>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 11.03.2009 - 23.03.2009

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Radwańska - Stosur
Typ:2
kurs:2,19
Naszej gwiazdce wiedzie się ostatnio niezbyt dobrze. Jej rywalka w poprzedniej dość pewnie pokonała Schiavone 2:0 i za bardzo się nie zmęczyła. Australijka uchodzi za spory talent podobno (nie znam się aż tak dobrze ale takie głosy chodziły) więc sądze że dzisiaj z Radwańską sobie poradzi. Troche kursy na nią poleciały bo wczoraj można było w betssonie zagrać za 2,55 teraz jest 2,19
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
witam w temacie
dla mnie dziś dwa ciekawe spotkania się szykują, właściwie to 3 ale o tym ostatnim może później, nie przeanalizowane dokładnie jeszcze: Na dziś:
Errani S. - Knapp K.
według mnie za bardzo faworyzowana przez bukmacherów w tym spotkaniu jest pani Errani. Coś ostatnio pogrywa, wygrała nawet seta z S. Williams w Dubaju. Errani rozpoczyna turniej dzisiejszym pojedynkiem. Knapp pokonała w 1. rundzie reprezentatkę gospodarzy King sprawiając sporą niespodziankę. Ale w tenisie panie bardzo często dokonują wydawałoby się rzeczy niemożliwych. Dotychczasowe potyczki pomiędzy tymi zawodniczkami kończyły się wygranymi Knapp. Prowadzi ona w bezpośrednich pojedynkach 2-0. Warunki fizyczne zdecydowanie po stronie Knapp. Według mnie pani Knapp z dużymi szansami na wygranie tego pojedynku.
Knapp @ 3.00 4/10
Exact Score - 0:2 @ 6.00 1/10

Szavay A. - Gallovits E.
minimalnie faworytem jest węgierka Szavay, ale chyba tylko ze względu na wyższą pozycję w rankingu, ja proponuję rumunkę, która w 1. rundzie pokonała Kirilenko co powinno jej dodać dużo pewności w tym spotkaniu. Rumunka to bardzo waleczna zawodniczka, która z pewnością nie odpuści, a że Szavay w najlepszej formie nie jest kurs &gt;2 na Gallovits według mnie jak najbardziej do grania.
Gallovits @ 2.05 5/10
Exact Score - 0:2 @ 3.50 1/10
[kurs GB]
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
maciekx13 0

maciekx13

Użytkownik
Dzisiejszym pewniakiem powinien okazać się również mecz:

Chakvetadze A. - Peer S.
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: BAH

Peer, po kilku ostatnich meczach jest w fantastycznej dyspozycji do wygrania dzisiejszego spotkania! Nie rozumiem, dlaczego Chakvetadze ma niższy kurs, a pewniakiem tu jest Sahar Peer. Stawiam na nią ????
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Trochę bardziej omówiony typ powyżej ;)
Chakvetadze A. - Peer S. - 2 - 1,85
Rosjanka w tym sezonie nic nie gra, w Melbourne odpadła już w 2 rundzie z Jeleną Dokić (?). Reszte turniejów kończyła tak samo. Na Indian Wells pokonała w pierwszym spotkaniu Makarovą 2-0 czym szczerze mówiąc bardzo mnie zaskoczyła. Meczu nie widziałem, nie mogę się wypowiadać co do gry, ale tak jak mówię, powinna odpaść już z Makravą ( wg mnie ;p ).
Peer w gazie, rozwaliła Bartoli i Bondarenko. Francuzka też była niby w gazie, jednak Shahar poradziła sobie.
h2h 4-1 dla Chakvetadze, ale - tu coś ciekawego - jedyny mecz wygrany przez Peer odbył się właśnie na Indian Wells w 2007 czyli 2 lata temu. Peer wygrała wtedy pewnie 2-0.
Zmęczona powinna być bardziej Peer, bo grała 2 mecze (w tym 3 sety z Bartoli ) gdzie Rosjanka tylko 1, ale - tu znowu plus dla Peer - grała go wczoraj. Peer miała dzień przerwy.
 
parzy 0

parzy

Użytkownik
1/32 Indian Wells Premier (USA)

Spotkanie: Glatch Alexa - Radwanska Urszula 2.08 - 1.72 (Expekt)

Typ bardzo &quot;patriotyczny&quot; . Rzadko obstawiam mecze z udziałem polskich zawodniczek ale wysoki kurs na Alexe (spada od rana z 2,5) przekonał mnie do &quot;ruszenia&quot; tego spotkania. Obie zawodniczki prezentują się znakomicie w tym turnieju. Polka sprawiła ogromną niespodziankę pokonując w 1/64 turnieju Svetlane Kuznetsova(8) 6-2 4-6 6-3 . Zwycięstwo to zostało okupione kontuzja (pod koniec 3 seta Ula skręciła sobie kostkę ). Na ile ta kontuzja jest poważna tego nie wiem ale według mnie może miec istotny wpływ na wynik meczu. Polka rozegrała dwa cieżkie trzysetowe spotkania (1 spotkanie trwało 2 godz.7min, 2 spotkanie trwało 2 godz.11min).

Ula fizycznie może nie wytrzymać trudów spotkania. Jeśli chodzi o Alexe to przechodzi z łatwością kolejne szczeble drabinki turniejowej prezentując przy tym dobry serwis. Warto zaryzykować zakład na Glatch zwłaszcza, że kurs jest odpowiedni.
 
M 0

mardock

Użytkownik
Witam,
ja również na dzisiaj polecam ten typ. Glatch gra w tym turnieju naprawdę dobry tenis, poza ty gra u siebie, co też nie jest bez znaczenia. Kontuzja Uli, nie wiadomo jaka jest poważna, ale skręcenie kostki to nie byle co. Amerykanka powinna dać sobie radę i pokonać Polkę.
Podaje taki moim zdaniem ciekawy link, jak kształtują się kursy na ten mecz i nie tylko ten, na zawodników
http://www.betbrain.pl/oddsDetail/Tennis-1-Stany-Zjednoczone-Ameryki-WTA--Indian-Wells--Singles-2009/eventId/144365043/betTypeId/46/scopeId/0/site/0
 
parzy 0

parzy

Użytkownik
1/32 Indian Wells Premier (USA)

Zakład: Radwanska Agnieszka (-1,5) - Wozniack Aleksandra (+1.5 seta) - 1,75 - 1,9


Kolejny typ &quot;patriotyczny&quot; ???? . Według mnie mecz ten nie zakoćzy sie w dwóch setach. Agnieszka bedzie miała spore problemy, żeby pokonać Kanadyjkę. Wozniack większośc spotkań rozgrywa na nawierzchni hard. Kanadyjka słabo rozpoczęła sezon:

1/2009 Auckland Int&#39;l 1/16 (przegrana z Ayumi Morita(83) 7-5 6-2)

2/2009 Hobart Int&#39;l 1/32 (przegrana z U. Radwanska 3-6 7-6(3) 7-5)

3/2009 Australian Open 1/128 (przegrana z S. Lisicki 6-4 6-3)

Po słabych trzech turniejach Wozniack zaprezentowała sie bardzo dobrze w 5/2009 WTA Fed Cup, Americas Zone Group I (CAN) gdzie pokonała Rosana De Los Rios (91) 6-3 6-1 .

Jeśli chodzi o turniej Indian Wells w 1 rundzie odprawiła z kwitkiem Lucie Safarova(48) 6-3 6-3, uzyskując swietna skuteczność returnu przy drugim serwisie Lucie (70 %). Dobry return Wozniack może utrudnić grę Isi zwłaszcza przy jej drugim serwisie , który jest najsłabszym elementem Krakowianki.

Myśle , że Wozniack ma szanse urwać chociaż jednego seta ( a może wygrac całe spotkanie). Jesli chodzi o mecze pomiędzy soba to dziewczyny spotkały sie tylko raz (jako juniorki) w 1/4 Wimbledonie. Wtedy góra była Agnieszka pokonując Wozniack 6:0, 4:6, 6:2. Nie obraże sie jak padnie podobny wynik.

Stawka: 8/10

Kurs: 1,9



P.S Mecz prawdopodobnie będział transmitowany przez Eurosport o godz.19:00 wiec bedziemy mieli przyjemnośc pooglądać Isie na żywo. Jeśli nie macie Eurosportu podeśle wieczorem linki do tego meczu. Pozdrawiam!!
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Knapp Karin - Pavlyuchenkova Anastasia
Typ: Zakład na sety: 2:0
Kurs: 5,10
Bukmacher: expekt
Analiza: Dziś, o 20:30 rozegrane zostanie spotkanie trzeciej rundy WTA Indian Well. Naprzeciw siebie staną: WŁOSZKA. 21 lat180 cm v ROSJANKA, lat 17 176 cm. Faworytką jest młodziutka Rosjanka która gra przyzwoicie. JA jednak stawiam na Włoszkę gdyż: po słabym początku sezonu wycofała się z gier i jak myślę szlifowała formę by powrócić w WYSOKIEJ DYSPOZYCJI i coś osiągnąć. Poza tym Rosjanka po sukcesie jakim jest ogranie Jankowic może spocząc na laurach. Myślę iż decydujacy bedzie pierwszy set. Kto go wygra bierze całą pulę. Nie przewiduję 3 setowego pojedynku. Stąd mój dzisiejszy typ
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Nuria Llagostera Vives v Alisa Kleybanova
Typ: 1-2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Centrebet
Analiza:

To powinno być zacięte spotkanie 3rundy na kortach Indian Wells. Faworytką w tym meczu jest Rosjanka która jest wyżej w rankingu WTA. Hiszpanka Vives natomiast udanie zaprezentowała się w dwópch pierwszych rundach turnieju gdzie nie straciła seta. Wygrane 3 tie breaki świadczą o tym że jej pojedynki były dość wyrównane i napewno jest wstanie pokonać wyżej notowaną rywalkę. Hiszpanka która zajmuje dopiero 122miejsce jest o dziwo starszą zawodniczką. Klejbanova natomiast ma już sukcesy na kortach twardych w Australii gdzie dotarła naprawde daleko.

W tym meczu faworytką jest Alisa która lepiej prezentuje się w tym turnieju. Jednak napewno nie będzie mieć łatwo gdyż Hiszpanka 2-0 wygrała z Cibulkovą która nie należy do słabych zawodniczek.W tym spotkaniu przewagą niewatpliwie Rosjanki będą warunki fizyczne które na hardzie pomagają. Drobna Hiszpanka napewno będzie miała kłopoty z silnymi returnami Rosjanki.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dulko G./Peer S. - Hsieh S.W./Peng S.
0;2
2,7
BAH
Analiza:
Dzisiaj w turnieju deblowym spotkaja sie zawodniczki ktore specjalizuja sie w grze singlowej a mianowicie dulko i peer z bardzo dobrymi deblistkami hsieh i peng . Hsieh i Peng swietnie spisuja sie w tym sezonie , wygrana w turnieju w Sydney oraz cwiercfinal australian open to bardzo dobre osiagniecia . W I rundzie odprawily grozny debel raymond/peschke . Dulko i Peer nic jeszcze w deblu nie osiagnely i sadze ze maja nikle szanse na zwyciestwo .
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Vera Zvonareva - Na Li
Typ 2
Kurs 3.33
Bukmacher Bwin

Dzis o godzinie 18 rozpoczyna sie 4 runda turnieju tenisowego w Indian Wells. Naprzeciw siebie stana Vera Zvonareva rozstawiona z nr 4 i reprezentantka Chin Na Li. Kurs cieszy oko a jak bedzie zobaczymy ???? . Na Li gra od pierwszej rundy i to z mocniejszymi zawodniczkami kolejno: Tanasugarn 6:4 6:4, Schnyder 7:5 6:2, i ostatnio z Mauresmo 7:5 6:2. Zvonareva rozstawiona w pierwszej rundzie miala wolne a w drugiej trafila na Chan 6:2 6:2 w kolejnej zagrala z Kvitova 6:3 6:1. Na zwyciezce tego pojedynku czeka ktos z pary Wozniacki - Radwanska. W historii pojedynkow pomiedzy Zvonareva a Na Li jest remis 2:2 i wszystkie rozegrane zostaly na hardzie a co ciekawe Na Li wygrala pojedynek dwa lata temu wlasnie w Indian Wells 2:0. Obie doswiadczone i czeka nas bardzo ciekawy pojedynek ktory wygra Na Li ktora jest ostatnio w bardzo dobrej formie.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Llagostera Vives Nuria - Pavlyuchenkova Anastasia
Typ: Zakłady na sety 2:1
Kurs: 7,0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś o 22 planowane jest spotkanie, którego stawką jest ćwierćfinał WTA Indian Wells. Obserwując obie zawodniczki na tym turnieju stwierdzam iż brak faworyta. Spotkanie będzie 3 setowe, zacięte z mnóstwem break pointów. Wyższa o 16 cm Rosjanka jest faworytką jednak wyniki wskazują iż Hiszpanka ma stalowe nerwy i celne piłki. Rosjanka gra konsekwentnie i wierzy w swoją siłę, strata podania działa na nią jak płachta na byka. Jednak żelazna konsekwencja Hiszpanki zawiedzie ją do ćwierćfinału. Myślę iż w pierwszym secie będzie tie break zwycięski dla Rosjanki, zaś następne dwa sety dla Hiszpanki.
INNE TYPY NA DZIŚ:
0 lub 1 gol w meczu LEGIA - STAL SANOK, lub x/1 w tym meczu, oba powyżej 5,0
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Vera Zvonareva - Na Li
Typ 2
Kurs 3.33
Bukmacher Bwin

Dzis o godzinie 18 rozpoczyna sie 4 runda turnieju tenisowego w Indian Wells. Naprzeciw siebie stana Vera Zvonareva rozstawiona z nr 4 i reprezentantka Chin Na Li. Kurs cieszy oko a jak bedzie zobaczymy ???? . Na Li gra od pierwszej rundy i to z mocniejszymi zawodniczkami kolejno: Tanasugarn 6:4 6:4, Schnyder 7:5 6:2, i ostatnio z Mauresmo 7:5 6:2. Zvonareva rozstawiona w pierwszej rundzie miala wolne a w drugiej trafila na Chan 6:2 6:2 w kolejnej zagrala z Kvitova 6:3 6:1. Na zwyciezce tego pojedynku czeka ktos z pary Wozniacki - Radwanska. W historii pojedynkow pomiedzy Zvonareva a Na Li jest remis 2:2 i wszystkie rozegrane zostaly na hardzie a co ciekawe Na Li wygrala pojedynek dwa lata temu wlasnie w Indian Wells 2:0. Obie doswiadczone i czeka nas bardzo ciekawy pojedynek ktory wygra Na Li ktora jest ostatnio w bardzo dobrej formie.
trochę nieścisłości
1. mecz zaczyna się o 19.00
2. piszesz o h2h a zapominasz napisać, że dwa ostatni mecze wygrała Zvonareva, a przegrywała kiedy nie weszła do światowej czołówki
3. piszesz o formie, no ok, Na Li faktycznie gra dobrze wyeliminowała Momo i Schnyder może budzić entuzjazm, tym bardziej, że to wyniki po 2-0, ale co powiesz o Verze? to jej 4 turniej w tym roku i nie licząc tego w Dubaju, gdzie przegrała z Razzano (finalistka imprezy) dochodziła do finału i SF więc słabych występów nie notuje...

jak dla mnie Vera jest lepszą zawodniczką i to wygra, chociaż Na Li seta może urwać, ale i na to bym nie stwaił dużych pieniędzy, mecz za 15 min więc zobaczymy jak się to zakończy

mecz hcyba w eurosporcie będzie
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Radwanska Agnieszka - Szavay Agnes
kurs na age wynosi w granichach 1.3 w sumie jest faworytka spotkania;) ale jest jedna sprawa ktora chce sie z wami podzielic otoz bukmacher expekt wystawił kurs na age 1.35 a na handi na age +1.5 wynosi 1.75 oczywiscie to pomysłka expekta ja oczywiscie skorzytsałem z tej oferty ale jezeli expekt zobaczy swoj bład to zapewne bedzie zwrot ale jak by nie patrzec kasa bez ryzyka a jak bedzie zobaczymy po kilkunatu godzinach co zrobi expekt :p a moze i sie nie zorientuje :p
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Radwanska Agnieszka - Szavay Agnes

kurs na age wynosi w granichach 1.3 w sumie jest faworytka spotkania;) ale jest jedna sprawa ktora chce sie z wami podzielic otoz bukmacher expekt wystawił kurs na age 1.35 a na handi na age +1.5 wynosi 1.75 oczywiscie to pomysłka expekta ja oczywiscie skorzytsałem z tej oferty ale jezeli expekt zobaczy swoj bład to zapewne bedzie zwrot ale jak by nie patrzec kasa bez ryzyka a jak bedzie zobaczymy po kilkunatu godzinach co zrobi expekt :p a moze i sie nie zorientuje :p
zwrot będzie, pamiętam jak na IO kurs na Zvonarevą było ok 3,5 a grała z jakąś słabą przeciwniczką, oczwiście wygrała, ale dali zwrot

a na Aga nie radzę grać dużych pieniędzy, mecz raczej z tych wyrównanych
 
niebiosa 0

niebiosa

Użytkownik
Agnieszka Radwańska vs. Anastasia Pavlyuchenkova

Typ 1
Kurs 1.58
Bukmacher http://betfair.com

Analiza

Wszyscy na tym turnieju zachwycają się Pavlyuchenkovą.Faktycznie wygrywa wszystkie kolejne mecze do 2 setów (po 2 - 0) jednakże trzeba obiektywnie spojrzec i ocenic jej dotychczasowe przeciwniczki. Oprócz Jankovic aktualnie 3 w rankingu WTA, która najwyraźniej zlekceważyła przeciwniczkę lub miała &quot;zły dzień&quot;, pozostałe jakoś specjalnie nie błyszczą. Domachowska (100) wraca po kontuzji, Knapp (133) bez spektakularnych sukcesów i niedysponowana Vives (123) nie mogły sprawic i nie sprawiły Pavlyuchenkovej(43) specjalnych problemów.
Agnieszka Radwańska natomiast dzielnie walczyła i pokonała zawodniczki wyżej notowane od jej dzisiejszej rywalki : Stosur(41), Wożniak(34), Szavay(28 ). Kto oglądał ostatni mecz z Szavay ten wie,że Radwańska nie odpuszcza, umie narzucic swój styl gry i z sytuacji beznadziejnej wyjśc obronną ręką.

To będzie twardy pojedynek, uskrzydlona zwycięstwami Anastasia będzie chciała kontynuowac dobrą passę, ale zabraknie jej doswiadczenia (prawie 3 lata młodsza od Radwanskiej), rutyna zwycięży i będziemy mieli Polkę w półfinale Indian Walls.
 
parzy 0

parzy

Użytkownik
Panowie ciekawa informacje znalazłem w necie dotyczaca meczu:
Ivanovic Ana - Bammer Sybille
http://www.onthebaseline.com/2009/03/19/shoulder-injury-forces-sybille-bammer-out-of-indian-wells-ana-ivanovic-into-semifinals/
Nie wiem na ile jest ona prawdziwa ale stronka onthebaseline jest według mnie wiarygodna bo od dawna z niej korzystam i o tej informacji trabia na forum WTA
Kursy w bukach dalej sa aktualne. Ciekawe czy anuluja zakłady ?

Edit/Prasa : A co mogą zrobić jeśli nie anulować zakładu? Przecież mecz się nie rozpoczął nawet:|
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Azarenka - Zvonareva
Typ: 1-2
Kurs: 4.30
Bukmacher: Centrebet

Analiza: Spotkanie półfinałowe na kortach twardych w Indian Wells w których spotkają sie zawodniczki z Białorusi i Rosji. Faworytką tego spotkania jest niewątpliwie Rosjanka która podczas tego turnieju idzie jak burza. Zvonareva jeszcze podczas turnieju nie straciłą seta z żadną z rywalek. Wygrane jej jak do tej pory przychodziły jej dość łatwo. Azarenka po ostatniej wygranej z Safiną poczuje sie pewniej. Jest wstanie urwać seta wyżej notowanej rywalce. W koncu pokonała podczas tego turnieju dobre rywalki. Zvonerewa jednak miała trudniejsza drogę do półfinału. Musiała pokonać Li Na czy Wozniacki które sa mocne. Po zaciętym pojedynku ten mecz jednak powinna wygrać Rosjanka która jest bardziej doświadczona i jej forma może zdecydować w 3 secie o tym pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom