>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Katowice, Bogota 07-13.04.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
BNP Paribas Katowice Open

Miejsce: Katowice, POLAND
Data rozgrywania: 07-13.04.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.bnpparibaskatowiceopen.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1067/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1067/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1067/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/1067/OP.pdf
Lista zawodniczek turnieju głównego: http://www.bnpparibaskatowiceopen.com/upload/files/Lista%20zawodniczek%20turnieju%20g%C5%82%C3%B3wnego.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/poland/wta-katowice/




Copa Claro Colsanitas
Miejsce: Bogota, COLOMBIA
Data rozgrywania: 07-13.04.2014
Rozmiar drabinki:
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.copaclarocolsanitas.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/894/MDS.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/894/QS.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/894/MDD.pdf
Plan gier: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Archive/posting/2014/894/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/colombia/wta-bogota/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Lista zawodniczek turnieju głównego w Katowicach:
Women’s Singles
RADWANSKA, Agnieszka (POL)
VINCI, Roberta (ITA)
SUAREZ NAVARRO, Carla (ESP)
CORNET, Alize (FRA) WC
KOUKALOVA, Klara (CZE)
MEUSBURGER, Yvonne (AUT)
RYBARIKOVA, Magdalena (SVK)
PIRONKOVA, Tsvetana (BUL)
BECK, Annika (GER)
SCHIAVONE, Francesca (ITA)
WICKMAYER, Yanina (BEL)
CADANTU, Alexandra (ROU)
GIORGI, Camila (ITA)
NICULESCU, Monica (ROU)
BARTHEL, Mona (GER)
VAN UYTVANCK, Alison (BEL)
PEER, Shahar (ISR)
LUCIC-BARONI, Mirjana (CRO)
MARTIC, Petra (CRO)
PITER, Katarzyna (POL)
DOI, Misaki (JPN)
SOLER-ESPINOSA, Silvia (ESP)
HLAVACKOVA, Andrea (CZE)
DOLONC, Vesna (SRB)
LINETTE, Magda (POL)
PLISKOVA, Kristyna (CZE) WC
JAKSIC, Jovana (SRB) SE
FRECH, Magdalena (POL) WC
Qualifier
Qualifier
Qualifier
Qualifier
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Paula Kania @ 2,25 Bet365 ✅
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju BNP Paribas Open rozgrywanego w Katowicach. Dzisiaj w Spodku zobaczymy mecz Pauli Kanii, której rywalką będzie Stephanie Vogt.
Paula Kania ma jak dotychczas fatalny start sezonu, bilans 3/8 mówi wszystko, jednak według mnie jest to związane z doborem turniejów przez Polkę bo na osiem występów, pięć razy próbowała swoich sił w turniejach rangi WTA, gdzie rywalki są wyżej klasyfikowane. Paula miała dużo czasu na przygotowanie się do turnieju w Katowicach, który dla wielu tenisistek z Polek jest najważniejszym w sezonie.
Stephanie Vogt poza jednym turniejem na nawierzchni ziemnej, który wygrała osiąga podobne wyniki co nasza rodaczka, również nie jest w dobrej dyspozycji. Poza mączką nie wygrała jeszcze w tym sezonie żadnego meczu na pięć rozegranych. Podobnie jak Paula Kania w hali preentuje przeciętny poziom, dzisiaj ta nawierzchnia nie będzie faworyzować żadnej z tenisistek.
Obie Panie spotkały się już w tym roku w hali, podczas turnieju w Croissy-Beaubourg, rozgrywanego w ubiegłym tygodniu. Spotkanie wygrała nasza rodaczka co dzisiaj stawia ją w lepszej sytuacji. Podsumowując myślę, ze więcej argumentów ma Paula. Obie zawodniczki w słabej dyspozycji, więc miejsce rozgrywania na korzyść Bytomianki, która do Katowic ma rzut beretem. Bukmacherzy a faworytkę uważają Vogt jednak według mnie kursy powinny być wystawione na równi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Paula Kania wygra @ 1,57 Bet365 ⛔

Druga runda kwalifikacji do turnieju BNP Paribas Open, który rozgrywany jest w stolicy Śląska, Katowicach. Starcie naszej rodaczki Pauli Kanii z doświadczoną Włoszką Marią Camerin, która w ubiegłym roku również gościła w Katowicach.

Paula Kania ma jak dotychczas fatalny start sezonu, bilans 3/8 mówi wszystko, jednak według mnie jest to związane z doborem turniejów przez Polkę bo na osiem występów, pięć razy próbowała swoich sił w turniejach rangi WTA, gdzie rywalki są wyżej klasyfikowane. Paula miała dużo czasu na przygotowanie się do turnieju w Katowicach, który dla wielu tenisistek z Polek jest najważniejszym w sezonie.
Zawodniczka pochodząca z Bytomia w pierwszym meczu katowickiego turnieju wyeliminowała bez większych problemów Stephanie Vogt w dwóch stosunkowo łatwych setach. Tak jak wcześniej pisałem, nie ma co zwracać szczególnej uwagi na wyniki Kanii bo grała bardzo dużo w turniejach rangi WTA co ją przerosło ponieważ nigdy na tym poziomie regularnie nie grała. W Katowicach sprawa wygląda zdecydowanie inaczej, występ tutaj dla niej to prestiż i będzie walczyć do ostatniej piłki.

Maria Camerin w hali ma bilans ujemny, ten sezon bardzo słaby. Włoszka poza turniejami w Australii czyli w Hobart i Melbourne grała wyłącznie w ITFach, gdzie tylko raz udało się jej przejść drugą rundę, odpadając w ćwierćfinale turnieju rozgrywanego w Edgbaston. Jak gra Maria? W zeszłym roku wydawało się, że Klara Zakopalova (notabene już Soukalova) podda mecz, gdy Włoszka zagrywała bardzo wysokie piłki, co niesamowicie irytowało Czeszkę. Jutro to może nie mieć sensu bo turniej nie jest rozgrywany jak w zeszłym roku na mączce tylko na hardzie, który jest zdecydowanie szybszą nawierzchnią i tzw. baloniki będą zabijane. Włoszka ma problemy z przyśpieszeniem wymiany, przez co osiąga słabe wyniki na szybkich nawierzchniach, jednak jest niesamowicie groźna na mączce.

Sądzę, że wczorajsza wygrana podbudowała Paulę, która nie mogła być zadowolona z ostatnich wyników. Myślę, że jutro gra będzie wyglądać jeszcze lepiej i będziemy się cieszyć grą Kanii w dalszych rundach turnieju rozgrywanego w Katowicach.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wickmayer - Cadantu
Cadantu +5,5g @ 1,83 Pinnacle✅
Cadantu +4,5g @ 2,27 Pinnacle
✅
Linie 4,5 także na b365 czy unibet zobaczyć.
Obie zawodniczki można powiedzieć, że bez formy. Zarówno Belgijka jak i Rumunka nie zachwycały do tej pory. Faworytką meczu oczywiście Yanina, jednak jest to tenisistka bardzo humorzasta i ma momenty świetnej gry i beznadziejnej. Cadantu natomiast potrafi to wykorzystać, gra fajnie, płasko i nie boi się atakować. Rok temu w Katowicach doszła do półfinału, oglądając jej mecze na żywo byłem lekko zdziwiony, oczywiście na plus, że tak potrafi grać. W jakimś wywiadzie nawet mówiła, ze gra jej się tam bardzo dobrze i chętnie rozdawała autografy. Niewykluczone 3 sety przez te fale Belgijki. Dotychczas nie zachwycała, w marcu bilans 1-2 i nawet w wygranych spotkaniu, ze Schmiedlovą nie zachwyciła i straciła seta, co nie świadczy zbyt dobrze o jej grze. Myślę, że warto spróbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Begu - Schmiedlova 2 @ 2,15⛔
Unibet

Kursy spadają no i nie dziwię się temu, pewnie jeszcze trochę spadną. Begu na clayu dobrze się czuje, bilans w tym roku 18/2 ale ciułanie się po ITF-ach to nie jest marzenie. Pokonała zawodniczki, na dobrą sprawę słabsze od jutrzejszej rywalki, a &quot;udało&quot; jej się też przegrać z Cepedą, gdzie kurs wynosił na nią ponad 6,00. Gra na mączce nie jest obca Słowaczce, w tym roku 5/1, ale pokonała Eraković, Larsson, Johansson czy Dominguez-Lino, więc to znacznie lepsze wyniki...W Charleston przegrała z Vesniną, ale to już zupełnie inna liga. Grały ze sobą na hardzie w ubiegłym roku, tam Karolina Anna wygrała 6-0,6-0. Spore value, więc opłaca się grać, gram to dość zdecydowanie i liczę, że znów będę liczył to co moje.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bogota
Mecz: Garcia C. - Molinero F
Data: 08.04.2014 19:00
Typ: 2:0 dla Garcia
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsza runda turnieju kobiet w Bogocie rozgrywanym na ziemii. W opisywanym przeze mnie spotkaniu zmierzą się Francuzka Caroline Garcia z Florencią Molinero z Argentyny. Faworytką bukmacherów i moją także jest 20 latka z Francji. Miałem już okazję ją oglądać na korcie i powiem, że w przyszłości może z niej coś jeszcze być. Gra bardzo dobrze, jednak nie wiem do końca jak poradzi sobie na ziemii, na której w tym sezonie jeszcze się nie przetarła, lecz jestem dobrej myśli, ponieważ w historii spotkań pomiędzy tymi paniami odbył się już 1 pojedynek w 2011 roku właśnie na nawierzchnii ziemnej w USA, który wygrała 17 letnia wówczas Garcia 6:1, 6:4. Francuzka swój ostatni turniej zaliczyła w Charleston, gdzie przegrała z Shuai Peng w 1 rundzie 2:6, 3:6. Wcześniej postawiła równe warunki na korcie Serenie Williams, przegrywając zaledwie 4:6, 6:4, 4:6, a sam mecz trwał ponad 2 i pół godziny. Wcześniej w Miami odniosła jeszcze 2 zwycięstwa bez straty seta z Koukalovą i Wozniak. W Indian Wells odpadła w drugiej rundzie ulegając Pavlyuchenkovej 4:6, 5:7, wcześniej pokonując Mattek-Sands. Molinero w tym roku gra tylko na ziemii i to jest jej plus w tym pojedynku. Jednakże do czasu turnieju w Bogocie nie osiągnęła żadnego sukcesu. Tutaj musiała przebijać się przez kwalifikacje, gdzie nie straciła seta. Pokonała pokolei Melnikovą, Kostovą i Abandę. W rankingu obie pani dzieli 110 miejsc, Garcia jest 74, Molinero 184. Molinero jest o 5 lat starsza, jednak na korcie zarobiła mniej pieniędzy niż Garcia, która z pewnością potrafi więcej i mam nadzieję, że dzisiaj bez problemów to udowodni.
6:3, 6:4 dla Garcia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Khromacheva-Duque M. 2 @1.35
Marianna Duque Marino to zawodniczka z sukcesami juniorskimi w przeszlosci, m.in swego czasu finalistka juniorskiego French Open. Duque Marino nawet tutaj w Bogocie wygrywala ten turniej, ogrywajac Angelique Kerber w finale. Na pewno rodzima Bogota to mijsce, w ktorym sie stara, chociaz efekty bywaja rozne. Ogolnie trudno jest utrzymac Kolumbijce wysoka dyspozycje przez dlugi czas i to chyba najwiekszy problem. Wczoraj pokonanie Sloane Stephens na pewno fajny wynik, chociaz nie biegne z pochwalami bo Amerykanka grala z taka &quot;ambicja&quot;, ze nie ma o czym mowic, ale to tez jest problem Stephens, ze dobrze gra tylko w duzych turniejach. Na ile stac Duque Marino pokaza kolejne mecze, ale porazka z rywalka, ktora weszla jako lucky loser bedzie rozczarowaniem, stad typ na Kolumbijke, ktora bedzie zbierac jak zwykle duze brawa po kazdej wygranej akcji.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Roberta Vinci - Camila Giorgi 1-2
Typ: Roberta Vinci
2.00 Bet365


Obie panie znajdują się w zupełnie różnej dyspozycji. Vinci od dłuższego czasu nie może złapać równej wysokiej formy. Natomiast Giorgi w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze.
W tym spotkaniu stawiam jednak na doświadczoną Vinci.
Roberta broni tutaj punktów za zeszłoroczny triumf. W pierwszej rundzie bez większych problemów pokonała 2-0 Pervak. Nie zagrała na pewno rewelacyjnego spotkania,ale rozsądna i przyzwoita gra wystarczyła na awans do kolejnej rundy.
Giorgi bez kłopotów ograła Kaśkę Piter. Gra Giorgi opiera się przede wszystkim na ciągłym ataku. W jej grze nie ma miejsca na defensywę. Liczy się tylko mocne i szybkie kończenie akcji.
Giorgi bardzo nie lubi grać z rywalkami,które często zmieniają rytm. Do takich na pewno zalicza się Vinci. Slajsy,skróty to będzie dobra broń na Camile. Wystarczy spojrzeć na ich bezpośredni mecz z USO 2013. W tamtym spotkaniu Giorgi nie potrafiła się odnaleźć. Co chwilę wyrzucała piłkę po autach. Giorgi jest dobrą zawodniczką,ale bardzo słabą w aspektach technicznych.
Sprytna i bardzo konsekwentna gra ze strony Vinci będzie niezykle trudna dla rywalki.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
WTA Katowice
Camila Giorgi-Roberta Vinci Typ 2 2,00 Stawka 5/10 Bet365

2 runda turnieju w Katowickim spodku, hala czyli nawierzchnia na której potrafi grać jedna i druga, Roberta ten sezon ma średnio udany, ubiegłoroczna triumfatorka tego turnieju rozgrywanego wtedy na clay, Roberta wiadomo- świetna deblistka, mieszająca style gry, często gra slajsem, świetne wypady pod siatkę i czucie do volleya, serwis może nie powala na kolana, Młoda żyleta jaką jest Camila to moim zdaniem jezdzczyni bez głowy, nigdy nie wiadomo jak zagra, agresywna gra nie zawsze popłaca, jeśli trafia to może wygrać z każdym ale według moich obserwacji ma bardzo duże problemy z zawodniczkami które mieszają style gry, nie radzi sobie z rotacjami slajsowymi jak i zmianą tempa gry, taką zawodniczką jest właśnie Roberta i jestem przekonany że że właśnie taką taktykę obierze na ten mecz, tak jak mówiłem Giorgi ma problemy z zawodniczkami które mieszają style gry, w tym sezonie porażka z Flipkens która również gra slajsem, na koniec dodam że na ubiegłorocznym US Open obydwie panie spotkały się i z tego co pamiętam kursy leciały na łeb na szyje na młodszą z Włoszek, ale taktyka obrana przez Vinci pomogła odnieść jej zwycięstwo w dwóch szybkich setach.
 
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Katowice ✅
Godzina:
20:30
Spotkanie: Vinci-Giorgi
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2,11
Bukmacher: betsafe
Analiza: Bedzie to bez watpienia bardzo zaciety pojedynek dwoch włoszek. Duzo wyzej w rankingu znajduje sie Roberta , roznica pomiedzy nimi wynosi ponad 50 miejsc jednak jak wiadomo rankingi nie graja a w zdecydowanie lepszej formie jest ostatnio mlodsza z dwojki. Ostatnie wygrane w indian wells z petkovic i sharapova robia wrazenie. Z kolei vinvi zdecydowanie pod gorke - na 10 meczy tylko 2 wygrane - dodam ze rywalki nie byly z najwyszej polki. Jednak za meczem 3 setowym przemawia to ze roberta lubi ten turniej, co prawda w tym roku jest on rozgrywany w formule &quot; indoors&quot; i tak widze szanse na pokrycie tego typu. Roberta ma od obrony punkty z ostatniego sezonu i napewno nie bedzie kalkulowac w tym meczu i da z siebie 100%, moze to nie wystarczyc na utalentowana Giorgi ale powinno to wystarczyc na zacieta gre, dodam jeszcze ze obecne kursy na Vinci idą w doł
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 6

kondzio1610

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Katowice
Mecz: Radwanska A. (Pol) vs Schiavone F. (Ita)
Data: 09.04.2014 14:00
Typ: over 17,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Witam na dziś proponuje ciekawy mecz naszej reprezentantki Isi;) Aga wydaje mi sie czuje niedosyt po ostatnich bojach gdzie nie wiele jej brakowąło aby siegnąć po trofeum, sądze ze ma szanse siegnać tutej na swojej ziemi po wygrana, oczywiscie przy wsparciu publicznosci, gdzie doping na pewno odegra swoja role, stawiałbym tu na wygrana Agi w 2 setach, ale kurs nie satysfakcjonuje mnie, wiec wybrałem over 17,5 gema, Schiavone na pewno postawi sie i bedzie chciała zawalczyc, nie odda łątwo meczu, na 5 meczy rozegranych między paniami Aga wygrała 2 (6:4,6:3)i (6:0,6:2) reszta spotkan na korzysc włoszki( 2:6,2:6) (3:6,4:6) i 3 setowka (5:7,6:2,1:6) dzis czuje ze linia 17,5 gema zostanie pokryta, licze na wynik w granicach 6:4 6:4 oczywicie dla Isi;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 6

kondzio1610

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Katowice 6:2, 0:6, 6:2
Mecz: A. Cornet (Fra) vs K. Koukalova (Cze.)
Data: 11.04.2014 12:00
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Na jutro polecam jak dla mnie bet dnia ???? kurs znakomity więc trzeba brać puki jeszcze wysoki, ponieważ na pewno spadną, co do meczu oglądałem oba spotkania zawodniczek w turnieju, i co mnie skłania do grania na Klarę? to iż dzisiaj w meczu Alize z Kucova robiła straszne błedy, wyrzucała piłke za piłka poza aut, wygladało to tak gdyby nie czuła kortu, a tego typu błedy zawodniczce tej klasy nie przystoi z grajaca na poziomie ITF Kucova...
gdyby wykorzystała niedociagnięcia w grze Cornet byłby to jej mecz zycia...
Jesli jutro Cornet nie poprawi swej gry Klara rozniesie francuskę, Zawodniczka 3 klasy wyzej od dzisiejszej rywalki Cornet, wiec wynik moze byc tylko jeden na korzyść Klary ????
ostatnie spotkanie tych zawodniczek w 2012 roku zakonczyło się gładka wygrana na korzysc czeski (6:3,6:1),POLECAM ????
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Peer-Giorgi 2 @1.25
Shahar Peer kiedys swietna zawodniczka, ale to juz tyle sezonow wstecz, chociaz trudno mowic zeby Peer byla tez weteranka. Jeszcze sie Izrelce zdarza pograc lepiej od czasu do czasu, ale to jest kropla w morzu tego jaki grala kiedys. Camila Giorgi to troche stylem przypomina Marie Sharapova, lubi szybko uderzac pileczke po prostu. Jezeli ktos widzial mecz Giorgi z Vinci to chyba rozumie moja propozycje. Fajny typ do kombinacji na moj gust.

Scheepers-Dominguez L. 2 @1.8

Nie jest to byle jaki turniej dla Dominguez-Lino. Jestem wrecz przekonany, ze Hiszpanka zagra najlepiej jak potrafi, a to juz daje jaks satysfakcje nawet w przypadku porazki. Forma tez wydaje sie rosnac o czym swidczy rowniez niedawny polfinal turnieju ITF w Ortisei, ktory przegrala w 3 setach z triumfatorka Anna Schmiedlova. Dodajac czynnik mobilizacji w Bogocie poparty bardzo dobrymi wynikami z ubieglych sezonow to wychodzi mi wygrana Hiszpanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 6

kondzio1610

Użytkownik
zgadzam się, mecz ogladałem i trzeba przyznać udany i mozna pogratulowac Camilii, co prawda Vinci szuka ciągle swojej dyspozycji niestety gdzieś utarciła ja i włoszka nie gra tego tenisa do którego przyzwyczaiła nas.. ale wracajac do typu Camila wydaje mi się bedzie grać od początku meczu ofensywnie, pokusiłbym sie o 2:0 dla włoszki po kursie 1,53 mecz warty uwagi;)
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Agnieszka Radwańska - Yvonne Meusburger
Typ: Aga -6,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Wynik: 6-4, 6-1 ✅

Zazwyczaj nie piszę w dziale tenis, ale obserwuję turniej w Katowicach i widziałem oba mecze Austriaczki. Zachodzę w głowę jakim cudem tak słaba tenisistka mogła awansować do ćwierćfinału. Nie ma nic: ani dobrego serwisu (ni mocy, ni precyzji), w wymianach w ogóle nie ryzykuje, tylko spokojnie przebija piłkę na środek kortu. Z młodziutką Fręch to wystarczyła, bo ona co prawda nie atakowała na hurra, ale prędzej, czy później próbowała kończyć i w większości przypadków wyrzucała piłkę. A mecz z Lucic-Baroni był jeszcze gorszy. Meusburger uprawiała ten swój nudny tenis, dając Lucic-Baroni tyle okazji do ataku, że głowa mała, ale Chorwatka miała wczoraj strasznie gorącą głowę i większość piłek wyrzucała. Pomijam już fakt, że unikała długich wymian i chciała każdą akcję kończyć szybko. Dzisiaj kosa (Meusburger) trafi na kamień (Radwańska). Z tym swoim stylem Austriaczka nie ma jakichkolwiek szans na ugranie dobrego wyniku z Polką. Radwańska bardzo dobrze gra w defensywie i atakuje tylko wtedy, kiedy naprawdę jest dobra okazja, a nie z byle jakiej piłki, więc Meusburger nie otrzyma dużo podarowanych przez przeciwniczkę punktów. Nadchodzi też czas dla Agi, by wchodzić na wyższe obroty w tym turnieju, jeśli chce go wygrać, bo odniosłem wrażenie, że w ostatnich dwóch meczach zbytnio się nie przemęczała. To już ćwierćfinał, więc trzeba się spiąć i wyrzucić z turnieju słabiutką Austriaczkę, której wszystkie atuty w tym meczu powinny nie mieć znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Alize Cornet [FRA] - Klara Koukalova [CZE] - #2# 2.10 bet-at-home
Po takim kursie grzechem jest nie zaryzykować tym bardziej ,że forma Alize jest delikatnie mówiąc wahająca . Nie oglądałem spotkania Klary z Beck ,ale na pewno Klara musiała zagrać bardziej niż przyzwoicie skoro ograła Niemke który w tym roku na prawdę gra dobrze. Alize moze dzisiaj zagrac zdecydowanie inne spotkanie niz przedwczoraj ,ale czy tak bedzie ? Ten sezon bez wątpienia bardzo udany, o czym świadczy wygrana z Serena Williams. Być może mecz ostatni z Kucova to zapowiedz lekkiej zadyszki , na pewno nie zwyżki formy. Jeśli zagra taki tenis jak przedwczoraj to Klara powinna wygrać ten mecz , bazując na ostatnim wyczynach w Katowicach obu zawodniczek typ kieruje w stronę Klary.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
A.Radwańska v Y.Meusburger [Under 16,5g] @ 2,00 Bet365 ⛔
Ćwierćfinał turnieju rangi WTA International rozgrywanego w Katowicach. Starcie naszej rodaczki Agnieszki Radwańskiej z doświadczoną Yvonne Meusburger.
Agnieszka w tym sezonie prezentuje się z każdym tygodniem coraz to lepiej, nie ma sensu przytaczać jej wyników z początku sezonu bo było to robione wielokrotnie. W Katowicach również z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej - w starciu z Pliskovą zagrała poprawnie, jednak mecz z Włoszką Schiavone to był festiwal w wykonaniu naszej rodaczki. Miałem możliwość oglądania tego meczu prosto ze Spodka i jestem pod wrażeniem gry Agnieszki jak i Francesci. Schiavone postawiła wysoko poprzeczkę, jednak Agnieszka potrafiła wygrywać najważniejsze punkty. Takiego widowiska oczekiwali wszyscy! Dzisiaj niestety ( a może stety) powinno być zdecydowanie łatwiej.
Yvonne Meusburger nie należy do światowej czołówki, jej kariera powoli dobiega ku końcowi, jednak szacunek za to, że w tym wieku potrafi utrzymać się na tym miejscu w rankingu WTA. Reprezentantka Austrii najlepiej gra na mączce, w hali wyniki bardzo przeciętne. W Spodku wyeliminowała młodą Fręch i Lucić-Baroni, która podczas wczorajszego meczu drugiej rundy nie postawiła żadnego oporu.
Jeśli Agnieszka zagra takie spotkanie jak wczoraj z Włoszką Schiavone to nie będzie czego zbierać z kortu. Meusburger w meczu z Agnieszką może tylko liczyć na to, że Polka będzie bardzo dużo wyrzucać, jednak jak wiemy i znamy styl Isi - jest to praktycznie niemożliwe. Ja typuję w tym meczu, że reprezentantka Austrii nie wygra więcej niż cztery gemy, a mecz zakończy się z maksymalnie szesnastoma gemami.
 
paull 145

paull

Użytkownik
Rybarikova - Suarez Navarro
typ:1
kurs:2,25 Bet365


Obie Panie grały już ze Sobą i jest remis. Tak więc będę bazował na tym co widziałem na Katowickich kortach. Większe szanse daje Słowaczce gdyż to w jaki sposób pokonała Soler Espinose nie może zostać bez komentarza. Bardzo pewna gra Magdaleny, świetny pierwszy serwis i panowanie na korcie. Oczywiście, Suarez Navarro to nie ta sama zawodniczka co SE ale Carla tak na dobrą sprawę była bardzo bliska odpadnięcia z Rumunką Cadantu. No oczywiście, Cadantu to nie jest słabeusz ale mając na względzie umiejętności/technike Hiszpanki, nie powinna się tak męczyć. Słowaczka nie jednokrotnie już udowadniała, że jest dobrą tenisistką a jej ranking delikatnie mówiąc nie jest niadekwatny do potencjału. Jak na swój wzrost świetnie pracuje na nogach, jest zwrotna, idealnie potrafi wyważyć moc i dokładność uderzanych piłek. W tym przypadku i na tą chwilę, Carla Suarez Navarro nie będzie mogła wygrać tego meczu opierając się na błędach rywalki - jak to było z Rumunką. Nawet te piekielnie upierdliwe slajsy nie pomogą. Bez pierwszego serwisu - Słowaczką ją zmiażdży. Takie mam przeczucie...
 
ericcantona 99

ericcantona

Użytkownik
King V. - Duque-Marino M. @ 1.85 Pinnacle ⛔
Kolejny raz gram na Duque-Marino. Gra on w tym turnieju bardzo dobrze. 2 łatwe, pewne zwycięstwa 2:0. Jest w gazie. Jak już wcześniej pisałem, gra u siebie, lubi ten turniej, clay to jest jej królestwo. King to jest bardzo przeciętna tenisistka. Forma w tym sezonie słaba, na clayu ona grać nie potrafi. Jest w ćwierćfinale, bo rywalki dotychczas miała beznadziejne. Teraz trafia na mocną przeszkodę, która nie wydaje mi się możliwa do przejścia.
Jankovic J. - Arruabarrena-V. L. over 18 @ 1.83 betsson ✅
Niziutka linia. Jankovic z dużo słabszymi rywalkami w poprzednich rundach pokryła tę linię. A Arruabarrena to nie jest byle jaka zawodniczka. Bardzo duży potencjał, może nie do końca wykorzystany, ale teraz jest w dobrej formie, złapała dobry rytm i pokazuje swoje atuty jak dobry serwis i mocna odważna i przede wszystkim skuteczna gra do przodu. Linia dla mnie stanowczo za niska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom