>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Istanbul, 22-27.10.2013 (OFFICIAL YEAR-END CHAMPIONSHIPS OF THE WTA)

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

TEB BNP Paribas WTA Championships Istanbul

Miejsce: Stambuł (Turcja)
Data: 22.10.2013-27.10.2013
Rozmiar drabinki: S-8 D-4
Nawierzchnia: indoors hard
Pula nagród: $4,900,000
Oficjalna strona: http://www.wtachampionships.com/

2013 Singles Competitors:
1. Serena Williams
2. Victoria Azarenka
3. Agnieszka Radwańska
4. Na Li
5. Petra Kvitova
6. Sara Errani
7. Jelena Jankovic
8. Angelique Kerber

2013 Doubles Teams:​

1. Sara Errani/Roberta Vinci
2. Su-Wei Hsieh/Shaui Peng
3. Nadia Petrova/Katarina Srebotnik
4. Ekaterina Makarova/Elena Vesnina

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik

#1​

6/10

WTA - Istambul
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova
Petra Kvitova (1,75) ✅Bwin

Przygodę z Masters czas zacząć. Od razu jak pojawiły się kursy na pierwsze spotkania natychmiast starałem się złapać zawyżony kurs na któreś ze spotkań. I początkowo ku mojemu smutkowi kursy były bardzo niskie. Mowa tutaj o spotkaniu Azarenki z Errani i Williams z Kerber. Inaczej jest w parze trzeciej. Kurs na Kvitovą jest absolutną przesadą. Linia powinna stać 1,50 lub coś koło tego na Kvitova, (ale jest to tylko moje zdanie) a tymczasem u bukmacherów można było znaleźć nawet kurs 1,95 na Czeszkę co jest absurdem. Pamiętam jak dziewczyny rok temu spotkały się w tym turnieju. Wtedy Polka wygrała z Kvitovą i pamiętam, że nawet typowałem w stronę Polki wtedy. Tutaj sytuacja jest odwrotna. O ile rok temu w końcówce sezonu Radwańska grała dobrze, a Czeszka notowała regres gry, o tyle w tym roku może nie jest odwrotnie, ale Kvitova na pewno gra lepiej. Co najmniej o jedno niebo. Petra notuje znakomitą końcówkę sezonu i nie wierzę aby na hali na której czuje się jak ryba w wodzie nie była w stanie zagrać dobrego tenisa. Inną sprawą jest fakt, że Agnieszka nie potrafi grać z rywalkami które grają siłowo. Jeżeli tylko są w formie to Polka nie ma czego szukać. Idealnym przykładem jest tutaj ich tegoroczne spotkanie w Dubaju. Gdzie Polka pełniła rolę statystyki odprowadzającej piłkę na korcie. Kvitova wówczas była w formie i zamiatała piłki po liniach kortu. Oczywiście szanse Agnieszki z Petrą są. Ale tkwią one nie tylko co w grze Polki co w grze Czeszki. Petra jest znana ze swojej nieobliczalności, i potrafi seriami robić błędy. Czeszka nie lubi długich wymian, i w tym elemencie Polka może szukać swoich szans. Zmianą tempa, skrótami, dropshotami, slajsem i innymi pomysłami które by mogły wytrącić Czeszkę z gry. Jednak według mnie kursy na Czeszkę są zawyżone, a jej forma w mojej ocenie jest wysoka a to oznacza bombardowanie. Agnieszka tymczasem nie przekonuje w końcówce sezonu. Oczywiście doszła do półfinału w Pekinie i do ćwierćfinału w Tokio. Jednak w obu turniejach Agnieszka męczyła się i było to widać gołym okiem, że walczy sama ze sobą.
http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/radwanska-agnieszka-kvitova-petra-xdtYf65O/
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie zgodzę się tutaj z scotratezem, ja szansę oceniam 50/50, Agnieszka nie potrafi grać z rywalkami, które grają siłowo? Zgodzę się, że z Williams czy Azarenką nie potrafi wygrywać, ale ostatnio pokonała Kerber, która jest formie i walczyła o dostanie się do Mastersa, w przeszłości pokonywała Szarapową, której niestety zabraknie w Stambule.
Tak jak napisałeś, w przeciwieństwie do tamtego roku Kvitowa jest o poziom wyżej, ale i Radwańska gra dobrze, i myślę, ze miała sporo czasu, aby przygotować się do tego turnieju, Petra ma przestoje w grze, seriami traci punkty, nie lubi też długich wymian, a Agnieszka jest znana z genialnej grze w obronie, i w tym widzę szanse Isi na wygraną z Czeszką, myślę, że spotkanie będzie zacięte i skończy się po 3 setach.

Agnieszka Radwańska- Petra Kvitova over 2.5 2.20 Unibet ⛔
Agnieszka Radwańska +1.5 seta 1.47 Unibet ⛔ Na prawdę szkoda ostatnich break pointów ????



Azarenka wraca po dłuższej, prawie miesięcznej przerwie, 2 ostatnie mecze, z V.Williams i Petkovic przegrała już w swoim pierwszym pojedynku turniejowym, nie jestem do końca pewien, ale prawdopodobnie miała lekki uraz i nie chciała ryzykować pogłębienia się kontuzji, chciała w spokoju przygotować się do turnieju w Istanbule. W swoim pierwszym meczu spotka się z Sarą Errani, która wg. Mnie nie powinna się w ogóle znajdować w 8 turniejowej, jej gra Mnie nie przekonuje, gra technicznie, ma znakomity wolej, ale na Azarenke, nawet będącą w słabszej formie, to za mało, bilans ich bezpośrednich pojedynków to 5 zwycięstw Białorusinki, 0 Włoszki, jak widać Errani nie leży gra Białorusinki, myślę, że bardziej skupi się w tym turnieju na deblu, bo w parze z Vinci mają spore szanse na zwycięstwo, nie mówię tu o odpuszczaniu singla, ale Azarenka to półka wyżej i powinna gładko pokonać swoją rywalkę, niestety kursy bardzo mizerne, ale wg. Mnie pewniak!

Victoria Azarenka- Sara Errani DW: 2:0 1.33 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova
Typ 2
Kurs 1.80
TitanBet

A ja tutaj zgadzam się ze Scotratez
Tak już Panowie piszecie analizy a nikt nie wspomniał o nawierzchni, a w tym turnieju jest to bardzo ważne. Jeśli się mylę proszę o poprawę, ale nawierzchnia na hali w Istambule jest jedną z najwolniejszych w seriach. Kilka razy słyszało się, że piłka prawie się zatrzymuje po koźle ????
Przeanalizujmy jaki wpływ ma ten fakt na zawodniczki. Nie można za bardzo wykorzystywać siły odbicia przeciwniczki, trzeba dużo więcej włożyć włąsnej sił - niestety pod tym względem Aga dużo traci, Kvitova jednak jest dużo lepiej dyspozycyjna pod względem fizycznym. Dodatkowo, każda rotacja po koźle słabnie - kolejny minus dla Agi, która przecież pod względem techniki jest jedną z najlepszych w tourze. Ponadto łatwiej dobiec do poszczególnych piłek - znowu minus dla Agi, która kondycję ma całkiem całkiem.
Z plusów dla Agi pod względem nawierzchni jest fakt, że łatwiej się rozprowadza piłkę w takich warunkach no i atomowe uderzenia Kvitovej powinno się jednak łatwiej odbierać. Nie zmienia to jednak faktu, że jak dla mnie nawierzchnia bardziej służy Petrze niz Adze
Pod względem formy Kvitova zdecydowanie lepiej, widać, że pod koniec sezonu złapała fajną formę; a przynajmniej dużo lepszą od tej Agi, która nawet w Azji, w której zawsze świetnie sobie radziła, tym razem nie błysnęła.
Podsumowując sądzę, że to jednak Czeszka zejdzie jako zwyciężczyzni w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
beb 95

beb

Użytkownik
Radwanska - Kvitova (-1,5 set) 2 @ 2.90 Bah ✅✅✅

Poprzednicy napisali już wszystko na temat tego meczu. Jeżeli nawierzchnia jest taka wolna to Petra zrobi swoje bombardowanie a Agnieszka defensywnym tenisem nic nie wskóra. Według statystyk z livesports panie spotykały się w ciągu ostanich 4 lat 5 razy. Bilans jest 4-1 dla Kvitovej. 4 mecze kończyły się w dwóch setach i odbywały się wszystkie na hardzie. Jedynie mecz na trawie skończył się w 3 setach. Według mnie wygra dzisiaj Kvitova, historia pokazuję, że jest spora szansa skończyć to w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Williams S. - Kerber A.
Dokładny wynik 2-0 Bet365 1,33 6-3 6-1✅✅✅

Mistrzostwa odbywające się w Stambule będą grane na szybkiej nawierzchni, co dla serwisu Sereny jest sporym handicapem. Oczywiście Kerber również posiada mocny serwis, ale częściej nie trafia i nie jest tak silny jak u Williams. Amerykanka nie grała po turnieju w Pekinie, który wygrała. Kerber wygrała turnieju w Linz, ale każdy wie jaka tam była sytuacja i jaką drabinkę miała Niemka. Dopiero w finale spotkała się z Ivanovic, która jakoś jej się postawiła. Kerber pod względem psychicznym jest bardzo niestabilna. Jeśli jej wchodzi to wszystko jest ok, ale planu B jak dla mnie nie ma. Rok temu w tym samym turnieju Serena wygrała gladko 6-4 6-1 i podobnego wyniku spodziewam się dzisiaj.

Azarenka V. - Errani S.
Dokładny wynik 2-0 Bet365 1,33 7-6 6-2 ✅✅✅
Wg mnie Errani to najsłabsza zawodniczka w tym turnieju, jeśli popatrzymy na to jak gra na twardej nawierzchni. Nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, typowa zawodniczka na cegłę. Jej styl jest zupełni inny od stylu Azarenki, która gra typowy siłowy tenis. Vicka w 2 turniejach po US Open odpadła w pierwszych swoich meczach. Sądzę, że Białorusinka szykuje formę na ten turniej, aby wziąć rewanż na Williams. Jeśli chodzi o H2H to jest 6-1 dla Azarenki. Errani wygrała raz 5 lat temu oraz raz urwała seta też ponad 5 lat. Reszta wyników to gładkie 2-0 i tak też powinno być dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Sorry za takie wtrącenie bez analizy ale myślę, że warto uściślić tą dość ważną kwestię. To jaka jest w końcu ta nawierzchnia, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać?
W poprzednich latach była uznana za jeden z najwolniejszych hardów w turnieju. Jeżeli nic nie zmienili w tym roku, będzie tak samo.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
W poprzednich latach była uznana za jeden z najwolniejszych hardów w turnieju. Jeżeli nic nie zmienili w tym roku, będzie tak samo.
Radwańska wypowiadała się, że jest szybsza niż w tamtym roku, bo na innym podkładzie jest położona. Mimo to jest jedną z wolniejszych twardych nawierzchni w tourze.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Serena Williams - Angelique Kerber⛔
Typ 2 ( +6,5 gema )
Kurs 1.85
Fonbet

Hmm hmm długo myślałem nad tym typem i postanowiłem w to wejść. H2h 2:1 dla Williams, wszystkie trzy mecze w przeciągu ostatniego półtorej roku. Jeśli chodzi o przegrane mecze to w jednym z nich Kerber pokryłaby ten handicap, w drugim brakłoby gema. Azarenka w tym roku pokazała, że Willams jest do pokonania, a Kerber ostatnio jest w naprawdę dobrej formie!
Obie panie grają mocny, siłowy serwis. Jasne, Williams jest dużo bardziej doświadczona, ale nie młodnieje z każdym rokiem, a Kerber akurat, jak dla mnie, jest jedną z niewielu obecnie zawodniczek która przy sprzyjających warunkach może nawet z Williams wygrać.
Kursy prawidłowo rozłożone, ale sądzę, że Angelique jest w stanie spokojnie pokryć handicap.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Williams - Kerber
Turniej Mistrzyń na koniec sezonu to jest to, co lubię najbardziej. Turecki klimat, hala pełna fanów kibicujących za swoją ulubienicą. Dziś większość powinna być za Amerykanką, aczkolwiek Angelika też ma sporo fanów na całym świecie. Serena oczywiście jest tu faworytką, zarówno w tym meczu jak i w całym turnieju, broni tytuł sprzed roku, ale w moim odczuciu to nieco gorzej grająca Serena niż w ubiegłym roku. Mimo wszystko wygrywa co się da i patrząc na jej mecze to od maja przegrała zaledwie 2 razy z Azarenką w Cincinnati oraz z Lisicki na Wimbledonie...Statystyki robią wrażenie tak jak i gra wiadomo, ale ja mam wrażenie, że dzisiaj Niemka powalczy i to dość solidnie. Doszukałem się kiedyś wypowiedzi, że na koniec sezonu ma większą motywację, gdyż potem nadchodzi przerwa i trochę jej żal tego. Sądzę, więc, że z siebie wszystko zwłaszcza, że udało się jej pokonać Serenę w 2012 roku jako jednej z nielicznych zawodniczek w całym tourze. Zmierzyły się także ze sobą w tym samym turnieju rok temu, wtedy wygrała Amerykanka 6:4,6:1, lecz o ile mnie pamięć mnie myli w 2 secie Kerber popełniła sporo głupich błędów i dlatego ten wynik tak wygląda. Jest w formie, wygrany turniej w Linzu, w Pekinie porażka z Agnieszką, wcześniej w Tokio z Kvitovą. Jej wyniki nie są naprawdę złe, a także i gra. Obie grają mocny, siłowy tenis, z tym, że Amerykanka jest tak kompletna, że technikę także posiada znakomitą. Mimo wszystko wierzę w umiejętności Niemki, sądzę, że posiada ich na tyle by powalczyć o ugranie nawet seta. Obie grają szybko, płasko, mocno, więc nawierzchnia twarda czy trochę wolna czy też nie, nie ma większego znaczenia. Dlatego też moim głównym typem jest over.
Moje typy:
Williams - Kerber over 18g @ 1,80 - Comeon⛔
Williams - Kerber[+1,5s] @ 3,25 - Comeon⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Serena Williams - Angelique Kerber
Typ 2 ( +6,5 gema )
Kurs 1.85
Fonbet


Hmm hmm długo myślałem nad tym typem i postanowiłem w to wejść. H2h 2:1 dla Williams, wszystkie trzy mecze w przeciągu ostatniego półtorej roku. Jeśli chodzi o przegrane mecze to w jednym z nich Kerber pokryłaby ten handicap, w drugim brakłoby gema. Azarenka w tym roku pokazała, że Willams jest do pokonania, a Kerber ostatnio jest w naprawdę dobrej formie!
Obie panie grają mocny, siłowy serwis. Jasne, Williams jest dużo bardziej doświadczona, ale nie młodnieje z każdym rokiem, a Kerber akurat, jak dla mnie, jest jedną z niewielu obecnie zawodniczek która przy sprzyjających warunkach może nawet z Williams wygrać.
Kursy prawidłowo rozłożone, ale sądzę, że Angelique jest w stanie spokojnie pokryć handicap.
Miałem własnie napisać szybką analizę do tego meczu, ale Mnie uprzedziłeś i w 100% się zgadzam z Twoim typem, dodam jeszcze, że Williams przeważnie pomału, zanim się rozkręci na dobre, wchodzi w rytm meczowy w pierwszym spotkaniu, i w tym upatruję szansę na ugranie gemów przez Kerber, zwłaszcza w pierwszym secie tego pojedynku, dodam jeszcze jeden interesujący kurs, na który zwróciłem uwagę:

Over 18g 1.80 ComeOn ⛔ Niestety Williams poza zasięgiem
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kvitova, Petra - Radwanska, Agnieszka Tie Break In Match Nie 1.31 ✅✅✅
Ja dziś gram bardzo ostrożnie gram kurs na to zdarzenie według mnie zawyżony. Mimo że w poprzednich meczach pomiędzy obiema paniami padały tie breaki również w tamtym roku w Istambule dziś będzie inaczej ponieważ nawierzchnia jest trochę wolniejsza, piłki widać trochę wyżej po serwisie odskakują co sprzyja dobrym returnom i minimalizuje rolę serwisu w meczu. W tym meczu spodziewam się licznych przełamań i długiej wymiany piłek.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Po tym,co zobaczylem dzisiaj w dwoch pierwszych meczach postawie bet,ktory jest dla mnie lokata. Jest troche ryzykowny,no bo mozliwosc kontuzji zawsze istnieje,byc moze nawet zarobi sie wiecej grajac konsekwentnie na Serene. Ale twierdze,ze jak ktos ma troche gotowki i chce dodac do niej 50%,to jest okazja.
WTA Championship Stambul
Wygra - Serena Williams - 1.50 bet365
Dla mnie jeden z najbezpieczniejszych zakladow. Trudno dokonywac tu jakiejkolwiek analizy - jak dla mnie Serena jest w kosmicznej formie,i zadna z zawodniczek nie ma szans tu z nia powalczyc.Tyle w temacie.Powodzenia.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Azarenka - Jankovic typ +1,5 seta 2 buk bet-at-home kurs 2,5 stawka 5/10 ✅ Pięknie mam nadzieje, że ktoś skorzystał ????
Nie często typuję babeczki bo to ciężki kawał chleba ale po przeczytaniu małego podsumowania na pewnym portalu tenisowym postanowiłem zaufać Pani Jankovic. A może lepiej napisać że postanowiłem zaufać Pani Azarence i tu cytuję:
&quot;Od początku spotkania widać było, że Azarenka do wielkiej formy nie wróciła. Męczyła się z samą sobą, miała problemy niemal z każdym uderzeniem i w ciągu czterech – bądź co bądź bardzo długich gemów – zdążyła popełnić ponad dziesięć niewymuszonych błędów. Miała to szczęście, że Errani też nie do końca dobrze weszła w mecz i fundowała jej sporo prezentów. Ale to się skończyło. Włoszka wreszcie zaczęła podejmować lepsze decyzje i grać regularniej, a Azarenka nadal nie radziła sobie z własną grą. Sytuacja dla Włoszki zrobiła się rewelacyjna, ale – jak wiadomo – w kobiecym tenisie role lubią się odwracać. Ciężko powiedzieć, ile jeszcze szans musiałaby dostać Errani, aby domknąć seta. Nie wystarczyło prowadzenie 5:2 z dwoma przełamaniami, nie wystarczyło 6:5 z kolejną przewagą serwisu, nie wystarczyło też 3-1 w tie breaku. Partię rzutem na taśmę – po półtorej godzinie! – zgarnęła Azarenka, która może i błędów robiła sporo, ale kiedy była pod ścianą, trafiała.&quot;
I jeszcze:
&quot;O tym, że Azarenka – mimo wygranej – ciągle ma powody do niepokoju niech świadczy liczba aż 51 niewymuszonych błędów w jej wydaniu. Dla porównania uderzeń kończących miała tylko 27. Zaskoczyła liczbą skrótów i wycieczek do siatki, gdzie znalazła się aż 42 razy, chociaż skuteczność miała marną, bo tylko trochę ponad 50%&quot;
Co do Jankovic wydaję się, że forma na urwanie seta jest a kurs przepiękny ????
Powodzenia;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Całkowicie się zgadzam z @up. AZARENKA Popełniała wiele błędów a jej gra nie zachwycała. Szczerze to zdecydowanie bardziej podobała mi się gra Włoszki i jestem gotów stwierdzić, że gydyby nie tyły kondycyjne (pierwszy set trwał 1.5h co na pewno bardziej odbiło się na Errani) i problemy z nogą to 2gi set byłby w jej zasięgu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova - 2 (1,75) ✅




#2​

9/10

WTA - Istambul
Agnieszka Radwańska - Serena Williams
2:0 Serena Williams (1,33)✅ bet365

Bardzo marne kursy na dzisiaj. Powtórka dosłownie z pierwszego dnia. Ale znowu zawyżony kurs w meczu Agnieszki Radwańskiej można zauważyć. 1,33 na 2:0 z Serena Williams to nieporozumienie nawet jeżeli kurs jest naprawdę niski. Polka nie miała argumentów przeciwko Kvitovej oprócz faktu, że Petra mogła w którymś momencie nie wytrzymać ciśnienia i zacząć strzelać na lewo i prawo. U Sereny Williams tego zagrożenia nie ma. Przynajmniej nie w tak dużym stopniu jak u Petry. Wszystkie karty są po stronie Amerykanki która zniechęciła tenis w drugim secie Angelique Kerber. Dopóki Serena nie ma pewnego awansu z grupy będzie miała w głowie włączoną demolkę. Agnieszka pełniła rolę statystyki na korcie z Petrą Kvitovą. Pomimo niewielkiej przewagi w gemach, gołym okiem było widać, że cały mecz zależy od Kvitovej. Dzisiaj będzie tak samo. Amerykanka posiada siłę i formę z którą nie poradzi sobie Polka. Pomimo wolniejszej nawierzchni, Agnieszka nie była w stanie odebrać piłek Czeszki. Tym bardziej nie odbierze Amerykanki, która popełniać będzie z pewnością mniej błędów niż Petra. Wczoraj Serena Williams w meczu z Kerber jasno pokazała, że ma cel w tym turnieju i jest nim wygrana Masters.


http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/williams-serena-radwanska-agnieszka-n7mLc8L5/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom