>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
D. Hantuchova - K. Bondarenko
Typ : 1
Kurs : 1.435
✅ (kolejne dziesiątki DF Bonderenko 21 ale udało się po małym horrorze. )
Pinnacle
Mecz dopiero jutro ale można już dzisiaj napisać. Bondarenko 20 DF we wczorajszym meczu, % wygranych z pierwszego serwisu na poziomie 50%. Jej i Uli wczoraj w nocy przeszkadzał serwis. W 3 secie zwątpiłem w słuszność grania na nią kiedy przegrywała seryjnie gemy robiąc po 2 czy 3 double foult w jednym gemie. Czy tak się da grać?? Może i w WTA tak gdzie wygrywa dziewczyna 3 miesiące po chemioterapii z regularnie grywającą zawodniczką.
Ale uważam że po takim kursie warto, bo ja nie wierze żeby Daniela nie poradziła sobie z Bondarenko i dwa razy z rzędu odpadała w pierwszych rundach prestiżowych turniejów.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Miami, WTA (2012)

T. Pironkova - P. Martic - 1
(2.00) ✅ M. Barthel - G. Arn 2:0 (1,30) ✅
J. Hampton - P. Hercog - 1
(1,33) ⛔
G. Dulko - S. Arvidsson - 2 (1,25) ✅ R. Vinci - T. Pironkova +1,5 seta T. Pironkova (1,45) ⛔ J. Jankovic - M. Barthel - 2 (1,57) ✅ S. Arvidsson - S. Lisiecki - 2 (1,50) ✅
------------------------------------
R. Vinci - T. Pironkova +1,5 seta T. Pironkova
(1,45) ⛔
bet-at-home
Ahh jak ja lubię grać na te mecze gdzie jest moja kochana Tsvetana, która przegrywa jak na zawołanie.. W tym meczu stawiam na Włoszkę delikatnie która w tym sezonie jest w lepszej dyspozycji od Bułgarki która zupełnie jest nie przygotowana. Wczoraj jednak Tsvetana pokonała P. Martic czym mnie miło zaskoczyła. Oczywiście żeby było jasne P. Martic była do ogrania jednak tak jak napisałem wcześniej Bułgarka formy w tym sezonie złapać nie może. Wczoraj pokonała P. Martic 2:0 więc czuje że powoli jakiś progres następuje. Pokonać Roberte oczywiście nie jest rzeczą niemożliwą. Włoszka gra z gorszymi przeciwniczkami ostatnio (nielicząć M. Sharapovej) niż T. Pironkova. Mecz będzie stał na wyrównanym średnim poziomie a Bułgarka tutaj wcale nie jest bez szans aby ugrać seta. Nie zdziwiłoby mnie także zwycięstwo Bułgarki chociaż tak jak napisałem wyżej formy nadal brak a mecz z P. Martic za sukces uznać nie można wielki..

J. Jankovic - M. Barthel - 2
(1,57) ✅
bet365
Bardzo interesujący kurs.. Nie chce zapeszać, ponieważ wczoraj też napisałem że jest interesujący kurs na Hampton a tak z kapelusza przegrała mecz 2:0 z Polona Hercog którą powinna była ograć bez problemu. Jelena gra nierówno i słabo. Ranking w tej chwili to jej najmocniejsza broń w celu zastraszania przeciwniczek. Mony przedstawiać nie będę ponieważ jeżeli nie spali się i zagra taki tenis jaki chociażby z Victoria Azarenka co powtarzam już do znudzenia to powinna ograć Serbkę.

S. Arvidsson - S. Lisiecki - 2 (1,50) ✅
bet365
Wczoraj Szwedka się męczyła z Gisela Dulko. Nie widziałem meczu ale obserwując livescore mecz mógł się bardzo różnie skończyć. Trzeci set wisiał wręcz w powietrzu. Sabina to wielki talent. Świetny serwis, ale słaba główka. Forma beznadziejna. To taki typ na przełamanie. Sabina wszystko przegrywa w tym roku. Wierze że przełamie się w tym pojedynku ponieważ czas najwyższy coś zagrać, a umiejętności naprawdę dziewczyna posiada.
Szwedka może być już zmęczona co wczorajszy pojedynek poniekąd pokazał. Stawiam na Niemkę.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Dzisiaj dużo ciekawsza jest oferta ATP, ale w WTA też mamy prawdziwą perełkę.

Benesova Iveta - Kuznetsova Svetlana @ 2.52

2.52?? Eeee? Jak można na mecz 70/30 wystawić kurs 2.52 na korzyść faworytki? Nie rozumiem, no ale w sumie nie muszę i może nie chcę, ważne, że mogę na tym zarobić. Benesova w rewelacyjne formie w tym sezonie. Dobrze serwuje, świetna gra z linii końcowej. Gra mocno ofensywnie, ale z dobrą rotacją, przez co nie gra tak ryzykownie, popełnia mało błędów. Widać, że pewnie czuje się na korcie, gra z głową i to powinno dać pewne zwycięstwo nad Rosjanką. Kuznetsova jest cieniem siebie z przed paru lat. Właściwie załamanie nastąpiło z każdym elemencie gry. Z mocnej fizycznie zawodniki, świetnej w defensywie, wiedzącą co zrobić w ofensywie nie zostało prawie nic. Także fajne promo na Czeszkę, więc korzystajmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 18

darkk7

Użytkownik
Jelena Jankovic - Mona Barthel typ 2 1.60
Jankovic po turnieju w Dubaju tak jakby sie wypalila. Gra przypomina mi Troickiego. Nic jej ostatni czasy nie wchodzi, przegrywa z wiele nizszymi rywalkami w rankingu. Sadze ze Mona nie powinna miec problemu. Forma jej sprzyja wiec powinna wygrac z srednia grajaca Jelena.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Julia Goerges - Kim Clijsters
Typ: 1
Kurs: 3,85
Wynik: ⛔ 2-6 5-7
Normalnie w życiu bym tak nie zagrał, bo uważam Clijsters za zawodniczkę kilka lig wyżej, ale ta ostatnio rzadko pojawia się na kortach, w związku z czym jest daleka od swojej optymalnej formy. Jej przedostatni mecz to przegrana z Azarenką podczas Australian Open, a więc jeszcze w styczniu, natomiast ostatni, to wczorajsza wygrana 2-1 z marną Gajdosovą. Jeżeli z kimś takim Kim traci seta (co wyrozumiałe przy jej obecnym, niesystematycznym trybie gry), to z Julią tym bardziej powinno być ciężej. Chwilę potrwa zanim reprezentantka Belgii znów wejdzie na wysokie obroty, w tym meczu jeszcze na bank szału nie zrobi.
Goerges na początku roku grała kiepsko, ale potem się poprawiła, była w finale w Dubaju, a w Indian Wells odpadła w trzeciej rundzie z niepokonaną Azarenką. Niemka w tej chwili nie robi aż tak dużo błędów i bardzo przyzwoicie serwuje, powinna wykorzystać tę szansę od losu i nawet wygrać ten mecz. Goerges także fizycznie mocniejsza, bo młodsza i wytrenowana. Value jest, może nie wielkie, ale z pewnością jest. Mnie osobiście kurs nie zadowala, ale wczoraj Kim kiepsko weszła w mecz, więc lepiej nie ryzykować i już teraz parę groszy poświęcić, aniżeli liczyć tylko na live.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Sharapova - S. Peer - 2:0 (1,33) ⛔
bet365

Kurs nie duży ale bardzo realny. Rosjanka jak do tej pory traciła seta z dziewczynami z naprawdę dobrą formą. Sama Maria w tym roku uległa jedynie V. Azarence. Rosjanka jest w rytmie. Ostatni turniej zakończyła na finale. Podejrzewam że będzie chciała szybko skończyć ten mecz aby zaoszczędzić siły na kolejną rundę. S. Peer ma przebłyski jednak nie sądzę aby specjalnie miała dzisiaj coś do powiedzenia dzisiaj. Wygrała co prawda z A. Cornet jednak to wciąż 114 rakieta damskiego tenisa. Dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć nie dość że z dwójką to w dodatku zasłużoną dwójką. Dwa ostatnie turnieje M. Sharapovej to dwa finały zagrane z V. Azarenką. Pożyjemy zobaczymy..
by scotratez
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kleybanova-Kirilenko 2 1,30 ✅

Alisa jak już ktoś wspominał powróciła na korty po walce z nowotworem,we wtorek ograła po walce Larrson,pokazała się z dobrej strony po powrocie i według mnie już jej starczy.Życzę jej jak najlepiej,ale Kiri to nie Larsson i Kleybanova ulegnie swojej rodaczce.Rozegrała 3-setówke co również może mieć wpływ po chemioterapii,kondycja Kleybanovej z pewnością nie jest w najlepszym stanie i Kirilenko powinna to spotkanie pewnie wygrać ;)

Hantuchova-Bondarenko 1 1,40 ✅

Daniel musi w końcu coś zagrać,Bondarenko się ostatnio sporo męczy i nie wróże jej niczego dobrego w tym spotkaniu,licze na przełamanie Danieli a rywalka doskonał do tego ;)

Kerber-Zheng(+4,5) 2 1,85 ✅ Zheng 3,25 ✅

Oj warto według mnie spróbować na Chinkę.Kerber doszła w IW do SF,gdzie uległa dopiero Azarence,ale te wyniki mnie nie przekonują.Rozegrała wynikowo niezły turniej,ale drabinka jej dogodziła.Zheng musi w końcu kiedyś odpalić,tutaj ograła już gładko Hradecką tracąc tylko 5 gemów,Kerber może nieco odpuścić po IW,po wygranym turnieju w Paryżu w Doha nieco przystopowała i przegrała z Pironkovą a Miami do większy turnieji typu IW nie należy.Kursy na to spotkanie według mnie zaniżone na Niemkę,owszem gra w tym roku dobrze,ogrywane dobre nazwiska ale z tymi słabszymi typu Stephens czy McHale walczy w 3 setach,Zheng to nie byle kto i hc na lajcie do pokrycie przez Chinkę a może i coś więcej ;)
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Kleybanova-Kirilenko 2 1,30

Alisa jak już ktoś wspominał powróciła na korty po walce z nowotworem,we wtorek ograła po walce Larrson,pokazała się z dobrej strony po powrocie i według mnie już jej starczy.Życzę jej jak najlepiej,ale Kiri to nie Larsson i Kleybanova ulegnie swojej rodaczce.Rozegrała 3-setówke co również może mieć wpływ po chemioterapii,kondycja Kleybanovej z pewnością nie jest w najlepszym stanie i Kirilenko powinna to spotkanie pewnie wygrać ;)

Hantuchova-Bondarenko 1 1,40

Daniel musi w końcu coś zagrać,Bondarenko się ostatnio sporo męczy i nie wróże jej niczego dobrego w tym spotkaniu,licze na przełamanie Danieli a rywalka doskonał do tego ;)

Kerber-Zheng(+4,5) 2 1,85 Zheng 3,25

Oj warto według mnie spróbować na Chinkę.Kerber doszła w IW do SF,gdzie uległa dopiero Azarence,ale te wyniki mnie nie przekonują.Rozegrała wynikowo niezły turniej,ale drabinka jej dogodziła.Zheng musi w końcu kiedyś odpalić,tutaj ograła już gładko Hradecką tracąc tylko 5 gemów,Kerber może nieco odpuścić po IW,po wygranym turnieju w Paryżu w Doha nieco przystopowała i przegrała z Pironkovą a Miami do większy turnieji typu IW nie należy.Kursy na to spotkanie według mnie zaniżone na Niemkę,owszem gra w tym roku dobrze,ogrywane dobre nazwiska ale z tymi słabszymi typu Stephens czy McHale walczy w 3 setach,Zheng to nie byle kto i hc na lajcie do pokrycie przez Chinkę a może i coś więcej ;)
przecież to jest MASTERS !
pula nagród nieznacznie niższa, to prawda, ale pisać, że to nie jest większy turniej to... sam sobie dopisz ;)

argumenty troszkę na szczęście, a porównać turniej w Doha, gdzie Niemka grała niemal dzień op dniu, a i tak przeszła Ir. do tej sytuacji, gdzie miała kilka dni odpoczynku są śmieszne

Zheng nie ma kończącego uderzenia i wg mnie jej gra może nakręcać troszkę Kerber... hc dosyć bezpieczny, ale ja bym nie grał, tym bardziej z takimi argumentami ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jeśli chodzi o te rangi turniejów, to w WTA Tour najwyższą rangą po Wielkim Szlemie jest WTA Premier Mandatory.

WTA Premier Mandatory to w tym roku cztery turnieje: Indian Wells, Miami, a także wiosenny Madryt na clayu oraz jesienny Pekin na hardzie.

Tak jakby osobną rangę mają Mistrzostwa WTA.

Zresztą wszystko można znaleźć pod tym linkiem:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_WTA_Tour


E: Co do prestiżu tego turnieju (Miami), to wystarczy powiedzieć, że jest on potocznie nazywany PIĄTĄ LEWĄ WIELKIEGO SZLEMA.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Huber/Raymond ciągną passę 16 zwycięstw z rzędu oraz wygrały 4 ostatnie turnieje w których zagrały. Trochę się o nich napisałem podczas IW (finał), więc może dwa słowa o debiucie pary Goerges/Stosur. Samantha jedna z lepszych deblistek ostatnich czasów po finale w Wimbledonie gra dopiero 6 turniej deblowy, a co dość dziwne, jak na taką zawodniczkę rozegra ledwie 7 mecz w takich rozgrywkach. W tym sezonie grała jedynie w parze z przeciętną Dellacquą. Goegres mniej utytułowana od swojej partnerki, ale myślę, że jest w stanie lepiej wypaść niż Casey. Szkoda, że panie wpadły na Amerykanki, bo mogłoby coś się z tego &#39;urodzić&#39;. Mimo wszystko sklejka z najlepszym kobiecym deblem nie powinna wygrać.
Huber/Raymond @1.43 ⛔
Drugą moją propozycją z deblowego światka jest para Errani/Vinci. Finalistki AO&#39;12, zwyciężczynie turniejów w Monterrey i Acapulco, gdzie nie miały godnych rywalek, ale fakt dwóch tytułów na WTA to fakt ;) W poprzednim turnieju odpadły z dobrym, #4 deblem sezonu - Hlavackova/Hradecka. Rywalki z Ameryki zajmują #6 miejsce w WTA Race, ale nie wygrały jeszcze z deblem na poziomie Włoszek, a przegrywały z łapanką Goerges/Liscki, czy tez Llagostera Vives/Rodionova. Jeśli Włoszki na poziomie podobnym, jak w Australii to nie widzę powodu, dla którego Kops-Jones/Spears miałyby wygrać za 3. razem z włoskimi deblistkami.
Errani/Vinci @1.40 ✅
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Nadieżda Petrova - Simona Halep @ 2.08

Po takim kursie bez zawahania stawiam na Rosjankę.W poprzednim tygodniu Nadia wróciła po dłuższej przerwie do gry i trzeba przyznać że w IW pokazała się z naprawdę dobrej strony na szczególną uwagę zasługuje sposób w jaki pokonała Stosur po świetnym meczu,odprawiła równiez młodziutką Davis w 1 r. i urwała seta Kirilenko w 3 rundzie.Myśle że najważniejszym aspektem tego meczu bedzie serwis,jeśli Petrova bedzie serwować tak jak w IW to nie widzę wiekszych szans dla Halep która ma często problemy przy swoich gemach serwisowach.W 1 rundzie Rumunka męczyła się z Suarez Navarro,meczu co prawda nie widziałem ale jestem pewien ze panie przełamywały się w nim co nie miara a Suarez Navarro dysponuje jednym z słabszych serwisów w tourze.Myślę również iż ofensywny styl gry Nadii nie bedzie pasował rumunce,Nadia dobrze czuję się na twardych kortach natomiast Halep jest bardziej stworzona na Clay.Jeśli tylko Rosjanka nie bedzie popełniała zbyt dużej ilości UE(co z nią nigdy nie jest takie pewne :p) to myślę że powinna bez większych problemów wygrać to spotkanie a po takim kursie to grzech nie zaryzykować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kvitova-V.Williams: Williams @2,75 Bet365✅✅:cool:

Kurs bardzo fajny.No ale innych nie mogli wystawić,przecież Petra to TOP 3 w tej chwili,a Venus nie grała od sierpnia. Na co stać Czeszkę pokazał mecz z McHale w IW. Nie wiadomo na co stać w tej chwili Amerykankę,ale bez powodu nie wróciła na kort.Jakby się nie czuła dobrze,to bym tego nie zrobiła.W pierwszej rundzie stracone 3 gemy,więc jakaś forma jest. Zobaczymy czy wystarczy na kwiczącą Petrę.
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Sprawa wg mnie wygląda następująco:

Kirilenko - Kleybanowa 3.50 Fortuna

Cała ta otoczka , walki z rakiem mnie przytłacza, o powrocie na kort. Argumentowanie typów tego rodzaju tokiem myślenia jest dla mnie troche kiczowate. Wg mnie w tym meczu, Alisa jest good velue. Dlaczego ? Kirilenko jest zawodniczka sinusoidalną. Nie widziałem jej unoszącej forme na własnych plecach przez dluzszy okres czasu. Jakby nie było urwanie seta sharapovej nie jest żadnym rezultatem ( patrz mecz sharapovej w Miami). Kirilenko nigdy nie ma łatwych meczów z zawodniczkami, typu bomb serve+ baseline. Co z Alisą? Po pierwsze kobieta &quot;dzięki&quot; przebytej chorobie zgubiła troszke zbednych kg. W wywiadach wygląda na bardzo szczesliwa z powodu powrotu na kort. W Miami jest o niej naprawde głośno, chodzi uśmiechnieta pełna wigoru. Co cechowało Alise? Przede wszystkim silne uderzania forehandowe. Z Relacji osob z ameryki, korty są wyjątkowo amortyzujące rotacje co przy duzej sile uderzenia powoduje ze trajektoria lotu kort--&gt; rakieta jest troszke malo czytelna. Zanosi sie na to, że Maryśka sobie dziś pobiega, a suma sumarum Larsson jest szybsza na korcie. O ile nie przewyzsza umiejetnosciami Kirilenko o tyle ma lepszy &quot;movement&quot;.

Podsumowujac - Moglbym pisac wymieniac fakty o tym jak wspaniale sa obie zawodniczki. Jakie maja slabosci - temat rzeka. Przestrzegam, byscie nie patrzeli przez pryzmat &quot;choroby&quot;. Zanim to was zmotywuje do postawienia na nedzny kurs 1.25 - .1.30 na Kirilenko. Odpowiedzcie sobie na jedno pytanie. Jakie to uczucie gdy w dziecinstwie bylo sie chorym i przez tydzien czasu nie chodzilo sie na boisko, az nagle gdy poszlo sie grać? Mysle, ze w podobny sposob, spotegowany o wiele, wiele razy kleybanova podchodzi do tenisa - jej pasjii. A to daje kopa, poza tym w meczu Larsson - Kleybanova obydwie zawodniczki serwowały znakomicie. Niech nie zwiedzie myśl &quot;3 set z Larsson, a pfff!&quot;

Nie moge przejsc obok tego meczu obojetnie i nie postawic na Alise Kleybanova [3.50] w Fortunie
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
przecież to jest MASTERS !
pula nagród nieznacznie niższa, to prawda, ale pisać, że to nie jest większy turniej to... sam sobie dopisz ;)

argumenty troszkę na szczęście, a porównać turniej w Doha, gdzie Niemka grała niemal dzień op dniu, a i tak przeszła Ir. do tej sytuacji, gdzie miała kilka dni odpoczynku są śmieszne

Zheng nie ma kończącego uderzenia i wg mnie jej gra może nakręcać troszkę Kerber... hc dosyć bezpieczny, ale ja bym nie grał, tym bardziej z takimi argumentami ;)

Tak apropo kolegi wypowiedzi odnosnie zheng. Ma racje ze forma spadla ale odnosnie konczacych uderzen totalna bzdura. Kerber troszke tuszy ma Podobnie jak Bartoli. Zheng lubie z takimi zadowniczkami grac oto co pisalem o zheng przeciw Bartoli w Australian Open

&quot;Zheng, zaczeła ten sezon znakomicie. Miałem okazje ogladac również jej mecze. Imponuje szybkością, i silnym prezyjnym cross-forehandem, tym właśnie zdemolowała zawodniczki takie jak Kuznetsova, Pennetta , które dysponują o wiele lepszymi atrybutami biegowymi niż Marion. W meczu z Flavią miała chwile słabości, lecz wywołane to było chwilą potrzebną na adaptacje do bardzo szybkiej nawierzchni kortu krytego ( przeniesienie z powodu bardzo intensywnych opadów deszczu). Malutka Jie ( choć niższa tylko o 5 cm od Bartoli), swą gre opiera na bardzo szybkiej wymianie piłek z domieszką umiejetności deblowych - grania pod siatką, co wg mnie francuzkę kompletnie eliminuje z powodu dobiegu i umietnosci gry oburącz pod siatką. Jie w tym sezonie jak narazie jest niepokonana 7-0 w tym roku na twardych kortach 83-63 w całej karierze. Statystyki liczbowe na australijskich kortach nie nie imponują na pierwszy rzut oka tak jak Marion, ale w przeciwienstwie do trojkolorowej Vinci biegla do siatki 53 razy - to jest o 50 razy wiecej niz Bartoli w meczu z Razzano i 45 razy wiecej niz w meczu z Dokić. Marion w dwoch meczach 11 razy podchodziła do siatki. Srednie statystki serwisowe wynosza 60 do 60 %.

Kluczem do gry z Bartoli bedzie pozwolić jej się troszkę wypocić grając na zamiane krotko do 1,5 metra za siatke i koncowe szybkie forhandy do do naroznikow. Jesli miałbym doszukać się klucza do gry by zwycieżyc na Zheng - to bylaby to gra troszke wyzej nad siatka by ograniczyc pionowy zasieg Jie. Lecz , o 5 cm wyzsza Marion grajac oburącz i probując tego bedzie czesto przestrzeliwać kort lub kierować kortówkę prosto na forenand Jie.&quot;


Brak konczacego uderzenia.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
może i Kerber nie ma figury modelki, ale biegać to potrafi, całkiem sprawnie gra w defensywie i raczej nie widzi mi się zabieganie jej przez Zheng
a odnośnie kończącego uderzenia, chodziło mi raczej o siłę, bo ta po stronie Niemki
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
P. Kvitova - V. Williams - 1 (1,52)
betsafe
Kursy powoli idą w dół i chyba słusznie. Petra to Petra. Jest to obecnie trzecia rakieta świata która jak chwyci wiatr w żagle jest nie do zatrzymania. Ostatnio borykała się problemami zdrowotnymi potem dopadła ją grypa żołądkowa jednym słowem mówiąc łatwo nie miała na początku tego sezonu. Jednak w końcu nadejdzie czas że Czeszka zacznie ustawiać wszystkich na korcie. Ciężko mi sobie wyobrazić że zawodniczka która nic nie gra od początku sezonu nagle pokona trzecią rakietę WTA która grać rzeczywiście potrafi. Gdyby to była C. Wozniacka to nawet bym zaryzykował i postawił na Venus ale w tym przypadku? Venus przeszła pierwszy etap no ale z kim ona grała? Z weteranką która jest o 10 lat starsza od samej Venus i wynikami nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Nie wiem ile Venus się z Serena do tego turnieju przygotowywały ale sądzę że występują prędzej pod publiczkę aby zwiększyć frekwencje na widowni niż aby odnieść tutaj wielki sukces, przygoda Amerykanki się na tym etapie prawdopodobnie zatrzyma.
K. Kanepi - S.S. Espinosa - powyżej 2,5 seta (2,50)
bet365
Tutaj obieram kurs trzy sety ze wskazaniem raczej na Estonkę która zwyczajnie jest obecnie w trochę epszej dyspozycji od dzisiejszej swojej rywalki. Owszem Hiszpanka pokonała Estonkę pod koniec 2011 roku jednak wtedy była w swojej rewelacyjnej formie. Od tego roku jest niż. Przegrywa jak na zawołanie, widać że nie ogarnęła się. K. Kanepi także nie błyszczy w tej chwili. Jednak w tym roku wygrała już jeden turniej w którym pokonała D. Hantuchova czy A. Petkovic oraz F. Schaivone. Jednak od tamtej pory jest równia pochyła lekko w dół. W Indian Wells odpadła natychmiastowo być może także miała problemy z grypą żołądkową, akurat nie mam informacji na ten temat. Spodziewam się że dziewczyny sobie trochę pograją dzisiaj i szukam tutaj trzech setów.
by scotratez
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kanepi nie grała od AO, kontuzja, ostatnio gładko przegrany mecz w IW z Scheppers, Jak można pisać że jest w lepszej dyspozycji, skoro tak naprawdę jej obecna forma to zagadka, równie dobrze może znowu przejść obok meczu i przegrać 2-0, jeśli jednak będzie w formie to powinna rozjechać Hiszpankę, typ na over malo prawdopodobny
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zastanawiają mnie spore kursy na Anę. Serbka po kreczu z Sharapovą zagra z Vanią King. Ivanovic narzekała na biodro w swoim ostatnim spotkaniu i taka kontuzja, jeśli miała by się, odpukać, przytrafić jej znowu to nie ma mowy o grze w tenisa, bo ciężko nawet chodzić. Jeśli Ana nie zagoiła kontuzji to ani mi się myśli, by atakowała Miami, bo to mogłoby się źle skończyć. Panie ostatni raz spotkały się w tym roku w Melbourne Park i tam Ana wygrała 6/3 6/4. King ma za sobą jeden pojedynek, a mianowicie wygrała z Pous-Tio 6/2 7/6(12), tam chyba działy się różne rzeczy, Vania zmarnowała dobre kilka meczowych, a i serwowała na mecz (jeśli się nie mylę). W Indian Wells oddała walkowerem spotkanie z Kerber, prawdopodobnie przez kalifornijski wirus. Serbka to zdecydowanie lepsza tenisistka i w Kalifornii grała bardzo dobrze. Kurs jest spory, jak na taki mecz, ale lepiej wybrać buka krecz=zwrot.
Ivanovic @1.36 ✅
Podobnie do innych skłaniam się ku grze na Kerber, ale o paniach już wystarczająco napisano.
Kerber @1.36 ⛔
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Lourders Dominguez Lino - Flavia Pennetta
Typ: 1
Kurs: 4,50
Wynik: ⛔ 1-2
Dominguez Lino jak na Hiszpankę bardzo przyzwoicie radzi sobie na hardzie, w Indian Wells pokonała swoją rodaczkę Martinez Sanchez, a w drugiej rundzie wyeliminowała &quot;sensacyjnie&quot; Lisicki, a odpadła z późniejszą półfinalistką (niewiele brakowało, a byłaby finalistką) Kirilenko, w trzech setach. Tutaj zaczęła od gładkiego zwycięstwa nad Jovanovski.
Pennetta to duży talent, to tenisistka, która mogłaby być na stałe zadomowiona w TOP10, widywałem jej bardzo dobre mecze, ogólnie miewała takie okresy, że przez kilka tygodni fenomenalna forma, triumfy, spory awans w rankingu, a potem nagle się to wszystko totalnie sypało. Nie inaczej jest teraz - dno i nędza. Była co prawda w finale w Acapulco w tym roku, ale to inna nawierzchnia i nikogo dobrego tam nie pokonała, a ostatecznie uległa Errani przegrywając do zera w ostatniej partii. Podczas IW pokonała Suarez Navarro i gładko odpadła z Radwańską w drugiej rundzie. Jak sobie przypomnę jej zwycięstwa z najlepszych czasów z takimi zawodniczkami jak Williams, Stosur, Sharapova, Jankovic (wtedy bardzo dobrej) itp., długo by wymieniać, to aż przykro patrząc co teraz prezentuje. Ona musi mieć naprawdę szczyt formy i dobry dzień (nie popełniać błędów), żeby odnosić sukcesy. Niedoczekanie w tym turnieju, a może już po tym meczu się pożegna. Widzę tu realne szanse dla Hiszpanki.

Francesca Schiavone - Ksenia Pervak
Typ: 2
Kurs: 1,75
Wynik: ✅ 1-2
Kurs mały, bo jednak przepaść doświadczenia, osiągnięć i chociażby miejsc w rankingu jest wielka między nimi, ale trzeba się zadowolić takim. Schiavone na hardzie w tym roku fatalnie póki co, jej ostatni mecz to baty od Safarovej i krecz rozpaczy po pierwszym secie. Pervak raczej wystarczająco kumata by tego nie przegrać. Ma umiejętności, potrafi grać na kortach twardych, więc nie sądzę by przegrała. Osobiście i tak czekam na live na większy kurs na win albo będę obstawiał breaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 40

gunslinger

Użytkownik
Lourders Dominguez Lino - Flavia Pennetta under 20.5 @ 1.72

Tak na szybko bo mecz wkrótce powinien się rozpocząć :
Nie zgadzam się z przedmówcą,H2h zdecydowanie na korzyśc Pennetty.Hiszpanka jest zawodniczką słabą która nigdy niczego wielkiego nie osiągnęła a w tourze możemy ją oglądać od dłuższego czasu.Jak dla mnie różnica klas na tej nawierzchnii będzie widoczna co przełoży się na szybki win dla włoszki stąd mój typ na under.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom