedova jest w niezłej dyspozycji, serwis niezły, obie odpadły już w singlu, więc czemu nie powalczyć w deblu? ???? Takie pisanie że odpadały w 2 rundzie i w 1 więc teraz też tak zrobią to się mija z celem ???? Bo to że ktoś odpadnie w 1 rundzie to nie znaczy że nie może wygrać następnego turnieju. Może to właśnie ta idealna partnerka dla Mediny? ???? Hradecka nie serwuje w tym turnieju najlepiej co pokazała w meczu z Vogele, Hlavackova jakichś super wyników też nie osiągała. Medina i Slava na niezłym poziomie w tym turnieju utrzymywały pierwsze podanie, Hradecka rozdała masę BP w meczu z Vogele, jeśli dzisiaj będzie podobnie(choć wiadomo debel singlowi nierówny) i jeśli dyspozycja serwisowa Czeszki nie będzie najlepsza to czarno widzę ich występ w tym spotkaniu . Osobiście jednak tego meczu nie ruszam, chociaż szanse szacuję 70-30% na korzyść Hiszpańsko-Kazachskiej pary ????
Bardzo prawdopodobne iż będzie to mecz zakończony Super Tie-Breakiem. Pożyjemy zobaczymy ???? Ale odradzam przypalanie się w tym meczu na &quot;jedynkę&quot;. Chociaż nie gwarantuję że to nie wejdzie ;) Panie jak to Panie ???? Ja jestem fanatykiem niespodzianek w WTA ???? I łapaniu wysokich kursów, natomiast tutaj takiego złapać nie można ????
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Nadia Petrova @ 2 4/10 Bwin ⛔

Nadia underdogiem w meczu z Hercog...

U Słowenki na pewno widać poprawę gry. Brawo, że wykorzystała nieporadność Bartoli, ale nie przeceniałbym tego zwycięstwa. Wcześniej pewne wygrane z Lepchenko i babcią Kimiko. Polonie sprzyja nawierzchnia. Mimo że ma dobry serwis, na hardzie, a tym bardziej dywanie czy trawniku jest dla niej za szybko. Tutaj na szybkim korcie ziemnym czuje się bardzo dobrze. Polona jest wszechstronną tenisistką, umiejętnie kontroluje tempo gry, zwalnia bh slajsem, a kiedy jest okazja gra agresywny fh. Potrafi także zagrać skróta i odnaleźć się przy siatce. Bartoli nie potrafiła przejąć inicjatywy i nie poradziła sobie z prowadzeniem gry. Jej żywioł to gra z kontry. Dla Petrovej atakowanie obronnych piłek Hercog nie będzie takim problemem. Rosjanka niczym nie ustępuje Słowence, a jest bardziej ograna na tym poziomie. Kurs 2 na Rosjankę trzeba zagrać.

Petrova:
1st Serve % - 49%
1st Serve Points Won - 4/18 (22%)
2nd Serve Points Won - 4/19 (21%)

Na początku drugiego seta Petrova miała 9% wygranych piłek po pierwszym podaniu. Do tego 4 DF i w sumie jeden wygrany gem przy swoim podaniu. Gratuluję poczucia humoru...
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Sabine Lisicki - Serena Williams 2 (-4.5) @ 1.73 SportingBet 1-4 krecz Lisicki

Dziwne kursy wystawione przez buków - zdecydowanie faworyzują Serenę, która jakoś nadzwyczajnie dobrze nie gra. Wyniki osiągane w Charleston co prawda są niezłe, ale i przeciwniczki nie były zbyt wymagające. Lisicki podobnie - wygrane z Hlavackovą i Shvedovą wielkiej chluby jej nie przynoszą, natomiast sama forma Niemki pozostawia wiele do życzenia. Swój typ więc opieram na historii - tenisistki grały ze sobą raz- w półfinale Stanford w 2011 roku i mimo dość wyrównanej walki, Sabine schodziła z kortu pokonana zaledwie z trzema gemami na koncie. Wtedy decydującą rolę odegrała duża pewność siebie Amerykanki, w przeciwieństwie do ogromnie zestresowanej Lisicki, mimo iż ta była wtedy w fenomenalnej formie. Obecnie Sabine nie spisuje się za dobrze, dlatego tym bardziej przegra ten pojedynek już przed rozpoczęciem - w głowie. Dzisiaj, podobnie jak wtedy publika rzecz jasna będzie kibicować Williams.

A nie mówiłem - Sabinka nie lubi i nie umie grać z Sereną;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom