>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Marbella & Charleston, 04-10.04.2011

Status
Zamknięty.
babe 17

babe

Użytkownik
Pierwsza runda turnieju WTA w Marbelli w Hiszpanii. Spotkanie doświadczonej Roberty Vinci z Czeszką Sandrą Zahlavovą. Obie zawodniczki mają serię kilku przegranych pojedynków, którą na pewno dziś będą starały się przerwać. Wydaje mi się, że dla Włoszki nadchodzą lepsze czasy ponieważ rok temu w tym okresie wygrywała sporo. Co prawda w tym turnieju w singlu odpadła w pierwszej rundzie z Carlą Suarez Navarro, ale w deblu w parze z Errani zdobyła mistrzostwo. Tydzień później powtórzyła deblowy sukces w Barcelonie i doszła do finału singlistek gdzie przegrała z Francescą Schiavone. Sandra Zahlavova prawdopodobnie zaliczy kolejny przegrany mecz. Czeszka ostatnio niczego nie może wygrać, nawet z naszą Martą Domachowską. Roberta to jedna z moich ulubionych zawodniczek i myślę, że dziś mnie nie zawiedzie. Włoszka jest lepszą tenisistką od swojej rywalki. Ma większy repertuar zagrań i jej gra nie zależy tylko od forehandu czy serwisu. Powinna dziś spokojnie wypunktować 2-0 na swoje konto.

Roberta Vinci 2-0 @ 1.83 ⛔
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Maria Teresa Torro-Flor - Tsvetana Pironkova -3.5g @ 1.90 Bet365 ✅✅✅ 26 26

Maria Teresa wyjdaje sie byc dobrze zapowiadajaca sie tenissitka bo w ITF osiaga calkiem dobre wyniki. Narazie mloda Hiszpanka sporadycznie probowala ugrac cos w glownych turniejach WTA jednak niemogla przejsc nawet kwalifikacji. Czesto tak jest ze tak zwane &quot;talenty&quot; maja problem w turniejach wyzszej rangi i troche czasu zabiera im zadaptowanie sie z gra na wyzszym poziomie. Stawiam tu na doswiadczenie Pironkovej bo Bulgarka mimo mlodego wieku jest doswiadczona zawodniczka gdzie stoczyla juz wiele pojedynkow z najlepszymi tenisistkami i kilka razy notowala naprawde dobre wyniki przeciwko nim. Pironkova w tym sezonie narazie slabiutko bo 4/10 i teraz ma dobra okazje aby sie nieco odkuc. Przeciwniczka mloda , niedoswiadczona a Tsvetana powinna to wykorzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS, WTA Marbella 12-00
Benesova- Medina Garrigues
typ: 0-2
2.60
Expekt
Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy w hiszpanskiej Marbelli Czeszka Iveta Benesova zagra z reprezentantka gospodarzy Anabel Medina Garrigues. Faworytka bukmacherow jest nieznacznie Hiszpanka, ja rowniez sklanialbym sie ku jej zwyciestwu w tym spotkaniu, jednak juz bardziej zdecydowanie. Nie od dziś wiadomo- Hiszpanki i Hiszpanie w wiekszosci najlepiej graja na korcie ziemnym. Nie inaczej jest z Anabel. Medina swoje najwieksze sukcesy osiaga na korcie ziemnym. Hiszpanka pokazala rowniez ze jest ostatnio w dobrej dyspozycji swoim ostatnim wystepem. Medina Garrigues w Miami dotarla do czwartej rundy, gdzie przegrala z Jelena Jankovic.
Miami, USA , Ameryka
28/03-11 R16 Medina Garrigues, Anabel vs. Jankovic, Jelena 0:2 16 36
26/03-11 R32 Medina Garrigues, Anabel vs. Vesnina, Elena 2:0 63 64
24/03-11 R64 Medina Garrigues, Anabel vs. Peer, Shahar 2:0 62 62
23/03-11 R128 Medina Garrigues, Anabel vs. Pervak, Ksenia 2:0 61 62
Benesova poza niezlym wystepem w Miami prezentuje w ostatnich tygodniach raczej przecietna dyspozycje. Co prawda Czeszka dotarla w Miami do 3 rundy, W Indian Wells dotarla do II rundy, jednak juz w Monterrey, Dubaju czy Paryzu przegrywala w pierwszych rundach. Hiszpanka grajac przed wlasna publicznoscia bedzie napewno bardzo zmobilizowana. Anabel napewno niechcialaby zakonczyc turnieju u siebie juz po pierwszym spotkaniu. Hiszpanka lepiej prezentuje sie od Czeszki na korcie ziemnym, jest regularniejszą zawodniczką, Czeszka jest natomiast himeryczna. Dlatego tez sadze ze to Hiszpanka zamelduje sie jutro w II rundzie turnieju.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stosur S. - Vesnina E.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,55
Buk: BAH
Stawka: 7/10

Jak dla mnie różnica dwóch klas. Szybkie korty jakie tutaj mamy pasują idealnie pod styl Australijki. W pierwszym meczu zmiotła z kortu anonimową jak dla mnie Mayr-Achleitner, oddając jej jedynie trzy gemy! W tym meczu może aż takich batów nie przewiduje, ale Samantha powinna zdominować ten mecz i oddać max 6 gemów...
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Wozniacki C. (Den) - Wickmayer Y. (Bel)
Ciekawy mecz w Charleston. Faworyzowana jest Dunka polskiego pochodzenia - Karolina Woźniacka, która wczoraj miała spore problemy z pokonaniem Barbory Zahlavovej Strycovej. Wygrała dopiero po dwóch tie-breakach, a w samych rozgrywkach tie-breakowych także miała mnóstwo kłopotów. Pierwszego wygrała 8-6, drugiego 11-9. Jeśli dobrze pamiętam to wykorzystała dopiero 6 piłkę meczową. Fakt, że Czeszka była wczoraj nieźle dysponowana, ale bez przesady - Karolina to nr 1 i jak słusznie komentator zauważył pierwszego seta powinna wygrać 6-0, sama sobie zrobiła problem, bo przy dwóch pierwszych gemach serwisowych Czeszki prowadziła 40-15. Trudno wyrokować, kto tutaj wygra. Faworytką nadal jest Karolina, ale ja wolę postawić na over gemowy. Linia ustawiona nisko, to trzeba skorzystać.
over 19,5 gemów @ 1,98 pinnacle sports
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Azarenka-Safina typ 1 2:0 Białorusinka jest w formie i napewno będzie ciągnąć ile się jej tylko uda zwycięską serie oczywiście zmiana hardu na clay powinna teoretycznie jej zaszkodzić lecz tylko teoretycznie nieraz pokazała że na clayu grać potrafi. Safina gra w tym momencie na poziomie przeciętnym mecze w jej wykonaniu są bardzo równe pod względem optycznym.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Goerges – Vesnina 1 2,51 (betdaq) – 3/10
Spore value, dla mnie to typowy mecz „50 na 50″. Nawierzchnia bardziej powinna pasować Niemce. Obie ostatnio w podobnej formie, moim zdaniem zadecyduje dyspozycja dnia!
 
B 59

blox

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Yanina Wickmayer [3.75] ⛔

Pewne zwycięstwo Wickmayer. Dunka zajechana po Miami, nie ma siły biegać. Wczoraj odpuszczała piłki, które normalnie by przebijała z palcem w nosie. Może powalczy na początku meczu, ale później zaczną się mnożyć błędy i będą bęcki od Yaniny, która jest zawodniczką wysokiej klasy i spokojnie wykorzysta swoje szanse w przeciwieństwie do Zahlavovej Strycovej wczoraj. Yanina w Miami odpadła w 1 rundzie z Vesniną, co można nazwać wpadką, i co za tym idzie ma dużo większy zasób sił i to w tym meczu zadecyduje.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mam pytanie do znawcow... co sadzicie o typie na Vecino?! Kurs w bet365 6.0! Jak dla mnie naprawde mocno przesadzony bo przeciez jak ogladalem poprzednie mecze Kuznetsovej to nic wielkiego... tzn inaczej... troszke sie meczu bo rozgrywa okropnie duzo gemow. Fakt faktem miala trudne rywalki i mogla wyleciec juz dwa razy, jednak gra dalej. Rywalka tutejsza wczoraj naprawde pogonila znakomicie. Warto zauwazyc, ze Rosjanka w ostatnim meczu brala przerwe medyczna cos nie tak z plecami... ja mysle ze spore szanse ze dzis Vecino zrobi niespodzianke...
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Wozniacki - Wickmayer ✅ 4:6, 6:4, 6:4 ✅
typ: 1
kurs: 1,30

Ja się nie zgodzę z typem na Wicmkayer. Wozniacki grała wczoraj całkiem nieźle (pomijając przestoje), po prostu na tle przeciwniczki nie błyszczała i tyle, ważne ze była jednak skuteczna. W Cherleston grać lubi, w zeszłym roku musiała oddać półfinał kreczując, jednak 2 lata wcześniej doszła tu do finału. Pozatym rozgrywa na tej nawierzchni zdecydowanie więcej meczy od Wickmayer, co również zaliczyła bym na plus dla niej.
Możliwe że Caroline będzie zmęczona ale to nie powód żeby odpuszczać mecz, Wickmayer natomiast potrafi psuć wszystko jak leci, i liczę na to że to bardziej ona odda mecz swoimi błędami niż Wozniacki wygra swoją grą.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Yanina Wickmayer @ 3.75 Bet365 ⛔ 46 64 64

Do Henin i Clijsters dolaczyla kolejna Belgijska Perelka czyli Wickmayer. Yanina 2 pierwsze mecze wygrala po 2-0 z Zheng i Tatishvili. Carolina wczesniej dlugi czas niszczyla swoje przeciwniczki latwo wygrywajac po 2-0 a w ostatnim spotkaniu ze Strycova miala spore problemy gdzie wygrala dopiero po 2 TB. Zaniepokoila mnie ta sytuacja i mysle ze Wickmayer moze wykorzystac przestoje Wozniackiej.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
W tym temacie trochę mniej dyskusji, ale do grania u kobiet jest sporo, przede wszystkim na live. Właśnie toczy się mecz Wozniackiej, która przegrywa w trzecim secie 2:3, serwuje Janina. Kto chciał stawiać na nią przed meczem teraz może to robić śmiało kurs w tym momencie 2.40 ✅ (Betsafe). Mecz wyrównany, ale wiadomo że Dunka jest solidna i potrafi się zebrać w najważniejszym momencie meczu.
Nie wiem czy to coś wniesie, ale nie ma dyskusji na tematy bukmacherskie, a może się to komuś również przyda. Nie wiem czy typ wejdzie, dopiszę zaraz coś po meczu, żeby nie było że pisze nie na temat ;)
----
Po meczu: Caro nie grała najlepszego tenisa już z Zahlavovą, ale muszę też przyznać, że miała niezwykłego pecha, że dwa razy z rzędu grała z tak mocnymi i dobrze dysponowanymi tego dnia rywalkami. Dzisiaj widać było różnice klas, bo Caro momentami grała bardzo słabo, ale w najważniejszych momentach pokazała charakter i to, że potrafi wyczekać aż rywalka się zmęczy, była cierpliwa, nie ryzykowała przesadnie, ale potrafiła też efektownie skończyć. Na pewno z ciekawością jutro obejrzę jej kolejny mecz tutaj i zapewne znów spróbuję gry na live, bo jest to dużo ciekawsze od zaniżonych kursów na Karolinę przed meczem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Llagostera Vives/ Parra Santoja- Safina/Szavay
typ:2-0
BAH
2.90
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym debla w turnieju w marbelli reprezentantki gospodarzy, Hiszpanki- Llagostera Vives i Parra Santoja spotkaja sie z Rosjanka Dinara Safina i Wegierka Agnes Szavay. To Hiszpanki sa faworytkami tego spotkania. Hiszpanki to przede wszystkim deblistki. Osiagaja w grze podwojnej niezle wyniki. Hiszpanki dobrze radzily sobie w Miami, gdzie dotarly do cwiercfinalu.
Miami,USA, Gra Podwójna, Ameryka
29/03-11 Ćwierćfinały Llagostera Vives N / Parra Santonja A vs. Hantuchova D / Radwanska A 1:2 76 16 110
26/03-11 R16 Llagostera Vives N / Parra Santonja A vs. Kondratieva M / Voracova R 2:0 62 75
24/03-11 R32 Llagostera Vives N / Parra Santonja A vs. King V / Shvedova Y 2:1 36 64 107
Nie od dziś wiadomo ze Hiszpanki i Hiszpanie w wiekszosci najlepiej czuja sie na korcie ceglanym. Z taka nawierzchnia mamy doczynienia wlasnie w Marbelli. Ponadto trybuny beda dzis oczywiscie dopingowac Hiszpanki, co powinno je bardziej zmotywowac. Zwyciestwo najbardziej smakuje przed wlasna publicznoscia. Safina i Szavay natomiast to przede wszystkim zawodniczki singlowe. Rzadziej wystepuja w grze podwojnej. W takim skladzie wystepuja od okazji, ostatnio graly razem rok temu! Ponadto obie wracaja po dlugich przerwach spowodowanych kontuzjami jednej i drugiej i napewno nie sa jeszcze w pelni dyspozycji. Gdyby to byl inny kort Rosjanka i Wegierka w moim odczuciu moglyby nawiazac walke. Ten pojedynek odbedzie sie jednak na clayu, w Hiszpanii , dlatego nie widze tu innej mozliwosci niz zwyciestwo Hiszpanek.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Potwierdzam typ na parę Llagostera Vives/ Parra Santoja.
✅ 3:2 spotkanie zgodnie z przewidywaniami zakończone kreczem.

Debel Safina/Szavay jest na dziś rozpisany, mimo że Safina wczoraj oddała mecz singlowy, nie wiadomo w takim razie, czy dzisiejszy mecz deblowy dojdzie do skutku. Po drugie, czy Safina będzie w stanie rozegrać go do końca ?

Moim zdaniem, raczej nie i jeśli nie dojdzie do oddania meczu walkowerem to debel Llagostera Vives/ Parra Santoja powinnien wygrać.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Caroline Wozniacki v Jelena Jankovic @2.00 ⛔ :|
Nie przepadam za JJ&#39;em, ale w tym meczu kurs jest bardzo kuszący. Wozniacka jest wytrącona z formy. Ma braki kondycyjne, jednak jej poziom gry w tenisa jest wystarczający, by przy niedoborach siły w nogach potrafi wygrywać. Wczoraj Yanina była bliska ogrania Polko-Dunki, a w 3 secie Belgijka już opadła całkowicie z sił. JJ jest w stanie pokonać Karolinę, zwłaszcza, przy takiej formie jaką prezentuje jej rywalka.
Shuai Peng v Elena Vesnina @1.50 ⛔ :|
Na Chince zawiodłem się raz, od początku roku, gdy w Miami odpadła z Dulgheru. Wczoraj Peng powinna wygrać zdecydowanie szybciej, jest w formie co potwierdza od dłuższego czasu. Nie sądzę, by Rosjanka mogła jej tutaj zagrozić, jednak urwanie seta nie będzie niczym niezwykłym. Trochę o h2h: Chinka niedawno, bo w Dubaju wygrała 6/3 6/3, a ostatni ich pojedynek na ziemi odbył się, o dziwo w Charleston i również wygrała Peng 7/5 2/6 6/2 (dzisiaj wynik może być bardzo zbliżony, zwłaszcza 6/2 w 3.). We wszystkich pojedynkach jest 4:1 dla Shuai.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Karolina Woźniacka - Jelena Jankovic
Trochę masówka idzie na Jankovic i chyba to jest jedyny czynnik, którego można się obawiać. ;)
A tak na poważnie, to trudno oprzeć się wrażeniu, że kurs na Jelenę Jankovic jest zawyżony. Karolina jest mega zmęczona, widać to od drugiej rundy, gdzie męczyła się niemiłosiernie z Zahlavova Strycova. Jak często Karolina gra tie-breaki każdy wie, a tutaj grała dwa i to bardzo wyrównane. Czeszka nie była bez szans. W drugim miała nawet piłkę setową, lecz nie zdołała jej wykorzystać. Karolina za to wygrała mecz dopiero po 6 mp. Kolejny mecz i kolejny horror - tym razem Wickmayer i było jeszcze ciężej. Dobrze serwująca Belgijka, agresywnie grająca sprawiła mnóstwo kłopotów Woźniackiej, która często była spóźniona do piłek, co jak wiemy rzadko się jej zdarza. Wickmayer gdyby miała trochę więcej oleju w głowie i grała rozważniej to, by ten mecz spokojnie wygrała. Miała w kilku momentach zdecydowaną przewagę, ale nie potrafiła jej wykorzystać. W trzecim secie jeśli dobrze pamiętam, było 4-4 i Wickmayer miała 3 bp! Nie wykorzystała ich, co jest nie do pomyślenia. Przegrała cały mecz.
Woźniacka na pewno jest zmęczona po tych mordęgach, a trafia na najgorszą możliwą rywalkę - Jankovic, znakomicie grającą w defensywie, dla której długie wymiany nie stanowią problemu. W H2H Jelena prowadzi 4-1, ostatni mecz, co prawda przegrała, ale to była inna nawierzchnia. Poza tym Jankovic prezentuje się od kilku tygodni bardzo porządnie i na pewno nie wypuści takiej okazji z rąk. Polecam grać u buka, gdzie krecz liczony jest po pierwszej piłce.
Jelena Jankovic @ 1,96 bwin
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Karolina Woźniacka - Elena Vesnina
Faworyzowana jest Karolina, ale ja mam wątpliwości, co do jej pewnego zwycięstwa. Może mieć spore kłopoty z Rosjanką. W h2h, co prawda prowadzi 4-1, ale na kortach ziemnych zawsze Vesnina stawiała jej trudne warunki. Tak też powinno być tym razem, bo Elena jest w świetnej formie. Bardzo dobrze funkcjonuje u niej serwis, zdobywa sporo punktów, a to as, albo wygrywające podanie. Potrafi rozrzucić rywalkę po korcie, grać agresywnie, kątowo. Karolina jak to Karolina pewnie będzie przerzucała piłki i czekała na błędy. Kluczem do sukcesu dla Rosjanki jest pewny, mocny serwis. Jeśli będzie dobrze serwowała ma szanse nawiązać walkę z Dunką. Linia ustawiona dość nisko, biorąc pod uwagę, że Woźniacka w Charleston się strasznie męczy.
over 18,5 gemów @ 1,74 pinnacle sports
 
babe 17

babe

Użytkownik
C. Wozniacki - E. Vesnina
Caroline Wozniacki 2-0 @ 1.637

Finał turnieju WTA w Charleston. Etatowa finalistka tego typu turniejów Caroline Wozniacki zagra z Elena Vesniną. Dunka nie wygląda jakoś mega pewnie, ale jej obecny poziom i tak wystarcza na rywalki. W swoim stylu wymęczyła występ w finale i dzisiaj myślę, że podobnie zamęczy Elenę Vesninę i zdobędzie tytuł. Rosjanka gra ładnie ale według mnie to nie jest tenis którym można pokonać Caroline. Przede wszystkim siła uderzeń jest zbyt mała. Nie będzie takich problemów jak Wickmayer. Te piłki do których wczoraj nie zdążała Peng dziś będą wracać. Do tego myślę, że nie ma szans żeby Elena utrzymała równy poziom przez cały mecz, a z Wozniacką trzeba to robić jeśli myśli się o wygraniu. Wczoraj Vesnina miała dosyć dużo szczęścia przy ważnych piłkach. Dziś musiałaby mieć tego szczęścia bardzo dużo żeby zdobyć tytuł. Typuję gładkie 2-0 dla Dunki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom