>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha, Acapulco 23.02-28.02.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ktoś mi wyjaśni co to za wały są kręcone w Doha? Mecze Muguruzy z Makarovą i Suarez Navarro ze Svitoliną odwołane, mimo że wszystkie zawodniczki są zgłoszone do turnieju i wystąpią (lub wystąpiły) w swoich meczach. Nagle po zmianach parę tworzą Muguruza i Suarez Navarro, po czym młodsza z Hiszpanek kreczuje po bardzo wyrównanym pojedynku w 1 secie, nie dając wcześniej jakichkolwiek oznak problemów ze zdrowiem. O co tu do jasnej cholery chodzi? Jeżeli Muguruza, która występuje na co dzień w parze deblowej z Carlą, zagra dzisiaj kolejny mecz na 100%, to będzie to dla mnie prawdziwe kur**stwo. Jeśli Garbine faktycznie ma jakieś problemy problemy, to zwrócę jej honor.
A w meczu Dulgheru - Cornet spodziewam się powyżej 21 gemów. Tyle z mojej strony.
Mi się wydaję, że wszystko to jest spowodowane wycofaniem się Simony Halep z turnieju, która była wpisana na listę startową zawodniczek w Doha, stąd pojawiły się te przetasowania w drabince. Rumunka wygrała w Dubaju, a znana jest z tego, że kolejne zawody odpuszcza, lub w ogóle z nich rezygnuje.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Doha, round of 16, hard
Williams - Zahlavova Strycova
3 sety @2,29
betsson ✅✅✅ 7-5,3-6...

Venus zaczeła tutaj turniej od trzy-setówki z Dell&#39;Acque , turniej wcześniej w Duabiu zaliczyła R16 gdzie raz wygrała z Bencic w dwóch setach (gładko tracąc bodajże 3 gemy ) oraz wtopiła z Safarova w dwóch setach . Strycova turniej rozpoczeła od zwycięstwa z Lisicki 7-5,6-4 , w Dubaiu ograła pewnie Beygelzimer bo innego wyjścia tutaj nie było i poźniej już tylko pewnie przegrała z Pliskova . Lubie pograć takie typy , ale wyłacznie w turniejach rankgi WTA bo tutaj dzieje się wszystko i dziś sądze , że jedna jak i druga dadzą sobie po strzale bo Strycova jest bardzo solidna a Venus dla mnie jest nieobliczalna , gdzie gra świetny tenis w jednym secie a w drugim wypieprza piłki daleko w aut i dlatego taki typ na dziś .
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Panowie co powiecie o jutrzejszym meczu naszej Agnieszki? 3.0 na Pennette kusi trochę, chociaż w sumie Isia miała teraz trochę wolnego i pewnie trochę formę odzyskała.
Od siebie polecę piękna Carle po 1.83.. Grały z Czeszka niedawno i wyraźnie wygrała. Dzisiaj tylko jeden set nie powinna być zmęczona
Tutaj może by różnie. Agnieszka ma Bardzo słaby serwis, szczególnie było to widać w Krakowie. Piłki latały z prędkością 115 km/h, to jest poziom skrzatów (do 12 lat).
Agnieszka może pokonać Flavię, technicznie jest lepsza, lepiej czuje piłkę, jeżeli zagra mądrze - wygra.
Flavia potrafi grać i jest waleczna, co udowodniła ostatnio Kuzniecovą. Ale czy to wystarczy na Isię ? W Indian Wells Agnieszka miała kontuzję, więc tamten finał się nie liczy.
Dla mnie to jest mecz na over gemowy - powyżej 20 gemów jutro pewnie wezmę w ciemno.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Hradecka @ 2 bet365 ⛔
Trafiłem na ten mecz przypadkiem robiąc kupon na noc. Nie cierpię grać WTA bo to cyrk na kółkach jednak tutaj spróbuję szczęścia. Kurs w sumie na Hradecka jest marny, zresztą i tak już po spadkach, ale wydaje mi się że warto się nad nim pochylić. Errani jest po wygranym turnieju, niby wyniki prócz jednego meczu po 2-0 ale z kim ona tam grała...dodatkowo tak straszliwie męczyła bułę serwisowo że oglądać się tego nie dało. Na cegle jak wiadomo serwis aż takiej różnicy nie robi, zwłaszcza u kobiet, jednak tutaj już gramy na hardzie więc będzie inaczej. Hradecka ostatnio coś tam pogrywa w tym roku kilka fajnych meczy i nazwisk na rozkładzie, przytaczał nie będę bo można łatwo sprawdzić. Jedyne co musi dziś robić to trzymać serwis, bo okazje na przełamania baloników Sary pojawią się z pewnością, nie dać się Włoszce rozbujać, skracać wymiany i będzie ok. Errani dodatkowo tak jak wspominałem po wygranym turnieju, a jak wiadomo czasem w takich okolicznościach następny turniej się olewa, punktów też nie broni...zgarnia wpisowe i leci do domu. Moim zdaniem warto spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
agnieszke mam ze zagra 3 sety bo penneta na pewno zepnie poślady o ile nie wygra bo u agi nie widzę żadnej takiej iskry do zapierd.... Na korcie gralem to w odssring później dopisze kurs ale jest cos kolo 2,5 . Sorry za maslo lekkie ale pisze z telefonu
⛔
e.:jednak się przeliczyłem ; - )
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Aga 1.47 Pinnacle Sports✅

Krótko, bo zaraz uciekam do pracy.
To prawda, Radwańska gra w ostatnim czasie poniżej oczekiwań, ale co skłoniło Mnie, żeby zagrać na Polkę? Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że Polka po raz kolejny odpadnie na początku turnieju, mimo, iż forma pozostawia wiele do życzenia, to moim zdaniem tym razem się zepnie i przynajmniej dzisiaj wygra. W Dubaju była w niepełni sił, przyjechała przeziębiona, do tego doszły masakryczne upały i rezultat był widoczny, chociaż była w stanie ograc jeszcze Garcia, to na będącą w gazie Muguruze już brakowało argumentów. Teraz jak już mówiła jest w pełni zdrowa, wypoczęta, od kilku dni w Doha i przygotowana do zawodów. Pkt do obrony za zeszłoroczny półfinał, więc trzeba się spiąć i grać najlepiej jak można. Nawierzchnia w porównaniu do Dubaju wolniejsza, więc na plus dla Polki. Flavia już powinna odpaść w 1 rundzie z Kuzą, która jak widać ma problemy z kończeniem wielu spotkań, bo powinna to ogarnąć w 2 sety, po czym dała się trochę rozkręcić Włoszce i przy własnych błędach przegrała spotkanie. Forma Pennetty jest pod dużym znakiem zapytania, na pewno nie wygląda to już tak różowo jak w Dubaju, gdzie rozgrywała fajny turniej. Brała medicala w meczu z Rosjanką, coś jej tam doskwierało, i dopiero pigułki pomogły. Włoszka moim zdaniem nie zagra 2 zawodów pod rząd na wysokim poziomie. Rozumiem typy przeciwko Polce, ale Aga wszystkiego nie będzie przegrywała i musisz w końcu przyjść promyk nadziei na lepszą grę i wyniki. Nawierzchnia w porównaniu do Dubaju wolniejsza, więc na plus dla Polki. Moim zdaniem nastąpi to właśnie dzisiaj.

Ponadto bez analizy:

Makarova 1.92 Pinnacle⛔
Petkovic 1.83 Pinnacle ✅
Svitolina +5.5 Games 1.80 Bet365⛔ - jak pech to pech, kto oglądał ten wie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
conors 5,6K

conors

Użytkownik
/ Flavia żenująco słaba...O wygraniu seta mogła tylko dzisiaj pomarzyć.../

Tenis WTA DohaGodzina: 13:30
Pennetta F. – Radwanska A.
1 handicap +1.5 seta@1,74⛔⛔⛔
1:2@3,75⛔⛔⛔
Betsson

[/b]
Radwańska na stronach WTA odgraża się, że przyjechała do Qataru wygrać. To moim zdaniem zaklinanie rzeczywistości. Pennetta jej nie leży, ostatnio nie leży jej większość zawodniczek z TOP 25... Ale koniec złośliwości.

Ostatnie dwa mecze z Włoszką Isia przegrała. Penneta nie gra kosmicznego tenisa, ale jest silna, nieustępliwa, mocna psychicznie. Trudno ją złamać. Przeszła w I rundzie Kuzniecova, grała debla (przegrała). Zna korty, już na nich pograła, Isia tylko trenuje. To nie będzie spacerek. Słońce razi w oczy, lekki wiaterek. Zapowiada się bitwa, a Flavia uwielbia takie okoliczności przyrody. Seta powinna ugrać...
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Aga 1.47 Pinnacle Sports
Krótko, bo zaraz uciekam do pracy.
To prawda, Radwańska gra w ostatnim czasie poniżej oczekiwań, ale co skłoniło Mnie, żeby zagrać na Polkę? Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że Polka po raz kolejny odpadnie na początku turnieju, mimo, iż forma pozostawia wiele do życzenia, to moim zdaniem tym razem się zepnie i przynajmniej dzisiaj wygra. W Dubaju była w niepełni sił, przyjechała przeziębiona, do tego doszły masakryczne upały i rezultat był widoczny, chociaż była w stanie ograc jeszcze Garcia, to na będącą w gazie Muguruze już brakowało argumentów. Teraz jak już mówiła jest w pełni zdrowa, wypoczęta, od kilku dni w Doha i przygotowana do zawodów. Pkt do obrony za zeszłoroczny półfinał, więc trzeba się spiąć i grać najlepiej jak można. Nawierzchnia w porównaniu do Dubaju wolniejsza, więc na plus dla Polki. Flavia już powinna odpaść w 1 rundzie z Kuzą, która jak widać ma problemy z kończeniem wielu spotkań, bo powinna to ogarnąć w 2 sety, po czym dała się trochę rozkręcić Włoszce i przy własnych błędach przegrała spotkanie. Forma Pennetty jest pod dużym znakiem zapytania, na pewno nie wygląda to już tak różowo jak w Dubaju, gdzie rozgrywała fajny turniej. Brała medicala w meczu z Rosjanką, coś jej tam doskwierało, i dopiero pigułki pomogły. Włoszka moim zdaniem nie zagra 2 zawodów pod rząd na wysokim poziomie. Rozumiem typy przeciwko Polce, ale Aga wszystkiego nie będzie przegrywała i musisz w końcu przyjść promyk nadziei na lepszą grę i wyniki. Nawierzchnia w porównaniu do Dubaju wolniejsza, więc na plus dla Polki. Moim zdaniem nastąpi to właśnie dzisiaj.
Ponadto bez analizy:
Makarova 1.92 Pinnacle
Petkovic 1.83 Pinnacle
Svitolina +5.5 Games 1.80 Bet365
Żadko się wypowiadam (od 2009 aż 12 razy), ale tutaj postanowiłem zabrać głos bezstronnie, odnosząc się jednocześnie do wskazówek Tarki16.
Zaczynając od początku.
W dubaju Wszystkie tenisistki cierpiały z powodu przeziębień, bo tam Panie i Panowie Wszystkie obiekty są klimatyzowane, wszystkie. Organizmy tenisistek non stop narażone są na wahania temperatur podczas przemieszczania się pomiędzy obiektami. Bez znaczenia czy to szatnia na kortach, czy hotel (przystanki autobusowe też). Zatem organizmy które poddawane są ciężkiemu wysiłkowi zarówno psychicznemu jak i fizycznemu, musi się trochę poddać.
Te i inne czynniki spowodowały, że podczas przerw w meczach normalnym obrazkiem było dmuchanie w chusteczki do nosa.
Z formą Flavii jest wszystko ok. Tabletki to dla zapewnienia sobie spokoju w głowie. Zapewne wszyscy wiemy, że drobny kamyczek w bucie na tym poziomie urasta do wielkości skały.
Problem na jaki należy zwrócić uwagę to forma serwisowa Agi. Pisałem o tym nieco wcześniej. Jeżeli Flavia zagra z głową to przełamanie Agnieszki na 1 i już na pewno na drugim serwisie nie będzie niczym trudnym.
Oczywiście życzę wszystkim trafnych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Makarova - Safarova
over 21.5g @1.89 Pinnacle
✅ 30 gemów :grin:
Walorów Makarovej chyba nie muszę opisywać, od US Open nie schodzi poniżej bardzo wysokiego poziomu, a co najważniejsze- nie przegrywa meczów , w których jest faworytką. Dziś jednak dostaje bardzo trudna przeciwniczkę. Safarova od dawna ma wszystkie argumenty na wygranie z każdą rywalką w cyklu WTA, jednak jak do tej pory, zawodziła jej psychika - w najbardziej nieoczekiwanych momentach umiała zawalić wygrane mecze.
W tym roku zauważam u niej pewną przemianę, coraz mniej słynnych &quot;kontuzji mózgu&quot;, coraz rzadsze niewytłumaczalne błędy.
Naturalna faworytka jest Rosjanka, lecz spodziewam się tu długiego, wyrównanego meczu (Safarova jak już przegrywa do po długiej walce -ostatni przegrany mecz ponizej 22 gemów w Tokio przeciw Ivanovic).
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Radwańska vs Penetta Typ: Radwańska 2:0 @kurs 2,00 ✅ 6:1, 6:1 Jak i w deblu tak i singlu...
Widzę, że na forum wykazuje się duże zainteresowanie spotkaniem Penetty i &quot;naszej&quot; Radwańskiej. Osobiście uważam, że Polka nie da dzisiaj większych szans Flavii. Obejrzałem sobie wczoraj spotkanie debla pań a mianowicie pojedynek Hingis/Pennetta - Chan/DellAcqua. Ktoś powie że to nie to samo, że to całkiem coś innego. Może i tak, ale mimo wszystko ilość piłek zapsutych przez Falvie przyprawia o zawrót głowy. Praktycznie z tych 10 gemów ugranych przez pare deblową 80% to zasługa Hingis. Flavia wywalała wszystko po autach lub w siate. Najczęstrzym obrazem jaki można było wczoraj obejrzeć to jedynie kiwanie głową włoszki z niedowierzaniem, że piłki nie wchodzą. Tak jak mówiłem, debel to nie singiel ale mimo wszystko nie rozumiem jak można było popsuć tyle piłek czy to z końcowej linii czy przy siatce. Nawet Hingis w pewnym momencie poirytowana coś ostrzej powiedziała do koleżanki u której poprostu nic nie funkcjonowało wczoraj. Penetta grała poprostu jakby coś jej przeszkadzało, jakby miała rakiete z żelaza.
Tak jak napisałem uprzedzając ewentualne ataki w moją stronę. Zdaję sobie sprawę, że debel to nie singiel ale mimo wszystko w jakimś stopniu rzuca to pewne światło na dyspozycje włoszki na tym turnieju.
W związku z powyższym, uważam że Tarki ma racje i dzisiaj włoszka za wiele nie ugra. Zagrała świetny turniej w Dubaju co nie oznacza, że równie dobrze zagra w Doha. Nie ma się co podpalać, podobna sytuacja miała miejsce ostatni z Fogninim w ATP który po wyeliminowaniu króla mączki - Nadala, gładko przerżnał z Ferrerem...
Co do typów przedstawionych przez Tarkiego, Radwańską opisałem powyżej, Petkovic bym odpuścił, poszedłbym w stronę Safarovej która ostatnio gra bardzo równo w przeciwieństwie do Makarovej i ostatni typ czyli Svitolina+5,5 gema popieram jak najbardziej...
Pozdrawiam, powodzenia w każdym bądź razie dla wszystkich...;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Larsson J. - Krunic A. @ 1.81 unibet
Dla mnie pewka. Larsson wczoraj ograła Stephens i chyba stąd taki kurs. Ale nie dajmy się zwieść tym jednym wynikiem, bo Stephens pokonała się sama, co ona prezentuje w tym sezonie to jest na prawdę masakra. Trudno to nazwać grą w tenisa, to jest machanie ręką i nic więcej. Larsson wygrała, bo była w stanie przebić piłkę 2 razy przez siatkę. Z Krunic takie coś nie przejdzie. Larsson nie potrafi grać na szybkich kortach, traci tam co najmniej 50% swoich umiejętności, które i tak są dość mocno ograniczone. Wszystkie jej uderzenia są na poziomie co najwyżej przeciętnym, nie ma czym pociągnąć swojej gry. Z regularnością też bywają problemy. Stawiam tu zdecydowanie na Krunic, która złapała świetny rytm pod koniec ubiegłego roku i w tym to kontynuuje. Spory talent z ogromnym potencjałem. Zawodniczka z bardzo zrównoważoną grą w obronie i w ofensywie. I ta wszechstronność to jej największy atut. Ma dużo więcej do zaoferowania na korcie od Szwedki i powinna to dzisiaj bez problemu udowodnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 2

wojti1111

Użytkownik
Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat Rumunki Bogdan i Słowaczki Rybarikovej? Rybarikovą widziałem dawno temu i ku mojemu zdziwieniu pokonała wczoraj Tomljanovic. Chodzi mi głównie o przybliżenie osoby Rumunki, ponieważ zupełnie nic o niej nie wiem. Po wynikach widać, że coś tam sobą reprezentuje. Kurs ~2.0 na handi +4.5 w stronę Rumunki wydaje mi się ciekawą opcją, a i rozmyślam nad delikatnym wejściem w kurs ~4.0 na win.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kolega majestro jest specjalista jeśli chodzi o postać Rybarikovej :-D Dziewczyna gra piach ostatnimi czasy każdy jej mecz to patologia ,granie handikapow przeciwko slowaczce to super pomysł prędzej czy później jak trafi Slowaczka na tenisitke która ma pojecie o tenisie wyleci :-D
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Aga 1.72 Pinnacle Sports⛔ Oj Aga Aga....

Konsekwentnie gram w kierunku Polki. Wiem, że tym razem czeka Agę o wiele trudniejsze zadanie, bo w cwierćfinale trafiła na starszą z sióstr Williams, Venus, z którą przegrywała już w tym roku w Melbourne. Ale zostawmy już Melbourne, Dubaj, i ogólnie cały poczatek sezonu, w którym Agnieszka nie zachwyca. Mam nadzieję, że promyk nadziei na lepsze wyniki przyjdzie właśnie w Doha. Dzisiejszą grę Agnieszki za bardzo nie mamy co oceniać, bo Pennetta zagrała po prostu słabo, chociaż widać lekką poprawę w grze Polki w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Serwis bardzo przyzwoity, brak głupich błędów i co na pewno cieszy Aga nie boi się atakować i jest w pełni skoncentrowana. Jutro przed nią prawdziwy test formy, który pokaże, ile rzeczywiście ostatnio mocno krytykowana dyspozycja Polki jest warta. Amerykanka w 1/4 finału zameldowała się po dwóch meczach 3 setowych. Szczególnie ostatni z Zahlavovą - Strycovą był dla Venus mega wyczerpujący, bo zakończony dopiero po tie-breaku, i nawet dzień odpoczynku może tu być za mało na regeneracje dla 35 letniej zawodniczki. Gra Williams w porównaniu do Auckland czy nawet Melbourne pozostawia wiele do życzenia i widać, że ewidentnie spuściła z tonu. W Dubaju nie powalczyła, a bardzo lubi ten turniej, tutaj w każdym spotkaniu sporo przestojów w grze, dużo błędów, Australijka i Czeszka tego nie były w stanie wykorzystać, chociaż broniła juz Venus piłki meczowej. Korty w porównaniu do Melbourne są wolniejsze, to widać, i jest to tak jak wspominałem juz wcześniej duży plus dla Polki, bo będzie dużo bomb i returnów Amerykanki wracało na drugą stronę, co w konsekwencji będzie skutkowało właśnie błędami ze strony rywalki. Aga jest wypoczeta, lubi ten turniej, mam nadzieję, że jutro chociaż na chwilę fala krytyki, która w ostatnim czasie kierowana jest w jej kierunku, zejdzie na drugi plan. Wymarzyłem sobie przed turniejem półfinał Karoliny z Agnieszką, i mam nadzieję, że dziewczyny jutro nie zawiodą.

Safarova 1.53 William Hill

Kursy spadają, spadają i pewnie będa spadać. Nie ma sie co dziwić, Czeszka gra ostatnio bardzo dobrze, i pokazała to dzisiaj z Makarovą, będącą ostatnio w bardzo dobrej formie, grając z Rosjanką mecz na wykończenie. Luca, jak wiele osób juz o tym wspominało, często miała problemy z koncentracją, która w wielu spotkaniach dawała o sobie znać, przez co przegrywała, mecze nie do przegrania. Widać, że nad tym popracowała, i głowa w tym sezonie pracuje na odpowiednim poziomie. Forma bardzo dobra, trzyma serwis, trzyma piłke w korcie, popełnia mało błędów, można by powiedzieć zawodniczka kompletna, ale zawsze czegoś jej brakowało do wygrania jakiegoś wielkiego turnieju. Tutaj mam nadzieję zajdzie bardzo daleko, trafia teraz na Petkovic, której można w sumie ostatnio nadac przydomek 3setówki, bo każdy praktycznie mecz grywała i kończyła po trzech partiach. W Dubaju nie zachwyciła i porażka z Diyas, dzisiaj wzięła rewanż na Kazaszce, ale wygrana po strasznych mękach, wiele przełamań, zwrotów akcji, łamały się dziewczyny jak zapałki, w 1 rundzie też win po cięzkiej przeprawie z Flipkens. Problem w tym, że Luca to już inna bajka, i Niemka będzie miała niesamowite problemy ze złamaniem serwisu rywalki, a utrzymać swój, jak pokazały ostatnie mecze, nie będzie łatwo. Dyspozycja po stronie Czeszki, to ona zasługuje na awans do półfinału, bo gra tutaj o wiele lepiej. Po cichu liczę, że Safarova w końcu dotrze do finału, i przede wszystkim wygra turniej, co zdarza jej się w ostatnim czasie bardzo rzadko.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
???? Doha
Lucie Safarova v Petkovic Andrea
Typ: DW 2-0 ✅
Kurs 2,1
Buk:Bet365
Edit: wynik 6-2 ; 6-1
Safarova bez broblemów, Andrea niech odpocznie porządnie i dopiero wraca na korty...
Na temat Czeszki napisał już dokładnie Tarki. Safarowa zaskakuje ostatnio regularną grą co z pewnością jest spowodowane mówiąc kolokwialnie między innymi mocną głową. Po prostu nie ma się do czego przyczepić.
Niemka natomiast niemalże katuje swoje ostatnie mecze. Męczy się niemiłosiernie. Mecz wygrany z Diyas nie był lekką przeprawą, a maratonem, w którym do końca nic nie było wiadomo. Wygrała Andrea, ale Diyas bardzo jej w tym pomogła. 50% mniej niewymuszonych błędów Kazaszki i Andrea seta by nie ugrała.
Podsumowując w meczu z Safarową Andrea nie wytrzyma na dłuższą metę tępa. Czeszka będzie rozrzucać Petkovic po korcie, a ta nie da rady fizycznie. Forma Niemki właśnie się załamała, a Safarowa bezbłędnie powinna z tego skorzystać i skrócić mecz do minimum.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Radwanska &amp; Williams ✅

Nie wiem Tarki wydaje mi sie ze troche naciagasz swoj typ pod Agnieszke za bardzo ja przeceniasz,to nie jest ten moment kiedy hokus pokus i Isia zaczyna grac jak dawniej kiedy ogrywala cala czolowke WTA, jeszcze tydzien temu po Fed cupie ostro po niej jechales twierdzac ze grala fatalnie ,strzelajac fochy,przegrala tam z Kuznetsova po bardzo slabym meczu(mecz z Sharapova zostawie bez komentarza), minely 2 tyg w Dubaju ulegla Muguruzie nie wykazujac jakiejkolwiek woli walki godzac sie ztym ze jest w slabej formie,wczoraj zagrala poprawnie z Penetta ale nie przesadzajmy nie robila glupich bledow ?! od samego poczatku robila bledy,gra przy siatce dno,serwis jak wchodzil pierwszy a zadko to Wloszka wywalala returny 3 metry w out jakby Polka serwowala 200km/h Aga zagrala poprawnie i nic ponad to,Venus williams jaka jest taka jest wszyscy wiemy ale pokonanaie Delaqua i Strycovej pokazuje ze jest w formie i robi na mnie wieksze wrazenie niz pokanie Penetty.Jesli serwis Williams bedzie funkcjonowal,to wystrzela niestety Agnieszke,uwazam ze kurs na Venus jest bardzo fajny i zaryzykuje Aga pewnie strzeli focha i po meczu.Mam dosc dciagleych jej wymowek bylam chora ,bolalo mnie tamto sramto,wiatr wial,przeciwniczka miala za dobry dzien nie moglam nic zrobic,nawierzchnia za wolna za szybka za mokra ,ksiezniczkom mowimy NIE


Zapomnialem dzisiaj zwrocilem uwage na pewna sprawe Aga chudnie w oczach sama skora i kosci,tali to juz chyba nie ma wcale idzie w odwrotna strone ale to nie moj cyrk i nie moje malpki ????


Venus Williams win 2.20 William Hill ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
D 41

dalrid

Użytkownik
Koledzy @Ganador1988 oraz @Tarki16
Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji oglądać meczu Agi proszę o ustalenie
wspólnego przekazu, ponieważ jeden pisze o dobrej grze przy siatce, drugi
o bardzo złej. Przyda się to zapewne pozostałym czytelnikom tego forum.
Ja widziałem jedynie skróty, w których widziałem podchodzącą do siatki,
z dobrym czuciem piłki. Po stopkach lądowały w korcie zgodnie z tym gdzie patrzyła, czyli wyliczone i zaplanowane - a to dobrze rokuje.
Jeszcze wczoraj byłem gotowy zagrać na Agę dziś, po Waszych opisach
już nie jestem taki pewien i jestem skłonny grać Venus w ramache 1 seta albo jakiś over gemowy jeżeli taki będzie wystawiony.
Jako dodatek, Aga podobno deklarowała, że przyjechała tutaj wygrać turniej, hmmm no to pora to udowodnić.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
/To co gra Radwańska to patologia. Nie ma ani serwu, ani siatki. Nic. Jest tak przewidywalna na korcie, że aż przykro. Bez żadnego planu, koncepcji. Przykro patrzeć, jak z klasowej zawodniczki staje się wycieraczką biegającą 3 metry za kortem. Żenada. Zero... Żeby starsza pani Venus ją ganiała...Śmiech na sali... Nigdy więcej Radwańska!!!/


Radwanska &amp; Williams 1

Dorzucę swoje trzy grosze. Oglądałem mecz Agi z Pennettą oraz Venus z Zahlovą-Strycova. Co widziałem? Penneta zagrała fatalnie, wszystko wyrzucała, także nic o Radwańskiej po tamtym meczu powiedzieć sensownego nie można. Może jedynie tyle, że widać, że jest wypoczęta, świeża. Gotowa na kolejne wyzwania.

Venus z Czeszką grała ciężko, pod koniec słaniała się na nogach. Była bardzo zmęczona. Czeszka miała nawet piłkę meczową. Barbara wyglądała dużo lepiej fizycznie od Amerykanki, grała bardzo dobrze, trzymała piłkę w korcie, grała lewo - prawo, ale minimalnie przegrała. Czy Amerykanka dzisiaj też się uratuje?

Wnioski: Faworytką jest Radwańska i powinna temat ogarnąć. Tenisowo są na podobnym poziomie. Za Venus przemawia siła gry, serwy, łatwe punkty. Za Radwańską świeżość i chęć wygrywania, którego u Amerykanki jakoś ostatnio nie widziałem.
Może pójść na trzy sety, końcówki meczu Venus raczej - drugi raz z rzędu - nie wytrzyma...

Jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję, że nie zaszkodziłem nikomu tymi uwagami...

Mój typ: Radwańska@1,58 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
type-man 458

type-man

Użytkownik
Radwanska vs Williams Typ:Venus Williams. @2,37✅ 4:6, 6:1, 3:6
Hmm. Znow goraca dyskusja:grin: Wiec wtrace i swoje trzy grosze. Mam nadzieje patrzac na spadajace kursy, ze znow Polska troszeczke udala sie w swiat euforii w zwiazku z Aga. Kursy rzedu 1,50-1,60 sa moim zdaniem absolutnie nie do grania. W mojej opinii najlepiej to spotkanie odpuscic a jezeli juz to usc w strone amerykanki. Connors ma racje, amerykanka ma swoj wiek i widac po niej, ze kondycyjnie nie wyglada najlepiej. Ale ma rowniez umiejetnosci, sile uderzenia i serwis ktorym absolutnie goruje nad radwanska. Dodatkowo kto ogladal tamto spotkanie to wie, ile Strycowa i Williams zdrowia zostawily na korcie. Pomimo wszystko to jednak starsza ze siostr Williams wyszla z niego zwyciesko. Dlaczego zatem taki typ? Strycowa w przeciwienstwie do Radwanskiej potrafi zagrywac mocne pilki katowe i scigsac przeciwniczki od jednej linii do drugiej. Aga co jak co ale troche przypomina mi Gillesa Simona z meskiego tenisa a mianowicie przebic i czekac na blad przeciwnika. Nie uwazam zatem zeby dzisiaj nasza aga potrafila wykonczyc fizycznie Venus. Nie zagraniami na srodek kortu. A co jak co ale &quot;tekla&quot; -tak zwyklem z kolega nazywac Venus- :)) potrafi przywalic tak, ze nie ma co zbierac. Jezeli nawet nie bedzie miala sily to bedzie chciala szybko konczy wymiany a wcale nie jest powiedziane ze musi przy tym wali po autach lub bic w siate. Wynik z Penetta zadnego obrazu nie daje bo na tym turnieju Wloszka (o czym zreszta pisalem przy okazji analizy spotkania Agi z Wloszka) psuje wszystko co tylko mozna.
Uwazam ze spotkanie jest 50/50 a w kursie 2,37 widze value. Mysle ze brutalna sila zwyciezy dzisiaj z technika Radwanskiej... Staje po stronie Granadora ktory podobnie jak ja na zwyciezce tego spotkania typuje Venus...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Czy ma ktoś coś na mecz Kvitova - Navarro?
Petra jak na mój gust powinna tu wygrać w swojej normalnej formie ale nie wiem czy nie ma tutaj jakiegoś przestoju. Ostatnio nawet z Hiszpanka przegrała chociaż tamten mecz mógł chyba pójść w każdą stronę. Navarro wczoraj wygrała, dała zarobić, ale z drugiej strony według mnie powinna wylecieć z Muguruza. W efekcie, słabo znając WTA mam pewne wątpliwości i skłaniam sie ku jakiemuś over spodziewając się dużo przełaman i trzech setów.
Jakieś opinie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom