>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 09.03-20.03.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +8
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kozlova – Parmentier 1 @ 2.06 Unibet [3/10j] ⛔
Kozlova lubi i potrafi grać na hardzie. Błysnęła już w tym sezonie w Saint Petersburgu, gdzie od kwalifikacji dotarła do ćwierćfinału. Po drodze pokonała m.in. Vesnine i Strycovą. W zeszłym roku bardzo pozytywny bilans na hardzie 31/12.
Parmentier to doświadczona zawodniczka, która w przeszłości była nawet 40 na świecie. Obecnie 30 lat i tylko w pojedynczych turniejach jest w stanie nawiązywać do swojej optymalnej formy. W zeszłym tygodniu dotarła od kwalifikacji do ćwierćfinału w Monterrey. W sumie rozegrała 6 spotkań. W jej wieku regeneracja organizmu trwa trochę dłużej, do tego często po dobrym turnieju przytrafia się słabszy występ. Ogólnie w Indian Wells nigdy nie grała dobrze. Przegrywała w 1 rundach lub nie była w stanie przejść kwalifikacji. Raczej preferuje korty ziemne lub ewentualnie turnieje halowe.
Golubic – Gibbs 1 2.7 @ Unibet [3/10j] ⛔
W tym wypadku jest to typ przeciwko Gibbs, która w zeszłotygodniowym Monterrey grała dużo i miała problemy z udem, na który widoczny był duży opatrunek.
Golubic to solidna zawodniczka, która wcale nie powinna odstawać umiejętnościami od Amerykanki. Ciekawostką jest fakt, że grały około 4 miesiące temu w finale ITFa. Wynik 6/1, 6/2 dla Golubic.
Szwajcarka mimo, że najczęściej grywa na mączce to osobiście twierdzi, że jej ulubioną nawierzchnią jest hard. Zresztą bilans 42/16 na kortach twardych sam mówi za siebie.
Flipkens – Chirico 2 @ 2.25 MarathonBet [3/10j] ⛔
Flipkens jeszcze wczoraj grała 3 setowy finał w Monterrey. Właściwie bez dnia przerwy musiała zjawić się Kalifornii i dziś przystąpi do kwalifikacji. Okoliczności dla Belgijki bardzo niekorzystne.
Chirico to młodziutka amerykanka, która przed własną publicznością powinna być mega zmotywowana i postawić się bardziej doświadczonej rywalce.
Normalnie grałbym ten typ za większą stawkę, ale Flipkens przeważnie w Indian Wells grała solidnie, dlatego bez szaleństw.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Donna Vekić + Elena Vesnina @1.82 (betsafe)
Na dziś proponuję taki dubelek, może kurs nie jest najwyższy jednak widzę tutaj potencjał w obu typach.
Donna to jedna z najbardziej utalentowanych tenisistek młodego pokolenia, obecnie 94. rakieta świata. Może to nie jest talent pokroju Bencic czy Kasatkiny, ale Chorwatka naprawdę potrafi grać. Szczególnie, że hard to jej ulubiona nawierzchnia. Vekić postawiła się nawet Carli Suarez Navarro, notabene biorąc pod uwagę, że Hiszpanka otrzymała nagrodę najlepszej tenisistki WTA miesiąca. No może postawiła się to za dużo słowo bo przegrała 2:0 (7:5(5), 6:4), ale naprawdę napsuła krwi tenisistce, która jest w wysokiej formie. Jej rywalka to Mestach zajmująca 149. miejsce w rankingu WTA i większość sukcesów odnosiła raczej w turniejach rangi ITF niż WTA. Moim zdaniem szansę są 70/30 na korzyść Vekić i po kursie 1.40 warto w to wejść.
Elena jest w gazie. Z Kasatkiną w deblu przerwały świetną passę duetu Hingis/Mirza, a w singlu ograła m. in. Halep, Wozniacki czy Garcię. Bądź co bądź są to rywalki, których pokonanie zasługuje na szacunek i uznanie. Moim zdaniem Vesnina z gry deblowej ma takie dobre przyzwyczajenie, że walczy o każdą nawet nie możliwą do odbioru piłkę. Rosjanka dysponuje dobrym returnem co moim zdaniem pozwoli odbijać podania Julii Boserup. Amerykanka będzie miała za sobą dopingującą publiczność, ale na korcie więcej argumentów ma zdecydowanie Rosjanka.
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Indian Wells- kwalifikacje
Godzina: 21:40
Spotkanie: Cepede V.-Koukalova K. ⛔
Typ: Koukalova K.
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj w okolicach godziny 21:40 rozegrane zostanie spotkanie 1 rundy kwalifikacyjnej do turnieju WTA Indian Wells. Naprzeciw siebie staną Cepede oraz Koukalova. Kursy wyrównane, tak więc ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Ja jednak dam szanse Czeszce. W tym sezonie żegna się z turniejami w pierwszych rundach ( albo kwalifikacji albo turnieju głównego), Jedynie w St. Petersburgu przeszła dwie rundy kwalifkacji pokonując Tig, Kremen i Mertens zaś w głównej drabince trafiła na Anastazję Pavlyuchenkovą i to spotkanie przegrała. Ostatnio grała w Kuala Lumpur i w pierwszej rundzie po walce w 3 setach przegrała z Borady, która wykręciła tam niezły wynik (półfinał). Widać, że Czeszka powoli łapie formę i być może już w tym turnieju wystrzeli. Jej przeciwniczka w tym sezonie też słabo i jedynie w Hobart rozegrała niezłe zawody przechodząc kwalifikacje i przegrywając w 1/8 finału z Cornet. Ja dzisiaj zaryzykuję i postawię na przełamanie się Koukalovej.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Boserup - Siniakova 1 @2.84 efortuna⛔
Jednym z argumentów jest na pewno wygrana z dobrze ostatnio dysponowaną Vesniną 6:4 6:3, nie oglądałem meczu, ale tak czy inaczej kursy na Boserup za duże. Obojętnie jak mecz wyglądał, mam nadzieję, że Boserup pójdzie za ciosem. W końcu to reprezentantka gospodarzy więc publika za nią. Na pewno podobnie było w pierwszym meczu. Największe ogranie na hardzie, w tym roku 6/3. Siniakova jeżeli chodzi o wygrane mecze w tym roku i przeciwniczki to na papierze wygląda to lepiej, Czeszka woli cegłe, ale na hardzie też całkiem przyzwoicie pogrywa. H2H nic nam nie mówi. Mecz moim zdaniem 40/60, ale taki kurs na reprezentantke gospodarzy polecam pobrać, po wygranej z Vesniną powinna dostać skrzydeł.
Nara - Cepede Royg 1 @1.36 efortuna ✅
Japonka spore ogranie w tym roku, kilka ciekawych meczy, w pierwszej rundzie kwali lekko i przyjemnie. Jej przeciwniczka woli cegłę, zagrała dobry mecz na hardzie w Hobart i w pierwszej rundzie również gładko i przyjemnie wygrała z faworyzowaną Koukalova. Paragwajka na pewno powalczy, alę końcowy triumf odniesie Japonka.
Zheng - Parmentier 1 @1.59 efortuna ⛔
Kurs chyba nieznacznie urósł w górę, dużo osób gra na Francuzkę, jednak wydaję mi się, że to będzie dużo łatwiejszy mecz niż wiele osób wskazuje. Chinka na prawdę potrafi zagrać bardzo dobry tenis. Dobre turnieje w Doha i Dubaju, potknięcie w Kuala Lumpur, ale w tym roku ma już na rozkładzie takie zawodniczki jak Kerber czy Bouchard. Parmentier zagrałą bardzo dobry turniej w Monterrey, ale wcześniej grała padake. Nie brałbym tego turnieju na poważnie, wiele zawodniczek nie grało tam na 100%. Zheng po prostu musi takie mecze wygrywać.
Pare niespodzianek było wczoraj, parę niespodzianek pewnie będzie dzisiaj, mam jednak nadzieję, że mój dog wejdzie, a Japonka z Chinką nie zawiodą będąc faworytkami. Powodzenia.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Giorgi 1.70 STS
Liczę na przełamanie Włoszki. Gramy na twardych kortach, na których Włoszka spisuje zazwyczaj solidnie. Miała sporo czasu na trening i wypoczynek. Niemka na pewno tanio skóry nie sprzeda. Liczę na dobry występ Włoszki.
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Zauwazylem ze Shuai Peng po dlugiej kontuzji plecow wraca na korty. Wiadomo ze hard to jej ulubiona nawierzchnia. Jednak dluga kontuzja i dzisiejsza rywalka (Putintseva) postawi wysko poprzeczke.
Na win&#39;a Peng sie nie skusze, ale na jakis handi w jej strone chetnie.
Putintseva (-4,5) - Peng - typ 2
Kurs - 1.80 Bet365
Co o tym myslicie?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zauwazylem ze Shuai Peng po dlugiej kontuzji plecow wraca na korty. Wiadomo ze hard to jej ulubiona nawierzchnia. Jednak dluga kontuzja i dzisiejsza rywalka (Putintseva) postawi wysko poprzeczke.
Na win&#39;a Peng sie nie skusze, ale na jakis handi w jej strone chetnie.
Putintseva (-4,5) - Peng - typ 2
Kurs - 1.80 Bet365
Co o tym myslicie?
Peng już próbowała wrócić na początku stycznia, ale zaczynała od debla. Wychodziło to tak sobie, więc pewnie potrzebuje czasu, a co waźniejsze ogrania. Liczę, że jej się uda, bo w końcu to była numer 1 rankingu deblowego. Tutaj wraca do pary z Hsieh i może coś z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Zauwazylem ze Shuai Peng po dlugiej kontuzji plecow wraca na korty. Wiadomo ze hard to jej ulubiona nawierzchnia. Jednak dluga kontuzja i dzisiejsza rywalka (Putintseva) postawi wysko poprzeczke.
Na win&#39;a Peng sie nie skusze, ale na jakis handi w jej strone chetnie.
Putintseva (-4,5) - Peng - typ 2
Kurs - 1.80 Bet365
Co o tym myslicie?
Ona i w singlu w Indian Wells może bardzo mocno wystrzelić. Jest cholernie nie obliczalna i waleczna jak mało kto. Nikt tak na prawdę nie jest w stanie powiedzieć jak pamiętne Us Open odbiło się na jej zdrowiu, a może ciężko pracowała i wróciła jeszcze silniejsza? To jest bardzo możliwe. Putinseva nic specjalnego nie pokazała w tym sezonie i stawianie jej w roli tak wielkiej faworytki mimo tego, że Peng nie grała tyle czasu jest lekką przesadą. Chociażby Del Potro wrócił i zaliczył od razu finał. Jeżeli zawodnik wraca to z lekkim przeświadczeniem, że jest w pewnej formie i potrafi coś zdziałać. Zresztą ja kiedyś już pisałem o walecznośći Azjatów a w szczególności Chiny i Korea i dziś smiało próbuje czysto w Peng. 3.1 @ pinnacle. Warto się jeszcze przyjrzeć Siniakovej tam też może być dziś ciekawie bo Cebula to raz dobrze a raz dno, ale to dłuższa rozkmina. Co to ***** było. Ja rozumiem przegrać i rzadko kiedy mnie boli jakaś porażka, ale porażka gdzie się każdą piłke wrzuca w out. To wyprowadza z równowagi. Putinseva nie zagrała chyba nawet 1 pierd*lonego winnera przez cały mecz. Tylko przebijanie na środek i to wystarczyło. Takiej patologii to ja dawno nie oglądałem. Peng jak armata dwa uderzenia i jeb w out. Po co to w ogóle do tenisa wracać i robić takie coś? ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ ???????????????? Wspomnienia z UsOpen skutecznie zniszczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Vania King - Tylor Townsend 1 @1,72 b e t 3 6 5✅✅✅

Mamy tu doczynienia z meczem dwóch Amerykanek. Obie w ostatnich tygodniach rozgrywały mecze w meczach rangi ITF. Townsend staram sie obserwować, od kiedy przegrała juniorski Wimbledon w 2013 roku z Bencic. Szczerze, dziewczyna ma niesamowity potencjał, tylko że widoczna nadwaga, przeszkadza być jej drugą Williams. A King ? W zeszłym sezonie zniknęła trochę z racji kontuzji, ale w tym roku stara się to nadrobić. King dużo biega do siatki i tu może zrobić przewagę, a nawet powinna. Townsend nie jest zbyt szybka, a w dodatku kondycja nie jest jej mocną stroną. Może w tych niższych turniejach zachodzi wysoko, ale przeskok między turniejami ITF a WTA w dodatku 1000 jest duuży.

Yaroslava Shvedova - Kristyna Pliskova 2 @2,00 b e t 3 6 5 ⛔

Kristina ostatnio w duzej formie. Chyba chce wyjść z cienia swojej siostry - Karoliny. Yarka dla mnie jest dziwną tenisistką. Potrafi wygrać z Errani, żeby przegrać z Hibino. Japonka nie ma jakiegoś atomowego uderzenia, a tu taki klops. Kristyna poprawiła przede wszystkim serwis, a jak wiadomo, w kobiecym tenisie serwis to połowa sukcesu. H2H niby na korzyść Shvedowej, ale to Czeszka jest w ostatnim czasie na fali. Myślę, że Pliskova będzie w kolejnej rundzie rywalką Safarovej i zobaczymy czeski pojedynek. Kursy już u niektórych buków lecą, także dla mnie to dobry znak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Kristyna Pliskova vs Jarosława Szwiedowa Over 21,5g @1,90 bet365 ✅


Ciężko wskazać tu wyraźną faworytkę, i wydaję mi się najrozsądniejszą opcją jest granie na over gemów. Warte podkreślenia jest również to iż, buki wystawiły całkiem, atrakcyjną linie. Więc trzeba skorzystać.
Pliskova to typ zawodniczki która przegrywa wygrane mecze, pokazała to na AO gdzie zaserwowała około 30 asów a i tak nie dała rady zwycięsko wyjść z pojedynku. Chociaż wygrywała po pierwszym secie. Jak widać nie zawsze asy ani dobry serwis gwarantują zwycięstwo, ona ma problem z psychiką. Nie radzi sobie też w trakcie wymian, i to powoduję że, może stać się łatwą ofiarą w rękach zawodniczek które raczej preferują grę obronną.
Teraz jest w niezłej formie świadczy o tym jej wynik w Kreuzlingen, gdzie wygrała ITF-a. Oczywiście nie stoczyła w nim żadnego meczu, na którym można było by się oprzeć, i powiedzieć czego można się dziś spodziewać. Ponieważ nie grała w tym turnieju żadnego pojedynku z zawodniczką z pierwszej setki rankingu. Nie mniej jednak z pewnością jest w rytmie meczowym, a od 7 rozegranych pojedynków jest bez porażki.
Shvedova, przeszła jak burza eliminacje w Dubaju. Po czym zagrała 2 mecze w turnieju głównym. Pokonała nie byle kogo bo: Dyias, Vinci czy Allertova. Szczególnie zwycięstwo nad Vinci powinno robić wrażenie. Ale potem w Doha przegrała z cienką Hibino. Shvedova sporo osiąga w ostatnim czasie ale w grze podwójnej, to muszę jej przyznać. Ogólnie uważam że, ona jest lepszą zawodniczką. Ale biorąc pod uwagę, ostatnią formę jej rywalki. A tak że, wahania formy z jej strony, chyba najlepszą opcją jest over gemów. Tym bardziej że, w ostatnim pojedynku po między nimi widzieliśmy 3 setowy bój.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Ona i w singlu w Indian Wells może bardzo mocno wystrzelić. Jest cholernie nie obliczalna i waleczna jak mało kto. Nikt tak na prawdę nie jest w stanie powiedzieć jak pamiętne Us Open odbiło się na jej zdrowiu, a może ciężko pracowała i wróciła jeszcze silniejsza? To jest bardzo możliwe. Putinseva nic specjalnego nie pokazała w tym sezonie i stawianie jej w roli tak wielkiej faworytki mimo tego, że Peng nie grała tyle czasu jest lekką przesadą. Chociażby Del Potro wrócił i zaliczył od razu finał. Jeżeli zawodnik wraca to z lekkim przeświadczeniem, że jest w pewnej formie i potrafi coś zdziałać. Zresztą ja kiedyś już pisałem o walecznośći Azjatów a w szczególności Chiny i Korea i dziś smiało próbuje czysto w Peng. 3.1 @ pinnacle. Warto się jeszcze przyjrzeć Siniakovej tam też może być dziś ciekawie bo Cebula to raz dobrze a raz dno, ale to dłuższa rozkmina. Co to ***** było. Ja rozumiem przegrać i rzadko kiedy mnie boli jakaś porażka, ale porażka gdzie się każdą piłke wrzuca w out. To wyprowadza z równowagi. Putinseva nie zagrała chyba nawet 1 pierd*lonego winnera przez cały mecz. Tylko przebijanie na środek i to wystarczyło. Takiej patologii to ja dawno nie oglądałem. Peng jak armata dwa uderzenia i jeb w out. Po co to w ogóle do tenisa wracać i robić takie coś? ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ ???????????????? Wspomnienia z UsOpen skutecznie zniszczone.

Potwierdzam. Totalna masakra. Ogladalem i juz po pierwszych trzech pilkach wiedzialem ze nic z tego nie bedzie. Serwis to mocniejszy maja te dzieciaki od podawania pilek, kazda pilka w out, wg mnie to Peng nie powinna wrocic juz do profesjonalnego sportu. BLAMAŻ ????

Co do dzisiejszych meczy biore pod lupe Hibino. Ostatnio grala w Doha gdzie odpadla z Muguruza (kompletnie bez szans) no i szybka porazka w 1 rundzie w KL. Indian Well to inna bajka i pieniadze :p. Hard to jej zywiol.
Davis jakos mnie nie przekonuje. Nie tyle co mecze ale sety, dobre a nawet bardzo dobre w jej wykonaniu mieszaja sie z tragicznymi. Gra dobry mecz i nagle potrafi zepsuc kilka pilek i jest STOP. Blokuje sie dziewczyna.

Biorac pod uwage dwie zawodniczki, ktore nie grzesza rowna gra w caly spotkaniu ide w kaie strony:

1set under 9,5 gema - kurs 1.72
Ilosc setow w meczu - over 2,5 - kurs 2.37
buk: bet365

Pozdro.

No i oczywiscie debelek:

Hseih/Peng - Errani/Kalashnikova - 2 1,76 betsson

opis chyba zbedny po wczorajszym meczu S.Peng :p
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Diyas-Loeb 2 @ 2.50 bet365 ⛔ obydwie tak samo beznadziejne

Spotkanie utalentowanej Zariny z nastepna nadzieja amerykanskiego tenisa J. Loeb.
Kariera Diyas sie zatrzymala. W tym roku wyniki srednie bez rewelacji , koncowka ubieglego roku fatalna. Zarina nie moze sie odnalesc.
Jamie Loeb ubiegloroczna mistrzyni akademicka dopiero w tym roku wchodzi do powaznego tenisa.....dotychczas grywala w tourze tylko miedzy grami uniwersyteckimi....czyli w czerwcu i lipcu a i tak lapala sie do 4 setki rankingu. Dostala WC do US OPEN 2015 , i dostala tam lupnia od Wozniackiej. Dzis druga powazna gra i mysle ze szanse z tak grajaca Zarina duze.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Kasatkina- Hantuchova +1,5 seta 2,35 bwin⛔
Hantuchovej w tourze coraz mniej a szkoda, bo na korcie zachwyca wyglądem a czasami także grą. Jeśli ktoś każe mi wymienić 2 turnieje Danieli to bedzie to IW i Kual Lumpur. Daniela wygrała &quot;5 lewe wielkiego szlema&quot; dwa razy i zawsze w miare przyzwoicie przygotowywuje się do tego turnieju. Ostatnio stawialem handi i wygraną Słowaczki w meczu z Narą i bardzo niewiele zabrakło do pełnego sukcesu. Uważam, że Daniele spokojnie stać na seta z młodą i utalentowaną Rosjanka. Tylko piłki w korcie muszą siedzieć ;)
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Siema
Wkoncu jakis ciekawy turniej i ciekawe pieniadze
Pojutrze spotkaja sie najbardziej bezmozgie, bezmyslnne nieutalentowane i przereklamowane tenisistki z tury (+Lisicki i mamy swieta trojce) Ivanovic nie umie grac w tenisa i koniec kropka,masa niewymuszonych bledow w kazdym meczu zal na to patrzec amatorszczyzna pelna para, w obecnej czyli zerowej formie kazda Serbke moze pokonac i koniec kropka.Giorgi jak jest w gazie moze zmiesc z kortu najwieksza czolowke nie ma co dywagowac o stylu ktorego trudno sie doszukac o ktorejs z pan bo jest to walenie sila przez ramie i do przodu zero logiki i taktyki.dodam na zakonczenie swojej analizy iz Ivanovic serwis od dluzszego czasu to jest smiech na sali tyle lat gra w tenisa a ma problem z wyrzutem pilki.Kurs 3.00 na Giorgi kon by sie usmial Dziekuje tyle w tym temacie jak Wloszka przegra gladko to bede w wielkim szoku ????

Camila Giorgi win 3.00 bet365


ps.Marysiu jestem z toba prawdziwy wzor do nasladowania FOREVER bez ciebie tenis kobiecy bedzie niczym
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Jankovic-Witthoeft 1 @1.25
Na przestrzeni lat mozna powiedziec, ze jezeli Jelena Jankovic przyjezdza do Indian Wells, Cincinatti lub Rzymu to moze tak naprawde wygrac z kazdym. Serbka moze nie jest juz tak grozna i regularna jak za czasow kiedy byla numerem 1 kobiecego tenisa, ale to sa zdecydowanie jej ulubione turnieje, wiec nawet takie 1.25 pobieram do kombinacji i mysle, ze sznasa na niespodzianke sa tu niewielkie. Rok temu Jankovic gral dramtycznie slabo, wyniki byly jeszcze gorsze, pojechala do Indian Wells i.... zagrala w finale z Simona Halep, w ktorym nawet serwowala na mecz. Mozna chyba rzec, ze Indian Wells zrobilo roznice.
Proszę dopisać bukmachera./Macko18
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kilka typow na luzno:

Vandeweghe vs Kuznetsova 1,72 ✅✅✅

Typ opieram glownie na slabej postawie Rosjanki w tym sezonie. No co tu wiecej analizowac, jak Rosjanka zagra tak jak grala do tej pory to Amerykanka bedzie sie musiala wspiac na wyzyny zeby ten mecz...przegrac.

e/ Vandeweghe niezly mecz, warto czegos poszukac w jej kierunku w kolejnych meczach.

Jankovic- Witthoeft 4,00 ⛔⛔⛔

Widzialem pierwszy mecz Niemki i i mnie pozytywnie zaskoczyla , oprocz 1 seta ktory byl nieporozumieniem, w kolejnych pokazala chlodna glowa i swietna gre. Momentami grala tak ze mowiem sobie w myslach ze jak bedzie tak grala caly turniej to moze spore namieszac. Typ jednak opieram na Jelenie, ktora moze zagrac swietny mecz a zarazem spartolic wszystko. Gram na Niemke gdyz jestem pewien ze jest w stanie wykorzystac ewentualna slabsza dyspozycje Serbki. Kurs zacheca.
Co do argumentu na temat dobrej gry w poszczegolnych turniejach to w tym sezonie byl juz tyle razy obalany ze szkoda czasu zeby sie tym przejmowac????

e/ Jankovic sie tym razem upieklo, choc w 2 secie Niemka mogla najpierw wyjsc na 2;0 a potem miala szanse przelamac na 4;5 ale coz. Bede konsekwentny w kolejnej rundzie, Jankovic to w moich oczach marna tenisistka, a czasy w ktorych byla swiatowa &quot;1&quot; to najczarniejszy okres tenisa i sportu zreszta tez.

Pavlyuchenkova vs Bondarenko 1,80 ⛔⛔⛔

Kurs mnie zacheca, oparty za pewne na podstawie ostatniego meczu Rosjanki ktory gladko ( 6:2;6:2 ) przegrala z Parmentier. Widzialem ten mecz i Francuzka postawila tam bardzo ciezko warunki, latala i odbijala praktycznie kazda pilke. Poczatek byl wyrownany, jednak potem kilka przypadkowych akcji na niekorzysc Rosjanki ( stykowe pilki na oucie, swietne obrony franuczki itd ) sprawily ze Rosjanka zaczela sie gotowac i juz nie potrafila sie ogarnac. Dzisiaj jednak wierze ze wszystko pojdzie dobrze od poczatku meczu. Bondarenko na pewno nie bedzie w stanie wyprowadzic tak z rownowagi Rosjanki jak zrobila to ostatnio Francuzka, gdyz po prostu nie prezentuje takie stylu gry i nie jest w stanie wyciagac kazdej pilki.

Poza tym jeszcze:

Tsurenko-Errani 2,10 ✅✅✅

Tsurenko dalo mi ostatnio sporo zarobic w meczu z Babos gdzie przegrywala 5;2 w secie a wyciagnela na 5:7. Duza w tym zasluga Babos ale swoje Ukrainka tez zrobila. Jak zagra dzisiaj tak jak ostatnio z Węgierkom to nie daje szans Errani.

King-Halep 4,50 ⛔⛔

Tutaj typ glownie przeciw Halep ktora przegrywa praktycznie w tym sezonie wszystko. Jezeli forma pozostala bez zmian to bez watpienia Amerykanka bedzie w stanie tu wygrac.


e/ Wszystkie kursy z BET365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Carla Suarez Navarro vs. Daria Kasatkina, typ: 1 @1.66 (Pinnacle) ZWROT
Obie panie mierzyły się rok temu w Moskwie gdzie, no można powiedzieć dość sensacyjnie wygrała Kasatkina mająca za sobą publiczność gładkie 2:0. Carla w ubiegłym miesiącu otrzymała nagrodę najlepszej zawodniczki WTA. Wygrała turniej w Dausze, pokonując m. in. Radwańską. Kurs 1.66 jest bardzo atrakcyjny na zawodniczkę, która powinna być w gazie. Piszę powinna, ponieważ od finału w Dausze (vs. Ostapenko 2:1) nie grała meczu, ale myślę, że ta forma nie powinna spaść. Z tego co widać na twitterze Carli przygotowuje się ona m. in. na siłowni, więc widać, że na tym turnieju chce namieszać. Imo Kasatkina nie posiada jeszcze takiej psychiki żeby się podnieść po kryzysie w meczu. Owszem, miała ona spotkania gdzie wychodziła z dołka jednak nie jest to na tyle silne żeby moim zdaniem powalczyć na korcie z Suarez Navarro. Mam nadzieję, że młoda Rosjanka nie jest niczym zbytnio faszerowana, żeby wygrywać mecze i dziś zostanie pokonana.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Tsurenko- Bondarenko 1,95 bet365⛔

Idę w kierunku Ukrainki, która w tamtym roku osiagneła tu ćwiercfinał, a wczoraj pokonała dosc łatwo Sarę Errani, która niby w formie była skoro wygrała w Dybaju kilka tygodni temu. Przyznam się, że nie ogladalem spotkan zarówno Tsurenko jak i Bondarenko, ale IW ma bardzo wolna nawierzchnię jak na hard i trzeba tu byc cierpliwym i powoli budowac akcję. Wczoraj udowodnia to Nara z Williams. Bondarenko mi sie z taką grą nie kojarzy, co innego Tsurenko.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Stephens-Bouchard 1 @1.5 oonibet
Sadze, ze Stephens wygra. Bouchard byla mega zawodniczka dwa lata temu, finalistak Wimbledonu, ale przyszlo zalamanie formy. Jest u Kanadyjki duzo lepiej, widac symptomy dobrej gry, co nawet pokazuja ostanio wyniki, ale Stephens w tej chwili jest ta zawodniczka uznana i jezeli sie nie myle to w duzym gazie. Obydwie znaja ten turniej w Indian Wells bardzo dobrze. Dla Stephens w ubieglym soeznie byl to jedne z lepszych okresow w roku duet IW-Miami. W obydwu turniejach Stephens dotarla do cwiercfialow, a w Indian Wells ugrala seta Serenie Williams. Duzo punktow do obrony i tu trzeba patrzec przez pryzmat dwoch tygodni. Stephens podchodzi tutaj do turnieju jako triumfatorka z Monterrey i mam wraznie, ze Amerykanka moze byc liczaca sie rowniez tym razem postacia turnieju. Mimo lepszej gry Bouchard to jednak Amerykanka w tej chwili wydaje mi sie lepsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom