>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Bogota, 13-20.02.2011

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Dziś poznamy pytanie w jakiej naprawdę formie jest Radwańska. Bukmacherzy dają jej około 45% szans, myślę, że można się z nimi zgodzić. Ja przed meczem nic nie typuje, bo wszystko może się zdarzyć. Trzymajmy kciuki za Polkę!
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Stosur - Jankovic
1
1.35
bet at home

Ozi wygląda coraz lepiej, wraca na właściwe tory. Serwis swietny, w końcu forhend zaczął funkcjonować-który sieje popłoch wsród oponentek Samanty. Cały czas jej mankamentem jest niestety oburęczny bekendzik. Jednak i tak jeżeli złożymy całość to Ozi jest dla mnie faworytką. Jelena uciekła wczoraj spod gilotyny estońskiej. Kaja miała 5-3 i przegrała 7-5. Syndrom francuskiego zmęczenia chyba dał osobie znać. A nad Iską się mocno zastanawiam, jest w formie. Jednak mecz rozpocznie się po południu, będzie w TV. A jak Radwańska się dowie że będzie na żywo na Eurosporcie + plus ofensywna i brutalnie mocna gra Sviety to mam obawy co do Polki. Jak polka nie gra na żywo to gra jak z nut, a jak dojdzie do transmisji i ona dobrze o tym wie to nóżki się jej lekko trzęsą. Ale Kuzi to nie Kimiko DAte, BArtoli, i inne kelnerki z którymi wygrywała. Po Clajster to druga prawdziwa zawodniczka z którą zmierzy się Radwanska w tym sezonie.


---⛔ ilosc niewymuszonych błędów to tragedia po stronie Sam, z pół roku temu Sam grała jak automat, teraz rozczarowuje !
 
D 8

davido

Użytkownik
Wozniacki - Perr + 20 gemów 1.90 (betsson) ⛔ 6-2 6-4

Wozniacki w dobrej formie, ale nie w takiej, żeby rozjechac gładko Perr.
Caroline średni mecz z Chakvetadze, gdyby nie krecz Anny pewnie bylby 3 set. Wczorajsza wygrana z Morita jest malo istotna w kontekscie meczu z Perr, gdyż to całkowicie inny poziom. Moim zdaniem mecz 3 setowy.

/Perr: 3 x tragedia (serw, niewymuszone błędy, głowa), od stanu 0-4 w 2 secie normalna gra Perr, przy stanie 4-5 dwa breaki i... standardowo 2 błędy. Ach te kobiety...


Stosur - Jankovic 1.35 (betsson) ⛔ 3-6 7-5 6-7

Samantha bardzo dobra forma. Dwie &quot;gładkie&quot; wygrane. Jelena powinna byc dzisiaj juz w samolocie na kolejny turniej, jedyne dzieki bezradności Kanepi przeszla dalej. Oczywiscie, dobra gra na linii, niezły serw, ale tez mase prostych błędów.

/niespodzianka?! ;]


Radwańska - Kuznetsova 1.95 (betsson) ⛔ 6-7 3-6

Agnieszka w dobrej, stabilnej formie. Brak przestojów, równa gra. Dwa gładkie zwyciestwa. Svetlana raz dobrze, raz słabo. Wczoraj bardzo dziwny mecz z Schiavone, 2 dni temu kolejna 3 setówka z Pironkowa. Jesli Agnieszka zagra na swoim poziomie, to poradzi sobie z Kuznetsova.

/... a jednak standardowo... brawo Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
wta dubai hard indoor

Radwanska
- Kuznetsova 2-1 4,60 (unibet)
Ostatnie 4 h2h na korzysc Ruskiej, wliczajac tymczasem obecna forme na turniej i przerwe w grze Svety stanowczo choc nie bez trudow na Radwanska...
Pennetta - Kleybanova
Wielu bukmacherow ostrzy juz zabki na piekna Flavie. Uwaga bo... Kleybanova gra zabojczo skutecznie. Nie twierdze ze wygra. Dla mnie absolutny NOBET (ze wskazaniem na Kleybanova).
christopher48 // Przy Dubaju powinieneś mieć napisane: outdoor
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Pennetta - Klejbanowa @ 1,76 ✅ 6/2 6/0
Włoszka o klasę lepsza, zarówno technicznie jak i ruchowo Rosjanka wyraźnie odstaje. Można powiedzieć, że Alisa jest zwrotna jak &quot;wóz z węglem&quot;. Flavia powinna rozrzucać ją po korcie i wtedy bomby Klejbanowej z forhendu będą lądowały 2 metry w aucie. Gram na Pennettę ze względu na H2H (3-0), w setach 6-0 i bardzo dobrą formę Włoszki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Radwańska - Kuznetsova @ 1.83 (Bet365) wygra 1. set
Stosur - Jankovic @ 1.42 (PinnacleSports)

Nie mam czasu na analizę ???? .
christopher48 // Tutaj nie podajemy suchych typów. Post pozostawiam, ale następnym razem postaraj się o choćby krótką analizę.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Johansson-Castano
0-2
4.95
Betsson
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju rozgrywanego w Kolumbijskiej Bogocie reprezentantka gospodarzy bardzo doswiadczona Catalina Castano zagra z Francuzka Mathilde Johansson. Obie te zawodniczki w dotychczasowej swojej karierze spotkaly sie zaledwie raz na korcie. Bylo to rok temu wlasnie tu w Bogocie wtedy gora po ciezkim trzysetowym boju byla Francuzka.
16/02-09 Bogota, Kolumbia R32 Ameryka Kort ziemny Johansson, Mathilde 2:1 67 64 64

Castano specjalnie w Kolumbii przygotowywala sie do tego turnieju. Jest to dla niej wogole pierwszy turniej w tym roku, swoja najlepsza dyspozycje szykowala wlasnie na turniej przed wlasna publicznoscia. Castano jest zawodniczka doswiadczona, moze nie ma na koncie jakich oszalamiajacych sukcesow. Castano najlepsze swoje wyniki zawsze osiagala na ceglanej maczce. Tu jest juz w cwiercfinale, lecz na zakonczenie kariery ktora niestety zbliza sie juz ku koncowi napewno chcialaby wygrac turniej. Jak do tej pory w dwoch spotkaniach radzila sobie bardzo dobrze. W pierwszej rundzie ograla rozstawiona z numerem 8, wybitna specjalistke od gry na cegle Anabel Medine Garrigues, w drugiej ograla rowniez grozna zawodniczka na ceglanych kortach Fichman. Francuzka w tym turnieju ograla Simone Halep i Austryjaczke Meusburger. Pojedynek Francuzki i Kolumbijki napewno dzis bedzie ciekawy. W moim odczuciu jednak duzo bardziej doswiadczona, regularniejsza Castano powinna osiagnac sukces i awansowac do polfinalu. Napewno bedzie dzis bardzo zdeterminowana do zwyciestwa, aby zrobic &quot;psikusa&quot; wyzej notowanej rywalce i awansowac do polfinalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Laura Pous Tio - Petra Martic 1,65 Tobet ✅
W meczu pań, które oscylują w rankingu w ok. 100 miejsca wiadomo tyle, że ... nic nie wiadomo.
Jednak dla nie faworytką jest Martic, w poprzednich meczach łatwo ograła Ondraskova i Hercog.
Pous Tio w ubiegłym tygodniu była w finale ITF&#39;a w Cali gdzie uległa Begu. W Bogocie gra jak narazie średnio sądząc po suchych wynikach. Wczoraj w trzech setach męczyła się z anonimową dla mnie Niną Bratchikovą.
Wiele razy przejechałem się już na WTA (np. dzisiaj) ale typ na Petrę wydaję mi się pewny.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak &quot;nic nie wiadomo&quot; to czemu grasz? I ten zwrot tyczy sie przewidywalnosci meczu czy zawodniczek? Mało to wszystko zrozumiałe. Hiszpanka jais czas temu przeciez bardzo znana, potem zniknela, wygrala z 10 turniejów ITF i gra typowy tenis hiszpanski praktycznie tylko na cegle. Martic dobry serwis, wysoka, gra duzo mocniej. Problemy z dfefensywa, potrafi robic winnery. Gorzej z poruszaniem sie po korcie itd stad moze wycieczka na cegle. Ja moge wyroznic jeszcze niezly return. W sumie to ciezko ocenic szczegolowo, ja jej nie widzialam od kilku miesiecy a dziewczyna w tym wieku robi czesto duzy plus lub minus w swojej grze w krotki czasie wiec moglo sie troche zmienic. Raczej nie na duzy plus bo w duzych turniejach nie istnieje zabardzo. Faworytka jest Martic ale to raczej no bet.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kuzi - Radwanska
1
1.75
bet at home

Mam przed oczami obie panie i waga przechyla się na stronę rosjanki. Agnieszka jest w formie - ok nie podważam tego. Ale Svieta to inna liga - gra mocno, atletycznie, nie bawi się w gierki, łupie, zawija i kończy co ma skończyć. Mentalnie to rosjanka w przewadze. Mecz z gatunku wagi ciężkiej - bedzie dużo gemów, zwrotów akcji. Myslę że siła i charakter rosjanki wygra. Mecz o wymarzonej porze, w godzinach popołudniowych, zero słońca, publika i eurosport na żywo. Agnieszka nie wytrzyma presji i przegra. Andre@


---


✅
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Jak &quot;nic nie wiadomo&quot; to czemu grasz? I ten zwrot tyczy sie przewidywalnosci meczu czy zawodniczek? Mało to wszystko zrozumiałe. Hiszpanka jais czas temu przeciez bardzo znana, potem zniknela, wygrala z 10 turniejów ITF i gra typowy tenis hiszpanski praktycznie tylko na cegle. Martic dobry serwis, wysoka, gra duzo mocniej. Problemy z dfefensywa, potrafi robic winnery. Gorzej z poruszaniem sie po korcie itd stad moze wycieczka na cegle. Ja moge wyroznic jeszcze niezly return. W sumie to ciezko ocenic szczegolowo, ja jej nie widzialam od kilku miesiecy a dziewczyna w tym wieku robi czesto duzy plus lub minus w swojej grze w krotki czasie wiec moglo sie troche zmienic. Raczej nie na duzy plus bo w duzych turniejach nie istnieje zabardzo. Faworytka jest Martic ale to raczej no bet.
Chodziło mi oto, że cały tenis kobiecy jest nieprzewidywalny, a gdy graja zawodniczki z nieco dalszych miejsc rankingowych, to już dzieją się cuda. Mamy przełamanie za przełamaniem, albo serię 5 gemów z rzędu, a potem 4 ze strony drugiej.
Martic zrobiła na mnie dobre wrazenie łatwo ogrywając świetną na mączce Hercog. Jak wspomniałaś Chorwatka ma dobry return, a z tego co wiem o Pous Tio to serwis nie jest mocną stroną.
Wiem, że mecz trudny do stawiania, ale moim zdaniem Martic jest pewniejsza, od Berdycha, na którego parę osób na forum postawiło,a ten teraz przegrywa z Ciliciem.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki - Janković
1
1.30✅
bet at home

Pisanie analizy i przedstawianie argumentów jest dla mnie w tej sytuacji bezzasadne. Dunka wygrywa bo gra lepiej w tenisa ! Janković może wygrać tylko w przypadku kreczu Karoliny. Dla mnie lokata za 100 pln, wpada nam 30 zeta za darmoche. Nawet gdyby zrobił się mecz i jankovic zagrazała dunce ta i tak ją dobije i wygra. Karo jest nastawiona bardzo bojowo co mnie bardzo cieszy. &quot;Konik&quot; powinien odpasc z Kanepi i dzisiaj ze Stosur, ta jednak się rozregulowała i psuła na potęge, to tyle w temacie. Kurs 1.30 zawyżony na maxa. He he jak dla mnie 1.05 na Karo. Ich strata ! 30 zł, leży na ziemi wystarczy podnieść i dopisać do budzetu ! ( przy stawce 100 zł)

Pennetta - Kuzi
1
1.90⛔
bet at home

Mecz 50/50 - lubie tenis obu dziewczyn, włoszka jak dla mnie w minimalnie lepszej dyspozycji.


I w finale zobaczymy Karoline, nie wiadomo z kim, ale zdecydowanie stawiam że Dunka wygra i z Kuzi i Flavią.


Andre@
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Pennetta-Kuznetsova
1,9 na Flavie to dla mnie Bet jutrzjeszego dnia.
Po 1 Flavia dysponuje swietnym serwisem( dzis 76 z pierwszego i 80 z drugiego, obronione 4/4 break pointy).Kuznetsowa przelamana dzis 4 razy, a pozatym jest praktycznie bez serwisu.Po 2 gra Flavi jest dla mnie o niebo lepsza od Sviety.
Po 3 Svieta popełnia dużo niewymuszonych bledow w przeciwienstwie do Włoszki, która odprawiła dzis z kwitkiem bedaca w niezlej formie Alise.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z typami co do meczu Penetta - Kuznetsova.
Oglądałem dzisiaj mecze obu pań i kurs 1.90 na Penette to dla mnie duży value. Kuzniecowa w meczu z Isią popełniła nie dość, że dużo niewymuszonych błędów to niektóre z nich naprawdę tragedia. Rosjanka stoi przy siatce, ma banalne piłki do skończenia a mimo to bije w siatkę. Jej dzisiejsza dyspozycja pomimo zwycięstwa była fatalna.
Penetta dzisiaj zagrała dzisiaj bardzo dobrze, od stanu 2-2 w pierwszym secie wygrała wszystkie możliwe gemy.
Polecam typ na Penette.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Wozniacki - Jankovic @ 3,8 lub (+4,5) @ 2,08 ⛔ ⛔ ???? 7/5 (z *2-5 0-40) 6/3
Jak na H2H 0-4 to kurs trochę groteskowy. Karolina wygrywała swoje mecze wysoko, no ale z rywalkami takimi sobie lub po prostu przeciętnymi. Serbka miała dużo trudniejszą drogę do półfinału, w dzisiejszym meczu zaprezentowała się naprawdę dobrze. Myślę, że stać ją na kolejne zwycięstwo nad Woźniacką.
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Wozniacki - Jankovic @ 3,8 lub (+4,5) @ 2,08

Jak na H2H 0-4 to kurs trochę groteskowy. Karolina wygrywała swoje mecze wysoko, no ale z rywalkami takimi sobie lub po prostu przeciętnymi. Serbka miała dużo trudniejszą drogę do półfinału, w dzisiejszym meczu zaprezentowała się naprawdę dobrze. Myślę, że stać ją na kolejne zwycięstwo nad Woźniacką.
zgadzam sie w 100%, jelena miala o klase lepsze rywalki, i moze znajdzie sposob na dunke, h2h jak najbardziej dla serbki
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Według mnie właśnie świetny bet to Kuznetsova @ 1,90 betclic
Nie wiem jak możecie pisać, że Svetlana Kuznetsova nie ma serwisu, skoro ona ma i to jeden z lepszych w czołówce! Może nawet zaraz po Serenie Williams! Inna sprawa, że nie zawsze potrafi wygrywać swoje gemy serwisowe, na które składa się więcej czynników, chociażby spora ilość niewymuszonych błędów. Jednak taki już styl gry Rosjanki - uderza bardzo mocno, gra agresywnie, szuka wygranych piłek, a nie czeka na potknięcie rywalki - to ona wymusza błędy.
Pennetta - również ją lubię. Zachwycacie się jednak jej serwisem z dzisiejszego meczu z Kleybanovą, ale nie pamiętacie już co było z Azarenką? Kiedy prawie przegrała wygrany mecz, przegrywając bodajże 1-4 w trzecim secie. Tam w ogóle nie było serwisu - aż do przełamania do szóstego gema. Nie wiem czy też ktoś wspomniał o fatalnym bilansie gier z Kuznetsovą! Otóż Rosjanka prowadzi w head-to-head aż 4-0! A mecze w przeszłości były dość jednostronne i łatwo wygrywała je Kuznetsova.
Kuznetsova @ 1,90 betclic
Do tego ugly Jelena +4,5 @ 2,02 pinnacle sports mimo tego, że jej nie lubię i nie chcę, by wygrała, to jednak wydaję się, że powoli wraca do formy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer36 456

typer36

Użytkownik
nie zgodzę się że Kuza ma taki dobry serwis. Pierwszy czasami czasami jakiś mocniejszy ale już np 2 to w sam raz na ostry return ale niestety poziom pań nie uwzględnia takich returnów

Natomiast widzę inną rzecz. Mianowicie to że Kuza na wqrwie jest w stanie ograć każdą przeciwniczkę. Ostatnio ze Schiavone przegrała 6:1 w 1 secie i ambicja została podrażniona. W następnym było chyba 6:0 dla niej czy 6:1. w 3 secie 7:5 ale grała też bardzo dobrze. Także nawet gdyby jej z Pennettą nie szło to może załapać fazę i zacznie ją lać. Na fazie nie popełnia już tych żałosnych błędów przy siatce i nie trafia 10 cm w out forehandem



Woźniacka nawet pewnie dziś grała za wyjątkiem końcówki. Trudno coś konkretnego powiedzieć, bo Peer to taka niewygodna przeciwniczka, ale też nie prezentująca niczego wybitnego. Janković jak to Janković - słaba gra, w miarę solidne wyniki. Bo ona gra słabo. Chwilami nawet bardzo. Trafia 2 metry w out i cieszy mordkę w trybuny. Popełnia DFa i patrzy 30 sekund na rakietę jakby to ona była winna. Dla mnie kompletny no bet
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm...rozmawiacie o tym półfinałach i nic z tego nie wynika ;-) bo obydwa mecze to przed meczem NO BET.

Wozniacki C. - Jankovic J. --&gt; Caroliny nie widziałem w grze, za to Jankovic ze Stosur już tak i jeżeli cokolwiek miałbym grać to że wygra Jelena 1 seta a potem przegra mecz ze względu na trudy turnieju. Reasumując widzę tutaj DW 2-1 Wozniacka.

Kuznetsova S. - Pennetta F. --&gt; ten mecz to wielka zagadka :cool: Kuznetsova wczoraj mogła być już na wylocie gdyby Aga wyciągnęła w drugim do remisu. Były szanse ale nie wykorzystane. Sveta jest bardzo nieregularna. Raz zagra taki shot że ręce same się składają do oklasków a potem wywali piłkę która jest bardzo prosta do przebicia. Do tego dochodzi zmęczenie które po niej widać - im dalej w meczu tym Sveta powinna podpierać się nosem. Wczoraj to było widać już. Co do Pennetty to bez przeszkód mógłbym ją zagrać ale.... boję się o jej nogę. Wczoraj nie musiała się wysilać jednak przy pierwszy smash-u widać było jej grymas bólu na twarzy. Sveta będzie regularniejsza przez co wymiana dłuższa i noga może zacząć doskwierać. To jedyny argument przemawiający że ten mecz trzeba grać na live a nie przed. Rosjanka wczoraj wszystko wywalała więc nie można patrzeć przez pryzmat tego i mówić że ona niesamowita była. Po prostu przeciwniczka nie istniała.

Reasumując dla mnie osobiście grałbym :

Jankovic wygra 1 seta i przegra cały mecz ⛔
Pennetta wygra 1 seta i dalej NO BET

EDIT : to co zrobiła Jankovic to do tej pory nie jestem w stanie pojąć...5-3 *40-0 i przegrywam 5-7......to nie mieści się w głowie !! tego już nie da się zwalić tylko na kobieca psychikę. ŻENADA ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Mirnyj/Nestor &amp; Gallovits/Medina @ 1.89 8/10 ✅ 76(4) 63, 26 76(6) 119 2MP saved
wzmianka o Gallovits/Medinie
Co tutaj dużo mówić jeśli w finale debla kobiecego jest Medina Garrigues, a w parze ma zawodniczkę która nie będzie bezczynie stać i czekać by Hiszpanka wszystko zmiotła to debel nadaję się by wygrał finał z parą która tak naprawdę jest tutaj z przypadku.
Tak jak napisała @Roxa, Pios Tio narazie to typowa Hiszpańska rzeźba znikneła na jakiś czas pocykała trochę na mączce i tylko na niej i gra na słabo obsadzonym turnieju głównego cyklu.
Kanadyjka Fichman zapowiadała się na dobra deblistkę i dziewczynę która będzie cykała na szybszych nawierzchniach lecz figa z makiem dziewczynie lepiej idzie na mączce jak i w deblu zero tytułów czy jakiegoś straszenia w cyklu WTA.
Tak naprawdę Kanadyjka i Hiszpanka są tutaj w finale z czystego przypadku i dobrego układu drabinki i nie sądzę by Medina i Gallovits dały sobie spokój jeśli już są w finale turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom