>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Kaohsiung, St. Petersburg - 08-14.02.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Kaohsiung, Taiwan
Data rozgrywania: 08.02.2016 - 14.02.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $426,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.taiwanopen.com.tw/EN/news_media-news02.htmlhttp://www.apiainternational.com.au/
Lista startowa: http://www.taiwanopen.com.tw/EN/player-player.html
Drabinka: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1087/MDS.pdf
Plan gier: http://www.taiwanopen.com.tw/EN/draws_scores-live_scores.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/taiwan/wta-kaohsiung/http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-sydney/

Miejsce: St. Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 08.02.2016 - 14.02.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $687,900
Oficjalna strona turnieju: http://wta.formulatx.com/en/
Lista startowa: http://wta.formulatx.com/en/player/
Drabinka: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1086/MDS.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2016/1086/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/wta-st-petersburg/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Kristyna Pliskova
Kurs : 2.50 BET 365
Stawka : 2/10 ⛔
A wiec, co tu dużo mówić ,młoda utalentowana w formie Czeszka rozpocznie grę w Tajwanie od spotkania z Doi która ostatnio gra dosyć przeciętnie.Myślę ze swoją grą zmiażdży Japonke, i zobaczymy tu szybkie 2-0.Nawierzchnia też przemawia po stronie Krystiny także uważam ze taki kurs na nią to jakaś parodia, i pobieram to z wielką chęcią
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Uuuu widzę, że coś tutaj cichutko, nikt się nie udziela, ejj co jest z Wami moi drodzy, gdzie Ci zajebiści Moderatorzy, którzy mieli promować działy tematyczne, zwłaszcza w WTA jest tragedia, dlatego od czasu do czasu coś napiszę od niechcenia, cieszycie się drogie dzieci z moderki???
Paszek 1.65
Jeszcze w poprzednim sezonie nie postawiłbym żadnej złotówki na Paszek, która ewidentnie próbowała wrócić do gry w tenisa, ale miała jeszcze problemy zdrowotne, głównie z kręgosłupem. Widać, że z początkiem roku małymi kroczkami wraca do swojej najlepszej gry sprzed kilku lat i zapomniała o problemach zdrowotnych. Musi się jeszcze przedzierać przez kwale, bo miejsce w rankingu jeszcze dosyć niskie, stąd spora ilość rozegranych spotkań i jedynie porażki z Georges oraz Vinci. Niemka jest w beznadziejnej formie, z dnia na dzień jest niżej w rankingu i nic nie zapowiada gwałtownej poprawy tak z dnia na dzień, więc dobrze dysponowana Paszek powinna to ogarnąć.
Flipkens 2.50
Nie no chyba kogoś tu rzeczywiście porąbało, dając taki kurs na Flipkens. Oczywiście Rosjanka gra u siebie, przed własną publicznością, pokonała na początek sezonu Venus Williams, ale na Boga to jest zawodniczka, która dopiero wkracza w dorosły tenis, ma 19 lat i psychicznie może nie ogarnąć tego spotkania, zwłaszcza, że po drugiej stronie siatki tak doświadczona zawodniczka, jak Flipkens. Gdyby spotkanie rozgrywane było na innej nawierzchni i na świeżym powietrzu, to jeszcze bym się zastanowił na tym typem, ale Belgijka bardzo lubi zawody halowe, dobrze kończyła sezon w Linzu i Luksemburgu, o dziwo dobrze pograła w Australii, więc o formę jestem spokojny. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla Flipkens, ale kursy powinny być wystawione na odwrót. Śmiało można to pograć.
Vesnina 4.00
Też dobre żarty. Cornet wygrała w Hobart, ale już w Melbourne zagrała poniżej oczekiwań. Ma duże wahania formy, potrafi zagrać dobre zawody, po czym później przez dłuższy czas gra zupełny piach. Nie mówię, że będzie i tym razem, ale widziałem Vesnine w meczu z Azarenką i na pewno nie zapomniała jak się gra w tenisa - pokazała się z dobrej strony. Te przebitki Cornet nie powinny robić na niej wrażenia, Rosjanka potrafi przyspieszyć grę, gra przed własną publicznością i łatwo nie odpuści. Kurs wyssany z palca, trzeba zagrać.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
mimo iz paszek mi nie weszla to az pociekla mi lza ze wzruszenia ze jednak na koncu spotkania udalo jej sie wygrac wlasny gem serwisowy:]
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
mimo iz paszek mi nie weszla to az pociekla mi lza ze wzruszenia ze jednak na koncu spotkania udalo jej sie wygrac wlasny gem serwisowy:]
Śmiałem się jak głupi do tego ekranu, oglądając ten mecz ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Paszek - dramat, FLipkens - mało brakowało, a Vesnina z Cornet nie pograły. Na dzisiaj takie perełki podrzucę, same pewniaki:
Siegemund 2.88
Tak jak pisałem, mało brakowało, żeby Flipkens wyszła jako wygrana w spotkaniu z młodziutką Kasatkiną, obydwie zagrały dobre spotkanie, zadecydowały detale. Niemka zanotowało wzrost formy pod koniec tamtego sezonu, gdzie dotarła bodajże do półfinału w Luksemburgu i utrzymuję równy poziom na początku roku. Ograła w tym sezonie m.in Jankovic czy Bertens, tutaj przegrała w 3 rundzie kwali, ale pewnie wiedziała, że wejdzie do turnieju jako szczęśliwa przegrana, więc odpuściła. Z Mladenovic zagrała super, i czemu nie tym razem - po raz kolejny powtórzę, tak nie mogą być wystawione kursy na młodziutką Rosjankę, to jest przesada.

Babos 2.22
Nie znoszę tej Niculescu, chyba jest w mojej top3 w zachowaniu na korcie. W dodatku ten jej styl, podkręcone piłki z forhendu, które potrafią wkurzyć masę zawodniczek, stąd tak wysokie miejsce w rankingu Rumunki, bo praktycznie poprzez słabą psychikę rywalki wygrywa swoje spotkania. Babos małymi kroczkami zmierza w górę rankingu, coś tam pogrywała pod koniec roku, przyzwoite wyniki na początku roku, preferuje agresywny styl gry, a tak trzeba grać i być cierpliwym, żeby wygrać z Niculescu. Zresztą, wygrała z nią już w Shenzen nie tak dawno, kursy były podobnie wystawione, to czemu i nie teraz? A no tak, Niculescu ograła beznadziejną Kvitovą i ugrała seta z Pliskovą w Fed Cup, stąd takie faworyzowanie niby lepszej Rumunki. Teraz wszystko wróci do normy i Babos po raz kolejny okaże się lepsza.
Beck 4.44
Tutaj tak zwany typ na czuja, nie wiadomo, jak Bencic potraktuje zawody w Rosji, czy nie skupi się bardziej na lepszej gaży w Dubaju w przyszłym tygodniu. Forma wydaję się być dobra, coś tam narzekała w Australii na uraz, widać, że gra pozostawiała wiele do życzenia, ale teraz jest już chyba wszystko w porządku. Niemniej jednak po drugiej stronie siatki solidna przebijaczka Beck, dla której gra w hali to jak bycie w domu. Psychicznie powinna to ogarnąć, zaatakować potrafi, więc kto wie, co siedzi w głowie Szwajcarce - może to odpuści.
P.S. Pozdrawiam Moderatorów, głównie od tenisa, jest żenua patrząc na to, co się dzieje w WTA, małolat - powinieneś dawać przykład i pisać analizy, one zaprowadzą Cię do Modteamu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Paszek - dramat, FLipkens - mało brakowało, a Vesnina z Cornet nie pograły. Na dzisiaj takie perełki podrzucę, same pewniaki:
Siegemund 2.88
Tak jak pisałem, mało brakowało, żeby Flipkens wyszła jako wygrana w spotkaniu z młodziutką Kasatkiną, obydwie zagrały dobre spotkanie, zadecydowały detale. Niemka zanotowało wzrost formy pod koniec tamtego sezonu, gdzie dotarła bodajże do półfinału w Luksemburgu i utrzymuję równy poziom na początku roku. Ograła w tym sezonie m.in Jankovic czy Bertens, tutaj przegrała w 3 rundzie kwali, ale pewnie wiedziała, że wejdzie do turnieju jako szczęśliwa przegrana, więc odpuściła. Z Mladenovic zagrała super, i czemu nie tym razem - po raz kolejny powtórzę, tak nie mogą być wystawione kursy na młodziutką Rosjankę, to jest przesada.

Babos 2.22
Nie znoszę tej Niculescu, chyba jest w mojej top3 w zachowaniu na korcie. W dodatku ten jej styl, podkręcone piłki z forhendu, które potrafią wkurzyć masę zawodniczek, stąd tak wysokie miejsce w rankingu Rumunki, bo praktycznie poprzez słabą psychikę rywalki wygrywa swoje spotkania. Babos małymi kroczkami zmierza w górę rankingu, coś tam pogrywała pod koniec roku, przyzwoite wyniki na początku roku, preferuje agresywny styl gry, a tak trzeba grać i być cierpliwym, żeby wygrać z Niculescu. Zresztą, wygrała z nią już w Shenzen nie tak dawno, kursy były podobnie wystawione, to czemu i nie teraz? A no tak, Niculescu ograła beznadziejną Kvitovą i ugrała seta z Pliskovą w Fed Cup, stąd takie faworyzowanie niby lepszej Rumunki. Teraz wszystko wróci do normy i Babos po raz kolejny okaże się lepsza.
Beck 4.44
Tutaj tak zwany typ na czuja, nie wiadomo, jak Bencic potraktuje zawody w Rosji, czy nie skupi się bardziej na lepszej gaży w Dubaju w przyszłym tygodniu. Forma wydaję się być dobra, coś tam narzekała w Australii na uraz, widać, że gra pozostawiała wiele do życzenia, ale teraz jest już chyba wszystko w porządku. Niemniej jednak po drugiej stronie siatki solidna przebijaczka Beck, dla której gra w hali to jak bycie w domu. Psychicznie powinna to ogarnąć, zaatakować potrafi, więc kto wie, co siedzi w głowie Szwajcarce - może to odpuści.
P.S. Pozdrawiam Moderatorów, głównie od tenisa, jest żenua patrząc na to, co się dzieje w WTA, małolat - powinieneś dawać przykład i pisać analizy, one zaprowadzą Cię do Modteamu ????
Dosłownie to samo pograłem dziś nadranem oprócz Babos. Pisanie analiz sobie darowałem od jakiegoś czasu bo dział wta umarł na forum i nie ma kto nawet skorygować błędów. Jak była burzliwa dyskusja, że pare osób oglądało jeden mecz to miało to jakikolwiek sens bo każdy miał swoje przemyślenia, a tak to można wszystko o kant tyłka rozbić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Pavlyuchenkova- Witthoeft 1,36 bet365✅

Ja nie mam zamiaru szukac tu jakiejsc niespodzianki i wyskoch kursów na siłę. Uważam że Anastazja spokojnie wygra to spotkanie, a kurs do mocnego dubla/triple idealny. Oglądałem mecz Niemki z Tamirą Paszek i czułem się jak na torturach. W pewnym momencie moje oczy zaczęły tak obficie krwawić, że zastanawiałem się nad oglądnięciem Szkoły czy też DD TVN zamiast tego jakże typowego meczu dla kobiecego tenisa, ale w ostateczności oglądnąłem ten mecz do konca i zostałem nagrodzony utrzymaniem serwisu przez Austriaczkę. Mecz stał na fatalnym poziomie, jeśli Carina nie zmieni coś w swojej grze to przegra ten mecz bardzo szybko, gdyż uważam że Rosjanka będzie bardzo zmotywowana by wygrać ten mecz przed własną publicznością, a chyba nikt nie ma wątpliwości, ze czysto sportowo jest zawodniczką lepszą od Niemki.
Anastazja grę na hali lubi, już dawno nie zrobiła dobrego rezultatu w singlu i myśle, że nadszedł własnie na to odpowiedni moment

Do tego kursu dokładam także Baghdatisa i Bautiste Aguta i może jeszczę Estrellę Burgosa i powstaje fajny kupon, ale to nie ten dział.

Mam nadziej ze na Bagiete nie postawiliscie bo gra piach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
klemi 52

klemi

Użytkownik
Dushevina/Krejcikova - Siegemund/Niculescu [email protected] Maraton/2.20b365
Niculescu dziś rano odpadła po śmiesznym meczu z Babos. Można wnioskować, że powinna powoli zbierać się do wyjazdu do Dubaju, gdzie zagra w kwalifikacjach do turnieju głównego i nie jest bez szans na awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki 1.50⛔

Mysle ze Karolina nie odpusci tego spotkania. Miala chwile czasu na zaleczenie kontuzji i zlapanie swiezego oddechu. Dominika to w tej chwili naprawde godna przeciwniczka dla Karoliny. Licze na regularnosc Dunki i jej dobra dyspozycje. Szanse oceniam po rowno. Mecz bedzie twardy i na pewno zaciety. Licze na zlapanie dobrego kursu takze na live.


Andre@
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dominika to w tej chwili naprawde godna przeciwniczka dla Karoliny. Licze na regularnosc Dunki i jej dobra dyspozycje. Szanse oceniam po rowno. Mecz bedzie twardy i na pewno zaciety
Jak szanse oceniasz na równo, to czemu grasz po kursie 1.50 na wielką niewiadomą ???? ? Chyba już lepiej próbować coś w kierunku Cibulkovej, u której ewidentnie widać poprawę formy w porównaniu do tamtego sezonu
Jeśli chodzi o jutrzejsze mecze to chciałbym tylko dodać, że Kasatkina i Doi są na liście kwalifikacyjnej do turnieju w Dubaju - więc lepiej odpuścić grubsze stawki, lub po prostu próbować w drugą stronę.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Hlavackova A. / Hradecka L. 1,30 STS⛔
Gram na zdecydowane faworytki. Czeszki za daleko zaszły aby odpuścić. Licze na finał Czeskiego debla i rewanż na &quot;Santinie&quot;.
Typ do dubla jak ulał.

Cibulkowa 1.40 STS ⛔Kasatkina rewelka!
Dominiczka w gazie. Troche niepokoi prawe przedramie ale Słowaczka jak dzisiaj pokazała jest twarda. Kasatkine powinna szybko spakowac.


Andre@
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Doi M. 1.60 Coral Walkower = zwrot
Nara ostatni mecz ledwo co wygrała bo kontuzja uda dała jej się we znaki. Wątpię żeby za dzień udało jej się poskładać. Możliwy krecz więc proponuję wybrać bukmachera który nie robi zwrotów po kreczu.
(piszę z komórki, jak się uda to dopiszę coś do typu)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Cebula 1.60
Taki kurs już można zagrać. Słowaczka wczoraj rozegrała znakomity mecz z Karoliną, która powiedzmy sobie szczerze, nie zagrała słabego meczu, po prostu nie miała nic do powiedzenia. Co cieszy, u Cebuli ewidentna poprawa serwisu i na pewno regularność, a returny są momentami zabójcze. Kasatkina i tak daleko zaszła, niby jest na liście kwalifikacyjnej w Dubaju, ale może być niezwykle trudno przebrnąć te eliminacje, bo wybiera się tam sporo dobrych i równorzędnych zawodniczek, więc może to odpuścić, ale ten fakt też biorę pod uwagę. Mimo tego w jej grze brakuje jeszcze doświadczenia i przede wszystkim regularności, co będzie dzisiaj kluczowej. Słowaczka jest w formie i na Rosjankę powinno to wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,WTA St Petersburg
Spotkanie: Babos - Vinci
Typ: Babos
Kurs: 2.50
Godz: 10:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ćwierćfinał pań na turnieju w Petersburgu i pojedynek Węgierki z Włoszką, bukmacherzy w roli faworytki upatrują Vinci, natomiast moim zdaniem zupełnie nie słusznie. Babos robi z sezonu na sezon ogromne postępy i jest całkiem realne, że 2016 rok będzie dla niej kolejnym najlepszym w karierze. Początek roku Timea może zaliczyć do bardzo udanych, na początku roku półfinał na turnieju w Shenzhen, gdzie to była spora niespodzianka. Węgierka doszła do półfinału bez straty seta pokonując Niculescu, Rodinę i Bouchard. Zatrzymała się dopiero na Riske, następnie wystąpiła na Australian Open, gdzie pożegnała się z turniejem w drugiej rundzie, Belinda Bencic była jednak zdecydowaną faworytką tego spotkania. 3 turniej w tym roku w Rosji, pierwsze dwie rundy dosyć dobre w jej wykonaniu, Siniakova w 1 rundzie i Niculescu w drugiej. Co zwróciło moją uwagę to to, że Węgierka świetnie returnuje na tym turnieju, to tym ważne że dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć z rywalką, której serwis nie należy do najlepszych, Vinci nie pokazała się ze zbyt dobrej strony w meczu z Wickmayer. Pierwszym serwisem trafiała zaledwie 47%, może i na Wickmayer to wystarczyło, ale jestem przekonany że Babos by to skrzętnie wykorzystała. H2h 3-1 na korzyść Vinci i to też jest zgubne i potrafiące zamydlić ludziom w oczach, bowiem 2 z tych spotkań były rozgrywane na mączce gdzie Timea jest zupełnie inną postacią niż na szybkich nawierzchniach. Wystarczy spojrzeć na bilans z ostatnich lat w wykonaniu Vinci w hali: 2015 rok - 1/3, 2014 - 2/3, 2013 - 2/2. Gra ona zdecydowanie za mało i za słabo w hali żeby być faworytką dzisiejszego meczu. Poza tym jej dyspozycja w tym roku pozostawia wiele do życzenia, porażka w Australian Open z Friedsam była tego świetnym dowodem. Duże value na Babos.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Cibulkowa 1.40 STS
Dominiczka w gazie. Troche niepokoi prawe przedramie ale Słowaczka jak dzisiaj pokazała jest twarda. Kasatkine powinna szybko spakowac.


Andre@
Kasatkina jest na liście kwalifikacyjnej do Dubaju, a takowe startują jutro. Wozniacki nic nie grała, 2 serwis do był dramat. Daria gra u siebie i możliwe, że będzie chciała osiągnąć jak najlepszy wynik tutaj, a Dubaj zwyczajnie sobie odpuści. Forma u obu zawodniczek porównywalna, Pome miała rozmasowywane przedramię. Mecz 50/50 lub 60/40 dla Domi.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
K Wozniacki nic nie grała, 2 serwis do był dramat.
Nie zapominaj o tym, że Wozniacka to przede wszystkim obrona, a broniła się naprawdę bardzo dobrze. Jak na jej ostatnie możliwości zagrała solidny mecz i wcale nie wypadła blado. Cibulkova zwyczajnie była lepsza. Kurs 1.6 z Kasatkina jest adekwatny ale według mnie do grania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom