>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt, 03-11.05.2014

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hantuchova - Vinci⛔4-6 4-6
Typ: Hantuchova
Kurs: 2,92
Bukmacher: Pinnacle
Dziś czeka nas ciekawy mecz na kortach ziemnych w Madrycie. Spotykają się specjalistka od kortów ziemnych Włoszka Vinci obecnie 20 w rankingu oraz Słowaczka Hanuchova rówieśniczka Włoszki. Włoszka w tym sezonie bez rewelacji gra dużo ale bez rewelacji chociaż miała trudne przeciwniczki. Natomiast Hantuchova ostatnio sygnalizuje zwyżkę formy ćwierćfinał w Charleston oraz półfinał w Marakeszu. Moim zdaniem czeka nas ciekawy mecz bezpośredni bilans 3-2 dla Vinci jednak ostatni mecz w 2012 roku. Ciekawostką jest , że nie grały nigdy na kortach ziemnych. Moimk zdaniem kurs przesadzony warto spróbować.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cetkovska &amp; Vesnina @ 1,96
Bet365

Ja na dziś proponuję takiego o to dubla, kurs nie jest oszałamiający, ale typy wydają mi się dość pewne, więc trzeba spróbować. Cetkovska nie zachwyca, ale w Madrycie przebrnęła dość pewnie przez kwalifikację pokonując Puig i Barthel, oba te mecze zakończyły się w dwóch setach, wcześniej na mączce wygrana z Lepchenko, przegrana z Vesnina 1:2, więc też całkiem nieźle. Voegele zupełnie niższa liga niż Rosjanka, zaledwie jedna wygrana na mączce a rywalki nie byly takie mocne, po prostu brak formy.
Drugi mecz to pojedynek Francesci z Eleną Vesniną, gdzie faworytką oczywiście ta druga. Rosjanka znajduje się w dobrej formie, w Oeiras dotarła do półfinału, tam za mocna okazała się Kuznetsova...Włoszka natomiast nic nie gra, i jest to podwójne określenie, gdyż gra mało i przegrywa, na mączce jeden mecz z Garcią V.B. i to gładko przegrany. Źle się dzieje z Włoszką, więc Vesnina powinna gładko ją pokonać.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Vinci - Hantuchova, kurs: 1,45 ✅ Włoszka nie jest w oszałamiającej formie i pewnie nie dojdzie jakoś super daleko w tym turnieju, ale na ociężałą i popełniającą dziecinne błędy pod siatką Hantuchovą - wystarczyło ???? . Na razie po powrocie do udzielania się na tym forum w dziale tenisowym wszystko na zielono - oby passa trwała jak najdłużej ????
Odwrotnie niż kolega wyżej, powód? Hantuchova od dawien dawna nic ciekawego nie gra, zwycięstwa ostatnio z takimi zawodniczkami jak Voracova czy Dominguez Lino wielkiej chwały nie przynoszą, bo np. z młodą Cepelovą poniosła klęskę (2:6, 1:6). Vinci jak Vinci - ma swoje różne odpały (choćby ostatnie spotkanie z Vesniną), ale powinna sobie poradzić moim zdaniem bez większych przeszkód z bardzo utalentowaną, ale słabnącą z roku na rok Słowaczką.
PS. Spotkają się ze sobą rówieśniczki - obie rocznik 1983 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Wozniacki- Makarova 1,6✅

Moim zdaniem pewny bet, Dunka juz od pewnego okresu zalicza progres formy, widac ze zamiast spiewania z Wesołowskim wzięła sie za grę w tenisa i od razu są efekty. Makarova tez osiąga bardzo dobre wyniki w tym roku, ale skoro przegrala wszystkie mecze w swojej dotychczasowej karierze z Dunką, pomimo tego ze prawie wszystkie były rozgrywane na szybkich nawierzchniach, to nie widze powodu do tego by pokonała Dunkę na mączce, gdzie mądre i systematyczne rozgrywanie punktów jest tak ważne.

Torro Flor- Pavlyuchenkova 2,25✅

Wszystko rozumiem- dobra forma Hiszpanki, Hiszpańska mączka, wygrany turniej w Maroko, jedyne czego nie rozumiem to kursu na Pavlyuchenkova. Nie ma co się oszukiwac Pavlyuchenkova to całkiem inna połka tenisa niz zawodniczki, które pokonała Hiszpanka w drodze po trofeum w Marrakeshu. Skoro nasza Ula będąca aktualnie krótko mowiąc w dosc słabej formie była w stanie nawiązac z nią walkę, to czemu nie spróbowac zagrac w stronę mocnej rosjanki, która umiejętnościami i doświadczeniem przewyższa swoją jutrzejszą rywalkę. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.

Meusburger- Suarez Navarro wygra 2:0 1,53✅

Jesli chodzi o umiejętności tenisowe, to niebo a ziemia, jesli chodzi o formę to tak samo, Carla jak na razie sezon ma fantastyczny, czego zwieńczeniem jest wygrana turnieju w Oeiras i upragniony tytuł. Widziałem ostatni mecz Meusburger z Kanepi w Portugali i krótko mowiąc Austryjaczka nie ma argumentów by ugrac w tym meczu choćby seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madrid (Hiszpania), ziemna

&amp;


Pliskova Ka. (Cze) - Lisicki S. (Ger)

Typ. Pliskova 2.58 Pinnacle Sports⛔ Festiwal błędów...​


Po dniu przerwy z mojej strony, spowodowanej intensywną majówką, powracamy do Madrytu i pojedynków pierwszej rundy. Z jutrzejszych spotkań zajmę się spotkaniem Czeszki z Niemką. Po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczony kursami wystawionymi na młodziutką Pliskovą i poszukam jutro małej niespodzianki. Wiele dobrego pisałem już w tym roku o Czeszcę, podczas swoich analiz i wszystko się sprawdza. Prezentuje w tym sezonie wysoką formę i z meczu na mecz gra coraz lepiej i coraz bliżej czołowa 50 WTA, którą niedługo powinna spokojnie osiągnąć. Jej gra bazuje przede wszystkim na mocnym serwisie, którym zdobywa większość pkt. Oczywiscie preferuje grę na szybszych nawierzchniach, niemniej jednak przy obecnej formię jestem spokojny co do jej gry na Clayu.Tutaj bez straty seta przebrnęła przez kwalifikacje i w pierwszej rundzie zmierzy się z wyżej notowaną Lisicką. I według Mnie nie jest w tym meczu bez szans, bo to co prezentuję w tym sezonie Niemka woła o pomstę do nieba. Oglądałem ostatnio jej grę z moją ulubienicą Ivanovic, właśnie na mączce i wyglądało to fatalnie. Masa niewymuszonych błędów, wyglądała na korcie na obrażoną, po prostu nic jej nie wychodziło. Nie sądzę, że diametralnie wszystko się odmieniło. Również, jak w przypadku Czeszki, bardziej preferuje szybsze nawierzchnie, jednak różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Pliskovej jest na zupełniie innym biegunei formy. I w tym widzę szanse dla Czeszki w jutrzejszym starciu. Kursy moim zdaniem przesadzone i bardziej spowodowane róznicą rankingową. Widziałem w tym sezonie kilka razy Pliskovą i tak jak mówiłem z meczu na mecz gra coraz lepiej i przy obecnej dyspozycji może jutro sprawić małą niespodziankę i wyeliminować Niemkę. Ja na pewno spróbuje. Dla mniej odważnych polecam zagrać na ugranei seta przez Czeszkę .
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Pliskova - Lisicki
Pliskova wygra mecz @2,50 ComeOn
⛔
Oglądałem kilka spotkań Lisicki w tym sezonie i Niemka prezentuje się fatalnie. Jedyne z czego może być dumna ostatnimi czasy to 3 gemy ugrane w drugim secie z Ivanovic, kiedy to Serbka dała trochę luzu Sabinie. Charleston Lisicki praktycznie nie istniała, Petko zmiotła ją z kortu, Sabine popełniła mnóstwo UE, w Stuttgarcie jej tenis ani trochę nie uległ poprawie. Pliskova nie za bardzo lubi tę nawierzchnię, nie ma za dobrego bilansu na clayu, jednak przy obecnej pozycji Niemki szanse na wygranie wg mnie układają się 50-50, więc przy kursie @2,50 gram Pliskovą bez najmniejszego zawahania. Gram ten typ jako singiel, dorzucam jeszcze Ako z Madrytu:
Suarez Navarro
Nishikori
over 2,5 Real - Valencia

i otrzymuje kurs @4,88
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Kuznetsova - Cornet @ Kuznetsova 1.88 Pinnacle✅
Gram zwycięstwo Svetlany, bo jest ostatnio w dobrej formie. W tym sezonie na kortach ziemnych rozegrała 8 meczów, z czego przegrała tylko 2 spotkania. To najważniejsze w finale turnieju w Oeiras z Suarez Navarro, jednak Hiszpanka rozgrywała naprawdę dobry turniej.
Cornet natomiast na clayu w tym sezonie jeszcze nie grała, ostatnim turniejem w którym brała udział był ten rozgrywany w Katowicach. Jak wiadomo, Alize została jego zwyciężczynią, jednak osobiście nie przepadam za grą Francuzki i być może moje osobiste odczucia mają wpływ na to, że gram przeciwko niej.
Jej aktualna forma jest niewiadomą, czego nie możemy powiedzieć w przypadku Kuznetsovej. Ponadto jak dla mnie Svetlana jest po prostu lepszą tenisistką, popełniająca mniej błędów na korcie. Alize zdarzają się przebłyski, jak chociażby zwycięstwo z Williams, czy Radwańską w Katowicach, ale mimo to mnie jej gra nie przekonuje i stawiam, że jutro wygra Rosjanka.
Zhang - Begu @ Zhang +5.5 1.645 Pinnacle ✅
Begu jest tutaj zdecydowaną faworytką bukmacherów, jednak jak dla mnie troszkę przesadzili, bo Chinkę stać tutaj nawet na zwycięstwo. Moim zdaniem są to tenisistki nie odbiegające od siebie znacząco poziomem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 14

wtapiam

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym, że aktualna Kuznetsova jest lepszą zawodniczką od Francuzki. Cornet zrobiła ostatnio spory postęp - udane występy w Paryżu, Dubaju czy w Katowicach. Rosjanka już czasy świetności ma dawno za sobą. Przed tym słabo obsadzonym turniejem w Oeiras nie błyszczała formą. Poza tym jutro grając po tym portugalskim maratonie może być na korcie trochę padnięta. Cornet owszem, dawno grała na clayu, jednak nie wiem czy będzie to miało jakieś znaczenie, bo ta powierzchnia jest jej ulubioną i na pewno nie zapomniała jak się na niej gra. Cornet po 2-tygodniowych &quot;wakacjach&quot; będzie też na korcie bardziej świeża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Halep S. - Goerges J. 2 (+5,5gema) @ 1,61 Bet365 ⛔ ...
Goerges nie miała zbytnio szczęścia co do drabinki. Łatwo przebrnęła kwalifikację, a tu w 1 rundzie już taka rywalka. Tyle dobrego, że jeszcze jest bez formy. Halep rozegrała 3 mecze na cegle w tym 2 w Pucharze Federacji. Z Kuznetsovą widać było, że jeszcze jej sporo brakuje do optymalnej formy. Rok temu poleciała już w 1 rundzie z Domnguez-Lino, by potem dojść aż do półfinału w Rzymie. Sądzę, że w tym roku może mieć podobne problemy i zajmie jej trochę czasu za nim złapie dobrą formę na cegle. Tym bardziej, że w Madrycie nie ma punktów do obronienia. Nie uważam, że Rumunka tego spotkania nie wygra, ale Niemka jest w tym momencie trochę w lepszej formie i tak łatwo nie odda pola, co pokazał mecz choćby z Ivanovic. Jeśli będzie wytrzymywać wymiany, a serwis będzie dobrze funkcjonował to tych gemów trochę powinna nazbierać.
Pliskova Ka. - Lisicki S. Over 21,5 gema @ 1,92 Unibet ✅ 2-6 7-6 3-6
Ja idę trochę w inną stronę w tym meczu. Obie panie słyną z bardzo mocnego serwisu, którego skuteczność przeważnie oscyluje maksymalnie w granicach 60%, ale bardziej w okolicach 50%. Pliskova ostatnio niezłe rezultaty na hardzie, wyrównany mecz z Cibulkovą w Kuala Lumpur. Liisicki dopiero wraca po kontuzji. W Stuttgarcie dobrze zaprezentowała się tylko w 2 secie z Ivanovic i potrafiła złamać rywalkę, jednak utrzymać podanie było już ciężej. Po zmianie nawierzchni obie panie będą potrzebowały czasu na wstrzelenie się w tą nawierzchnie. Karolina i Sabine raczej nie posiadają planu b w swojej grze. Grają typowe &#39;hit or miss&#39;, które sprawdza się na szybkich nawierzchniach, z zastrzeżeniem, że mączka w Madrycie nie należy do wcale najwolniejszych. Spodziewam się dużo przełamań w tym meczu. Chyba, że nagle obie panie zaczną trafiać od początku i będą sztywno trzymać serwis to może zobaczymy TB. Ja bardziej liczę na 3 sety.

Bouchard E. - Radwanska A. 1 (+1,5seta) @ 1,73 Unibet ⛔ 0-2, szkoda 1 seta...:-(
Mączka to nie jest ulubiona nawierzchnia Agnieszki. W Stuttgarcie z Sharapovą zagrała tak jak wcześniej pisałem i gładko przegrała 2-0. Bouchard dobrze zagrała ze Schvedovą i Kleybanovą, a już z Kuznetsovą słabiej. Kto wie, może nie chciała zbytnio forsować przed ważniejszymi turniejami, bo widać było, że nie gra na 100%. Bouchard jest typem zawodniczki, który ewidentnie nie leży Agnieszce. Mocny FH, granie piłek wzdłuż linii, częsta gra kątowa oraz miksowanie uderzeń plus dodatkowo mocny serwis i ogólna szybkość zawodniczki. Genie może jeszcze nie jest zawodniczką, która bije tak mocno jak Sharapova czy Azarenka, ale swoje potrafi zrobić. W meczu na nawierzchni twardej w Pucharze Hopmana zagrała 1,5 seta bardzo dobrze i była blisko wygrania meczu z Isią. Mączka w Madrycie to raczej szybsza odmiana, ale atuty Kanadyjki będą trochę zniwelowane. Nie lubię stylu Radwańskiej i liczę na to, że Genie powalczy, bo zdecydowanie ma na to papiery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Halep - Goerges (Powyżej 20.5) + Meusburger - Suarez-Navarro (Poniżej 19.5) = AKO @ 3.08

Stawaim dziś na ilość gemów w meczu. Pierwszy mecz powinien obfitować w walkę. Faworytka Simona gra z waleczną Julią. Spotkały się Panie 5 lat temu i był to mecz 3 setowy. W tym roku bardziej ograna na Clayu jest Julia. Stawiam na dłuższą rozgrywkę. W drugim meczu stawiam na łatwą wygraną Carlity nie dość że dużo lepsza to niesiona też wygraną turnieju WTA Oeiras.:cool:
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madrid (Hiszpania), ziemna
&amp;

Garcia C. (Fra) - Kirilenko M. (Rus)
Typ. Garcia 1.40 William Hill
Garcia (-1.5) sets 2.25 William Hill
Ucieczka z kortu?​

Po dzisiejszym nieudanym dniu związanym z porażką Pliskovej, która co chwilę była przełamywana przez Lisicką, więc trudno w takim przypadku o wygraną, przechodzimy już do jutrzejszych spotkań i moim zdaniem warto postawić tutaj na będącą w gazie młodą Francuskę. Carolina ma niesamowity bilans, jak na zawodniczkę, która jest poza czołową 50 i ledwo przekroczyła 20 lat. Mianowice od 10 spotkań jest zawodniczką niepokonaną, a zawdzięcza to wygranym zawodom na mączce w Bogocie, gdzie w samym finale pokonała Serbkę Jankovic. Później wygrała dwa spotkania na Fed Cupie i przeniosła sie do Madrytu, gdzie przebrnęła bez najmniejszych kłopotów przez kwale i w 1 rundzie sprawiła sobie i kibicą sporą niespodziankę i wyeliminowała samą Kerber, która poddała mecz w 2 secie, sugerując się jakimś urazem. Ale przez cały pierwszy set nie miała w sumię nic do powiedzenia, bo Francuska zagrała na prawdę dobrze. Pierwsze oznaki dobrej gry Garcii zobaczyłem na własne oczy w Miami, podczas pojedynku z samą Sereną Williams, która musiała sie sporo napocić, aby wygrać to spotkanie i zajęło jej to ponad dwie i pół godziny i potrzebowało do tego 3 setów. Wtedy właśnei ujrzałem potencjał młodej Francuski, która może w przyszłości sporo zawojować. I póki co się nie mylę, znakomita seria 10 wygranych spotkań i to nie tylko z zawodniczkami o podobnej lokacie w rankingu. Niektórzy napiszą, że ta seria musi się w końcu zakończyć. Oczywiście, nie jest to maszyna, ale nie sądzę, że nastąpi to z powracającą po dłuższej przerwie na korty Kirilenko, która będzie rozgrywała dopiero 3 mecz w tym roku. Porażka z Bencic, oraz tutaj wygrana z Mladenovic, która nie należy do dobrze grających zawodniczek w tym roku i jest strasznie nierówną zawodniczką. Mladenovic znalazła się tylko i wyłącznie w pierwszej rundzie, bo Vekic, z którą grała w kwalach w meczu z nią popełniła, uwaga ponad 20 podwójnych błędów serwisowych i to uwaga w 2 setach, więc z takich prezentów korzysta każda zawodniczka. Kirilenko nie jest jest jeszcze w 100% rytmie meczowym, niby w tamtym roku dotarła do 1/16 finału, ale tym razem będzie jej trudno powtórzyć ten wyczyn, bo trafia na niesamowicie mocną i będącą w gazie zawodniczkę. Wszystko wskazuje na łatwą przeprawę Caroliny, bo będę na prawdę zdziwiony, jeśli piękna Rosjanka postawi jakiś większy opór i przede wszystkim wygra. Kurs nie zachwyca, można zagrać w kombinacji, i zaryzykować również z HC setowym na Francuskę. Powodzenia
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
???? Sloane Stephens - Petra Cetkovska @ Stephens 1.98 Pinnacle ✅
Jak dla mnie typ warty uwagi i spróbowania. Sloane obecnie zajmuje 17 miejsce w rankingu, a Petra 82. Stephens jest młodą, ale już doświadczoną tenisistką - ma już na koncie zwycięstwa chociażby z Szarapową, czy Ivanović. Co prawda na hardzie, ale na clayu radzi sobie również całkiem nieźle. W pierwszej rundzie po przegraniu pierwszego seta z Niculescu, w dwóch kolejnych zagrała bardzo dobrze i pewnie wygrała.
Cetkovska przebrnęła kwalifikacje do turnieju głównego i jak dla mnie jutro jej udział w nim się zakończy. Petra może i umie sprawić niespodziankę, ale jest to generalnie tenisistka bez żadnych większych sukcesów. Jedna z wielu.
Sloane natomiast w moim odczuciu stać na osiąganie bardzo dobrych wyników, pomimo, że czasami na korcie lubi pusiaczyć. Ale tak jak mówię, jest jeszcze młoda i ma wiele elementów do poprawy w swojej grze. Na tę chwilę moim zdaniem prezentuje już wyższy poziom od starszej Petry i liczę, że jutro wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lepchenko V. - Kvitova P. Powyżej 19,5 gema @ 1,90 Bet365 ✅ 6-2 2-6 1-6 :grin:
Kvitova moim zdaniem jest całkowicie pod formą. Kto wie, może przyczyniło się do tego zerwanie z Sexi Radkiem?:grin: Widziałem co grała z Kleybanovą i wyglądało to tragicznie. Serwis nie funkcjonował, mnóstwo nie wymuszonych błędów, po przełamaniu nie potrafiła utrzymać podania. Z Cirsteą było to samo. Mogła skończyć w 2 setach, ale nie potrafiła utrzymać serwisu w kluczowym momencie. Rumunka swoje szanse miała, aby ten mecz wygrać. Szkoda, że tego nie wykorzystała. Lepchenko męczyła się strasznie z doświadczoną Mediną Garrigues. Amerykanka była jakiś czas temu namaszczona jako następczyni Sereny Williams. Na hardzie jakieś wyniki notuje, na cegle też potrafi coś tam ugrać. Styl głównie oparty na sile. Z Hiszpanką regularna na pewno nie była i teraz też nie powinno tak być. Obie zawodniczki regularne nie są, nie popełniają mało niewymuszonych błędów. Kurs na Kvitovą jest śmieszny w porównaniu do tego co prezentuje, dlatego liczę na jakiś over, a wcale mnie nie zdziwią 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Muguruza Blanco Garbine @ 2.20

Stawiam na gospodynię czyli Muguruze. Bardziej ograna na Clayu (4/1). Stawiam na to że forma z Marrakechu powróci. Samantha w roli faworytki ponieważ odprawiła Cebulę. Wcześniej miała pasmo wpadek. Clay (2/2). Myślę że Hiszpanka sobie poradzi.
Schiavone - Errani Powyżej 2.5 (Ilość Setów) @ 3.40

Sara zdecydowaną faworytką, jednak Francesca potrafi zaleźć za skórę. 3 lata temu Panie spotkały sie w Madrycie i był to pojedynek 3-setowy. W pierwszym meczu Francesca odprawiła Elenę Vesninę, a Sara gładko odprawiła do domu Niemkę Petkovic. Obie Panie mają gorącą krew dlatego żadna nie odpuści. Liczę na dłuższe spotkanie. :cool:
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Schiavone - Errani Powyżej 2.5 (Ilość Setów) @ 3.40
Nie porównujmy meczu 3 lata temu, gdzie Schiavone była faworytką i o niebo lepszą zawodniczką do tegorocznego turnieju. Wystarczy spojrzeć na wyniki w tym sezonie Franki i są one fatalne, to samo można powiedzieć o grze. Prawdopodobnie jest to ostatni sezon w jej wykonaniu, bo dobrych wyników brak i nei zapowiada się nic na poprawę. Super, pokonała Vesnine, która straciła sporo sił w Portugalii i nie dała już rady w Madrycie, po drugie nie porównujmy Vesniny do Errani, która może i początek sezonu miała nieudany, ale pomalutku wszystko wraca do normy i na mączce czuję się jak ryba w wodzie. Myślę, że Errani zakończy wszystko w 2 setach, podobnie jak z Petkovic, która od Franki jest w tym momencie o niebo lepsza.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madrid (Hiszpania), ziemna
&amp;

Kuznetsova S. (Rus) - Radwanska A. (Pol)
Typ. Radwanska 1.72&gt;1.83 Pinnacle Sports✅
Obronione 3 piłki meczowe, Aga jesteś Wielka! Brawo​

Wszystko pięknie, ale 1.72 na Radwańską to ja biorę w ciemno. Oczywiście Rosjanka ostatnio gra bardzo dobrze, wróciła do optymalnej formy, no ale szczerze to spodziewałem się maks 1.50 na Iśkę, a wszystko ponad tą granicę to stawiam bez wahania. Wszystko prawdopodobnie przez bilans między obydwiema tenisistkami i zdecydowanie, bo 10-3 przewodzi tutaj Rosjanka, ale ostatni mecz rozegrały blisko dwa lata temu, a przez ten czas wiele się pozmieniało. Aga może i ma problem z pokonaniem Rosjanki, no ale w końcu trzeba się przełamywać, a w tym roku pokazywała już wiele razy, że potrafi wygrywać z mocnymi zawodniczkami, takimi jak Azarenka czy Halep. Kuznetsova może odczuwać lekkie zmęczenie po turnieju w Portugalii, gdzie dotarła do finału i przegrała z Hiszpanką Suarez-Navarro. Po tych zawodach nie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek i po 2 dniach zagrała mecz 1 rundy w Madrycie z Cornet, która sprawiła jej wiele kłopotów i nei bez problemu awansowała do kolejnej rundy, gdzie poprzeczka zostanie zawieszona wyżej. Popatrzmy również na rywalki, które na rozkładzie miała Rosjanka: Nie licząc Halep, która Stuttgart potraktowała jako przetarcie przed najważniejszymi zawodami, Zhang, Torro-Flor, Bouchard, Vesnina, Cornet, więc zawodniczki spoza czołowej 20 WTA. Teraz przed Kuznetsova spore wyzwanie i nie sądzę, że po raz kolejny okaże się lepsza od Radwańskiej. Może i Polka miewa spore przestoje w grze, ale potrafi też po słabszych spotkaniach rozegrać bardzo dobry pojedynek, pokazywała to wiele razy, i mam nadzieję, jutro stanei się to po raz kolejny. Kondycyjnie Aga wygląda dobrze, a z Rosjanką to jest lekki znak zapytania i myslę, że po tak wielu spotkaniach to ona może w pewnym momencie zupełnie opaść z sił. Nie kieruję się tutaj sympatią do Iśki, zwykle unikam jej spotkań, ale patrząc na tak wysokie, moim zdaniem kursy, nie mogę przejść obojętnie i zaryzykuję. Myślę, że warto. Wczoraj zagrałem już na Errani, Ane oraz Garcia, którą opisywałem we wcześniejszej analizie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
1,61 na Lisicki w takiej formie przeciwko Begu? ???? Sam nie wiem jak to skomentować. Na jakiej podstawie ten kurs został tak zaniżony? Ze względu na ranking? Śmiech. O, co by nie mówić, utalentowanej Sabince rozpisali się już koledzy, dosłownie kilka postów wyżej - w tym sezonie prezentuje się bardzo słabo i wystawianie takiego kursu przeciwko Begu, która na mączce jest zawodniczką solidną jest dużym nadużyciem.
Zasadniczo rzecz biorąc to Irina, poza Australian Open Series i krótkim epizodem w Florianopolis gra tylko i wyłącznie na mączce. W tym sezonie na tej nawierzchni rozegrała już 20 (!!!) spotkań, także jest ograna i obyta w tych realiach. Bilans: 16:4. Dla porównania - Lisicki zaledwie 4 mecze, 2:2, gdzie obie porażki to były wręcz pogromy. Irinę wnikliwie obserwuję od turnieju w Oeiras i muszę przyznać, że mocno mi zaimponowała. Dysponuje mocnym forehandem, szczególnie podoba mi się u niej zadziorność a co za tym idzie - mocna psychika. Wystarczy spojrzeć na mecz z Bertens, gdzie po przegranym pierwszym secie 0:6 podniosła się z kolan, aby ostatecznie zwyciężyć, zresztą - nie trzeba aż tak daleko szukać - mecz z Zhang, gdzie Irina przegrywała już 5:1 w 2. secie a zdołała wygrać 5:7. Niezależnie od dyspozycji Chinki - to musi budzić pewien podziw.
Begu, podobnie jak Lisicki, często bywa przełamywana, jednak w przypadku tej pierwszej działa aspekt, o którym wspomniałem w poprzednim akapicie - silna psychika, dzięki czemu Irina w ekspresowym tempie odłamuje. Koledzy także wspomnieli o tym, iż ostatni mecz Lisicki to był festiwal błędów Pliskovej - i mają rację. Jeśli Begu będzie choć odrobinę bardziej regularna to jestem niemalże przekonany, iż zwycięży w tym meczu. Z pewnością jest value w kursie 2,2 na Begu, tym bardziej, że według mnie to Irina powinna być uznawana za faworytkę tego pojedynku.

Irina-Camelia Begu - Sabine Lisicki 1 @ 2,2 (Bet365) 3:6; 4:6 ⛔
Dodam jeszcze tylko, że mecz sam w sobie może nie być zbyt piękny, może obfitować w wiele przełamań, dlatego wydaje mi się, że warto będzie zainwestować trochę pieniędzy w przełamania, najlepiej na podstawie obserwacji pierwszych gemów meczu, gdyż według mnie - spora ilość przełamań jest prawdopodobna. A co za tym idzie - wydaje się dobrą inwestycją także over gemowy, jednakże nie do końca można ufać Lisicki, dlatego osobiście nie będę tego dotykał.
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Riske vs Suarez-Navarro 1, 5,5 bwin ⛔
Riske vs Suarez-Navarro 1 (+1,5) 2,5 bwin⛔
Riske vs Suarez-Navarro 1 (+5,5) 1,90 bet365⛔
Wielka wtopa...:;/:
Spróbuje w tą stronę dziś, Riske w sumie bez rewelacji w tym sezonie, na clayu pierwszy mecz w Charleston i porażka w 3 setach z Scheepers. Tutaj sprawiła niespodziankę w 1 rundzie eliminując wyżej notowaną Kanepi 2:1. Jeśli chodzi o Hiszpankę to póki co jeden z lepszych sezonów w jej wykonaniu. W poprzednim tygodniu w końcu się przełamała i wygrała swój pierwszy turniej w Oeiras. Szans Amerykanki upatruje trochę w zmęczeniu Carli. Przed rokiem odpadła w 2 rundzie więc punkty już obroniła. W Stuttgarcie Hiszpanka kreczowała z Errani w 3 secie. Powoli zbliżamy się do French Open więc siły trzeba odpowiednio dzielić i oszczędzać, za tydzień turniej w Rzymie, a tam Suarez Navarro broni punktów za ćwierćfinał. Już mecz z Meusburger w 1 rundzie do łątwych nie należał 7:6(6) 6:4 na korzyść Hiszpanki. GL
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
???? Kuznietsova - Radwańska @ powyżej 21.5 gemów 1.92 Unibeet ✅
Jak dla mnie typ z prawdopodobieństwem 7/10. Oczywiście Isia jest faworytką, ale wątpię, aby miała łatwą przeprawę i wygrała bez bólu w dwóch setach. Ba, nie zdziwię się, jeżeli Rosjanka z Polką wygra.
O Kuznietsovej pisałam już wcześniej i opinię podtrzymuję nadal. Uważam, że jest w dobrej formie, o czym świadczą kolejne dobre spotkania. Czytam tutaj, że Svetlana z trudem wygrała z Cornet i że w końcu musi przyjść zmęczenie, jako że ostatnio rozgrywa sporo spotkań. Szczerze mówiąc takie argumenty mnie nie przekonują. W meczu z Cornet Svetlana wygrała pierwszego seta, natomiast jak wiadomo - w drugim górą była Francuzka. Zgodnie z tym co niektórzy mówią,a mianowicie że Kuznietsova w końcu musi złapać fizycznego doła, Rosjanka w trzecim secie z Cornet powinna była przegrać, tymczasem odprawiła z kwitkiem wypoczętą Alize 6-1. Moim zdaniem świadczy to o tym, że Svetlana jest naprawdę w gazie i stać ją na kolejne dobre mecze.
Oczywiście, Isia jest obecnie jedną z najlepszych tenisistek na świecie i to nie podlega żadnej dyskusji. Patrząc jednak na H2H obu pań, widzimy, że górą jest Svetlana. Ostatni mecz rozegrany był jednak w 2012 roku, a od tego czasu Aga zrobiła na pewno sporo postępów.
Łącząc ze sobą fakt, że Kuznetsova umie grać z Radwańską (wygrywała z nią i na trawie, jednak to już bardzo dawno temu, i na hardzie i na clayu) oraz że jest w niezłej formie wraz z dyspozycją Isi, która moim zdaniem od dłuższego czasu jest ustabilizowana i po prostu dobra, wychodzi mi nic innego jak zacięty pojedynek, a więc over. Z pewnością Radwańska i Kuznetsova będą chciały dzisiaj zwyciężyć i spodziewam się fajnego meczu, najprawdopodobniej rozstrzygniętego w 3 setach, bądź po zaciętych dwusetowych bojach, niewykluczających TB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 181

wyar

Użytkownik
Az dziw bierze,ze nikt sie o to nie pokusi...

Wozniacki - Vinci 1 (-3.5 gema) kurs 1.8 bet365 ⛔

Cytujac Kazia Wegrzyna ,fajny,naprawde fajny kurs mamy na taki handicap gemowy,i ja w to wchodze. Ogladalem zarowno Vinci,jak i ostatni mecz Karoliny,i smiem twierdzic,ze Karolcia zmiecie Wloszke z kortu. W ostatnim meczu z Makarova Dunka grala tak,ze az sie Kaska poplakala, a trzeba przyznac,ze grala naprawde niezle.Ale naprzeciw byla sciana,ktora chetnie takze przejmowala inicjatywe. Jednym zdaniem,Vinci wygrala,nieprzekonywujaco,z notujaca slaby sezon Hantuchova,a Karolina przekonywujaco z majaca niezly bilans w tym roku Rosjanka. H2H 1:1,ale patrzac na obecna forme... wynik moze byc tylko jeden. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom