>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubai, Rio de Janeiro 17-23.02.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS
Miejsce: Dubai
Data rozgrywania: 17.02.2014-22.02.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $2,000,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/718/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/718/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/718/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/718/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/wta-dubai/

Rio Open
Miejsce: Rio de Janeiro, Brazylia
Data rozgrywania: 17.02.2014-22.02.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://rioopen.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1073/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1073/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1073/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1073/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/wta-rio-de-janeiro/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Mocne trio na jutro w Dubaju!

Mimo słabszych dni moje faworytki górą!

Giorgi 1,16 Bet365 ✅

Camilla zagra z Martą Domachowską, której dobre czasy odfrunęły dawno temu w siną dal. Od około 3 lat męczy się ze swoim tenisem i nie prezentuje nawet procenta tego co np w AO 2008. Częściej widziana na sesjach zdjęciowych niż na korcie.

A Camila? To obecnie zupelnie inny tenisowy Świat. Bardzo dobry występ w FedCupie, przeskakuje powoli kolejne tenisowe szczebelki a Domachowska to obecnie żadna przeszkoda.

Bouchard 1,16 Bet365 ✅

Genie spóźniła się z zapisami do turnieju głownego i musi grać kwalifikacje. W tym tygodniu coś czulem pismo nosem ze po cięzkiej podrózy z Kanady przegra z Mattek-Sands. Teraz okazja do poprawy, miala prawie tydzien przygotowan i Genie drugiej takiej wpadki już nie zaliczy.

Zwłaszcza że rywalka z poziomu o 3 niższego niż Mattek-Sands - Dushevina, która przegrywa wszystko co się grając bardzo słaby tenis.

Mladenovic 1,25 Bet365
✅

Kiki zagra z Parrą-Santonją, która podobnie jak Domachowska najlepsze dni ma za sobą. O ile w ogóle kiedykolwiek była w wielkiej formie. Na pewno nie na kortach twardych. Po prostu hiszpanka nie ma czym straszyć Mladenovic. Żadnych wielkich broni w tenisowym repertuarze nie ma.

Idealna rywalka na początek dla Kiki. Mocne uderzenia, dobry serwis zaprowadzą francuzkę do drugiej rundy kwalifikacji


Na wszelkiego rodzaju krytykę co do wysokości kursów, odpowiadam, że uważam, że kursy na te mecze powinny wynosić 1,03-1,05 co dałoby AKO 1,2
A przy obecnych kursach jest to 1,7. Radzę grać i odbierać wygrane, bo tylko trzęsienie ziemi w Dubaju może spowodować porażkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA) - Kwalifikacje, twarda

&amp;


Pliskova Kr. (Cze) - Mattek-Sands B. (Usa)

Typ. 1 3.25 Bet365⛔


Krótko i na temat. Na wstępie dodam, że jest to typ bardzo ryzykowny i polecam zagrać na niską kwotę. Spodziewałem się w sumie tak wysokiego kursu na jedną z dwóch sióstr Pliskovych, a mianowicie Kristyne, która pomalutku wkracza na salony głównych zawodów rangi WTA, i sądzę, że w tym roku wskoczy już do czołowej setki, tak jak uczyniła to jej siostra Karolina. Amerykanka jest w zasięgu Czeszki, pomimo różnicy ponad 100 miejsc w rankingu. Czeszka posiada dobry, mocny serwis, który jest jej głównym atutem, i zdobywa przez to dużo pkt. Mam nadzieję, że zagra jutro dobre spotkanie, wszystko będzie funkcjonowało należycie i to może wystarczyć na nieobliczalną Amerykankę, która gra w kratkę, dobre spotkania, przeplata słabymi występami. Widziałem jej spotkania w Doha, bez rewelacji, Bouchard można śmiało napisać, oddała jej mecz, powalczyła trochę z Niculescu, jednak i tak przegrała. Słaby serwis Amerykanki, dużo przestojów w grze, w tym musi szukać swojej szansy Czeszka. Myślę, że siostra podpowiedziała jej jak zagrać z Mattek, bo Karolina grała już 3 spotkania z Amerykanką i 2 ostatnie wygrała. Tak jak wspomniałem, widzę jutro szansę dla Czeszki, a kurs 3.25 to dla Mnie spore value i warto spróbować. GL
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Beck A. - Lepchenko V. @ 1.85 bwin ZWROT Szkoda, że Lepchenko się przestraszyła i nawet na kort nie wyszła.

Grać, bo faworytka jest w tym meczu wyraźna i jest nią Beck. Lepchenko tak jak ostatnio wspomniałem ostatni dobry mecz rozegrała ponad rok temu. Na prawdę nie wiem co się dzieje z ta dziewczyną. Nie potrafi utrzymać najprostszej piłki w korcie. Błędy jakie popełnia to są 2-3 metrowe auty. Ani serwis, który u leworęcznej zawodniczki powinien być atutem nie funkcjonuje, ani gra z linii końcowej się nie układa, próbuje grać bardzo agresywnie i kończyć wymiany w 2-3 uderzeniach, bo taki ma styl, ale nic nie działa tak ja powinno. Beck gra bez szału, ale całkiem przyzwoicie. Regularna i konsekwentna gra, dobra długość piłki, mało błędów, to w zupełności wystarcza na Lepchenko w takiej formie. Lepchenko musiałaby podnieść poziom swojego tenisa o 200% w stosunku do ostatnich swoich meczów, aby móc coś tutaj ugrać, a na to jej raczej nie stać w tym momencie.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Mona Barthel wygra @ 1,33 Bet365 ✅
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju w Dubaju. Starcie dwóch zawodniczek nie grających obecnie na miarę swoich możliwości. O ile Anastasia ma już swoje lata i jej kariera powoli zbliża się do końca, tak Mona Barthel jest bardzo zagubiona od połowy zeszłego sezonu.
Niemka Mona Barthel od początku tego sezonu zalicza spadek w dół w rankingu i tylko dlatego musi grać w kwalifikacjach do takiego turnieju, coś w jej grze się zblokowało i to nie jest ta sama tenisistka co chociażby rok temu w Australii czy Paryżu. Owszem, najłatwiejsze przeszkody pokonuje bezproblemowo jednak gdy przyjdzie się spotkać z kimś z pierwszej pięćdziesiątki to są duże kłopoty. Najlepiej czuję się na twardych nawierzchniach. Przyzwoicie jej gra wyglądała w Melbourne, podczas Australian Open, gdzie zdołała dojść do trzeciej rundy. Następnie jednak przytrafiły się porażki w Ad-Dausze i Paryżu.
Anastasia od dłuższego czasu plasuje się gdzieś pod koniec drugiej setki rankingu, w tym roku nie zdołała przejść jakichkolwiek kwalifikacji, nie zagrała w żadnym turnieju głównym. Najlepsze czasy są już daleko za plecami. Brakuje już tego zacięcia do gry, które zawsze cechowało Rodionovą.
Obie zawodniczki w dołku, jednak nie ma co porównywać tych tenisistek. Barthel potrafi zagrać na połowę swoich możliwości, co bezproblemowo wystarczy na obywatelkę Australii, myślę, że warto pomyśleć nad tym typem, do kombinacji w sam raz.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
An-Sophie Mestach wygra @ 1,44 PaddyPower ✅
Pierwsza runda turnieju kwalifikacyjnego do WTA w Rio de Janeiro. Mimo, że Mestach na nawierzchni ziemnej gra stosunkowo najmniej, w 2013 roku tylko jeden rozegrany mecz to w starciu z Florencią Molinaro powinna sobie bezproblemowo poradzić.
An Sophie Mestach, jedna z najbardziej perspektywicznych tenisistek młodego pokolenia, pukająca do bram pierwszej setki rankingu WTA, z roku na rok gra co raz lepiej. Bardzo uniwersalna zawodniczka, potrafiąca grać na każdej nawierzchni, od mączki gdzie spisuje się średnio do trawy, gdzie prezentuje się solidnie. W tamtym sezonie jej występy ograniczały się jeszcze do grania w turniejach rangi ITF, gdzie wygrywała co mogła. W tym sezonie widać, że chce wejść do pierwszej setki rankingu i próbuje sił w kwalifikacjach do większych turniejów. Podczas drugiego tygodnia Australian Open wystąpiła w turnieju rangi ITF w Sunderlandzie, który wygrała tracąc w pięciu meczach jeden set. Jest forma bardzo dobra.
Florencia Molinaro, dwudziestosześcioletnia reprezentantka Argentyny, pomimo ponad 10 lat w tourze bez żadnych osiągnięć, nigdy nie wybiła się poza poziom ITF. W zeszłym roku grała najczęściej w turniejach w Ameryce, gdzie obsada turniejowa, szczególnie ta w części Południowej należała do bardzo słabych. Gra najwięcej na nawierzchni ziemnej, na hardzie raczej słabo.
Pomimo tego, że Molinaro jest zawodniczką zdecydowanie bardziej ograną na clayu, to sądzę, że umiejętności, które są większe po stronie Belgijki zadecydują w tym meczu. Mestach ostatni mecz grała tydzień temu, więc zapewne odbyła kilka treningów już w samej Brazylii. Poziom Molinaro to nie sa nawet kwalifikacje do turniejów WTA, powinno być bezproblemowe zwycięstwo Sophie.
Alize Lim wygra @ 1,60 MarathonBet ⛔
Pojedynek dwóch zawodniczek młodego pokolenia, Francuzki Alize Lim i młodszej o trzy lata Amerykanki Nicole Gibbs. Dla mnie w tym starciu faworytka jest tylko jedna i jest nią Alize Lim.
Przed Francuzką stawiano duże oczekiwania, wyszło jak wyszło. Do tej pory nie weszła do pierwszej setki rankingu, teraz jest na najwyższej pozycji w karierze (połowa drugiej setki rankingu). Więcej niż o sukcesach na korcie można czytać o przygodach miłosnych Alize z bardziej znanymi kolegami po fachu. Na mączce gra bardzo przyzwoicie, turnieje ITF wygrywane bezproblemowo. Brakuje jej czegoś żeby przebić się na arenę WTA jednak może być już za późno aby coś zmienić.
Nicole Gibbs to nie jest typ zawodniczki na korty ziemne, większość czasu spędza na kortach o nawierzchni twardej. Od kilku lat praktycznie jej nie widać na clayu, a jeśli występowała to na tym typowo Amerykańskim, który jest zdecydowanie szybszy. Dla niezorientowanych chodzi o nawierzchnię na jakiej grany jest turniej w Charleston. W turniejach rangi ITF Nicole odgrywa podobną rolę jak Alize, również gra bardzo dobrze, wygrywa turnieje.
Poziom zawodniczek jest podobny, jednak różnica jest zasadnicza. Nicole nie potrafi i nie gra na mączce. Alize już jest zawodniczką mniej lub więcej doświadczoną i takie coś wykorzysta. Myślę, że po takim kursie jaki funduje nam bukmacher grzechem byłoby nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 2

kubson10

Użytkownik
Wie ktoś może, gdzie i na jakiej stronie można oglądać kwalifikacje z Dubaju?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA) - Kwalifikacje, twarda

&amp;


Pliskova Ka. (Cze) - Zhang S. (Chn)

Typ. 1 2.00 Bet365✅


Z jedną siostrą się nie udało, to próbuje z drugą. Lepsza w ostatnim czasie, Karolina, zmierzy się z Chinką Zhang. Bukmacher Bet365 nie co przesadził w moim mniemaniu z kursem, dlatego korzystam, bo sądzę, że kursy na Czeszkę polecą w dół, wg mnie to ona powinna być faworytką w tym spotkaniu. Bardzo dobry początek sezonu w jej wykonaniu, przede wszystkim znakomity turniej w Tajlandii, gdzie dotarła do finału i przegrała dopiero z Rosjanką Makarovą. Dzisiaj bardzo dobry i wyrównany pojedynek z dobrze spisującą się w ostatnim czasie Kudryavtseva, którą pokonała po trzy setowym boju. Chinka, tylko 4 miejsca w rankingu wyżej, początek sezonu przeciętny, bez rewelacji, można śmiało napisać słaby. W Melbourne porażka w 1 rundzie, podobno w Tajlandii. Tutaj wygrana w 1 rundzie kwalifikacji, jednak z zawodniczką grywającą głównie w ITF, więc tym spotkaniem bym się na prawdę nie sugerował. Niestety nie miałem okazji oglądać w akcji w tym roku Chinki i kieruję się głównie statystykami, ale od razu widać, że Czeszka jest w lepszej formie. Dobry mecz z Kerber w Doha, mimo porażki, bardzo byłem pozytywnie zaskoczony Jej grą, widać, że forma jest, w porównaniu do Chinki, która nic szczególnego nie pokazuje, a po takim kursie, jaki zaproponował Bet365 na Karolinę nie omieszkam nie skorzystać. Polecam zagrać, nawet za niewielką sumę, bo do jutra kursy mogą polecieć w dół, bo dla Mnie Pliskova jest tutaj faworytką. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Pennetta vs Putintseva 2, 4,00 bet365 ⛔
Z Włoszki mam wrażenie uszło powietrze. Fajnie grała na AO, wartościowe zwycięstwa, a później stanęła. W Doha porażka w 2 setach z Hsieh. Dzisiaj wymęczone zwycięstwo z Kucova, która raczej jeśli już coś wygrywa to na nawierzchni ziemnej i to w ITF, a Flavia dzisiaj męczyła się 3 sety, mecz trwał prawie 2 godziny, to pokazuje że Włoszka daleka od formy z AO. Putintseva jakąś wybitną tenisistką nie jest, ale na pewno jest lepsza niż Kucova, tutaj ma już za sobą wygrany mecz 2:0 z Misaki Doi. Rok temu doszła tutaj do 2 rundy, pokonując Robson, a w 2 rundzie powalczyła z naszą Agą. W takiej formie Pennetta jest do ogrania.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Jutro w Dubaju o poranku:

Stephens 2,0 Bet365⛔ Brawo YEBAKA

Jutro amerykanska gwiazdka ma coś do udowodnienia. Mały zawód na Australian Open i jak się potem okazało gra z kontuzją zakończona porażką z Azarenką.
Zeszły tydzień też bez sukcesu w Doha i porażka z Cetkovską. Ja jednak nie wylewałbym wiadra pomyj na Stephens za tę porażkę bo Cetkovska to naprawdę groźna zawodniczka dla każdej w WTA. Jeśli miałbym szukać kogoś z dalszych miejsc rankingowych kto ma ogrywać zawodniczki z top10 to wskazałbym czeszkę. Ostatnio czytałem, że ma bilans z Top10 lepszy niż Azarenka czy Ivanovic.

Jutro trzeba będzie odegrać się na szalonej Luśce Safarovej, która jest jak jednoręki bandyta w kasynie. Uważam jednak, że żądna krwi Stephens przywyższy czeszkę potencjałem i popełni o wiele mniej niewymuszonych błędów. Zwłaszcza, że w perspektywie w QF mecz z Sereną, więc dodatkowa motywacja jest! A jak amerykanki się uwielbiają każdy wie.

Jako ciekawostkę dodam, że Stephens od bardzo długiego czasu nie przegrała trzech meczów z rzędu. Dodatkowo nie miała ostatnio tak napiętego terminarza jak czeszka, która grała długie boje w Doha i jeszcze opóźniony do zeszłego poniedziałku puchar federacji. Nadeszła pora na pierwszy blask Sloane w tym sezonie! Na pewno jest dla mnie faworytką w poniedziałkowy dzień w Dubaju!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda

&amp;


Cirstea S. (Rou) - Vinci R. (Ita)

Typ. 1 2.02 Pinnacle Sports✅


Nadszedł czas na pierwszą rundę w Dubaju. Pod lupę biorę spotkanie Rumunki(26 WTA) z Włoszką(14 WTA). Mam nadzieję, że po raz kolejny uda mi się zarobić na Vinci, która początek sezonu w grze singlowej w jej wykonaniu jest po prostu tragiczny. Ostatnio miałem okazję oglądać jej spotkanie w Doha z Pironkovą, która po AO gra z meczu na mecz coraz gorzej, jednak mimo tego bez problemu uporała się z bardziej doświadczoną Włoszką. Widać, że Vinci póki co bardziej skupia się na grze w deblowej w parze z Errani, gdzie osiągają spore sukcesy, a w grze pojedynczej jest już zupełnie słabiutko. Wszystkie mecze w tym roku przegrane, po kolei: Konjuh(259 WTA), Errani(7 WTA), Zheng(56 WTA), Svitolina(38 WTA) oraz z Pironkovą( 52 WTA). Gra nie wygląda za dobrze, słabiutki serwis, wykorzystywany przez rywalki, i co najgorsze Włoszka popełnia jak na siebie zbyt dużo niewymuszonych błędów, co przyczynia się do porażek. Rumunka również bez rewelacji, jednak miałem okazje oglądać ją 2 razy, z mocną Riske w Tajlandii oraz w Doha z Radwańską. Z Amerykanką perfekcyjne spotkanie, nic dodać, nic ująć. Z Agą powalczyła w pierwszym secie, mając nawet 2 szanse na przełamanie i ostatecznie seta, jednak się nie udało, po czym gra się posypała i już było pozamiatane. Jednak Cirstea ,zwłaszcza na hardzie, jest groźna i potrafi zagrać dobre spotkanie i zdominować rywalki, zwłaszcza na swoim poziomie gry. Liczę, że jutro będzie podobnie i Rumunka poradzi sobie ze słabiutką Włoszką. Jedyne czego się obawiam to wahającej się formy Rumunki oraz pkt, które broni tutaj Vinci za półfinał z tamtego roku, jednak czy stać ją przy obecnej dyspozycji na wygraną? Moim zdaniem nie, Rumunka jest nieobliczalna, jednak w dosyć dobrej dyspozycji, która powinna jej jutro dać zwycięstwo. Vinci musi się w końcu przełamać, jednak nie nastąpi to jutro. Dla Mnie faworytką jest tutaj Cirstea, a kurs 2.02 jaki zaproponował Pinnacle do zagrania. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Jutro w Dubaju o poranku:
Stephens 2,0 Bet365
Jutro amerykanska gwiazdka ma coś do udowodnienia. Mały zawód na Australian Open i jak się potem okazało gra z kontuzją zakończona porażką z Azarenką.
Zeszły tydzień też bez sukcesu w Doha i porażka z Cetkovską. Ja jednak nie wylewałbym wiadra pomyj na Stephens za tę porażkę bo Cetkovska to naprawdę groźna zawodniczka dla każdej w WTA. Jeśli miałbym szukać kogoś z dalszych miejsc rankingowych kto ma ogrywać zawodniczki z top10 to wskazałbym czeszkę. Ostatnio czytałem, że ma bilans z Top10 lepszy niż Azarenka czy Ivanovic.
Jutro trzeba będzie odegrać się na szalonej Luśce Safarovej, która jest jak jednoręki bandyta w kasynie. Uważam jednak, że żądna krwi Stephens przywyższy czeszkę potencjałem i popełni o wiele mniej niewymuszonych błędów. Zwłaszcza, że w perspektywie w QF mecz z Sereną, więc dodatkowa motywacja jest! A jak amerykanki się uwielbiają każdy wie.
Jako ciekawostkę dodam, że Stephens od bardzo długiego czasu nie przegrała trzech meczów z rzędu. Dodatkowo nie miała ostatnio tak napiętego terminarza jak czeszka, która grała długie boje w Doha i jeszcze opóźniony do zeszłego poniedziałku puchar federacji. Nadeszła pora na pierwszy blask Sloane w tym sezonie! Na pewno jest dla mnie faworytką w poniedziałkowy dzień w Dubaju!
a więc tak :
szkoda ze ta cała wypowiedz jest oparta pod twój typ
kazde zdanie zaczyna sie lub kończy ze musi ze nie moze ze sie zesra jutro stephens
jeszcze nie miała serii 3 porazek - no to będzie miała teraz bo jest cienka na safarova
ja gram śmiało na safarova bo nie ze musze tylko ze chce
jesli czeszka nie bedzie wyp**** pilek w kilometrowy aut to skonczy sie 2:0 dla safarowej
Ps. nie lubie postów typu bo musi i pisanie typu pod zwyciestwo zawdoniczki sorryy ..
SAFAROVA 1,70 bet-at-home✅✅✅
DW 2:0 dla Safarova 2.90 bet-at-home✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
szkoda ze ta cała wypowiedz jest oparta pod twój typ
kazde zdanie zaczyna sie lub kończy ze musi ze nie moze ze sie zesra jutro stephens
jeszcze nie miała serii 3 porazek - no to będzie miała teraz bo jest cienka na safarova
ja gram śmiało na safarova bo nie ze musze tylko ze chce
jesli czeszka nie bedzie wyp**** pilek w kilometrowy aut to skonczy sie 2:0 dla safarowej
Ps. nie lubie postów typu bo musi i pisanie typu pod zwyciestwo zawdoniczki sorryy ..
Spokojnie wyluzuj troche ;)Każdy ma prawo to własnych przemysleń,analiza nie jest tak bardzo pod typ HEhe Dawno nie widziałem tak wysokiego kursu na Stephens widocznie wszyscy uważaja że jak odpadła z Cetkovska to już forma Amerykanki poszła w las,podziwiam cie że chcesz zagrać na Safarova i to jeszcze 2:0 w setach wow ,Safarova potrafi zagrać swietnie jeden turniej aby w nastepnym odpaść z jakimś leszczem,Czeszka często co tu owijać w bawełne ma wyjeb*** na mecz ,zawsze ten sam durny tenis wejdzie albo nie wejdzie ,bedzie punkt albo nie będzie i coraz mocniej i aby do przodu,mimo wszytko Amerykanka jest bardziej regularna i używa czasami mózgu na korcie w przeciwieństwie do niektórych Czeskich tenisistek,Stephens zaliczyła wpadke w 1 rundzie w Doha ale wciąż jest grożna i napewno wyciagneła wnioski po ostatniej porażce i jutra zagra lepiej nie skreślajmy jej jeszcze szczególnie po takim kursie :cool::cool: Lucie ma słaba głowke jest do ogrania i nie jest tak grozna wbrew pozorom.
Stephens win 2.10 bet365
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Piter- Haddad Maia 2 2,65 bwin

Nasza nowa, rodzima gwiazdka tenisa kontra 17 letnia Brazylijka, która otrzymała dziką kartę od organizatorów imprezy w Rio... Wiadomo jak to często bywa z takimi młodymi zawodniczkami, które nagle dostają szansę rywalizacji na profesjonalnym poziomie- potrafią swoją grą napsuć krwi silnym rywalkom. No właśnie silnym, a Kasia do takich nie należy, jej ostatnia gra w Davis Cup wyglądała tragicznie. Każdy z nas spodziewał się tego, że Aga bezie musiała stoczyć samotny pojedynek ze Szwecją, ale tak słabej gry Kasi chyba nikt się nie spodziewał. Brazylijka ma dobre warunki fizyczne, lubi grę na mączce i wygrała na niej juz kilka ITFów, na juniorskim RG odpadła dopiero po 3 setach z Bencic, która naszą Kasie Piter wyrzuciłaby z kortu, a którą mielismy ostatnio okazję oglądac w meczach DC z Francją, gdzie jej gra była naprawdę bardzo dobra. Myśle ze za w miarę rozsądną stawkę można postawić na Brazylijkę.

V. Williams- Vesnina 1 1,4✅

W ostatnich meczach widac było, ze Amerykanka jest naprawdę dobrze przygotowana do turniejów w krajach arabskich, jej mecz z Petrą grany na ogromnym ryzyku mógł się podobac, kazda piłka bita w celu bezpośredniego zdobycia punktu, o wyniki rozstrzygnęły pojedyncze punkty. Myśle ze Jelena nie jest na tyle dobrą zawodniczką, by móc rywalizowac z Venus.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Doha&amp;Dubai
1# Dominika Cibulkova - Alisa Kleybanova - 1 (1,22) 9/10 zwrot
2# Caroline Wozniacki - Yanina Wickmayer - 1 (1,28) 9/10 ⛔


#3​

8/10

WTA - Dubai
Venus Williams - Elena Vesnina
Venus Williams (1,36) ✅ Unibet

Z pewnością nie będzie to łatwa przeprawa dla Venus Williams która ma już swoje lata i niestety daleko jej od wielkiej formy, którą oczarowywała wszystkich dawno temu.. Z pewnością było to dawno temu, chociaż przyznam, że w ubiegłym roku pod koniec sezonu w turnieju widziałem przebłyski dawnej Venus. Siła Amerykanka jest w serwisie i potężnym returnie. Słabo się porusza po korcie ale nie powinna to być tragedia tutaj, ponieważ Elena także do super biegających nie należy. Vesnina rozregulowała swoją formę gra w kratkę, czasami wyjdzie jej niezły mecz, lecz raczej na pewno nie odegra w tym turnieju wielkiej roli. Tak mi się wydaję. Typuję tutaj Amerykankę która po ostatniej szybkiej porażce w turnieju na pewno będzie chciała coś ugrać, ponieważ rywalka jest absolutnie w zasięgu. Nie bawię się w sety bo z Venus nie warto tego robić nigdy, ale win wydaje się rozsądny pomimo niskiego kursu, i podpisuje się do typu kolegi wyżej.

W związku że w ubiegłym turnieju nie miałem czasu podawać typów do działu i podałem tylko dwa typy, łącze oba turnieje razem w statykach.


http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/wta-dubai-2014/williams-venus-vesnina-elena-E3bJNQ3T/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
???? Williams V. (44) - Vesnina E. (33)
Bet365 @ 3.50

Ja w przeciwieństwie do większości nie zgodzę się z typem na Venus. Jelena jest o 6 lat młodszą zawodniczką od swojej rywalki, która ma na sobie jak zawsze wielkie brzemię siostry &quot;Williams&quot;. Dziś korty twarde, na co moim zdaniem lepszą nawierzchnią do gry jest właśnie dla Jeleny, która już w ostatnim pojedynku (w 2013) wygrała właśnie z Venus 2:1. Williams albo walczy, albo totalnie oddaje mecz. Zazwyczaj w trzy setowych pojedynkach widać już po niej wielkie zmęczenie, wiek dużo jednak w tym spotkaniu zadecyduje. Przy kursie @ 3.50 nie ma co, warto zaryzykować na młodą Rosjankę, która na pewno dziś łatwo nie odpuści tego spotkania. Może i amerykanka z Kvitovą mogła wygrać, ale jednak tego nie zrobiła i musiała uznać wyższość rywalki, więc dziś liczę na to samo. Nie zgodzę się z stwierdzeniem, że Jelena nie jest jeszcze taką zawodniczką, która może pokonać Williams, a trzeba przypominać jak zawodniczki o klasę słabsze wygrywały z Venus? Czasem oglądać jej spotkania było aż wstyd. Nie te lata... Osobiście nic nie stawiam w tym spotkaniu, ale wątpię aby było tak, że amerykanka wygra. Jak wygra to już w dwóch setach, jak będzie 1:1 to wątpię aby z formą dała radę.​
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Włoszka ma tutaj sporo pkt. do obrony. Forma słaba, ale Vinci musi się dzisiaj postarać i dać to co ma najlepsze w tej chwili. Przeciwko tzw. ballbasherce Cirstei biorę ten kurs.
1.95 Vinci
 
M 11

mg87

Użytkownik
Kasia Piter - Haddad Maia 2 3.0 tenis
Dla mnie ten kurs to spore nieporozumienie.Kasia owszem ostatnio może grała dobry tenis , jednak na ziemi jakoś nie widze tego.Gralem już zdecydowanie HC na Halep na AO i się nie pomyliłem.Dziś Kasia zagra z gospodynią i to juz jeden plus .Brazylijka może nie gra olśniewająco , ale mi póki co takie wyniki jak wygrane z Sadikovic , Dinu , Hogenkamp czy walka z Czink pozwalają mysleć o dobrym wyniku. Ponadto pokonała Marcinkevicie z którą to Piter przegrała ( widziałem ten mecz na zywo i była to totalna dominacja Łotyszki.
Biorę pod uwage również wynik Pauli Kani z Gabrielą Ce.Piter i Kania to dla mnie porównywalny poziom , widziałem ich mecz w Toruniu i Paula wygrała zdecydowanie.Natomiast Haddad Maia z Gabrielą Ce zrobiła wyniki 6-1 6-3 i 6-4 6-4. Jak wiemy Paula została pokonana przez Gabrielę.
Może nie jest to jakaś super promocja , ale kurs kosmiczny. POWODZENIA
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda
&amp;

Stosur S. (Aus) - Beck A. (Ger)
Typ. 2 (+1.5) sets 1.60 Unibet✅ 6:1,1:6,4:6


Dzisiaj krótko i na temat. Pojedynek 1 rundy, między Australijką(17 WTA), a młodą Niemką(50 WTA), która powoli pnie się w górę w rankingu. Beck bardzo pozytywnie zaskakuje w Azji, po nieudanym tourne po Australii, w Doha nastąpiło przełamanie i wygrane z Barthel i Pironkovą, i porażka z niesamowitą Halep, która nie dała rywalką żadnych szans i pewnie wygrała ten turniej. Tutaj Niemka musiała przejść przez bardzo trudne kwalifikacje, gdzie pokonała Spears, Knapp oraz ku zaskoczeniu, bez najmniejszych problemów półfinalistkę AO, Bouchard w dwóch setach, szybkich setach. Widać, że forma z końcówki poprzedniego sezonu powróciła i Niemka czuje się tutaj doskonale. Stosur z meczu na mecz niby gra coraz lepiej, jednak w Doha zaliczyła poważną wpadkę i przegrała z Cepelovą. Gra nie wygląda jeszcze na optymalną, pojawia się sporo błędów, i tutaj szansa dla Beck. Widać, że w Dubaju gra jej się bardzo dobrze, forma jest, i może być równorzędną przeciwniczką dla Australijki. Stosur przy obecnej formie jest spokojnie do ogrania, w tym sezonie często traciła sety, dlatego próbuję również w tym kierunku, bo widzę tutaj szansę dla Beck, która rozegrała już tutaj 3 mecze, jest w rytmie meczowym, w przeciwieństwie do Stosur, dla której to będzie pierwszy pojedynek w Dubaju i możliwe, że powoli wejdzie mecz, co może spowodować zdobyciem seta przez Niemkę. Pomimo tego Beck jest w dobrej formie, i powalczy jutro o zwycięstwo , które Mnie zupełnie nie zdziwi, bo skoro Cepelova dała radę, to tym bardziej Niemka. GL

&amp;

Flipkens K. (Bel) - Pliskova Ka. (Cze)
Typ. 2 2.12 Pinnacle Sports⛔ Nie dzisiaj...​

Kuje żelazo póki gorące. Czeszkę opisywałem już w czasie jej pojedynku z Chinką Zheng w kwalifikacjach i oczywiście okazała się lepsza. Dzisiaj bez problemu wygrana, z nieobliczalną Włoszką Giorgi, która w 2 rundzie kwalifikacji wyrzuciła z turnieju Petkovic, a dzisiaj nie miała najmniejszych szans z grającą z meczu na mecz coraz lepiej, Karoliną. Nie będę się już po raz kolejny powtarzał, Pliskova bardzo dobry początek sezonu, awansowała już na 51 w rankingu, i jeśli będzie tak dalej grała na wysokim poziomie, to kto wie, może pod koniec sezonu zobaczymy ją w okolicach 20 najlepszych zawodniczek. Wszystko dobrze funkcjonuje, przede wszystkim bardzo dobry, mocny serwis, duża ilość asów serwisowych, dających jej dużo pkt, mało niewymuszonych błędów, pokazała już w tym sezonie, że potrafi walczyć z najlepszymi. Jej Rywalką będzie Belgijka Flipkens, obecnie 20 rakieta świata, jednak na pewno w zasięgu Czeszki. W Doha porażka z Safarova, która prosto z lotniska(grała dzień wcześniej na Fed Cup) udała się na pojedynek z Belgijką i pomimo zmęczenia, wygrała. Gra Flipkens Mnie do końca nie przekonuję, serwis słaby, który powinien być przez rywalkę wykorzystywany. Kieruję się tutaj głównie formą Karoliny, bo widać, że z meczu na mecz gra coraz lepiej. Już 2 razy w Dubaju, nie będąc faworytką wygrała i udało mi się zarobić na dobrej grze Czeszki, mam nadzieję, że podobnie będzie jutro. Wg mnie mecz 50/50 i przy obecnych kursach po raz kolejny zaufam Pliskovej i mam nadzieję, że również tym razem się nie zawiodę i uda mi się zarobić parę groszy. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Klara Zakopalova wygra @ 1,36 PinnacleSports ✅
Pierwsza runda powracającego do kalendarza turnieju w Rio de Janeiro, pojedynek dwóch zawodniczek najlepiej grających na nawierzchni ziemnej. Typuję w tym meczu wyższość Klary Zakopalovej nad Marianą Duque-Marino. Czeszka w ostatnich tygodniach prezentuje się na prawdę solidnie.
Klara ten sezon zaczęła wspaniale od finału w Hobart, gdzie uległa Muguruzie Blanco, następnie druga runda w Paryżu, zwycięstwo w Fed Cupie z Torro-Flor i przegrana trzysetówka z Suarez-Navarro. W Ad-Dausze przyzwoity występ - trzecia runda turnieju i porażka z Angeliką Kerber. Wcześniej Czeszka wyelminowała Svitolinę i Anę Ivanović.
Klara wraca do gry na swoich ulubionych kortach, patrząc na tegoroczne wyniki można być pełnym optymizmu przed tym turniejem.
Duque-Marino zawodniczka na poziom ITF, rzadko kiedy decyduje się na występ w turnieju rangi WTA, najczęściej są to Wielkie Szlemy i imprezy w Bogocie. W zeszłym tygodniu występowała w ITFie w Sao Paolo, niespodziewanie Kolumbijka go nie wygrała, odpadła już w półfinale gdzie przegrała ze Stefanią Vogt.
Obie Panie spotykały się na korcie czterokrotnie, trzy z tych spotkań wygrywała Czeszka Zakopalova - jedno, u siebie w Bogocie Kolumbijka.
Duque-Marino nie prezentuje na tą chwilę jakiegoś super tenisa, a tylko wtedy może zagrozić bardzo dobrze grającej Klarze Zakopalovej. Myślę, że ten typ warto dorzucić do jakiejś kombinacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom