>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cleveland (20.08.2023 - 26.08.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cleveland.jpg

Miejsce: Cleveland, USA
Data rozgrywania: 20.08.2023 - 26.08.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $271,363
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennisintheland.com/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: L. Samsonova
Zwycięzcy debla 2022: E.Perez/N. Melichar-Martinez

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
versa 397,5K

versa

Typer
Mira Andriejewa - Venus Williams
Williams wygra 2:0
Fortuna @6.20

Pojedynek pokoleniowy, przepaść wiekowa jest w tym przypadku ogromną, jest to aż 27 lat różnicy. Andriejewa jest dobra, jeśli nie zaprzepaści sobie kariery może być z niej idealna kandydatka do topki żeńskiego rankingu WTA, ba, już teraz zajmuje 67 lokatę, a przecież ma dopiero 16 lat, Venus natomiast nikomu przedstawiać nie trzeba.
Mira przystępuje do tego spotkania po ponad półrocznej przerwie od nawierzchni twardej w oficjalnych spotkaniach, natomiast Venus zdążyła rozegrać 3 spotkania z mocnymi przeciwniczkami w ciągu ostatnich 2 tygodni.
W Montrealu przegrana z Keys(15) 2-6, 5-7,
W Cincinnati wygrała z Kudermietowa(16) 6-4, 7-5 i poległa z Zheng(24) w trzech setach 6-1, 2-6, 1-6
Ze względu na doświadczenie, rozgrzania się z tak mocnymi zawodniczkami przed tym spotkaniem i dodatkowo ze względu na grę przed własną publicznością uważam, że Mira nie da rady ugrać tego spotkania, a tymbardziej wygrać nawet seta. Myślę, że jest ona idealnie przydzielona na pożarcie dla Venus.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Clara Burel - Xinyu Wang
Burel kurs 2.20
Burel i over 20.5 gema Kurs 3.40

Hm mecz wydaje się bliski 50/50
W h2h 1:1 oba mecze na hardzie i w obu padły miedzy nimi 3 sety.
U obu pań jakby w tym sezonie lekki progres , Wang wygrała Garossa w grze podwojnej w parze z Hsieh ostatnio zawitała w pierwszej piedziesiatce WTA i chyba słusznie jest tu lekką faworytką.
Ale Francuzka po Wimbledonie wyraźnie lekka zwyzka formy , wygrała Chellengrra w Montpelier, potem jeszcze finał w Lozannnie.
Obie wygrały juz tutaj dwa mecze , Clara w poprzednim meczu wygrała wreszcie 2:1 z Soribes-Tromo. Obie zyskują nieco na hardzie.Oowinien byc wyrownany , zaciety mecz , raczej nie bedzie do jednej bramki.Pojdę tu w kierunku overa i wyższego kursu.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Davis 2,60
Davis już wygrała jakiś czas temu ze Stephens na kortach twardych. Było to w turnieju w Waszyngtonie. Mecz zamknął się w trzech setach. Ostatni set wyglądał bardzo obiecująco dla Davis (6-1). Stephens może "pochylić się" nad obecnym turniejem rozgrywanym w Cleveland albo go sobie odpuścić. Oczywiście w przypadku odpuszczenia sobie nie wiemy, w którym momencie miałaby to zrobić. Przecież niekoniecznie musi to się stać teraz. Ale zakładam po cichu taką opcję, że wpadła po wpisowe i po objechaniu miasta 6h później po bardzo spokojnej jeździe jest już na Flushing Meadows. Ewentualnie godzinka samolotem i też jest na miejscu. Co jak pani Davis zechce się wcześniej opuścić Cleveland? Zakłada się zazwyczaj, że teoretycznie lepszy zawodnik może rościć sobie większe prawa do odpuszczenia sobie turnieju. A ja ciągle o tym. Po prostu Sloane trochę słynie z bardzo dobrej gry na dużych imprezach. Mało sobie zostawia czy tam zostawia innym nazwijmy to. O to mi cały czas chodzi. Davis jak podejdzie do meczu na poważnie, to może wygrać tak czy siak, bo nie będzie raczej grania o wszystko. Kurs przyzwoity, warto spróbować. Ale się rozpisałem, a nadal nic pewnego. Śmieszne y było, jakby było pewne po napisaniu tutaj czegokolwiek. To jest hazard i sport. Scenariusz jest taki, że Stephens odpuszcza ten turnieju i jedzie oswajać się z powietrzem nowojorskim, a Davis coś tu sobie pogra. Powodzenia!
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Cleveland
Godzina:2:55
Spotkanie: Podoroska N. - Kudiermietowa
Typ: Podoroska
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Pisane na szybko, generalnie miałem okazje oglądać Kudiermietową z Venus Williams, no generalnie trzeba sie postarać mocno, żeby przegrać z tenisową seniorką, która przy Zhenq po drugim secie wyłączyło prąd. Dla mnie przegrać z 43 letnią zawodniczką, to trzeba mieć naprawdę słabą formę. Podoroska na ten moment ma lepszą formę i kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na tą zawodniczkę. Przeciwniczka ma aktualnie zjazd formy i przegrywa większość meczy z czołówką. Ja liczę i myśle, że dziś będzie tak samo. Pozdrawiam.
 
Tenis by Dawid 888,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Maria vs. Fernandez
Spotkanie o półfinał turnieju na amerykańskim betonie, który bezpośrednio poprzedza US Open. Faworytką meczu jest Fernandez, lecz jakąś bardzo zdecydowaną i jak najbardziej istnieje tutaj furtka do powalczenia dla Marii. Fakty są takie, że obie zawodniczki w ostatnim czasie spisują się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Niemka zaliczyła półfinał w Warszawie, następnie triumfowała w Barranquilli, a tutaj ograła Grachevą, a walkowera oddała jej Kalinina, więc może czuć się wypoczęta, mimo dość napiętego grafiku. Fernandez z kolei zagrała dobrze w Waszyngtonie, Montrealu i tutaj ma już dwa zwycięstwa, a nie poszło jej tylko w Cincinnati. Na pewno warto podkreślić, że grała w silniejszych turniejach. Nie ogrywała może zawodniczek z topu, ale wygrane z Noskovą, Haddad Maią czy Perą już coś znaczą. Maria należy do zawodniczek niewygodnych, bo gra ofensywnie, często stylem serwis & wolej, ale też posiada bardzo przyzwoitą defensywę oraz groźny slajs, który najlepiej sprawdza się na trawie. Stricte tenisowo jednak Fernandez stoi wyżej, a mam na myśli grę z głębi kortu. Trochę dwa różne światy i jestem ciekaw, która na tym wyjdzie lepiej. Dziś upatrywałbym szansy w asach, licząc, że ten mecz nie będzie zbyt krótki. Średnia asów na betonie dla Fernandez to 3 asy, a dla Marii 4, więc czysto matematycznie ten typ się broni. Kanadyjka lubi poszukać asów, gdyż dysponuje leworęcznym serwisem, który jest według mnie swego rodzaju handicapem. Tatjana z kolei szuka asów, ale też dobrze returnuje i Leylah może mieć problem ze zrobieniem średniej. Kanadyjka w ostatnich pięciu meczach inkasowała kolejno: 3, 0, 2, 4 i 0 asów, ale trzy z tych spotkań były bardzo krótkie. Jeśli chodzi o Niemkę to zaliczała: 4, 4, 2, 4 i 5 asów z czego aż cztery z nich były krótkie, więc na pewno jest to optymistyczne. Obie potrafią to robić i bazując na potencjale istnieje spora szansa na pokrycie, chyba że mecz będzie mocno jednostronny, a jedna z pań zwyczajnie "nie dojedzie". Warto podkreślić, że linia w betclic jest najniższa na rynku, a można też spotkać aż o dwa oczka wyższą.

👉 powyżej 4,5 asów @1,85 (betclic) ❌

Statystyczna zapowiedź kobiecego US Open - polecam sprawdzić TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom