>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Istanbul, 22-27.10.2013 (OFFICIAL YEAR-END CHAMPIONSHIPS OF THE WTA)

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova - 2 (1,75) ✅
Serena Williams - Agnieszka Radwańska 2:0 (1,33) ✅
Agnieszka Radwańska - Angelique Kerber - 1 (1,72) ⛔
Victoria Azarenka - Na Li - 2 (2,10) ✅

#5​

8/10
WTA - Istambul
Petra Kvitova- Na Li
Na Li (1,73) ✅ Pinnacle Sports
Sprawa jest dla mnie klarowna. Szykuje się rewanż za Pekin, i karty są po stronie Chinki. Miałem okazje obejrzeć wszystkie mecze w tym turnieju, i Chinka gra lepszy tenis od Kvitovej. Oczywiście Na Li ma wahania i potrafi przegrać podanie, jednak szybko się potem mobilizuje i odrabia straty. Sfera mentalna w tym spotkaniu będzie miała wielkie znaczenie. Petra gra nierówno. Męczy podania własne, popełnia dużo błędów, wiele piłek wyrzuca. Na Li gra dość podobną manierę przy wyrzucaniu piłek zwłaszcza z returnu, jednak więcej u niech jest rozsądku w prowadzeniu wymian. Petra kilka strzałów i koniec. Albo punkt jest albo go nie ma. Na Li w tym turnieju pokazała, że potrafi wygrywać długie wymiany. Chinka Pekin przegrała z Kvitovą w sferze mentalnej, liczę tutaj na rewanż, ponieważ są ku temu podstawy. Jak dla mnie Petra gra zbyt nierówno, i za łatwo traci podanie.
http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/li-na-kvitova-petra-prTc3pBQ/
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Williams - Janković(+7,5g) 2 @ 1,61✅
Jak dla mnie to już przesada, żeby takie linie dawać...Ale w sumie to dobrze, linia bardzo wysoka, wystarczy 5 wygranych gemów przez Serbkę, a jest w formie i na pewno jest w stanie tego dokonać. Janković w sumie wygrała 1 pojedynek, który dał jej awans, wczoraj wydaje mi się, że odpuściła tak jak wspominałem wcześniej gdy stawiałem na Errani. Jest w pełni sił, dobrze się porusza po korcie i nieźle gra w defensywie, co mogliśmy zobaczyć podczas meczu z Li. Serena jak Serena, jest faworytką i ona musi to wygrać, obie grały ze sobą w Pekinie dosyć niedawno, tam Amerykanka oddała tylko 4 gemy, ale to jest inny turniej, Serbka będzie chciała mocno zagrozić Williams, jest ambitna, potrafi także ruszyć rywalkę. Nie myślę by stać ją było na ugranie seta, ale taki wysoki handicap pokryje na pewno i dziwię się trochę widząc kurs 1,61...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Vesnina E./Makarova E. - Peng S./Hsieh S-W. @2,10 Bwin
Taki kurs to ja biorę z pocałowaniem ręki. Chińsko-Tajwański duet notorycznie jest niedoceniany w tym sezonie w starciach z czołówką, a dziewczęta sobie radziły w tym roku znakomicie i taki kurs trzeba wykorzystać, bo okazja w tym roku ostatnia. ;) Rosjanki wygrały co prawda z Włoskim duetem Errani/Vinci, jednakże ich dyspozycja w końcówce sezonu pozostawiała wiele do życzenia. Moim zdaniem pewne braki techniczne Makarowej i Wiesniny nie stawiają ich w roli faworytek, już sama Hsieh zdecydowanie lepiej sobie radzi pod siatką, a przecież jest jeszcze do pomocy Peng. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
S. Williams - Na Li typ 1 1,23 (8/10) Pinnacle
Kurs niski ale do jakiegos dubelka idealny. Serena pokazała że ten sezon należy do niej i przypieczętowaniem tego będzie wygrana w finale WTA. Chinka coś tam gra ale to i tak za mało na tak dysponowaną amerykankę... przewiduję gładką wygraną, można zagrać również Under 20,5 1,84 Pinnacle - tutaj wystarczy po jednym przełamaniu w każdym secie i typ wchodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Na Li
Typ: 2
Kurs: 5,10 (BetFair)
Wynik: ⛔ 2/6 6/3 6/0
Serena wczoraj zagrała dość kiepski mecz z Jankovic. Ogólnie emocjonujące spotkanie, ale nie widzieliśmy w niej Williams najwyższych lotów. W wywiadku po spotkaniu chyba narzekała (włoski komentarz i cichy głos przeszkadzał mi ją zrozumieć w 100%) na to, że za dużo grała i to wyszło w tym meczu. Ponad dwugodzinny pojedynek zakończony rezultatem 6-4 (a przegrywała 1-3*) 2-6 6-4 (przy *5-4 czyli serwowaniu po mecz był bp dla Serbki, ale nie dała rady wyrównać), czyli obie panie ugrały tyle samo gemów, górą jednak Amerykanka. Nie ma już mowy o wygraniu turnieju mistrzyń bez straty seta. 30 kilka UE z jej strony potwierdza zmęczenie. Pokazała kilka słabości. Dzisiaj finał, także nie ma wiele czasu na odpoczynek. Li miała sporo lżejszy półfinał z Kvitovą. Bilans między zawodniczkami to 9-1 na korzyść wiadomo której, ale nigdy to nie były tzw. spacerki. Okazja na pokonanie wykończonej Bestii po raz drugi wydaje się być wyjątkowo dobra, zobaczymy jak to będzie finalnie wyglądać. Byle tylko Li zagrała swoje, ryzykowała, zbyt wiele nie psuła, a będzie git.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Na Li 4.50 bet365 4/10

&quot;Ona (Serena)jest już, tak uzależniona od zwycięstw, że każde większe zagrożenie, powoduje u niej panikę i przerażenie !&quot; bardzo podoba mi sie ta sentencja którą wyłapałem na jakimś forum i trudo sie z nia nie zgodzić.Serena miała wczoraj ogromne problemy w półfinale może nie z Jankovic tylko bardziej z soba i z swoja gra i to zarzutowało na moim typie.Powiem tak jeśli Chinka nie przełamie sie w sobie i nie zdoła dzisiaj pokonać Amerykanki to nigdy już takiej szansy może nie dostać od losu.Jankovic mogła wczoraj wygrać ale chyba sie przestraszyła bo zdecydowanie za dużo w ważnych momentach punktów oddanych za darmo,wyrzucała na out bądz w siatke takie błędy sa nie dopuszczalne jeśli sie gra z Serena która chwilowo jest zagubiona na korcie bądż ma jakieś problemy ze zdrowiem trzeba niestety dobić przeciwnika.Pierwszy set spokojnie Serbka mogła wygrać na luzie.Myśle że wczorajszy wygrany półfinał przez Chinke,awans na 3 miejsce rankingu,Finał może wpłynąć na morale Chinki i wspiąć sie jeszcze szczebelek wyżej i powalczyc o dwa kolejne sukcesy życiowe czyli pokonanie mistrzyni i pierwszy tytuł w Istambule,Wydaje mi sie że Serena rzeczywiście odczuwa ogromne zmęczenie sezonem, ma jakieś problemy z plecami z tego co zauważyłem wczoraj ,nie sądze aby w ciagu jednego dnia fizjoterapeuci byli wstanie zlikwidować problemy.Na zwyciestwo Jankovic z Amerykanka kursy były w granicach 13 ,Chinki obecnie 4 a powinny byc conajmniej 2 razy wyższe gdyby nie wczorajsze problemy Amerykanki powinno to chyba dać wszytkim do myślenia.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Panowie, to, ze czarna stracila seta z jankovic to nie powod, zeby przegrala z li. Jankovic do wczoraj miala bilans 7:3 z czego 3 razy potrafila jej urwac seta. W kazdym turnieju musi byc jeden slabszy mecz i czarna miala taki mecz wczoraj + przeciwniczka ktora &#39;umie&#39; z nia grac.
Bilans amerykanki z chinka jest 9-1 z czego ta jedynka to poddany mecz w rzymie. Niemniej tylko jeden raz na 9 (ostatnio w usopen ) czarna wygrala latwo bo 6:0 6:3 a tak to zawsze bylo over 21 gemow w meczu. moze teraz bedzie kilka meczy gladkich ? nie wiem, ale kurs 2 na over 20,5 biore bo widze value. GL
Serena- Li Na
Typ: Over 20,5 gema ✅
Kurs: 2,0 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zgadzam się z wypowiedzią &quot;KrólWTA&quot; . Jankovic nie leży Williams, zawsze miała z Nią problemy, co pokazał również wczorajszy pojedynek, słabsza gra Williams przy bardzo dobrej Serbki i dużo nie brakowało do sensacji. Dzisiaj po drugiej stronie znakomita Chinka, która przysporzy dużo kłopotów Amerykance, która musi zagrać lepsze spotkanie niż w półfinale, ale czy przegra? Nie sądzę, wg. Mnie Williams wyciągnie wnioski z wczorajszego pojedynku, typować zwycięstwo nie zamierzam,ale over 20g jak najbardziej do pobrania przy obecnej formie NA LI

Serena Williams - NA LI over 20g 1.87 ComeOn✅
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Final / S.Williams vs N.Li / Handicap Betting Games - Li, Na (+5) @ 1.90 Marathon
Chinka jest w gazie, Serena sie wczoraj pomeczyla, ale jak juz zauwazyli koledzy Jankovic, nie lezy Williams, Mecz zapowiada sie na zaciety, Chinka nie ma nic do stracenia, bedzie cisnac i mysle, ze ma szanse nawet ugrac seta, under mi sie nie widzi w tym meczu w ogole, a handi na Li naprawde spoko. Pobieram.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Myślę, że fizycznie wszystko było w porządku, sama nie wiem - powiedziała. To było jak zderzenie ze ścianą, byłam zmęczona. Myślę, że po prostu w tym roku grałam dużo w tenisa. Po pewnym czasie czułam się, jakby uszło ze mnie powietrze i naprawdę musiałam szarpnąć samą siebie, by przejść przez ten mecz. Nie wiem, jak to zrobiłam. Jednak nigdy się nie poddaję i chociaż fizycznie czułam się naprawdę wyczerpana, myślałam tylko o tym, aby walczyć o każdy kolejny punkt. Jestem bardzo dumna z siebie, że udało mi się z tego wyjść, bo nawet w I secie naprawdę byłam zaniepokojona tym, jak to wygrać w dwóch setach, nie mówiąc o trzech. Zapytana o Li, stwierdziła: Gra naprawdę dobrze, jest dobrą zawodniczką. Dobrze się porusza. Grając z nią musisz dać z siebie fizycznie więcej niż kiedykolwiek, by być gotowym do gry. I będę gotowa, muszę być. Nie mam wyboru.
źr. sportowefakty.pl
No to jednak Serena jest człowiekiem i też ma prawo być zmęczona..
Tak na poważnie to nie dziwnie, tam gdzie grała to wygrywała, najwięcej meczy zawsze w każdym turnieju. Wczoraj Serenie przeszkadzał ból pleców w dolnej ich części, jednak nie wzięła medicala i walczyła dalej. Przeszkadzało jej to na tyle, że jej uderzenia były znacznie słabsze, więc Serbce było łatwiej grać. Dziś jeśli Chinka nie przegra tego meczu w szatni jak to zrobiła podczas US Open, gdzie sama to przyznaje to będzie niezłe widowisko i ma naprawdę solidne szanse na zwycięstwo. Wczoraj zdecydowanie lżejszy dzień miała Azjatka, spokojna wygrana z Kvitovą, więc powinna być bardziej wypocz ęta co na pewno jej się przyda, gdyż z początku Amerykanka będzie chciała narzucić tempo i postara się szybko wygrać ten mecz. Ciekawi mnie dyspozycja Williams, czy też te słowa nie były rzucane na wiatr, taka lekka ochrona w razie porażki. Jedno jest pewne, że obawia się Na Li, gdyż ta jest bardzo solidna i umie się doskonale bronić, po czym umie wyjść z kontrą. Moim zdaniem można spróbować zagrać na Li Na!
Li Na @ 4,62⛔
Li Na + 1,5s @ 2,25✅
Li Na + 5,5g @ 1,65✅

 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova - 2 (1,75) ✅
Serena Williams - Agnieszka Radwańska 2:0 (1,33) ✅
Agnieszka Radwańska - Angelique Kerber - 1 (1,72) ⛔
Victoria Azarenka - Na Li - 2 (2,10) ✅
Petra Kvitova - Na Li - 2 (1,73) ✅
Serena Williams - Na Li - over 20 gemów (2.00) ✅


#6​

7/10

WTA - Istambul
Serena Williams - Na Li
over 20,5 gemów (2.00)✅ Bet365

No i nadszedł finałowy dzień turnieju master na który czeka cały kobiecy tenisowy świat. Najłatwiej oczywiście jest tutaj postawić na Serene Williams po kursie 1,20 i liczyć, że Amerykanka wyjdzie zmotywowana na kort i zmiecie Chinkę. Powiem, że nawet o tym myślałem, ale po wczorajszym meczu Chinki z Petrą Kvitovą jestem skłonny uwierzyć, że może tutaj dojść do nie lada sensacji. Większość ludzi ładuje teraz ślepo w Serene Williams, ona sama nie wyobraża sobie innego wyniku jak zwycięstwo, a prawda jest taka, że Chinka może ją nawet pokonać. Na Li będzie grała bez presji. Ona już nic nie musi. Warto zauważyć, że gra Chinki jest rewelacyjna. Jej największym wrogiem jest ona sama. Na Li jest zdolna do robienia seryjnych błędów. Oczekiwałem tego wczoraj. W końcu grała z Kvitovą. Tymczasem Chinka wytrzymywała ciśnienie w całym spotkaniu. Nawet po przełamaniach Kvitovej w pierwszym i drugim secie. Według mnie Amerykanka dzisiaj będzie miała spore problemy z Na Li, i nie sądze aby to był łatwy mecz. Patrząc na H2H obu zawodniczek, aż się prosi aby zagrać na 3 sety w tym spotkaniu przy tak dysponowanej Chince. Ja jednak uważam, że over 20,5 gemów jest bardziej ciekawszym rozwiązaniem. Zgadzam się tymczasem z użytkownikami z Tarki16 i KrolWTA

http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/williams-serena-li-na-WSEslrt3/
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 181

wyar

Użytkownik
Fajnie mi sie czyta,ze Li wygra dzisiaj z Williams. No tak,H2H 9-1,w tym roku Serena wygrala wszystkie 3 mecze,w tamtym roku pokonala Li w Stambule. Oczywiscie,teraz wystarczylo,ze Serena stracila seta z Jankovic,by juz wszyscy rzucili sie dalejze grac na Li. Jedyny sensowny bet,ktory MOZE(a nie musi) wejsc,to over 20.5. oceniam prawdopodobienstwo na 75% - Li nie jest dziewczynka do bicia,i w wiekszosci ich mecze byly zaciete,ale nie spodziewam sie jednak sensacji - Chinka,jak trafnie zauwazyl Scotratez,bywa nieprzewidywalna,i raczej nie jest to jej plus.To,ze Serena przegrala seta z Jankovic,stalo sie jednak powodem jakiejs paniki na forum - moim zdaniem powodow do paniki nie ma. Ja juz postawilem na Serene,ze wygra caly turniej(duza stawke),i tego sie trzymam. Dzisiaj 1.2 to za malo (przy 1.4 gralbym taka promocje w ciemno),wiec poczekam na live na nieco zwiekszona stawke (moze sie doczekam) i wtedy zaatakuje.Wszystkim optymistom co do Li,przypomne Nowy Jork,oczekiwania zwiazane z wystepem Li w polfinale i wynik. Ku przestrodze. Bo S.Williams gra NAJLEPSZY SEZON W KARIERZE - i stawiacie przeciwko niej ??? To juz sa jaja - ja w takim gamblingu nie uczestnicze.
 
W 181

wyar

Użytkownik
jak stawiales przed turniejem to kurs byl ok 1,5-1,6 wiec masz dobre value na kontre. GL
Przyznam Ci szczerze,ze na poczatku turnieju bylo okolo 1.7 - i teraz rzeczywiscie dobrze byloby kontrowac - ale ja jakos jestem pewien Sereny - trudno,zaryzykuje. :razz:
Wszystko na temat - Serena nieobecna na korcie w pierwszym secie,ale na przestrzeni meczu - nie ma na nia mocnych. To sie fachowo nazywa &quot;grac z trendem&quot; (follow the trend). Tak,jak pisalem - poczekac na live,wziac wysoki kurs i cieszyc sie wygrana. Super koncowka dnia :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom