>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Linz & Osaka, 11-17.10.2010

Status
Zamknięty.
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
R. Vinci[+1,5s] - A. Bondarenko 1 # 1,7 # sportingbet
Wg. buków faworytką spotkania jest Bondarenko, wydaje mi się jednak, że nie do końca. Może i h2h jest 2-1 dla Bondarenki, jednak forma chyba po stronie Vinci, która w Azji(Tokio+Pekin) pokonała wyżej notowane zawodniczki, m.in Petrovą, Dushevine, Amanmuradovą czy też samą Kuzniecową. W Tokio uległa Zvonarovej w Pekinie Dushevinie;). Bondarenko w Azji nie grała rewelacyjnie.. w Tokio po pokonaniu Kvitovej, ulegla też srednio ostatnio grającej Jankovic, natomiast w Pekinie po wygranej z mało znaną chinką przegrała z Petrovą. Co jak co, ale po wygranych z w/w Pannami:cool: seta Bondarence(a może i meczu), powinna urwać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stosur Samantha (AUS) vs. Namigata Junri (JPN) over 16,5 @1,87

Myślę, że linia troszkę za niska a i kurs piękny. Japonka u siebie i to już spory argument, wiadomo jak nołnejmowe zawodniczki radzą sobie u siebie w turniejach Azjatyckich. Namigata akurat no-name nie jest, doświadczona parę wygranych ITF na koncie. Bilans na hardzie 21-12. Ostatnio walka z Groth 6-7 6-7. Samantha gra swoje, ale ona akurat nie jest typem zawodniczki która miażdży w pierwszych rundach teoretycznie słabsze rywalki. Moim zdaniem Namigata spokojnie ugra 5 gemów a nawet więcej.

 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Petra Kvitova - Anastasia Rodionova
Typ: Anastasia Rodionova
Kurs: 3,660
Buk: PinnacleSports
Analiza: Kvitova po Wimbledońskim półfinale jest faworyzowana przez buki. Jak dla mnie jej umiejętności nie pasują do Top50 rankingu, ale będzie w tej pięćdziesiątce jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy (wiadomo, że za półfinał turnieju wielkoszlemowego jest mnóstwo punktów). Po tym Wimbledonie Kvitova znowu powróciła do sowjego przeciętnego poziomu (porażki w pierwszych rundach w Portorożu, Stambule, Kopenhadze, Montrealu, New Hevan, potem nieco lepiej w US Open - trzecia runda, następnie pierwsza runda Tokyo i trzecia runda w Pekinie). Jeśli chodzi o Rodionovą, to też nie jest to jakaś wielka tenisistka, jest obecnie w drugiej pięćdziesiątce rankingu WTA. Niżej od Kvitovej, jednak gdyby Kvitova nie miała wyskoku na Wimbledonie, to byłaby też w tych okolicach rankingowych. Podsumowując, jak dla mnie mecz zawodniczek o bardzo zbliżonych umiejętnościach, zatem taki kurs na Rodionovą biorę w ciemno.
 
D 570

duff999

Użytkownik
bez przesady ,ale Rodionova nie ma tak dobrych warunkow na twardej jak Czeszka... Naprawdę te serwisy mogą tu mieć kolosalne znaczenie. Petra oczywiście nie gra tak dobrze jak na Wimbledonie choć mecz z Kanepi jeśli miałeś okazje oglądać wygrała dość szczęśliwie stąd aż 1/2. Będzie ciekawie jednak ja szanse oceniam na 65 do 35 dla Kvitovej bo i w returnie jest nieco lepsza. Trochę więcej gier od USO dość dobre wyniki wygrane z Kanepi Pennetta.
Anastasie ostatnio widziałem przeciwko Stosur chaotycznie bez pomysłu ,ale to jednak nieco inna półka dodając ,że od USO zagrała tylko jeden mecz z Pavlyuchenkovą to jednak trochę mało.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
hantuchova-bondarenko
typ DW 2-1
kurs 4,35
betsafe
analiza:
przed nami spotkanie turnieju tenisowego w Austrii. naprzeciwko siebie stana- zajmujaca aktualnie 30 lokate w swiatowym rankingu slowaczka daniela hantuchowa oraz okupujaca 124 pozycje ukrainka kateryna bondarenko. obie panie nie blyszcza ostatnio forma, obe przegraly w 1 rundzie podczas turnieju w pekinie.daniela z polonia hercog a kateryna z jovanovski .wczesniej graly takze w azji w tokio i takze identycznie swoj udzial w turnieju zakonczyly na tej samej drugiej rundzie, jesli chodzi natomiast o ich bezposrednie pojedynki to byla ich dwa, ten ostatni rozegrany w ubieglym roku na trawie w hertogenbosch wygrala slowaczka 2-1.dzis takze typuje 3-setowy pojedynek ze wskazanie ma wlasnie na nia.daniela jest obok Chakvetadze dosc himeryczna zawodniczka w kobiecym tenisie, potrafi jednego seta gladko wygrac by kolejnego gladko ulec rywalce. stawiam 2-1 Hantuchova
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Danilidou/Woehr-Arvidsson/Klementschits
typ; 2-0
2.90
Interwetten
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego pan w linzu danilidou i woehr zagraja z sofia arvidsson i klementschits . Danilidou i Woehr juz od jakiegos czasu graja razem w turniejach deblowych . Wystepowaly ostatnio w Kopenhadze gdzie przegraly jednak w pierwszej rundzie . Ale juz w Istanbule wygraly turniej , na podobnej nawierzchni co ta w Linzu .
Istanbuł, Turcja, Gra Podwójna, Europa
31/07-10 Finał Daniilidou E / Woehr J vs. Kondratieva M / Uhlirova V 2:1 64 16 119
30/07-10 Półfinały Daniilidou E / Woehr J vs. Buyukakcay C / Ozgen P 2:0 63 62
29/07-10 Ćwierćfinały Daniilidou E / Woehr J vs. Klemenschits S / Schnyder P 2:0 61 61
27/07-10 R16 Daniilidou E / Woehr J vs. Fedak Y / Vasylyeva A 2:0 62 64
Woehr to zawodniczka tylko i wylacznie wystepujaca w grach deblowych . Greczynka natomiast jest juz bardzo doswiadczona zawodniczka , obyta na swiatowych kortach , niezle gra przy siatce . Klementschits - to dla mnie zupelnie anonimowa zawodniczka . Arvidsson to przede wszystkim singlistka , ktora z gra przy siatce ma niewiele wspolnego . Dlatego licze dzis na pewne zwyciestwo ich przeciwniczek .
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Petra Kvitova - Julia Goerges
Typ: Julia Goerges
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Analiza: Nie przepadam za Kvitovą i jej stylem gry. Dla mnie ta zawodniczka nie ma umiejętnosci na TOP50, ale tam jest. Wiadomo, półfinał Wimbledonu zrobił swoje - wiele punktów wpadło do rankingu. Jeśli chodzi o Goerges, to ostatnio wypadła nieźle w Tokio - trzecia runda, potem pierwsza runda w Pekinie, no i tutaj w Linzu wygrana z Hercog. Jak dla mnie są to zawodniczki o zbliżonych umiejętnościach, a nawet nieco większe ma Goerges. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że Czeszka lubi grać w hali - broni tutaj finału sprzed roku. Jednak tak jak pisałem na początku - jej gra mnie nie przekonuje. Wiem, że w bukmacherce nie powinno się stawiać przeciw komuś, bo się za nim nie przepada, ale ja już kilka razy stawiałem przeciwko Kvitovej i niekiedy się to opłaciło. Podsumowując, Czeszka i Niemka prezentują podobne umiejętności, zatem kurs 2,25 na Goerges biorę w ciemno.
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Linz - AUSTRIA
B. Zahlavova Strycova - A. Ivanovic​
Ivanović to świetna tenisistka w dodatku ładna, tym bardziej lubię patrzeć na mecze z jej udziałem. Dzisiaj naprzeciw niej stanie Zahlavova, która w pierwszej rundzie po męczarniach zwyciężyła z Sevastsovą. Ivanović pokonała bez większych problemów Rumunkę Cristeę 6:2, 6:0. Sądzę, że dzisiejszy pojedynek również zakończy się w dwóch setach dla Any, ponieważ jej forma jest naprawdę niczego sobie o czymś świadczy fakt, że niedawno pokonywała takie tenisistki jak Dementievę czy Bartoli.
B. Zahlavova Strycova - A. Ivanovic Typ: 2 (-1,5) ✅ 0:2
Kurs: 1,38
Buk: Betway
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Peer - Date Krumm @ 1.57 ⛔ 6/3 6/7 5/7
Babcia Kimiko sprawiła sporą sensację odprawiając do domu Samantę Stosur. Mecz był bardzo długi i wyrównany, co może odbić się na kondycji Japonki. Peer zagrała świetnie przeciwko Benesovej, dlatego uważam, że powinna poradzić sobie i z najstarszą zawodniczką w tourze.
post edit: Największy kabaret w tym tygodniu. Peer miała 6/3 2/0 i *5/4 w drugim secie, *2/0 w tb, *5/4 w tb i zdołała to przegrać. Brawo! ????
 
L 58

lgaw

Użytkownik
A. Petkovic - P. Schnyder 2.00

Schnyder prezentuje przez ostatnie tygodnie wysoką, równą formę. Co do Petkovic nie jestem przekonany, gra nie równo. Wczoraj z problemami ograła Danilidou.
 
even 2

even

Użytkownik
Ivanovic, A - Schnyder, P 1 1.3
Ivanovic to zupełnie inny, wyższy poziom, po prostu nie widzę tu innego rozwiązania jak dość łatwe 2;0 dla pięknej Any. Nie będę się tu rozpisywał o jej grze kątowej, serwisie itd., śledząc i oglądając oba ćwierćfinały i półfinały nie można po prostu szukać tu niespodzianki bo takowej nie powinno być. Stawka jak najbardziej 10/10. W moim odczuciu typowa peFFka.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ana Ivanovic - Patty Schnyder
Typ: Ana Ivanovic 2:0 w setach; @1,66
Bet365

Ivanovic na azjatyckim hardzie złapała niezłą formę. Podtrzymuje to tutaj w Linzu w hali. W czterech meczach nie straciła seta. Szczególnie zaimponowała mi w meczu 1/4 z Goerges, gdzie w TB 1. seta Niemka prowadziła 6:5 (zatem był SP), Ivanovic obroniła się asem, potem zrobiło się 7:6 dla Serbki no i w ostatniej akcji seta Goerges wyrzuciła piłkę na aut (widać było, że jest zdenerwowana). W tym momencie wyszła różnica doświadczenia w graniu ważnych punktów. Jeśli chodzi o Schnyder, to pierwsze trzy mecze gładko. Natomiast w dzisiejszym półfinale była już prawie na wylocie, gdyż rywalka (Petkovic) miała piłki meczowe. Ostatecznie Szwajcarka wygrała, ale jutro nie będzie już tak różowo. Ivanovic gra od początku turnieju pewnie i powinna jutro wygrać bez straty seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom