>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, 10-16.02.2014

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Pavlyuchenkova A./Petrova N. - Black C./Mirza S. @1,83 williamhill ⛔
Kursy już zdążyły nieco pospadać, ale wcale się nie dziwię. Niemniej jednak nadal są do grania. Otóż panie Cara Black i Sanja Mirza to są całe oceany doświadczenia i lata w grze deblowej. Od zeszłego sezonu, kiedy razem pogrywają, osiągają bardzo dobre wyniki. Już w debiucie zgarnęły dwa tytuły, notując serię dziewięciu zwycięstw z rzędu, po drodze pokonując m. in. top1 debla pań Errani/Vinci. W tym roku całkiem przyzwoity Australian Open, z którego odpadły dopiero w ćwierćfinale z późniejszymi triumfatorkami. Rosjanki zaś to można rzec, typowy zlepek. Pawluczenkowa głównie skupia się na singlu, Pietrowa zaś to była partnerka Katariny Srebotnik, z którą jednak za wiele nie ugrała. Sam osobiście uważałem Nadię za hamulcową dla Słowenki i wcale nie dziwi mnie fakt, że obie panie się rozstały. W zasadzie to one mogły odpaść z inną parą deblową Lucic/Groenefeld, niemniej jednak kontuzja Lucic zmusiła ją do poddania meczu. Co ma wisieć, nie utonie, a szanse na to są sporę i mam zamiar z niej skorzystać. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Kerber jest bardzo waleczną tenisistką z dobrą wytrzymałością. Ale jej serwis jest słabszy, Jankovic jest także lepsza w przyśpieszeniu gry. Leworęczny forehand jest główną bronią Niemki, lecz oburęczny backhand Jeleny jest światowej klasy, jednym z najlepszych w całym WTA.

Mecz zapowiada się na ciężką walkę obu uczestniczek turnieju w Doha, lecz Kerber słabo wypada w pojedynkach z najlepszymi rywalkami. Od lutego 2013 roku przegrała 11 spotkań z zawodniczkami z górnej półki, wygrywając tylko dwa. Ostatnim bezpośrednim spotkaniem zainteresowanych był turniej w Brisbane, gdzie 2 stycznia 2014 zwycięstwo 2:1 (6:7, 6:3, 6:1) odniosła Jankovic.

Końcowy wynik spotkania jest w rękach Jeleny i jeśli nie zawiedzie powinna wygrać mecz w dwóch setach.

Angelique Kerber – Jelena Jankovic
Dyscyplina: Tenis, WTA Doha
Data: 15.02.2014 (15:30)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Stawka: 5/10​
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
???? Halep S. - Radwanska A.
15.02.2014 17:00
@ 1.57 Bet365


Jak dla mnie po 1.57 można śmiało grać na Agnieszkę. Co do gry Halep to naprawdę mało ją obserwowałem, ale widziałem jak Errani grała z Pavlyuchenkova i nie jestem w ogóle zdziwiony, że tak szybko rozprawiła się z nią. Na korzyść Agnieszki przemawia to, że na kortach twardych Aga czuję się dość dobrze i to na pewno znacznie lepiej niż Simona (h2h 0:2 dla Agnieszki). Isia jest obecnie w lepszej formie, więc można nawet śmiało spróbować zagrać na nią dokładny wynik 0:2 @ 2.35 . Spotkanie na pewno będzie się oglądało przyjemnie, do czego zapraszam!
???? http://www.livesports.pl/mecz/noU66UYE/#szczegoly-meczu]Kerber A. - Jankovic J.[/url]
15.02.2014 15:30
@ 2.30 Bet365

Ja spróbuję tutaj w stronę młodszej niemki, która zmierzy się z Jeleną, która moim zdaniem jakoś specjalnie nie powala swoją grą (przynajmniej mnie). W Doha Andżelika miała łatwą drogę do półfinału, więc myślę, że dziś może nie i z łatwością, ale wygra to spotkania. Niemka ma teraz szansę zrewanżować się za spotkanie w styczniu, które przegrała 2:1. I gdyby tak się stało jak piszę teraz to Agnieszka zmierzy się z Niemką, którą liczę, że rozprawi szybko i wygra cały turniej - ten scenariusz pewnie dla wielu ludzi byłby najlepszy, jak i dla samej Isi ;) Swoją drogą Kvitova na własne życzenie przegrała z Jeleną, która dawała takie możliwości do przełamani, że to jest &quot;poezja&quot;, naprawdę. Dziś sądzę, że młoda Niemka to wykorzysta i wygra spotkanie (na pewno zawalczy o to bardzo). emil1702 napisał prawdę o Andżelice, ale dziś liczę na to, że ostatnie spotkanie nie będzie miało wpływu na przebieg dzisiejszego meczu. Może i słabszy jest, ale jeśli jej psychika wytrzyma, to Jelena naprawdę będzie miała ciężko, bo z returnami to ona ma czasem naprawdę ciężko - zwłaszcza po wygranym secie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Agnieszka Radwańska - Simona Halep @2,3✅✅ Bet365 Wszytko o czym pisałem się potwierdziło ????
Po tym co wczoraj zobaczyłem w meczu Simona - Errani z pełnym przekonaniem mogę dziś postawić na Rumunkę. Fantastyczny wczorajszy mecz z Włoszką, osobiście uważam że Sara lepiej gra w obronie od Agi, owszem Polka umie urozmaicić grę i na pewno zobaczymy dziś kilka efektownych drop schotów. Wczoraj pisałem o jakiś bólach Halep ale nic takiego nie ma miejsca, jest cała i zdrowa. Mało UE, mocne ataki, rozrzucające po korcie, bh po linii, świetny serwis. Dziś będzie niemiłosiernie atakować drugi serwis Radwańskiej po których Polka będzie mogła tylko wzrokiem odprowadzić piłkę. Spotkały się w zeszłym roku na clayu i Polka przegrała 1:2, tutaj jak wiadomo nawierzchnia zdecydowanie szybsza więc i ataki Simony będą efektowniejsze. W obecniej formie, Halep to TOP5 WTA po Serenie, Vice Na li, i Marii. Trzyma piłkę w korcie i jeszcze raz napisze, nie popełnia błedów na tym turnieju, który to aspekt przy tej stylistyce gry jest zabójczy dla przeciwniczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
osobiście uważam że Sara lepiej gra w obronie od Agi
Oglądałem wczorajszy pojedynek Agi z Wickmayer oraz z Lucic. Zupełnie nie zgadzam się z Twoim wpisem. Radwańska pokazała wczoraj kawał dobrego tenisa, zwłaszcza w obronie jej gra była znakomita. Halep dostanie kilka piłek na drugą stronę i moim zdaniem zacznie wywalać piłki w aut. Errani też jest dobra w defensywnie, niemniej jednak jest o wiele wolniejsza od Polki i powiem szczerze, oglądając jej spotkanie z Niculescu byłem pewien obaw o wynik, bo nie gra w Doha dobrze, do tego dochodzą spotkania gry podwójnej, gdzie Włoszka traci sporo sił i było to widać wczoraj w meczu z Halep. Aga pod każdym względem jest lepsza od Errani, no może doświadczenie z gry deblowej procentuje w lepszym zachowaniu przy siatce, jednak Polka też jest w tym przypadku dobra. Moim zdaniem, Aga grając kapitalnie w obronie, w pewnym momencie wyprowadzi z równowagi dobrze grającą Halep, która zacznie popełniać masę błędów i co przyczyni się do porażki Rumunki. H2H 3:1 dla Agi, na hardzie 2 wygrane. Ja gram w kierunku Radwańskiej, i z innej beczki w kierunku Kamila Stocha ???? GL

Aga 1.71 Pinnacle Sports⛔ Również ode mnie w pełni zasłużona reputacja dla Was Panowie, mieliście rację, jutro zapowiada się ciekawy finał, Angi też w dobrej formie.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Halep S. - Radwanska A. @ 2.75 Marathon ✅ HALEP!!!
A więc. Oglądając wczoraj Halep zastanawiałem się jak kurs mogą wystawić na nią w meczu z Radwańską, nawet myślałem o postawieniu jej w roli faworytki, choć to by było bardzo śmiałe posunięcie ze strony buków, ale myślałem, że na więcej niż 2.2 to nie ma co liczyć. Buki jednak początkowo się zagalopowały i wystawiły trochę wyższe kurs, a marathon z tym 2.75 to zaszalał totalnie. I nic dziwnego, że mamy tendencję spadkową na Halep i już kurs są w granicach 2.2-2.3, co ciągle jest sporym value, z prostego powodu. Halep jest fenomenalna ???? Wczoraj mecz z kosmosu. 6:2 6:0 z Errani, dla porównania niecały rok temu Halep przegrała z Errani 1:6 0:6. To pokazuje jaki nieziemski postęp zrobiła przez ostatni rok. Wracając do wczorajszego meczu to był to najlepszy występ w WTA w tym roku. Krótkie statystki. 70% trafienia 1 serwisu, 3 asy. 32 winnersy, 9 UE. WOW WOW WOW, sorry po prostu WOW. Tak grająca Halep to wciąga Williams nosem :p No okey bez przesady :p Choć jeśli za jakiś czas Halep zajmie miejsce Williams w rankingu to nikogo to zdziwić nie powinno. Już w tym momencie Halep spokojnie może myśleć o top5, potrzeba tylko trochę czasu i szczęścia. Wracając jeszcze do wczorajszego meczu, to Errani wcale nie zagrała słabo, też miała bilans na plusie, ale z Halep nie miała nic do powiedzenia. Każda krótsza piłka wykorzystywana, każdy słabszy serwis niemiłosiernie atakowany. Perfekcja w każdym calu. Mimo, że jest jeszcze młoda i na dobrą sprawę dopiero od roku jest w tej czołówce, to gra jeden z najmądrzejszych tenisów w całym turze, a doświadczenie, konsekwencja i pewność siebie jaka od niej bije jest po prostu niesamowita. Radwańska może się bronić jakiś rozpaczliwymi lobami końcem rakiety, na Halep to nie zrobi żadnego wrażenia, ona się nie podpala, nie musi kończyć wymiany 1 uderzeniem, potrafi przetrzymać rywalkę i zamiast 1 uderzeniem, spokojnie rozprowadzić akcję i zakończyć w 3 uderzeniach. Jest regularna, gra świetną długością piłki, a do tego świetna w ofensywie, genialnie dobiera kąty. Zawodniczka totalna. Nie ma dla niej żadnej różnicy czy gra z forhendu czy z backhendu, oba uderzenia na światowym poziomie. Mógłbym się jeszcze tak długo zachwycać nad Halep, bo na prawdę jest nad czym. I nie chodzi o to, że ona zagrała jeden pojedynczy dobry mecz z Errani, bo ona potrafi grać takie mecze z niesamowitą powtarzalnością, na długości paru meczów, całego turnieju, a nawet kilku turniejów z rzędu. Serio nie wiem co by musiała zagrać tutaj Radwańska, aby dobrać się do Halep. Do półfinału dostała awans praktycznie za darmo. W 1 rundzie tylko w 1 secie pomęczyła się trochę z Cirstea, w 2 rundzie prawie nie przegrała seta z kontuzjowaną Lucic, która kreczowała w 2 secie. Wickmayer grała z kontuzją i napieprzała co drugie uderzenie w 2 metrowy aut. Także na plus jest to, że się nie namęczyła, ale z drugiej strony ciężko złapać w takich meczach dobry rytm gry, a tutaj nie będzie czasu na wolne wchodzenie w mecz, bo zanim się Radwańska obejrzy może być już po meczu. Także podsumowując jednym zdaniem. Radwańska jest po prostu zbyt pasywną zawodniczką, aby mogła mieć powiedzieć z tak dobrze technicznie i taktycznie ułożoną Halep.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osobiście uważam, że Radwańska wygra. Jest bardziej regularna w swoich meczach, gra inteligentniej i prezentuje na turnieju równą formę. Do tego H2H na korzyść Polki. Warto dodać, że ta jedna porażka była przed Ronaldem Garrosem gdzie jak wszystkim wiadomo, Agnieszka na clayu nie gra zbyt często, a w Rzymie Rumunka doszła do samego finału. Tutaj są wszyscy zachwyceni meczem z Errani, fakt świetny tenis, ale w kobiecym tenisie rzadko ktoś gra genialne mecze pod rząd. Już z Beck, a przede wszystkim z Kanepi tak łatwo nie było. Radwańska wręcz przeciwnie, z rundy na rundę na tym samym solidnym poziomie. Co było na AO? Ivanovic pokonuje Williams i w następnym meczu odpada. Azarenka odpada z Polką po świetnym meczu, a Agnieszka w kolejnej rundzie gra beznadziejny mecz.
@Edit: Powinienem mieć bana na wypowiedzi w WTA . Wracam do ATP. Panom Majestro i abraxas leci w pełni zasłużona reputacja ode mnie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Angelique Kerber - Simona Halep @1,88✅✅ Pinnacle izzy ????
Idziemy za ciosem. Kursy już lecą i pewnie jeszcze polecą w dół na Simone. Nie ma co się dziwić, gra tutaj cudownie, wyśmienicie oh ahh... można się tylko zachwycać jej grą. Obrała już dwie zawodniczki głównie opierającą swą grę na obronie, Errani i Agnieszkę. Dzisiaj nie dała szans Polce, tak jak pisałem kilka postów wyżej piłka siedzi jej w korcie, mocne, rozrzucające ataki. Co jutro będzie z Kerber, która nie prezentuje takiej gry w obronie jak wspomniane przeze mnie wyżej zawodniczki ?
Wielki szacun gdyż Halep ma zabandażowana prawą nogę w okolicach kostki i nie biega na 100% gdyż ma problemy ze ścięgnem Achillesa. Nawet drop shoty dziś jej lepsze wychodziły od Agi nie pisząc już o passing shotach, które zagrywała w niesamowity, kątowy sposób. Spotkały się już raz, w 2009 gdzie w hali i górą była Simona więc miejmy nadzieje, ze pamięta leworęczny styl Kerber, zresztą wystarczy jak Simona zagra swoje, wierzy w swoje zagrania i nie dołuje się po znikomych błędach, to najważniejsze.
GL! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Kerber-Halep 2 @1.75
Forma Halep jest wyborna. Wlasciwie to wystarczyloby skopiowac fragment analizy z meczu Halep-Errani i chyba oddaloby to prawie cala idee. Halep same swietne mecze tutaj z Kanepi, Beck, Errani i Radwanska. Tak naprawde to poza tym nieszczesnym Achillesem Halep to nie widze przeszkod, zeby Rumunka miala nie wygrac. Jak juz wspominalem we wczesniejszych analizach przy mecz z Beck Rumunka zaczela dziwnie krecic noga w 2 secie, z Errani bylo gladko, wczoraj z Radwanska tez Rumunka poprosila o pomoc medyczna w trakcie 1 seta, ale ostatecznie z tej pomocy zrezygnowala, co wyszlo jej na dobre i skonczylo sie na tym, ze zagrala caly mecz od poczatku do konca z zabandazowana noga. To jest wciaz ten jeden problem, poniewaz pod wzgledem czysto sportowym Halep po prostu szaleje. To jest final jednak, wiec nie ma co sie oszczedzac, najbardzie prestizowy turniej jaki moze Rumunka wygrac dotychczas w swojej karierze. Halep moze sobie zrezygnowac z przyszlotygodniowego startu w Dubaju, jezeli uzna ze taka przerwa bedzie jej potrzebna, tutaj nie ma sie co oszczedzac. Chyba wiadomo ze kazdy rozsadny zagra u bukmachera krecz=zwrot, ale tutaj naprwde trzeba grac o triumf i prestiz w decydujacym mecz turnieju i ten mecz sie odbedzie sie w calosci w mojej opinii. Kerber gra bardzo dobrze, mysle ze na podobnym poziomie co Radwanska, wiec typuje wygrana Halep, ktora sportowo prezentuje sie tutaj wedlug mnie najlepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Finał Doha
Zwycięzca Kerber 2.10 bet365⛔????
Nie wiem co ta Kerber dzisiaj zagrała ale z tenisem to miało nie wiele wspólnego jeden z najgorszych finałów w jej wykonaniu,najgorszy jej mecz w tym sezonie,ale jutro z Ivanovic pewnie zagra fenomenalnie bo po co sie nadwyreżać w jakimś finale.Sprzedajne ścierwo

Bardzo długo zastanawiałem nad tym spotkaniem i wiem jedno każda da z siebie 200 % żadna nie odpuści ani jednej piłki,obie dziewczyny znalazły sie w finale zasłużenie Kerber wczoraj momentami grała jak z nut,wytrzymywała momentami długie wymiany i sadziła po liniach że Jankovic biedna nie mogła nic zrobić,Rumunka gra kolejny turniej życia jest nie do zatrzymania,Aga co prawda miała swoją szanse wczoraj,prowadząc 5;2 myślała pewnie że wygrała mecz od tego momentu jakby zeszło z niej powietrze a Rumunka zaczeła naciskać,nastapiła blokada i zaczeły sie baloniki przez środek kortu myśląc a nóż Halep sie podpali i zepsuje nie psuła mało tego narzuciła swój styl i 2 secie odleciała prowadząc 3:0.Dzisiaj z pewnością Niemka nie zlekceważy przeciwniczki i tak samo jak wczoraj z Jankovic wejdzie bardzo agresywnie od samego początku w mecz,dyktując swoje warunki.Kontuzja Halep utwierdza mnie w przekonaniu że Halep może pęknąć w pewnym momencie.Napewno będzie ciężej niż z Errani czy Radwańską.To jest finał Kerber potrafi bronić sie przed mega ciosami jak i skontrować kiedy trzeba wię napewno Niemka nie odpuści i na nią dzisiaj stawiam w finale przy całym szacunku dla wspaniałej postawy Halep w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom