>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour Honolulu 19.11.2017- 26.11.2017

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Wczoraj na pół śpiąco zerkałem jak gra Vickery z moją ulubieńcą Collins i.. Myślę, że w momencie gdy serwis będzie siedział Vickery to Peterson będzie w tarapatach, podoba mi się to jak potrafi się szybko zebrać do ataku z defensywy i jeżeli Peterson zacznie pogrywać &quot;na alibi&quot; to to zostanie szybko ukarana. Sachia kiedy złapie lekką przewagę nad przeciwniczką i jest w ofensywie to rywalka staje się bezradna. Tak jak wczoraj myślałem, że po wygranym finale czorna może się na Rose odegrać i odpuściłem, jednak dzisiaj to inna historia i nie przewiduję tu innego wyniku jak wygraną czornej, argumentów nie podałem zbyt wielu więcej mi siedzi w głowie, ale nie będę walił wypracowania, tym bardziej, że typ może sie okazać nie skuteczny. Nie ma się co podpalać bo widziałem serwis Vickery w pierwszym secie... no szału nie było, w momencie gdy jednak Sachia przegra pierwszego seta zagram za 1.5 stawki po jakimś 4.50. Tylko nic na siłe
Vickery - Peterson 2.18
 
A 0

alneri

Użytkownik
Mecz dopiero jutro ale mecz dosyc ciekawy i godny uwagi meczpomiedyz Rodina a Boserup . Mecz zawodniczek z poza pierwszej setki rankingu obie graja dosc przecietnie aczkolwiek w tym turnieju Amerykanka dosc dobrze gra w tym turnieju i wygrala z Erani oraz z Doi. Rodina po kiepskich turnieja w azji w tym gra nie co lepiej aczkolwiek ogladajac jej mecz gra pozostawia duzo do zyczenia. W h2h Boserup prowadzi 1-0 w zeszłm roku głądko wygrała z rosjanka. Jutrzejszego wieczoru wydaje mi się, ze amerykanka wygra to spotkanie. W gre również wchodzi under gemowy bo nie sądze, zę bedzie to 3 setowy mecz.
Boserup - Rodina 1 @ 2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom