>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati 11-17.08.2014

Status
Zamknięty.
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej.Sabina w dobrej formie,pokazała to w Montrealu.Vinci bardziej skupia sie na deblu,wygrala z Errani debla w Montrealu i też musi sobie kobiecina odpocząc przed US Open.Nie mówię że odpuści ten mecz ale wszystko stoi po stronie Lisicki.
Lisicki win : 1,52
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Tak na wstępie. Z Azarenką widocznie musi coś być poważniejszego. Odpuszcza turniej, który wygrała rok temu, co spowodowało, że straciła właśnie 900 punktów, a to wiąże się ze sporym spadkiem w generalce. Coś musi być na rzeczy i uznała, że nie warto ryzykować. Widocznie chce skupić się na US Open, ale ile też tam może ugrać przy takich problemach jakie teraz ma?

# Sharapova M. - Keys M.
Rosjanka w tym sezonie nie może narzekać na ilość rozegranych pojedynków trzysetowych. Sądzę, że w tym spotkaniu nie będzie inaczej. Maria ostatnio dość długo wchodzi w mecz. Na pewno serwis nie gra tak jak powinien, wiele podwójnych i pierwszych na siatce, a przy returnie Madison przy drugim podaniu Sharapova może mieć problemy i się napocić. Jaka jest Amerykanka taka jest, musi mieć swój dzień. Jeśli serwis będzie siedział i te silne uderzenia Keys będą wchodzić to nie widzę problemu nawet na to, by wygrała to spotkanie. Madison &#39;lekko&#39; nieobliczalna, może się posypać, a może grać winner za winnerem. Gra u siebie, więc to również motywacja do lepszej gry. W meczu z Cornet pokazała się z bardzo dobrej strony. Return świetnie pracował, serwis również na wysokim poziomie. Rosjanka jakby nie patrzeć słaby występ w Montrealu. Moim zdaniem jest w zasięgu rywalki, a przynajmniej seta powinna stracić. Dodatkowo Sharapova za dużo punktów tutaj nie broni. Oczywiście jakimś wielkim argumentem to nie jest, jednak warto wziąć to pod uwagę.
Keys M. +1.5 seta @ 1.94 Pinnacle ✅✅


# Wozniacki C. - Zhang S.
Chinka wczoraj rozegrała fatalne spotkanie z Watson i jakby nie pomoc Brytyjki to spokojnie ona mogłaby zagrać dzisiaj z Dunką. Proste błędy, dużo piłek na siatce i poza kortem, wiele niewykorzystanych sytuacji, niekiedy stuprocentowych. Serwis kompletnie nie siedział Zhang. Mecz stał na bardzo niskim poziomie i dzisiaj Karolina bez problemu powinna poradzić sobie z Shuai. Wczoraj odprawiła Rybarikovą bez większego wysiłku. Świetnie trzymała piłkę w korcie, rozrzucała Magdę bez problemu. Wozniacki gra naprawdę mądrze, czeka na okazję by zaatakować, nie śpieszy się. Jest w świetnej formie, co pokazała w Montrealu, gdzie do spotkania z Williams straciła zaledwie 6 gemów. Nie widzę tu cienia szans dla Zhang. Wczorajsze spotkanie pokazało, że Chinka jest pod formą.

Wozniacki C. -6.5 gema @ 1.77 Pinnacle ✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Turniej: WTA Cincinatti, USA, twarda.
Data: 12.08.2014r, godzina: 22:30
Petkovic A. - Stephens S.
Typ: over 20.5 gema
Kurs: 1.74 (Pinnacle Sports)

Za niespełna 2 godziny rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy Niemką Andreą Petković, a Amerykanką Sloane Stephens. Mecz rozgrywany będzie w ramach turnieju w Cincinatti. Obie Panie spotkały się ze sobą 3 razy. 1:2 prowadzi gospodyni dzisiejszego meczu, czarnoskóra Stephens.
2013 Linz (hala) Stephens - Petkovic 2:1 (7:6, 4:6, 6:3)
2013 Wimbledon (trawa) Stephens - Petkovic 2:1 (7:6, 2:6, 8:6)
2011 Carlsbad (twarda) Petkovic - Stephens 2:0 (6:2, 6:1)
Ich pierwszy mecz odbył się dawno temu, więc nie biorę go pod uwagę, zresztą wtedy dyspozycja Petkovic na twardej nawierzhni wynosiła 30/10, natomiast Sloane 15/10.
W lepszej dyspozycji znajduję się w tym momencie Niemka, jej ostatnie 10 meczy zakończyły się 8 razy jej zwycięstwem. Nie wygrywała jednak z zawodniczkami z topu WTA, warto zaznaczyć tylko, że po 3 setach wygrała z Venus Williams, 10 dni temu w Stanford.
W tym roku bilanse Pań przedstawiają się następująco: 20/18 Stephens (8/7 twarda), 32/15 Petkovic (6/7 twarda).
Rekord Petkovic przedstawia się bardzo okazale ze względu na to, że bardzo dobrze gra na nawierzchni ziemnej, gdzie między innymi w tym roku wygrała w Charleston (czyli lubi grać na kontynencie Ameryki Północnej), Półfinał French Open, czy wygrany w połowie lipca turniej Bad Gastein.
Sloane Stephens jest typową zawodniczką, która szykuję formę pod wielkie szlemy, według mnie jest również bardziej wszechstronną zawodniczką niż Niemka, jednak młody wiek nie pozwala jej jeszcze w pełni pokazać, że nie przypadkowo nazywano ją młodym wcieleniem Sereny Williams. Stephens dobrze czuję się na wielkich turniejach, co potwierdza między innymi R16 w Australian Open (twarda), Ćwierćfinał w Indian Wells (twarda), R16 Madryt (ziemna), R16 French Open (ziemna), Ćwierćfinał Birmingham (trawa). 10 dni temu rozegrała zacięty bój z Jeleną Janković, gdzie Amerykanka przegrała 2:1 (6:7, 6:4, 7:6). Było to na pewno dobre przetarcie z utytułowaną Serbką, przed dzisiejszym meczem z Andreą.
Petkovic jest większa od swojej przeciwniczki o 10 cm, i cięższa o 9 kg, jednak Stephens potrafi grać z tego typu przeciwniczkami. Ograła między innymi w tym sezonie Ane Ivanović, w marcu na Indian Wells, która jak wiadomo jest bardzo wysoka, a do tego jest to zawodniczka wysokiej klasy, czy Ekaterinę Makarovą, Rosjankę na French Open.
Panie w Cincinatti miały przyzwoite wyniki. Stephens dwukrotnie z rzędu dochodziła tutaj do R16, a Petkovic była tutaj nawet w Półfinale w 2011 roku, w zeszłym sezonie była to II runda.
Obie Panie są praworęczne i bazują na oburęcznym odbiciu piłki backhandem, próbują dyktować swoje warunki gry, niekiedy grają bardzo agresywnie. Charekterystycznymi zagraniami dl obu Pań jest wejście w kort i granie winnersów. Jak wiadomo, taki styl może wiązać się z licznymi niewymuszonymi błędami.
Jeżeli zawodnik/zawodniczka gra u siebie w kraju, to na pewno takie aspekty uskrzydlają i dodają nowych sił. Faworytem w tym meczu według bukmacherów jest Petkovic 1.56 - 2.36. Według mnie będzie to wyrównany mecz, być może będziemy widzieli tutaj 3 sety. Ja jednak wybrałem na to spotkanie over gemowy, i taki też typ dzisiaj podaję.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zahl-Strycova-Stephens 2 @1.6 e....t
Amerykanka wygra i juz. Czeszka po przejsciach w ubieglym sezonie, ten rok jednak bardzo dobry mozna rzec. Sloane juz grala bardzo dobrze w Montrealu z Jankovic, teraz pokonala Petkovic, takze caly czas progres. Stephens jest atletycznie wyrozniajaca sie postacia w tourze. Nie wiem co tutaj wiecej dodac, wydaje sie mi to bardzo dobry typ.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lisicki S. - Errani S. 1 @ 1,56 Betgun ✅ 6-4 2-6 7-6 18 podwójnych błędów serwisowych w meczu-Agnieszka powinna mieć łatwą przeprawę...

W poprzednim tygodniu w Montrealu obie panie spotkały się i wynik 6-1 7-5 na korzyść Niemki mówi wszystko. Od poprzedniego tygodnia nic się zbytnio nie zmieniło. Sabine dalej prezentuje niezłą formę. Wczoraj oddała seta Vinci po własnych błędach i głupocie. Teraz do odstrzału ma drugą z włoskich deblistek. Errani wczoraj strasznie męczyła się z Wickmayer, która dla mnie jest jeźdźcem bez głowy i psychiki. Na dobrą sprawę powinna pożegnać się już wczoraj. O grze obu Pań rozpisywałem się w analizie na poprzednim turnieju, więc nie ma co tu gadać. Sądzę, że Sabine ogra Sare podobnie jak w poprzednim tygodnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grigor 21

grigor

Użytkownik
Od poprzedniego tygodnia nic się zbytnio nie zmieniło. Sabine dalej prezentuje niezłą formę. Wczoraj oddała seta Vinci po własnych błędach i głupocie
Czy ja się mylę, że ten mecz nie był nigdzie transmitowany? Jeśli nie, to skąd wiesz kolego, że Sabina oddała seta po własnych błędach? Gdzie to widziałeś? No chyba, że z trybun na żywo... Czy to forum ma wprowadzać w błąd czy pomagać? Jeżeli nie widzieliśmy meczu - nie piszmy o jego przebiegu proszę.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Czy ja się mylę, że ten mecz nie był nigdzie transmitowany? Jeśli nie, to skąd wiesz kolego, że Sabina oddała seta po własnych błędach? Gdzie to widziałeś? No chyba, że z trybun na żywo... Czy to forum ma wprowadzać w błąd czy pomagać? Jeżeli nie widzieliśmy meczu - nie piszmy o jego przebiegu proszę.
Polecam czasem zajrzeć w statystyki i śledzić je na bieżąco w czasie meczu. 40% piłek wygrywanych po 1 serwisie, 23% piłek wygrywanych po 2 serwisie i 42% piłek wygrywanych z 1 returnu. Vinci w tym secie miała 70% skuteczności 1 serwisu, gdzie w 3 miała już 58%. Oglądałeś kiedyś mecz Włoszki? Widziałeś jej serwis i return na hardzie? Slajs, zawijasy tak, aby trudno było zreturnować, zmuszanie do błędów, czasem jakiś winner. Sabine nie jest zawodniczką regularną i popełnia masę błędów, tym bardziej jak serwis nie wchodzi i nie ustawia wymiany. Tak właśnie było &#39;&#39;pewnie&#39;&#39; w 2 secie. Po statystykach też da się sporo wyczytać.
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Polecam czasem zajrzeć w statystyki i śledzić je na bieżąco w czasie meczu. 40% piłek wygrywanych po 1 serwisie, 23% piłek wygrywanych po 2 serwisie i 42% piłek wygrywanych z 1 returnu. Vinci w tym secie miała 70% skuteczności 1 serwisu, gdzie w 3 miała już 58%. Oglądałeś kiedyś mecz Włoszki? Widziałeś jej serwis i return na hardzie? Slajs, zawijasy tak, aby trudno było zreturnować, zmuszanie do błędów, czasem jakiś winner. Sabine nie jest zawodniczką regularną i popełnia masę błędów, tym bardziej jak serwis nie wchodzi i nie ustawia wymiany. Tak właśnie było &#39;&#39;pewnie&#39;&#39; w 2 secie. Po statystykach też da się sporo wyczytać.
tos sie osmieszyl, napisales ze oddala seta po wlasnych bledach i glupocie ???? jak mozesz stwierdzic jesli nie ogladales meczeu ze sabina robila cos glupiego? dalej, piszesz o slajsach i rotacji pilek zagrywanych przez wloszke i bledach Sabiny. moze te bledy wynikaly z tego, ze Wloszka zmuszala do nich Lisicka. osmieszyles sie piszac post, z ktorego wynikalo ze mecz ogladales po czym osmieszyles sie jeszcze bardziej tym przeczacym sobie tlumaczeniem.
normalnie bym nic nie pisał, ale nienawidze jak sie obraza zawodnikow/zawodniczki... kazdy kto gra chociazby tenis rekreacyjnie wie, że czasem nic nie wychodzi, a czasem czlowiek czuje ze samym Nadalem moglby wygrac ???? w zawodowym tenisie dyspozycja dnia ma ogromne znaczenie. Nikogo nei usprawiedliwia wyzywanie zawodników, bo ktoś miał zly dzien i przegral, a jakis gracz wyzywa bo utopil 100zl czy za ile kto tam gra. Zawodowi tenisisci cale zycie poswiecili zeby dojsc tu gdzie sa, a jakis smark wyzywa bo mu kupon nie wszedl...
zeby nie bylo off topic to gram dzisiaj Lisicka -3,5gema - Betsson -1.85
granie kursu 1.5 na Sabine nie jest warte poświęconych nerwów. Domyślam się, że mecz może mieć podobny przebieg jak ostatnio, czyli przelamanie za przelamanie, z tym że serwis Errani jest jeszcze bardziej balonowaty od Vinci, ogladajac ja przy serwisie czasem mam wrazenie ze zagrywa 15letnia dziewczynka. Liczę na to, że pomimo licznych przelaman o to jedno w kazdym secie lepsza bedzie Sabina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Barbora Zahlavova-Strycova - Sloane Stephens
Zahlavova-Strycova +3,5g @ 1,74 Pinnacle Sports


Wczoraj w zarobieniu pieniędzy za sprawą Czeszki, plany pokrzyżowała mi Azarenka, która tuż przed meczem wycofała się z turnieju z powodu kontuzji kolana.
Dzisiaj sprawa wygląda trochę gorzej. Kurs już nie taki jak wczoraj, jednak myślę, że warty tak czy siak uwagi.
Barbora w tym roku przechodzi okres chyba swojej najlepszej formy w karierze. Wczoraj w 1R pokonała bardzo gładko Monę Barthel 2:0. W Toronto natomiast odpadła z Radwańską, po wyrównanym pojedynku, gdzie w setach było 6:4 i 6:4. Warto także przytoczyć jej wyniki z Wimbledonu, gdzie dotarła do ćwierćfinału, odpadając tam z późniejszą triumfatorką. Po drodze jednak pokonywała nie byle kogo, bo Kudryavtsevą, Vesnine, Li czy Woźniacki. To pokazuje, że Czeszka w optymalnej formie na szybkich nawierzchniach jest w stanie powalczyć z czołówką. Barbora gra siłowy tenis, jednak potrafi zagrywać bardzo precyzyjnie. Trawa i hard to chyba jej ulubione nawierzchnie. W tym sezonie na hardzie rozegrała 17 meczy, z czego 6 przegrała.
Stephens od Czeszki na tą chwilę jest chyba lepsza tylko na papierze, gdyż jest wyżej sklasyfikowana w rankingu. Jej pozycja to 21, natomiast Strycovej 33. W ostatnim czasie Amerykanka nie zachwycała formą. Przytoczę ich kilka ostatnich wyników. Wimbledon 1R, Waszyngton 1R, Montreal 2R. Sloane ten sezon ma zdecydowanie słabszy niż końcówkę poprzedniego. Tak jak Czeszka gra dosyć siłowa, obie często potrafią się podpalić. W tym sezonie na hardzie 9/7, czyli dość przeciętnie jak na tenisistkę tej klasy.
W h2h 1:0 dla Czeszki. Ten jedyny pojedynek odbył się na hardzie i zdecydowanie górą była właśnie Strycova.
Myślę, że forma Barbory pozwoli jej nawiązać walkę z Amerykanką, a może też pozwoli jej wygrać. Wydaje mi się jednak, że handi grane w jej stronę jest zdecydowanie najlepszą opcją.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
tos sie osmieszyl, napisales ze oddala seta po wlasnych bledach i glupocie ???? jak mozesz stwierdzic jesli nie ogladales meczeu ze sabina robila cos glupiego? dalej, piszesz o slajsach i rotacji pilek zagrywanych przez wloszke i bledach Sabiny. moze te bledy wynikaly z tego, ze Wloszka zmuszala do nich Lisicka. osmieszyles sie piszac post, z ktorego wynikalo ze mecz ogladales po czym osmieszyles sie jeszcze bardziej tym przeczacym sobie tlumaczeniem.
normalnie bym nic nie pisał, ale nienawidze jak sie obraza zawodnikow/zawodniczki... kazdy kto gra chociazby tenis rekreacyjnie wie, że czasem nic nie wychodzi, a czasem czlowiek czuje ze samym Nadalem moglby wygrac ???? w zawodowym tenisie dyspozycja dnia ma ogromne znaczenie. Nikogo nei usprawiedliwia wyzywanie zawodników, bo ktoś miał zly dzien i przegral, a jakis gracz wyzywa bo utopil 100zl czy za ile kto tam gra. Zawodowi tenisisci cale zycie poswiecili zeby dojsc tu gdzie sa, a jakis smark wyzywa bo mu kupon nie wszedl...
zeby nie bylo off topic to gram dzisiaj Lisicka -3,5gema - Betsson -1.85
granie kursu 1.5 na Sabine nie jest warte poświęconych nerwów. Domyślam się, że mecz może mieć podobny przebieg jak ostatnio, czyli przelamanie za przelamanie, z tym że serwis Errani jest jeszcze bardziej balonowaty od Vinci, ogladajac ja przy serwisie czasem mam wrazenie ze zagrywa 15letnia dziewczynka. Liczę na to, że pomimo licznych przelaman o to jedno w kazdym secie lepsza bedzie Sabina.
Człowieku ???? Nie będę wdawał się w polemikę z Tobą. Nigdzie nie napisałem, że oglądałem ten mecz. Ba, nigdzie go nie można było śledzić. Ja co najwyżej śledziłem go na livescorze. Oglądam Sabine od początku tego sezonu i wiem jak gra. Nie ma żadnego planu B. Jak nie wchodzi plan A to właśnie pojawiają się błędy. Owszem, zgodzę się, że to Vinci mogła ją zmusić graniem slajsów i zwalnianiem wymian do błędów. Znając Sabine to suma błędów niewymuszonych i wymuszonych skumulowała się, dlatego taki wynik. Serwis Niemce nie siedział to została złamana, a że Vinci ze swoim słabym serwisem była returnowana bardzo mocno to od razu była odłamana. Potem przy stanie 3-2 dla Włoszki Lisicki nie utrzymała serwisu i poleciało. Tak to widzę po statystykach z 2 seta i przebiegu. Koniec dyskusji.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
# Townsend T. - Pennetta F.
Szykuje się ciekawe widowisko. Townsend od kwalifikacji w turnieju, gdzie łatwo pokonała Riske i Espinosę, co może napawać optymizmem, gdyż nie są to jakieś randomowe zawodniczki. W pierwszej rundzie mecz z Koukalovą, który wygrała po trzysetowym pojedynku - rewanż za Londyn wzięty. Pennetta odprawiła Scheepers wygrywając 2-1. Taylor gra u siebie, lubi grać na własnych śmieciach, dodatkowo wygrywając ten mecz awansuje do pierwszej setki rankingu, czego - jak wspominała - chce bardzo, więc motywacja jest. Obie panie dysponują bardzo dobrym serwisem. Amerykanka lubi sobie ustawiać grę przy pierwszym podaniu i potem kończyć mocnym forhendowym uderzeniem. Taylor często chce szybko zakończyć wymianę, co może ją zgubić, aczkolwiek jak te mocne uderzenia będą siedzieć w korcie to Włoszka będzie mieć spore problemy. Flavia dysponuje mocnym serwisem, mocnym uderzeniem forhendowym, aczkolwiek od Indiana Wells przysiadła, gdzie zresztą spotkała się z dzisiejszą rywalką, wygrała wówczas w trzech setach. Częściej pojawiają się błędy i poruszanie po korcie nie jest już takie jak z początku roku. W poniedziałek ciężki mecz z Scheepers, z Montrealem pożegnała się już w pierwszej rundzie z Putintsevą, 132 rakietą świata. Na pewno za Pennettą przemawia doświadczenie, jest 14 lat starsza od Townsend. Amerykanka jest młoda, potencjał jakby nie było jest i wiele przed nią. Włoszcze do formy z początku sezonu bardzo daleko. Straciła na jakości i myślę, że seta Taylor spokojnie powinna ugrać. Mecz także jest w jej zasięgu.
Townsend T. +1.5 seta @ 1.72 Pinnacle ⛔
⛔

# Bouchard E. - Kuznetsova S.
Fajny kurs na Rosjankę i myślę, że warto spróbować. Spotkanie tenisistek, która są zupełnie na innych etapach kariery. Kuznetsova ma już swoje lata przegrane i jest na pewno bardziej doświadczoną zawodniczką niż jej dzisiejsza rywalka. 20latka z Westmount ma jeszcze wiele przed sobą, a już jest sklasyfikowana w top10 najlepszych tenisistek WTA. Myślę, że Kanadyjka powoli zaczyna odczuwać presję jaka na niej ciąży. W Montrealu pokazała się z okropnej strony i odpadła już w pierwszej rundzie z Shelby Rogers, na którą za wiele argumentów nie miała. Gienia na pewno poczyniła spore postępy, potencjał ma ogromny, aczkolwiek sądzę, że tutaj doświadczenie weźmie górę. Svetlana dysponuje większą paletą zagrań, również technicznie jest lepszą tenisistką. Bouchard potrafi mocno uderzyć, często nawet nie ma co zbierać, jednakże jest w gorącej wodzie kąpana i lubi szybko zakończyć wymianę, co może ją zgubić. Rosjanka w pierwszej rundzie odprawiła z turnieju mającą swój świat, Camilę Giorgi w trzech setach. Ostatnio kreczowała w Montrealu, jednak myślę, że powodem nie była kontuzja, a przemęczenie spowodowane występem w Waszyngtonie, gdzie zresztą wygrała. Kuznietsova w niezłej formie i po pokazie jaki zaprezentowała Gienia w swoim kraju sądzę, że warto pograć w stronę Rosjanki, która zresztą już raz w tym roku pokonała Kanadyjkę.
Kuznetsova S. @ 2.11 Pinnacle ✅✅

 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Stephens-Jankovic 2 @1.65
Stawianie przeciwko Jelenie Jankovic w Cincinatti jest z reguly samobojstwem. Bez dwoch zdan jest to ulubiony turniej Serbki na twardej nawierzchni, zupelnie cos jak Rzym na cegle. Jelena ma tutaj sporo wynikow. Raz wygrywala, raz doslownie o wlos przegrala dramtyczny final z Sharapova, a rok temu ulegla w 3 setach w polfinale Azarence, ktora w wielkim stylu pokonala nastepnie w finale Serene Williams. Ten typ wcale latwy nie bedzie. Sloane tez gra tutaj zdecydowanie lepiej niz w Kanadzie. Stephens rowniez stanela na drodze Jankovic w Cinci w ubieglym roku i Jelena wygrala 2-1 (3-6 7-5 7-5) po swietnym meczu. Oczywiscie kolejny clash byl tydzien temu w Montrealu, gdzie znow bardzo nieznacznie wygrala Jelena 2-1 (6-7 6-4 7-6). Dalej panie sie nie nagraly, poniewaz Jankovic ulegla Vandeweghe. Jakby tego bylo malo, po raz kolejny w trzech dramatycznych setach. Generalnie obie pani zagraly w Montrelau po dwa mecze (Jankovic miala wolny los w 1 rundzie), ale to dla Serbki uwazam akurat dobrze. Dzis kolejne starcie, byc moze rownie dramatyczne ? Jankovic prawdopodobnie jak zwykle zagra w Cinci klase, Stephens bedzie liczyc ze w koncu pokona Serbke. Niemniej jednak stawianie przeciwko Jankovic w Cincinatti jest - w mojej opinii - bledem merytorycznym, logicznym i sam nie wiem jakim jeszcze, takze pojde w kierunku, ze po tym meczu bilans bezposrednich pojedynkow bedzie jednak wynosic 3-0 na korzysc Serbki. Tylko dlaczego telewizja nie uraczy nas transmisja z tego meczu (sick)...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda



Kuznetsova S. (Rus) - Ivanovic A. (Srb)

Typ. Kuznetsova +1.5sets 1.80 Pinnacle Sports✅


Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony kursami wystawionymi na ten pojedynek i zdziwiony takim faworyzowaniem Serbki w tym przypadku, bo moim zdaniem po tym co ostatnio prezentują te zawodniczki to mecz typowo 50/50. Moja pupilka w tym roku w optymalnej formie, na pewno lepiej się prezentuje w porównaniu do poprzedniego sezonu, wygrane 3 turnieje rangi WTA, w tym dwa na nawierzchni hard. w Stanford zaliczyła 1/4 finału i przegrała dopiero z Sereną Williams, w Montrealu dosyć niespodziewana porażka z rewelacyjną w ostatnim czasie Coco Vandeweghe po 3 setowym boju. Serbka miewa momenty, że nie wytrzymuje psychicznie w niektórych spotkaniach, w tym roku to wygląda lepiej, ale też pojawiają sie takie spotkania m.in z Halep, nawet z Coco w decydującym secie prowadziła 3:0, a ostatecznie przegrała 6:4. Ivanovic zmiata z kortu rywalki niżej notowane i prezentujące raczej defensywny styl gry, jeśli przychodzi rywalka z top10 lub będąca w niesamowitym gazie pojawiają się problemy i błędy, które skutkują nawet porażką Any, tak właśnie było z Amerykanką Coco. O Rosjance w ostatnim czasie można powiedzieć wiele dobrego, próbuje wrócić do swoich najlepszych lat gry i nawet jej to wychodzi. Od French Open gra o wiele lepiej, nie licząc Wimbledonu, ale na trawie w ostatnich latch nie grało jej się najlepiej. Wygrała w Washington w doskonłym stylu, spotkanie w montrealu z Keys zupełnie nie brałbym pod uwagę, o kontuzji nie ma mowy, co pokazała tutaj, po prostu postnowiła odpuścić turniej, bo była zmęczona i przygotować się do zawodów w Cincinnati. Póki co wyszło jej to na dobre, wygrana z nieobliczalną Giorgi w 3 setach, dzisiaj w nocy również po 3 setach zwycięstwo nad Bouchard, która zagrała już o wiele lepiej w porównaniu do Montrealu, ale to i tak nie wystarczyło, bo Rosjanka była w tym meczu bardzo dobrze dysponowana i nie skreślałbym jej dzisiaj. Oczywiście zdarzają się u Svety przestoje w grze, gdzie wyrzuca dość proste piłki, ale takie momenty miewa również Serbka. Śmierdzi mi tutaj 3 setami, bo obydwie miewają okresy słabszej gry i to powinno być widoczne na korcie. Dla Serbki nie będzie to kolejny łatwy pojedynek, tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach, Rosjanka jest w formie, i spokojnie powinna ugrac tutaj seta, zwłaszcza, że kurs bardzo atrakcyjny. Kto wygra nie jestem w stanie tego powiedzieć, bliżej mi tutaj do Ivanovic z wiadomych względów, a tak jak wspomniałem wcześniej, powinniśmy zobaczyć zacięty pojedynek, zakończony po 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Cincinnati
Godzina: 17:00
Spotkanie: Safarova - Halep 4-6 5-7⛔
Typ: Safarova
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem bardzo ciekawy kurs na Czeszkę. Safarova ma potencjał na czołową dziesiątkę aktualnie 17, ale zawsze czegoś jej brakuje. Dziś zagra z rewelacja tego sezonu Rumunką Halep 2 w rankingu. Safarova obecnie niezła forma porażka w Montrealu w III rundzie z Sereną Williams natomiast w Cincinnati zacięty mecz i wygrana z Venus Williams oraz gładka wygrana z Diyas. Dla Rumunki to drugi mecz pierwszy wygrany z Flipkens 6-4 6-2. Moim zdaniem na tę chwilę lepszą formę prezentuje Safarova Rumunka miesiąc odpoczywała od wielkiej gry. Bezpośredni bilans 2-1 dla Halep. Według mnie dziś warto zagrać na Czeszkę bo kurs zachęcający.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Wozniacki, Caroline - Kerber, Angelique typ 1 1.70 ✅✅✅

Karolina wraca do formy sprzed lat. Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony jej grą, która jest bardziej ofensywna niż przez ostatnie lata. Zmiana rakiety wyszła jej na plus. Obie tenisistki mają podobne wyniki w ostatnich turniejach. W Montrealu obie odpadły po dobrych pojedynkach z siostrami Williams, jednak Karolina była bardzo blisko pokonania Sereny. Według mnie Woźniacka prezentuje się pewniej od rywalki i jest lepiej przygotowana. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Radwańska A. - Lisicki S. 1 (-3,5gema) @ 1,72 Unibet ✅ 6-1 6-1 łatwo i przyjemnie :cool:
Nigdy nie byłem i chyba nie będę zagorzałym fanem Agnieszki. Nie przemawia do mnie jej styl. Mimo wszystko wczoraj zagrała dobre spotkanie Japonką Nara. Mało niewymuszonych błędów, sporo gry kątowej, czasem jakiś fajny drop shop. Tak gra Polka. Mało w jej grze siły, winnerów, ale zaskoczy celnym serwisem. W meczu z Venus jak i w całym turnieju pokazała się z naprawdę bardzo dobrej strony. Mimo, że pierwsze 2 mecze z Zahlavovą-Strycovą i Lisicki były średnie to z czasem się rozkręcała. Co najważniejsze pokonała w Montrealu 3 zawodniczki z którymi nigdy jakoś specjalnie sobie nie radziła: Azarenkę, Williams i Makarovą. Wszystkie te 3 zawodniczki plus dodatkowo Lisicki prezentują bardzo ofensywny i siłowy tenis. Tym turniejem Aga pokazała, że jednak można znaleźć na to sposób. Tego toku rozumowania trzymam się dzisiaj. Śledziłem spotkanie Niemki z Errani na sucho, bez transmisji, ale 18 podwójnych błędów serwisowych? Toż to dramat. Serwis to bardzo duży atut Sabine i jeśli za dobrze nie funkcjonuje to gra wygląda słabo. Owszem, ma silny return z forehandu, z backhandu słabszy i więcej popełnia z niego błędów. Co najśmieszniejsze Errani zaserwowała wczoraj asa. Każdy dobrze wie jak wygląda gra Włoszki oraz z jaką prędkością leci jej serwis. Gra głownie baloniki, slajsy i próbuje wymęczyć zawodniczkę. Taka taktyka sprawdza się z w grze z strzelającą Lisicki. Radwańska jednak ma silniejszy serwis oraz uderzenia i z pewnością będzie chciała wykorzystać to przeciwko Niemce. Ostatnio spotkały się w Montrealu i wygrała Agnieszka 2-1. Kurs 1,30 na czyste zwycięstwo Polki to też dobra propozycja, ale zaryzykuje wyższy i spodziewam się, że Isia znajdzie szybko sposób na Niemkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sojek 33

sojek

Użytkownik
Serena Wiliams- Flavia Penetta 2 kurs 7,bet365 ????
Wczoraj gdyby Stosur była bardziej ogarnięta Serena mogła być już w drodze do Nowego Jorku. Serena ratowała się serwisem ale widać było u niej lekkie zmęczenie i mało chęci do gry. Wiadomo, że jak Serenie się chce, to nikt nie ma z nią szans. Dzisiaj Serena będzie grała z Penettą, która jest doświadczoną zawodniczką i będzie chciała pomóc Serenie przygotować się do US Open wysyłając ją dzisiaj do domu. Flavia dobrze serwuje, posyła mocne płaskie piłki i myśli na korcie. Jeżeli jest tak jak myślę i Serena nie chce się przemęczać przed US Open to dzisiaj wygra Włoszka a kurs 7 wart jest gry.

Serena jednak chce wygrać ten turniej ????
 
sojek 33

sojek

Użytkownik
Wozniacki, Caroline - Kerber, Angelique typ 1 1.70
Karolina wraca do formy sprzed lat. Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony jej grą, która jest bardziej ofensywna niż przez ostatnie lata. Zmiana rakiety wyszła jej na plus. Obie tenisistki mają podobne wyniki w ostatnich turniejach. W Montrealu obie odpadły po dobrych pojedynkach z siostrami Williams, jednak Karolina była bardzo blisko pokonania Sereny. Według mnie Woźniacka prezentuje się pewniej od rywalki i jest lepiej przygotowana. Powodzenia.
Zupełnie zgadzam się z przedmówcą. Nigdy nie byłem fanem gry Karoliny aż obejrzałem jej ostatni mecz.Byłem w szoku jak zaczęła ofensywnie grać i super jej to wychodzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że odbija jak ściana brakowało jej tylko uderzeń kończących, które teraz dołożyła do swojego repertuaru. Kerber jak to ona, jak zwykle siła razy ramię. Jak trafia jest dobrze, jak coś w jej głowie nie zaskoczy to robi masę ue. Jestem nowym fanem gry Karoliny Woźniackiej jej nowy tenis idzie w dobrym kierunku i myślę ,że ma znów szansę powrócić na szczyt rankingu.:razz:
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Serena Wiliams- Flavia Penetta 2 kurs 7,bet365
Wczoraj gdyby Stosur była bardziej ogarnięta Serena mogła być już w drodze do Nowego Jorku. Serena ratowała się serwisem ale widać było u niej lekkie zmęczenie i mało chęci do gry. Wiadomo, że jak Serenie się chce, to nikt nie ma z nią szans. Dzisiaj Serena będzie grała z Penettą, która jest doświadczoną zawodniczką i będzie chciała pomóc Serenie przygotować się do US Open wysyłając ją dzisiaj do domu. Flavia dobrze serwuje, posyła mocne płaskie piłki i myśli na korcie. Jeżeli jest tak jak myślę i Serena nie chce się przemęczać przed US Open to dzisiaj wygra Włoszka a kurs 7 wart jest gry.
Oglądałem mecz Williams i Pennetty. Co do Amerykanki to ten mecz w głównej mierze przegrała Stosur. W 1 secie miała 4**-1 i oddała w bardzo prosty sposób obie piłki, mając wystawkę przy siatce na kończący voley. W 2 TB też miała swoje szanse i oddawała w łatwy sposób. Ogólnie to Serena zagrała swoje, bez żadnych fajerwerków, a Samantha zagrała jeden z lepszych meczy w tym sezonie i trochę zabrakło. Jeśli chodzi o Włoszkę to grała naprawdę słabo. Townsend jest bardzo silna, ale porusza się jak czołg po korcie. Waliła ostre piłki z forehandu z którymi Flavia sobie nie radziła. Dużo piłek wyrzucała, sporo prostych błędów i słaby % serwisu + 7 DF. Nie postawiłbym na Włoszkę, bo Serena jest za silna. A na pewno nie w takiej formie w jakiej jest.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
⛔⛔⛔Zastanawiam się nad meczem Sharapova vs Pavlyuchenkova. Masza kompletnie bez formy, siłą woli jakoś wygrywa te mecze po 2:1. Chyba warto zaryzykować i postawić na mniej utytułowaną Rosjankę po kursie 3.85.
Edit: jednak gram Pavlyuchenkova 3.85.

Parodia, a nie mecz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom