>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Florianopolis, Acapulco 24.02.-01.03.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Brasil Tennis Cup​

Miejsce: Florianopolis, BRAZIL
Data rozgrywania: 23.02.2014-01.03.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.brasiltenniscup.com.br/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1064/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1064/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1064/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1064/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/wta-florianopolis/
Abierto Mexicano TELCEL​

Miejsce: Acapulco, MEXICO
Data rozgrywania: 24.02.2014-01.03.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://abiertomextenis.com.mx/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1002/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1002/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1002/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1002/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-acapulco/
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dziś jeden zakład, ale za to taki na który powinien być kurs 1,02

Lim 1,33 Bet365
✅ Allez Alizee! 6-3 6-3. Kurs 1,02 powinien być jak mówiłem
Alizee Lim to młoda wychowanka akademii Patricka Mouratoglou. Można było jej posłuchać podczas specjalnego filmu o tej akademii w Eurosporcie podczas Australian Open. Francuzka postawiła na naukę i później niż koleżanki wyruszyła w tenisową podróż. Alizee słynie nie tylko z nieprzeciętnej urody i bycia dziewczyną Jeremy&#39;ego Chardy&#39;ego ale również z regularnej gry i waleczności.
Ostatnio miała słabszą serię. Po w miarę udanych kwalifikacjach AO zawiodła przed własną publicznością w Paryżu i tydzień temu wpadka z Nicole Gibbs.
Dziś idealna okazja, bo zagra z Laurą Pigossi, młodą brazylijką, która tydzień temu w Rio została brutalnie odesłana pod prysznic przez Silvię Soler Espinozę. Hiszpanka nie jest Bogiem tenisa na kortach ziemnych, by odprawiać solidne zawodniczki w ten sposób!
Wniosek jest prosty, młoda Laura jeszcze nie jest gotowa na takie starcia, gra ITFy, w których ostatnio też dostała baty po wygraniu pierwszego seta od Irigoyen 6-4 1-6 1-6.
Gdyby nie to, że Alizee miała ostatnio kilka porażek z solidnymi zadniczkami to byłby kurs 1,02 a na 2-0 1,2. A tak mamy 1,33! i 1,9 na wynik 2-0.
Wczoraj jedna Alizee pokazała klasę na drugiej półkuli, dziś liczę, że zainspirowana koleżanka odprawi z kwitkiem młodą, niedojrzałą do takich spotkań reprezentantkę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dziś pora na amerykańską nadzieję:

Davis 1,53 Bet365⛔ 7-5 w III secie, jednak trzeba będzie wierzyć w Barty

Lauren zagra dziś w Acapulco z australijką Barty. Davis rozpoczęła ten sezon w porywającym stylu. W Auckland, Sydney i Melbourne wojowała tenisowy światek. Jedynie Errani, Hampton i Bouchard znajdowały klucze do bram zwycięstwa z amerykanką. Rzetelna, regularna gra, opanowanie psychiczne ze stali oraz granie punktu po punkcie to recepta jej sukcesów.

Tu ograna reprezentantka gospodarzy bez większych problemów i teraz starcie z młodziutką Barty. Australijka moim zdaniem nie dorosła jeszcze do prawdziwych zwycięstw w WTA i obawiam się, że nigdy nie dorośnie jak debel będzie dla niej najważniejszy. W Melbourne absolutnie bez walki przegrany mecz z Sereną, ostatnio w Burnie w ITFie powrót do rzeczywistości i przegrana z nieznaną azjatką.

Oczywiście pamiętam, że ograła w tym sezonie Hantuchovą, ale zaryzykuję stwierdzenie, że Davis 2014 to wyższy poziom niż Hantuchova 2014. Lauren kontynuje swoją marszrutę na szczyty i Barty nie powinna być problemem w kolejnym kroku.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Mariana Duque-Marino wygra @ 2,75 Bet365 ✅
Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego we Florianopolis, starcie dwóch zawodniczek preferujących nawierzchnie ziemne i bardzo przeciętnie grających na hardzie.
Duque-Marino zawodniczka na poziom ITF, rzadko kiedy decyduje się na występ w turnieju rangi WTA, najczęściej są to Wielkie Szlemy i imprezy w Bogocie. W zeszłym tygodniu występowała w ITFie w Sao Paolo, niespodziewanie Kolumbijka go nie wygrała, odpadła już w półfinale gdzie przegrała ze Stefanią Vogt.
Mariana najlepiej czuję się na mączce, jednak potrafi również wygrywać ITFy na nawierzchni twardej. Zawodniczka grająca ofensywnie z średnim forehandem, przeciętnym serwisem i wyróżniającym się backhandem. W pierwszej rundzie kwalifikacji gładko pokonała Brazylijkę Piai.
An Sophie Mestach, jedna z najbardziej perspektywicznych tenisistek młodego pokolenia, pukająca do bram pierwszej setki rankingu WTA, z roku na rok gra co raz lepiej. Bardzo uniwersalna zawodniczka, potrafiąca grać na każdej nawierzchni, od mączki gdzie spisuje się średnio do trawy, gdzie prezentuje się solidnie. W tamtym sezonie jej występy ograniczały się jeszcze do grania w turniejach rangi ITF, gdzie wygrywała co mogła. W tym sezonie widać, że chce wejść do pierwszej setki rankingu i próbuje sił w kwalifikacjach do większych turniejów. Podczas drugiego tygodnia Australian Open wystąpiła w turnieju rangi ITF w Sunderlandzie, który wygrała tracąc w pięciu meczach jeden set. Jest forma bardzo dobra.
Belgijka według mnie najsłabiej sobie radzi właśnie na hardzie, co nie zmienia faktu, że grać na nim potrafi, kilka dobrych występów w ITFach na tej nawierzchni.
Według mnie jest to spotkanie 50/50, obie zawodniczki mają podobne szanse na zwycięstwo, miejsce i klimat zdecydowanie odpowiada Kolumbjice, dodatkowo doświadczenie jest po jej stronie. Często stawiam na Mestach, jednak dzisiaj mi się wydaję, że bukmacherzy zbyt mocno ją faworyzują i może się to okazać dla nich błędną decyzją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Keys - Kleybanova⛔6-4 7-6
Typ: Kleybanova
Kurs: 2.62
Bukmacher: William Hill

Mecz turnieju na kortach twardych w Acapulco. Pojedynek pomiędzy wracającą do wielkiego grania Rosjanką Kleybanovą , która zmagała się z groźną chorobą orza zawodniczką bardzo utalentowaną i groźną na twardych nawierzchniach Amerykanką Keys , która ma 19 lat i już zajmuje 37 miejsce na świecie. Jednak Kleybanova szybko wraca do wielkiej formy ostatnio 3 runda w Doha i porażka z Jankovic. W Dubaju porażka w 1 rundzie po zaciętym meczu z groźną Makarovą. Keys natomiast po udanym początku sezonu i półfinale w Sydney spuściła z tonu. W Melbourne porażka w II rundzie z Jie Zheng porażka z Giorgi w Fed Cupie. Moim zdaniem dziś Kleybanova ma duże szanse na wygraną.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Lauren Davis wygra @ 1,61 SportingBet
Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego odbywającego się w Acapulco. Starcie dwóch przyszłościowych tenisistek, wróży się im bogatą karierę. Lauren Davis będzie podejmować o trzy lata młodszą Ashleigh Barty.
Lauren Davis od zeszłego sezonu prezentuje stały poziom, pewne miejsce w pierwszej setce rankingu WTA, kilka dobrych występów. Davis jest raczej niską tenisistką, jednak potrafi przyśpieszyć z forehandu, serwis tylko wprowadzający. W Acapulco pokonała w pierwszej rundzie kwalifikacji mało znaną Ximenę Hermoso w dwócj setach.
Ashleigh ma jeszcze czas na osiąganie sukcesów, na tą chwilę jest bardzo nierówna, często niespodziewanie przegrywa w ITFach, brakuje po prostu doświadczenia jednak to przyjdzie z czasem. Do zalet trzeba zaliczyć dobry serwis i niezły forehand. Pierwszy mecz w Acapulco to łatwa przeprawa z Osaką.
Myślę, że obie tenisistki różni jedna rzecz. Mianowicie Lauren Davis dołączyła już do do najlepszych i jest już tam na stałe, nie jest już tylko talentem jak ma to miejsce u Ashleigh Barty. Regularność zdecydowanie po stronie Amerykanki, myślę, że przy dobrej dyspozycji powinna wygrać to spotkanie.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dziś bardzo mocny duet ze świeżutkimi kursami z bet365

Muguruza 1,25 Bet365 Zakład wycofany przy 3-1 dla King, nie mam na to nerw, idę spać.

Garbine zaimponowała w Melbourne i Hobart. W Hobart pierwszy turniejowy skalp w świetnym stylu, a w Australian Open po genialnej grze ograna Woźniacka i przegrana dopiero z Radwańską w 4R.

Teraz powrót na światowe korty i sprawdzian z Vanią King, która ostatnio przegrywa praktycznie z każdym. Tydzień temu bez walki z Begu! (4 gemy ugrane), wcześniej Vesnina, Suarez Navarro.

Hiszpanka to obecnie inny level i kursy powinny być niższe. Dla mnie Garbine to obok Genie Bouchard główna kandydatka do przejęcia schedy po Serenie Williams.

Voegele 1,57 Bet365 ⛔ 4-2 w II, 4-1 w III i przegrana z 43-latką, nie mam pytań. Koniec z zakładami na dłuższy czas.

Stefie ostatnio wielu z nas zawiodła w Paryżu w meczu z Voskoboevą, gdzie przegrała wygrany mecz. Później nieudany wypad do Kataru i na FedCup. Porażki z Razzano i Kleybanovą. Zgoda, słaba seria.

Lecz na przełamanie przychodzi 43-letnia Date-Krumm, która co jakiś czas pojawia się w cyklu. Ba, nawet potrafi wygrać mecz z zawodniczką, która ją bądź mniejszy turniej zlekceważy, jak to miało miejsce w Pattayi. ,,Miałem przyjemność&quot; oglądać mecz japonki z Tadeją Majeric i jednym słowem wyglądało to tragicznie! Tenis na poziomie 13latek, latające nad siatką baloniki, mnóstwo podwójnych, przełamań, własnych słabości - po prostu antyreklama kobiecego tenisa.

Stefie grała już z Date-Krumm dwa razy i dwa razy wygrała, nie wierzę w archaiczny tenis japonki. Czas na przełamanie dla Voegele, a lepszej kandydatki na to bym w cyklu nie znalazł.

Gram to ostro i zdecydowanie! Wam też polecam!
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Bencic-Duval 1 @1.55
Dwie mlode zdolne zawodniczki, przy czym Szwajcarka niekwestionowana gwiazda juniorskiego tenisa do niedawna z ogromnymi sukcesami. Bencic w poprzednich rundach eliminacyjnych pokonala po trudnych meczach Rogowska i Konte po 3-setowych pojedynkach, wiec po takim przetarciu spodzieweam sie dzis wygranej i awansu Szwajcarki do turniejuglownego.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dziś bardzo mocny duet ze świeżutkimi kursami z bet365
Muguruza 1,25 Bet365
Garbine zaimponowała w Melbourne i Hobart. W Hobart pierwszy turniejowy skalp w świetnym stylu, a w Australian Open po genialnej grze ograna Woźniacka i przegrana dopiero z Radwańską w 4R.
Teraz powrót na światowe korty i sprawdzian z Vanią King, która ostatnio przegrywa praktycznie z każdym. Tydzień temu bez walki z Begu! (4 gemy ugrane), wcześniej Vesnina, Suarez Navarro.
Hiszpanka to obecnie inny level i kursy powinny być niższe. Dla mnie Garbine to obok Genie Bouchard główna kandydatka do przejęcia schedy po Serenie Williams.
Voegele 1,57 Bet365
Stefie ostatnio wielu z nas zawiodła w Paryżu w meczu z Voskoboevą, gdzie przegrała wygrany mecz. Później nieudany wypad do Kataru i na FedCup. Porażki z Razzano i Kleybanovą. Zgoda, słaba seria.
Lecz na przełamanie przychodzi 43-letnia Date-Krumm, która co jakiś czas pojawia się w cyklu. Ba, nawet potrafi wygrać mecz z zawodniczką, która ją bądź mniejszy turniej zlekceważy, jak to miało miejsce w Pattayi. ,,Miałem przyjemność&quot; oglądać mecz japonki z Tadeją Majeric i jednym słowem wyglądało to tragicznie! Tenis na poziomie 13latek, latające nad siatką baloniki, mnóstwo podwójnych, przełamań, własnych słabości - po prostu antyreklama kobiecego tenisa.
Stefie grała już z Date-Krumm dwa razy i dwa razy wygrała, nie wierzę w archaiczny tenis japonki. Czas na przełamanie dla Voegele, a lepszej kandydatki na to bym w cyklu nie znalazł.

Gram to ostro i zdecydowanie! Wam też polecam!
Uważałbym z typem na Muguruze. Nie podzielam tak dużego entuzjazmu do tego typu. To że Vania King gra słabo to nie oznacza, że będzie tak grała cały czas. Ona potrafi odpalić na krótki dystans. Muguruza odniosła sukcesy na Australijskich kortach jednak wcale nie oznacza to, że będzie teraz grała wszędzie dobrze. Wiele zawodniczek jej pokroju nie radziło sobie potem na innych kortach, do tego turniej niezbyt wysokiej rangi, więc i motywacja niekoniecznie musi być wysoka. Nie pakowałbym się w to spotkanie grubo. Nie zapomnijmy, że Amerykanka w turniejach o niskich rangach potrafi wyrzucić takie zawodniczki jak Sara Errani czy P. Martic. Szukać daleko nie trzeba. Turniej tegoroczny w Shenzhen. Muguruza ostatni mecz w Pattaya City zagrała piach serwisowy. Przegrać z tak słabo dysponowaną Date-Krumm to nie jest sukces. Osobiście nie zdziwię ani trochę jak Vania King ten mecz wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kris88 1

kris88

Użytkownik
Postawiłem na Muguruzę i oglądałem mecz. Nie wiem czy to wypadek przy pracy ale serwis nie siedział jej, wręcz traciła swoje podanie bardzo często. W wymiarach prezentowała się lepiej. Czasami miałem wrażenie że jej się zwyczajnie nie chce albo brakuje jej motywacji. Odradzam stawianie na nią mimo że wygrała. Przy tak niskich kursach ryzyko jest jak dla mnie zbyt duże
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Florianopolis (Brazylia), twarda

&amp;


Dulgheru A. (Rou) - Duque-Marino M. (Col)

Typ. 1 1.61 Pinnacle Sports✅ 6:1,7:6​

W Dzisiejszym dniu przerzucamy się z polskiej Ekstraklasy na tenis WTA. Spośród oferty, którą przeglądałem wpadło mi w oko jedno spotkanie, a mianowicie pojedynek między Rumunką, a Kolumbijką. W moim odczuciu faworytką jest tutaj Dulgheru. Mimo, iż w rankingu zajmuję niższą pozycję od Duque-Marino to powinna to spotkanie gładko wygrać. Przede wszystkim Rumunka posiada większe doświadczenie w grze na hardzie, może nie odnosiła w ostatnim czasie dobrych rezultatów, ale jest na tej nawierzchni bardziej ograna od rywalki, która lubi grać na Clayu, a na hardzie występuję wręcz sporadycznie, i to głównie w randze ITF. Jeśli chodzi o WTA to Kolumbijka grywa rzadziej, a jak już się decyduję na grę, to odpada w kwalifikacjach lub w 1 rundzie. Przyznam się bez bicia, że nie oglądałem nigdy w akcji, lub sobie nie mogę przypomnieć, Kolumbijki i kieruję się tylko statystykami i widać, że największe sukcesy odnosi na mączce i w bardzo słabo obstawionych zawodach, które nawet wygrywa i które pozwoliły jej wskoczyć na początek drugiej setki rankingu. Rumunka w ostatnim czasie może i też bez rewelacji, wyniki słabe, ale tak jak wspomniałem, w przeciwieństwie do rywalki, jest bardziej obyta w takich turniejach, większe doświadczenie w grze na hardzie i to powinno dzisiaj spokojnie wystarczyć na Kolumbijkę. Kurs dosyć dobry, ja próbuję. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat gry Kolumbijki proszę pisać. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 105

ceeferem

Użytkownik
Zakopalova K. - Vekic D.
Today, 25 Feb 2014, 15:30 WTA Florianopolis


????Vekic ML --&gt; 2.84 (Pinnacle)⛔⛔⛔
????Vekic + 1,5 seta --&gt; 1.76 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 6-3 6-3

Porażka z Narą w niedzielnym finale była wynikiem problemów ze zdrowiem Czeszki. Słaniała się po korcie, miała problemy z oddychaniem..z tego co wyłpałem to miała zapalenie oskrzeli i dzień przed finałem nie zmrużyła oka. Być może infekcja zaleczona ale organizm napewno osłabiony zwłaszcza w takich warunkach pogodowych. Doliczając do tego zmiane nawierzchni i &quot;kac&quot; po utraconym tytule może być ciężko pozbierać się w 1 rundzie. Co do Vekic co cały czas czekam na wybuch jej talentu lecz póki co miewa tylko sporadyczne przebłyski aczkolwiek ma czym uderzyć i szczególnie na szybszych nawierzchniach potrafi być groźna. Typ głownie opieram na niedyspozycji Klary bo w normalnych warunkach i wątpliwej formy Donny nie ruszałbym tego.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Acapulco (Meksyk), twarda

&amp;


Date Krumm K. (Jpn) - McHale C. (Usa)

Typ. 2 1.70 Pinnacle Sports✅


Pojedynek 2 rundy tenisowego turnieju w Acapulco w Meksyku, pomiędzy Japonką, a Amerykanką. Date Krumm, chociaż trudno w to uwierzyć, ma już 43 lata, i nadal znajduję się czołowej setce rankingu WTA i nadal próbuje swoich sił w najwyższym szczeblu rozgrywek, co wydaję się wręcz niemożliwe, i zdarza się bardzo rzadko, i dorabia sobie do emerytury. W pierwszej rundzie bardzo wyrównany pojedynek z Voegele, zakończony zwycięstwem po 3 setach. Jednak, Szwajcarce w pewnych momentach w grze główka przestaje pracować, mając serwis na zwycięstwo w całym meczu i to po 2 setach, potrafi zawalić na całego i przegrać całe spotkanie. Tak było na hali w Paryżu, tak było również w tym przypadku, i to Japonka zagra w kolejnej rundzie. Jej rywalka, Amerykanka Mchale dosyć przyzwoity sezon jak na jej możliwości, ogrywa rywalki na swoim poziomie i przegrywa z takimi rywalkami jak Kvitova, czy Wozniacka, więc do przewidzenia. Tutaj bez najmniejszych kłopotów wygrana w 1 rundzie z Mladenovic, zawodniczką bardzo nieobliczalną i niewygodną dla wielu rywalek, jednak Amerykanka po dobrej grze zameldowała się w kolejnej rundzie. Przypuszczam, że podobnie może być z Japonką, która z Voegele grała blisko 2.5 godziny i dla 43 letniej zawodniczki tak długie spotkanie będzie odczuwalne i może mieć wpływ na dyspozycje w kolejnym. Japonka zaskakuje wszystkich swoją grą, że jest w stanie walczyć i nawet wygrywać, jednak w tym przypadku nie spodziewam się tak zaciętego pojedynku i przede wszystkim porażki doświadczonej zawodniczki, bo Machale jest w przyzwoitej formie i powinna sobie poradzić z rywalką. Kurs zachęca do gry, ja skorzystam. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Date Kimiko-McHale Christina
Typ 0:2 2.70 Marathonbet
5:7, 1:6 ;) ✅

Kolega, Tarki16 opisał powyżej ten mecz,więc powtarzać się nie będę, lecz ja idę bardziej konkretnie czyli stawiam na wygraną w dwóch setach McHale. Moim zdaniem w tym wieku każde zwycięstwo Japonki jest mniejszym czy też większym zaskoczeniem. Mimo swoich lat potrafi na przestrzeni czasu utrzeć nosa takim zawodniczkom jak Kirlenko, Robson, Petrova oraz gronie dziewczyn które wchodzą dopiero w świat tenisa. W pierwszej rundzie pokonała Vogele która sezon otworzyła bardzo marnie, niespodzianką było na pewno urwanie seta Azarence w Brisbane,poza tym dno i dwa metry mułu. McHale ma być kolejną nadzieją Amerykańskiego tenisa, ona w porównaniu do poprzedniej rywalki Date zaczęła sezon przyzwoicie,lecz bez szału. W Acapulco w pierwszej rundzie pokonała Mladenovic,która jest wielką niewiadomą która potrafi wygrać z Halep, Georges, Kvitovą, Pavluczenkovą i przegrać z zawodniczkami notowanymi znacznie niżej niż ona. Amerykanka w spotkaniu z Mladenovic jak na kobiecy tenis to dobrze serwowała ponieważ w pierwszym secie nie straciła ani razu podania oraz nie dała szansy przeciwniczce na przełamanie,a w drugim secie wyglądało to bardzo dobrze bo przy swoim serwisie oddała tylko 3 punkty. Azjatka pod tym aspektem wyglądała o niebo gorzej, wiadomo stracony set, w pierwszej odsłonie dwa razy straciła, w drugim trzy i w ostatnim tylko raz później wybroniła jeszcze 5 breaków. Lecz wiadomo mecz meczowi równy nie jest. Nowy dzień, nowy mecz i wszystko może wyglądać inaczej. Jednak zaufam zawodniczce która jest młodsza od swojej rywalki o prawie 22 lata i myślę,że wygrana w dwóch setach jest możliwa. ;)

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje.
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Florianopolis (Brazylia), twarda
&amp;

Suarez Navarro C. (Esp) - Niculescu M. (Rou)
Typ. 1 1.69 Pinnacle Sports✅ (Zwrot, krecz Niculescu przy stanie 4:6,6:0,4:1 -grałem w Bet365)
W dniu dzisiejszym przenosimy się do Brazylii, a dokładnie na mecze ćwierćfinałowe do Florian opolis. Z oferty wybrałem jedno spotkanie, a mianowicie pojedynek Hiszpanki z Rumunki. W moim odczuciu kursy na Carle nieco przesadzone, dlatego korzystam, bo możliwe, że jeszcze kursy polecą w dół. Ogólnie nie przepadam zbytnio za grą obu zawodniczek, jednak najbardziej mogą doprowadzać do szału zagrania Niculescu, która atakuje z backhandu, a piłki z forhandu wracają podkręcane na druga stronę i niektóre zawodniczki wyprowadza to z równowagi i dużo psują. Jednak Hiszpanka jest bardzo doświadczoną zawodniczką, przede wszystkim opanowaną i takie zagrania nie będą robiły na niej wrażenia. W tym sezonie Hiszpanka jest w dobrej formię, mimo, iż jej ulubioną nawierzchnią jest Clay, to na Hardzie prezentuje się w tym roku bardzo dobrze. Porażki z takimi zawodniczkami jak Cibulkova, czy Kerber, czy mocna Cornet w Dubaju, były do przewidzenia. Carla ogrywała już w tym roku takie zawodniczki jak Kvitova, czy Makarova, więc widać, że również potrafi walczyć z najlepszymi. W drodze do 1/4 finału obie zawodniczki miały za rywalki mniej doświadczone zawodniczki, więc ocenić ich formę w Brazylii do końca nie możemy. Jednak tak jak już wspomniałem, Carla w tym roku prezentuję przyzwoitą formę i moim zdaniem bez problemu powinna się uporać z przeciwniczką, która w tym roku sprawiła zaledwie jedną niespodziankę i wyprowadziła z równowagi, i to zwykle nie jest trudne, Lisicką podczas AO. Tak to z zawodniczkami z czołowej 20 nie ma zwykle dużo do powiedzenia i przegrywa. Tak będzie i tym razem, kurs na Hiszpankę przyzwoity i na pewno skorzystam. Polecam​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cadantu Alexandra-Shvedova Yaroslava
Typ: 0:2 2.00 Bet365
3:6, 3:6
✅ ;)
Spotkają się panie które lubią odmienne nawierzchnie, Cadantu która preferuje mączkę oraz Shvedova która czuje się najlepiej na hardzie. Alexandra na twardej nawierzchni ma bilans w swojej całej karierze 21/25 a Yaroslava 123/94,turniej rozgrywany na hardzie. Tenisistka z Kazachstanu jest bardzo ciekawą zawodniczką,dość niedawno była 25 rakietą świata,ale później coś pękło i znajduje się w chwili obecnej na 79. Rumunka natomiast jest w szczytowej prawie formie ponieważ plasuje się na 62 pozycji,była lepsza o 3 miejsca. Kogo w swojej karierze pokonała dobrego na hardzie? Nikogo..... Dominguez-Lino ? Soler-Espinosa ? Nie mam pojęcia kogo mam wymienić. W tym turnieju pokonała najpierw w I rundzie Gabriele Ce ( 293 WTA) 6:1, 6:3 i w II Pfizenmaier Dinah (84 WTA) 6:2, 6:3. Yarka miała trudniejsze zawodniczki, w pierwszej rundzie po dwóch tie brekach Soler-Espinose i w II Strycovą 6:2, 7:5. Reprezentantka Kazachstanu jak była w formie potrafiła pokonać takie zawodniczki jak : Safarova, Errani, Kerber, Petrova, Lisicki,Petkovic, Hantuhova i wiele innych. Tak jak wspomniałem było to jakiś czas temu, teraz wiele brakuje do tamtej formy. Mimo wszystko uważa,że Shvedova wygra z Cadantu z mniejszymi czy też większymi problemami 2:0. ;)

Jeśli skorzystałeś/aś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot; to motywuje.
Jeśli nie weszło to przepraszam ale nikt nie każe Ci go stawiać,ja tylko proponuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Acapulco (Meksyk), twarda

&amp;


McHale C. (Usa) - Garcia C. (Fra)

Typ. 1 1.53 Pinnacle Sports✅

Półfinał tenisowego turnieju WTA w Acapulco pomiędzy Amerykanką, i Francuską. Można śmiało powiedzieć niespodziewana para i to w 1/2 finału. Jeżeli Mchale nie jest dla Mnie niespodzianką, że dotarła tak daleko, to zupełnie inaczej jest z Francuską, która na Hardzie spisuję się bardzo słabo, a tutaj dotarła już do półfinału. I to by było już chyba na tyle, nie wierzę, że Garcia jest w stanie sprawić kolejną miłą dla siebie i kibiców niespodziankę poprzez wyeliminowanie Amerykanki. Po drodze pokonała takie zawodniczki jak Dominguez Lino, Fichman oraz wyeliminowała Kanadyjkę Bouchard, która jednak po bardzo dobrym występie w Melbourne nieco spuściła z tonu i gra mocno w kratkę, ale nie zmienia to faktu, że dotarcie Garcia do 1/2 finału jest dla Mnie sporą niespodzianką. Grę Mchale opisywałem podczas jej pojedynku z weteranką z Japonii Date Krumm, i się nie pomyliłem. Bez problemu uporała się z rywalką, i w dodatku po bardzo dobrej grze pokonała w 1/4 finału wyżej notowaną Kanepii, co zupełnie mnie nie zdziwiło. Widać, że Amerykanka jest w gazie, i oby tylko nie przyszedł w tym turnieju moment słabości, bo jeśli pozostanie przy swojej dobrej, skutecznej grze, powinna bez problemu uporać się z rywalką i awansować do finału. Kurs nie za wysoki, ale moim zdaniem pewny. Liczę na kolejny dobry mecz w wykonaniu Mchale. Grały ze sobą dotychczas raz, rok temu lepsza okazała się Amerykanka.


WTA - SINGIEL: Florianopolis (Brazylia), twarda

&amp;


Shvedova Y. (Kaz) - Muguruza B. G. (Esp)

Typ. 1 (+1.5) sets 1.95 Pinnacle Sports⛔


Szybciutko przenosimy się do Brazylii, gdzie zostanie rozegrany jeden z półfinałów pomiędzy Kazaszką, a Hiszpanką. Czekałem z niecierpliwością na kursy, jakie wystawią bukmacherzy na ten pojedynek, i zostałem zaskoczony bardzo pozytywnie. W moim mniemaniu kursy na zwycięstwo Hiszpanki mocno przesadzone, chyba spowodowane nadal jej bardzo dobrymi występami w Australii, gdzie wygrała turniej w Hobart oraz dobrze prezentowała się w Melbourne. Wszystko pięknie, tylko od tamtego momentu Muguruza mocno spuściła z tonu i jej gra nie jest już tak efektowna i skuteczna. Niby dotarła do półfinału, no ale po drodze męki z takimi zawodniczkami jak: V. King czy Van Uytvanck, które pokonywała po 3 setach mówią same za siebie. Dodatkowo dużo przestojów w grze, słaby serwis, więc nie zdziwi Mnie tu nawet porażka ze Shvedova. Kazaszka rozgrywa tutaj dobre zawody, wygrane bez straty seta z Soler-Espinoza, Zahlavova-Strycova oraz Cadantu. Tak jak wspominał kolega jest to bardzo ciekawa zawodniczka, która preferuję grę na hardzie i będzie teraz najtrudniejszą, spośród których pokonała Hiszpanka tutaj, rywalką do ogrania. Skoro Muguruza traciła seta z King, czy Cadantu, to tym bardziej z Kazaszką. Kurs bardzo fajny na to zdarzenie, i na pewno skorzystam. Za niewielką sumę można spróbować czysty win Shedovej, bo tak jak mówiłem forma Hiszpanki pozostawia wiele do życzenia. Początek o godz 18:30. Powodzenia
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
McHale-C.Garcia 1 @1.5
Pasuje mi ten typ. Zblizamy sie do Indian Wells, wiec mozna sie spodziewac ze McHale zacznie grac zdecydowanie lepiej, a ze to lepiej jest juz chyba nawet teraz to typuje wygrana Amerykanki. Pokonanie Kai Kanepi po zacietym meczu to z pewnoscia dobry prognostyk, wiec nie ma sie co oszczedzac. McHale to bardziej uznana firma i nawet jezeli Francuzka tez poprawila swoja dyspozycje to wciaz oczekuje jeszcze lepszej gry McHale. Acapulco mimo nie duzej puli w turnieju kobiet to zawsze byl dobry wykladnik dla zawodniczek przed amerykanskim tournee Indian Wells-Miami.
 
dx2 226,9K

dx2

Użytkownik
Zakopalova-Muguruza B. 1 @2.5
Odpowiada mi taki typ przy takim kursie. Obejrzalem troche wczoraj meczu Zakopalovej z Suarez Navarro i naprawde panie zagraly swietny mecz. Muguruza Blanco to wbrew pozorom nie jest zawodniczka, ktora blysnela na tegorocznym Australian Open, poniewaz ona juz rok czy dwa temu wygrywala po 2-3 mecze w turniejach w Indian Wells i Miami, ale z pewnoscia wydaje sie, ze Hiszpanka ustablizowala swoja marke. Obie panie spotakly sie przed turniejem w Melbourne, czyli w finale w Hobart i wtedy w dwoch setach gora byla Muguruza. Zakopalova oczywiscie bedzie chciec tym razem sie zrewanzowac rywalce. Poza tym gra drugi final z rzedu i tutaj tez Czeszka powinna robic wszystko, zeby tego drugiego finalu nie przegrac, a patrzac w drabinke to rowniez gorna polowka, gdzie byly Carla Suarez Navarro czy triumfatorka sprzed roku Monica Niculescu, wydaje mi sie mocniejsza, wiec dlaczego Zakopalova mialaby nie zagrac o koncowa wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom