>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami (19.03.2024 - 31.03.2024)

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Krueger/Stephens - Dabrowski/Routliffe typ Dabrowski/Routliffe kurs 1.46 Betfan

Dabrowski/Routliffe na turnieju Wielkoszlemowym na Australian Open nawierzchnia również twarda doszły do półfinału. Dabrowski czwarta rakieta jeśli chodzi o ranking deblowy, natomiast Routliffe tuż za nią na piątej pozycji. Stephens to tenisistka bardzo dobra jeśli godzi o grę singlową, ale jeśli chodzi o debla to do 403 rakieta. Ma w swojej parze młoda dziewiętnastoletni tenisistke, ale też rankingowo wygląda dość przeciętnie na pozycji powyżej pierwszej setki. Krueger/Stephens że sobą zaczęły grać dopiero od tego sezonu. W tamtym sezonie para Dabrowski/Routliffe wygrały turniej Wielkoszlemowy na US Open. Graja że sobą już bardzo długo i to doświadczenie w grze deblowe jest ogromne. Serwis na przyzwoitym poziomie i znakomicie ostatnio returnuja. Myślę, że okazję na przełamanie Dabrowski/Routliffe będą miały sporo, ponieważ serwis przeciwniczek wygląda dość przeciętnie. Według mnie do dubelka taki typ warty zagrania. Pozdrawiam.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Alexandrova-Collins 2 @1.6

Amerykanka przerwala mi bardzo trafna serie ostatnich dwoch tygodni zapoczatkowana jeszcze na Indian Wells, wiec trzeba na nia grac. Garcia naprawde dobre mecze tutaj grala, ale Collins to bylo jeszcze wieksze wow. Backhand Amerykanki to w tej chwili totalnie wymiata. Alexandrova na pewno dobrze, rzucaja sie w oczy naprawde wysoki procent wygranych pilek po 1-szym serwisie w jej meczach, ale wczoraj Collins na swoim 1 podaniu oddala Garcii bodajze tez tylko trzy punkty.
Mysle, ze Collins gra tak dobrze, ze jest w stanie nawet wygrac ten turniej, nie bede sie trzeci raz powtarzac, ze ten turniej ma dla niej emocjonalne znaczenie. Jak dla mnie z tym co pokazala wczoraj to jest kandydatka do finalu, a moze nawet i turniejowego zwyciestwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1810
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Collins (+3,5 gema)-Rybakina 1 @1.78
Collins @2.55

Na poczatku buk przestrzelil ten kurs, bo widzialem nawet kursy po 3 na Collins, ale juz sie zreflektowal. Bedzie bliski mecz w mojej opinii, Collins z forma i mozliwoscia wygrania najwiekszego turnieju w swojej karierze, wiec handicap gemowy wydaje mi sie bardzo dobrym rozwiazaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1403
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W pierwszym momencie, gdy zobaczyłem kursy na ten mecz to tak jak dx2 pomysłem było granie w kierunku Collins. Amerykanka gra bardzo dobry turniej. Poza pierwszym setem z Perą, który przegrała nie straciła już seta w turnieju. W kolejnych dwóch setach Pera ugrała łącznie dwa gemy, Potapova w całym meczu 4 gemy, Avanesian 3, Cirstea, Garcia i Alexandrova po 5. W żadnym secie rywalka nie urwała więcej niż 3 gemy. Idzie Danielle ja burza. I oczywistym mogłoby się wydawać, że tak dysponowana wygra ten turniej. Jednak każdy kto od dłuższego czasu obserwuje tenis kobiecy wie jak wygląda gra Collins. Mocne płaskie uderzenia w końcowe linie kortu. Gra bez kompromisu, co nadlatuje od strony rywalki stara się atakować. Alexandrova, która też gra mocno wielokrotnie rozkładała bezradnie ręce widząc lądujące piłki w ostatnie centymetry. Jednak Amerykanka to chodząca bomba na korcie. Wystarczy chwila by eksplodowała i zaczęła masowo psuć proste piłki. Rybakina to jej przeciwność, ostoja spokoju. Bardzo rzadko widać po niej emocje. Nie przystąpiła do IW gdzie broniła tytułu, bo miała problemy żołądkowe. Ten turniej jest trudny dla niej. Sporo długich trzysetowych meczów. W półfinale po wygranym pierwszym secie przyszedł kryzys i łatwo oddała drugi set, popełniając masę błędów, i przegrywając tę partie ostatecznie 0:6. Jednak potrafiła się podnieść w trzecim, gdzie też zdobyła przewagę przełamania i nawet gdy Azarenka wróciła z 3:5 na 6:5 zdołała jeszcze zebrać siłę i wygrała po tb, którego rozegrała profesorsko.

Collins na początku roku zapowiedziała że ten sezon będzie jej ostatni, więc ma olbrzymią szansę na wygranie wielkiego tytułu, bo nie wiadomo czy stanie jeszcze przed taką szansą w tym roku. Będzie mocno zmobilizowana, jednak czy uniesie ten mecz mentalnie. Amerykanka miała już okazję na wygranie wielkiego turnieju. W 2022 roku grając bardzo dobrze uległa w finale AO Barty, gdzie w drugim secie miała prowadzenie 5:1 a mimo to przegrała spotkanie 0:2. Mimo, że najwyżej w rankingu była na 7 pozycji największy turniej jaki wygrała to ten w San Jose. Jak na zawodniczkę z topu to trochę mało. Dla Rybakiny będzie to 4 finał w tym sezonie. Wygrała w Brisbane i Abu Dhabi, natomiast w Doha musiała uznać wyższość Igi.

Dziś bardzo ważne będzie jak w ten mecz wejdzie Collins, czy częściej będzie trafiać w końcowe fragmenty kortu co będzie ją jeszcze bardziej napędzać, czy częściej piłka będzie lądować 2-3 cm na aucie co będzie doprowadzało ją do frustracji. Ja jako fan Rybakiny dla lepszego oglądania typuję dziś jej wygraną z racji na większe opanowanie i doświadczenie w meczach finałowych. Nie spodziewam się łatwej przeprawy, bo Amerykanka w poprzednich meczach grała bardzo dobrze i jak pokazuje historia ich bezpośrednich starć mecze były wyrównane.

Rybakina @1,6
superbet superkursy

zacięty mecz, Collins potwierdziła siłę w tym turnieju, przycisnęła w odpowiednich momentach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Danielle Collins v Elena Rybakina
Colins 2:1 w setach kurs 5.20
pierwszy set Rybakina/mecz Collins kurs 9.80
Forbet

Obie panie w bardzo dobrej formie i obie zasługują na obecność w tym finale.
Znają się świetnie mierzyły się czterokrotnie w h2h 3:1 dla Rybki i wszystkie mecze
wygrywała 2:1 w tym dwa odwracając mecz od straty 0:1 w setach.A jedna wygrana Daniele 2:0 ,
po bardzo zaciętym meczu i dwóch tajbrekach.
Moim zdaniem bardziej zasłużyła na wygraną Elena , miała cięższe mecze , rozstrzygane po deciderach .
szczególnie ten z Azarenką zrobił na mnie wrazenie , ale również ten wygrany po deciderze z Taylor Thowsend ,
a amerykanka zaprezentowała tutaj w Miami znakomity tenis.Ale mecz Rybki z Shakari też mógł się podobać.
Collins to taka lepsza , trufniejsza wersja Thowsend .Rybakina w moim odczuciu miała trudniej po drodze do finału , ale przypomina się ubiegły rok , gdzie też w drodze do finału miała dużo trudniej a ostatecznie uległa Kvitovej .
Hm kibicuję Rybakinie bende się cieszył jeśli wygra a na osłodę coś w kierunku Collins po wysokich kursach,
Myślę że tutaj spore szanse na zacięty overovy finał , może nawet na 3 sety , spoglądając na linie asów i kursy na ten mecz , buki myślą podobnie , linie na asy wysokie a kursy słabe by ryzykować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom