>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Linz & Osaka, 08-14.10.2012

Status
Zamknięty.
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Widziałem nieraz, często w deblu. Sporo UE, slice bekhend w 70%, czyli zagrażać zagraża, ale głównie sobie. Nic nie mam do niej, bo czasami gra agresywnie, zwariowanie i czasami to przynosi pożądane skutki. Jednakże uważam, że w singlu ona gra w ITFach i tam jest jej jeszcze miejsce. CSN to wg mnie w obecnej chwili inna liga.
EDIT:
CSN dorabia widzę, chodząc po korcie ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Martić - Mayr-Achleitner over 19g @ 1,75 | Expekt

Koło godziny 16:45 powinniśmy zobaczyć spotkanie pomiędzy faworytkąego meczu czyli Petrą Martić, a jej rywalką będzie gospodyni turnieju Patricia Mayr-Achleitner. Wyżej napisałem, że faworytką jest Chorwatka no i tak jest, lecz sądzę, że ten mecz nie będzie dla niej łatwy. Można mówić wiele o tym, że Lisicka zagrała bardzo słabo i oddawała punkty, ale Mayr także potrafiła konkretnie przyłożyć po rogach nie raz nie dwa i zdobywać punkty. Austriaczka nie jest skazana na pożarcie, jak dla mnie będą w tym meczu 3 sety. Martić pokonała Petković i Kvitovą, ale także przegrała dość dziwnie, aż 0:2 z Puchkovą. Pokazuje to, że jest niestabilna. Publiczność będzie pomagać Patricii Mayr-Achleitner, więc liczę na to, że zobaczymy ciekawy a przede wszystkim długi mecz. ????

EDIT: No i stało się tak jak miało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Linz, 14:00, 12.10.2012
Begu - Mattek Sands
typ: 0-2
2,87
Bet365
Analiza
Jutro w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju WTA w Linzu bedziemy swiadkami pojedynku, Rumunki Begu oraz Amerykanki, Mattek Sands. Chyba nikt nie spodziewal sie ze bedzie taki sklad jednego z cwiercfinalow turnieju. Bije sie w piersi, bo dzis bylem praktycznie pewny porazki Amerykanki z Suarez Navarro, jednak Amerykanka zaskoczyla i pewnie wygrala dzisiejszy mecz. Rumunka bardzo szczesliwie znalazla sie w 1/4 finalu. Begu przegrala przeciez w kwalifikacjach z inna Amerykanka, Burdette, do turnieju dostala sie jako lucky loser i skrzetnie to wykorzystala. Begu wygrala juz w turnieju glownym z Castano i Bertens. Trzeba przyznac, ze miala podwojne szczescie, gdyz droga do tej rundy turnieju byla wyjatkowo latwa. Amerykanka dzis pozytywnie mnie zaskoczyla, Mattek Sands oczywiscie sporo psula, ale jak na nia grala z niesamowita regularnoscia. Amerykanka ogrom pilek wygrala, pewnie czula sie przy serwisie, po ktorym czesto biegala do siatki. Hiszpanka, ktora jeszcze tydzien temu wygrala z zawodniczka z top 10 nie miala dzis nic do powiedzenia. Widac, ze Amerykanka jest tutaj w bardzo dobrej dyspozycji, rowniez fizycznej, zaskoczyla mnie tym, ze biegala do katowych zagran Suarez. Jesli tylko zagra tak w jutrzejszym spotkaniu, Mattek pewnie awansuje do polfinalu turnieju.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Burdette - Flipkens(-2,5g) 2 @ 1,82 | Pinnacle

Ostatni dziś pojedynek w Linzu to pojedynek młodej Burdette dopiero wchodzącej w prawdziwą tak naprawdę grę z najlpeszymi, a na przeciwko niej już dość doświadczona Kirsten Flipkens. Faworytem meczu bezwątpienia jak dla mnie jest Belgijka, od porażki z Azarenką w USO już nie przegrała żadnego meczu. W Quebec pokonała m.in. Cibulkovą czy Barthel, podoba mi się jej gra i sądzę, że na spokojnie jest w stanie pokryć handicap w tym meczu. Burdette młoda Amerykanka, jak pisałem wcześniej dopiero zaczyna grę na najwyższym poziomie, może i jest w formie, ale w tym meczu nie daję jej szans na zwycięstwo. Nie znam jej stylu gry, ale głowy raczej nie ma mocnej, zwycięstwa w futuresach nie robią na mnie wrażenia. Może stać ją na seta, ale napewno nie na mecz moim zdaniem. Kurs 1,82 na mój typ to dobry kurs, warto pograć także czyste zwycięstwo.
Na dodatek: Flipkens @ 1,60 | Pinnacle

EDIT: Były nerwy, ale udało się... ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Samantha Stosur - Jamie Hampton
Typ: 2
Kurs: 4
Wynik: ⛔ 6/2 6/4
Samantha nie wygrała w tym roku żadnego turnieju i niby walczy o swój pierwszy tytuł, ale uważam, że jej forma jest zbyt chwiejna, by to osiągnąć. Zagrała ostatnio na hardzie kilka niezłych spotkań, ale też wiele słabych, nawet jeśli wygranych, np. stracony set z Razzano stosunkiem 1-6 czy turniej wcześniej przegrany mecz z Goerges. W jej grze pojawia się sporo dużych UE, przypadkowych kicków, serwis nie zawsze funkcjonuje jak powinien. Hampton to tenisistka dość mocno niedoceniona, bo nie ma wyników za dobrych, ale grać to ona umie i myślę, że może wykorzystać nie najlepszą dyspozycję Australijki. Z byle kim ostatnio nie wtapiała, bo kolejno Bartoli, Makarova i A. Radwańska, jednak żadna z tych przegranych nie była bolesna, także dzisiaj na pewno też tanio skóry nie sprzeda.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J. Goerges - S. Arvidsson - 1 (1,36)✅
Bet365
Kurs powalający nie jest ale zwycięstwo Niemki bardzo realne. Julia rozgrywa dobre zawody na hali. Widać że lepiej jej służy niż hard w tym roku. Cały sezon w wykonaniu Niemki był słaby w tym roku a jej gra momentami przypominała cyrk. W tym turnieju widzę zupełnie inna Niemkę. Serwis i gra jest zdecydowanie bardziej poukładana, i widać że Niemka chce grać w tym turnieju. Ciężko się dziwić. Koniec sezonu i na pewno Julia chce cokolwiek ugrać w tym roku.. poza finałem w Dubaju podczas którego przegrała z A. Radwańską. S. Arvidsson także źle nie gra ale ona trzyma pewien poziom i poza niego raczej nie wychodzi. Co prawda na hali w tym roku odniosła tylko jedną porażkę i widać że siedzi zawodniczce ta nawierzchnia. Z drugiej strony nikogo wielkiego nie pokonała na tej nawierzchni. L. Safarova owszem jest marką ale jej gra jest nieobliczalna. Nigdy nie wiem kiedy jej się naprawdę chce a kiedy nie chce. Wydaje mi się że Niemka tutaj stanie na głowie żeby ugrać na koniec sezonu dobry wynik a na pewno jest w tej chwili w stanie. Kursy raczej słusznie idą w dół.
by scotratez
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
S.Arvidsson @3.25
Kolejny kurs z kosmosu oczywiście Niemka w tym turnieju nie przegrała seta ale z kim go miała przegrać z Hantuchova która ma głowę 2 latka? Szwedka prezentuje się w tym turnieju bardzo dobrze i jeśli serwis będzie siedział Niemka raczej to przegra dla mnie value więc wchodzę.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
K. Flipkens - A. Ivanovic
Ana tydzień temu w Pekinie przegrała z Rominą Oprandi, czyli tenisistką grającą bardzo podobnie do Flipkens. Być może Serbka wyciągnęła wnioski z tego spotkania i wie jak dzisiaj zagrać. To retoryczna wątpliwość, bo Ana nieraz już pokazywała, że w trudnych momentach siada jej psychika i wraca do starych przyzwyczajeń. Co prawda w meczu z Niculescu ładnie pracowała na nogach, ale ciągle miała problem z odgrywaniem slajsów Rumunki. Była blisko straty seta, ale w kluczowym momencie wykorzystała niemoc Niculescu przy serwisie. Podanie Flipkens to inna bajka. Dzisiaj nie będzie tylu łatwych punktów po returnie. Do tego nielubiane przez Ivanovic niskie, slajsowane piłki, nieustannie zagrywane przez Belgijkę. Na pewno Ana odda masę punktów.
Kirsten Flipkens +4.5 @ 1.893 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka - Julia Goerges
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 2,15 (Unibet)
Wynik: ✅ 6/3 6/4
Zastanawiałem się pomiędzy dw 2-0 na Azarenkę, a dodatnim handi na Goerges po znacznie lepszym kursie, więc zaryzykuję i spróbuję to drugie. Pierwszy zakład wejdzie prawie na pewno, a drugi - co najmniej ma niezłe szanse. Aza mimo gładkich zwycięstw, nie jest w jakiejś szczytowej formie, oczywiście wystarczającej na tenis kobiecy, nikt jej tu nie mógł zagrozić przy tak średniej obstawie zawodniczek, ale nie jest aż tak, nazwijmy to - solidna, jak podczas wielu turniejów w tym roku. Nie da się grać przez cały czas na najwyższym levelu. Mimo to na pewno powalczy jeszcze o zwycięstwo w Turnieju Mistrzów. No ale przejdźmy do dzisiejszego meczu. Oczekuję, że Vika, która lubi deklasować rywalki, dzisiaj nie wygra bardzo gładko, a coś w stylu 6-3 6-4. Popełnia trochę błędów, zdarzają się podwójne, wszystko to sprawia, że zdarzają jej się gorsze gemy - niezależnie od tego, kto podaje. W poprzednich meczach było to widoczne. Goerges natomiast, jeszcze niedawno grała tragicznie, ale coś się poprawiło, głównie w Linzu właśnie. Widziałem większość jej spotkań (wszystkie oprócz tego z Ardvisson) i wielokrotnie pokazywała, co ta dziewczyna potrafi. Jak jej narzędzia funkcjonują, to zarówno serwis trzyma pewnie i w wymianach może porządzić winnerami. Jeżeli dzisiaj zagra na duży procent swoich umiejętności, nie popełniając za dużo UE, tak jak np. w 2 i 3 secie z Flipkens, to może powalczyć o ten handicap. Over 16,5 czy 17,5 też spoczi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom