>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, 10-16.02.2014

Status
Zamknięty.
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Sh.Zhang-Cetkovska 2 @2
Wydaje mi sie, ze Cetkovska ma wieksze szanse. Czeszka jako kwalifikantka pokonala Sloane Stephens i pierwszy set tego meczu byl naprawde dobry i grany na serio, bo w drugim Amerykanka strzelila focha i zaangazowanie jej bylo prawie zadne. Shuai Zhang dobrze grala w azji w ubieglym sezonie w drugiej czesci roku. Dzis wydac, ze zdecydowanie lepsza od Zanevskiej, ale jutro bedzie duzo trudniej. Cetkovska byla juz tutaj w Doha w 3 rundzie, co jest na pewno dobrym wynikiem, a Shuai Zhang to bardziej kojarzy mi sie z lepszym wynikiem w Dubaju a nie Doha, wiec typuje w strone Czeszki.

Pironkova-A.Beck 1 @1.5

Bulgarka zaczela rok naprawde dobrze, wygyrywajc swoj pierwszy turniej w Sydney. Dwa mecze kwalifikacyjne czyli duzy plus, doswiadczenie z Dohy z poprzednich lat tez jest w przeciwienstiwe do Niemki, wiec Bulgarka jest faworytka.
Mattek-Niculescu 2 @2.1
Bo Niculescu gra w Doha duzo lepiej niz w Dubaju. Rumunka byla nawet polfinalistak tego turnieju, mysle ze sie przygotowala. Wiadomo ze mecz z rywalka dzisiejsza to zaden wykladnik. Mattek wygala z Bouchard. Nie widzialem meczu. Amerykanka ma te swoje wyskoki formy, ale ja sie zastanawiam ile w tym wszytskim bylo niecheci Bouchard. Nie da sie grac dobrze przez caly rok zwlaszcza u kobiet i z takiego zalozenia wychodze, ze Bouchard potrzbna chcwila relaksu. Niculescu bedzie meczyc Amerykanke i mysle, ze ma szanse wygrac, ale ostroznie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Doha (Katar), twarda

&amp;


Beck A. (Ger) - Pironkova T. (Bul)

Typ: 2 1.52 Pinnacle Sports ⛔


Spotkanie 2 rundy WTA w Doha, pomiędzy Niemką, a Bułgarką. Obydwie przebrnęły przez 1 rundę, Pironkova dodatkowo grała jeszcze kwalifikacje, w 1 rundzie wygrała z Vinci w 2 setach. W tym samym stosunku Beck wygrała ze swoją rodaczką Barthel. Faworytem jutrzejszego spotkania jest Bułgarka, i nie ma się czemu dziwić. Początek sezonu w wykonaniu Pironkovej można śmiało napisać najlepszy w karierze, ba gra ostatnio swój najlepszy tenis w całej karierze. Zwycięstwo w Sydney przed AO, w Melbourne porażka w 2 rundzie ze Stosur, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że rozgrywała bodajże swój 10 mecz w ciągu 13 dni, do tego doszły potworne upały i lekki uraz, co przyczyniło się do porażki. Po przejściu bez żadnych problemów chciałem obejrzeć jej pojedynek z Vinci i przekonać się, czy forma z tourne po Australii pozostała. Zagrała dobre spotkanie, kontrolowała wynik przez cały pojedynek, mając niewielkie przestoje w grze, jednak, co najważniejsze popełnia mało niewymuszonych błędów, więc można śmiało stwierdzić, że forma z Sydney pozostała. Co do Beck, to opisywałem ją podczas 1 rundy AO, gdzie zmierzyła się z gorszą od siebie zawodniczką i pewnie wygrała, jednak w 2 rundzie już została rozgromiona przez Ivanovic. Później w paryżu gładka porażka z niżej notowaną Matric, więc póki co formą nie zachwyca. Ogólnie pod koniec tamtego sezonu zaskoczyła wszystkich i nawet samą siebie, docierając do finału w Luxemburgu na hali, jednak to by było na wszystko. Początek sezonu słaby i nic nie zapowiada się na poprawę, w 1 rundzie pokonała Barthel, jednak ta zawodniczka zupełnie jest pod formą i nie brałbym tego spotkania pod uwagę. Pironkova gra ostatnio dobry tenis, popełnia mało niewymuszonych błędów i jutro powinna pewnie pokonać Beck. Kurs warty grania, ja próbuję. Grały ze sobą raz, w tamtym roku w pamiętnym turnieju w Luxemburgu, gdzie Beck dotarła do finału, jednak w tamtym okresie zawodniczki były na zupełnie innych biegunach formy


&amp;


Mattek-Sands B. (Usa) - Niculescu M. (Rou)

Typ: 2 2.23 Pinnacle Sports✅


Strasznie dużo nerwów kosztowało Mnie spotkanie Bouchard z Mattek-Sands. Już nie będę się żalił na to, co zrobiła w tym spotkaniu Kanadyjka, mogłem się w sumie tego spodziewać, bo podróż kosztowała ją sporo sił, jednak mając piłki setowe i wyrzucając w aut piłkę, którą 90% zawodniczek by skończyło na pewno coś może nam wnioskować. Ponadto w prawie każdym gemie podwójne błędy serwisowe, sporo niewymuszonych błędów, i w dodatku 2 set grała stojąc w miejscu, jakby była obrażona na cały świat. Mattek-Sands nic szczególnego nie pokazała, wykorzystała po prostu humorki i niedyspozycje młodej Kanadyjki i awansowała do kolejnej rundy. Z Niculescu już o takich rzeczach nie będzie mowy. Widać, że Rumunka w stabilnej formie, łatwa 1 runda, jednak spotkała się tam z zawodniczką gospodarzy, która grywa tylko w ITF i otrzymała dziką kartę na ten turniej. W AO 3 runda i porażka z Makarovą, nawet uporała się tam z Lisicką. Przed Melbourne też dobre spotkania. Są to zawodniczki o podobnych umiejętnościach, jednak forma stabilniejsza po stronie Rumunki, bo Amerykanka ma sporo przestojów w grze, gdzie popełnia masę niewymuszonych błędów. Rumunka ma nie co słabszy serwis, jednak jest typową przebijaczką, dobrze grającą w obronie i taką zawodniczkę jak Amerykanka może szybko wyprowadzić z równowagi swoimi podciętymi zagraniami i będzie psuła masę piłek(patrz AO pojedynek z Lisicką). Dla Mnie lekka przewaga po stronie Niculescu i w tym kierunku uderzam, a bukmacherzy lekko przesadzili z kursami, uznając Amerykankę za nieznaczną faworytkę. Grały ze sobą tylko raz i pojedynek wygrała właśnie Rumunka i jutro powinno być podobnie. Pojedynek wyznaczono jako 2 na korcie nr 3, właśnie po spotkaniu Beck z Pironkovą.

Mattek wygala z Bouchard. Nie widzialem meczu. Amerykanka ma te swoje wyskoki formy, ale ja sie zastanawiam ile w tym wszytskim bylo niecheci Bouchard.
Mattek nic szczególnego nie pokazała, Bouchard zmęczona po podróży, bez treningu, na poczatku coś grała, później zepsuła niemal 100% piłkę setową i się zaczęło, przegrany set, od stanu 5:3 do 5:7 i cały 2 set stała w miejscu i była obrażona, jak na nastolatkę przystało


&amp;



Cepelova J.-Stosur S.

Typ: 1 (+6.5) Games 1.66 Bet365✅

Bet 365 lekko przesadził z wystawiłem linii na to spotkanie, dlatego korzystam, póki kurs nie poleci w dół. Krótko i na temat. Cepelova dobrze rozpoczęła turniej i w 1 rundzie pokonała wyżej notowaną i nieobliczalną Francuskę Mladenovic po dobrej jak na jej możliwości grze. W 2 rundzie wpadła na Australijkę Stosur, która po słabych meczach na początku sezonu w kolejnych spotkaniach gra co lepiej i powoli wraca do dobrej formy ze swoich najlepszych sezonów. W 1 rundzie zwycięstwo z Erakovic, jednak bukmacherzy przesadzili z linią +6.5, ok Samantha jest faworytką, jednak czy, aż tak bardzo? Nie sądzę, że Słowaczka gładko przegra i nie ugra przynajmniej 6 gemów, spokojnie ją na to stać. Stosur nie będzie grała na 100% swoich możliwości, bo już nie te lata i chce zachować siły na kolejne rundy, jeśli oczywiście awansuje. Do tego dochodzi na pewno lekkie zmęczenie podróżą z Australii, bo 8 i 9 Lutego rozgrywała tam spotkania w ramach pucharu Fed Cup, więc było mało czasu na trening i aklimatyzacje. Podsumowując, oczywiście faworytką Stosur, jednak linia +6.5 zostanie wg Mnie pokryta przez Słowaczkę, kto wie, jeśli zagra podobnie jak z Mladenovic to może nawet urwać Samanthe seta, ale o tym przekonamy się popołudniu. GL​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Kvitova- V. Williams 1 1,85 bet at home✅

W tym meczu skłaniam sie ku zwycięstwu młodej Czeszki. Osobiście nie wiem czemu buki wystawily takie kursy na ten mecz. Zarówno Petra jak i Venus nie mogą uważac początku tego sezonu za udany. I o ile słaba dyspozycja nie dziwi mnie w wypadku Amerykanki, która juz od pewnego okresu czasu gra poniżej wypracowanej na przełomie wielu lat renomy, to po Petrze można by sie więcej spodziewac z uwagi na jej uzasadnione aspiracje do bycie w top3. Obie zawodniczki są wszystkim doskonale znane. Grają dośc podobny, siłowy tenis. Na pewno za Petrą przemawia młodośc. Sądze, ze Petra powinna być już w formie na turnieje zarówno w Dausze jaki i w Dubaju, w którym w tamtym roku zdobyła tytuł, i że wzrost tej formy zostanie jutro potwierdzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Petra Kvitova-Venus Williams

Venus Williams 1.83 bet365 7/10⛔ 1:4 w trzecim secie,4 break pointy na 1:5 ah te baby


Spodziewałem sie wyrównanych kursów.Jak powszechnie wiadomo prędzej wyrośnie mi kaktus na głowie niż postawie na kórąkolwiek z Czeskich artystek tenisistek w szczególności na Kvitova.Zaufam Babci Williams. 1 runda bez histori gładka przeprawa,owszem zdarzały sie głupie błędy Venus,raz Amerykanka oddała podanie ale być może zlekceważyła przeciwniczke MArtic która obecnie ma mało wspólnego z dobrym tenisem ,wciąż gra słabo i szuka formy.w 2 rundzie Venus będzie musiała sie prawdopodobnie więcej napocić aby pokonać zawsze grożną i agresywną Kvitovą ale jeśli Czeszka zagra tak samo słabo jak podczas AO gdzie uległa Re re khumkum z Tajlandi już na samym starcie,Venus napewno to wykorzysta i wygra spotkanie.PRzyznam szczerze że dosyć ciężki typ bo nic nie wiem o dypozycji Kvitovej ponieważ to jej pierwsze spotkanie w tym turnieju ale mam nadzieje że jutro nie zagra meczu życia.Nie wiem jakie plany co do tego turnieju ma zacna Venus ale licze że przyjechała aby poza promowaniem swojej marki zajść jak najdalej w Doha i pokaże klase.

Simona Halep-KAia Kanepi

Kaia Kanepi 2.50 bet365 5/10 ⛔:-(

Kursy na Kanepi bez rewelacji ale nic dziwnego Rumunka spoczeła na laurach.
Simona końcówke sezonu 2013 miała wspaniałą a początek sezonu 2014 tragedia jak narazie.Nie bedę sie zagłebiał dlaczego tak jest że zawodniczka która miesiąc wcześniej grała jak z nut,ogrywała najlepsze na korcie,dobiła do 10 najlepszych tensistek świata nagle przegrywa z Mladenovic czy Keys,nie gra i nie walczy na korcie,jej bierność aż razi w oczy.Może coś Rumunka zacznie z tym robić chyba że chce jeszcze więcej meczy sprzedać.Estonka jeśli przyjeżdza na jakiś turniej to poto aby grać nie wydaję mi sie aby miała pożegnać sie z turniejem juz w początkowej fazie,z Lepchenko zagrała przyzwoicie,Amerykanka zawsze grożna.Kanepi powinna wygrać to spotkanie,jej forma obecnie bardziej do mnie przemawia i licze na jej wygraną.

Karin-Knapp-Jelena Jankovic[/SIZE

Karin Knapp 3,75 bet365 4/10⛔
+4,5 gema 1.90 bet365 9/10⛔

Włoszka spisuję sie całkiem przyzwoicie ostatnimi czasy,bardzo podoba mi sie je forma,wspaniale spisała sie w fed cup wygrywając gładko wszystkie mecze,uważam że wcale nie jest na straconej pozycji w starciu z chimeryczną Serbką ,skoro zdołała nawiązac walke z Szarapova podczas AO prawie wyrzucając ją z turnieju(bardzo niewiele brakowało do sensacji,) to dlaczego miałaby nie powalczyć z Jankovic o zwycięstwo.

Caroline Wożniacki-Yanina Wickamyer
over 18.5 gemów w meczu 1.72 bet365 7/10 ✅

H2h zdecydowanie na korzyść Dunki bez dwóch zdań,Caroline potrafi grać z Wickmayer,myśle że Dunka zamęczy ja samymi wymianami,po takim żałosnym kursie na Wożniacka nie ma sensu ryzykować i denerwować się zważywszy na fakt co ostatnio zagrała w AO z Muguruza przegrywając wygrany mecz,naprawde Wozniacka fatalnie wyglądała w tym spotkaniu,nie umiała wukorzystać przewagi, momentami wyglądała jakby dostała pierwszy raz rakiete do rece i nie widziała co ma z nią zrobić.Over gemowy z pewnościa,niewykluczone 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Simona Halep-KAia Kanepi

Kaia Kanepi 2.50 bet365 5/10

Kursy na Kanepi bez rewelacji ale nic dziwnego Rumunka spoczeła na laurach.
Simona końcówke sezonu 2013 miała wspaniałą a początek sezonu 2014 tragedia jak narazie.Nie bedę sie zagłebiał dlaczego tak jest że zawodniczka która miesiąc wcześniej grała jak z nut,ogrywała najlepsze na korcie,dobiła do 10 najlepszych tensistek świata nagle przegrywa z Mladenovic czy Keys,nie gra i nie walczy na korcie,jej bierność aż razi w oczy.Może coś Rumunka zacznie z tym robić chyba że chce jeszcze więcej meczy sprzedać.Estonka jeśli przyjeżdza na jakiś turniej to poto aby grać nie wydaję mi sie aby miała pożegnać sie z turniejem juz w początkowej fazie,z Lepchenko zagrała przyzwoicie,Amerykanka zawsze grożna.Kanepi powinna wygrać to spotkanie,jej forma obecnie bardziej do mnie przemawia i licze na jej wygraną.
Ja tu czegoś nie rozumiem. Przegrana z Keys w pierwszym meczu sezonu Halep, uważasz za ważny, baa sprzedany? Jakbyś popatrzył na wszystkich czołowych zawodników i zawodniczki, to myślę że 30-40% z nich swój pierwszy mecz sezonu przegrała.

Ćwierćfinał w AO w bardzo ciężkich warunkach, przegrała z późniejszą finalistką turnieju. To jest zły wynik? Słaby sezon?

Przegrana po zaciętym meczu (6-7 4-6) z (gospodynią turnieju w Paryżu) Mladenovic to też aż tak razi w oczy? Nie sądzę. Ten mecz rozgrywany był równo tydzień po odpadnięciu przez Halep z AO. Mladenovic ok, grała w mikście w finale, ale bez przesady, deble nie są aż tak męczące i długość rozgrywania meczów znacznie krótsza. W singlu Mladenovic pograła 1h i 43 min w AO.
Zmęczenie, zdolność do przestawienia się w czasie, gospodyni turnieju - to są czynniki których nie wziąłeś pod uwagę, uważając że sprzedała kolejny mecz.

Kanepi? Urwała seta słabiutkiej, bez formy Maszy, wygrała ze wspomnianą Lepchenko.

Nie zgadzam się z Twoją analizą. Nie mówię że nie wygra, ale analiza pisana pod typ.


Venus - Petra 2-6 6-2 (7) 6-7
Over 22.5 @1.90 ✅

Ciężko stwierdzić kto wygra ten mecz, czy Petra odpuści by grać w Dubaju (choć pieniądze podobne w obu turniejach 2.4 mln - 2.0 mln), czy zagra z kolei w tym roku świetny turniej w Doha, wiele niewiadomych. Jest jedno ale. Obie zawodniczki nie grały prawie miesiąc, Venus pokonała wczoraj Martic, rywalka nie z tej epoki. Na pewno będą chciały się &#39;rozgrzać&#39; przed następnymi dwoma tygodniami. Wątpię aby były w tak super formie, aby zdominowały swoją rywalkę w dwóch setach. Dlatego ja zagram over 22.5 @1.90, ale kuszące jest też powyżej 2.5 seta @2.20. Jednak bezpieczniejsza opcja jest ta po mniejszym kursie. We wszystkich dotychczasowych bezpośrednich meczach padały wyniki 2-1 w setach. Rozegrano 3 takie spotkania (2-1 dla Petry: 1-1 na kortach twardych; 1-0 na hali)

E.
Kolejny mecz zakończony wynikiem 2-1, po raz kolejny Petra okazała się lepszą zawodniczką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
paull 145

paull

Użytkownik
Pavluchenkova - Lucic Baroni
typ:Handicup -5,5 gema Lucic Baroni
kurs:1,85 UNIBET
4-6 1-6✅

Tak sobie myślę dlaczego bukom się wydaje, że zwyciężczyni turnieju Paryskiego poradzi sobie tak łatwo z weteranką kortów ? Nie ujmuje Rosjance dużego osiągnięcia w turnieju halowym ale każdy kto widział jej mecze zapewne dostrzegł zarówno świetne zagrania ocierające się o &quot;geniusz&quot; jak i banalne knoty. Nerwowość, chęć przygwożdżenia z każdej piłki a w konsekwencji piłeczka leci hen poza linię. Oczywiście sądzę, że Anastasia wygra ten mecz ale pokazała w 1 rundzie, że z zawodniczką od siebie gorszą traci koncentrację momentami i nie może się skupić. To może się okazać przydatne dla Mirjany. To już weteranka kortów. Ma świetny serwis, stara się grać prosto i skutecznie a co najważniejsze dla mojego typu nie da się wyprowadzić z równowagi. Rosjanka może bardzo namieszać nawet w pierwszej 10 WTA ale musi wygrywać bardziej zdecydowanie z lepszymi od Siebie zawodniczkami. Cóż według mnie jeszcze do tego nie dorosła emocjonalnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
1# Dominika Cibulkova - Alisa Kleybanova - 1 (1,22) zwrot



#2​

9/10

WTA - Doha
Caroline Wozniacki - Yanina Wickmayer
Caroline Wozniacki (1,28) Pinnacle Sports​

Tutaj pomimo niskiego kursu proponuję typ na Caroline Wozniacki która zaprezentowała się solidnie podczas Melbourne. Yanina Wickmayer to jedna nieobliczalnych tenisistek i nie mówię to w kontekście pozytywnym, ponieważ Belgijka potrafi przegrać z każdym ale wcale nie z każdym wygrać. Dziewczyna ta straciła u mnie uznanie już dawno temu. Ona potrafi przegrać każdą przewagę. Jest nieregularna a jej dyspozycja serwisowa to zagadka za każdym razem jak wychodzi na kort. To zapewne tajemnica nawet dla niej. Typuje zwycięstwo Dunki która powinna regularnością odbić wypunktować Belgijkę. Jeżeli Caroline będzie serwować tak dobrze jak w Melbourne powinna spokojnie ten mecz wygrać. Zupełnie nie przekonuje mnie zwycięstwo Yaniny z A. Petkovic. Niemka ma poważne problemy ze złapaniem rytmu. Zdarzają jej się dobre mecze jednak po kontuzji wciąż jej dyspozycja jest nierówna i nie potrafi jeszcze grać całych turniejów na wysokim poziomie. W Melbourne na hardzie odpadła już na dzień dobry z Rybarikova. Caroline Wozniacki z pewnością jest bardziej poukładaną zawodniczką od Petkovic.

Według mnie granie na Dunke po takim kursie mija się z celem,gra tutaj R1 a Yanina wczoraj zagrała naprawdę kapitalne spotkanie.Wickmayer zaimponowała swoją agresywną grałą przy czym popełniła naprawdę mało błędów własnych i gdyby nie serwis Petkovic wygrana byłaby dużo bardziej okazała.Belgijka wczoraj przede wszystkim zaskoczyła mnie swoją regularnością,mimo,iż grała agresywnie to nie wyrzucała piłek w aut a kończyła wymiany znakomitymi uderzeniami.Petkovic była kompletnie bezradna,ratował ją tylko serwis i jeśli dzisiaj Belgijka zagra podobnie to dla Dunki szans nie widze.Owszem Wozniacka będzie chciała &quot;przebijanką&quot; pokonać Yaninę ale Petkovic również próbowała tak wygrać i wiadomo jak to się skończyło.Dodatkowo Wozniacka w mojej opinii ma nieco słabszy serwis niż Niemka co również może przechylić szalę na korzyść Yaniny.Po takim kursie zdecydowanie bym tego nie tykał a raczej brał +5,5 po 1,83 w Bet365 na Wickmayer ;)
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Simona Halep-KAia Kanepi
Kaia Kanepi 2.50 bet365 5/10
Kursy na Kanepi bez rewelacji ale nic dziwnego Rumunka spoczeła na laurach.
Simona końcówke sezonu 2013 miała wspaniałą a początek sezonu 2014 tragedia jak narazie.Nie bedę sie zagłebiał dlaczego tak jest że zawodniczka która miesiąc wcześniej grała jak z nut,ogrywała najlepsze na korcie,dobiła do 10 najlepszych tensistek świata nagle przegrywa z Mladenovic czy Keys,nie gra i nie walczy na korcie,jej bierność aż razi w oczy.Może coś Rumunka zacznie z tym robić chyba że chce jeszcze więcej meczy sprzedać.Estonka jeśli przyjeżdza na jakiś turniej to poto aby grać nie wydaję mi sie aby miała pożegnać sie z turniejem juz w początkowej fazie,z Lepchenko zagrała przyzwoicie,Amerykanka zawsze grożna.Kanepi powinna wygrać to spotkanie,jej forma obecnie bardziej do mnie przemawia i licze na jej wygraną.
Pozwolę się nie zgodzić z twoimi spiskowymi teoriami. Kursy na Halep to świetna promocja, a Rumunka jest rewelacyjna i na tym by można zakończyć pisanie o tym typie. Co z tego, że przegrała z Mladenovic? Jako jedyna z ćwierćfinalistek AO zagrała w Paryżu od razu po samym AO. Może nie było to jakieś logiczne posunięcie, bo jak sama mówiła ubiegły sezon bardzo wiele ją kosztował i w tym nie będzie grała z taką częstotliwością jak w poprzednim, ale przyjechała na turniej, przegrała, co zaskoczeniem nie jest i koniec tematu. Porażka z Keys w pierwszym turnieju, gdzie każdy sobie gra jak chce, na pewno nie na 100% też niczym szczególnym nie jest, tym bardziej jak mówiłem musiała odpocząć po ubiegłym sezonie i wiadomo, że na pierwszy turniej nie będzie się specjalnie przygotowywać. A Keys podobnie jak Mladenovic są to jedne z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia, także trochę szacunku. Na Szlema była gotowa, bardzo dobry turniej, osiągnęła swój pierwszy ćwierćfinał Szlema, na Doha też będzie gotowa. Czasu na odpoczynek i spokojny trening było sporo, także możemy spodziewać się dobrego występu Simony. A jest on o co najmniej klasę lepszą zawodniczką od Kanepi. Lepchenko zagrała przyzwoicie i Amerykanka zawsze groźna? Lepchenko przez ponad rok nie zagrała ani jednego dobrego meczu, także aż taka groźna jednak nie jest.
Halep Simona - Kanepi Kaia @ 1.57 bet365 ✅
Nie rozumiem, też typów na Niculescu. Skupiacie się na tym, że niby Bouchard zagrała słabo i przez to Mattek też jest słaba. Serio? Zwycięstwo 7:5 6:1 z półfinalistką Szlema to aż taka tragedia? Bouchard miała słabszy mecz, ale nie należy umniejszać sukcesu Mattek. Gra ona w tym sezonie bardzo dobrze. Jak na razie miała sporego pecha do losowań. Brisbane 1 runda Petkovic, Sydney Bouchard, Radwańska, obie pokonane, i porażka przez krecz z Keys. AO - 1 rundka Sharapova, Pattaya - 1 runda Pliskova nazwisko może trochę mniej głośne, ale Czeszka ma rewelacyjny początek sezonu, a w tym turnieju doszła do finału. Tutaj też kolejne ciężkie losowanie, bo znowu Bouchard w 1 rundzie, ale udało się ta przeszkodę przejść i teraz na pewno jest spora motywacja na zajście w tym turnieju jak najdalej. Także pełna koncentracja i walka do upadłego w tym turnieju, bo znając szczęście Amerykanki w kolejnych turniejach w 1 rundach będzie miała Azarenka, Sharapova i Williams. Forma jest, może nie taka jak w 1 połowie ubiegłego sezonu, ale też dobra. Mattek nie gra tak jak Lisicka cały czas w jednym rytmie i jak coś przestaje funkcjonować to pojawiają się seryjne błędy. Potrafi zmienić rytm gry, zagrać bardziej kąt-owo, świetna przy siatce. Świetny return i przy patologicznym serwisie Rumunki to będzie kopalnia punktów i uderzenie do ustawienia sobie kontroli nad wymianami. Wszystkie atuty Amerykanka ma w swoich rękach i powinna tutaj spokojnie wygrać.

Mattek Bethanie
- Niculescu Monica @ 1.72 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Cirstea Sorana-Mihaela - Radwanska Agnieszka
1 (+5.5games)
2.1
PinnacleSports

Cirstea - tenisistka z Rumunii, zajmująca 26.e miejsce w rankingu WTA zmierzy się z naszą reprezentantką Agą Radwańską, która aktualnie plasuje się na czwartej pozycji w rankingu. Nie sądzę, by Isia łatwo i szybko rozprawiła się z rywalką. Rumunka w pierwszej rundzie pokonała bardzo dobrze spisująca się w obecnym sezonie Kudryavtsevą, dlatego sądzę, że nieco krwi napsuje i Radwańskiej. Dla Agi to będzie pierwszy mecz w turnieju, więc nie powinna zbytnio forsować gry. Cirstea to utalentowana zawodniczka i wcale bym się nie zdziwił gdyby urwała seta, a handi gemowe powinno zostać pokryte bez problemu.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Doha (Katar), twarda
&amp;

Niculescu M. (Rou) - Errani S. (Ita)
Typ. 2 1.40 Pinnacle Sports✅ Było ciężko, ale do przodu
Nie przepadam za grą Sary Errani, jednak w tym przypadku jestem spokojny, co do pewnego zwycięstwa Włoszki. Errani miała wolny los w 1 rundzie, w 2 zmierzyła się z Hsieh, którą gładko pokonała w 2 setach w ciągu godziny. Pomalutku wraca do swojej optymalnej formy, po bardzo słabym tourne po Australii. W Paryżu finał i porażka ze znakomicie grającą w tamtym turnieju Rosjanką Pavlyuchenkova, tutaj gładka wygrana z Hsieh, teraz spotka się z Rumunką Niculescu, która pokonała po 3 setowym boju Amerykankę Mattek-Sands. Miałem okazję pisać analizę do tego pojedynku, stawiając w tym przypadku na Niculescu, i się nie pomyliłem. Masę przełamań z jednej jak i drugiej strony, jednak tak jak wspominałem Niculescu była bardziej odporna psychicznie od rywalki, która znana jest z tego, że często główka nie pracuje najlepiej i psuje seriami masę piłek. Jutro jednak już dla Rumunki będzie o wiele ciężej. Obie zawodniczki cechuje podobny styl gry, jednak w tym przypadku o wiele lepsza jest Włoszka. Gdyby Niculescu była zawodniczką, której gra oparta jest przede wszystkim na sile, to bym się zastanawiał nad typem, jednak Rumunka posiada słaby serwis i jest jak już wcześniej wspominałem, typową przebijaczką, która lubi długie wymiany i nie kwapi się do szybkich ataków. Włoszka jest o wiele bardziej doświadczona, na pewno wykorzysta niedyspozycję serwisową rywalki i będzie miała masę szans na przełamania, tak jak dzisiaj Amerykanka, jednak Rumunce będzie już o wiele trudniej przełamać Włoszkę, która może i ma nie za mocny serwis, jednak doskonale gra w obronie i wszystkie zagrania w jej wykonaniu są przemyślane. Podsumowując, Errani jest w tym momencie lepszą zawodniczką, pomału wraca do swojej optymalnej formy, posiada większe doświadczenie, w tamtym roku 1/4 finału w jej wykonaniu, więc chce przynajmniej powtórzyć ten wyczyn, dzisiaj Niculescu się udało i wygrała, jednak jutro rywalka z górnej półki i zapowiada się na gładką porażkę. GL

&amp;

Lucic M. - Radwanska A.
Typ. 1 (+7AH) Games 1.90 Pinnacle Sports Zwrot​
Krecz Lucic przy stanie 4:6, 1:0, szkoda
W tym przypadku również zaskoczył Mnie bardzo niski kurs na Agnieszkę i linia gemowa w kierunku doświadczonej, 32 letniej Chorwatki, która zaskoczyła chyba wszystkich i przede wszystkim samą siebie docierając już, po przejściu przez kwalifikacje, do 3 rundy w Doha. Swoje najlepsze sukcesy odnosiła, uwaga w 1997-1999 roku, czyli na początku swojej kariery tenisowej, gdzie znajdowała się w czołowej 100 rankingu WTA, obecnie 110 miejsce. W Doha wyeliminowała już Meusburger, wczoraj zwyciężczynie turnieju w Paryżu, Rosjankę Pavlyuchenkova. Rywalki albo zagrały słabe spotkanie, albo uraz nie pozwolił im dalej kontynuować meczu, jednak nie zmienia to faktu, że Chorwatka przeżywa tutaj swoją drugą młodość i rozgrywa fajne spotkania. Teraz Lucic-Baroni zmierzy się z naszą rodaczką, która po AO udała się na Puchar Fed Cup, i dzięki Radwańskiej, Polki pokonały Szwedki. W Doha w pierwszej rundzie wolny los, w drugiej wygrana wczoraj pod wieczór z Rumunką Cirstea w 2 setach. Oczywiście Aga to poziom wyżej od swojej rywalki, jednak już nie takie rzeczy się działy w tym turnieju, i nie sądzę, że Chorwatka przegra gładko to spotkanie. Nie zdziwi Mnie nawet, jeśli Chorwatka ugra seta, bo pokazała już , że jest w stanie powalczyć i nawet wygrać z lepszymi zawodniczkami. Podobnie jak w przypadku meczu Cepelova - Stosur, skłaniam się ku postawieniu na HG w kierunku Lucic-Baroni. Linia w moim mniemaniu lekko przesadzona, sądzę, że Chorwatka spokojnie powinna ugrać 6 gemów, przy 5 zwrot, jednak nie sądzę, że po raz kolejny sprawi niespodziankę i wygra. Dla lubiących ryzyko kurs 3.84 na wygranie seta przez Chorwatkę. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Wickmayer-Cepelova 1 @1.55
Belgijka sie niewatpliwie przygotowala do turnieju. Bardzo dobry mecz z Wozniacki, wiec sadze ze jutro tez wygra. Cepelova ma jeszcze relatywnie malo wystepow w takich turniejach jak Doha. Nie wiem jak tam do konca wygladal ten mecz Cepelovej ze Stosur, gdyz patrzylem na inne spotkania, ale chyba Stosur jednak nie do konca wygladala tak jak miala.

Halep-A.Beck 1 @1.28

Niemka zaskoczyla mnie in plus dzisiaj, chociaz transmisje z tego meczu chyba nie bylo. Halep na pewno mysli, zeby w koncu jakos solidniej zapunktowac. Zreszta dobrze sie tutaj Halep czula zawsze. Dzis mecz z Kanepi na przyslowiowe noze, wiec jutro spodziewam sie wygranej Rumunki. Do kombinacji ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
paull 145

paull

Użytkownik
Kvitova - Safarova
typ:Over: 21,5
kurs:1,83 Bet365
7-6 5-7 6-2= 33 ✅

Aż nie chce mnie się wierzyć, że ten mecz potrwa jakąś godzinę, dziewczyny będą lekko zroszone potem i będą mogły szybko pójść pod prysznic. Dlaczego ? Wczoraj śledziłem - niestety nie oglądałem - oba mecze dwóch pań. To co zrobiła Petra zacznie być chyba jej specjalnością zakładu. Mieć piłkę meczową przy 5:4 i czekać z tym do Tiebreaka.:-| Pani niedoszła Berdychówna również nie lepsza. Naliczyłem w tamtym meczu 13 przełamań o samych breakach nawet nie wspomnę. Za moim typem przemawia również to, że w ostatnich 5 meczach rozegranych przez Czeszkę wszystkie to trzy setówki. Nie ważne czy z lepszą od Siebie zawodniczką czy z gorszą. Dziewczyna chyba uwielbia długie mecze. Poza tym, sama Petra chyba nie jest w najlepszej formie. Mecz z Venus był pierwszym od sromotnej porażki z Tajką Khumkum. Nie ma szans na to aby odzyskała wigor i formę. Nawet jaskółka jaka była niewątpliwie wygrana w mękach z Amerykanką nie świadczy o niczym. Nie wiem kto wygra ten mecz. Mam nieodparte wrażenie, że potrwa dłuuuugo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Halep Simona -1,5 seta - Beck Annika @ 1.72 Pinnacle ✅
Przewiduję tutaj bardzo łatwe zwycięstwo Halep. Wczoraj miała ciężką przeprawę, ale po dobrym wyrównanym meczu pokonała Kanepi. Estonka to groźna zawodniczka, która jest bardzo ofensywnie usposobiona i posiada ogromną siłę uderzenia, dzisiaj przed Halep zupełnie inna rywalka. Według mnie dużo dużo łatwiejsza. Beck bardziej bazuje na regularności i na małej ilości błędów niż na dążeniu do bezpośredniego wygrania punktu. I z taką rywalką Halep sobie bez problemu ułoży grę na korcie i przejmie całkowitą kontrolę. Beck nie posiada siły uderzenia, ani mocnego serwisu, aby zrobić jakąś krzywdę Rumunce. Halep mimo, że objawiła się nam w pełnej okazałości dopiero rok temu, to jest to jedna z mądrzej grających zawodniczek, bardzo konsekwentna i regularna. Forma jest, droga do półfinału otwarta, a nawet zwycięstwa w całym turnieju nie wykluczam, ale do tego trzeba oszczędzać siły i nie bawić się z takimi słabymi rywalkami jak Beck, dlatego jakiś pogrom jest tutaj bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Halep-Errani 1 @1.5
Z jednej strony fajny typ, z drugiej pod koniec meczu zrobilo sie male &quot;ale&quot;. Halep wczoraj z Beck mega mecz w 1 secie. Od razu wygrana Niemki nad Pironkova przestal dziwic. Smialo mozna powiedziec, ze typ na Rununke sie wyklaryfikowal w trakcie meczu. W drugiej czescie 2 seta Rumunka zaczela jednak krecic dziwnie stopa poczas przerw i oczuwac Achillesa. W wywiadzie po meczu zaznaczyla, ze niby ok, ale odczuwala bol. Mysle, ze Rumunka spokojnie zagra i nic z tego nie bedzie niedobrego, czyli nie wplynie na dyspozycje Halep, poniewaz forme sportowa ma przednia. Oczywista oczywistoscia jest, ze potrzebny jest bukmacher krecz=zwrot. Jezeli cos bedzie ie tak to szczerze watpie, ze Halep pociagnie mecz do samego konca. Od strony sportowej Halep na ta chwile moim zdaniem prezentuje sie duzo lepiej.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Cześć Wszystkim, ja z taką sprawą.
Oglądałem mecz Agnieszki z Cirsteą, nie oszukujmy się - długo Aga wchodziła w mecz i nie wyglądało to najlepiej. Wczoraj z Lucic też w 1. secie się troszkę męczyła, krecz - Nasza grała krócej, ok.
Oglądałem jednak mecze Wickamyer z Petkovic częściowo z Wozniacki, no to dziewczyna jak się zepnie to jest w stanie powalczyć z TOP3.
Reasmując, czy tylko mi się wydaje, czy zakłady typu +5,5 gema na Wickmayer, czy zakład, że ugra 1. seta conajmniej, to nie jest dzisiaj bardzo dobra inwestycja ?
Chciałem spytać o opicię kogoś siedzącego w tym temacie, z góry dziękuję, pozdrawiam.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Doha (Katar), twarda

&amp;


Wickmayer Y. (Bel) - Radwanska A. (Pol)

Typ. 1 (+6AH) Games 1.71 Pinnacle Sports ⛔


Gdyby nie wczorajszy krecz i problemy zdrowotne Chorwatki, to mój typ na handicap gemowy zostałby spokojnie pokryty. Lucic rozgrywała dobry mecz, przysparzając sporo kłopotów Naszej rodaczce, mając nawet przełamania na 5:4 i własny serwis w zapasie, który był wczoraj na bardzo wysokim poziomie. Niestety Chorwatka doznała urazu pleców i nie mogła dalej kontynuować spotkania. Teraz Aga w 1/4 finału zmierzy się ze znakomicie dysponowaną w tym turnieju Belgijką, Wickamayer, która po bardzo słabym tourne po Australii, rozgrywa na prawdę dobre zawody w Doha. Zupełnie byłem zaskoczony grą i wynikami jakie osiąga tutaj Belgijka, gładkie wygrane z takimi zawodniczkami jak Petkovic czy Wozniacka, nawet przy słabszej ich formie, robią wrażenie. Wczoraj z ciekawością obejrzałem spotkanie z Cepelovą, i gra Belgijki zrobiła na Mnie spore wrażenie. Oczywiście nie obyło się bez przestojów w grze, cały pierwszy set przespany, jednak nie podłamała się i wygrała kolejne dwie partie i w konsekwencji cały mecz, pokazując kawał dobrego tenisa. Agi nie będę opisywał, wiadomo, jeśli awansuje do 1/2 finału w poniedziałek stanie się 3 rakietą świata i wyprzedzi Azarenkę, która z powodu kontuzji zrezygnowała z gry w Doha. Motywacja duża, ale czy aby na pewno będzie to ładna przeprawa dla Polki? Wczoraj Lucic z Agą zagrała dobrze, z wyjątkiem swojego pierwszego gema, Adze było ciężko przełamać serwis rywalki, który funkcjonował bardzo dobrze, plus mało niewymuszonych błędów rywalki i mało brakowało, bo Chorwatka miała już piłki na 5:4 i własny serwis, jednak doświadczenie Agi zrobiło swoje. Niemniej jednak w 2 rundzie też kłopoty w pierwszym secie z Cirstea, gdzie broniła już 2 piłek setowych, ale ostatecznie wygrała. Wickmayer rozgrywa tutaj dobre zawody, i jeśli utrzyma tak wysoki poziom jak z ostatnich swoich meczy, to może sprawić duże problemy Radwańskiej. Bukmacherzy znowu wystawili fajną linie gemową, dlatego ja korzystam. Mam nadzieję, że Belgijka nie powróci do swojej formy z początku sezonu, tego się tylko w części obawiam , tylko zagra swoje, a taką grą spokojnie stać ją na urwanie seta, a nawet przy wzniesieniu się na szczyt swoich możliwości nawet jest w stanie wygrać, bo nie takie rzeczy już w tym roku się wydarzyły w Doha. Dla Mnie hc zostanie spokojnie przez Wickmayer pokryty. GL
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Petra Kvitova win 2,37 bet365

Kurs do grania.Masówka już poszła na Serbke super kurs dobije może do 2.50.Gdyby był poniżej 2 to nie ma opcji abym to ruszył.Dla mnie to co zagrała w końcówce 3 seta z Venus szacun.Tie break ja piderdu jakie ona piłki odgrywała.Dobrze że skontrowałem na Petre po 6 kursie przy stanie 1:4 dla Amerykanki bo bym fajnie umoczył na Venus,Petrunia wygrała przegrany mecz widać że mentalnie jest dużo lepiej z Czeszka niż kiedyś.Kvitova zagrała ostatnie 2 spotkania w 3 setach ale chyba nikt nie przypuszczał że upora sie z Venus gładko i przyjemnie w 2 setach tak samo jak z Safarova obie bardzo grożne zawodniczki czego nie moge powiedzieć o rywalkach Jankovic.Jankovic wygrała szybko z Knapp która grała bardzo słabo jak na jej możliwości a Kleybanova to wiadomo,z tego co widziałem błąd gonił błąd, długo czasu jeszcze minie zanim wróci do jakiejkolwiek formy o ile wróci.Pamiętam kilka turniejów kiedy Kvitova bardzo się męczyła w początkowej fazie turnieju ale z dużo gorszymi rywalkami i co ciekwawe w efekcie wygrywała turniej albo dochodziła bardzo daleko.Wydaje mi sie że z Jankovic powinno pujść łatwiej niż z Safarova wbrew pzorom.Przed spotkaniem proszki uspokajace bo Petra czasami może do zawału doprowadzic swoja grą:grin::grin:
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Simona Halep - Sara Errani @2,56⛔⛔ Pinnacle wow, oczywiście dla Halep
Nie widzę tutaj szans dla Rumunki. Włoszka po słabym występie w Australii wróciła do świetnej gry w Europie, finał w paryskiej hali. Zwykle co roku słabsze wyniki w Australii i na samych AO a później powrót na właściwą drogę. Z Simoną spotkała się zeszłego roku w Miami gdzie rozgromiła ją 6:1 6:0. Wiadomo, wtedy Rumunka dopiero pukała do bram czołówki WTA ale zawsze to jakiś wyznacznik, że gra Sary jej nie leży. Halep narzeka tutaj dodatkowo na jakiś ból. Wytrwałość i systematyczność w obronie Errani dzisiaj przyniesie efekt na siłowy tenis Simony. Kurs na Włoszkę zdecydowanie przesadzony.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Errani / Vinci wygrają @ 1,33 Betclic ✅
Półfinał turnieju gry podwójnej w Ad-Dausze. Starcie najlepszej pary świata czyli Errani / Vinci z Jeleną Janković i Alisą Kleybanovą, które grają ze sobą po raz pierwszy.
Para Włoska ten sezon jak dotychczas ma świetny, zwycięstwo w Australian Open, finał w Sydney, półfinał turnieju w Paryżu - zapowiada się świetny sezon. Wczoraj Errani z Vinci rozegrały swój pierwszy mecz w Katarze. Panie pokonały całkiem groźną parę Raymond Zhang w dwóch zaciętych setach. Włoszki lubią grać w Doha, bronią tutaj tytułu z ubiegłego roku. Cóż więcej o Paniach pisać..
Janković i Kleybanova nie są przewodzącymi postaciami w kobiecej grze deblowej, obie grają bardzo mało i bez lepszych wyników. Trudno coś osiągnąć bez stałej partnerki. Kleybanova przed rozbratem z tenisem całkiem nieźle współpracowała z Galinką Voskoboevą, jednak było to dobre kilka lat wstecz. Janković w zeszłym sezonie miała przebłyski, takie jak turniej w Toronto, jednak tak jak pisałem wyżej - jej potrzeba stałej partnerki na wysokim poziomie.
Gdyby nie wczorajsze zwycięstwo Janković i Kleybanovej nad fatalnie grającymi Amerykankami Kops/Spears kursy byłyby zdecydowanie niższe. Ja decyduję się skorzystać z tej &quot;promocji&quot; bo na prawdę warto. Errani z Vinci trzymają poziom od początku tego sezonu i aby je pokonać to potrzeba solidnej pary!
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Sara 2.50⛔ Z Sarry nie było czego zbierać, Monika ją wykończyła i te debilne deble z Vinci, które ją wykańczaja, po co ? Simonka wróciła do jesiennej formy, czemu tak nie grała w Melbern?
Sara wytrzymała wczoraj tenis życia Moniki. Monika grała jak natchniona. Wiadomo, że ten jej &quot;siekerkowy&quot; forhend jest nieco kuriozalny, ale mi sie bardzo podoba. Wiele zawodniczek nie potrafi sobie z nim poradzić...Włoszka bardzo mi się podoba. Jest wytrwała, niesamowicie zmotywowana. Jej ściana jest z żelaza! Ile wczoraj trzeba było mieć cierpliwości żeby zmęczyć Monike. Simona jakoś mnie czasami irytuje. Po euforii z zeszłego sezonu mało co zostało. Simona mnie nie przekonuje. W Doha lekko sie odrodziła...ale to nie wystarczy na włoszkę. Z Kanepi na farcie...z Niemką wczoraj też nie było lekko. Włoszka to ściana a styl Simony wyjątkowo będzie pasował Sarze. Simona gra płasko i średnio mocno z głębi...to pomże rozwinąć skrzydła Włoszce.


Angi 1.20✅

Niemka bardzo mi sie podoba. Już w Fed Capie grała rewelacyjnie! Jest zdrowa, skoncentrowana. Nie stroi żadnych fochów jak to kiedyś bywało...Cetkovska ma w nogach sporo spotkań...to że wygrała z Li to nic nie znaczy...forme chinki nie komentuje, czeszka już swoje zrobiła...
Angi zagrała swoje, czeszka była wykończona...

Aga 1.15✅ Aga zagrała swoje, Wiki w dalszym ciągu potencjał ogromny ale głowa w dalszym ciągu tragedia...
Janka też zrobiła swoje. W końcu się odbiła od dna. Bardzo lapidarnie - będzie strzelać, strzelać aż w końcu sie &quot;zastrzeli&quot;. Iska jej odda na drugą stronę wszystko...i po mału będzie realizować swój tenis!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom