>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt (23.04.2024 - 05.05.2024)

tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
unnamed.png

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 23.04.2024 - 05.05.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $8,770,480
Oficjalna strona turnieju: https://www.madrid-open.com/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24153-wta-entry-list-22-aprile-5-maggio-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1038/madrid/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1038/madrid/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
A. Sabalenka
Zwycięzcy debla 2023: V. Azarenka / B. Haddad Maia



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Tenis by Dawid 888,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Shnaider vs. Potapova
Na początek turnieju wybrałem spotkanie dość nieoczywiste i bardzo trudne do typowania, szczególnie, że mowa o kobietach, a do tego rodaczkach, a takie mecze są wręcz do bólu nieprzewidywalne. Na papierze, a także według bukmacherów nie ma tu wyraźnej faworytki i teoretycznie niewiele większe szanse daje się Potapovej, pewnie ze względu na doświadczenie, bo już tutaj grywała, w przeciwieństwie do rywalki. Na pewno jednak nie zamierzam typować na zwyciężczynie, bo przed meczem jest to swoisty rzut monetą i w żadną ze stron nie mam porządnego argumentu. Obie panie lubią przyspieszyć grę, w zasadzie dobrze odnajdują się na mączce jak i betonie, a żeby było trudniej jeszcze nigdy ze sobą nie grały w oficjalnym meczu. Moją uwagę zwróciły asy serwisowe, gdyż linia jest dość niska i mogłaby spokojnie wynosić oczko wyżej i prawdopodobnie tak będzie. Trzy asy w meczu jak na te panie to nie jest wcale tak dużo i bywało, że indywidualnie pokrywały taką linię. Bukmacherzy już przyzwyczaili do niskich linii u Potapovej, często ją nie doceniając. Anastasia w ostatnich dwóch meczach na cegle zaliczyła 5 i 2 asy, więc całkiem optymistycznie. Jeśli chodzi o jej poprzednie edycje w Madrycie to zaliczyła 2, 0, 0 (2022), 2 i 2 asy (2023), więc można rzec bardzo podobnie i patrząc na te liczby można liczyć, że na te 2 asy będzie ją stać. Shnaider jest o tyle niewygodna, że jest leworęczna i pewne piłki będzie jej łatwiej odbierać. Sama w ostatnich meczach na cegle zaliczyła 2, 1 i 1 asa, więc biorąc pod uwagę średnią obu pań to wskazana linia wydaje się odpowiednia, lecz patrząc na możliwości to istnieje potencjał na więcej i na to liczę. Niewątpliwie plusem jest lokalizacja. Jedne z najszybszych kortów w cyklu, jeśli chodzi o mączkę, ale musimy być świadomi, że są tu pewne zagrożenia. Po pierwsze asy to zakłady cały czas dość losowe i strategia zawodniczek ma kluczowe znaczenie. W każdej chwili, któraś może ustawić się bardzo defensywie i niesposób będzie jej zmieścić asa, a sam mecz może być krótki, co równocześnie zmniejszy nasze szanse. Oczywiście znaczenie też może mieć pogoda jak wilgotność i wiatr, więc tych zmiennych jest zdecydowanie wiele i warto to wziąć pod uwagę przy stawkowaniu. Typ głównie ze względu na potencjał i lokalizację.

👉 powyżej 2,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1917
R 594,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, WTA Madryt
Godzina: 13:30
Spotkanie: Begu - L. Fruhvirtova 2:0
Typ: Begu
Kurs: 1,42
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Pierwsza runda turnieju kategorii WTA 1000 na nawierzchni ziemnej w Madrycie. Rumunka Begu spotka się z Czeszką Lindą Fruhvirtovą a zwycięzczyni trafi w kolejnej rundzie na Madison Keys. Rumunka przed Madrytem udanie grała w Challengerze w tureckiej Antalyi, gdzie przegrała dopiero w finale z Hiszpanką Bouzas Maneiro ogrywając wcześniej min Uchijimę i Hercog. Czeszka odpadła ostatnio z Liu w kwalifikacjach w Charleston. Begu zajmuje aktualnie dopiero 128 miejsce w rankingu WTA ale ta doświadczona zawodniczka dobrze czuje się na kortach ziemnych i z pewnością po długiej przerwie i dobrym starcie w Antalyi ma więcej atutów niż 18-letnia Czeszka, która w tym roku również wypadła z pierwszej setki rankingu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2611
B 48K

benzik94

Użytkownik
Vickery - Bouzas Maneiro
Typ : Vickery
Kurs : 2.30
Bukmacher: superbet

Meczów Hiszpanki oglądać nie miałem okazji, za sprawą tego że ostatnio wojowała na poziomie ITF i Chellengera z bardzo dobrymi wynikami, ostatnio finał ITF w Saragossie i wygrany Chellenger w Antalyi. Za to miałem okazję obejrzeć Amerykankę w WTA Stuttgart gdzie przeszła kwalifikacje z pozycji underdoga w meczu z Minnen, w 1 rundzie ograla również z pozycji doga Sasnowicz i napsuła sporo krwi jednej z najlepszych rakiet świata Coco Gauff, przegrywając 2:1 (3:6, 6:4, 5:7). Mecz z Gauff oglądałem i pomijając absurdalnie wysoka ilość dfow Coco to Vickery na clayu naprawdę wyglądała dobrze. W poprzedniej rundzie kwalifikacji ograla faworyzowaną Masarovą. Nie powiedziałbym że 21 letnia Hiszpanka jest tu faworytką, Bouzas Maneiro jeśli dobrze sprawdziłem nie grała w tym roku jeszcze na poziomie WTA, poprzedni wygrany mecz kwalifikacyjny z Amerykanką Liu był dla niej pierwszym takim sprawdzianem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Romero G.-Errani 2 @1.54

O dziwo, stawiam na Errani, ktora juz na koncu powolo swojej przygody. Wloszka to jednak byla wybitna tenisistka, mimo tej wpadki dopingowej swego czasu. Ostatnio gra troche lepiej, mysle ze na tle mniej doswiadczonej rywalki bedzie w stanei wygrac i zakwalifikowac sie do turnieju glownego. Rok temu na przyklad tak zrobila. Ciezko z czasem dopisac wiecej przemyslen, ale to moj taki typ z przeczucia na dzis, a czy sluszny to sie okaze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1126
B 48K

benzik94

Użytkownik
Bouzas Maneiro - Badosa
Typ : Bouzas Maneiro
Kurs : 3.00
Bukmacher: superbet

Oczywiście za sprawą kursu Typ dla odważnych, wczoraj grałem przeciwko Hiszpance, ale zrobiła na mnie dobre wrażenie więc dlaczego nie spróbować, szczególnie biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Badosy która przekazała w tygodniu, że nie wie czy będzie w stanie wciąż grać zawodowo w tenisa. Bouzas Maneiro z Vickery grała bardzo agresywnie, a kilka akcji w defensywie miała na naprawdę najwyższym poziomie i wydaje się że na mączce ma naprawdę dobre predyspozycje i możliwości na sprawianie niespodzianek z bardziej doświadczonymi lub wyżej notowanym zawodniczkami. Oczywiście, najpewniejszym betem w tym meczu mógłby być krecz Badosy, ale jeśli do tego nie dojdzie a mecz zostanie dograny to nie byłbym taki pewny czy mloda Hiszpanka jest na straconej pozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2864
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Errani u54,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 50%
superbet


Errani ma największy procent trafionego 1 serwisu. Z reguły wykręca wyniki powyżej 80%, a w meczu ostatniej rundy eliminacyjnej miała 92%. Sara z racji swoich warunków bardziej stara się wprowadzić piłkę w kort. Prędkości 1 podania czasami nie przekraczają 130km/h. Nie jest to jakaś broń w jej repertuarze. Bardzie stawia na celność i rotacje. Dlatego wszystko rozstrzyga się w wymianie. Karolina w ostaniach wywiadach ujawniła, że chce zagrać w igrzyskach i zdobyć tam medal. Wystąpiła niedawno w BJK CUP, jednak w swoim pojedynku zeszła z kortu przy wyniku 0:6 0:1, tłumacząc się problemami zdrowotnymi i złym samopoczuciem. Od tego meczu trochę minęło i skoro dziś stawia się na korcie to powinna być przygotowana. Turniej w Madrycie rangi 1000 więc sporo punktów do ugrania i szansa na poprawę rankingu. Włoszka jak wspomniałem bardzo dużo trafia 1 podaniem, więc będzie dużo punktów do rozegrania. Liczę, że w wymianach będzie lepiej sobie radzić Dunka i Sara nie pokryje linii, którą proponuje bukmacher.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2156
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Woźniacki - Errani
Errani 2:1 kurs 6,50
1st set /moneyline Woźniacki Errani kurs 12.00
livescorebet
grazie mille, campione, ti amo 💪
Errani zwłaszcza na cleyu mistrzyni decidera i łamaków , ostatnimi czasy grała dobrze nawet na hardzie.Karolina Woźniacki na cleyu zawsze grała najsłabiej , co oczywiście nie znaczy że grała żle , pamiętam nawet finał w Sztutgarcie kilka lat temu , ale to dawne dzieje.
W tym sezonie Karolina już kilka razy wypuszczał z ręki prowadzenie 1:0 w setach na AO z Timofievą w Sandiego z Blinkovą a ostatnio
w Miami z Kalininą w drugim secie Dunka już nawet serwowała po mecz ale wypósciła.
Errani zawsze walczyła do końca i myślę że taki scenariusz może się w tym meczu przydarzyć .
Po tych kursach próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2983
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
FRĘCH - CRISTIAN

TYP : 2 0-2 ✅✅✅
KURS : 1,65
SUPERBET

Nie lubię stawiać przeciwko ale tutaj widzę wygraną Rumunki. Widziałem jej ostatnie mecze i robi niesamowite postępy, jest bardzo waleczna. Rozegrała już sporo spotkań w tym roku na ziemi i ograła solidne nazwiska, była nawet blisko ogrania Kasatkiny . Magda widać ostatnio ma zniżkę formy i rozegrany tylko w tym roku jeden mecz na cegle w którym dostała srogie lanie.

Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1820
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Donna Vekic v Maria Sakkari
over 2,5 seta kurs 2.45 livescorebet
Sakkari 2:1 w setach kurs 4.20 williamhill
Player to win most games Tie kurs 19.00 livescorebet

Znają się dobrze w h2h 9 meczów 6;3 prowadzi Vekic , 4:3 na hardzie i 2:0 na trawie a dzisia o dziwo pierwszy raz zagrają ze sobą na cleyu.Na 9 spotkań tylko 2 razy padły 3 sety za to czterokrotnie grały tajbreka i co ciekawe set z trzynastym gemem padł w trzech ostatnich spotkaniach między nimi.Czwart tajbrej z rzędu??? chyba raczej nie,Obie w ostatnich tygodniach dobrze dysponowane , Vidziałem bardzo dobry mecz Vekic w Miami z Pliskovą i chyba jeszcze lepszy Sakkari też w Miami z Rybakiną choć przegrany.
Spróbóję tutaj pójśc w over 2,5 seta a jeśli iść tym tropem dokałdny wynik 2:1 Maria , hm to chyba jednak Ona gra trochę lepiej na mączce niż Donna w dodatku w ubiegłym roku zaliczyła w Madrycie półfinał.
Ten trzeci bet remis w gemach za drobne w 2-3 wyważone kupony jeśli iśc w stronę trzech setów.
 
Ostatnia edycja:
B 48K

benzik94

Użytkownik
Maria Lourdes Carle - Weronika Kudermietowa
Typ : Kudermietowa
Kurs : 1.40
Bukmacher: superbet

Tenisistka z Argrntyny ma imponujący win streak na clayu, ale głównie nabity na poziomie czelendzera i podczas Billi Jean King Cup z dużo niżej notowanymi zawodniczkami. Najciekawszym nazwiskiem, które w tym roku pokonała jest oczywiście Emma Raducanu w poprzedniej rundzie tego turnieju, ale chyba trzeba jasno sobie powiedzieć że Raducanu póki co jest tylko tenisową ciekawostką.
Idę w tym meczu w kierunku rozstawionej Rosjanki. Rok temu osiągnęła tutaj półfinał zatrzymując się dopiero na Idze Świątek. Oglądałem mecz z Rybakiną w Stuttgarcie i pozostawiła na mnie bardzo dobre wrażenie, w ogóle był to świetny mecz dwóch ofensywnie usposobionych tenisistek z bardzo dobrym serwisem. Tam Rosjanka ostatecznie uległa późniejszej triumfatorce, mimo że ugrała więcej gemow ale to oczywiście nic nie znacząca w kontekście wyniku ciekawostka.
Myślę, że Carle może nie mieć atutów do wygrania dzis na szybkiej glinie w Madrycie, jedynie jakaś mocna niedyspozycja Rosjanki może ją wyrzucić z turnieju na tym etapie.

Sakkari - Vekic
Typ : powyżej 6,5 przełamań
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Greczynka wydaje się skręciła w końcu w dobrym kierunku, bo ostatnio prezentuje się imponujaco, ale uważam że dzisiaj z D. Vekic czeka ją cięższa przeprawa niż sugeruje bukmacher, idę w ilość przełamań w tym meczu bo podoba mi się wystawiona linia. Sakkari oczywiście mocno ustabilizowała swoją grę i serwis ale trzeba mieć z tyłu głowy że to wciąż jest Sakkari - nie można jej za bardzo ufać na etapie pierwszych rund w większych turniejach. Vekic łatwo ograla Siegemund, ale pierwszy serwis trochę kulał, Sakkari może to wykorzystać skrzętnie niż Niemka. Podsumowując, chyba jeden z ciekawszych meczów dzisiaj po stronie kobiet i uważam, że przy w miarę zaciętym meczu linia jest do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Errani u53,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85

W zasadzie można napisać to samo co przy okazji wczorajszego meczu Errani z Wozniacki. Dziś taka zmiana, że po drugiej stronie siatki Haddad Maia. W mojej opinii trudniejsza przeszkoda od Dunki. Wczoraj Sara 90% trafionego 1 serwisu co dało 106 rozegranych wymian, z czego wygrała 53 czyli 50%. Dziś liczę, że będzie podobnie. Brazylijka solidniejsza od Karoliny na clayu.

dodatkowo:
o7,5 przełamań w meczu @1,72
o3,5 przełamań w 1 secie @2,25
wszystkie typy z superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +846
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Errani - Hadda Maia
Errani kurs 3.40 Livescorebet
Zaraz startują więc mało czasu na analize.W h2h 3:1 dla Errani ale to mecze 2015 , 2017 i 2018 więc dawno.Ale widziałem bardzo nieudany mecz Haddad na BJC z Siegemund na cleyu i Niemka ograła Brazylijkę trochę w stylu Errani dużo slajsa , dropszota i passing shota.Z decyzją się trochę wstrzymam na Live wydaje mi się że spore szanse na złapanie wyższego kursu na włoszkę na żywo.
Gdyby Betrize m.iała dobry start
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Mertens- Stephens
Typ:1
Kurs: 2.30
Fortuna

Gdy zobaczyłem ten kurs oniemiałem, zmęczona poprzednim turniejem Murzynka(ktoŕa ledwo pokonała Linette bez formy)staje się nagle faworytką, w dodatku wczorajszy mecz z przeciętna obecnie Trevisan trwał 3.20g!!!!!!myślę że będzie mieć fochy, zmęczenie, niechęć do gry da o sobie znać i Belgijka to wykorzysta, w Niemczech Iga mimo przełamań(po jednym w secie)nie miała wcale z nią łatwo, Belgijka całkiem nieźle grała, Stephens pomimo wygranej we Francuskim Royen wcale mnie nie przekonuje, tym bardziej na mączce, gdy 1serwis nie wchodzi pojawiają się problemy, traci głupio punkty, gdyby Magda była świeższa i zachowała trochę krwi to by 3seta wygrała, Mertens jednak inna liga aniżeli Nasza zawodniczka dlatego po wczorajszym meczu upatruje wygraną Belgijki(jest w dodatku super wypoczęta wykorzysta to i będzie ganiać ją po korcie, a po jakimś czasie pojawi sie frustracja u Sloany, rozkładanie rąk, polecam supertyp!!!!!
 
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
LINETTE - SABALENKA

TYP : DOKŁADNY WYNIK 0-2
KURS : 1,45
SUPERBET

Siemanko 👋

Kolejny raz niestety widzę porażkę naszej tenisistki. Ostatnie wyniki Magdy są dość interesujące , widać że wraca na dobre tory ale niestety patrząc w historię to mam obawy że dzisiejszego dnia zderzy się ponownie ze ścianą. Białorusinka ostatnio po swoich prywatnych sprawach ma falującą formę, w turnieju w Niemczech gdzie tak się nastawiała na wygraną a odpadła z Czeszką na własne życzenie . Będzie tutaj podrażniona i coś mi przeczucie podpowiada że będzie chciała jak najszybciej zamknąć ten mecz a niestety różnica siły w tym pojedynku będzie największym czynnikiem.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
LINETTE - SABALENKA

TYP : DOKŁADNY WYNIK 0-2
KURS : 1,45
SUPERBET

Siemanko 👋

Kolejny raz niestety widzę porażkę naszej tenisistki. Ostatnie wyniki Magdy są dość interesujące , widać że wraca na dobre tory ale niestety patrząc w historię to mam obawy że dzisiejszego dnia zderzy się ponownie ze ścianą. Białorusinka ostatnio po swoich prywatnych sprawach ma falującą formę, w turnieju w Niemczech gdzie tak się nastawiała na wygraną a odpadła z Czeszką na własne życzenie . Będzie tutaj podrażniona i coś mi przeczucie podpowiada że będzie chciała jak najszybciej zamknąć ten mecz a niestety różnica siły w tym pojedynku będzie największym czynnikiem.
Ekhm, przepraszam, ale argumentacji do tego typu nie widzę tutaj żadnej.

1. Będzie podrażniona? Podrażniona to ona już powinna być od 3 miesięcy i jakoś nic to nie daje.

2. „Przeczucie podpowiada że będzie chciała szybko zamknąć mecz” - miejże litość, a normalnie w dużych, długich turniejach to co, zawodniczki specjalnie grają po 3 sety z tie-breakami?

Sabalenka jest bardzo niestabilna ostatnio. Nie gra w ogóle na swoim poziomie. Linette tymczasem to taka zawodniczka, której wg mnie nie ma co obstawiać, wszystko jest możliwe w każdym jej meczu.

Nie mówię, że nie będzie 2:0, bo na 3 dotychczasowe pojedynki tak się właśnie one skończyły, ale po takim kursie zazwyczaj nie warto - plus, znowuż, nie widzę po stronie kolegi jakiejkolwiek sensownej argumentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +380
B 48K

benzik94

Użytkownik
Jacqueline Cristian - Barbora Krejcikova
Typ : Cristian
Kurs : 2.50 superbet więc u mnie już zielono ;)
Bukmacher: superbet

Krejcikova przez ostatnie 3 miesiące rozegrała zaledwie jeden mecz odpadając w 1 rundzie w Stuttgarcie, oczywiście to mistrzyni wielkoszlemowa i to na RG ale po Australian Open nie grala za wiele, Jacqueline Cristian to wydaje się jedynie niezle kiedyś zapowiadajaca się juniorka ale tu w Madrycie przeszła przez kwalifikacje ogrywając Kessler i Saville a w 1 rundzie Magdę Frech bez straty seta. Dodatkowo ma za sobą bardzo udany turniej w Charleston gdzie zatrzymała się dopiero na Kasatkinie w ćwierćfinale ogrywając po drodze 3 Amerykanki, na ich ziemi, w tym dwie z 30 rankingu (Keys i Navarro). Więc ostatnio Rumunka zaskakująco śmielej pokazuje się tenisowemu światu i dlatego upatruje tu dziś niespodzianki, przy dość niewiadomej dyspozycji Krejcikovej po kursie jaki proponuje bukmacher Typ warty rozważenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1004
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
Ekhm, przepraszam, ale argumentacji do tego typu nie widzę tutaj żadnej.

1. Będzie podrażniona? Podrażniona to ona już powinna być od 3 miesięcy i jakoś nic to nie daje.

2. „Przeczucie podpowiada że będzie chciała szybko zamknąć mecz” - miejże litość, a normalnie w dużych, długich turniejach to co, zawodniczki specjalnie grają po 3 sety z tie-breakami?

Sabalenka jest bardzo niestabilna ostatnio. Nie gra w ogóle na swoim poziomie. Linette tymczasem to taka zawodniczka, której wg mnie nie ma co obstawiać, wszystko jest możliwe w każdym jej meczu.

Nie mówię, że nie będzie 2:0, bo na 3 dotychczasowe pojedynki tak się właśnie one skończyły, ale po takim kursie zazwyczaj nie warto - plus, znowuż, nie widzę po stronie kolegi jakiejkolwiek sensownej argumentacji.
Zwracam honor 👋 sabalenka potwierdziła dzisiejszym meczem że dalej coś nie trybi u niej jak powinno…

Tylko niestety to wywalilo na 5 stówek bo baez dał radę.

Jednak stawianie kobiet na dokladny wynik i to jeszcze po takim kursie mija sie z celem. Będzie to dla mnie nauczka .

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Boutle - Montgomery
Montgomery 2.45 Livescorebet
Hm Boutler grywa bardzo żadko na mące , ma zaledwie 7 spotkań w bilansie owszem kilka wygranych i to najczęscie z drugim garniturem.Młoda ciemnoskura amerykanka to ciekawa dobrze rokująca na przyszłość tenisistak , dopiero zbiera swoje doświadczenia na europejskim cleyu i motywacja powinna być po jej stronie w tym meczu.
Na pewno warto jej się przyjrzeć.Spokojna stawka!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1034
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Danielle Collins v Olga Danilovic
Danilovic 5.00 williamhill
Hm Collins aż strach się bać po zwycięztwie w Miami doszła wygrana w Chareleston ma już 13 wygranych z rzędu na te 13 wygranych przypada tylko 2 stracone sety a wsród pokonanych sama śmietanka Rybakina , Kasatkina , Jaboure , Shakkarii naprawdę mocno to wygląda ale z drugiej strony jakaś porażka już powinna czaić się za rogiem.
Danilovic znowu się obijała po AO ale ostatnio trochę grała na cleyu gdzie chyba gra jej się najlepiej.
W Madrycie już 3 wygrane mecze. Hm w kolejnej rundzie czeka Cristian a w kolejnej pewnie Sabalenka .Tutaj chyba się z decyzją wstrzymam na Livie ale Danielle ostatnio" dużo łowiła ryb może czas trochę wysuszyć sieci??"
Tak czy siak jakiś słabszy mecz Collins powinien się pojawić jeśli nie dzisiaj to wkrótce
Niby minus ale nawet spory plus , prześlizgnęła się Collins psim swędem a mogło być 0:2 mogło być 4:6 w trzecim secie Dalilovic serwowała po mecz to jest 7:6 tenisowa klasyka:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +556
Do góry Bottom