>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Eastbourne - 25.06-01.07.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Eastbourne, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 25.06.2017 - 01.07.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula nagród: $753,900
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/Aegon-International-Eastbourne/
Lista startowa: https://www.lta.org.uk/major-events/Aegon-International-Eastbourne/aegon-international-eastbourne-player-entry-list/
Drabinka: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-eastbourne/standings/
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-eastbourne/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Eastbourne (Wielka Brytania) - Kwalifikacje, trawiasta
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Lara Arruabarrena Vecino - Richel Hogenkamp
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie kwalifikacyjne do turnieju głównego w Eastbourne. Dla mnie faworytką tego spotkania jest zawodniczka holenderska Hogenkamp. Zawodniczka ta jest ostatnio w całkiem dobrej formie i na tej nawierzchni powinna sobie poradzić z Larą, która na trawie nic wielkiego nie gra. Wprawdzie Richel też jakiegoś wielkiego sukcesu na tej nawierzchni nie ma ale jednak myślę, że ona w tym spotkaniu na trawie będzie poruszać się lepiej i będzie wykazywała większa inicjatywę na korcie niż jej rywalka. Obie zawodniczki grały ostatnio na turnieju z kortami trawiastymi. Hogenkamp grała u siebie w Holandii na turnieju Hertogenbosch i w swym pierwszym spotkaniu pokonała Minellę z Luksemburga 2-0 (6-3 , 6-3) a w kolejnej rundzie przegrała po zaciętym pojedynku z Chorwatką Konjuh 1-2 (6-4 , 3-6 , 4-6). Arrubarrena z kolei zagrała turniej u siebie w Hiszpani na Majorce ale bardzo szybko odpadła zaraz w pierwszym spotkaniu z Niemką Goerges przegrywając 0-2 (1-6 , 2-6). Dzisiaj może nie przewiduję tak łatwej porażki Hiszpanki ale ostatecznie myślę, że górą będzie Hogenkamp, bo wydaje się być w wyższej formie jak rywalka, a do tego na trawie Lara słabo sobie radzi. Obie zawodniczki mierzyły się ze sobą już 3 razy i bilans tych spotkań wynosi 2-1 dla Arrubarreny z tym, że wszystkie mecze były rozgrywane na kortach ceglanych a więc tam, gdzie zawodniczka hiszpańska najlepiej sobie radzi. Dzisiaj pierwsze spotkanie tych zawodniczek na trawię i myślę, że Richel wyrówna ten bilans na 2-2. Dla mnie ona jest mocniejsza i na tej nawierzchni i na ten moment i idę w stronę jej wygranej.
⛔ 2-1 (5-7 , 6-1 , 7-6)
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
WTA Eastbourne kwalifikacje
Hsieh - Flipkens
Typ: Hsieh
Kurs: 1.96
Fortuna
✅ ✅
Na oficjalnej stronie turnieju ten mecz jest zaplanowany na ,,not before 4.00 p.m.&#39;&#39; tak więc zacznie się pewnie ok. 17-17:30 i nikogo raczej nie interesuje, że Flipkens wczoraj o 18:00 zakończyła swoją przygodę w turnieju na Majorce, którego nie chciała wcześniej odpuszczać ze względu na obronę punktów za półfinał. Hsieh już we wtorek zakończyła przygodę z Birmingham przegrywając z Gavrilovą i na spokojnie przeniosła się do oddalonego o 3 godziny Eastbourne, w przeciwieństwie do Flipkens, która wyjdzie prosto z samolotu. Co ważne Hsieh to wcale nie jest na trawie słaba zawodniczka, w Nottingham po tie-breaku w 3 secie przegrała z Safarovą i w formie jest dobrej, co pokazała na RG ocierając się o czwartą rundę, a Flipkens nie zachwyca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Spotkanie :Yulia Putintseva vs Lara Arruabarrena
Typ : 2-0 w setach dla Lara Arruabarrena
Kurs : 3.50
Stawka: 1000 pln
Putintseva w ogóle niczym nie zagraża na trawiastym korcie. Jest kompletnie bez produktywna aktualnie i w niczym nie przypomina tej skutecznej tenisistki chociażby z hali. Za to Lara Arruabarrena odżyła na trawce. Pokonanie Pironkovej w dobrym stylu wyraźnie sygnalizuje że jest mocna. Jej głowna broń to zdecydowane wejście w każde uderzenie i dyktowanie własnych warunków gry. Z taką rywalka to musi się udać.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Karolina Pliskova(1.46) + Cibulkova(1.46) 2.13 Unibet
Fajny kurs na Czeszkę, która rozpoczyna swoją przygodę z trawą w tym sezonie. Dla mnie Riske to przereklamowana zawodniczka, coś tam pogrywa, ale nie jest w stanie rywalizować z najlepszymi, zwłaszcza z Karoliną na szybkiej nawierzchni, która w dodatku broni pkt za finał w tamtym roku i nie wierzę, że odpuści, mimo, iż za pasem Wielki Szlem. Pliskova jest w formie i potrzebuje dobrego przetarcia przed Wimbledonem, jedyne co może przemawiać za Amerykanką to fakt, iż rywalka rozegra swój pierwszy oficjalny mecz na trawie w tym roku, ale nie powinno mieć to w ogóle większego znaczenia. Riske przegrywała już w tym sezonie na trawie z Rybarikova i Muguruza, więc niespodzianki nie ma co przewidywać.
Słowaczka to ubiegłoroczna zwyciężczyni turnieju w Eastbourne, gdzie pokonała właśnie Pliskovą. Podobna sytuacja, Cebula broni pkt za tamten rok, i musi zacząć wygrywać, bo w Wimbledonie również zaszła daleko. Watson ewidentnie szuka formy w tym roku, wypadła z czołowej setki rankingu, wszystko zaczęło się sypać. Niby gra przed własną publicznością, ale tych dobrych wyników na trawie próżno szukać, bodajże kilka lat temu grała tutaj w 1/4 czy 1/2 finału i to by było na tyle, trawa jakoś jej nie służy. Dominika to czołowa 10 WTA, zdecydowanie regularniejsza zawodniczka od rywalki, potrafi przyspieszyć grę, zagrać kątową piłkę i tu również nie wierzę w niespodziankę, bo Watson przegrywała z Rybarikovą, Riske czy Svitoliną. Faworytki powinny zameldować się w kolejnej rundzie, mimo, iż w przyszłym tygodniu startuje Wimbledon.
Ostapenko 1.89 Unibet
Typ na czutkę i obarczony sporym ryzykiem, ale wierzę w Ostapenko. Koniec świętowania dla Łotyszki po wygraniu w Paryżu, trzeba brać się do pracy i myśleć o kolejnym Szlemie, mam nadzieję, że sodówa za bardzo jej nie uderzyła do głowy i jutro zagra dobre spotkanie. Widziałem Hiszpankę z Makarovą, nic szczególnego nie pokazała, to Rosjanka waliła co chwile w aut i popełniała sporo niewymuszonych błędów, i Suarez-Navarro również to się przytrafiała i dlatego też mój typ na młodą Ostapenko. Można się po niej wszystkiego spodziewać, ale jeśli pokaże to co w Paryżu , mimo, iż zupełnie inna nawierzchnia, to powinna bez problemu pokonać Hiszpankę, z którą na trawie już wygrywała. Na pewno Ostapenko będzie potrzebowała trochę czasu, żeby wejść w to spotkanie, ale jeśli returny zaczną wchodzić przy tym marnym serwisie rywalki to zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki. Fajny kurs na młodą, który z godziny na godzinę rośnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Goerges - Bellis 2 @2,20 zwrot

Goerges kilka godzin temu skończyła finał, przegrany. Julia nie zagrała najlepiej, mocno irytowała się na dosyć luźną publikę, zresztą miejsce na turniej trawiasty dosyć specyficzne. Mniejsza o to, że względu na Wimbla finały muszą być rozegrane w sobotę, zatem Niemka za zaledwie kilkanaście godzin na podróż, zakwaterowanie, regenerację itp. Do tego dochodzi podejście do meczu, Goerges to nie jest zawodniczka grająca regularnie, jeśli nie ma swojego dnia jej tenis to bum bum, zero myślenia. W Eastbourne nie broni żadnych punktów, nie ma potrzeby aby wysilać się przed Wimbledonem, zwłaszcza, że w grze podwójnej Goerges będzie bronić półfinału. Wiem, że panie grały kilka dni temu i gładko wygrała Niemka, ale to nie ma teraz znaczenia. Obstawiam nie tyle Bellis, co przyjazd po wpisowe Goerges, który jest normalną opcją po finale, a przed wielkim szlemem.
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Goerges - Bellis 2 @2,20

Goerges kilka godzin temu skończyła finał, przegrany. Julia nie zagrała najlepiej, mocno irytowała się na dosyć luźną publikę, zresztą miejsce na turniej trawiasty dosyć specyficzne. Mniejsza o to, że względu na Wimbla finały muszą być rozegrane w sobotę, zatem Niemka za zaledwie kilkanaście godzin na podróż, zakwaterowanie, regenerację itp. Do tego dochodzi podejście do meczu, Goerges to nie jest zawodniczka grająca regularnie, jeśli nie ma swojego dnia jej tenis to bum bum, zero myślenia. W Eastbourne nie broni żadnych punktów, nie ma potrzeby aby wysilać się przed Wimbledonem, zwłaszcza, że w grze podwójnej Goerges będzie bronić półfinału. Wiem, że panie grały kilka dni temu i gładko wygrała Niemka, ale to nie ma teraz znaczenia. Obstawiam nie tyle Bellis, co przyjazd po wpisowe Goerges, który jest normalną opcją po finale, a przed wielkim szlemem.
Goerges i Bellis się wycofały wiec mecz odwołany. Wchodzą kucova i Davis i zagrają razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Heather Watson ₋ Dominika Cibulkova - Zakłady na sety
Dominika Cibulkova 2-1 @ 4.00 WH | 1/10
⛔

Niewątpliwie jest to spotkanie, które jest ozdobą dzisiejszego dnia w Eastbourne. Cibulkova wydaje się być dość mocną faworytką do zwycięstwa, ale tego typu spotkania często nie należą do najłatwiejszych. Szczególnie jeśli Dominika nie jest pewna swojej formy, a presja przecież ogromna. Nie dość, że broni punktów za zeszłoroczne zwycięstwo w Eastbourne, to także na Wimbledonie będzie musiała dobrze wypaść, aby nie polecieć znacznie w rankingu.

Watson to obecnie 126. rakieta świata, a była już 38. w przeszłości. Wciąż jest młoda, posiada ogromy potencjał, którego jakoś od dłuższego czasu nie potrafi zaprezentować. Wczoraj wygrała z Tsurenko. Długi był to mecz, bo niespełna 3-godzinny. Swoje na pewno w nogach ma, ale myślę, że przy wspierającej publiczności wygranie 1 seta jest, jak najbardziej w zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 50

papadopulos

Użytkownik
To co gra cibulkova od paru meczy to kabaret ;c ostatni raz na nią dałem, chyba coś w jej grze zgasło
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
To co gra cibulkova od paru meczy to kabaret ;c ostatni raz na nią dałem, chyba coś w jej grze zgasło
Ten mecz idealnie pokazuje, ile warta jest ta cała czołówka WTA. Więcej znaczy to czy powieje wiatr i czy skoczył kurs rubla, niż ten cały smieszny ranking. Ponad 100 miejsc różnicy a faworytka jest gnojona, jakby zawodowiec grał z amatorem. Ale w sumie może i dobrze, bo Cibulkowa poleci w dól, tam gdzie jej miejsce.
Na Wimbledonie każdy kurs przeciwko niej to będzie promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kerber - Kristyna Pliskova 2 - pierwszy set @2,38 Uni ✅

Kerber dostała dziką kartę na występ w Eastbourne, wyglądało na to, że przed Wimblem Niemka nigdzie nie zagra, ale jednak. W ostatnim czasie miała problemy z udem, w Paryżu gładko przegrała w pierwszej rundzie z Makarovą. Angie w tym sezonie gra poniżej oczekiwań, wróciła do poziomu sprzed kilku sezonów kiedy to była tenisistką solidną, tyle że bez błysku. Pliskova na trawę pasuje, mocny serwis, lewa ręka, opanowany forhend. Patrzę teraz na jej mecz z Broady i muszę powiedzieć, że panie zagrały dobry mecz, sporo było dłuższych wymian, zmian tempa, skrótów. Kristyna wyglądała ciekawie, nie tylko mocne podanie, ale i w miarę regularna gra z głębi kortu. Spodziewam się słabszego wejścia Kerber w mecz, jej sukces tkwił w doskonałym przygotowaniu fizycznym, znakomitej defensywie, bez tego traci ona sporo na wartości a wobec problemów z udem nie wydaje mi się, aby szybko odbudowała optymalną formę.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Barthel vs Kuznietsova
Typ: Barthel +3.5 @ 1.83 @ 5Dimes ⛔ ⛔ ⛔
Typ: Barthel 2:0 @ 4( na live bedzie mozna wiekszy kurs lapac grajac na wygranie 1szego i 2giego seta) ⛔ ⛔ ⛔

Krotka notka: A wiec Kuznetsova pierwszy mecz na trawie w tym roku, pelna sil czy zmeczona?. Barthel 3 winy pod rzad, pewnie tez zmeczona, ale przeciez ostatni mecz krecz takze odpoczela....Okay koniec tego pier...3 po 3 co o kant dupe rozbic a probujmy podejsc do tego z paru ciekawostek ststystycznych. A wiec kazdy sobie zadaje pytanie co z ta Kuznetsova, jak wejdzie w mecz? Od 2006 roku Kuznietsva wystapila 10(lat)razy na trawie(opuscila rok 2013). Jej bilans meczy to 5:5 jesli chodzi o 1szy mecz na trawie w danym roku. Jesli chodzi o ATS(Against the spread) to mamy 4:6. Kto sie zaglebil w staty i kursy, to na Kuznetsva prawie zawsze na 1szy mecz jest magiczne 1.5. Kiedy jest faworytka 6 na 4 razy jest 3 setowy boj, a wiec dobrze wiemy ze kurs nie adekwatny co do handicapu. Tutaj tez nie zdolala podolac jakze &quot;trudnemu wyzwaniu&quot;. Na ost 17 meczy na trawie, bilans 8:9 a wiec mniej niz 50.Krotko mowiac, nie wyglada za rozowo.

Wyprzedzajac pytania, statystyki Barthel sa gorsze...ale tylko jesli gralaby pierwszy mecz na trawie. Na 8 ostatnich lat, bilans 3 wygrana 5 przegranych meczy otwarcia na trawie dla Barthel w tym katastrofalne 1:7 ATS. Problem w tym ze w przeciwienstwie do Kuznietsowej, Barthel z meczu na mecz sie rozgrywa( widocznie potrzebuje czasu na wejscie w nowa nawierzchnie).Na ostatnie 17 spotkan na trawie bilans Barthel to 9:8 a wiec powyzej 50%.
Krotko mowiac, statystyka, forma i rozegranie na trawie, i wielka niewiadoma Kuznetsowej nie pozostawia mi nic innego jak grac w strone niefaworytki. +3.5 jak najbardziej value dla mnie. Co do DW to rowniez warto tylko jak pisalem wyzej, na live lepsze kursy beda, bo jesli Kuznetsova zacznie od swoich serwow to kurs na Barthel wygranie 1go seta bedzie oscylowal w granicach 2.4-2.5. Niezaleznie w jakich okolicznoaciach wygra, na 2giego seta bedzie pewnie 1.90 (2.4*1.9 = 4.5+).
Co do stawek, to handi +3.5 za 1.5 stalej stawki, a DW za pol stawki.
Pozdro!
P.S. 2:1 Dla Barthel po 5.5 tez warte rozwazenia.
--------
6:4, 5:7 i 2:6 Mona jaka patologia haha. przy 2:3, 40:15 swoje serwy, 70% 1go, 13 asow, wystarczyl gem na pokrycie handi i nie dala rady.To co wygrane na koszu to zwracamy w tenisie i to jeszcze z zamrazona kasa. Trzeba omijac tenis szerokim lukiem, i nie ze wzgledu ze typ nie wszedl, ale czlowiek zanim sie mecz rozpocznie to musi sie martwic o pogode.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Mladenovic vs Zhang ( Zhang + 4.5) @ 1.76 Unibet
Bardzo wysokie handi jak na to spotkanie. Nie do końca wiem co o tym myśleć ale decyduję się zagrać, gdyż nie widzę zbyt argumentów aby Chinka go nie pokryła. Kiki pomimo swoich predyspozycji i atutów nie spisuje się tak dobrze na trawce jak można by było się tego spodziewać. Nie deklasuje swoich rywali, a wręcz się męczy. Panie spotkały się ze sobą kilka dni temu i mecz się zakończył wynikiem 6:4 7:6 i nie zdziwi mnie dzisiaj powtórka albo nawet lepszy wynik w wykonaniu Chinki. Zaraz Wimbledon więc Kiki pewnie nie będzie dawać z siebie maxa i Zhang może to wykorzystać.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
wie ktoś może czy radwańska dobrze gra na trawiastej ?
Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, to widzę tutaj 2:0 dla Agnieszki (chociaż ostatnio grałem przeciwko niej), w tamtym roku Aga odrodziła się na Wimbledonie, w tym roku pewnie będzie to samo. Z taką przeciwniczką jak dzisiaj powinna sobie poradzić, tym bardziej, że Davis jest niska co nie jest raczej plusem na trawie oczywiście mowa o serwisie.
 
S 431

strike

Użytkownik
Pironkova T. vs Halep S.
1 + 4.5 gema @ 1.75 forbet 4/10 ✅
Drugi mecz w tym dniu obu Pań. Simona jeszcze nie nabrała pewności na trawie, dużo błędów z chinką. Liczę na to, że Halep podejdzie do meczu na luzie, za chwilę Wimbledon, nie ma co się tutaj spinać a rywalka na pewno powalczy. Pironkova zmiażdżyła Niculescu w pierwszym meczu na tym turnieju poza kwalami. Handi powinna pokryć, może nawet ugrać seta lub mecz.
Podaje kursy z forbeta bo Uni nie wystawił jeszcze oferty na to spotkanie. Jak pojawi się oferta sprawdzę gdzie lepiej zagrać.

Mladenovic K. vs Kuznetsova S. ⛔
E:No i kiki jednak wtopiła
1 @ 1.5 Unibet 3/10
Kurs może niezbyt zachęcający ale jak ktoś chce zaryzykować może pograć jakieś ujemne handi w stronę Kiki. Mladenovic nie zmęczyła się podczas swojego pierwszego meczu, pewnie pokanała Zheng i pokazała świetny tenis. Kuznetsova pomęczyła się z Barthel, Mona opadła z sił po pierwszym secie i dała się ograć Svetlanie. Myślę, że Kiki prezentuje znacznie lepszy tenis i jest w świetnej formie. Jeżeli zagra na maksimum swoich możliwości powinna łatwo ograć Kuznetsovą.

Ze względu na przeniesienie meczu na kolejny dzień typ boję się, że Kiki może odpuścić by wypocząć przed Wimbledonem. Typ zostawiam ale radzę grać za mniejszą stawkę.

Powodzenia
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pavluychenkova - Watson 2 @2,18 Uni ✅
Tutaj widzę value, bo Pavluychenkova jest chimeryczna, niedawno męczyła się ze słabiutką na trawie Sorribes Tormo. Tutaj trzy sety z Mertens, jej gra to sinusoida - piękny winner przeplata dwoma juniorskimi błędami. Watson ma papiery na granie, choć często zawodzi mentalnie. Z cebulką pokazała się z dobrej strony, widać było, że chcę tutaj pograć. Publika żywiołowo reagowała na jej występ, to zawsze dodaje wigoru. Można próbować.
 
P 184

proosty

Użytkownik
wie ktoś czy dziś zagrają jeszcze?
wiem szanowny Moderatorze, że nie na temat w tym dziale ale nie usuwaj chociaż do odpowiedzi PLiiiS
Takie zapytania nie są usuwane od razu. Zawsze jest to robione po tym, jak ktoś udzieli odpowiedzi, bądź &quot;ważność&quot; pytania się skończy./Macko18
EDIT
DOBRA JUŻ WIEM , grają jutro
a drugie pytanko , myślicie, że Radwańska to wygra ?&gt; ( pytam bo zamyka mi zajebisty kupon) i nie wiem czy grać grubo na Davis
JAK KTOŚ W TEMACIE TO PROSZĘ NIECH SIĘ WYPOWIE !
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
wie ktoś czy dziś zagrają jeszcze?
wiem szanowny Moderatorze, że nie na temat w tym dziale ale nie usuwaj chociaż do odpowiedzi PLiiiS
Takie zapytania nie są usuwane od razu. Zawsze jest to robione po tym, jak ktoś udzieli odpowiedzi, bądź &quot;ważność&quot; pytania się skończy./Macko18
EDIT
DOBRA JUŻ WIEM , grają jutro
a drugie pytanko , myślicie, że Radwańska to wygra ?&gt; ( pytam bo zamyka mi zajebisty kupon) i nie wiem czy grać grubo na Davis
JAK KTOŚ W TEMACIE TO PROSZĘ NIECH SIĘ WYPOWIE !
Myślę, że zawodniczki z topu mogą jutro odpuścić sobie granie, bo pogoda jest po prostu do dupy, a ma jeszcze 2 dni wg prognoz popadywać deszczyk, więc może się zdarzyć, że taka Radwańska, Pliskova, Kerber czy Konta zagrają na luzie, bo priorytetem dla nich jest Wimbledon, który rozpoczyna się już w niedzielę, więc kto wie, Radwańska może to przegrać, bo druga sprawa jest kompletnie bez formy, i bardziej jej w głowie miłostki do Celta, niż gra w tenisa, więc próbowałbym grać na tą Davis.
Ostapenko win 2.96 Fortuna
No i właśnie w tym rzecz, czekamy na kursy w Fortuniee, jak się pojawią, to dodam, ale już można łapać na innych bukach w okolicach @3.00, co jest dla mnie nieporozumieniem, i próbujemy. Młoda długo wchodziła w mecz z Suarez-Navarro, pojawiało się sporo niewymuszonych błędów, ale i też zagrała skutecznie i wypunktowała rywalkę, ale trzeba wspomnieć, że to był jej pierwszy mecz na trawie w tym roku, więc było to do przewidzenia, że upłynie trochę czasu zanim wejdzie na właściwe obroty i teraz już powinno być z każdym meczem o wiele lepiej. Nie wiem skąd takie kursy na Konte, oczywiście gra u siebie, ale moim zdaniem daleko jej jeszcze do formy z początku sezonu, kiedy grała kapitalnie, w Nottingham zagrała w finale, ale nikogo z topu nie miała na rozkładzie i przegrała nawet z Vekic, w Birmingham zatrzymała się już w 1 rundzie na Coco, która pokazała jej jak się powinno grać na trawie. Myślę, że Ostapenko po wygraniu French Open uwierzyła w siebie i jutro może sprawić niespodziankę, którą jakoś nie przewidują buki, ja uważam co innego. Pogoda w Eastbourne nie rozpieszcza, mecze są przerywane, przenoszone na kolejny dzień, któraś może to odpuścić przed Wimbledonem, więc taki kurs na Łotyszkę można pobrać.
Arruabarrena +1.5 seta 2.05 Fortuna i win 3.75 Fortuna
Podobna sytuacja, a kursy jeszcze większe. Hiszpanka na trawie jakoś nigdy nie zachwycała, ale co to ma teraz za znaczenie, jak złapała formę i gra jak na swój poziom bardzo dobrze. Ciężkie spotkania miała tutaj w Eastbourne, bo wszystkie praktycznie kończyła po 3 setach, ale miała teraz 2 dni odpoczynku, bo pogoda nie pozwala na planowe rozgrywanie spotkań, więc zmęczenia nie przewiduje. Warto wspomnieć, że ograła tutaj m.in Pironkovą, Putincewe i Gavrilovą - bardzo groźną zawodniczkę. Kerber przed Wimbledonem nie powinna się spinać, ma do obrony masę pkt za finał, więc Eastbourne może odpuścić, zresztą formą Niemka nie zachwyca, nawet wręcz ostatnimi czasy gra fatalnie, więc takie kursy na Hiszpankę to przesada. Tak jak wspominałem, dzisiaj i jutro ma jeszcze popadywać, spotkania mogą być przerywane, dla zawodniczek z topu nie jest to dobra wiadomość , bo zakłóca im to przygotowania do Wielkiego Szlema, dla Arruabarreny jest to najlepszy turniej, żeby podskoczyć o kilka pozycji w rankingu i na pewno nie będzie się martwiła zbliżającym się Wimbledonem i zagra na 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Radwańska może to przegrać, bo druga sprawa jest kompletnie bez formy, i bardziej jej w głowie miłostki do Celta, niż gra w tenisa, więc próbowałbym grać na tą Davis.
No właśnie, w jej przypadku żadnego odpuszczania nie będzie, po prostu jest tak słaba, że pewnie skończy się to w 2 setach. Widziałem ten mecz z Amerykanką i to jest totalna katastrofa, rękę ma z waty jak zawsze, ale nie ma przy tym żadnej precyzji. Nie oglądam WTA, ale dawno nie widziałem słabiej uderzającej zawodniczki, a może nigdy. Na Wimbledonie pierwsza lepsza ogarnięta tenisistka wywali ją z turnieju. Taka Cibulkova to jest przy niej absolutny top formy. Nie wierzę, że w kilka dni cudownie złapie formę z dawnych lat, z gówna bata nie ukręcisz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom