>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Linz & Osaka, 08-14.10.2012

Status
Zamknięty.
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tenis, WTA Linz, kwalifikacje
Data: 6.10.12 (17:00)
Spotkanie: A. Rodionova - J. Cepelova (6:7 3:6)
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Betsson
Kwalifikacje do turnieju WTA w Linzu. Naprzeciw siebie staną dziś Australijka Anastasja Rodionova oraz Słowaczka Jana Cepelova. Buki mają problem z wyznaczeniem faworytki na to spotkanie, szanse według kursów przedstawiają się prawie idealnie 50/50. U mnie z kolei dużo wyższe notowania na ten mecz ma Rodionova. Australijka (z pochodzenia Rosjanka) prezentuje dużo solidniejszy tenis, stojący na dużo stabilniejszym poziomie. Ostatnie 10 meczów w jej wykonaniu to 7 zwycięstw i 3 porażki, co ważne - Rodionowa jest w tym momencie w nieco lepszym rytmie meczowym niż ma to miejsce u Słowaczki. Cepelova (rocznik &#39;93) swego czasu mocno mi zaimponowała udanymi występami na turniejach w Waszyngtonie i Montrealu, jednak od tamtej pory wyraźnie spuściła z tonu. Gołym okiem widać, że brakuje jej doświadczenia, ma problemy z ustabilizowaniem formy i ogólnie potrzebuje czasu żeby zagościć na dłużej w turniejach rangi WTA. Na razie kiepsko to wychodzi, dwie próby startu po zmaganiach na US Open zakończyły się dwiema szybkimi porażkami w Taszkiencie i Guangzhou, odpowiednio z Arruabareną-Vecino 1:6 2:6 i L. Zhang 3:6 4:6. Od występu w Chinach Cepelova nigdzie już nie grała i dzisiejszy pojedynek z Rodionovą bedzie pierwszym od ponad 2 tygodni, a w ogóle dopiero trzecim od ponad miesiąca. Na tym tle lepiej wypada Australijka, dla której dzisiejszy mecz będzie szóstym na przestrzeni ostatniego miesiąca, czyli ogranie powinno być w tym przypadku atutem Rodionowej. Większe szanse na awans daje jej również z racji większego doświadczenia, oraz chłodniejszej głowy. Cepelova nie wygląda pod tym względem jeszcze najlepiej. Głównym mankamentem w jej grze jest fakt, iż ma spore problemy z utrzymywaniem własnego serwisu. Przełamanie rywalki przychodzi jej niekiedy łatwiej niż utrzymanie swojego podania, które traci czasem wręcz lawinowo. Taki już urok młodości, w tym elemencie młoda Jana ma jeszcze dużo do poprawy. Rodionova w polu zagrywki damskim Raonicem może i nie jest, ale utrzymywanie serwisu nie sprawia jej tylu problemów co Cepelovej. W bezpośrednim starciu obu pań sądzę, że szczegół ten może mieć decydujące znaczenie w perspektywie awansu. Więcej atutów widzę po stronie Australijki i to powinno przynieść dziś efekt. Słowaczka choć utalentowana to musi jeszcze sporo pracować, przede wszystkim nad stabilnością, bo tej jej najbardziej brakuje. Obecny sezon jest dla niej dobrą nauką, jeśli wyciągnie odpowiednie wnioski to w przyszłym możemy ją widzieć częściej na kortach WTA bo na pewno ma papiery na dobre granie.
/// zaczęło się dobrze, 5:3 dla Rodionovej i od tego momentu właściwie przestała grać. Tym niemniej brawa dla Cepelovej, która dała się tylko raz przełamać w trakcie całego meczu - niebywałe jak na nią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Laura Robson 1.25✅

Brytyjka to tegoroczne objawienie w turze. Widziałem ją w tym roku parenascie razy. Ja tez jestem pod wrazeniem jej postępów i jej gry. Gra mocno, płasko i szybko. NIe jest drewnem, gra woleja, dobra w defensywie i potrafi ukąsić winersem. Myśli na korcie co w swiecie pań grających w tenisa jest dość istotne!!!. Jej przeciwniczka ostatnie tygodnie zaliczy do mniej udanych. Z tego co pamiętam to większe sukcesy odnosiła w deblu niż w singlu. Jej tenis na pewno jest z niższej półki, przegrywa z zawodniczkami z którymi Laura raczej by sobie poradziła. Kurs jest adekwatny do tej pary. Oby tydzień się ładnie rozpoczął. Mam nadzieję w miarę czasu skupić się na Linzu i zaatakować buka jeżeli nadarzy się taka okazja. A co do Szarapovej to zawidła na całej linii, chciałem zagrać na nią, jednak ostatecznie odpusciłem. Ola była, jest i będzie zawsze enigmatyczna do obstawiania? Ostatnio dała mi zarobić ale unikam ją szerokim łukiem. Notabene to Serena pogodzi wszystkie panny w Turcji...


Andre@
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Osaka 6:30, 8.10.2012
Parmentier - Johansson
typ: 2-0 6:2 6:2 ✅
2,50
Williamhill
Analiza
Jutro nad ranem polskiego czasu w ramach I rundy turnieju na kortach twardych w japonskiej, Osace bedziemy swiadkami pojedynku dwoch Francuzek, Pauliny Parmentier oraz Mathilde Johansson. Uwazam, ze bukmacherzy zaproponowali dzis ciekawe kursy na zwyciestwo Parmentier w tym spotkaniu. Uwazam Pauline za zdecydowana faworytke tego spotkania. Johansson zdecydowanie bardziej preferuje korty wolniejsze, lepiej radzi sobie na kortach ceglanych i osiaga tam lepsze wyniki. Warto przytoczyc chocby jej ostatnie wyniki na kortach twardych. W Pekinie pierwsza runda przegrana z Hercog, w Guangzhou, slabo obsadzonym turnieju, udalo jej siIe pokonac Niculescu i Zhang, po trzysetowym pojedynku, jednak w pojedynku z Hsieh wygrala juz tylko 3 gemy. W New Heaven I runda, US Open I runda. Widac po wynikach, ze dla Johansson nie jest to zbyt szczesliwy okres, nie lubi grac na hardzie, a takze jest ostatnimi czasy w nie najlepszej formie. Parmentier rowniez nie jest w swojej najwyzszej dyspozycji, jednak ona lubi grac na kortach twardych, posiada dobry serwis, gra ofensywnie, co na hardzie jest sporym atutem. Podczas US Open zaliczyla III runde, w Tokio udalo jej sie przejsc kwalifikacje i przegrala w II rundzie z Vinci, w Pekinie rowniez II runda, tym razem porazka z Dominguez Lino, ktora o maly wlos nie wyeliminowala z tego turnieju Agnieszki Radwanskiej. Parmentier jest w duzo wyzszej dyspozycji, jej styl bardziej pasuje do gry na kortach twardych i nie sadze, aby miala przegrac jutrzejsze spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 8.10.12 (4:00)
Dyscyplina: Tenis, WTA Osaka, kwalifikacje
Spotkanie: O. Puchkova - A. Yamasoto
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Przeglądając ofertę tenisową na turniej WTA w Osace w oczy rzuciło mi się spotkanie kwalifikacyjne pomiędzy Rosjanką Olgą Puchkovą a reprezentantką gospodarzy Aki Yamasoto. Zaciekawiły mnie szczególnie kursy wystawione na ten mecz, bowiem u poszczególnych buków widać niekiedy olbrzymi rozrzut. I tak np bahu zwycięstwo Japonki wyceniają na 2,75 a z kolei b365 dużo, dużo wyżej bo aż 3,75. Kolosalna różnica. Przyznam, że Yamasoto do chwili obecnej była mi zupełnie obca, dlatego o jej grze nic konstruktywnego napisać nie mogę. Jednak zerkając na jej statystyki wychodzi na to, że nie jest to wcale taka znowu kelnerka, którą Puchkova miałaby pogonić z przepaską na oczach. Otóż Yamasoto jawi się jako młoda (rocznik &#39;91) japońska nadzieja, która w tym sezonie na dobre wkroczyła w meandry zawodowego tenisa i to z całkiem dobrym skutkiem bowiem sezon ten jest dla niej najlepszym w karierze (oficjalnie startuje od 2008 roku), okraszony jak dotąd fajnym bilansem 11-3, z czego na hardzie 8-1. Widać, że coś tam ta młoda Japonka potrafi. Przed Osaką wygrała ITF w Tsukubie, więc forma chyba jest. Oczywiście trudno to porównywać do poziomu WTA, jednak na tym ITF-ie Yamasoto pokonała m.in rodaczki J. Namigate oraz R. Fujiware, które znawcom tenisa nie powinny być obce. Co prawda Puchkova to nieco większy rozmiar kapelusza, ale znowu nie taki wielki żeby Japonka z góry była skazana na pożarcie. Tenis Rosjanki jest prosty jak konstrukcja cepa, podobnie jak sama Puchkova. Typowa rzemieślniczka bazująca na sile, za dobra na challengery, za słaba na WTA, choć od czasu do czasu potrafi zaskoczyć. Jednak absolutnie nie jest to typ zawodniczki, na który mógłbym w ciemno postawić jakiekolwiek pieniądze, bowiem do poziomu który prezentuje nie mam za grosz przekonania. Widząc mecze z jej udziałem wolę szukać dobrze płatnej niespodzianki niż trzymać kciuki za tą jakże przeciętną zawodniczkę. Yamasoto jest mi kompletnie obca jednak mając na uwadze takie czynniki jak: fakt, iż gra u siebie (czasem domowe turnieje są punktem zwrotnym dla tego typu zawodniczek), prezentuje dobrą formę (7 wygranych z rzędu), rywalka jest mocno średnia, więc można powalczyć, oraz przede wszystkim bardzo atrakcyjny kurs - uważam, że warto ryzyko podjąć i skierować się w stronę Japonki. Młoda Yamasoto faworytką nie jest, jednak Puchkova nie z takimi rywalkami już przegrywała. Liczę na dobrą, przede wszystkim ambitną postawę Aki, która nie ma nic do stracenia. Jeśli wykaże się odpowiednią determinacją oraz ustrzeże błędów własnych to kto wie, może sprawi fajną niespodziankę. Szanse ku temu oceniam na względnie wysokie.
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
06:30 | Kimiko Date – Casey Dell’Acqua(-2,5 gems) @ 1,72 | bet365 ⛔

Dell&#39;Acqua to bardzo solidna zawodniczka na hardzie. Bilans 34/4 z poprzedniego roku i 24/17 z obecnego sezonu potwierdzają moje słowa. Moim zdaniem jedna z lepszych zawodniczek z poziomu ITF. W głównych rozgrywkach to przede wszystkim dobra deblistka. W Osace obsada nie powala, dostała w 1r. weterankę Kimiko Date i jest duża szansa na kolejną rundę. Japonka jest na schyłku swojej kariery, ciężko jej przychodzi jakiekolwiek zwycięstwo. Bedzie tutaj mieć niesamowity doping, ale nie sądzę, aby to miało przeważyć o losach spotkania.
 
G 277

geryx

Użytkownik
⛔Ardvidson-Safarowa 2@1,45 Pinnacle
Po ok miesięczej przerwie w typach WTA ( niestety mało oglądałem meczy ostatnio) typuję Safarowa. Sofia to taka pół chimeryczna zawodniczka, tak na prawdę nie mająca żadnej mocnej strony. Luci wiadomo bomba w reku, serwis. Tu powinno być lekko łatwo i przyjemnie, moze i 2-0 warto ryzykować. Ostatnie mecze Szwedki to porażka za porażką (ograna tylko babcia Craybas i Oudin ) ,Safarowa jak przegrywa to z piękną Marią, Petrovą czy Kwitową.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
????K.Bertens - M.Barthel @3.25 ✅
Typ: 1 Niezła promocja jeśli chodzi o ten mecz i kurs błędnie wystawiony przez buków. Bertens w ostatnim turnieju którym grała zaprezentowała się naprawdę dobrze przegrywając dopiero z K.Kanepi 4:6 4:6 więc jak widać po wyniku mecz wyrównany a Niemka ostatnio dostała niezłe lanie od Vesniny gdzie przegrała 1:6 1:6 a należy wspomnieć że Rosjanka nie jest w żadnej rewelacyjnej formie. Mecz może iść w każdą stronę a taki kurs to czysty prezent.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Osaka 6:30. 9.10.2012
Lucic - Kumkhum
typ: 2
1.88
Pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA w Osace, Chorwatka Lucic zmierzy sie z kwalifikantka z Tajlandii, Kumkhum. Musze przyznac, ze niewidzialem jeszcze mlodej Tajki w akcji, jej wyniki jednak robia na mnie spore wrazenie. 19- letnia Luksika ma juz na swoim koncie 5. tytulow itfowskich na hardzie. Tutaj udalo jej przejsc kwalifikacje, w ktorych ograla Eguchi, Marosi i po prostu zmiotla z kortu Eugenie Bouchard, rewelacje ostatnich tygodni, oddajac jej zaledwie 3 gemy. Ostatnio mlodej Tajce udalo sie rowniez przejsc kwalifikacje w chinskim, Guangzhou. Ma juz na rozkladzie swoja bardziej doswiadczona kolezanke z reprezentacji Tanasaugarn, jak rowniez Tajwanke, Chang, ktora dzis ograla McHale. Chorwatka gra w ostatnim czasie slabiutko, widze wiec po stronie mlodej Tajlandki jutro ogromna szanse. Lucic przegrywa praktycznie wszystko co popadnie, I runda US OPen, z Martinez Sanchez, druga w Quebec, z Flipkens, pierwsza w Tokio, z Voskoboeva, w PEkinie nawet nie probowala walczyc w kwalifikacjach. Chorwatka ma juz na karku 30 lat, jest wiec juz wiekowa zawodniczka i coraz trudniej bedzie jej wygrywac nawet pojedyncze spotkania. Jesli tylko Tajlandka zagra na swoim poziomie i nie zje jej w dniu jutrzejszym trema to powinna wygrac jutrzejsze spotkanie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Yanina Wickmayer - Mallory Burdette
Typ: 2
Kurs: 2,38
Wynik: zwrot (Wickmayer walkower)
Amerykanka to talencik z bilansem 20/4 w tym roku. Wygrała dwa ITF-y bez straty seta. Była w trzeciej rundzie US Open, zatrzymała ją Sharapova. Dzisiaj pokonała w trzeciej rundzie kwalifikacji Begu 6-4 6-1, a tam raczej bym się takiego wyniku nie spodziewał po tym, co ostatnio grała Rumunka. Wicky beznadziejny sezon i imo podsumuje go kolejną przegraną z rzędu. Błędy, błędy i błędy, a co gorsza - brak idei, by to zmienić. Stawianie przeciwko niej to czysty zarobek, a odważniej można pograć nawet 2-0 dla Burdette.

Kirsten Flipkens - Alize Cornet
Typ: 1
Kurs: 1,50
Wynik: ✅ 6/4 6/3
Będąca na fali Belgijka vs. Francuzka, która na hardzie nie ma szans sobie poradzić, biorąc pod uwagę formę Flipkens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Medina Garrigues A. - Giorgi C.
Data: 09.10.2012 05:15
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Już nieco po 5 nad ranem na kort w Osace wyjdą Camila Giorgi z Włoch oraz Anabel Medina Garrigues z Hiszpanii. Bukmacherzy faworyzują nieco w tym starciu młodziutką Włoszkę, która o tenisie nie ma jeszcze zbytniego pojęcia, a przynajmniej nie ma takiego doświadczenia jak jej dzisiejsza przeciwniczka. Lecz nie tylko dlatego uważam, że Medina Garrigues będzie górą w tym pojedynku. Jest według mnie po prostu lepsza i udowodni to na korcie. Swój ostatni turniej Medina Garrigues zaliczyła w Pekinie, gdzie odpadła co prawda już w pierwszej rundzie, lecz z Niemką Sabiną Lisicki, która wraca do regularnej formy. Uległa jej 3:6, 7:5, 2:6. Wcześniej Medina Garrigues także odpadła w pierwszej rundzie, lecz uległa wygamającej Dominice Cibulkovej 3:6, 6:7 w Tokio. Swoją przygodę z azjatyckimi turniejami Medina Garrigues zaczęła od Seulu, gdzie dotarła do rundy drugiej. najpier pokonała 6:4, 6:4 Karatantchevą, aby później przegrać 4:6, 1:6 Lepczenko. Giorgi spisuje się lepiej w Azji. W Seulu odpadła po pierwszym meczu, w Tokio wygrała w 3 setach z Vandeweghe, 2:0 z Voskoboevą i uległa 2:0 Tamirze Paszek. W Pekinie wygrała 2:0 z Minellą, 2:1 z Watson, a Errani skreczowała w starciu z nią w 1 secie. Ostatecznie wyeliminowała ją Oprandi, wygrywając 6:4, 6:2. Widać, że lepiej w Azji czuje się Giorgi, lecz biorąc pod uwagę tylko jej bilans, ponieważ Hiszpanka trafiała na bardziej wymagające przeciwniczki. Jest według mnie zdecydowanie lepsza, więc nie boję się na nią postawić!
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 9.10.12 (04:00)
Dyscyplina: Tenis, WTA Osaka
Spotkanie: N. Luangnam - V. Razzano
Typ: CS 2:0
Kurs: 4,50
Buk: William Hill

Najpierw kilka zdań wstępu. Typ z gatunku &quot;szukamy niespodzianki&quot; - jednak w tym przypadku szanse na powodzenie oceniam jako naprawdę spore. Osobiście ryzykuję na CS, natomiast bardziej ostrożnym graczom polecam czysty win (płatne średnio po 2,50) - najlepiej w buku, który rozlicza krecze bo w przypadku Razzano taki scenariusz jest całkiem możliwy. No, ale do rzeczy...

Pierwsza runda turnieju WTA w Osace. Naprzeciw siebie staną Tajka Nudnida Luangnam oraz Francuzka Virginne Razzano. Faworytką jest oczywiście bardziej znana, bardziej doświadczona oraz wyżej notowana Francuzka, jednak w mojej opinii w chwili obecnej na tym kończą się jej atuty. Co prawda Tajka do dnia dzisiejszego była mi zawodniczką zupełnie obcą jednak szybki przegląd jej statystyk tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że warto spróbować coś pograć w jej kierunku. Pierwotnie w odniesieniu do tego spotkania chciałem grać bardziej przeciw Francuzce aniżeli na Tajkę, jednak okazuje się, że Luangnam pomimo anonimowego nazwiska prezentuje ostatnio bardzo ciekawą forme i ma na rozkładzie nawet całkiem solidne tenisistki. Od września zanotowała w sumie 8 występów i poniosła w nich tylko jedną porażkę, z nie byle kim bo z Shuai Peng na turnieju w Guangzhou. W pozostałych 7 meczach była niepokonana odprawiając z kwitkiem między innymi Gajdosovą (w Guangzhou), oraz Larsson już tutaj w Osace. Szczególnie zwycięstwo nad Szwedką zrobiło na mnie spore wrażenie. Przecież Johanna na hardzie to dosyć solidna zawodniczka, a tutaj w decydującej rundzie eliminacji Tajka potrafiła się z nią rozprawić w dwóch setach (6:4 6:3). Teraz jak to się ma do szans Azjatki w meczu z Razzano? Ja tu widzę szanse całkiem spore. Francuzka najlepsze lata ma już wyraźnie za sobą. Pojedyncze zwycięstwa przeplata seryjnymi porażkami, coraz trudniej przychodzi jej rywalizacja na poziomie WTA i coraz częściej trafiają się wpadki z naprawdę przeciętnymi zawodniczkami. Co więcej, Razzano brakuje ogrania, od US Open zaliczyła tylko dwa występy (w Tokio), dzisiejszy mecz będzie zatem jej trzecim od blisko 1,5 miesiąca. Pod tym względem nie może się równać z Tajką, która właściwie cały czas jest w rytmie meczowym i to w dodatku w bardzo dobrej formie. Generalnie nie widzę przesłanek wskazujących na to by warto było stawiać na Virginne. Kurs absolutnie nie jest tego wart. Co innego w przypadku jej rywalki. Luangnam jest w formie, wyraźnie widać, iż jest na fali wznoszącej. Zwycięstwo z solidną Larsson z pewnością jeszcze bardziej doda jej animuszu. Co innego Razzano, Francuzka wyraźnie stacza się coraz niżej, wypaliła się jako tenisistka i raczej prochu już nie wymyśli. W jej przypadku lepiej już było i chyba więcej nie wróci. W takich okolicznościach typ na Tajkę uważam za godny ryzyka, dla bardziej odważnych z opcją na 2:0, natomiast dla mniej odważnych z opcją na czyste zwycięstwo. W obu przypadkach mamy świetne kursy, więc warto spróbować ten fakt wykorzystać.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Tak dla niewtajemniczonych Burdette gra za chwilę z Pervak, bo Wickamyer się wycofała.

Złapałem Burdette po kursie 3.0. Mają ładnie z głową. Pervak przegrała w kwalkach z Mattek-Sands;D No ale każdy mecz bywa inny. Zobaczymy.
Z niecierpliwością czekam na kursy Flipkens vs Budette ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Linz
Spotkanie: Goerges - Oprandi
Typ: 2
Kurs: 2.75
Godz: 10.10.2012 - 13:00
Bukmacher: Bwin
Mecz turnieju halowego na kortach twardych w Linzu. Spotykają się 19 w rankingu światowym niemka Julia Goerges, ktora miała bardzo przeciętny sezon bez wielkich wyników. Ostatnio wyraźna zwyżka formy III runda w Tokio porażka z Bartoli wcześniej
II runda w Pekinie. Jednak ten sezon to raczej pasmo porażek niż zwycięstw w US Open porażka w I rundzie z mało znaną Pliskova. Natomiast Romina Oprandi ma duży potencjał zawodniczka obdarzona bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i dużą siłą. Jednak w rozwinięciu skrzydeł nie pomagają częste kontuzje. Romina prawie zawsze gra &quot;oplastrowana&quot;. w tym roku już niezłe rezultaty III runda Australian Open II runda Wimbledonu. Bardzo dobry rezultat w Pekinie porażka w ćwierćfinale z Azarenka. Moim zdaniem mimo bilansu bezpośrednich meczów 0-2 Oprandi dziś może wygrać obie zawodniczki grają siłowo gorzej z techniką uderzenia. Jednak według mnie dziś górą będzie Oprandi i zanotuje kolejny udany występ.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mayr-Achleitner - Lisicki under 19g @ 1,72 | pinnacle

Główny mój typ na dzisiaj, jest to under 19 gemów w meczu pomiędzy Lisicką i Mayr-Achleitner. Faworytką w tym meczu jest oczywiście Niemka polskiego pochodzenia. Zacznę może od Austriaczki tu muszę napisać, że ostatni mecz wygrała aż 3 miesiące temu, nie ma formy zupełnie, na dodatek nie grała miesiąc w oficjalnym turnieju. Nie znam stylu gry tej zawodniczki, ale nie powinna w tym meczu zagrozić Sabinie. Lisicka także zbytnio nie porywa, w Pekinie wygrała z Mediną Garrigues w 3 setach, a w drugiej rundzie poległa z Azarenką. Jednak ten mecz był dość dobry w jej wykonaniu, gra dość ofensywnie, czasam problemy z serwisem, ale Achleitner to nie jest wysoka półka i nie będzie gezekwować tego w taki sam sposób jak Vika. Niemka bezwątpienia wygra ten mecz, słabsza rywalka nie mogła się jej chyba przytrafić. Kurs dość dobry do grania, wystarczy 6-3,6-3, lecz jednak sądzę, że zobaczymy niższy wynik. Gram dość mocno i polecam!

EDIT: Under siadł, lecz w drugą stronę. Szczęście ze mną! Lisicka katastrofa w dzisiejszym meczu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Mayr-Achleitner - Lisicki under 19g @ 1,72 | pinnacle
Uff, oglądałem ten mecz i po 2 czy 3 gemach zaryzykowałem 60 funa na under 21,5. Przy 4:1 zwątpiłem, że typ wejdzie.. myślałem, że Lisicki się obudzi i wygra, ale w 3 setach. Także z dużym szczęściem, ale weszło. Nie zmienia to faktu, że Sabinke &#39;Liziki&#39; lubię, ale to co grała to woła o pomstę do nieba.
Podejrzewam, że Ivanovic z Niculescu tez nie będzie miała łatwo, czuję 3 setówkę.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Linz 14:00, 11.10.2012
Suarez Navarro - Mattek Sands
typ: 2-0
4,00
Betsson
Analiza
Jutro w spotkaniu drugiej rundy turnieju WTA w austryiackim Linzu, Hiszpanka Carla Suarez Navarro spotka sie z Amerykanka, Bethanie Mattek Sands. Czy ja to jestem jakis nienormalny, czy bukmacherzy postradali zmysly wystawiajac kursy na to spotkanie? Pewnie okaze sie jutro, ale na papierze wyglada tutaj na ogromne value, z ktorego mam zamiar skrzetnie skorzystac. Dla mnie faworytka jutrzejszego spotkania jest bez watpienia Hiszpanka. Amerykanka to aktualnie 201 rakieta swiata, przeszla tutaj kwalifikacje, udalo jej sie w pierwszej rundzie ograc reprezentantke gospodarzy, Tamire Paszek, ale co z tego? Amerykanka to typowa &quot;bomba zegarowa&quot;, tylko strzela, z rzadka mysli na korcie, albo sie uda albo nie. Wydaje sie byc w niezlej dyspozycji, jednak czy wystarczajaca na sprytna i bedaca w bardzo dobrej formie Hiszpanke? Carla Suarez Navarro oczywiscie woli korty wolniejsze od tych w Linzu, jednak Hiszpanka bardzo dobrze radzi sobie ostatnio na hardzie. Podczas US Open o maly wlos niewyeliminowal aktualnego numeru cztery w swiatowym rankingu, Agnieszki Radwanskiej odpadajac po strzech setach. W duzym turnieju w Pekinie byla w cwiercfinale. Suarez Navarro pokonala tam Kvitova, Jankovic, byla bardzo bliska wyeliminowania Marion Bartoli. Tutaj rowniez niezle rozpoczela zawody, ograla Rybarikova w dwoch setach. Czy Amerykanka ktora przeszla tutaj kwalifikacje, ograla Pervak czy Paszek, jest w stanie wygrac z bedaca w aktualnej formie Hiszpanką? Szczerze watpie. Osobiscie spodziewam sie szybkiego spotkania i gladkiego zwyciestwa Hiszpanki.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Tenis, WTA Linz 14:00, 11.10.2012
Suarez Navarro - Mattek Sands
typ: 2-0
4,00
Betsson
Analiza
Jutro w spotkaniu drugiej rundy turnieju WTA w austryiackim Linzu, Hiszpanka Carla Suarez Navarro spotka sie z Amerykanka, Bethanie Mattek Sands. Czy ja to jestem jakis nienormalny, czy bukmacherzy postradali zmysly wystawiajac kursy na to spotkanie? Pewnie okaze sie jutro, ale na papierze wyglada tutaj na ogromne value, z ktorego mam zamiar skrzetnie skorzystac. Dla mnie faworytka jutrzejszego spotkania jest bez watpienia Hiszpanka. Amerykanka to aktualnie 201 rakieta swiata, przeszla tutaj kwalifikacje, udalo jej sie w pierwszej rundzie ograc reprezentantke gospodarzy, Tamire Paszek, ale co z tego? Amerykanka to typowa &quot;bomba zegarowa&quot;, tylko strzela, z rzadka mysli na korcie, albo sie uda albo nie. Wydaje sie byc w niezlej dyspozycji, jednak czy wystarczajaca na sprytna i bedaca w bardzo dobrej formie Hiszpanke? Carla Suarez Navarro oczywiscie woli korty wolniejsze od tych w Linzu, jednak Hiszpanka bardzo dobrze radzi sobie ostatnio na hardzie. Podczas US Open o maly wlos niewyeliminowal aktualnego numeru cztery w swiatowym rankingu, Agnieszki Radwanskiej odpadajac po strzech setach. W duzym turnieju w Pekinie byla w cwiercfinale. Suarez Navarro pokonala tam Kvitova, Jankovic, byla bardzo bliska wyeliminowania Marion Bartoli. Tutaj rowniez niezle rozpoczela zawody, ograla Rybarikova w dwoch setach. Czy Amerykanka ktora przeszla tutaj kwalifikacje, ograla Pervak czy Paszek, jest w stanie wygrac z bedaca w aktualnej formie Hiszpanką? Szczerze watpie. Osobiscie spodziewam sie szybkiego spotkania i gladkiego zwyciestwa Hiszpanki.
Całkowicie popieram typ. Sam typ na CSN jest 2.0 co jest totalnym nieporozumieniem. CSN gra obecnie jak na top10 - regularna, ma sporo winerów, fajny agresywny tenis. Bardzo groźna rywalka, o której przekonała się chociażby Isia czy Bartoli będąca według mnie w całkiem dobrej formie.
A amerykanka? Może to zabrzmi kolokwialnie, ale to taka wersja Radwańskiej kupiona na promocji w Biedronce. Nie myśli, przebija, 0 winerów, serw kiepski i gra generalnie tenis meczący, padaczny, z którym z pewnością sobie CSN poradzi.

Dzisiaj jest także ciekawy mecz Burdette vs Flipkens. Nie wiem dlaczego kursy na Burdette rosną, bo już jest na poziomie 2.30 - ja uchwyciłem wczoraj po 2.1. Burdette grą z Pervak mnie nie przekonała, ale szanse oceniam 50/50. Wystarczy, że Flipkens regularnie będzie zwracać piłki na środek kortu to Burdette ją wystrzela. Ale jak będzie - zabaczymy dzisiejszego wieczora.Dla mnie każdy kurs od 2 wzwyż z przeciętniakami to value jak Burdette gra.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Petra Martic - Patricia Mayr-Achleitner ✅
Typ: Petra Martic; @1,25
Bet365


Petra Martic potrafi grać w warunkach halowych. Kilka razy pokazała się z niezłej strony w turniejach WTA Tour na indoor hardzie. Tutaj w Linz w pierwszej rundzie wygrała z Cirsteą 6-4 6-3. Jeśli chodzi o Mayr-Achleitner, to ostatnie tygodnie w jej wykonaniu są fatalne. Tutaj dostała dziką kartę. Zapewne gdyby musiała grać w kwalifikacjach, to różnie to mogłoby wyglądać. W pierwszej rundzie grała z Lisicki. Coż można napisać o tym meczu? Ano to, że Niemka po prostu koncertowo olała to spotkanie. Austriaczka przez większą część spotkania tylko przebijała piłkę na drugą stronę, a Lisicki psuła na potęgę. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że gdy Mayr-Achleitner zorientowała się co się dzieje na korcie, to czasami potrafiła zagrać coś mądrego, to znaczy np. sama zaryzykować (tutaj plus dla Austriaczki, bo mniej doświadczona tenisistka mogłaby grać ostrożnie cały mecz, licząc na ciągłe błędy w wykonaniu Sabine, a Niemka &quot;z braku laku&quot; mogłaby nagle coś zacząć grać; co nie zmienia faktu, że Lisicki zagrała wczoraj po prostu kichę totalną, nie chciało jej się grać).

Według mnie faworytką w dzisiejszym meczu jest Martic (tylko liczyłem na nieco wyższy kurs) - ze względu na to, że gramy w hali, a także pod kątem ogólnej formy w ostatnich tygodniach. Naprawdę Austriaczka dostała wczoraj prezent od Lisicki, wcześniej dostała prezent od organizatorów w postaci dzikiej karty. To by było jednak na tyle dobrego. Podsumowując, uważam, że Martic wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Całkowicie popieram typ. Sam typ na CSN jest 2.0 co jest totalnym nieporozumieniem. CSN gra obecnie jak na top10 - regularna, ma sporo winerów, fajny agresywny tenis. Bardzo groźna rywalka, o której przekonała się chociażby Isia czy Bartoli będąca według mnie w całkiem dobrej formie.

A amerykanka? Może to zabrzmi kolokwialnie, ale to taka wersja Radwańskiej kupiona na promocji w Biedronce. Nie myśli, przebija, 0 winerów, serw kiepski i gra generalnie tenis meczący, padaczny, z którym z pewnością sobie CSN poradzi.


.
Widziales kiedys ją w akcji? ???? ona napieprza jak facet , leci często na wariata do siatki , pełno dzikich uderzeń . Głowa gorąca jak mało która ale to całkowite przeciweństwo Radwańskiej . Mattek jak jest w formie to jej tenis jest mega agresywny i bardzo efektowny . Problem ze ostatnio tej formy nie ma i przegrywa bardzo często z dośc słabymi rywalkami. 0 winnerów i kiepski serwis to trochę poleciałeś:p trzeba ogladać więcej niż jeden mecz bo łatwo wyciagać wnioski z jednego czy dwóch meczów w dodatku kiedy tenisitka jest w fatalnej formie. Nie widziałem meczu z Paszek (która ostatnio gra przyzwoicie) ale pokonala ja 2-0 i SN nie powinna mieć dziś tak łatwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom