>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Cincinnati
Anstasja Pavlyuchenkova-Jamie Hampton 2 / 1,50 bet365 ✅

Gram przeciwko Rosjance z kilku ważnych powodów , mianowicie sugeruje sie jej aktualna forma i tym co prezentowała w 1 rundzie z Chinka Na Li . Ostatnie wyniki Anastasji od Wimbledonu nie napawają optymizmem i nadzieja na nagły przypływ formy, z Chinka w Toronto zagrała mega dno bardzo często tracąc serwis(od groma podwojnych błedów serwis.) kiepsko poruszała sie po korcie,grała od niechcenia i robiła mnóstwo prostych UE
Amerykanka to jedna z najzdolniejszych tenisistek młodego pokolenia ma świetny sezon ,jest w gazie i gra u siebie na Rosjanke bez formy powinno to spokojnie wystarczyć.

Daniela Hantuchova-Andrea Petkovic /over 21,5 2,00 bet365✅

Kursy bardzo zawyżone na Słowaczke owszem Niemka w lepszej dyspozycji ,mimo to myślę że jesli Hantuchova zagra swój tenis to bedzie wstanie powalczyc ugrac seta a może i wygrać.Typuje bezpiecznie gdyż z psychika Danieli nigdy nic nie wiadomo

Flavia Penetta-Varvara Lepchenko 2/ 2,00 bet 365✅

Kursy na Lepchenko to chyba jakas pomyłka.Włoszka na hardzie gra bardzo przeciętnie i obecnie nie błyszczy forma w przeciwieństwie do Lepchenko która gra u siebie i napewno nie pozwoli sobie na porażke w 1 rundzie .Spore value
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
ja dziś pograłem w stronę gospodyń,mianowicie:
Azarenka -7,5g - King 2✅ 13:7 (ufff tiebreak w drugim secie)
Sharapowa -6,5 - Stephens 2✅ 15:15
ako 2,51 fortuna
nie będę pisał o returnach i forhendach , swoje typy oprę na bieżącej formie. King ładnie wczoraj pocisnela Mladenovic, wbrew temu co pisali &quot;znawcy&quot; tenisa i kobiecej psychiki;)Białorusinka tak wysoki handi gemowy pokryła jedynie z ..Ulą R.
Typuje 2:0 dla Viki ale 12:5 w gemach mi wystarczy
Drugi mecz to spotkanie 3 i 17 rakiety, na papierze faworyt jest jeden,ale...
WPRAWDZIE H2H dla Marii ale gemowo 12:7 12:6 wiec rowniez powinno pokryć handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lothar 251

lothar

Użytkownik
Safarova 2.25 bet365 kurs chyba pomyłka za wysoki. Niemka to niemota jakich mało w tym roku 2:0 dostała od safarowej. Ma lepszy serwis i gra efektywniej. Mona natomiast sama SOE wykończy

Pavlyuchenkova 2.25 bet365 jak zagra na 100% to Hampton przegra gładko.

Wickmayer 2.75 bet365 h2h po Belgijce dlaczego dziś wygra ? A no dlatego ze Rumunka to żadna gwiazda ostatnio mega forma jest zmęczona podpalona sukcesem dzisiaj sama się wykonczy
Pozwolę sobie skomentować &quot;analizy&quot;:
Jeżeli chodzi o Barthel to jest to chimeryczna zawodniczka, ale papiery i warunki na grę na hardzie ma przyzwoite, niezły serwis i fh. Jeżeli chodzi o Czeszkę to widziałem jej ostatni mecz z Zakopalovą i przegrała go na własne życzenie, mnóstwo niewymuszonych błędów, mnóstwo DF. Nie widzę zwycięstwa Safarovej w tym meczu.✅✅✅

Kolejny typ też raczej słaby. Hampton młoda strzelba USA u siebie radzi sobie przyzwoicie. Ostatnio w Kanadzie mecz z Suarez Navarro jej nie wyszedł, ale dziś moim zdaniem przeciwniczka &quot;wygodniejsza&quot; dużo niewymuszonych błędów, problem z utrzymaniem podania to cechy szczególne Rosjanki.✅✅✅

Ostatni mecz może i byłbym w stanie się zgodzić, albo odpuścić granie ze względu na to, że Cirstea była ostatnio w finale w Toronto po drodze odprawiając min. Woźniaki, Janovic, Kvitova i Li. Jeżeli chodzi o Belgijkę to, ostatnimi czasy bez szału, porażki z Dolonc, Cornet, Vesniną i Hantuchovą raczej chluby nie przynoszą. Dla mnie NO BET. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Radwańska -6,5 g - Lepchenko 2 1,45⛔ (drugi set- brak słów)
Przyznaję, że jedynym argumentem jest tu mecz sprzed... 18 dni, Agnieszka wygrała 2:1 (w gemach tylko + 1) dla naszej. Obie zawodniczki łamały się w tym meczu po kilka razy. Ostatnio zresztą Radwańska wystąpiła w mega dziwnym meczu, nie wiem czy nie jest to jakis rekord przełamań,10 przełamań w 1 secie z Errani. Odwazniejsi moga pobrac linie 4,5 czy 5,5 w strone Amerykanki.
Kerber -5,5 g - Kleybanova 1 1,60⛔(0,5 gema zabrakło)
nie patrze w ranking 9 kontra 584! rakieta na swiecie. Niemka juz tu w Cinci pokazala swietny tenis w meczu z Knapp 6-7 6-0 6-1 , Kleybanova przed tygodniem oklep solidny od Bouchard, Tenisistka z pierwszej dziesiatki takie mecze musi wygrywac w cuglach

gramy dalej
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Barthel-Kirilenko 2 @1.6
Na pewno MaKiri woli Cincinnati niz kanadyjska odslone Masters Series. Forma idzie w gore. W poprzedniej rundzie piekna Rosjanka stoczyla istny horror z Anna Tatishvili i dzis powinno to zaprocentowac. Kirilenko nie lubi rywalek o mocnym podaniu i uderzeniu jaka niewatpliwie jest Mona Barthel, ale i tak uwazam, ze Rosjanka powinna sobie poradzic.
Cornet-Rybarikova 1 @2.05
Ogolnie nie komentuje typow po meczach, ale prowadzic
6-3 5*-2 i miec serw do dyspozycji oraz przegrac mecz to wybitne osiagniecie Cornet
...
Tutaj widze zaczelo sie cos zmieniac w strone Alize u bukow. Cornet gra naprawde bardzo dobrze. Widzialem jej mecz z Errani w Montrealu. Errani wygrala 7-5 7-6 (Wloszka prowadzila juz 5-1 w 2 secie), ale mecz naprawde wyrownany. Wczoraj Cornet dlugo sie rozkrecala, ale Ivanovic ograla. Rybarikova absolutnie doceniam i jej bardzo dobre wyniki ostatnimi czasy, ale tutaj w przypadku Slowaczki moze byc coraz trudniej. Najpierw wygrana w Waszyngtonie, pozniej polfinal w Toronto i teraz kolejny trudny mecz tutaj w Cinci z Julia Goerges. Mysle, ze moze zaczac sie maly kryzys u Rybarikovej. Trzy tygodnia grania w decydujacych fazach turniejowych u panow spory wyczyn, a co dopiero u pan, a dyspozycja Cornet przypadkiem nie jest.
Niculescu-Wozniacki 2 @1.4
Lozniacki z kolei woli raczej te kanadyjskie odslony niz Cincinnati. Wozniacki chciala grac w Toronto, ale trafila na swietnie dysponowana Cirstea, a mimo to mecz byl bardzo wyrownany i poszedl w dystans. Tym samym Caro nie zostalo wiele wyboru i musi zatem zapunktowac w Cincinnati i troche podgonic ranking, biorac pod uwage fakt, ze rok temu w Montrealu doszla az do polfinalu. Niculescu fajna tenisitka, ale Lozniaki ma o co grac, a kurs dosc niezly. Ewentualnie do kombinacji.

Jankovic-Makarova
1 @1.7
Nad tym typem sie jeszcze zastanawiam, bo wbrew pozorom nie jest latwy. O Jankovic i Cinci jest wszystko na poprzedniej stronie przy meczu Jankovic z Lisicki. Problem jednak, ze Makarovej tez ten turniej generalnie pasuje bardziej. Dam na Imperatorke raczej tutaj, ale ten mecz latwy nie bedzie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Radwańska -6,5 g - Lepchenko 2 1,45 Przyznaję, że jedynym argumentem jest tu mecz sprzed... 18 dni
No chyba nie jedyny. Jak już wiemy (a co niektórzy powinni się dowiedzieć)
zmarł dziadek sióstr Radwańskich, Władysław Radwański. Polki w dużej mierze zawdzięczają mu swoją karierę i nie wyobrażam sobie aby Agnieszka nie zjawiła się na jego pogrzebie, który odbędzie się 17 sierpnia (sobota) w Krakowie. Co prawda Polka broni tutaj punktów za 1/4 z przed roku ale punkty nadrobiła na turniejach w Stanford i Carlsbad. Lepchenko postawi tutaj trudne warunki, gra u siebie 3 tyg. temu urawała seta Radwańskiej. Myślę, że kurs wart ryzyka oraz ewentualna progresja przeciwka Polce również wskazana.
Agnieszka Radwańska - Varvara Lepchenko @6,16⛔⛔ Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Agnieszka Radwańska-Varvara Lepchenko- 2 / kurs 5,00 bet365

Szaleństwo?Nie Polowanie na okazje
Lepchenko w niezłej formie ,gra pod swoja publicznościa bedzie chciała sie pokazać z jak najlepszej strony bilans z Polka na minusie widac że gra Isi jej nie lezy kiedys musi byc ten przełom.Niestety ostatnio doszła nas przykra wiadomość o smierci dziadka Agnieszki to moze się w pewien sposób przełożyc na sfere mentalna,pogrzeb 17 Sierpnia więc Aga pewnie wyjedzie.Szlaki przed najważniejsza imprezą ostatnim Szlemem przetarte,dobre wyniki w Stanford,Toronto,Carlsbad więc z czystym sumieniem może skupic sie na UO i pojechać do Polski na pogrzeb.Ja Próbuje szczęsciu trzeba dopomóc kurs cudowny;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 95

typychecmana

Użytkownik
Radwanska - Lepchenko
5.50 Bet365

Nasza rodaczka lubi odpuszczać. Zmarł dziadek, który jej bardzo pomógł. No to oczywiste że będzie chciała przylecieć na pogrzeb, pobyć trochę z rodziną( no i oczywiście na zakupy bo nowa kolekcja w H&amp;M oraz Reserved ???? ) niż się męczyć z zawodniczką z którą musiałaby się ostro wysilić. Można pograć za drobne.

Petkovic - Vinci
1.73 Unibet

Niemka powróciła tam gdzie jej miejsce. Włoszka natomiast męczarnie z Mattek Sands bezsensowne uderzenia sporo błędów. Amerykanka przegrała na własne życzenie. Petkovic jak zagra to co umie to &quot;zabije&quot; Vinci.

Kirilenko - Barthel
1.64 Unibet

Barthel raz jest rewelacją raz pomyłką. Przegrane z Moser i Pegulą nie tak dawno to śmiech największy jaki może być. Spora liczba błędów tylko przebijanie zero siły. Kirilenko mimo że się męczyła z Gruzinką to dzisiaj dość pewnie ogra Niemkę. Klasa, umiejętności i doświadczenie są po jej stronie

Rybairikova - Cornet
2.00 Spotingbet

Cornet to kapryśna zawodniczka, ale potrafi grać. H2H po stronie Francuzki. Regularność również a to ona dziś zadecyduje.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Uwielbioam te tlumy podpinajace sie pod typ przeciwko Radwanskiej. Ok jest to jakas tam przeslanka. Z drugiej strony rok temu po 1-szym czy 2-im meczu w Monte Carlo dziadek Djokovica zostal hospitalizowany (i chyba tez zmarl o ile mnie pamiec nie myli), a jednak nie przeszkodzilo to Djokovicowi zagrac w finale. Scenariuszy jest kilka, jezlei Polka nie zechce grac to moze oddac mecz walkowerem to raz. Ponadto, moze wygrac i oddac nasteona runde walkowerem to dwa. Moze wygrac i zadedykowac wygrana zmarlemu krewnemu, to trzy. W koncu moze faktycznie przegrac, to cztery Scenariuszy jest kilka, wiec sam nie wiem co o tym myslec, ale jak widze te tlumy podpinajace sie pod typ na podstawie informacji, o ktorej rano nie mieli jeszcze pojecia to znowu robi sie smiesznie.
Do usuniecia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Radwańska nie przegra, bo:
- dziadek by tego nie chciał :]
- punkty (US Series)
Jakby miała odpuścić, to już dawno by siedziała w Polsce.
Spodziewam się wręcz, że da z siebie wszystko i zakończy ten mecz w dwóch setach. Martwię się jedynie o jej sytuację psychiczną, bo jak będzie zdekoncentrowana, to Lepchenko może się okazać trudną rywalką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blads 187

blads

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem na Kirilenko. Czy wy w ogóle oglądacie jej mecze i wiecie co ta dziewczyna gra? Przecież to jest kpina, śmiech na sali, żenada itd. jak kto woli... Widziałem mecz z Cornet, oba sety miała wygrane, Cornet grała padake, ale na to co zaprezentowała Maria nie potrafię znaleźć określenia. Przegrać mecz 2-0 kiedy ma się w obu setach serwis na mecz to jest sztuka i to spora. Wczoraj z Tatishvili nie widziałem, chyba nawet nie było live z tego co pamiętam. Kirilenko ledwo ten mecz wygrała i nie wiem skąd taki mega optymizm wszystkich przed meczem z Barthel. Mona to zawodniczka która potrafi być groźna dla każdej rywalki, niezależnie od rankingu. Zresztą umówmy się WTA to jest cyrk i kpina co te dziewczyny wyrabiają i już ktoś ostatnio mądrze napisał że mecze w których wygrywają faworytki to ciężki temat ostatnio. Rosjanka jest bez formy i polecam odpuścić ten mecz, zamiast wchodzić w śliski typ, bardziej tutaj szukałbym jakiegoś overa, bądź na live pograć na przełamania bo pewnie będzie ich multum
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 95

typychecmana

Użytkownik
Errani - Vinci
1.70 Unibet
Ostatnio wygrała Vinci, ale z pewnością Errani dała jej wygrać finał w jej mieście rodzinnym. Teraz czas na masters, a nikt nie ma wątpliwości że czysto sportowo lepsza jest Sara. Kurs dobry za drobne można pograć choć tak naprawdę nikt nie wie jak z tymi Włoszkami jest.
Stephens - Jankovic
2.10 Bet365
Amerykanka nie jest tak w świetnej formie, masa błędów. Bardziej Sharapova przegrała, niż Stephens wygrała. Jankovic ostatnio wraca na właściwe tory. Mecz z Makarovą stał na bardzo wysokim poziomie. Jednakże mecz meczowi nie równy. Kurs 2.10 na bardziej doświadczoną zawodniczkę i stabilniejszą przede wszystkim jest odpowiedni i warty gry.
Kvitova - Wozniacki
1.60 Betclick
Czeszka lubi grać a Dunką. 4 wygrane z rzędu. H2H 5:3. Kvitova broni półfinału z zeszłego roku, a Wozniacki nawet jak była w swojej najlepszej formie to nigdy nie potrafiła zawojować w Cincinnati.
Su-Wei Hsieh/Shuai Peng 2.15 William Hill spore value, warto pograć. Hsieh i Peng grają mądrze w końcu wygrały Wimbledona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Jankovic- Stephens 1 2,10 Bet365✅
Stawiam na serbke z kilku powodów, po pierwsze ma ona ogromne doswiadczenie, ktore moze zaprocentowac z rywalka pokroju Stephens, ktora nalezy do zawodniczek posiadających słabą głowę, Po drugie Jankovic jest w bardzo dobrej formie, w tym turnieju wygrane z Lisicki i Makarova, ktore sa pod wzgledem stylu gry zawodniczkami bardzo zblizonymi do stephens- &quot;pizd, moze linia siądzie&quot;. Scharapova grala malo urozmajcony tenis- silowy czyli taki ktory stephens lubi, dlatego przegrala. Jankovic jest dobra zawodniczka lubiaca Cincinnati, dlatego licze dzisiaj na jej zwyciestwo.

Li Na- Kerber 1 1,36 Bet365✅

Li Na zdecydowana faworytka, ma bardzo duzą ilosc punktów do obrony w turniejach z serii US Series, licze, ze szybko odprawi z kwitkiem Niemke swoja siłą i determinacja. H2H bardzo korzystne dla Chinki.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Na Li- Kerber
rok temu spotkały się tu w Cincinati 1:6; 6:3; 6:1
Oglądałem wczoraj spotkanie Niemry z ruską,Kerber prowadziła 5-0 w drugiej partii i oddała za damski ch.. dwa gemy. Dziś rywalka z najwyższej półki i jeżeli odda tak jak wczoraj 3 serwisy to może być problem. Li wprawdzie po 3 setówce, mniej czasu na regenarację itd. Oddała 2 serwisy w pierwszej partii, pozniej juz bezbledna wypunktowałą Davis jak małe dziecko.
moje typy na ten mecz na dwa różne kupony:
+21,5 gema w meczu ~1,91 fortuna
1,43 Na Li ~fortuna
Stosur- Halep
&quot;Cyborg z bicpesem większym od mojego;)&quot; kontra Rumunka ????
Stosur w mega formie, slużą jej występy za oceanem tego roku. Ostatnie trzy tygodnie i odprawiła: Azaranke, Isie, Hampton, Kuznetsova i pare innych dziewczyn
Halep od Wimbledonu przekonala mnie tylko w meczu z Bartoli. Poza tym na rozkladzie zawodniczki slabe na turnieju w Budapeszcie.
H2H oczywiscie dla Stosur
Stosur 1,57
Stosur +2,5 gema 1,80
sorry za brak polskich znakow
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Petra Kvitova - Caroline Woźniacki @ 1.74 betfair ⛔
Obie zawodniczki, w tym roku nie są w najlepszej formie, lecz Czeszka jest w lepszej. Obie są oczywiście poza najlepszą 8. H2H dla Czeszki 5-3( w tym dwa razy przegrała z Caroliną na mączce). Dodatkowo Kvitova broni punktów z zeszłego roku, jeśli odprawi teraz Dunkę to się zabezpieczy że ta ją raczej w rankingu nie przeskoczy. Natomiast jest jeszcze ważna rzecz Kvitova traci do 8 Kerber 205 pkt, nawet jeśli by ten mecz wygrała i poległa w następnej rundzie to straci 180 pkt o ile się nie mylę za ten turniej. Natomiast Kerber w tamtym roku była tu w finale, lecz teraz jest słabej formie i wątpię żeby to 600 pkt obroniła. Teraz gra z Na Li i myślę że przegra lecz gdyby wygrała to później czeka ją prawdopodobnie Isia więc do finału dojść nie powinna. Jest więc duża szansa że Kvitova wróci do top 8, jednak trzeba ten mecz wygrać żywcem.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy.
Kerber - Na Li @ 1.44 betfair ✅
Obie zawodniczki to czołówka światowego tenisa. Niemka broni punktów za finał, a Chinka za zwycięstwo. W lepszej formie w ostatnim czasie wydaje się być Chinka. H2H jest 6-1 dla Li, co ewidentnie pokazuję, że gra się jej z Niemką bardzo dobrze. Jest to zawodniczka co jej siedzi. Dziś trzeba zaufać Chince po raz kolejny. Widziałem ją dzisiaj z Davis , wprawdzie przegrała 1 seta, lecz jak zaczeła grać na poziomie to przeciwniczka w dwóch kolejnych nie miała co zbierać. W tym meczu napewno wyjdzię zmotywowana od razu i będzie grała na maksa.
Jeśli typ się spodobał, skorzystałeś - kliknij dzięki, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie tak dużo znaczy. Upisałem się, lecz teraz dopiero przeczytałem na necie, że Bartoli kończy karierę. Ona była 7 w rankingu, więc na tą chwilę Kvitova wpada do 8, lecz jak wiadomo do Mastersa coraz bliżej więc będzie chciała tą pozycje umocnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Jak ja kocham te powiedzenia &quot;to Sharapova przegrała mecz a nie Stephens wygrała&quot;. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Stephens od stanu 2-6 0-2 naprawdę grała dobrze, nie popełniała masy błędów, tak jak w pierwszym secie i dwóch gemach drugiego, gdzie podarowała jej te dwa gemy samymi błędami. Późniejsza gra to bardzo dobry serwis, ustawianie sobie nim wymiany i kończenie akcji, ale co ważne nie podpalała się na kończące uderzenie po trzech odbiciach, tylko starannie przebijala na druga stronę. Błędy były w jej grze i dzisiaj też będą, bo taki ma styl, a chodzi tylko o to, by nie popełnić ich zbyt dużo, a spotkanie skończy się na jej korzyść
Śmieszy mnie jeszcze gadanie, że ma słaba psychikę, bla, bla, bla. Gdyby miała słaba psychikę to przy 0-2 już by jej nie było, a jednak, mimo tego, że sam myślałem przy tym wyniku, że zacznie wyrzucać wszystko co możliwe, to ona jednak odlamala i na koniec triumfowała. Więc nie puszczaj banialukow, Ty, który to napisales, że w jakimś stopniu Stephens może się spalić. Sorry, się najtrudniejsze wyzwanie miała wczoraj, a Koniu ma już tylko nazwisko, mimo, że teraz widać lekkie przebłyski.
Jeśli chodzi o typ na mecz, to gralbym na Czekoladkę, a także, jeśli ktoś woli live to grał na nią, jeśli przegra pierwszego seta, bo widać, że się rozkręca w drugim, i było to widoczne w ostatnich meczach
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Stosur-Halep 1 @1.57
&quot;Bo lubi ten turniej&quot;. No coz, u mnie zawsze to jest argument. Sam od poczatku roku problemy zdrowotne. Slabiutki sezon. Dopiero cos na Wimbledonie ruszylo na dpobra sprawe, ale tam przegrala Stosur z Lisicki w 3 setach. Generalnie Australijka nic nie ugrala w tym roku az do US Series. Wygrana z Carlsbad swiadczy o duzym wzroscie dyspozycji. Moze Sam bec mocna na USO, szlemie ktory w koncu rowniez wygrala, pokonujac w pamietnym finale Serene Williams. Simona Halep bardzo dobra zawodniczka (nomem omen triumfatorka juniorskiego French Open kiedys), beda z niej ludzie. W tym roku sporo wygranych turniejow, ale tutaj trzeba bedzie troche doswiadczenia i cwaniactwa. Latwo byc nie musi, ale bardziej spodziewam sie koncowego zwyciestwa Stosur.
Co do meczu Jankovic-Stephens. Opisalem wczesniej bardzo dobra chemie pomiedzy Jankovic i Cincinnati. Dwa razy zagralem na Imperatorke z Lisicki i Makarova, ale w meczu ze Stephens bym juz jednak nie postawil. Zreszta strasznie dziwne mecze jakies dzis w turnieju pan.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kerber A - Na, Li (1.42)
Po wczorajszym przegranym secie, na Li, na żywo był kurs, że wygra mecz 1.55 strasznie mały, jak na WTA, ale buki przewidziały również jej awans, stąd był taki niski kurs. Dzisiaj po drugiej stronie siatki, leworęczna, Angelika, która posiada mocny forehand, ale bardzo często traci przy tym głowę. Pamiętam mecz, w którym grały miedzy sobą, pierwszy set był dla Kerber, w drugim dla LI, w tym Kerber miała 3:0 dla siebie i swoje PODANIE. Słaba głowa, w meczu nie pozwala wygrywać tak bardzo ważnych meczy. I myślę, że Li, o tym będzie pamiętała, i w tym meczu, choć z pewnością do łatwych nie będzie należał, będzie chciała wygryźć Angelikę z turnieju. Sumienne bicie po bokach kortu Chinki, sprawią wiele kłopotów Kerber. Stawiam na Chinkę.
Errani, S - Vinci, R (1.60)
O tym meczu nie ma się co za bardzo rozpisywać bo wyżej kolega typychecmana opisał i również jak ktoś chce to spotkanie postawić to za drobne, bo nie wiadomo co one sobie między sobą ustalą przed meczem ;)
/ Unibet !
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Petra Kvitova-Caroline Wozniacki 2/ 2,20 bet365✅✅
Sam do końca nie wierze w to że gram na Carolajne ale cóż taka jest rzeczywistość i przekorność WTA niby Dunka nie gra nic ostatnio to fakt ale akurat z Czeszka powinna sobie poradzić.Jestem w 100 % przekonany ze kvitova nie bedzie wstanie przez cały mecz utrzymać swojej gry na dobrym jednostajnym poziomie w pewnym momencie pęknie i zacznie oddawac punkty na prawo i lewo ,już wczoraj meczyła sie niemiłosiernie z kiepska Erakovic,wszyscy dobrze znaja styl gry Czeszki bardzo agresywny,jeśli Wożniacka utrzyma piłke w korcie i przebije o jedna piłke wiecej na druga strone ma w garści Kvitova ,która nienawidzi długich wymian i biegania po korcie.Serwis który był wizytówka Kvitovej jest żałosny i często go traci w meczu.Obie bez formy zdecydowanie ale tym razem Wożniacka jeśli nie wykorzysta takiej okazji to ja już nie wiem co z nią będzie:grin::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom