>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt (25.04.2023 - 07.05.2023)

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
magda linette.jpg

5#
single
Mirra Andreeva - Magda Linette
Madryt
Clay
29.04.2023,13:40

Mirra Andreeva✅

(1,64) STS




Młodziutka Rosjanka wbiła się do Madrytu dosłownie przez frontowe drzwi wyrzucając klasowe zawodniczki. 15-letnia dziewczyna, rakieta numer 194 wyrzuca za burtę Leylah Annie Fernandez, rakietę numer 49, po to aby za chwile to samo zrobić z rakietą numer 14, Beatriz Haddad Maia. Sprawa jest o tyle interesująca, że Brazylijka to nie jest jakiś ceglany frajer do bicia. Obie rywalki zostały pokonane w dwóch setach. Rosjanka ma nieprawdopodobną serie zwycięstw na cegle. . Na chwilę obecna jest to liczba 15 zwycięstw z rzędu. Mirra w tym roku wygrała 20 spotkań i tylko jedno przegrała, chociaż należy zwrócić fakt większość to turnieje niższej rangi. Sprawa robi się również interesująca jeżeli zauważymy, że zwycięstwa są nie tylko na mączce ale także na hardzie. Miałem przyjemność oglądać Mirre podczas jej spotkania z Beatriz Haddad Maia i musze przyznać, że jej gra może się podobać. Dziewczyna kombinuje różne uderzenia, zmienia tempo gry, nie boi się grać krótszą piłkę pod siatkę gdy widzi, że rywalka stoi daleko przy końcowej linii. Rozprowadza z zamysłem uderzenia, nie bije na siłę ile fabryka dała. Mirra dużo punktów zdobywa w Madrycie z pierwszego podania, return wygląda także solidnie. Podoba mi się jej regularność i to, że nie boi się grać po linii. W mojej ocenie, Magda Linette będzie miała poważny problem. Na chwilę obecna Polka nie może odnaleźć rytmu na kortach ceglanych. W ostatnim meczu co prawda sensacyjnie wygrała po tech setach, mecz mógł się zakończyć jednak w obie strony. Nie można Polce odebrać woli walki jednak uważam, że to za mało na tak dobrze grającą młodą Rosjankę, która w Madrycie posiada dużą jakość i ponosi ją w tej chwili młodzieńcza fantazja i kto wie gdzie ją dowiezie. Szykuje się ciekawy mecz.


------Madryt

1. M. Fręch - O. Danilovic - M. Fręch (1,78)
2. J. Niemeier - X. Wang - J. Niemeier (1,53)
3. A.Sabalenka - S. Cirstea - A. Sabalenka 2:0 (1,58)
4. I. Świątek - J. Grabher - under 17,5 gemów (1,51)
5. M. Andreeva - M. Linette - Mirra Andreeva (1,64)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2349
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dla mnie kolejny raz value na Linette. Już nie tak duże jak w poprzedniej rundzie ale mimo wszystko nie żartujmy. Rozumiem, ze ta jej rywalka to spory talent ale to ciagle jakaś gowniara.

Moim zdaniem Linette 2 2.32 ❌❌i bezpiecznej Linette set 1.54. ❌❌Oba kursy fortuna.




Edit: No dramat
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mirra Andreeva - Magda Linette
Typy pierwsz set /Mecz Andreeva /Linette kurs 9.8 Forbet
Linette i over 19.5 gema kurs 3.3 williamhill

Obejrzałem sobie jakiś skrócik na Youtube młodej rosjanki z Haddad przczółką Maią i owszem jestem pod wrażeniem.
Zajrzałem sobie w bilans Miry i też jestem pod wrażeniem.Dodać trzeba finał w tym roku w Melbourbe tórnieju dziewcząt .
Jeśli coś ponosi Mirę to na pewno nie młodziencza fantazja , tylko dziewczęca fantazja.Owszem utalętowana dziewczyna ale na pewno nie Martina Hingis!!!!!kolejna Noskova , Fruhvirtowa coś w tym
deseniu.A Magda;-) druga tenisowa młodość i cały bagaż wieloletnich doświadczeń.Sporo wygranych deciderów.A u młodej rosjanki większość wygranych 2:0 a w deciderach tu już duzo słabiej.
Zgadzam się Valu w kursach i betach w kierunku Magdy.
Ja w kilka kuponów wrzucę łamaka i pryczaję się na livie.
I JESLI WOGOLE TO ZA DROBNE ! W NASTĘPNEJ RUNDZIE KTOŚ Z PARY
OSSORIO SERRANO - SABALENKA
 
Otrzymane punkty reputacji: +179
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: tenis ziemny
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rafael Matos/ David Vega Hernandez vs Roberto Carballes Baena/ Martin Landaluce
Typ: Roberto Carballes Baena/ Martin Landaluce
Kurs: 7.25
Bukmacher: Etoto

Witam!
Daje ostatnią szansę urodzonemu w Madrycie zawodnikowi który ma 3 trenerów, czyli Martinowi Landaluce. Dziś zagra z hiszpańskim kumplem :) .
Zagrają przeciwko brazylijsko-hiszpańskiej parze.

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2334951 zestawienie par

www.oddsportal.com

Matos R./Vega Hernandez D. - Carballes Baena R./Landaluce M. Betting Odds, Tennis - ATP Madrid Doubles (clay)
Compare tennis betting odds on ATP Madrid Doubles (clay) match Matos R./Vega Hernandez D. - Carballes Baena R./Landaluce M..
www.oddsportal.com
Uważam że jeden set to pewniak dla underdogów.
Najwyższy kurs na to to 3.85 w Efortuna. Ale duże szanse widzę w tym że wygrają

Podział stawek w Efortuna: 100% na tę porę na faworytów przy czym na 1 wzrósł z 1,08 na 1,09 zaś na 2 wzrost z 6,80 na 7,00.

https://www.atptour.com/en/scores/current/madrid/1536/daily-schedule Będzie to mecz nr 3 na korcie nr 8.

Będzie to szansa do rewanżu gdyż w Gijon 12 października 2022 było 6-3,6-3 korty w hali. Grał ten sam zestaw zawodników. Nie wiem dlaczego nie pokazuje tego w statystykach że grali pół roku temu. https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2211399

Pozdrawiam
 
jaroslav_ 353,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Caroline Garcia - Mayar Sherif
Caroline Garcia wygrana (-1.5 gema)@ 1.52

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, mączka w Madrycie jest twarda, a mocne i szybkie uderzenia są odczuwalne niczym na twardych kortach, co promuje tutaj zawodników/zawodniczki o dobrym mocnym serwisie i returnie. Garcia, która jest obecnie numerem 5 na świecie ma za sobą świetny 2022 rok i jak widać po spotkaniach w tym sezonie przeniosła go również i na tej (notując 21 zwycięstw w 30 spotkaniach) - gdzie zdążyła wygrać już turnieje WTA w Lyonie i Monterrey. W pierwszym meczu w Madrycie Garcia zaliczyła 18 asów w meczu 6-3 6-4 z Julią Putincewą. Liczę, że jej potężny serwis poprowadzi ją również dzisiaj do zwycięstwa przeciwko słabo spisującej się póki co Mayar Sherif, która nie ma poważniejszych turniejów czy wygranych z przeciwniczkami z czołówki na koncie.

Rebeka Masarova - Maria Sakkari
Maria Sakkari wygrana @ 1.39

Tutaj ponawiam argumentację z twardymi kortami ziemnymi w Madrycie. Patrzę Sakkari, myślę siła. Pomimo, że Masarova notuje 6 zwycięstw na 7 rozegranych spotkań w tym roku na mączce, w tym pokonanie będącej w dobrej formie Vekic - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Maria nie zmiecie jej z kortu swoimi mocnymi zagraniami i mobilnością, którą prezentuje nam od kilku sezonów. Liczę na to, że Sakkari będzie głodna sukcesu po tym, jak w ostatnich turniejach w WTA Miami i Stuttgarcie nie osiągnęła zadowalających wyników, przegrywając we wczesnych fazach obu turniejów.

Kursy: TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
pegula bouzkova.jpg
6#
single
Jessica Pegula - Marie Bouzkova
Madryt
Clay
30.04.2023,13:00

Marie Bouzkova + 6,5 gemów handicap✅


(1,45) STS


Jessica Pegula często sprawia wrażenie na korcie ospałej, znużonej, zmęczonej, ktoś kto pierwszy raz ogląda mecz tenisa może odnieść wrażenie, że Jessica gra za karę bo tata kazał. Pegula od długiego czasu jest solidna. To pierwsze słowo jakie przychodzi mi na myśl, gdy o niej myślę. Czy przegra czy wygra, gra swoje. Nie jest to może zbyt efektowny tenis, ale na pewno efektywny. Piszę to dlatego, ponieważ będzie miało to znaczenie dla propozycji na jutrzejszy dzień. Jessica ostatnio obrywa, że forma już nie ta, obniżyła loty, jednak jeżeli spojrzymy na wyniki to nie do końca tak jest. Amerykanka przegrywa swoje mecze z reguły na poziomie finału, półfinału i czasami ćwierćfinału i nie są to randomowe rywalki. W Madrycie trochę pomęczyła się z Magdaleną Fręch ale to było do przewidzenia właściwie, Magda gra solidnie na mączce. Podobnie powinno być z jutrzejszą rywalką Marie Bouzkova. Okej, Czeszka na mączce nie lubi raczej grać, ale nie lubi też poddawać się. Bezpośrednie mecze obu Pań potwierdzić mogą tezę, że mecze ich są zwykle wyrównane. Paradoksalnie to Bouzkova ma lepszy stosunek. Dziewczyny grały raz ze sobą na mączce milion lat przed dinozaurami i wtedy Bouzkova była lepsza. Czeszka jest jednak od jakiegoś czasu bez formy i Pegula pewnie ten mecz wygra ale czy bez wyrównanego meczu? Tutaj bym się zastanawiał. Ostatni turniej co prawda jaki widziałem Bouzkovej w jej wykonaniu na dobrym poziomie był ten w Meksyku. W Madrycie w pierwszym meczu męczyła się okrutnie w 3 setach z Aliaksandra Sasnovich, ale to nie powinna być sensacja, ponieważ Białorusinka na kortach ziemnych rok temu wyrzucała ciekawe nazwiska. Marie wcześniej zagrała dla złapania formy w turnieju W100 Oeiras i tam odpadła w ćwierćfinale po walce przeciwko Danka Kovinic, co jak co ale Danka na mączce grać potrafi. Uważam, że Bouzkova powalczy także z Pegulą, która nie słynie z szybkich meczy na cegle z wymagającymi rywalkami, a Bouzkova wymagająca jest. Korty w Madrycie są dosyć szybkie a Czeszka posiada całkiem niezłe przyłożenie i całkiem sprawnie porusza się po korcie. Na pewno potrafi się Amerykance postawić i nie zdziwię się nawet jeżeli będą się klepać przez trzy sety, zwłaszcza, że grać będą na cegle. Jeżeli Pegula to wygra to pewnie mecz będzie okupiony potem i według mnie licznymi gemami. Jessica nie posiada potężnego forehandu, który zmiecie Bouzkovą z kortu tak jak zrobiła to niedawno Sabalenka. Amerykanka z pewnością nadrabia precyzyjnymi uderzeniami, i serwisem. Jeżeli Bouzkova będzie trzymać swoje podanie na podobnym poziomie jak w meczu z Aliaksandra powinna załapać się na długą grę i nie powinna przegrać przez demolkę, linia handicapu jest całkiem korzystna.

------Madryt

1. M. Fręch - O. Danilovic - M. Fręch (1,78)
2. J. Niemeier - X. Wang - J. Niemeier (1,53)
3. A.Sabalenka - S. Cirstea - A. Sabalenka 2:0 (1,58)
4. I. Świątek - J. Grabher - under 17,5 gemów (1,51)
5. M. Andreeva - M. Linette - Mirra Andreeva (1,64)
6. J. Pegula - M. Bouzkova - M. Bouzkova + 6,5 gemów handicap (1,45)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3481
Tenis by Dawid 887,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Pera
Spotkanie o IV rundę turnieju na nawierzchni ceglanej w Madrycie. Turniej bardzo ciekawy i wyjątkowy ze względu na swój klimat i dość szybkie warunki, które sprzyjają graczom ofensywnym jak nigdzie w Europie, jeśli chodzi o mączkę. Dlatego otwiera się tu szansę dla zawodniczek, które lubią mączkę, ale przy okazji ofensywny styl gry i w takie ramy można wpisać Perę. Amerykanka gra solidny tenis, choć nigdy nie przeskoczyła pewnego poziomu i raczej tego już nie zrobi. Niezła w singlu jak i w deblu, dzięki niezłemu serwisowi, a warto przy tym zaznaczyć, że jest leworęczna i lubi poszukać kątów, inkasując od czasu do czasu sporo asów. Z Polką nie będzie miała wyjścia i musi trochę przyśpieszyć i zaryzykować, gdyż w wymianach większych szans mieć nie będzie. Oczywiście poprzednia rywalka naszej rodaczki czyli Grabher nawiązała walkę i powinna zdobyć więcej niż pięć gemów, ale Raszynianka nie zagrała najlepiej i ma spore pole do poprawy. Na pewno może poprawić pierwszy serwis, jak i grę z głębi kortu. Z jednej strony tli się szansa dla Pery, która ma większy arsenał ofensywny, a z drugiej jeśli Świątek poprawi swoją grę, a raczej tak będzie to możemy zobaczyć kolejną egzekucję. Trudno stwierdzić jak Iga czuć się będzie w Madrycie i gdzie jest jej sufit, ponieważ nigdy tu nie triumfowała i na pewno będzie jej teraz zależeć, by uzupełnić swoją gablotę o puchar ze stolicy Hiszpanii. Przed rokiem tu nie grała, a wcześniej odpadła w III rundzie. Można obrać tu opcję gemową i jeśli ktoś wierzy w poprawę Polki jak ja i celować w under gemowy lub też wybrać kierunek asów, który wygląda bardzo interesująco, lecz warunek jest jeden: spotkanie nie może trwać zbyt krótko, by okazji do serwowania było relatywnie sporo. Spójrzmy zatem na statystyki, które u Igi nie są zbyt optymistyczne. Polka na cegle inkasuje zazwyczaj około 1 asa na mecz. Ostatnie mecze na cegle to 1, 2, 1 i 1 as czyli bardzo stabilnie, choć zdarzają się jej mecze, w których zrobi 0 lub 3 asy. Reasumując nie liczyłbym, że sama pokryje poniższą linię, a wynik w okolicy średniej, choć korty w Madrycie są dość szybkie. Jeśli chodzi o Amerykankę to wygląda to bardziej optymistycznie, ponieważ ostatnio zaliczyła kolejno 3, 7, 1 i 4 asy, więc sama pokrywała linię w 75% przypadków. To już jest mocny argument, ponieważ zakładając, że nawet zanotuje najgorszy wynik spośród ostatnich spotkań, to wystarczy, że Iga coś dołoży i over może zostać pokryty. Podsumowując, statystyka jest optymistyczna, lecz warto dopingować Perę, by zbyt szybko tego meczu nie przegrała, a wtedy szanse na asy powinny wyraźnie wzrosnąć. Żadna z pań nie ustawia się bardzo głęboko do returnu i jest szansa, że asy będą wpadać.

👉 powyżej 2,5 asów @1,6 (betclic) ✅

Typy dodatkowe:
➡ Świątek vs. Pera poniżej 19 gemów azjan @1,4 ✅ etoto. Wyjaśnienie w zasadzie wyżej.
➡ Bouzkova +6,5 gemów (ha) @1,44 (vs. Pegula) ✅ forBET. Kolega wyżej mnie ubiegł, ale muszę się zgodzić z kierunkiem. Pegula wyglądał źle w starciu z Magdą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1717
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Madryt
Godzina 18.00 może ulec
Spotkanie :
B.Krejcikova - Xiyu Wang
Typ Xiyu Wang I powyżej 20.5 gema
Kurs 6.40
Forbet
Wang win 4.20
Wang win i over 19.5 gema 5.80
Williamhill
Analiza:
Typ z gatunku odważnych ale kurs ponad 4 na czyste zwycięstwo Wang moim zdaniem sporo przesadzony.
Oglądałem ostatnio Wang w poprzedniej rundzie w jej wygranym meczu z Andrescu i zagrała bardzo dobry tenis w zestawieniu z dobrą dyspozycją mentalną.
Czy to wystarczy na Krejcikovą ?Nie wiem , chyba trzeba będzie zagrać jeszcze lepiej.Ale chinska zawodniczka ciągle, krok po kroku robi progres.
Krejcikowa w tym sezonie w singlu świetne wyniki.W Dubaju pokonała nawet Świątek.Ma też skalp Sabalenki.
W Sztutgarcie zagrała mega mecz z Samsonową ( oddała 2 gemy ledwie ) ale kolejny mecz z Sabalenką dużo gorszy.Ostatnio też wpadka na BJK
z Kostiuk.
W h2h 2:1 dla Czeszki 2 zwycięstwa na hardzie ale ich ostatni mecz z ubiegłego lata na mączce w Budapeszcie 2:0 Wang 6:1 6:7
Owszem Krejcikova faworytką na pewno zeszłego lata była w ewidetnie gorszej singlowej dyspozycji ale po tym kursie poszukam niespodzianki.
Gdyby Wang wygrała pierwszego seta pewnie będę ubezpieczał.

Niestety dużo slabszy drugi set chinki.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Trevisan-Parks 1 @1.62


Czasami trzbea troche na malutka Wloszke poczekac, ale wydaje mi sie, ze bedzie dobrze po tym co pokazala w pierwszym meczu. Zreszta jezlei ktos byl cwiercfinalista (2020) i polfinalistak (20220 French Open to mozliwosci sa ogromne. W meczu z Bouchard to przede wszytskim duza intensynwosc i mobilnosc Wloszki zaksakiwala. Sily oczywscie brakuje, ale ten jej leworezny forehand, ktory potrafi grac katowo lub zmieniac po prostej to naprawde potrafi zaksoczyc i zabrac energie rywalkom.

Forma wyglada calkiem niezle, wiec jezeli Trevisan ruszyla, to wedlug mnie jest faworytka tego meczu. O Parks nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Do tej pory mloda Amerykanka swiecila sukcesy w glownym cyklu tylko w turniejach WTA 250, wiec tu jest krok do przodu w tak duzym turnieju, ale moim zdaniem Trevisan jest w stanie teraz grac na swoim wysokim poziomie, a to moze dac jej wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1025
@siema 177

@siema

Użytkownik
Trudne pytanie ale miałem dzisiaj wrażenie że Linette nie chciała wygrać tego meczu , być możę by nie spotkać się z Sabalenką.
ALe moim zdaniem kurs 3.5 na razie słaby by tu ryzykować
Tak, Linette zrezygnowała z 40 tysięcy dolarów za awans do kolejnej rundy żeby nie zagrać z Sabalenka :LOL::LOL::LOL:
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Cóż, ujmę to tak Rafa Nadal w ubiegłym roku przegrał w Madrycie z Alcarazem a w Rzymie z Schapovalovem , dzięki temu spotkał się z Novakiem dopiero w Paryżu.I chyba dobrze na tym wyszedł.:)
Szachosci czasem poświęcają pionka czy gonca by za 2-3 ruchy zbic hetmana
:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Świątek i gra na under 20,5 gema myślę że opłacalna. Z Perą nie powinno tez być ciężko. Na sam under jest 1,30. Ze zwycięstwem Igi będzie trochę więcej. Póki co w tych niskich kursach 100% w Madrycie, mimo tylu niespodzianek. Może tak zostanie? Argumenty? Robocik jak zagra swoje to spokojnie zrobi mniej niż 64 64.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Qinwen Zheng v Ekaterina Alexandrova
Alexandrova win kurs 2.10
Alexandrova i over 19.5 gema
kurs3.10
Hm kolejna wyrównana para kursy 1.73 -2.1 i spodziewałem się czegoś podobnego tylko że odwrotnie.Alezandrova tutaj Dogiem ale widziaem Qinwen w Sztutgarcie w meczu ze Świątek i Ekaterine w meczu z Vekic gdzie trochę pechowo przegrała 2:0 po dwóch Tajbrekach , bardzo podobał mi się też mecz w Charleston z Putincevą .W h2h jest też mecz jeden na mączce z Chareleston 2022 gdzie chinka kreczowała w deciderz przy stanie 5:2 dla rosjanki.
Nie powinno być do jednej bramki , szanse blisko 50/50 - krótko jesli obie zagrają w tej jakości co ostatnio to wybieram Alexandrovą i over gemowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
Tenis by Dawid 887,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dziś z turnieju kobiet dwie propozycje bez analizy:

➡ Świątek vs. Alexandrova poniżej 20,5 gemów @1,48 forBET ❌
➡ Trevisan vs. Pegula powyżej 17,5 gemów @1,4 forBET ✅

Więcej w dziale na ATP lub KUPONY.
 
Ostatnia edycja:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
badosa.jpg

7#
single
Paula Badosa Gibert - Maria Sakkari
Madryt
Clay
01.05.2023, 16:00

Paula Badosa Gibert❌

(1,52) STS​


Hiszpanka po dużym spadku rankingowym zaczyna znowu brać się za robotę. Ostatnie jej turnieje dają sporą nadzieje. Okej odpadała na hardzie szybko w Ameryce ale no według mnie miała po prostu pecha. Dwa razy trafiła szybko w losowaniu na Rybakine. Przegrała po krwawej walce w obu meczach. Można wybaczyć. Później rozpoczęły się korty ceglane, na którym należy się skupić. Tam w Charleston zaszła już do ćwierćfinału gdzie przegrała znowu po batalii z Pegulą. To można także wybaczyć. Później w Stuttgarcie na cegle doszła do ćwierćfinału, gdzie znowu po batalii przegrała z Sabalenką, która naprawdę grała tam świetne zawody. Oglądałem tamten mecz i naprawdę niewiele brakowało aby to Badosa zagrała w półfinale. Teraz mamy turniej w Madrycie. Pierwszy mecz lekki falstart, Badosa sypała podwójnymi jak z rękawa. W drugim spotkaniu już złapała rytm i rozwaliła dosyć sprawnie Cori Gauff, która według mnie przeżywa solidny kryzys. W mojej ocenie Badosa na kortach ceglanych ma duży potencjał na osiągnięcie dobrych wyników. Korty są tutaj szybsze. Sakkari preferuje bardziej gre defensywną, chociaż jakiś czas temu Tom Hill stwierdził, że chce wprowadzać do gry Greczynki więcej elementów ofensywnych. W moim przekonaniu nawierzchnia w Madrycie powinna być większym sprzymierzeńcem Hiszpanki. która zresztą gra u siebie, więc będzie piasek jadła żeby dobrze tutaj wypaść. Sakkari gra trochę jak prześcieradło powieszone na sznurku na balkonie, raz idzie super a raz mecz po prostu wygląda jakby grała sama z siatką. W Stuttgarcie została szybko wyjaśniona przez Pliskovą i jej pierwszy atomowy serwis. W Madrycie przeszła dwie rundy, ze sporymi problemami ostatnim meczu z Rebeką Masarovą. To można wybaczyć, dziewczyna na cegle jest jak ryba w wodzie. Uważam, że to będzie wyrównane spotkanie jak zresztą każde tych pań, jednak uważam, że Paula Badosa Gibert na obecny moment ma więcej do zaoferowania. W meczu przeciwko Cori Gauff popeniła już tylko jeden błąd podwójny, w poprzednim meczu było ich aż 10. Sakkari z kolei w ostatnim zanotowała 6, gdy w pierwszym było tylko 2. Błędy podwójne mogą zaważyć na poszczególnych gemach jeżeli mecz okaże się wyrównany. Obie tenisistki trzymają solidnie pierwsze podanie w Madrycie, jednak z drugim ma większe rozchwianie właśnie Greczynka. Według mnie Badosa jeżeli utrzyma równy poziom gry to wyrzuci Greczynkę regularnością. Hiszpanka ma większe ogranie w tym roku na cegle i dobrą dyspozycje na tej nawierzchni.


------Madryt

1. M. Fręch - O. Danilovic - M. Fręch (1,78)
2. J. Niemeier - X. Wang - J. Niemeier (1,53)
3. A.Sabalenka - S. Cirstea - A. Sabalenka 2:0 (1,58)
4. I. Świątek - J. Grabher - under 17,5 gemów (1,51)
5. M. Andreeva - M. Linette - Mirra Andreeva (1,64)
6. J. Pegula - M. Bouzkova - M. Bouzkova + 6,5 gemów handicap (1,45)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tym razem na Igę Świątek 1,40 za under 20,5 gema z Alexandrową. To dobry kurs jak na taką okazję. Warto spróbować ponownie, ponieważ Iga jest w gazie. Z Rosjanką może być trochę trudniej, ale te 64 64 i w dół jest do złapania przecież.
 
jaroslav_ 353,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Mirra Andreeva - Aryna Sabalenka
Aryna Sabalenka wygra (-1.5 seta) @ 1.66
TOTALBET

Wiem, że 15-letnia Rosjanka obecnie robi furorę w świecie tenisa, dzięki otrzymaniu dzikiej karty do WTA Madryt po wygraniu 11 kolejnych meczów w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W stolicy Hiszpanii Rosjanka nie przegrała ani jednego meczu, pokonując po drodze bardziej doświadczone Leilę Fernandez, Beatrice Haddad i naszą rodaczkę Magdę Lynette. Młoda zawodniczka nie boi się narzucać swojego rytmu gry czołowym rywalkom, co samo w sobie budzi szacunek. Niemniej, gdy patrzę kto znajduje się pod drugiej stronie siatki, mam wrażenie, że dzisiaj czar może prysnąć. Oczywiście nie twierdzę tutaj, że Andreeva się nie postawi i przegra sety do zera, bo tak z pewnością nie będzie. Chodzi mi o to, że Sabalenka to Sabalenka, wysoka i bardzo dobrze zbudowana siłowa tenisistka, która gra pewny i twardy tenis. Wydaje mi się, że tutaj już poziom sportowy, fizyczny i mentalny pomiędzy obiema zawodniczkami nie jest już tak zbliżony jak miało to miejsce we wcześniejszych spotkaniach Rosjanki. Sabalenka zdobyła swój jedyny tytuł na kortach glinianych właśnie Madrycie w 2021 roku i jak dotąd miała udany sezon, osiągając co najmniej ćwierćfinał we wszystkich swoich poprzednich sześciu turniejach, w tym tytuł Wielkiego Szlema w Melbourne. Liczę tutaj po prostu na to, że Sabalenka zagra swój standardowy tenis, na dobrym poziomie co w przełożeni na jeszcze niedoświadczoną Andreeve powinno być wystarczające.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Badossa - Shakkari
Shakkari i over 19.5 gema Kurs 3.9 williamhill
Kursy wystawili 1.5 2.75 ]
Owszem Badossa przejechała się srodze po Gauff ale nie ona jedna , bardziej miarodajne są tu 3 sety z Cocciaretto.
Shakkari z dużymi problemami tutaj z Massarovą ale to był jej pierwszy mecz tu w Madrycie I od trzeciego gema decidera do końca kontrolowała mecz.
W h2h 1:1 i myślę że tu blisko 50/50 i warto próbować Shakkarii w roli doga.
BADOSSA miała w Sztutgarcie Sabalenkę na widelcu i wyposciła a Shakari w Indian Wels zaimponowała wracając w meczu z Kvitova.
Reasumując dobry kurs na Marię i ne powinno być do jednej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom