>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha & Bogota, 13-19.02.2012

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Lesya Tsurenko - Urszula Radwańska
Typ: Tsurenko@1,66 (BET365) KRECZ ▶ ZWROT

Co prawda Ukrainka jest niżej notowana od Uli, ale ma bardzo duży potencjał.
Widziałem jej oba mecze w Davis Cup. Można mówić, że Schiavone jest pod formą, że Errani kreczowała, ale Ukrainka wyglądała i tak w obu meczach wyśmienicie.
Ula się rozwija, osiąga czasem 1 lub 2 rundę w turniejach WTA Tour, ale to wciąż Ula. Wygrała ostatnio z Pivovarovą, ale to była przeciwniczka o klasę niżej od niej, a i tak miała problem w 1ym secie. Z Hantuchovą już nie było złudzeń. Ostatnie mecze Fed Cupu ze Szwedkami, które prezentują poziom zbliżony do Uli pokazały jej miejsce.
Może seta ugra, ale raczej nie wygra. Zresztą od pewnego czasu można zauważyć przewidywalność Uli, to co ma wygrać to wygra, tam gdzie nie jest faworytką to przegrywa. Wyjątek - zwycięstwo z Ivetą Benesovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lesya Tsurenko - Urszula Radwańska
Typ: Tsurenko@1,66 (BET365)

Co prawda Ukrainka jest niżej notowana od Uli, ale ma bardzo duży potencjał.
Widziałem jej oba mecze w Davis Cup. Można mówić, że Schiavone jest pod formą, że Errani kreczowała, ale Ukrainka wyglądała i tak w obu meczach wyśmienicie.
Ula się rozwija, osiąga czasem 1 lub 2 rundę w turniejach WTA Tour, ale to wciąż Ula. Wygrała ostatnio z Pivovarovą, ale to była przeciwniczka o klasę niżej od niej, a i tak miała problem w 1ym secie. Z Hantuchovą już nie było złudzeń. Ostatnie mecze Fed Cupu ze Szwedkami, które prezentują poziom zbliżony do Uli pokazały jej miejsce.

Może seta ugra, ale raczej nie wygra. Zresztą od pewnego czasu można zauważyć przewidywalność Uli, to co ma wygrać to wygra, tam gdzie nie jest faworytką to przegrywa. Wyjątek - zwycięstwo z Ivetą Benesovą.
Oj kolega kłóciłbym się z tym typem ????

Ula co ma przegrać to pzegra, co ma wygrać to wygram zgadzam się z tym w pełni, ale to jest jeden z tych meczów które wygra. Ula przegrywa głównie z zawodniczkami bardziej doświadczonymi i silniejszymi - a tu może silniejsza nie jest ???? ale bardziej doświadczona. Po takim kursie warto postawić na Ulę

Urszula Radwańska - Lesia Tsurenko
Typ 1 kurs 2.10 Bet365
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Tsurenko
Dla mnie odkrycie nowego sezonu! Dziewczyna jest doskonała. Jej tenis naprawdę zasługuje na odnotowanie.
Oglądałem ją w meczu z Hantuhovą w Melbern. Juz tam ukrainka zagrała dobre spotkanie. Napsuła sporo krwi Danieli. Urwała jej seta i była bardzo bliska meczu. Tydzień temu w sobote rozjechała na mączce Franke a potem Vinci. Wygrać z Franką w Italii na mączce takim stosunkiem gemowym jest sporym osiągnięciem. W niedzielę miazdzyła Vinci, która ze strachu wymysliła że ją boli kolano. Bała się kompromitacji!
Tsurenko zawody zakończyła w niedzielę przegranym minimalnie deblem z Flavią i Vinci, szkoda!
Myslę, że zaraz potem spakowała manatki i udała się do Doha na aklimatyzacje i szlifowanie formy.
Ukrainka gra naprawdę dobry tenis - serwis przyzwoity, a gra na całej długości i szerokości kortu robi wrazenie, gra mocno i pewnie, jest regularna i co najwazniejsze ma pozytywną mentalność!

Ulka
Od czasu do czasu zrobi fajny wynik. Ale jej ostatnie występy są bardzo kiepskie. W ostatnich tygodniach sporo podróżowała, Izrael - Tajlandia - Katar, Na Fed Capie Ulka zawaliła kompletnie. W czwartek gładko przegrała z Danielą. W piątek wsiadła do samolotu na linii Tajlandia - Katar, chyba zmiana strefy czasowej, w sobotę ma juz grać z bardzo mocną Tsurenko...dużo tego...

Mam w oczach tenis Tsurenko i Uli, wychodzi mi spora przewaga na korzyść ukrainki. Ostatnie wyniki przemawiają na korzyść Lesi.

Tsurenko 1.60⛔ krecz i wtopa!

Krecz i moja wtopa, wta gram zawsze live po 1 piłce zasłaniając sie ewentualnym zwrotem, tutaj zagrałem przed meczem i wtopa kreczem, jestem bardzo zły!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Oj kolega kłóciłbym się z tym typem ????
Ula co ma przegrać to pzegra, co ma wygrać to wygram zgadzam się z tym w pełni, ale to jest jeden z tych meczów które wygra. Ula przegrywa głównie z zawodniczkami bardziej doświadczonymi i silniejszymi - a tu może silniejsza nie jest ???? ale bardziej doświadczona. Po takim kursie warto postawić na Ulę
Urszula Radwańska - Lesia Tsurenko
Typ 1 kurs 2.10 Bet365
Po pierwszym secie wygląda na to, że jednak Ula wygra. Nie ma transmisji i tak pomyślałem, że może za Ulkę przyszła grać ten mecz Agnieszka, bo pierwszy set 6:2 dla Uli ????
Ale jest komunikat o przerwie po 1ym secie z powodu kontuzji Tsurenko i wszystko jasne...
 
P 8

papki1

Użytkownik
Dziś ciężko oceniać Ulę tym bardziej, że nie było transmisji, ale jak Panowie sądzicię? Z Klepac Ula spokojnie powinna dać sobie radę?Tak myśle zagrać grubo, ale potrzebuje, żeby ktoś mnie poparł ;)
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dziś ciężko oceniać Ulę tym bardziej, że nie było transmisji, ale jak Panowie sądzicię? Z Klepac Ula spokojnie powinna dać sobie radę?Tak myśle zagrać grubo, ale potrzebuje, żeby ktoś mnie poparł ;)
Słowenka Klepac jest teoretycznie zawodniczką słabszą dużo od Uli. Jej wyniki, jak i pozycja w rankingu faluje, ale ostatnio w okolicach 4 setki rankingu WTA (obecnie jest sklasyfikowana na 334 pozycji).
Ja do Uli mam ograniczone zaufanie. Wynikiem 1ego setu dzisiaj nie ma co się kierować.
Z Klepac grała raz, dawno temu (luty 2008 Turniej Pattaya), wówczas też była faworytką (kursy na Ulę w okolicach 1,57, a przegrała 0:2).
Ula powinna to spokojnie wygrać, ale ze Szwedkami w pucharze też powinna wygrać, a nie wyszło. Ja osobiście grubo bym tego nie grał, bo jak już nie raz pisałem Ula, to jednak Ula. Ona potrafi wygrać z Benesovą, żeby potem przegrać z zawodniczką teoretycznie słabszą.
W najbliższych dniach będzie masa do obstawiania zarówno po stronie ATP jak i WTA, poszukałbym na Twoim miejscu zawodnika/zawodniczki do której można mieć większe zaufanie niż do młodszej Radwańskiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Na jutro nalazłem fajny meczyk Scheepers- Mchale.
Oglądałem mecz wcześniej Scheepers no to totalna porażka właściwie to nie ma co pozytywnego napisać , mnustwo błędów i piłki walone w kosmos do góry co do Mchale no to młoda obiecująca tenisistka na pewno na lepszym poziomie

Typ Mchale 1.80 unibet
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
O McHale nie tak dawno pisałem w taki sposób:
Christiny McHale nie trzeba przestawiać ludziom, którzy interesują się tenisem ziemnym w wykonaniu pań. Młodziutka Amerykanka to bez wątpienia jedna z bardziej perspektywicznych zawodniczek w całym turze. Póki co jej kariera przebiega bardzo harmonijnie, jest już 38 w rankingu a w tym roku zapuka zapewne do top25. Jej warunki fizyczne nie pozwalają na grę siłową więc opiera ją na sprycie i &quot;myśleniu&quot;. Świetnie operuje forhandem ale backhand też nie jest najgorszy. Amerykanka dość często używa wyrzucającego serwisu a następnie kończy akcje wolejem przy siatce. Ten element gry ma naprawdę opanowany bardzo dobrze. Tak jak już powiedziałem, McHale to naprawdę spory talent, który wciąż się rozwija. W poprzednim roku Christina pokonała między innymi Wozniacki.
W Paryżu dość pewnie pokonała Lepchenko, by potem ulec w dwóch setach Wickmayer. Pamiętajmy jednak, że Belgijka grała we Francji naprawdę solidny tenis. Amerykanka nie pokazała jakichś fajerwerków, ale zagrała solidnie.
Widziałem też spotkanie Scheepers z Szarapową. Rosjanka psuła na potęgę, ale na to co robiła Australijka to nie ma słów. Strasznie rozregulowany tenis, z ogromną masą własnych błędów. Co prawda wcześniej pokonała Hercog, ale Słowenka od początku sezonu gra fatalnie i przegrywa mecz za meczem, więc to zwycięstwo nie było niczym wielkim.
Mecz z Wickmayer pokazał, że McHale trudno gra się z rywalkami, który mają kończące uderzenie i potrafią z niego skorzystać. Jednak taką przeciwniczką nie jest Scheepers, który jest zdecydowanie lepsza w defensywie. To nie będzie spotkanie gdzie będą zasypywać się wzajemnie winnersami. Tutaj trzeba będzie raczej cierpliwie budować akcję i przebijać. Amerykanka jest po prostu tenisistką lepszą a dodając to co zobaczyłem w wykonaniu Scheepers z Maszą, stawiam na Amerykankę.
Scheepers C. - McHale C. 2 1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ivanovic A. - Suarez Navarro C. - Ivanovic 1,18
Kurs z Unibetu. Serbka wydaje się łapać lepszą formę. Niezłe wyniki na AO, wygrywała swoje mecze w 2 setach, zatrzymała ją dopiero Kvitova, z którą wygrać jest niezwykle trudno. Suarez Navarro całkiem dobrze weszła w ten sezon, urwała nawet na AO seta wcześniej wspomnianej Kvitovej. Na Ivanovic łapiącą coraz lepszą formę to jak na moje oko będzie jednak za mało. Z zawodniczkami pokroju hiszpanki na ogół Ana wygrywa w 2 bezstresowych setach i na to liczę i tym razem ???? (choć trzeba mieć na uwadze że to WTA).
EDIT:
✅✅
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
O McHale nie tak dawno pisałem w taki sposób:


W Paryżu dość pewnie pokonała Lepchenko, by potem ulec w dwóch setach Wickmayer. Pamiętajmy jednak, że Belgijka grała we Francji naprawdę solidny tenis. Amerykanka nie pokazała jakichś fajerwerków, ale zagrała solidnie.

Widziałem też spotkanie Scheepers z Szarapową. Rosjanka psuła na potęgę, ale na to co robiła Australijka to nie ma słów. Strasznie rozregulowany tenis, z ogromną masą własnych błędów. Co prawda wcześniej pokonała Hercog, ale Słowenka od początku sezonu gra fatalnie i przegrywa mecz za meczem, więc to zwycięstwo nie było niczym wielkim.

Mecz z Wickmayer pokazał, że McHale trudno gra się z rywalkami, który mają kończące uderzenie i potrafią z niego skorzystać. Jednak taką przeciwniczką nie jest Scheepers, który jest zdecydowanie lepsza w defensywie. To nie będzie spotkanie gdzie będą zasypywać się wzajemnie winnersami. Tutaj trzeba będzie raczej cierpliwie budować akcję i przebijać. Amerykanka jest po prostu tenisistką lepszą a dodając to co zobaczyłem w wykonaniu Scheepers z Maszą, stawiam na Amerykankę.

Scheepers C. - McHale C. 2 1.75

To Scheepers Austrlijka jest? Dobrze wiedzieć, bo myślałem że z RPA pochodzi...
 
M 55

meggie1

Użytkownik
To Scheepers Austrlijka jest? Dobrze wiedzieć, bo myślałem że z RPA pochodzi...
Tak, pochodzi z RPA, kolega po prostu się pomylił.

A żeby nie było tak całkiem na sucho to i typ jeden podam.

Pavluchenkova - Pervak - 1
kurs:1,32
betsson

Taki kurs to dla mnie promocja. Pavluchenkova w większości elementów przewyższa swoją rywalkę i pierwszą rundę powinna przejść bez problemów. Krótko i na temat bo nie ma się co rozpisywać.
 
kamilk_stk 2

kamilk_stk

Użytkownik
Pironkova T. (Bul) -Hercog P. (Slo) ja dorzuce od siebie propozycje grania 3 setów za 2.30 sportingbet. Pironkova wydaje sie ostatnio miec delikatne problemy, moze zgubic seta z Polona.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To Scheepers Austrlijka jest? Dobrze wiedzieć, bo myślałem że z RPA pochodzi...
Masz rację. Zwykła pomyłka, nawet nie sprawdzałem jej narodowości, a po prostu mój mózg zaprogramował sobie, że jest Australijką.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Doha 13-30 13.02.2012
Paszek - Keothavong
typ; -1.5 seta Keothavong
3.10
gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w doha Austryjaczka - Tamira Paszek, byla finalistka wimbledonu juniorek spotka sie z reprezentantka wielkiej brytanii Anne Keothavong. Paszek nie wystepowala od australian open, w ktorym odpadla juz w pierwszym meczu. Paszek w tym sezonie nie wygrala jeszcze ani jednego spotkania, gdyz w turnieju poprzedzajacym australian open rowniez odpadla w pierwszym swoim spotkaniu z Ana Ivanovic. Brytyjka w ubieglym tygodniu wystepowala w turnieju w Pattayi. Sprawila ogromna niespodzianke w I meczu pokonujac wyzej notowana Cibulkova, w drugim meczu nie jako musiala przegrac, gdyz musiala dotrzec do doha na kwalifikacje i przegrala z Sania Mirza. Widac jednak, ze jest w dobrej dyspozycji. W kwalifikacjach ograla Laure Robson 6-1 6-1 i Heather Watson 6-4 6-4. Obecna dyspozycja brytyjki stawia ja w moim mniemaniu jako faworytke tego spotkania. Mysle, ze to Anne awansuje dzis do drugiej rundy.
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
A. Keothavong - T. Paszek - Typ - 2 - 2.25 - bet365
WTA- Doha godz. 13.30


Tenisistki o odmiennym stylu gry Keothavong preferuje grę ofensywną, dązy do piłek wygrywających. Ostatnio grała w Pattaya City 1- runda wygrana z Cibulkovą 6:4 6:1; 2- runda przegrana z Mirzą 4:6 5:7. Tutaj musiała grac eliminacje i zaraz następny mecz. Na tak słabej klasy tenisistkę grającą ofensywnie moze byc za duzo co spowoduje większą ilosc niewymuszonych błędow. Natomiast Paszek to mistrzyni gry defensywnej i swietna kontra. Ponatto duza umiejętnosc rozgrywania waznych piłek. Paszek ostatnio mało grała więc jest wypoczęta i głodna gry co w preferowanym stylu jest nie bez znaczenia. Dwukrotnie ze sobą grały i zawsze wygrywała Paszek. Myslę ze dzisiaj będzie podobnie.



Najlepsz analiza ma się nijak do trafialnosci.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Pironkova - P. Herog +1,5 seta P. Herog (1,45) ⛔
bet-at-home

A więc zaczynamy Dohe. Tsvetana fatalnie zaczęła sezon nie ma co tutaj ukrywać. Jej występ z kontuzjowaną Na Li potwierdził to na całej linii. Chinka przegrywają w pierwszym secie 4 gemami na własne życzenie potrafiła odrobić straty w momencie jak Bułgarce potrzeba było zaledwie jednego gema do wygrania seta. Ostatecznie doszło do tibreaku w którym szczęśliwie wymęczyła zwycięstwo w pierwszym secie Tsvetana. Później byl słaby występ z K. Zakopalovą która na usprawiedliwie Bułgarki jednak jakiś tenis przyzwoity gra. Jednak porażka w pierwszym secie do zera pozostawiam bez komentarza. Formy u Tsvetany brak na całej linii. Na szczęście jej rywalką dzisiejszą będzie Polona która chyba jeszcze jest na wakacjach ponieważ jej gra i występy mogą budzić agresje wśród kibiców ze Słowenii. Polona równie fatalnie się spisuje co Bułgarka. Co prawda porażkę z M. Bartoli czy J. Georges można wybaczyć jednak porażka z A. Morita w 3 setach czy porażka w dwóch z Scheepers słabo to widzę. Patrząc optycznie pojedynek może wygrać zarówno Bułgarka jak i Słowenka. Biorąc pod uwagę jednak mocniejszych przeciwników ostatnio Słowenki i fatalną passę która najwyższy czas przerwać myślę że jest w stanie urwać przynajmniej seta P. Hercog zwłaszcza że dzisiejsza przeciwnika już lepsza do osiągnięcia tej sztuki nie mogła się chyba przytrafić.
C. Garcia - M. Barthel 0:2 (1,40) ✅
bet365
Tutaj nie będę się produkował Mona jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących się młodych tenisistek Niemieckich. Idzie jak burza w każdym turnieju. Od trzech turniejów zanotowała jedynie porażkę z V. Azarenką i ostatnio z Y. Wickamayer. Wydaje mi się że Mona te mecz przegrała fizycznie. Po tym całym maratonie jaki zaprezentowała musiało w końcu zabraknąć sił. W dodatku Y. Wickmayer bardzo dobrze się zaprezentowała w Paryżu będąc bardzo blisko pokonaniu A. Kerber. Przeciwniczka Mony to Francuzka która lokuje się na 150 miejscu w rankingu WTA. Patrząc na jej występy nie grała z nikim konkretnym.. Podejrzewam że Mona odprawi ją z kwitkiem w dwóch setach.
by scotratez
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Doha WTA

Chanelle Scheepers - Christina McHale 1 2.05 ⛔
Betclic


Krótko ode mnie bo zaraz zaczyna się spotkanie. Stawiam w tym meczu na Scheepers z kilku względów. Oglądalem wszystkie mecze w Paryżu McHale i powiem uczciwie, że zupełnie mnie nie zachwyciła. Amerykanka grała co prawda dość solidny tenis, z małą ilością błędow niewymuszonych, ale uważam, że do najlepszej dyspozycji jeszcze sporo jej brakuje. Wygrała dość gładko z Lepchenko, ale umówmy sie, że to nie jest wybitna zawodniczka, natomiast z Wickamayer nie miała najmniejszych szans, ze swoją defensywną grą. Myślę, że ten turniej kosztował ją całkiem dużo sił i dzisiaj w rozpoczynającym się turnieju, może zagrać jeszcze słabiej niż w Paryżu. Obie zawodniczki sa blisko siebie w rankingu WTA, przyznam się szczerze, ze typ opieram bardziej przeciw McHale niz za Scheepers. Uważam, że obie grają na podobnym poziomie, ale dzisiaj Scheepers z większą ilością sił i myśle wiekszą motywacją wygra z amerykanką.
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Let the games begin! ????

Angelique Kerber - Sabine Lisicki
Typ 2 kurs 1.67 Stan James


Mecz, jak dla mnie, jeden z pewniejszych w 1 rundzie.
Kerber przed chwilą wygrała turniej - w dzisiejszych czasach wśród kobie to jednoznaczne stwierdzenie. Oznacza mianowicie, że dalej raczej nie powinna pociągnąć w kolejnym. Zwłaszcza, że gra z koleżanką z Niemiec, zwłaszcza, że ta koleżanka ma porównywalnie duże umiejętności i potrzebuje wreszcie zagrać jakiś dobry turniej na przełamanie.


Lucie Safarova - Urszula Radwańska
Typ 1 kurs 1.38 Betfair


Nie ma co tu dużo kombinować. Jak napisaliśmy wcześniej: Ula co ma wygrać to wygra, co przegrać to przegra. Z Safarovą szans jej nie daje. Jasne, zaliczyła wpadkę z McHale na AO, ale tak to w tym sezonie wyeliminowała już np Ivanovic na kortach twardych. Ula formą ostatnio nie grzeszy, m.in męczyła się z Klepac w kwalifikacjach. Safarova powinna ją dość szybko rozstrzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 3

besty

Użytkownik
  • Gajdosova, Jarmila - Cirstea, Sorana
  • Tennis
  • WTA Doha

Dziwi mnie tak duże faworyzowanie Rumunki w tym meczu przez bukmacherów. Ja bardziej skłaniam się do gry na Australijke, bo co takiego wielkiego prezentuje rumunka? pokonała Stosur w pierwszej rundzie AO, no ok, ale czy to czasem Samanta tego meczu nie przegrała?
Ciężko o jakies konkretne argumenty w tym meczu, obydwie panie cudownego tenisa nie grają, Cirstea męczyła się z naszą Ulą Radwańską, w pierwszym secie ciągle dawała sie przełamywać i jej serwis był bardzo słaby. Gajdosova sądze że ma troche większe umiejętnośći dlatego skłaniam się do gry na Australijke.
Gajdosova, Jarmila @ 2,57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom