>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Eastbourne, 21.06-27.06.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik


Miejsce: Eastbourne, GREAT BRITAIN
Data rozgrywania: 21.06.2015-27.06.2015
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $665,900
Oficjalna strona turnieju: http://www.lta.org.uk/major-events/Aegon-International-Eastbourne/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=893690
Drabinka:
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2015/710/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-eastbourne/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Gavrilova 1,33 Bet365✅6-0 6-1

Rewelacja tego sezonu zagra byłą rewelacją wracającą po 17 miesiącach przerwy od AO 2014, Laurą Robson. Cudów nie ma, po takim powrocie jest bardzo ciężko. Robson to nie Rafael Nadal, który w 2013 wrócił by wygrać praktycznie wszystko co się da. Pozostałe przypadki pokazują jak takie powroty są trudne i zwycięstwa z zawodniczkami, które grają na co dzień w cyklu.

Ponadto Gavrilova ma za sobą wygrane z Sharapovą i Ivanovic tej wiosny. Gra rewelacyjnie ten sezon i dziś to za wysoka półka dla wracającej Robson.

PS:Lionel, argument o ewentualnym odpuszczaniu wchodzi w gre w rundzie finalowej, czyli jutro. Zeby byc LL trzeba awansowac do ostatniej rundy kwalifikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Zdecydowanie grajcie przeciwko Laurze Robson, to jest tenisowy trup reanimowany tylko na marketingowe potrzeby turniejow brytyjskich!

Jedno proste pytanie. Akurat wierzycie ze kontuzja trwala 17 miesiecy i iles tam i to byl optymalny termin powrotu czy raczej wymuszony kontraktami sponsorskimi?

Ja tam w zyciu nie uwierze ze akurat 459 czy iles tam dni to optymalny czas rehabilitacji, wiadomo kazdy oplacony lekarz tak bedzie twierdzil ale prawie wszystkich mozna kuppic

Musi byc z nia bardzo zle, bo przeciez juz by dawno wrocila zapewne skonczy sie kreczem/batami ostrymi

Generalnie wszyscy Bytyjczycy oprocz Murraya to od czasow Henmana smiech na sali, dostaja dzikie karty ale odpadaja w pierwszych rundach, czasem sie trafi jakiejs slepej kurze ziarno wynikajace z wybitnie slabszej formy rywalki (dowodow na cos wiecej nie posiadam) ale nic poza tym

Gavrilowa win 1,34 bwin, wazne zeby grac tam gdzie krecz jest rozliczany od pierwszej pilki, bo jest na to bardzo duza szansa

Na jednej nodze by wygrala
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Mecz się dopiero zaczął, więc i ja pozwolę sobie napisać parę słów.
Ja myślę zupełnie inaczej. Dużo argumentów przemawia za Robson - zagra u siebie, na nawierzchni, na której czuje się znakomicie - na trawie wygrała m.in. z Kerber czy Safarovą, dotarła też do 4 rundy Wimbledonu. Gavrilova ma świetny sezon to fakt, ale zupełnie nie zwracacie uwagi na nawierzchnię, jakby to nie miało znaczenia. Na trawie ma bilans 3/4, w zeszłym roku nie rozegrała na niej ani jednego meczu. Robson to o ile mnie pamięć nie myli zwyciężczyni Wimbledonu jako juniorka. Ona lubi grać na trawie, bo ma do tego warunki, świetny serwis i mocny forehand, slajsem także potrafi zrobić krzywdę. I jeszcze jeden ciekawy argument za Robson, a raczej za przeciwko graniem na Gavrilovą. To są KWALIFIKACJE, a Gavrilova jest rozstawiona z nr 1, sami wykmińcie dlaczego nie powinno się w nią wchodzić ????
W takich okolicznościach granie na Gavrilovą po kursie 1,3 to dla mnie duży błąd. Robson @ 3,3
Edit: Nie poszalała dziewczyna. Szkoda, że nie było transmisji, bo chciałbym zobaczyć co tam się działo. Duży minus ⛔
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Vesnina-L.Davis 1 @1.72
Stawiam tu na Vesnine, ktora zagrała tutaj turniej swojego zycia chyba 2 lata temu, wygrywajac w Eastbourne. Rok temu Vesnina zatrzymala sie na Madison Keys po bardzo zacietym meczu, a Amerykanka odniosla pozniej koncowy triumf. Lauren Davis jest dobrra tenisistka, tez 3 runda w ubieglym roku tu to dobry punkt startowy, ale i tak uwazam, ze gora bedzie Rosjanka. Dla Vesniny z calkiem niezlym podaniem i grze do przou takie turnieje wydaja sie calkiem niezle. Moze Rosjanka skupiała sie osatnio bardziej na grze deblowej, bo tam przeciez wygrała dwa szlemy. Niby Vesnina zagrala ostanio na French Open, a Davis pokazala sie w Nottingham calkiem przyzwoicie, ale takie mam wewnetrzne przeczucie, ze w tym turnieju Vesnimna zagra bardzo dobrze, a to etap kwalifikacji dopiero. Kurs jest naprawde niezły, mam nadzieje ze sam typ tez.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Rybarikova 1,25 Bet365✅

Slowaczka zagra z Saisai Zhang, czyli zawodniczka ktora nie ma zadnego pojecia o grze na trawie. Tydzien temu popis swoich umiejetnosci dala z Larcher De Brito, gdy obie graly fatalnie i wygrala okolo 30 procent pierwszych serwisow co trawie jest tenisowym samobojstwem. Jej serwis jest gorszy od Errani. Tu meczyla z Webley-Smith co tez nie jest dobrym swiadectwem.

Z kolei dla Rybarikovej trawa to zywiol, wygrala tu kiedys turniej w Birmingham. Gra przy siatce nie jest jej obca.

McHale 2,1 Bet365✅ Śmieszny mecz w Niculescowym stylu:razz:

McHale zagra z Niculescu, ktora po osiagnieciu finalu, odpadla w tym tygodniu w 1R z BZS. Teraz starcie z McHale, ktora wygrala ostatnio z Cornet czy wczoraj z Wickmayer. W obu meczach nie byla faworytka bukmacherow. Teraz dla mnie jest co najmniej minimalna faworytka. H2H 2-0 dla Cristiny i mimo ze bylo to dawno to zaryzykuje stwierdzenie, ze Niculescu przez ostatnie 5 lat i tak w kolko gra tak samo i H2H z nia pokazuje jak ktos sobie radzi z jej specyficznym stylem gry. Ponadto McHale bardzo dobrze trzymala wczoraj serwis, tylko jedna strata w porownaniu do 5 ze slabsza rywalka Niculescu, Babos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Polona Hercog v Alexandra Krunic ⛔⛔⛔
Alexandra Krunic @ 1.66

dziewczyno, forma niedzielna..
:-|
Dziś przyglądam się spotkaniu dwóch tenisistek, które raczej są w podobnej formie. Obie zawodniczki preferują Clay. Hercog po serii przegranych i nieudanym występie na French Open zdecydowała się na turniej ITF, gdzie w ćwierćfinale łatwo przegrała z niżej notowaną Bondarenko. W pierwszym meczu pokonała po zaciętym spotkaniu Lucic (6-7 7-5 7-5), w tamtym roku zagrała tylko 3 razy na trawie, nie odnosząc większych sukcesów. Krunic również w tamtym roku nie odniosła większych sukcesów na trawie, jednak w tym sezonie wygląda dość dobrze. Na 5 spotkań wygrała 4, z czego ostatni pojedynek przegrała w 2R z doświadczoną Kuznetsovą. W pierwszym meczu kwalifikacji pokonała młodą Czeszkę Smitkovą. Wydaje mi się żę młoda i utalentowana zawodniczka z Serbii powinna być dziś górą.

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bardzo wysoki kurs na Swietę Kuzniecową jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Doświadczona zawodniczka bardzo dobrze czuje się na trawie i przeciwko Rybarikovej nie wystawiłbym większego kursu, jak 1,4-1,5. Rosjanka posiada dwa atuty kwalifikujące ją do zawodniczki co najmniej solidnej jak na korty trawiaste - mocny serwis i dobre uderzenie kończące. Rybarikova nie lubi grać pod presją, a do tego będzie ją zmuszać właśnie Swieta. Ogólnie Magdalenę niespecjalnie cenię. Owszem, bilans na trawie (w karierze jak i w tym roku) solidny, choć jest zawodniczką, kolokwialnie mówiąc, zaliczaną do grupy &quot;pusiaków&quot;. Często przyparta do muru popełnia wiele błędów, a przeciwko bardziej doświadczonej rywalce ma po prostu mniej atutów.
Magdalena Rybarikova - Svetlana Kuznetsova 2 @ 1,78 (Pinnacle) 0:2 (6:7; 4:6) ✅

Barborę Strycovą starałem się już przedstawić przed spotkaniem z Kristiną Mladenovic w poprzednim tygodniu. Dość powiedzieć, że Czeszka przegrała spotkanie przez własne błędy, chociaż nie można odebrać Francuzce, iż była w bardzo dobrej formie, wyeliminowana dopiero przez finalistkę Pliskovą. Tutaj sprawa jest o tyle jasna, iż Begu, choć sezon ma naprawdę dobry, nie potrafi grać na trawie. Strycova ma po prostu więcej atutów i, mimo słabego spotkania z Mladenovic, jest w niezłej formie, myślę, że wystarczającej do pokonania Begu na trawie.
Barbora Strycova - Irina Begu 1 @ 1,52 (Pinnacle) 2:0 (6:4; 6:2) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Barbora Strycova - Irina Begu Typ: Strycova @ 1.52 Pinnacle ✅

Choć obie Panie dzielą w rankingu jedynie dwie pozycje, to jeśli chodzi o umiejętność gry na trawie jest to przepaść. Begu wpisuje się w krajobraz rumuńskiego tenisa skąd zarówno mężczyźni [Ungur] jak i kobiety [Dulgheru, Niculescu] kompletnie nie potrafią grać na zielonej nawierzchni. Z kolei Strycova to zupełna przeciwność. W ubiegłym roku osiągnęła ćwierćfinał Wimbledonu oraz finał w Birmingham, zaś w całej karierze jej bilans na trawie to 35/22. Czeszka na pewno będzie chciała trochę punktów nabić i to pomimo zbliżającego się Wimbledonu, także nie zakładam by chciała odpaść już w pierwszej rundzie. Kursy może nie oszałamiają, ale jest to dość pewna opcja jak na poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Bouchard 2,2 Bet365 Brawo Genie!✅
Wiem, ze Bouchard gra ostatnio tragicznie, ale bez przesady, zeby nie byla faworytką z Riske? Bilans H2H 3-1 dla Kanadyjki. Mam wrazenie, ze pomimo porazek, cos ostatnio ruszylo. Ze Shvedovą miala 4-0 w III secie w Holandii, a z Mladenovic to i Halep i wspomniana Riske przegrała w Birmingham, a byla to porazka po walce w trzech setach.
Riske nie gra na tyle dobrze, by upatrywac w niej faworytki, to polka nizej niz Mladenovic, z ktorą przegrała. Przegrała z Konjuh w Nottingham. Na mączce seria podobna do serii Bouchard.
Kurs na to spotkanie powinien byc minimum odwrotny, dlatego gram.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Magdalena Rybarikova - Svetlana Kuznetsova 0:2 @ - 2,35

Popieram tok myślenia Andersona Slivy. Kuzniecowa zdmuchnie drewnianą Ribarikovą z trawy. Stara dobra szkoła nie da jej szans, jak już napisał kolega wcze3śniej duży wpływ na przebieg meczu będzie miał agresywny styl gry Kuzniecovej, moim zdaniem będzie to &quot;gwóźdź do trumny&quot;. Słowenka odnotowała co prawda zwyżkę formy w ostatnim czasie, ale nie będzie miało to znaczenia w tym spotkaniu - życze powodzenia.
- Widzę, że w I secie Madzia się postawiła Rosjance ????
- W drugim secie jak by nie deszcz Svieta by oberwała, ktoś odciął jej zasilanie.
Dzięki z podziękowania, wytypowałem wam poprzednio wynij za 3.40 i ZERO podziekowań ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
WTA Eastbourne

Jarmila Gajdosova vs Lauren Davis 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 2-1
Gajdosova grać na trawie i lubi i potrafi. Ta nawierzchnia odpowiada jej stylowi gry. Siła jej uderzeń zarówno przy serwisie jak i w trakcie wymian jest tutaj jeszcze bardziej widoczna. Swego czasu na Wimbledonie osiągnęła swój najlepszy wynik wielkoszlemowy czyli 1/8 finału. Australijka po swojej stronie na pewno będzie miała ogromną przewagę fizyczną nad rywalką. Dodatkowo dobry serwis powinien ułatwiać jej wygrywanie własnych gemów serwisowych. Warto też zaznaczyć, że nie jest to zawodniczka, która gra na zasadzie byle mocniej, bo potrafi utrzymać dłuższe wymiany i zachować regularność. Backhand powinien przynieść jej wiele korzyści otwierając jej grę i szansę na szybsze kończenie akcji. Oczywiście pojedynek z Lauren Davis raczej nie będzie łatwy, bo Amerykanka to waleczna tenisistka, ale też ma ograniczenia jeżeli chodzi o możliwości sportowe. W tym sezonie na trawie kilka niezłych wyników, ale też kilka spotkań jak chociażby z naszą Magdą Linette gdzie powinna odpaść. Davis ma dosyć słabe warunki fizyczne. Jej serwis raczej większej krzywdy nie robi, a jej drugie podanie to zaproszenie do ataku. Popełnia też sporo podwójnych, które są związane z podejmowaniem większego ryzyka przy serwisie. Gajdosova, która returnować potrafi na wysokim poziomie z pewnością będzie od razu starała się zabijać każdy krótszy serwis i przejmować inicjatywę w wymianie. Już nawet spotkanie Davis w ostatniej rundzie kwalifikacji z Koukalovą pokazało, że podanie jest dalekie od ideału. Traciła tam serwis aż 7 razy. Dla porównania Australijka w dwóch meczach może i ze słabszymi przeciwniczkami, ale swój serwis straciła raz. Scenariusz tego spotkania jest prosty. To Gajdosova będzie próbowała atakować, spychać rywalkę do defensywy. Jeżeli zachowa niezłą regularność, skuteczność to jest w stanie zdominować ten mecz. Davis swoją walecznością, mieszaniem gry trochę nadrobi, ale ciężko będzie jej przeciwstawić się rywalce, tym bardziej na takiej szybkiej nawierzchni jak trawa. Myślę, że dużo łatwiej wygrywać swoje podanie będzie Gajdosova, będzie to ważne, bo okazji na przełamanie rywalki na pewno w tym meczu nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Bouchard 2,2 Bet365
Wiem, ze Bouchard gra ostatnio tragicznie, ale bez przesady, zeby nie byla faworytką z Riske? Bilans H2H 3-1 dla Kanadyjki. Mam wrazenie, ze pomimo porazek, cos ostatnio ruszylo. Ze Shvedovą miala 4-0 w III secie w Holandii, a z Mladenovic to i Halep i wspomniana Riske przegrała w Birmingham, a byla to porazka po walce w trzech setach.
Riske nie gra na tyle dobrze, by upatrywac w niej faworytki, to polka nizej niz Mladenovic, z ktorą przegrała. Przegrała z Konjuh w Nottingham. Na mączce seria podobna do serii Bouchard.
Kurs na to spotkanie powinien byc minimum odwrotny, dlatego gram.
Podzielam Twoje zdanie - Bouchard w nieskończoność nie będzie przegrywać, a kursy wystawione na to zdarzenie to według mnie nieporozumienie. Bouchard przegrała dwa mecze rozegrane na trawie w tym sezonie, ale rywalek nie miała łatwych - Shvedova ma świetny serwis i wolej, to dobra deblistka, z kolei Mladenovic gra sezon życia i jest coraz groźniejsza. Mecz z Francuzką oglądałem i w drugim secie Bouchard zagrała na dobrym poziomie, na początku trzeciego miała break pointa, którego nie wykorzystała i potem się posypała. Riske ma świetny serwis, a poza tym jest dla mnie dość sztywna. Kanadyjka powinna ją porozrzucać po kursie oraz wytrzymywać fizycznie wymiany, bo Amerykanka potrafi przyspieszyć z obu stron. Fala krytyki, spływająca na Eugenie na pewno nie działa na nią korzystnie, ale liczę na to, że wreszcie się przełamie, bo rywalka jest jak najbardziej w jej zasięgu. Wydaje się, że kluczem powinien być w tym meczu return - jeśli ona będzie w stanie regularnie odgrywać serwisy Riske i wchodzić w nią w dłuższe wymiany to powinna ustawić sobie ten mecz.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Piękne kursiwo na Caroline Garcię dziś. Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Francuzka słabo zaprezentowała się na RG odpadając już w 1R i zawiodła oczekiwania kibiców, więc spróbuje zrehabilitować się na trawie. Mimo bilansu 10/9 trzeba powiedzieć, iż warunki i atuty do gry posiada. Posiada naprawdę świetny serwis, którym się często broni i bardzo dobrze returnuje. Być może brakuje jej sprawniejszej gry pod siatką, ale raczej nie można powiedzieć, aby bała się ryzyka. Porażka w Birmingham z Koukalovą jest raczej powodem do wstydu (3:6; 0:6), ale w 1R pokonała groźną na trawie Tatianę Marię. Tutaj, w Eastbourne, poradziła sobie z groźną Vinci. Oczywiście, Roberta najlepsze lata ma za sobą, a korty trawiaste nie są naturalnym środowiskiem dla włoskich tenisistek (choć bilans posiada co najmniej przyzwoity), to zlekceważona wciąż potrafi być niebezpieczna dla rywalki. Mimo wszystko Garcia nie pozostawiła złudzeń Robercie pokonując ją 6:2; 6:2, nie dając się przy tym ani razu przełamać - co jest godne odnotowania, a także wygrywając aż 86% punktów z pierwszego serwisu. Caroline pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie, za czym przemawiają statystyki.
Obecnie zdecydowanie warto grać przeciwko Petkovic. Po kreczu w Madrycie ewidentnie nie jest sobą, do czego doszły problemy z udem w Norymberdze. Na Roland Garros zaprezentowała się słabo, wymęczone zwycięstwo z Domingez-Lino było jedynie odroczeniem wyroku. Odzywało się udo, które było całe obandażowane. W tym roku zaledwie jedno spotkanie na trawie i porażka z ledwie 19-letnią Siniakovą, co było sporym rozczarowaniem.
Petkovic to zawodniczka uniwersalna, ale w ostatnich tygodniach jest z pewnością pod formą. Do tego ciągle powracające problemy ze zdrowiem nie mogą napawać optymizmem przed nadchodzącym Wimbledonem. Mam wrażenie, że Caroline Garcia zaczyna iść z formą w górę, biorąc pod uwagę obecne dyspozycje obu zawodniczek kurs na Francuzkę to spore value, gdyż kursy powinny być w odwrotną stronę.
Caroline Garcia - Andrea Petkovic 1 @ 2,09 (Pinnacle) 0:2 (2:6; 4:6) ⛔
Tutaj w zasadzie nie ma co analizować, a kurs można potraktować jako 40% lokatę, no po prostu nie wyobrażam sobie, aby Strycova była w stanie przegrać z Errani na trawie. H2H na korzyść Errani, no ale żadne ze spotkań nie zostało rozegrane na trawie, w tym 4 na clayu, gdzie Sara czuje się jak ryba w wodzie. Strycova zagrała dzisiaj fenomenalne spotkanie przeciwko Begu, kto oglądał ten wie i Czeszka udowadnia, iż na trawie jest w stanie zagrozić każdemu. Forma zwyżkuje i to dobrze rokuje przed nadchodzącym Wimbledonem. Errani na trawie nie ma ŻADNYCH atutów aby wygrywać, a tym bardziej z takimi zawodniczkami jak Barbora. Dodatkowo będzie to dla niej 1. mecz na trawie w tym roku, a co za tym idzie - brak czucia nawierzchni. Dla porównania - dla Strycovej będzie to 5. mecz. Czy może stać się tutaj coś złego? Nie sądzę.
Barbora Strycova - Sara Errani 1 @ 1,4 (Pinnacle) 1:2 (2:6; 7:6; 6:7) ⛔
Można nawet atakować 2:0, bo kurs piękny.
Barbora Strycova - Sara Errani; Strycova -1,5s @ 2,02 (Pinnacle) (2:6; 7:6; 6:7) ⛔
Barbora Strycova bezwzględnie najgłupsza zawodniczka dnia dzisiejszego. 3:1, 4:2 w 3. secie oraz 2 piłki meczowe... a drugą zaprzepaściła poprzez DF. Dramat.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Eugenie Bouchard - Alison Riske
Bouchard @ 2,1 Bet365
(warto zauważyć, że kursy spadają) 2:0 - EASY PEASY LEMON SQUEEZY!

Odnośnie tego typu. Dorzucę swoje 5 groszy. Dawno nie pisałem analiz, może wyszedłem z wprawy, ale przede mną/nami najlepszy według mnie dla oka turniej Wielkiego Szlema, a mianowicie Wimbledon, dlatego wracam i jestem tutaj! Miałem sporą &#39;przerwę&#39; z tenisem, przyczyną tego był niewiarygodnie zaskakujący US Open w ubiegłym roku (ktoś, kto w tym siedzi, na pewno wie o co chodzi). Przez ten czas, do Roland Garros, wyniki poszczególnych meczy i turniejów sprawdzałem tylko na livesporcie. Nie czułem po prostu potrzeby bacznie tego śledzić. Jednak powróciłem na FO, powróciłem by doznać smaku kolejnej niespodzianki, bardzo miłej niespodzianki, kiedy to Stan Wawrinka rozwiał marzenia Nole o pierwszym tytule w paryskim turnieju. Można rzec nawet, że zapisała się kolejna historia. Ale pomijając długi wstęp. Znowu wdrożyłem się w piękno tego sportu, przynajmniej tak mi się wydaje. Takie coś małego na potwierdzenie: takie coś. Dlatego też chciałbym się z wami tym podzielić, może dzięki mnie komuś wpadnie parę groszy do portfela.

Eugenie Bouchard, talent kontra fejm, fejm kontra talent. Zawodniczka, która sezon poprzedni zapamięta na dość długo. SF Australian Open, SF Roland Garros, F Wimbledon i 4R US Open. Co najlepsze Kanadyjka uważa, że jej ulubioną nawierzchnią jest kort twardy. Po tak udanym sezonie Genie przerósł fejm. Na jej instagramie można było zaobserwować rewię mody. Prawdziwy Janusz patrząc na takie fotki nie wpadłby, że jest to zawodowa tenisistka. W ostatnim czasie Eugenie zaczęła jednak intensywniej trenować, tutaj to można zauważyć: https://instagram.com/geniebouchard/. Myślę, że jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem, a także przed całym Wimbledonem. Kanadyjka ma czego bronić. Finał w tamtym roku nie był przypadkiem, chociaż tuż przed samym turniejem nic na to nie wskazywało. Porażka w 1R Vanią King :cool: w Hertogenbosch mówi sama za siebie. Tydzień później jednak szybko zmazała plamę tej porażki, dochodząc do samego finału bez straty seta (to chyba o czymś świadczy). Turniej w Eastbourne uważam, że będzie dla Bouchard dobrym treningiem na pełnych obrotach przed samym Szlemem i już zgłaszając się do niego, nie będzie miała zamiaru go odpuścić. Pierwsze rundy w Wimbledonie mogą być dla niej kluczowe, jednak jeśli je przebrnie, to może zajść bardzo daleko.
Kursiwo na ładniejszą blondynę jest kosmiczne. Rozumiem, 0/2 w tym sezonie, ale żeby to było aż 2,10?!

Wybaczcie, że tak problematycznie o Bouchard, ale musiałem. Mam nadzieję, że się nie mylę i mnie nie zawiedzie. Uważam, że jest w jej zasięgu to zwycięstwo, nawet kiedy nie jest w najlepszej formie.
Bardziej o aspektach technicznych już wypowiedzieli się koledzy wyżej, z czym oczywiście się zgadzam. COME ON GENIA, COMEBACK ISRAEL!

 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Angie Kerber - Coco Vandeveghe Typ:Vandeveghe +4.0 gema AH @ 1.89 Pinnacle zwrot

Kerber dopiero co wygrała turniej rozgrywany na kortach trawiastych w Birmingham. Czemu więc warto postawić przeciwko Niemce. Po pierwsze choćby dlatego, że zbliża się Wimbledon i kolejna tak duża dawka tenisa może okazać się zgubna. Co prawda Kerber jest dwukrotną finalistką turnieju w Eastbourne, tym niemniej warto zauważyć, że nigdy nie przystępowała do niego z pięcioma meczami w nogach i to w dodatku z tak wymagającymi rywalkami, jak Pliskova, Jankovic, Lisicki, czy Pironkova. Coco ma co prawda nieco słabszy sezon tym niemniej grać na trawie potrafi, czego dowodzi m.in wygrana w Hertogenbosch w 2014. Przy dobrej dyspozycji serwisowej Amerykanka na pewno jest w stanie postawić się Kerber.
Sloane Stephens - Carla Suarez Navarro Typ: Stephens @ 2.60 Pinnacle ✅

Carla Suarez ma za sobą bez wątpienia najlepszy sezon w swojej karierze. Jednak teraz nadchodzą dla niej trudne czasy, gdyż trawa to nie jest jej żywioł. Z kolei jej rywalka to ćwierćfinalistka Wimbledonu z 2013 roku, kiedy to przebojem wdarła się na tenisowe salony. Choć Amerykanka od jakiegoś czasu nie potrafi powrócić do tamtej dyspozycji, to jest to zawodniczka niezwykle utalentowana, o olbrzymim drzemiącym potencjale. Amerykanie na pewno nie pozwolą mu się zepsuć, a mając na uwadze niezły występ na French Open [4 runda i porażka z Sereną] widać, że forma Sloane idzie w górę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Kerber - Vandeveghe 1 kurs. 1.37
Nie jest to jakiś oszałamiający kurs, ale mi zamyka kupon - DUŻY.
Valverde ma po części rację, na pewno Angi nie będzie lekko, Amerykanka nie położy sie na korcie.
Uważam, że naturalizowana Niemka pokona Coco, a dlaczego tak uważam?
Widziałem przegrany mecz Coco z Koukalovą i tak się składa, że pamiętam mecz z przed roku gdzie Amerykanka nie dała szans dla Czeszki. Dlatego uważam, że jeszce nie jest w optymalnej formie i nie pokona dzisiaj Angie. - Powodzenia
A co sądzicie dzisiaj o Agnieszce.
_- POMOGŁEM PODZIĘKUJ
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Tsvetana Pironkova vs Samantha Stosur 1 @ 1.90 Bet365 ✅ 2-0

Bułgarka doskonale się czuje na trawie. Tutaj osiąga zawsze znakomite rezultaty. Swego czasu była półfinalistką Wimbledonu. Ten sezon także przyzwoity. Co prawda w Birmingham odpadła już w 2 rundzie, ale przegrała z późniejszą zwyciężczynią całego turnieju Kerber po bardzo wyrównanym trzy setowym boju. W tym turnieju wczoraj bardzo pewnie pokonała Erakovic oddając jej zaledwie 4 gemy. Tsveta ma doskonałe warunki fizyczne i jej styl gry pasuje na trawę. Tutaj jej uderzenia przede wszystkim niebezpieczny backhand i serwis nabierają jeszcze większej wartości. Natomiast u Stosur wygląda to zupełnie inaczej. Dla Australijki trawa to najmniej odpowiadająca nawierzchnia. Nigdy w swojej karierze nie grała na niej jakoś wybitnie. Bilans spotkań najlepiej to pokazuje. Na Wimbledonie najlepszy wynik to III runda. Ważnym czynnikiem jest też fakt, że dla niej będzie to pierwszy mecz od French Open. Wiadomo, że gdzieś już trenowała, ale trening, a mecz to co innego i trudno jest szybko się przestawić. Australijka ma problemy z backhandem, często go obiega, a tutaj tego czasu będzie mało. Pironkova zapewne obierze mądrą taktykę, rozciągnie rywalkę i skrupulatnie poszuka jej słabszej strony. Bułgarka jest w dobrej formie, gra na ulubionej trawie i w takim spotkaniu z dosyć nieregularną i powracającą po prawie 3 tygodniach rywalką w moim odczuciu jest faworytką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 40

mareczek666

Użytkownik
Eugenie Bouchard - Alison Riske Typ : Riske 0:2 2,63 efortuna

Zacznę od tego, że uwielbiałem oglądać mecze Bouchard, zresztą nadal lubię i mam ogromną nadzieję, że w Wimbledon wejdzie z pompą. Ale nie dziś, oba mecze na trawie widziałem, coś nie gra i to bardzo. Może tak jak kolega wyżej pisał, może też zbyt szybki rozwój sukcesów... Wierzę w nią mocno, ale dopiero na Wimbledonie, dziś może i po walce, a może nawet i nie, ale Riske sobie poradzi.
A Ty Bouchard TRENUJ !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj u pań value śmierdzi z daleka a mianowicie nie napiszę całej kartki A4 na temat formy zagrań i innych w moim odczuciu pierdół.
Wchodzę na chłopski rozum:
Finalistki z poprzedniego tygodnia i finalistka Szlema sprzed dwóch tygodni.
Nomalnie och i ach tylko jak pamiętam to panie lubią pokombinować w takiej sytuacji.
Załóżmy że ktoś sobie dzisiaj takiego trebla skleci:
Pliskova,Kerber,Safarova
I to ma niby wejść???
Dostają przeciwniczki które na trawie grać potrafią każda z nich.
Jedziemy singlami:
Dellacqua 3.00 ⛔
Vandeweghe 3.15 zwrot
Cibulkova 3.05 ✅
Jedno wejdzie na pewno czyli już na zero jesteśmy na starcie liczymy co najmniej na dwa.
Na deser:
Stephens 2.32 ✅
Carla to ma tyle z trawą związane co i ja.Z Pliskovą był popis jej umiejętności na tej nawierzchni.Stephens powinna dać radę jeśli będzie jej zależeć.
Wyszło niezle Kerber uciekła byłoby jeszcze lepiej ;) Australijka mnie zagotowała 5 gemów w 2 secie przegrać z rzędu gdy ja sie szykowałem do 3 seta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom